Zadyma me(n)dialno-polityczna w związku z masową imigracją muzułmańską na tereny jewrounii

uchodźcyPrzerywam milczenie w związku z ogromem bzdur i dezinformacji związanych z napływem imigracji muzułmańskiej z regionu Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki. Moją pocztę zalewa natłok bzdur, demagogii, dezinformacji i nawoływań do walki z „islamizacją” jewrounii i zalewem imigracji muzułmańskiej. Milczałem długo, ale w końcu nie wytrzymałem.
Otrzymałem mailem „przeprosiny” napisane przez durniów i agenturę okupanta:
„List otwarty: Polacy przepraszają Czechów, Słowaków, Węgrów i Rumunów za zawstydzającą nielojalność naszego rządu”
http://blogpublika.com/2015/09/22/list-otwarty-polacy-przepraszaja-czechow-slowakow-wegrow-i-rumunow-za-zawstydzajaca-nielojalnosc-naszego-rzadu/

Odpowiedziałem tak:

A ja potępiam rządy Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii za ich hipokryzję oraz odcinam się od durniów którzy napisali i podpisują owe „przeprosiny”.

Sprawa ma wiele aspektów.

Autorzy piszą m.in. o emigracji ekonomicznej. I żądają zablokowania im możliwości wjazdu do jewropy. Przypominam w tym miejscu, jaki wrzask Polsce i pośród polskiej emigracji rozległ się, gdy Cameron oskarżał polskich emigrantów ekonomicznych o okradanie systemów socjalnych UK. Z Polski w ostatnich 25 latach wyjechało za pracą i chlebem ok 4 miliony ludzi. Czy nie jest hipokryzją oburzanie się na emigrację ekonomiczną z regionów zniszczonych wojnami i różnokolorowymi „rewolucjami” przy wydatnej pomocy jewrounii i NATO w sytuacji gdy Polacy milionami emigrują z powodów ekonomicznych?

Sytuacja ekonomiczna tamtego regionu związana jest bezpośrednio z bandyckimi wojnami, jakie rozpętał i prowadził tam cały żydo-zachód. Milionom ludzi zniszczono źródła ich egzystencji. Także w regionach, gdzie usraelsko-izraelska ISIS nie szaleje. Przypomnę w tym miejscu że w Libii czy Iraku w czasach PRL tysiące Polaków pracowało na różnych kontraktach. Władze tych państw na masową skalę rozbudowywały infrastrukturę i przemysł. Państwa te dawały pracę nie tylko swoim obywatelom ale i setkom tysięcy muzułmanów z sąsiednich państw. Obecnie są one zniszczone. Panuje tam chaos i wojny domowe made in żydo-zachód. ISIS bez finansowania i zbrojenia przez kraje NATO nigdy nie zaistniałaby.

Władze Czech, Słowacji, Rumuni i Węgier mogłyby blokować napływ imigrantów wtedy, gdyby od początku potępiały wszystkie bandyckie wojny i agresje NATO w regionie bliskiego wschodu i północnej Afryki. A tak nie było – do Afganistanu  wysyłali oni własne (choć małe) kontygenty wojskowe lub wspierali bandyckie działania NATO finansowo, propagandowo i politycznie. Wspierali przynajmniej politycznie i propagandowo „kolorowe rewolucje” arabskie i bombardowanie Libii. A mieli obowiązek głośno przeciwko tym rozróbom i wojnom protestować. Ponoszą więc przynajmniej moralną i polityczną współodpowiedzialność za obecną masową imigrację napływającą do jewropy. I dlatego blokowanie imigrantów jest z ich strony zwykłym skurwysyństwem.

„Szaleńczej polityce imigracyjnej” ton nadają żydo-banksterzy a nie Berlin. Merkel jest agentką Grupy Bilderberga. I wykonuje polecenia otrzymywane od swoich mocodawców.

Autorzy przeprosin piszą:

„Uważamy to za naruszanie naszej suwerenności.”

Gdzie ci durnie widzą jeszcze „naszą suwerewnność”? III Rzydopospolita (atrapa Polski) jest politycznie, militarnie, finansowo i gospodarczo zniewolona jak nigdy wcześniej (poza okupacją podczas II wojny). Nie posiadamy ani odrobiny suwerenności. Jak więc posunięcia agenturalnego żondu mogą naruszać coś, czego nie mamy?

