Jeszcze raz o imigrantach i o ludzkiej głupocie…

kadafiW sumie żałuję, że przerwałem milczenie. Jak się okazało, próba otworzenia oczu ludziom zaczadzonym „niezależną” opinią publiczną była w ogromnej większości stratą czasu.

W kilku miejscach w sieci toczyła się dyskusja na temat mojego poprzedniego tekstu. Z nielicznymi wyjątkami oskarżony zostałem o wiele złych rzeczy.

„Przeczytałem ten wpis z lekkim zdumieniem. Gdybym nie wiedział gdzie czytam, pomyślałbym że na jakimś lewackim, politpoprawnym portalu.”

„Z reszta co tu komentować, czytajcie co linkujecie, bo to jakiś pojeb jest. W artykule, obok niewątpliwej prawdy, przemyca lewackie standardy myślenia.”

„Kolego trochę się pogubiłeś w swych dywagacjach (…) Idiotyzmy w stylu „oswajania islamu” czy „europeizacji islamu” chyba nawet najwięksi lewacy w to już nie wierzą (…) Za to nienawidzę z całego serca wszelkiej maści lewaków. Są oni rakiem, który zabije Europę, chrześcijaństwo, białego człowieka”

Rzecz w tym, że ja np. ani słowem nie wspomniałem o „oswajaniu” czy „europeizacji” islamu. A nawet nie wyraziłem poparcia dla imigracji. Stwierdziłem tylko, że jest to robota żydo-banksterów:

„Zalewanie jewropy imigracją muzułmańską to celowe działania okupanta żydo-zachodu”

Ponadto podałem faktyczną praprzyczynę masowej imigracji – bandyckie wojny żydo-NATO przy aktywnym udziale jewrounii, oraz wspieranie przez żydo-banksterski  zachód „islamskich armii wyzwoleńczych” które rozwaliły Libię, a teraz rozwalają Syrię i Irak (ten ostatni zniszczony wcześniej wieloletnią okupacją). W ten sposób nie tylko miliony ludzi stanęły wobec groźby utraty życia ale i jeszcze więcej milionom ludzi zniszczono podstawy egzystencji. I napisałem jeszcze, co okupant zachodu chce masową imigracją osiągnąć – przede wszystkim chce zapędzić miliony Europejczyków na fałszywą barykadę oraz odwrócić ich uwagę od RZECZYWISTYCH zagrożeń – od żydo-banksterskiej globalizacji i pełzającej depopulacji. Ta operacja żydo-banksterów niestety powiodła się, co widać po protestach w Polsce czy w Niemczech (było ich więcej – tutaj zamieszczam tylko kilka z nich).

„Zalewanie jewropy imigracją muzułmańską to celowe działania okupanta żydo-zachodu”

Ponadto podałem faktyczną praprzyczynę masowej imigracji – bandyckie wojny żydo-NATO przy aktywnym udziale jewrounii, oraz wspieranie przez żydo-banksterski  zachód „islamskich armii wyzwoleńczych” które rozwaliły Libię, a teraz rozwalają Syrię i Irak (ten ostatni zniszczony wcześniej wieloletnią okupacją). W ten sposób nie tylko miliony ludzi stanęły wobec groźby utraty życia ale i jeszcze więcej milionom ludzi zniszczono podstawy egzystencji. I napisałem jeszcze, co okupant zachodu chce masową imigracją osiągnąć – przede wszystkim chce zapędzić miliony Europejczyków na fałszywą barykadę oraz odwrócić ich uwagę od RZECZYWISTYCH zagrożeń – od żydo-banksterskiej globalizacji i pełzającej depopulacji. Ta operacja żydo-banksterów niestety powiodła się, co widać po protestach w Polsce czy w Niemczech (było ich więcej – tutaj zamieszczam tylko kilka z nich).

A tak na marginesie  – nie mam nic przeciwko hasłu wykrzykiwanemu w Dreźnie – Putin do Berlina, Merkel na Sybir (od siebie dodam –  albo nad Jordan). Tyle tylko, że manifestanci w Dreźnie nie wiedzieli jeszcze, że Putin w Moskwie weźmie udział w otwarciu wielkiego meczetu mogącego pomieścić 15 tys. „islamistów”.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rosja-wladimir-putin-na-otwarciu-wielkiego-meczetu,579674.html

W tym miejscu pragnę przypomnieć o tym, że w ostatnich latach dosyć gwałtownie wzrastała w różnych środowiskach w Polsce i pozostałych jewrounijnych barakach niechęć a nawet wrogość do Brukseli i całej tej żydo-banksterskiej  jewrounii. A że jest żydobanksterska – co do tego nie ma wątpliwości. W 2010 roku honorowy przewodniczący  Bilderbergów Étienne Davignon oficjalnie przyznał, że stworzenie jewrouni i wprowadzenie waluty euro to dzieła grupy Bilderberg. Jewrounia ma i tak ogrom problemów – bankrutują taśmowo kolejne baraki, narasta bieda i bezrobocie, a wojna propagandowa, a zwłaszcza sankcje wymierzone przeciwko Rosji wywołały pęknięcie tego sztucznego banksterskiego tworu i pogłębiły kłopoty gospodarcze i finansowe jewrounii. Część jewrobaraków nawet bez tych sankcji mających ogrom problemów gospodarczych i finansowych sprzeciwiało się tymże sankcjom. A wszystkim tym problemom (nie do rozwiązania przy obecnym bandyckim systemie bankowym) towarzyszyły nasilające się ruchy antyjewrounijne oraz protesty antyglobalistyczne, antybanksterskie i antykapitalistyczne. Najaktywniejszymi wrogami jewrounii są różne narodowe (lub pseudonarodowe) ruchy we wszystkich jewrounijnych barakach. Sytuacja do niedawna była więc dla żydo-banksterskich jewrokomisarzy bardzo niewygodna – jewrounia biednieje i coraz bardziej się zadłuża, idiotyczne sankcje wymierzone w Rosję rozbiły jej fikcyjną jedność i jeszcze te niesforne hordy protestujące przeciwko samej jewrounii, kapitalizmowi, globalizmowi i dyktaturze banksterów. Coś z nimi należało zrobić, aby mieć ich choć na jakiś czas z głowy. No i zrobiono – podstawiono im zastępczego „wroga” – masową imigrację muzułmańską. I jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ci, co najgłośniej do niedawna protestowali przeciwko jewrounii popędzili teraz na barykadę walki z „islamizacją” jewropy i masową imigracją. Teraz wystarczy tylko ten amok utrzymywać jak najdłużej. Nie będzie to trudne – wystarczy co kilka dni puścić „info” (obojętne, czy prawdziwe – zaślepieńcy kupią każdą fałszywkę) o kolejnej zgwałconej przez imigranta Europejce , o burdach urządzanych przez imigrantów, o brudzie i zniszczeniach jakie po sobie pozostawiają, o udaremnionych zamachach terrorystycznych (stały już numer żydo-propagandy), czy o przeciążeniu systemów socjalnych (o ograbianiu ich lichwą nie będzie ani mru mru). I w ten sposób odwróci się uwagę ogłupionych ludzi od rzeczywistych problemów żydo-banksterskiego zachodu i od rzeczywistego dla nas zagrożenia.

