Putin: Suwerenność państwa – to przede wszystkim wolność wyboru człowieka i państwa.

Putin_ONZLokajskie media w Polsce już zaczęły „interpretację” dzisiejszego przemówienia prezydenta Putina w ONZ.

Zaczęto zachwycać się przemówieniem Obamy oraz duduleniem Dudy, który stawia na prawo międzynarodowe, ale nie potrafi wytłumaczyć Polakom, jak to się stało,że wojsko polskie znalazło się jako okupant w Iraku i Afganistanie? Jaki był powód, że jego mentor J.Kaczyński uznał wojnę w Iraku za „naszą wojnę”,tj. czyją: polską, czy żydowską? Jaki jest powód, że rząd i prezydent RP popierali bombardowanie Libii i zabójstwo płk.Kadafiego, że popierają awanturniczą politykę USA, Izraela i NATO wobec Syrii oraz neokolonialną i antysłowiańską politykę w stosunku do Ukrainy?

PZ

 

Rosja uważa za ogromny błąd odmowę współpracy z syryjskimi wojskami w walce z terroryzmem. Oprócz nich nikt tak naprawdę nie walczy z terroryzmem, oświadczył prezydent Rosji Władimir Putin przemawiając na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ w poniedziałek.

„Uważamy za ogromny błąd odmowę współpracy z władzami Syrii, wojskami rządowymi. Z tymi, którzy mężnie, twarzą w twarz walczą z terroryzmem. Musimy w końcu przyznać, że oprócz sił rządowych prezydenta (Baszara) al-Asada, a także kurdyjskich powstańców w Syrii, z „Państwem Islamskim” i innymi organizacjami terrorystycznymi nikt tak naprawdę nie walczy”, — oświadczył Putin.

Rosyjski prezydent wezwał do okazania pomocy legalnemu rządowi Baszara al-Asada w Syrii, a także do wsparcia rządu Libii i Iraku.

„Przede wszystkim uważam, że to jest bardzo ważne, aby pomóc w odbudowie instytucji państwowych w Libii, aby wspierać nowy rząd Iraku, aby zapewnić kompleksową pomoc prawowitemu rządowi Syrii”, — powiedział Putin.

Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polityka/20150928/1108801.html#ixzz3n46vZZUL

 

„Na Ukrainie miał miejsce poważny kryzys geopolityczny. Tam z zewnątrz został sprowokowany zbrojny zamach stanu”, — powiedział Putin, którego słowa cytuje RIA Novosti.

„Najpierw kontynuowano politykę ekspansji NATO… Po co, pytam? Następnie kraje postradzieckie postawiono przed wyborem: Zachód czy Wschód? Prędzej czy później taka konfrontacyjna logika musiała obrócić się w poważny kryzys geopolityczny. Tak właśnie się stało na Ukrainie, gdzie wykorzystano niezadowolenie wielu ludzi z ówczesnego rządu i z zewnątrz został sprowokowany zbrojny zamach stanu. W wyniku tego wybuchła wojna domowa”, — powiedział rosyjski prezydent.

Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polityka/20150928/1109101.html#ixzz3n47MbeVY

Putin: Państwo Islamskie pielęgnowano jako broń przeciwko niechcianym świeckim reżimom.

Obłudnie i nieodpowiedzialnie jest zamykać oczy na kanały finansowania terrorystów lub próbować manipulować ugrupowaniami terrorystycznymi.

Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polityka/20150928/1104048.html#ixzz3n47hmuP9

 

Reklamy

15 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

15 responses to “Putin: Suwerenność państwa – to przede wszystkim wolność wyboru człowieka i państwa.

 1. Konrad

  Doszlo to tego, ze Rosja i Chiny to obecnie jedyne panstwa, ktore zachowaly przynajmniej minimum odpowiedzialnosci moralnej i zdrowego rozsadku. Czyli staly sie jedyna nadzieja, ze wzgledu na ich potege militarna, na utrzymanie pokoju na swiecie, ktory jednak ciagle jest zagrozony niekonczacymi sie wojnami lokalnymi, glownie „made by USA and Israel”. Tzw. „demokracja amerykanska” to koszmar hipokryzji i bandytyzmu miedzynarodowego. Za liczne, masowe mordy popelnione z zimna krwia tylko w dwoch krajach – Iraku i Palestynie – ONZ jak i jej glowny organ sadowy, Miedzynarodowy Trybunal Sprawiedliwosci, powinny wykluczyc USA i Izrael ze spolecznosci krajow cywilizowanych. Powinny, ale oczywiscie tego nie zrobia, bo ONZ to banda tchorzy pozbawionych wszelkiej ludzkiej godnosci i odpowiedzialnosci moralnej. Gdyby nie Rosja i Chiny, cala teraz planeta bylaby prawdopodobnie sterroryzowana przez USA, a Palestyna ostatecznie zmieciona z powierzchni Ziemi przez Izrael, uzbrojony po zeby przez terrorystow z Waszyngtonu.