Dalej piszą oni:

„Mamy szczerą wiarę i nadzieję, że po październikowych wyborach i zmianie rządu współpraca między naszymi narodami będzie układać się zupełnie inaczej: partnersko i honorowo”

Jesienną farsę wyborczą z dużym prawdopodobieństwem wygra żydo-PiS – agenturalna partia jeszcze bardziej proizraelska i prousraelska, włażąca do dupy Telawiwowi i Waszyngtonowi. Będzie więc jeszcze bardziej ostentacyjnie popierać bandyckie rozróby żydo-zachodu – na obstalunek żydo-banksterów i Izraela. Tylko skończeni durnie mogą wierzyć w to, że po jesiennej farsie wyborczej cokolwiek zmieni się na lepsze.

Odcinam się i potępiam żałosny skowyt autorów „przeprosin”. Zresztą – nikogo za nie swoje winy przepraszać nie mam zamiaru. Potępiam ponadto tych, którzy teraz walczą z imigracją, a wcześniej – gdy bandyci napadali na kolejne kraje – milczeli. Czy wręcz te bandyckie wojny popierali i pochwalali.

Przypominam jeszcze, że w roku 2003 Jarosław Kalkstein/Kaczyński w knessejmie wołał – „wojna w Iraku to nasza wojna” – domagając się udziału „naszego” wojska w wojnie w Iraku. Kalkstein nie kłamał – to była ich wojna – żydowska.

To co robi obecnie PO to sprzątanie brudów po wojnie do jakiej pchał III Rzydopospolitą (atrapę Polski) żydo-PiS.

Zalewanie jewropy imigracją muzułmańską to celowe działania okupanta żydo-zachodu. Bandyci chcą na jednym ogniu upiec kilka pieczeni:

– Nadal straszą jewropejczyków „islamskim terroryzmem” finansowanym, zbrojonym i sterowanym przez Mossad i CIA.
https://pracownia4.wordpress.com/2014/09/20/ukryte-pochodzenie-isis/

– Odwracają uwagę od rzeczywistych zagrożeń dla jewropejczyków – dalszego permamentnego ograbiania nas bandyckim systemem bankowym i złodziejską prywatyzacją, oraz pełzającą depopulacją przy pomocy GMO, Codexu Alimentarius, zatrutej żywności, big pharmy i szczepień. I dalszym dążeniem do narzucenia nam żydo-banksterskiego NWO.

– Przy okazji narastającą biedę będą mogli zwalić na imigrację.

– Nadal szczują jewropejczyków, zwłaszcza krystowierców, do wojny przeciwko islamowi i „islamizacji”. Jest to w interesie przede wszystkim Izraela. Arabowie od zawsze byli wrogami Izraela. I to oni stoją na drodze do budowy „wielkiego Izraela”
http://www.monitor-polski.pl/syria-wciaz-stoi-na-drodze-powstania-wielkiego-izraela/

I do budowy III świątyni w Jerozolimie.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zydzi-buduja-nowa-swiatynie-jerozolimska,111479.html

Problemem w tym ostatnim zamierzeniu są meczet Al Aksa i Kopuła Na Skale. I dlatego to co obserwujemy obecnie to nie jest nic innego niż przygotowania do ostatecznego rozwiązania kwestii arabskiej i islamskiej.

I dlatego ja nie zamierzam walczyć ani z „islamizacją”, ani z imigracją muzułmańską w jewropie. Nie jestem użytecznym idiotą żydo-banksterów i Izraela. Jeśli mam walczyć to tylko z prawdziwymi zagrożeniami – żydo-banksteryzmem, ograbianiem nas żydo-kapitalizmem i pełzającą depopulacją.

Na pochybel żydo-banksterom. Niech żyje islam – ten rzeczywiście broniący się przed zakusami Izraela. Na pochybel tym, którzy pchają nas na fałszywe barykady. I niech żyje islamski system bankowy – bez lichwy i wyzysku.

Na koniec wklejam fragment otrzymanego wczoraj maila:

„Pytanie jest o tyle na czasie, że u bram stoi “bankowość islamska”. Całe żydowskie ścierwo przed tym protestuje. Srają w pory i meczetami straszą. Wcale nic nie miałbym przeciw  Mudarabie, Muszarace, Murabahie, Idżarze, Kard Hasan .
 
Kto nie zdaje sobie sprawy z faktu, że obecna architektura monetarna skazała nasz na wieczny “głód monetarny”   aż do niechybnego zgonu, powinien być wyproszony z mównicy. Niech nasi profesorowie o tym wiedzą że zawdzięczamy to pewnym przybyszom po rozpadzie państwa hazarskiego. Recydywę żydzizmu w Polsce przeprowadzoną 25 lat temu musimy cofnąć.”

To jest naszym problemem – a nie imigracja.

Na koniec pozwolę sobie jeszcze kilka dodatkowych uwag.