Tutaj przypomnę, co napisałem poprzednio:

„Naszym rzeczywistym wrogiem jest żydo-banksterska swołocz a nie muzułmanie. Oni są ofiarami terroru bandyckiego NATO. Razem z nimi powinniśmy walczyć z naszym wspólnym rzeczywistym wrogiem. Zamiast pchać się na fałszywą barykadę walki z „islamizacją” jewrounii należy milionami wyjść na ulicę i wymusić na marionetkowych żondach jewrounijnych baraków wycofanie wszystkich NATOwskich wojsk z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, zaprzestanie finansowania i zbrojenia ISIS i innych „armii wyzwoleńczych” walczących na obstalunek żydo-banksterów z rządami niechętnymi USraelowi i Izraelowi. Jeśli powróci tam spokój problem imigracji muzułmańskiej umrze śmiercią naturalną.”

Czy ktoś zastanawiał się, dlaczego główny winowajca – USrael – nie ma problemów z tą zalewającą jewrounię imigracją? Nie chodzi tylko o koszta transportu, bo starymi łajbami czy pontonami uchodźcy nie przepłyną Atlantyku. W USraelu nie ma tylu protestów przeciwko globalizacji, kapitalizmowi, a zwłaszcza przeciwko żydo-banksterskiej bilderbergowskiej  jewrounii. Nie odwracaliby więc w USraelu uchodźcy uwagi od palących problemów tak jak robią to na terenie starej ladacznicy – Europy. I dlatego rzeki imigrantów płyną na „stary kontynet”.

Przytoczę jeszcze ostatni apel pióra Jerzego Truchlewskiego:

„POWSTAŃMY Z KOLAN, może jeszcze nie jest za późno. Walczmy o godność rasy ludzkiej, o życie bez wojen, bez ucisku ludzkości przez wąską grupę dewiantów, walczmy o życie w prawdzie, o racjonalne gospodarowanie bez okradania nas z bogactw Ziemi i zagarnianie efektów naszej pracy. Przeciwstawiajmy się propagowaniu i szerzeniu dewiacji i nienormalności w każdej dziedzinie naszego życia. Domagajmy się resetu zadłużenia na całym świecie, gdyż lichwa jaką stosują jest działalnością przestępczą bestii wobec ludzkości oraz wymuśmy współpracę między narodami opartą na zdrowej ekonomii, logice i zdrowym rozsądku. Tylko prawda nas wyzwoli.

ZIEMIA JEST NASZYM WSPÓLNYM DOMEM I NIKT NIE MA PRAWA NAM GO NISZCZYĆ CZY ZAWŁASZCZAĆ. ŻYCIE W POKOJU I DOBROBYCIE JEST MOŻLIWE POD WARUNKIEM, ŻE NIE BĘDZIEMY GODZILI SIĘ NA BYCIE NIEWOLNIKAMI. PODSTAWOWĄ SIŁĄ I WARTOŚCIĄ TEGO ŚWIATA JEST ZJEDNOCZONA LUDZKOŚĆ , KTÓRA MUSI POZNAĆ PRAWDĘ I PRZECIWSTAWIĆ SIĘ BESTII.

CZY GARSTKA PSYCHOPATÓW MOŻE NAM UNIEMOŻLIWIĆ REALIZACJĘ NASZYCH MARZEŃ O PRAWDZIWEJ WOLNOŚCI, GODNOŚCI, DOBROBYCIE I ŻYCIA W SZCZĘŚCIU ? CZY POZWOLIMY NA ZAKŁÓCENIE NAM POKOJU I ODEBRANIE GODNOŚCI LUDZKIEJ? CZY POZWOLIMY NA MORDOWANIE PRZEZ PSYCHOPATÓW ZACHODU I NEOBANDEROWCÓW NASZYCH BRACI UKRAIŃCÓW, SYRYJCZYKÓW, LIBIJCZYKÓW, PALESTYŃCZYKÓW, AFGAŃCZYKÓW CZY JAKIKOLWIEK INNY NARÓD ?

MANIFESTACJE POKOJOWE NA RZECZ ZAKOŃCZENIA WSZYSTKICH WOJEN NIECH BĘDĄ PIERWSZYM KROKIEM NASZEGO BUNTU PRZECIWKO SPRAWUJĄCYM ZBRODNICZĄ WŁADZĘ NAD SPOŁECZEŃSTWAMI ! DOŚĆ JUŻ WOJEN, KŁAMSTWA, MANIPULACJI, ZNIEWALANIA I NISZCZENIA LUDZKOŚCI !

ZASTĄPMY RZĄDY PSYCHOPATÓW, RZĄDAMI LUDZI ODPOWIEDZIALNYCH ZA LOSY NARODÓW I ŚWIATA !!!