  Polubienie

  • ONZ to twór banksterów, zalążek rządu światowego, w zasadzie po za małymi wyjątkami ta organizacja realizuje interesy międzynarodowej finansjery. Ona bynajmniej nie ma za zadanie pilnować aby na świecie trwał pokój a konflikty były rozwiązywane metodami pokojowymi, celem powołania tej organizacji była konsolidacja władzy w rękach wąskiej kasty oligarchów oraz ich politycznych marionetek. Przy czym generalnie nie uważam ONZ za organizację tylko i wyłącznie złą, uważam że to dobra i potrzebna organizacja ale należy jej się gruntowna reforma, przede wszystkim oczyszczenie jej struktur ze sługusów żydo-banksterii no i zwiększenie wpływu na podejmowanie decyzji przez mniejsze i mniej znaczące na arenie międzynarodowej państwa.

   Polubienie

   • Wątpię czy da się zreformować ‚coś’ co z założenia miało służyć powstaniu światowego rządu…Należało by rozwiązać obecne ONZ , jej struktury, cele, status i stworzyć nową organizację np. Organizacja Współpracy Niezależnych Narodów….Inny status, inny cel, inna struktura..

    Ale to raczej niemożliwe…

    ONZ to banksterski instrument kontrololi narodów w celu ustanowienia jednego światowego rządu a raczej wyłonienie jednego światowego przywódcy…
    Celem jest – depopulacja!…._ ‚polityka zrównoważonego rozwoju’..- o którym w swoim przemówieniu bredził cały czas – Duda…

    Wiadomym jest że żadnego zjednoczenia świata nie będzię w tej ONZ-towskiej formule…- nie da się połączyć ze sobą gliny i żelaza – czyli zespolić w jedną całość różne narody i zbudować jednego -‚nowego człowieka’…
    Te ONZ – towskie zjednoczenie jest od początku fikcją, pokój jest fikcją..i nigdy nie było to celem tej bandy..

    Warto dodać że ONZ było i jet elementem planu światowej mafi banksterów w celu przejęcia ziemi na własność..
    Gmach ONZ został wybudowany na prywatnej własności Rockefellera..

    Też należy dodać, że ONZ to nie tylko istytucja polityczna ale też mistyczna /duchowa….W ONZ ma siedzibę wydawnictwo okultystyczne Lucius Trust… dawniej Lucyfer…

    Mówią pokój, pokój …a pokoju nie ma….i nie będzie..!

    Polubienie

   • ONZ to taki Watykan z papieżem na czele, cały czas nawołują do pokoju na świecie ale te apele o pokój to nic nie znaczące brednie i tanie gesty, które łatwo spływają z ust ONZ-towskich prominentów a za którymi nic konkretnego nie idzie a po cichu skurwysyny wywołują wojny, głód, chaos na świecie, wspierają i wdrażają programy depopulacji i inne szkodliwe programy mające na celu unicestwić ludzkość, także obecna formuła ONZ-u wyczerpała się i musi przestać istnieć, musi powstać nowa organizacja która rzeczywiście będzie reprezentować interesy niezależnych narodów a nie imperialistów.

    Polubienie

 2. zwiezly

  co bredzisz, Konrad. ONZ to zadne tchorze a zydowska organizacja na podbicie ludow swiata.
  Trzeba umiec odroznic ziarno od plew.

  Polubienie

 3. Opinia litewskiego żydo-reżimu:

  Prezydent Litwy Dalia Grybauskaite skrytykowała we wtorek poniedziałkowe przemówienie rosyjskiego prezydenta Władimira Putina w Nowym Jorku, oceniając, że było ono „neostalinowskie”. Oświadczyła, że putinowska retoryka dowodzi, że „żyje on nadal w XX wieku”.

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-grybauskaite-przemowienie-putina-w-onz-neostalinowskie,nId,1895083

  Polubienie

 4. Żydo-reżimy kombinują jak wyjść z twarzą, ale same sobie przyprawiają gębę:

  Francuski minister spraw zagranicznych Laurent Fabius skrytykował we wtorek Rosję za to, że jedynie „w sposób medialny” atakuje Państwo Islamskie (IS), a nie podjęła się rzeczywistych ataków przeciwko dżihadystom.

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-panstwo-islamskie/newsy/news-fabius-rosja-atakuje-dzihadystow-medialnie-a-nie-faktycznie,nId,1895026

  Polubienie

 5. Pingback: Putin: Suwerenność państwa – to przede wszystkim wolność wyboru człowieka i państwa | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 6. Duda na razie nie zginie pod Smoleńskiem – USA jeszcze tego nie planują

  O „rozmowach” syjonistycznego kundla z Opalonym prezydentem syjonistycznego imperium korespondent żydowskiej gadzinówki – warto przeczytaćhttp://wyborcza.pl/1,75477,18934831,jak-duda-z-obama-czyli-wielka-sciema.html

  Polubienie

 7. nnn

  a obok chyba Putin

  Polubienie

 8. nnn

  pije szampana razem z syjonistami tak czy nie ? , a moze to jego inne ja Putina jak nieprawdziwy Hitler znaleziony przez krasną armię .

  Polubienie

 9. nnn

  Oni są wszyscy siebie warci a Putin chcę sie popisać w Syrii , aby mu syjoniści znowu cycka dali do ssania i to dużego cyca ha ha . Taka prawda.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s