Pomijam w tym miejscu zaszłości historyczne – gdy Europejczycy podbili prawie cały świat, skolonializowali całe kontynenty zagarniając bogactwa podbitych krajów dla siebie. Czy nie czas jest spłacić zaciągnięty siłą dług wiekowych okupacji i kolonialnego wyzysku?
Krążą celowo rozpuszczane bzdury, jakoby większość imigrantów stanowili młodzi „islamiści” planujący zamachy terrorystyczne w jewrounii. W tym miejscu przypominam, że wszystkie duże zamachy terrorystyczne przypisywane muzułmanom (WTC, Madryt, Londyn, Paryż) były operacjami obcej flagi przeprowadzonymi przez tajne służby żydo-zachodu. To nie „islamiści” sieją terror a zachodnie żydo-służby.
Krążą celowo rozpuszczane bzdury, że uciekinierami nie są ci najbiedniejsi. Oczywiście że nie. Z Polski do Londynu też nie uciekają ci, których nie stać na bilet. Ci co uciekają po prostu nie chcą stracić wszystkiego, co jeszcze im pozostało.
Rozpuszczano wieści, jakoby w Grecji przejęto transport broni islamskich imigrantów. A ja pytam – od kogo ona pochodziła – od CIA czy Mosadu?
http://europejczycy.info/102047/wiadomosci/europa/grecy-przejeli-transport-broni-dla-terrorystow-w-europie/
I czy nie była to zaplanowana operacja „przejęcia” broni rzekomych terrorystów? Przeprowadzona właśnie po to, aby dalej nas straszyć „islamskim terroryzmem”. Abyśmy ochoczo pobiegli na wojnę z islamem.
Masowa imigracja jest przez agenturę żydo-banksterów profesjonalnie zorganizowana. To nie są ludzie którzy na własną rękę bezdrożami wędrują gdzie ich oczy poniosą. Jest to celowo robione, aby jewropejczyków zapędzić na kolejne wojny i fałszywe barykady.

Ale beze mnie.

 

Naszym rzeczywistym wrogiem jest żydo-banksterska swołocz a nie muzułmanie. Oni są ofiarami terroru bandyckiego NATO. Razem z nimi powinniśmy walczyć z naszym wspólnym rzeczywistym wrogiem. Zamiast pchać się na fałszywą barykadę walki z „islamizacją” jewrounii należy milionami wyjść na ulicę i wymusić na marionetkowych żondach jewrounijnych baraków wycofanie wszystkich NATOwskich wojsk z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, zaprzestanie finansowania i zbrojenia ISIS i innych „armii wyzwoleńczych” walczących na obstalunek żydo-banksterów z rządami niechętnymi USraelowi i Izraelowi. Jeśli powróci tam spokój problem imigracji muzułmańskiej umrze śmiercią naturalną.

opolczyk

za: https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/24/zadyma-mendialno-polityczna-w-zwiazku-z-masowa-imigracja-muzulmanska-na-tereny-jewrounii/

Reklamy

17 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

17 responses to “Zadyma me(n)dialno-polityczna w związku z masową imigracją muzułmańską na tereny jewrounii

 1. paziem

  z prywatnej poczty:

  „Propagandziści Zachodu wykreowali dla ludzi świata nowego wroga Muzułmanów i ich religię islam, demonizując zarówno ich samych jak i ich wiarę posługując się środkiem , którzy sami stworzyli, finansują i uzbrajają a mianowicie ekstremistycznym tzw. „Państwem Islamskim”. Tymczasem prawda jest taka , iż islam obok chrześcijaństwa jest jest jedną z dwu abrachamowych religii i jako taki nie jest taki jaki starają się nam zaprezentować sprzedajne media.

  Dzień 24 września 2015 r. jest wielkim muzułmańskim świętem Id al-Adha (Kurban Bajram Święto Ofiarowania, arab. عيد الأضحى ‚Īd ul-‚Aḍḥā, pers. Ejd-e Ghorban, tur. Kurban Bayram). Z tej właśnie okazji w Moskwie utworzony został największy w Europie meczet o pojemności 10 tysięcy wiernych. W jego otwarciu uczestniczyli Muzułmanie z całego świata jak również prezydent Rosji Władymir Putin. Oto relacja z tego wydarzenia :

  http://www.vesti.ru/doc.html?id=2667610#/video/https%3A%2F%2Fplayer.vgtrk.com%2Fiframe%2Fvideo%2Fid%2F1417839%2Fstart_zoom%2Ftrue%2FshowZoomBtn%2Ffalse%2Fsid%2Fvesti%2FisPlay%2Ftrue%2F%3Facc_video_id%3D657468