Jerzy Truchlewski – POLSKA

Pod powyższym apelem podpisuję się obiema rękami. Niestety nie widzę w chwili obecnej szans na masowe manifestacje na rzecz pokoju i uwolnienia świata spod władzy psychopatów – żydo-banksterów. To oni trzymają rękę na pulsie. I jak widać na zamieszczonych powyżej filmach za pomocą manipulatorów wyprowadzają jak bezmyślne bydło tysiące ludzi na ulice miast, aby protestowali przeciwko ofiarom bandyckich wojen szukających schronienia w jewrounii. I w tym miejscu zapytam – gdzie były te tysiące polskich narodofcuf, gdy „polskie” wojsko wysyłano na bandyckie wojny? Gdzie były te tysiące narodofcuf, gdy niszczono przemysł, gdy ograbiano i zniewalano Polskę, gdy wprowadzano w Polsce GMO, przymusowe szczepienia, gdy rolnicą wiosną walczyli o polską ziemię?
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/24/protesty-rolnikow-w-calej-polsce-walka-o-polska-ziemie/

Wtedy, gdy naprawdę należało manifestować i protestować to jakoś cicho było o owych narodofcach. Natomiast na fałszywą barykadę agentura okupanta zaciągnęła ich z dziecinną łatwością. Jak widać – są oni bezmyślnym ludzkim „bydłem” (przepraszam bydło za to porównanie). Gdy patrzę na takich patryjotów nie mam najmniejszej wątpliwości – Polska jest zgubiona. Bo z takimi jak oni nie mamy najmniejszych szans na jej uratowanie. Jeśli nie otrzymamy pomocy z zewnątrz, nawet jeśli żydo-globalizm i jewrounia padną na pysk, tych idiotów podstawieni manipulatorzy kolejny raz poprowadzą na manowce i na fałszywe barykady. Tu musi przyjść ktoś jak Putin (Putin do Warszawy, Duda nad Jordan), musi wziąć wszystko za pysk, zaprowadzić porządek i przede wszystkim przeprowadzić reedukację i resocjalizację Polaków. Inaczej zginiemy.
Widok tych idiotów patryjotuf narodofcuf zagoninych na manifestacje przeciwko imigrantom utwierdza mnie w przekonaniu, że słusznie zrobiłem kończąc publicystykę. To po prostu strata czasu…
.

.
opolczyk
.
.
PS
Jeszcze słówko odnośnie tej wypowiedzi:„Kolego trochę się pogubiłeś w swych dywagacjach (…) Idiotyzmy w stylu „oswajania islamu” czy „europeizacji islamu” chyba nawet najwięksi lewacy w to już nie wierzą (…) Za to nienawidzę z całego serca wszelkiej maści lewaków. Są oni rakiem, który zabije Europę, chrześcijaństwo, białego człowieka”Na temat „białej rasy” wypowiedziałem się niedawno w jednej z dyskusji mailowych. Opublikował to mój przyjaciel Piotr Bein:

https://piotrbein.wordpress.com/2015/09/07/zamiast-protestowac-przeciw-islamizacji-wyjsc-milionami-na-ulice-i-wypedzic-zondzoncych/

Dalej…

Nie mam zamiaru „oswajać” czy „europeizować”  islamu. Tak naprawdę nie cierpię go, bo jest zwykłym żydzizmem, jedną z trzech głównych religii abrahamowych.  Nie bez powodu na koniec każdego tekstu zamieszczam rysunek z wrzucanymi do kosza symbolami owych właśnie religii abrahamowych. Ale… Jako że naszym śmiertelnym wrogiem jest żydo-banksterska sitwa, która ma w swych łapskach finanse, gospodarki, media, marionetki polityczne, armie, policję służby, sądownictwo i prokuratury całego żydo-banksterskiego zachodu każdy kto rzeczywiście walczy z żydo-banksteryzmem jest dla mnie sojusznikiem. Bez względu na kolor skóry, narodowość czy wyznanie. Nie znam ani jednego „chrześcijańskiego” kraju (poza Rosją i Białorusią) które stawiałyby taki opór żydo-banksterskiej swołoczy jak Afganistan, Irak, Iran, Libia, czy obecnie Syria. I dlatego uważam walczących z żydo-banksterskim globalizmem (i z zakusami Izraela) muzułmanów za sojuszników. Tak samo, mimo mojej pogardy do katolicyzmu, za sojuszników uważam najbardziej nawet gorliwych katolików – jeśli rzeczywiście walczą z żydobanksterskim globalizmem a nie uprawiają przy okazji namolnego „nawracania” i nie tracą więcej czasu na „walkę o wiarę” niż na walkę z globalizmem. Bo prawda jest taka, że rozbici nie mamy w tej walce szans. Dlatego wszyscy, którzy walczą z banksterami są mi sojusznikami – biali, czarni, czerwoni, brązowi, żółci, katolicy, protestanci, prawosławni, szyici, sunnici, buddyści, taoiści, ateiści, komuniści, szowiniści, cykliści, feminiści, seksiści, pederaści i homofoby, robotnicy, rzemieślnicy, kupcy, inteligenci, rolnicy, studenci, mieszkańcy miast i wsi na wszystkich kontynentach. Im więcej nas będzie, tym większą mamy szansę na ubicie tej żydo-banksterskiej hyrdy. Później, gdy ją ubijemy, możemy się kłócić, spierać i brać za łby. Ale dopiero wtedy. Bo jeśli jej przedtem nie ubijemy to ona nas ograbi do cna, zdepopuluje a niedobitki zachipuje.

Co zaś tyczy się „chrześcijaństwa” – jest to zwykłe żydowskie oszustwo, które zrabowało „białej rasie” jej kulturę i tożsamość, uczyniło z białych duchowych żydów ślepo wierzących w żydowskie brednie „objawione”, klękających przed żydowskimi idolami, żebrzącymi u nich o litość i miłosierdzie, ślepo posłusznych pasożytniczemu klerowi. To dzięki chrześcijaństwu białym „ludzkim bydłem” tak łatwo było przez długie wieki – obecnie także –  manipulować. Oduczono je (z niewielkimi wyjątkami) samodzielnie i logicznie myśleć. Myślenie zastąpiła ślepa, tępa i bezrefleksyjna wiara w żydowskie brednie „objawione”. Postępująca laicyzacja mimo Renesansu i Oświecenia niewiele polepszyła sytuację. Zlaicyzowanym społeczeństwom zachodu zaaplikowano świecką „religię”  – polityczną poprawność. Tak samo załganą, tak samo dogmatyczną, tak samo oduczającą myślenia. I tak samo rodem znad Jordanu.

„Chrześcijanie” nawet nie widzą o tym, że żydobanksterski globalizm ma korzenie w ich ukochanej żydowskiej biblii.
https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

Ani o tym, że jest zwykłym oszustwem:
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/03/03/historia-naturalna-religii-monoteistycznych/
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/22/najwieksze-oszustwa-w-historii-ludzkosci/
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/

Ignorują też fakt, że wyznając nadjordańskie brednie stają  się duchowymi żydami a patriotyzm gorliwych katolików/krystowierców jest b. wątpliwy:Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)”
http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.htmlMirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)”
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym

Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.”
http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html

„Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka.”
http://pl.wikiquote.org/wiki/Henryk_Goryszewski
Henryk Goryszewski, prawnik, nauczyciel akademicki, poseł knessejmu I i III kadencji, wicepremier w żondzie Hanny Suchockiej.


„…przyjmując za właściwe stanowisko, iż najpierw jesteśmy katolikami, a później Polakami, gdyż naszą pierwszą ojczyzną jest Kościół katolicki.”

http://www.legitymizm.org/list-otwarty-do-piotra-skwiecinskiego
Redakcja katodebilnych monarchistów w Od Redakcji pod jednym z tekstów.

„Jako katolik rzymski Polskę mogę poświęcić, bowiem narodowość jest kwestią incydentalną, ale na rozrzedzenie katolicyzmu rzymskiego mojej zgody być nie może.”

Adam Wielomski (proffessorek siedlecki, współpracownik „Najwyższego Czasu” i — o zgrozo — „Myśli Polskiej”
http://blotne-abecadlo.blogspot.de/2014/10/polak-czyli-katolik.html

 

za:  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/28/jeszcze-raz-o-imigrantach-i-o-ludzkiej-glupocie/

 

Reklamy

20 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

20 responses to “Jeszcze raz o imigrantach i o ludzkiej głupocie…

 1. Chum

  Chciałbym panu opolczykowi serdecznie podziękować za ten wpis . To dla mnie zaszczyt czytywać pana wpisy na WPS .Jeszcze raz panu serdecznie dziękuje . Zdrowia życzę .

  Polubienie

 2. Chum – nie ma sprawy. Cieszy mnie, że się rozumiemy.

  Mam uwagę do Panów z WPS – nie myślcie, że Was u mnie na blogu kasuję i przez to nie zatwierdzam linku z adresem WPS informującym o przedruku moich dwóch ostatnich tekstów na Waszej stronie. Po prostu WordPress nie przysyła mi Waszych linków.
  Chyba komuś podpadliście…

  Polubienie

  • Już dwa razy likwidowano nam stronę. Także mają na nas oko. W wyborach prezydenckich zakwestionowali moje listy z podpisami. Teraz zrobili to samo Pawłowi Ziemińskiemu, gdy chciał startować do senatu – żydo-reżimy czuwa.

   Panie Andrzeju, wszystkiego dobrego Panu życzę
   PS
   Przydałyby się Pańskie teksty n/t sytuacji w Niemczech (poziom życia, bezrobocie, fiskalizm w NRF itd.)

   Polubienie

   • Panie Darku

    O Niemczech wielokrotnie dyskutowaliśmy u mnie na blogu. Przemex brał udział w tych dyskusjach i jest świetnie zorientowany.
    Co mogę powiedzieć o Niemczech w skrócie.
    Niemcy nadal sprawiają wrażenie kraju bogatego. To trochę tak jakby ktoś siedział w cyrku w dalszych rzędach i obserwował występujących artystów – wszystko wygląda świetnie i okazale. Ale siedzący w pierwszym rzędzie, jeśli patrzą uważnie, dostrzegą że stroje artystów są wypłowiałe, stare, łatane i cerowane, brakuje w nich tu i tam koralików, perełek i cekinów. A gdy zajrzy się za kulisy zobaczy, że wszystko jest stare, podniszczone i że cyrk jest zadłużony i ledwo zipie.
    Okres prosperity Niemiec to lata 60-te i 70-te XX wieku. Przyczyn było kilka. Wychowani w pruskim Ordnungu i pruskiej solidności Niemcy solidnie pracowali, ich towary były wysokiej jakości, dalekowschodnich „tygrysów” (poza Japonią) jeszcze nie było i towary niemieckie były na całym świecie rozchwytywane jak ciepłe bułeczki mimo ich wysokich cen. Niemcom już wtedy wyznaczono rolę lidera jewrounii. Nie tylko z powodu potencjału gospodarczego i liczby ludności – także pruski Ordnung, posłuszeństwo wobec władz i kompleks winy za II wojnę odgrywały tutaj dużą rolę. Niemcom celowo pozwolono na prosperitę także z powodów propagandowych – chciano wykazać wyższość kapitalizmu RFN nad realnym socjalizmem NRD.
    Należy pamiętać jednak i o tym, że wtedy duże działy gospodarki RFN były państwowe lub komunalne (energetyka, poczta, telekomunikacja, koleje, linie lotnicze).
    W tym okresie poza chwilowym kryzysem paliwowym bezrobocie w Niemczech było marginalne (dużo poniżej 1 %).
    Gdy po wprowadzeniu stanu wojennego w Polsce żydo-banksterski zachód nałożył sankcje i na PRL i na ZSRR skokowo pojawiło się w Niemczech bezrobocie, jako że blok wschodni był stałym odbiorcą wielu niemieckich towarów. Niemniej powoli bezrobocie spadało do roku 1989. Potem gwałtownie poszybowało w górę.
    Widać to w poniższej grafice:

    Gwałtowny skok bezrobocia związany był z rozpoczętą w momencie początku demontażu Bloku Wschodniego zmasowaną prywatyzacją w Niemczech. Walka propagandowa wyższości kapitalizmu nad socjalizmem (wyższości gospodarczej RFN nad NRD) straciła rację bytu.
    A tutaj pokazane jest graficznie zadłużenie Niemiec:

    Widać wyraźną korelację poziomu bezrobocia i zadłużenia. Jest to w sumie zrozumiałe – gdy bezrobocie było szczątkowe, mimo banksterskiego systemu bankowego wpływy z podatków (plus zyski z państwowych firm) sprawiały, że władze niemieckiego baraku były w stanie zadłużenie prawie na bieżąco spłacać. Gwałtownie skoczyło ono wskutek wzrostu bezrobocia, a jeszcze bardziej i nieodwołalnie wskutek prywatyzacji. Bezrobotnych należało utrzymywać, a zyski sprywatyzowanych firm lądowały w kieszeniach pociotów Rothschildów i Rockefellerów. Od tego czasu poziom życia przeciętnego Niemca przestał się podnosić, a od czasu wprowadzenia euro systematyczne obniża się. Nie jest to łatwe do wychwycenia – Niemcy nadal jeżdżą dobrymi samochodami, nadal wydają pieniądze na ciuchy i urlopy. Ale ci mniej zaradni już dostali się „pod koła”. Jest ich już miliony. Ci zaradniejsi nadal jeszcze mają dobrze, ale drożyzna nierekompensowana adekwatnym wzrostem płac oraz wymyślane nowe ukryte podatki sprawiają, że nawet ci, którym się jeszcze jako tako czy nawet dobrze wiedzie, nie mogą sobie pozwolić na takie „szaleństwa” jak 25 czy nawet 10 lat temu. Na rynku pracy znalezienie dobrej firmy jest trudne. Bezrobotni najczęściej trafiają do nich przez pośredniaków. Ale zarabiają dwa razy mniej niż pozostali, „stali” pracownicy danej firmy. I niestety tych pracujących z pośredniaka z roku na rok przybywa. Wiele firm walczy o przeżycie, tnie wydatki gdzie się da i oszczędza na czym się da. Także na jakości. Nie ułatwia też Niemcom życia zalew rynku towarami z Chin i innych wschodnich tanich tygrysów. Narastające rzesze biedoty kupują tanie wyroby z Chin, a przez to spada popyt na rodzimą produkcję.
    O powolnej pauperyzacji społeczeństwa piszą wszystkie gazety, nawet te politycznie poprawne kontrolowane przez okupanta. Tego nie da się ukryć. Naturalnie wymyślają różne bzdurne tłumaczenia. Ale żadna nie napisze o rzeczywistych powodach. Pauperyzacja ta jest nie do zatrzymania. Margines biedy będzie narastał. Za kilka lat ci, którzy dzisiaj mają dobrze będą mieli jako tako, ci co mają jako tako będą mieli już cieniutko, a ci co mają cieniutko wylądują na rosnącym marginesie zwykłej biedy. Gdzie problemem jest zdobycie pieniędzy na czynsz i obowiązkowe opłaty.
    Niemcy są nie do uratowania. Tyle że w drodze do bankructwa startują ze znacznie wyższego pułapu niż np. Polska. I dlatego u nich dłużej potrwa nim spadną na sam dół. Ale i one tego nie unikną.

    Franz i Dargoth – dzięki!

    Polubione przez 1 osoba

   • „Niemcy nadal sprawiają wrażenie kraju bogatego. To trochę tak jakby ktoś siedział w cyrku w dalszych rzędach i obserwował występujących artystów – wszystko wygląda świetnie i okazale. Ale siedzący w pierwszym rzędzie, jeśli patrzą uważnie, dostrzegą że stroje artystów są wypłowiałe, stare, łatane i cerowane, brakuje w nich tu i tam koralików, perełek i cekinów. A gdy zajrzy się za kulisy zobaczy, że wszystko jest stare, podniszczone i że cyrk jest zadłużony i ledwo zipie” – no właśnie, tak to wygląda i to nie tylko w Niemczech ale na całym zachodzie. A najgorsze jest to że gdy próbuje wytłumaczyć to ludziom to wybałuszają oczy jak na debila, no bo podważam ich świętą wiarę w zachodni model „rozwoju” a on jest przecież nieskazitelny i jedynie słuszny, zwyczajnie nie chcą dostrzegać faktu że zachód tak samo jak Polska tylko w innym tempie idzie na dno. Zresztą jeden z bardziej prominentnych globalistów ponoć powiedział że problem polega na tym że to nie przyszła Afryka będzie wyglądać jak obecny zachód a przyszły zachód będzie wyglądał jak obecna Afryka i to się spełnia. „Kryzys migracyjny” jest częścią tego procesu upadku „zachodniej cywilizacji”. A chodzi w tym wszystkim o to aby w świat zachodu( i nie tylko) cofnąć z powrotem do okresu XIX wieku lub średniowiecza, gdzie zwykli ludzie nie mieli żadnych praw a wszystko spoczywało w rękach magnaterii, dworów królewskich i bankierów, z tą różnicą że nadchodzący neofeudalizm będzie wspomagany wysokozaawansowaną technologią za pomocą której jak wydaje się globalistom w końcu osiągną wszechwładzę, bo tu już nie chodzi tylko o same pieniądze i zwykła władzę im chodzi o władzę totalną porównywalną do boskiej, całkowitą kontrolę nad ludzkim życiem im śni się zabawa w Boga.

    Polubienie

  • Franz

   Panie Opolczyk, dziękuję za dwa ostatnie artykuły dotyczące kwestii imigrantów z krajów arabskich, właściwie to lepiej tej sytuacji nie dało się przedstawić. Oczywiście oba artykuły przesłałem do setki swoich znajomych. Czy zrozumieją? Zapewne uda się to tym którzy mają otwarty umysł nieskażony chorą nienawiścią do muzłumanów podsuniętą im przez żydowskie media.