  Warto posłuchać tego co , powołując się na Koran do Muzułmanów powiedział prezydent Putin. To wiele wyjaśnia. Tzw. „Państwo Islamskie”. to nie są Muzułmanie . To jest ich fałszywe przeciwieństwo /falsyfikat/.”

  pozdrawiam Michał Jarzyński

  Polubienie

 2. socjalnacjonalista

  Bardzo dobry artykuł. Ale, z drugiej strony, nie można przeginać w drugą stronę, tzn.na przekór żydowskiej propagandzie popierać przesiedleń emigrantów, czy też nie zauważać patologii i trudności w koegzystencji multikulturowych społeczeństw. Obie strony są obliczone, tzn. to, że przyjmiemy emigrantów i to, że świadomie lub podświadomie nie będziemy ich chcieli. A więc żydowski plan to swoisty pat. Najgorsze, że czyni to wszystkich uchodźców i emigrantów, którym naobiecywano „złote góry” przedmiotem politycznych gier.
  Należy do tych, którzy od dawna są wrogami żydo-amerykańskich wojen i jest tak dalej. Zawsze byłem przeciwny masowym migracjom, bo to mniejszości narodowe uczyniły to państwo atrapą i parodią. Teraz też jestem. Pat. Myślę, że trzeba sprzeciwić się narzucaniu jakichkolwiek emigrantów /dla mnie to oczywiste/, ale też walczyć ze ślepą islamofobią.
  Aby nie wpisywać się w żydowski plan, trzeba by było przede wszystkim natychmiast opuścić UE. Warunkiem pokoju między światem białych a światem islamskim jest zdecydowanie ich rozgraniczenie. W stanie pomieszania ich zaraz będziemy świadkami jakiejś prowokacji ze strony autorów planu skonfliktowania ras. Potem Europejczycy i Arabowie już zawsze będą w takim czy innym stopniu skłóceni, nie trzeba będzie nawet tego sterować, same różnice kulturowe zadziałają, zaczną się zamieszki, konflikty….taka jest psychologia tłumu, taki jest człowiek. TO Z TEGO POWODU nie zgadzajcie się na emigracje. Jednak swój gniew przelejcie na międzynarodowe żydostwo i globalistów oraz ich namiestników w IIIRP.

  Polubienie

 3. MSW podaje fakty i rozwiewa mity o uchodźcach

  za: http://www.pressreader.com/poland/gazeta-wyborcza/20150924/281599534301113/TextView

  Czy przyjmiemy tzw. imigrantów ekonomicznych?
  Nie. Polska przyjmie tylko uchodźców, czyli osoby, które posiadają uzasadnioną obawę przed prześladowaniami w kraju, z którego pochodzą. Oddzielenie uchodźców od imigrantów ekonomicznych będzie możliwe dzięki drobiazgowej weryfikacji każdej osoby (w weryfikacji będzie uczestniczył Mossad – D.Kosiur).

  Co się stanie w przypadku zaostrzenia sytuacji na Ukrainie?
  Będziemy mogli odstąpić od przyjmowania zadeklarowanej liczby osób w przypadku napływu uchodźców z Ukrainy lub w przypadku realnego ryzyka zaistnienia takiej sytuacji.
  __________________________________________________________

  Jest oczywiste, że będziemy przyjmowali rebeliantów przeszkolonych przez służby podległe Międzynarodowemu Żydowi. W Polsce ekonomiczni imigranci pracy nie znajdą, skoro bezrobocie już w 2004r. przekroczyło 50%.

  Polubienie

 4. Re: Artykul…
  Lichwiarskie zydostwo zamieni kazde bogate panstwo w zgliszcza a narody w zebrakow…przy glownym udziale „kneSejmow”, „bialych knesetow” czy „parch-lamen-tow”…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 5. Probicz

  Witam.
  Przeczytałem ten wpis z lekkim zdumieniem. Gdybym nie wiedział gdzie czytam, pomyślałbym że na jakimś lewackim, politpoprawnym portalu.
  Wysmagałeś nas pan biczem poprawnego myślenia, no to jako smagany ci odpowiem krótko na najważniejsze zagadnienia w kilku zdaniach.

  1) Polska nie ma długu po kolonializmie.

  2) Wszyscy wiedzą kto jest winny,i że tym napływem islamistów kierują „żydzi”. Co więc, mamy nie blokować czołgu bo załoga dostała rozkaz jechać, a dowódca jest gdzieś indziej?
  Kuriozum myślowe.