   Polubienie

 3. zachecam wszystkich do zaangazowania sie w inicjatywe 1polska.pl

  Polubienie

 4. dargoth

  Panie Andrzeju,
  Brak Pańskich opinii w przestrzeni publicznej to duża strata. Mam nadzieję, że za jakiś czas ponownie, systematycznie zacznie dzielić się Pan mądrością z innymi, bo muszę przyznać, że reprezentuje Pan wyjątkowy poziom jakościowy w skali kraju.
  Często wydaje się, że nasze działania nie przynoszą żadnego efektu, ale kropla drąży skałę i choć jeszcze dużo czasu musi upłynąć nim skała pęknie, to pęknąć może jedynie wtedy, kiedy nie zabraknie wody. Wydaje mi się, że człowiek świadomy nie może sobie pozwolić na bezczynność, a co najwyżej na chwilowy, zasłużony odpoczynek. Trzeba toczyć, tę walkę z Goliatem, bo nawet jeśli przycupniemy cicho gdzieś „pod krzaczkiem” i uda nam się w spokoju przeżyć życie, to nasze dzieci i wnuki takiego szczęścia mogą nie zaznać.
  Hejtem proszę się nie przejmować. Wielu ludzi dobrej woli mozolnie zdobywa wiedzę i rozwija się intelektualnie. Wygląda to mniej więcej, jak wchodzenie po drabinie. Każdy kolejny szczebel, to szersza perspektywa. Po zdobyciu nowego poziomu, zanim jeszcze dobrze się rozejrzą i zorientują, że za choryzontem coś jeszcze się przed nimi ukrywa, dopada ich arogancja. Są dumni ze swoich osiągnięć i jednocześnie wstydząc się za błędy popełnione na niższych poziomach, zaczynają głośno krzyczeć, żeby wszem i wobec ogłosić swój „awans”: – patrzcie ludzie, jak już jestem wysoko, patrzcie ile już wiem, nie należe do tych durni o odmiennym zdaniu! Jeśli nie zatrzymają się w rozwoju, kiedyś będą się wstydzić za słowa, które dziś wypowiadają przeciwko Panu.
  Paradoks polega na tym, że to właśnie tacy ludzie jak Pan, których teraz obrażają, mogą im pomóc w osiągnięciu kolejnych szczebli.
  Tylko banksterka się cieszy, kiedy przez zniechęcenie i brak wiary gasną „kaganki oświaty”, a bez tych światełek w mroku, ludzie bedą właśnie takim łatwym w manipulowaniu bydłem, które w drodze do rzeźni stratuje na swojej drodze wszystkich, których im Rokefelerowie i Rotszyldowie rzucą pod kopyta.
  Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję…do przeczytania.

  Ps. Mam nadzieję, że mimo wcześniejszych „nieporozumień”, Panowie z WPS pozwolą mi zamieścić ten wpis ;).

  Polubienie

  • grzanek

   “Tylko banksterka się cieszy, kiedy przez zniechęcenie i brak wiary gasną „kaganki oświaty”, a bez tych światełek w mroku, ludzie bedą właśnie takim łatwym w manipulowaniu bydłem […]”

   — Zgasł już Palmer, zgasł i Szczypior – straty niepowetowane, dlatego nie pozwólmy zgasnąć pozostałym!

   Polubienie

 5. julius

  Statystyki EuroStat – Syryjczycy stanowią 20% podań o azyl!
  Napisano 23 września 2015

  Jak pokazują statystyki Europejskiego Urzędu Statystycznego (EuroStat), jedynie 1/5 osób ubiegających się o azyl pochodzi z Syrii. Drugą co do wielkości grupą są mieszkańcy Afganistanu, na trzecim miejscu ulokowana jest Albania.

  W sumie, 213,000 osób po raz pierwszy ubiegających się o azyl w drugim kwartale tego roku oznacza, że wzrost tych zgłoszeń jest wyższy o 85% w porównaniu z analogicznym okresem poprzedniego roku. A trzeba brać pod uwagę, że statystyki obejmują tylko podania o azyl, a do Europy wdzierają się również nielegalni imigranci.

  O to dziesięć (ze 141) największych grup azylantów:

  Syria: 20,6%
  Afganistan: 12,7%
  Albania: 8,3%
  Irak: 6,5%
  Kosowo (pamiętajmy, że jest Serbskie): 4,7%
  Erytrea: 4,3%
  Pakistan: 4,2%
  Nigeria: 2,9%
  Ukraina: 2,7%
  Somalia: 2,5%

  Jeśli Syryjczycy są 1/5 osób ubiegający się o azyl, to dlaczego media nic nie mówią o pozostałych 4/5? To przecież około 80%!

  A w tym samym czasie Polska, miotając się jak pozbawione głowy kurcze, spełnia wszystkie żądania swoich zwierzchników z Unii Europejskiej. Zapomina o tym, że na swój azyl czekają Polacy za wschodnią granicą naszego kraju. Brak pamięci o nich jest równoznaczny ze zdradą i porzuceniem swoich własnych ludzi. Czy taką matką powinna być Polska dla swoich obywateli?

  Ale anty-biała doktryna „nie lituje się” nad losem Białych, ponieważ interesem tej doktryny jest sprowadzenie jak największej ilości Nie-białych i przymusowa asymilacja tychże. To nic innego jak ludobójstwo popełniane na białych ludziach!

  Polubienie

 6. paziem

  Rosja, Syria, Irak i Iran ustanowiły centrum informacyjne w celu koordynacji walki z tzw .”państwem islamskim”.

  Centrum to będzie działać z siedzibą w Bagdadzie. Pracownikami Centrum będą przedstawiciele sztabów czterech krajów. Nadzorować prace będą oficerowie sił zbrojnych państw uczestniczących w trybie rotacyjnym. W ciągu pierwszych trzech miesięcy tę rolę będzie pełniła strona iracka.

  Do zadań Centrum będzie gromadzenie i analizowanie informacji na temat sytuacji na Bliskim Wschodzie, w połączeniu z walką z tzw.”państwem islamskim”. Planuje się, że w przyszłości w oparciu o centrum powstanie Komitet ds. planowania operacji i zarządzania jednostkami wojskowymi Rosji, Syrii, Iraku i Iranu.

  Terrorystyczna grupa tzw. „islamskie państwo” jest jednym z głównych zagrożeń dla bezpieczeństwa na świecie. W ciągu trzech lat jego bojownikom udało się zdobyć duże obszary Iraku i Syrii. Ponadto starają się szerzyć swoje wpływy w krajach Afryki Północnej, szczególnie w Libii. Według różnych szacunków, obszar kontrolowany przez tzw.”państwo islamskie” sięga 90 tysięcy kilometrów kwadratowych. Dane na temat liczby organizacji ekstremistycznych różnią – od 50 tysięcy do 200 tysięcy bojowników.

  Przesłane przez Michała Jarzyńskiego

  Polubienie

 7. paziem

  Panie Andrzeju, Szanowni Państwo!

  Jest również koncepcja programowa, która szeroko na nasze możliwości była rozpowszechniania w internecie po 16.03. 2013 roku (spotkanie w Sali BHP – TZW. Oburzonych). Nikt na to nie zwracał uwagi gdyż większość była zaangażowana wtedy tworzeniem różnych grupek oburzonych, wkurwionych, jowami itp. Były organizowane również spotkania ale doszliśmy do nwniosku, że nadal pozostaje nam jedynie pokazywania rzeczywistości taką jaka ona jest gdyż fascynacja ukartowanym kanalizowaniem niezadowolonego społeczeństwa przerosła nasze wyobrażenia. Nasz przedstawiciel Paweł Ziemiński nie mógł nawet w spokoju dokończyć swojego wystąpienia w Sali BHP z powodu buczenia i klaskania większości sali. Taką mamy w społeczeństwie świadomość. I to w tej części społeczeństwa, która uważa się za aktywną i walczącą z reżimem III żydoRP. Jeśli chodzi o zorganizowanie się to też była taka organizacja ponadstowarzyszeniowa, z której powstało conajmniej pięć odłamów właśnie z powodu braku świadomości i zapewne wtyk reżimowych.
  Jestem przekonany, że przyjdzie taki moment, że te wszystkie przeszkody zostaną pokonane. Stanie się to nawet szybciej niż niejednemu mogłoby się wydawać w chwili obecnej. Związane to będzie za przyczyną działania strony nam przeciwnej- co dzieje się na naszych oczach. To musi wszystko dojrzeć a nasza największa rola może polegać na tym, że będziemy otwierać oczy coraz więcej osobnikom, którzy prowadzą w chwili obecnej walkę dla reżimu tzn. dla PO, PSL, PIS, SLD, Kukiza i innych mniej ważnych. Brak świadomości u bardzo wielu jest główną przeszkodą na POSTAWIENIU SIĘ OKUPANTOWI.
  Dla pokrzepienia serc dodam, że reżim który zniszczył Polskę nie ma szans przetrwać. Im szybciej to się stanie tym lepiej dla Polski i Polaków. Gdyby była pełna świadomość wśród Polaków to w ciągu tygodnia by już ich nie było – taką siłę ma ogół narodu – mądrego narodu. Media, media, media – z nimi trzeba zrobić porządek. Ich manipulacja społeczeństwem jest zbrodnicza.

  Pozdrawiam,
  Jerzy Truchlewski

  Polubione przez 1 osoba

  • paziem

   Nawiązując do fragmentu z tekst J.Truchlewskiego przypominam:

   od 2:13minuty

   od 15:29

   Polubienie

   • paziem

    Genealogia manipulacji

    nie które komentarze:

    volvereyne 2 lata temu
    „Pamietać należy że „s” to organizacja bardziej lewacka niż PZPR , to organizacja która dokonała wraz z postkomunistami V podziału Polski przy okrągłym stole , tylko że oni nie podzielili się terytorium a władzą w nowej niby uzdrowionej III RP , która jest kolosem na glinianych nogach . Kukiz to taka matrioszka która się rzuca , robi dużo szumu bez żadnych konkretów ”

    józef janik 2 lata temu
    „Brud i smród Solidarnościowy z gnojem artystycznym i dudami na czele. Słuchając na wymioty się zbiera”.

    .lasmarek marek 2 lata temu
    „Dlaczego Kukiz zrezygnowałeś z Marszu Niepodległości? bo szedł w nim Pan Kobylański patryjota? Chyba służby szykują alternatywę dla obecnych partii. Solidarność po 81 roku zawsze już była i będzie przez małą „s”

    kowalczykjanek100 2 lata temu
    Głupcy ciągle się nabierają na te same sztuczki. Kiedyś była UD i KLD, logo się zużyło to aby zagospodarowac głosy zniechęconych założono nową markę UW.
    Kiedy logo UW się zużyło to aby zagospodarowac głosy zniechęconych założono nową markę PO. A za sterami ciągle ci sami ludzie… Obecnie zużywa się logo PO i widoczne są nowe próby zagospodarowania zniechęconych: Palikot, Giertych/Sikorski… Swiadomie czy nie, Kukiz tez wpisuje się w ten nurt.
    POzdro!