  3) „jęki zawodu kiedy otwierały się rynki pracy dla Polaków za późno…”. Nie chcieliśmy tego za darmo. W warunkach przystąpienia do unii było zapisane, że rynki będą otwarte bądź otwierane. To wynikało z umów. Z muslimami nie mamy żadnych umów.

  4) Polska nie ma obowiązku moralnego naprawy tego, ze ” w tamtym rejonie (bliski wschód) świat zachodu rozpętuje wojny”. Nie my je wywołujemy.

  To wystarcza jak mniemam.

  Polubienie

  • Probicz
   „Nasze” wojsko brało udział w okupacji Afganistanu i Iraku. Politycznie, propagandowo i finansowo marionetki polityczne okupanta (banda czworga i jej odpryski) oraz żydo-media (telawiwzornia i szmatławce od Szechtera/Michnika po rebe Rydzyka)wspierały wszystkie bandyckie wojny i inwazje żydo-NATO. A ty bredzisz, że Polska nie ma obowiązku moralnego.
   I czytaj uważnie tekst – przytoczyłem w nim wypowiedź Kalksteina z 2003 roku – „wojna w Iraku to nasza wojna”. I „nasze” wojsko tam posłano. A dzisiaj szaleje tam wychowanek CIA i Mossadu – ISIS.

   Co do „lewactwa” i „politpoprawności” – masz wyprany mózg, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem a jedynie przyklejasz etykietki – np „lewak”. Ja wolę myślącego „lewaka” niż durnego prawicofca. Wyzywano mnie już od żydów, „antysemitów”, masonów, komuchów, antychrystów i ruskich szmat. „Lewak” przy nich to nieomal pochwała.
   A już gdzie u mnie jest politpoprawność to tylko taki ślepiec jak ty może wiedzieć. Pokaż mi – gdzie u mnie jest politpoprawność? I owszem – nie walczę z imigracją muzułmańską. Bo nie dam się zapędzić na fałszywą barykadę. Tylko powiedz mi, kto politpoprawny pisze, że to bandyckie żydo-NATO, USrael i Izrael ponoszą za to wszystko odpowiedzialność. I że robią to celowo? I że z nimi należy walczyć, a nie z imigracją muzułmańską?
   No – zacytuj mi jeden polipoprawny szmatławiec, który tak pisze!

   Albo jesteś ślepcem, który nie rozumie co piszę, albo nasłanym kundlem (przepraszam kundle za to porównanie) do ujadania. Gdybym ja był adminem tej strony lądowałbyś jako dezinformator w spamie.

   Polubienie

   • Easy Rider

    Panie Andrzeju!

    Od kilku lat czytam Pański blog i dotychczas zgadzałem się w pełni z prezentowanymi tam poglądami. Tym bardziej jest dla mnie zaskoczeniem Pańskie stanowisko w sprawie inwazji islamskich najeźdźców na Europę, które zupełnie nie koresponduje z używanym na Pańskim blogu mottem „Keep Europe pagan” wraz z grafiką, wyobrażającą wrzucanie do kosza zarówno rzymskiego krzyża, gwiazdy Dawida, jak również – właśnie islamskiego półksiężyca.

    Rozumiem, że jest Pan w niezbyt komfortowej sytuacji, gdyż retoryka protestu wobec tej niewątpliwie zorganizowanej operacji o charakterze wojskowym prowadzona jest pod hasłem m. in. obrony wartości chrześcijańskich, stąd też trudno byłoby Panu ustawiać się w jednym szeregu z deklarowanymi obrońcami tych wartości.

    Zostawmy na boku te „wartości” czy „korzenie” chrześcijańskie, które w Europie są dzisiaj tylko wytartym frazesem, zresztą – tak naprawdę, korzenie cywilizacji europejskiej pochodzą od starożytnych cywilizacji Grecji i Rzymu, a również i cywilizacja Słowian miała tutaj istotny wpływ. W rzeczywistości, chodzi o sprawę poważniejszą – konflikt cywilizacji, natomiast sprowadzanie tego problemu do konfliktu religii jest na rękę tym, którzy tym wszystkim sterują, bowiem takie postawienie sprawy prowadzi do obudzenia średniowiecznych demonów i tym samym odwrócenia uwagi od racjonalnej oceny sytuacji.

    Proszę zauważyć, że koczownicza cywilizacja islamu jest wrogiem systemu wartości reprezentowanych również przez tak bliską Panu (mnie również) Słowiańszczyznę. Czy więc warto – za cenę odcięcia się od „obrońców chrześcijaństwa” – bagatelizować problem, który już zaistniał i może w bardzo krótkim czasie dotyczyć zagrozić również Polsce oraz tolerować o wiele większe zło, jakim jest postępujące w szybkim tempie zagrożenie dominacją islamu w Europie? To jest pożar, który już ma miejsce i trzeba podjąć natychmiastowe środki, aby go ugasić, natomiast Pan proponuje czekać, aż uczynią to ci, którzy ten pożar wywołali – oni nie uczynią tego nigdy.

    Sądzę, że nie chciałby Pan dożyć sytuacji, gdy wyjście na miasto osobiście w krótkich spodenkach lub żony z odkrytą głową może skończyć się fizyczną agresją „policji islamskiej”?

    Polubienie

  • „4) Polska nie ma obowiązku moralnego naprawy tego, ze ” w tamtym rejonie (bliski wschód) świat zachodu rozpętuje wojny”. Nie my je wywołujemy.” – społeczeństwo polskie wojen tych bezpośrednio nie wywołało, niemniej Polacy mieli obowiązek moralny masowo przeciw tym wojnom protestować a takich masowych protestów widać nie było, co więcej wielu ludzi miało to w dupie a znajdowali się tacy którzy te wojny z różnych powodów(choćby z nienawiści do Arabów i islamu) popierali. Tak więc przynajmniej część społeczeństwa polskiego ponosi moralną odpowiedzialność za to co wydarzyło się na Bliskim Wschodzie. A największą odpowiedzialność ponoszą ci którzy uczestnicząc w „wyborach demokratycznych” głosowali na zbrodniarzy wojennych będących od 25 lat u władzy w Polsce. I nie należy zapominać o fakcie że „rząd polski” wysyłał kontyngenty wojskowe do Iraku czy Afganistanu a pojawiały się nawet doniesienia w różnych źródłach że polscy oficerowie wraz z oficerami państw natowskich szkolą terrorystów choćby w bazach w Jordanii. Tak więc Polska jako państwo satelickie USA ponosi dość dużą odpowiedzialność za to co dzieje się w świecie arabskim.

   Polubienie

 6. socjalnacjonalista

  Polska powinna mieć obowiązek moralny wyjść z NATO i UE, odciąć się od okresu III RP i unieważnić wszystkie decyzje i traktaty międzynarodowe rządów kolaboracyjnych. Tak więc nie ma moralnego obowiązku brać odpowiedzialności za decyzje okupanta i przyjmować przesiedlane tu celowo masy ludzkie. Po to zaciągali nas na te wojny, byśmy byli współodpowiedzialni, sprawę udziału państw europejskich w wojnach wyciągnął przecież Schulz. To nie były decyzje polskiego rządu, legalność jego w oczach innych krajów mnie nie interesuje.

  Polubienie

 7. paziem

  Muzułmanie świętują Id al-Adha w Rosji

  Około 140 tys. osób wzięło udział w obchodach Kurban Bajram w Moskwie, w tym około 80 tys. wiernych zgromadziło się w przeddzień przed Katedrą Meczetu w Moskwie. Święto Ofiarowania będzie obchodzone do 26 września 2015 r.

  źródło : izvestia.ru

  Polubienie

  • Easy Rider

   To zdjęcie Putina z dziećmi muzułmańskimi – to nieudolny fotomontaż. Świadczy o tym zlewanie się krawędzi ubrań dzieci garniturem Putina, ponadto – co się stało z nogami P., skoro spomiędzy dzieci od dołu prześwieca białe tło? Bo przecież sytuacja nie uzasadnia stania przez P. w silnym rozkroku. A zresztą – nie sądzę, aby P. aż tak bardzo pałał miłością do islamistów.

   Polubienie

 8. „Polska powinna mieć obowiązek moralny wyjść z NATO i UE…”

  Oczywiście, że powinna. O tym też pisałem:

  „Postulaty polityczno – gospodarcze:

  1. Wystąpienie Polski z bilderbergowskiej Unii Jewropejskiej i zerwanie konkordatu z Watykanem!
  2. Wystąpienie Polski ze zbrodniczego, banksterskiego NATO!
  3. Nacjonalizacja banków. Pieniądze emituje państwo a nie banksterzy!
  4. Likwidacja złodziejskich giełd.
  5. Nacjonalizacja kluczowych gałęzi gospodarki – przemysł wydobywczy, metalurgia, energetyka, komunikacja, transport.
  6. Odbudowa armii wykorzystywanej JEDYNIE do obrony granic Polski i do pomocy w ew. klęskach żywiołowych.
  7. Delegalizacja agenturalnych partii realizujących obce interesy.
  8. Trybunały ludowe dla zdrajców, renegatów i agentów obcych interesów bez względu na zajmowane stanowiska.
  9. “Odkręcenie” trwającego od 1989 roku szabru majątku narodowego w ramach złodziejskiej “prywatyzacji”. Przywrócenie państwu stanu posiadania z roku 1989.
  10. Oddanie lokalnym samorządom i wiecom maksimum władzy i kompetencji. Decyzje dotyczące codziennego życia każdej lokalnej społeczności podejmuje suwerennie ona sama.
  11. Regionalne i centralne władze mają jej tylko tyle, na ile to jest konieczne. Polska silna silnymi wspólnotami lokalnymi.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/26/program-dla-polski-slowianskiej/