    Moje podsumowanie:

    Pozdrawiam rozumnych PZ

    Polubienie

 8. Jagienka

  W 2010 roku liczba muzułmanów w Rosji osiągneła 16,379,000, co stanowiło 11.7% społeczeństwa rosyjskiego. Zatem analizując największe europejskie skupiska ludzkie, w których dominującą religią jest islam, Rosja wysuwa się na pierwsze miejsce w Europie – przed Hiszpanią, Francją i Niemcami. Statystycy przewidują, że rosyjska populacja muzułmanów przekroczy 14% w roku 2030 (theguardian.com). Putin nie może ignorować tak wielkiej i coraz bardziej się powiększającej grupy wyznawców proroka Mahometa, a zatem wcale mnie nie dziwi uczestnictwo prezydenta Rosji w otwarciu wielkiego meczetu. Robienie dobrej miny do złej gry stało się udziałem wielu polityków, którym zależy na poparciu społecznym, szczególnie ze strony mniejszości jak do tej pory nastawionych niechętnie, a nawet agresywnie do radzieckich i rosyjskich rządów. (wojna w Czeczeni, spięcia w Azerbejdżanie, brak poparcia ze strony Tatarów na Krymie). Twierdzenie, że Putin bez żadnych obiekcji, a wręcz z zadowoleniem zaakceptował rosnącą w siłę mniejszość muzułmańską jest nieprawdą. Ci którzy tak twierdzą albo bezkrytycznie poddają się rosyjskiej grze pozorów, albo czynią to z całą premedytacją i w celu osiągnięcia własnych celów propagandowych. The New York Times –wydanie z 1 lipca, 2015 roku- w artykule zatytułowanym: „Russia Sees a Threat in Its Converts to Islam” (Rosja widzi zagrożenie w swoich obywatelach przyjmujących islam) jest do pewnego stopnia stronniczy i dla Putina nieprzyjazny, ponieważ krytykuje rosyjską (putinowską) paranoiczną obawę przed wznawcami islamu, jednak nie zmienia to faktu, że takie obawy w Rosji rzeczywiście istnieją. Putin uczestniczący w otwarciu meczetu z całą pewnością nie zapomniał o wydarzeniach z 2003 roku w Znamienskoje, w Czeczenii, gdzie islamscy terroryści podłożyli ładunki wybuchowe pod siedzibą Federalnej Służby Bezpieczeństwa i zabili 59 osób, zranili około 200 –byli to głównie cywile. Może dlatego, Rosja ostrzegła USA przed emigrantami z Czeczeni, braćmi Carnajew, jednak Amerykanie przyjeli to jako rosyjską fobię. Skończyło się to dla nich tragedią w Bostonie, w roku 2013, gdzie trzech niewinnych ludzi poniosło śmierć, a około 260 zostało zranionych bombami domowej roboty wykonanymi przez muzułmańskich uciekinierów z Czeczeni. Jak wiemy, Polska przyjeła wielu Czeczeńców w swoje granice, aby pokazać swoją gościnność, umiłowanie demokracji i wzgardę dla Rosji. Nie byłam zdziwiona, kiedy dowiedziałam się, że ci „polscy Czeczeńcy” wspomagali państwo islamskie.

  Pomysły sprowadzenia do Polski wielu tysięcy islamskich uciekinierów reprezentujących inne rasy, kultury i inną, wyjątkowo agresywną, religię, w celu walki z globalizacją i banksterami uważam za szczyt szaleństwa. Stało się dla mnie jasne, że w imię nieosiągalnego ideału powszechnej sprawiedliwości niektórzy Polacy z łatwością wyeliminowaliby polską nację w sensie biologicznym i kulturowym. Uważam, że obowiązkiem Polski jest nakarmienie w pierwszej kolejności swoich obywateli i danie im miejsca do mieszkania. W Polsce bydło ma co jeść, a dzieci głodują. Jak już to zrobimy, to możemy myśleć o zapewnieniu godziwego życia dla uchodźców i emigrantów, ale nie wcześniej. Mam również wrażenie, że oglądali kiedyś Panowie „Pamiętnik znaleźony w Saragossie” i ta kabalistyczna, fascynująca wizja muzułmańskiej konspiracji i powstania pozostawiła po sobie romantyczny ślad. Proszę jednak zejść na ziemię.
  Pozdrowienia z Miasta Aniołów!

  Polubienie

 9. Co dzień uaktualnienia w kliku działach bieżących wydarzeń:
  http://www.grypa666.com
  Zapraszam!
  Wcześniej wrzucam wszystko co przejrzę na ww.PiotrBein.wordpress.com
  Niecierpliwi mogą tam zaglądać i klikać interesujące ich tytuły na prawym marginesie.
  Rozmiate źródła, sporo tutułów w obcych językach, które następnie tłumaczę na Grypa666.

  Polubienie

 10. Franz

  Pamiętacie:

  Ten grubas Bartosz Węglarczyk to wnuk słynnego kata żydowskiego Józefa Światło.

  Polubienie

  • socjalnacjonalista

   Nie wiedziałem że to wnuk Światły, dzięki za informacje, są one bardzo ważne. Cóż kolejny osobnik z żydowskich rodów, które wprowadzały w Polsce sowiecki socjalizm, a potem – jako „polska” opozycja demokratyczna zwijały go, aby wykonać potem wyprzedaż majątku i podporządkować kraj żydowskim lichwiarzom. Co do Giertycha to wtedy dobrze mówił, ale potem sprzedał się – jak wiadomo.

   Polubienie

 11. Easy Rider

  Panie Andrzeju,

  słusznie pisze Pan, że naszymi sprzymierzeńcami są muzułmanie walczący z Izraelem. Jednocześnie, zdaje się Pan jakby nie dostrzegać, że te hordy dokonujące inwazji na Europę – to nie są żadni nasi sprzymierzeńcy, lecz USraelscy najemnicy (a przynajmniej – przez USrael sterowani, chociaż nie wszyscy są tego świadomi), na razie nie uzbrojeni, wysłani w celu zniszczenia cywilizacji europejskiej, przy biernej postawie UE i większości wchodzącej w jej skład żydo-rządów poszczególnych państw. Mamy więc tych najeźdźców ignorować czy nawet wspierać w oczekiwaniu, aż zaczną nas niszczyć fizycznie, wspierając tym samym działania żydo-rządów, do obalenia których Pan (skądinąd słusznie) nawołuje?

  Walka ze sterowaną przez USrael inwazją szarańczy – to nie jest fałszywa barykada, gdyż ta szarańcza jest po tej samej stronie realnej barykady, co żydo-rządy, stąd też zwalczać trzeba obie zarazy jednocześnie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s