  „Tak więc nie ma moralnego obowiązku brać odpowiedzialności za decyzje okupanta…”

  A kto głosował w farsach wyborczych na POPiS i resztę agentury okupanta?
  Aż tylu przebierańców udających Polaków w kraju nie mamy. To milionom odmóżdżonych rodaków zawdzięczamy wepchnięcie nas do tego gówna.
  I ponoszenie zań odpowiedzialności.

  Polubienie

  • socjalnacjonalista

   Podpisuje się, obiema rękami, pod postulatami społ-gosp. Natychmiastowe wyjście z organizacji międzynarodowych i nacjonalizację gospodarki uważam za jedyną istniejącą drogę walki o suwerenność.

   Nie rozumiem – w tym świetle – tej rzekomej odpowiedzialności całego narodu za decyzję władz III RP, w sprawie udziału w żydowskich wojnach. Wymówienie umów międzynarodowych, członkostwa w organizacjach, i przywrócenie stanu gosp. z 1989 roku, wymagałoby od Polski decyzji , wedle „prawa międzynarodowego” przestępczych”, a na pewno poza jego granicą /co z długami, umowami sprzedaży, kredytami?/, dużo bardziej wymagających „nie brania odpowiedzialności”.

   Tą samą logiką można powiedzieć: Skoro Polacy sami wybierali rządy III RP, które wyprzedały polski przemysł i gosp. to nie można kwestionować legalności tych umów. Jak więc przywrócić stan posiadania z 1989? Uważam, że element „nie wzięcia odpowiedzialności” i złamania umów międzynarodowych, w jakimś stopniu, i tak musiałby się znaleźć. Nie ma więc sensu zbytnio budować takich zależności.

   Pozdrawiam.

   Polubienie

 9. Chum

  witam
  Wczoraj w nocy odbyło się prawie tajne spotkanie 2 kumpli ( prezio – Kalkstein ) . To nie może być przypadek , ponieważ żydofil Duda wylatuje do USa. Prosze serdecznie o komentarz Pana Kosiura Dariusza lub Jana Gryko. Pozdrawiam pana Dariusza i dziękuję za WPS .

  Polubione przez 1 osoba

 10. Chutor

  Bajkal

  Mysl globalnie, dzialaj lokalnie. Ta maksyma jest dobrym drogowskazem
  dla krajow, ktore znajduja sie w cieniu swiatowych mocarstw. Nawet
  gdyby wszystkie lokalne problemy w Europie a szczegolnie w Polsce
  rozplynely sie w niebyt to istotne sprawy na szczeblu glownych decydentow
  w skali swiatowej nie wroza nic dobrego dla przyszlosci Europy i jej
  dotyczasowych mieszkancow. Oto jeden z obrazow rzeczywistosci jaka
  sie nam maluje. Chiny maja nie tylko wielka populacje ale rowniez
  nadwyzke mezczyzn w mlodym wieku w stosunku do kobiet. Inny atut wspolczesnego
  swiata to slodka woda. Rzeki wyplywajace z chinskiego Tybetu kontroluja
  dostep do wody przez ogromna czesc Azji poza granicami Chin. Rosyjska
  wschodnia Syberia to lakomy kasek dostepny dla kazdego kto ma srodki
  by go przejac. Na wschod od jeziora Bajkal obszar Syberii rowna sie
  powierzchni Chin! O te czesc Azji spor publicznie przemilczany toczy sie
  pomiedzy USA i Chinami. Jezeli Chiny przejma wschodnia Syberie to
  USA pokryja sie kurzem historii.
  Rosja robi wszystko aby Bajkal, najwiekszy zbiornik slodkiej wody w swiecie
  przeszedl we wladanie Chinczykow. Na tym terenie obecnie wydaje sie ogromne
  obszary w dzierzawe Chinom. Ten region jest kluczem do faktycznej kontroli
  nad wschodniej Syberia. Tam Rosja gwaltownie traci swoja tradycyjna populacje.
  Takze rowniez dlatego, ze chinska nadwyzka mezczyzn przeciaga rosyjskie
  kobiety do zwiazkow malzenskich z Chinczykami.

  http://jamestownfoundation.blogspot.com/2015/09/moscow-losing-siberia-to-china.html

  Kilka dni temu Putin wzial udzial w otwarciu odnowionego meczetu w Moskwie.
  To dobry uklon w strone dwoch milionow muzulmanow zyjacych w stolicy Rosji.
  Czy to zapowiada takze budowe meczetow nad Bajkalem jako przedmurza
  islamskiego kalifatu.

  Polubienie

 11. Jagienka

  Wpis powyżej:”Muzułmanie świętują Id al-Adha w Rosji”

  Sytuację demograficzną i polityczną Rosji nie powinno się odnosić do Polski. Co jest dobre i odpowiednie dla Rosji, to dla Polski może być katastrofą. Rosja nie pozwoli sobie na wojny z tysiącami wznawców islamu, którzy są jej obywatelami, a zatem Rosja – aby uniknąć konfliktów wewnętrzynych – zachowuje się tak, jak na federację wielu narodów przystało.

  Polska natomiast jest ciągle narodem w miarę jednolitym, a jeżeli ma kłopoty, to są one efektem występowania w naszych granicach mniejszości pochodzenia semickiego, dlatego nabór uciekinierów z Bliskiego Wschodu i Afryki reprezentujących drastycznie inną kulturę i obyczje przy masowej emigracji Polaków za granicę jest krokiem samobójczym. Nie wspomnę tutaj
  o ogromnym przyroście naturalnym, który jest normą pośród tych nacji i fakcie, że islam pozwala na posiadanie czterech żon. Europa Zachodnia dużo wie na ten temat. Jedna żona jest żoną oficjalną, a pozostałe żyją na zapomogach państwowych. Również koncepcję „pokojowego islamu” wkładam między bajki. A my już mamy swoje własne doświadczenia z pewnymi sprowadzonymi do Polski Czeczeńcami, którzy wyznają tą „pokojową religię”.

  Naczelnym obowiązkiem narodu jest przetrwanie biologiczne z utrwaleniem cech mu właściwych. Możecie mnie Państwo uważać za rasistkę, ale podzielam tutaj zdanie Pata Buchanana (doradca Nixona), który uważa, że napływ tych uciekinierów to koniec Europy jaką do tej pory znaliśmy. Jest to również koniec rasy białej.(https://www.chroniclesmagazine.org/islams-conquest-of-europe/ ). Całkowicie popieram pozycję Węgier i Słowacji w sprawie zalewu Europy przez obce ludy, które wyruszyły na podbój tego kontynentu.

  Wszystkie postulaty ekonomiczne, w tym nacjonalizacja przemysłu i likwidacja złodziejskich giełd , przemawiają do mnie i jestem za „tak”. Jeżeli chodzi o islam i wprowadzenie do naszego społeczeństwa mniejszości, które w krótkim czasie mogą stać się nieprzyjazną nam większością – nie!

  Nie traćmy resztek instynktu samozachowawczego. Uczmy się mądrości obserwując postępowanie niezależnych i silnych krajów, takich jak Rosja czy USA, ale nie powielajmy bezkrytycznie jak nie Zachodu to Wschodu. Myślę, że Victor Orban i Robert Fico osiągneli ten właśnie poziom dojrzałości politycznej. My chyba jeszcze nie.

  Stany Zjednoczone, które są głównymi kreatorem konfliktów na całym globie, jak do tej pory, nie wspomniały ilu uchodźców mają zamiar przyjąć. Dlatego w temacie uchodźców nie zgadzam się z wpisami „opolczyk.pl”, choć z przyjemnością czytam tą stronę, i „paziem, 25 i 26 września”.

  Polubienie

 12. Chum

  Opolczyk szanuje pana i dzięki takim ludziom jak pan czy pan Kosiur czy Ziemiński , Przemex , Gryko wierzę jeszcze w Polsce i Polaków . Niestety pana postulaty cudowne , ale na dzień dzisiejszy to tylko fata morgana . Może nasz wnuki doczekają ich realizacji . Niestety naród polski nie ma zbyt wielkiego IQ , stąd pejsaci od tylu juz wieków rozpiepszają ten kraj , cóż może następne pokolenie będzie miało więcej rozumu w mózgach , gdyż dzisiejsi Polacy to totlami idioci z niewielkimi wyjątkami dlatego Polska to hu… dupa i kamieni kupa dziś w 2015 roku.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s