Aplikacja Polskie Marki

PolskieMarkiAplikacja na telefon dla patriotów gospodarczych
Coraz większą popularnością cieszy się w Polsce patriotyzm gospodarczy. W celu przyspieszenia jego rozwoju, grupa patriotów postanowiła stworzyć aplikację na telefony komórkowe, o nazwie „Polskie Marki”.

Aplikacja umożliwia po wpisaniu nazwy produktu czy usługi, otrzymanie informacji na temat tego, czy dana firma należy do polskich właścicieli. I tak przykładowo dowiadujemy się, że ketchup „Pudliszki”, który wydawałoby się, iż jest w polskich rękach, faktycznie należy do amerykańskiej korporacji Heinz.

Obecnie twórcy aplikacji pracują nad jej modernizacją. Chcą między innymi dodać opcję skanowania kodów kreskowych produktów przy pomocy aparatu telefonu komórkowego, po której to czynności na ekranie telefonu mają pojawiać się informacje o produkcie, czy też umożliwić wpisanie np. hasła „ketchupy”, po którym pojawi się od razu podział na te należące do właścicieli zagranicznych i polskich. Dzięki tym rozwiązaniom wspieranie polskich przedsiębiorców stanie się proste i nowoczesne.

Aby udało się przeprowadzić te aktualizację, właściciele potrzebują dodatkowych środków finansowych, dlatego1 października startują z akcją crowdfundingową na platformie wspieram.to. Poniżej znajdują się informację dla osób, które chciałyby wesprzeć ten projekt:

https://www.facebook.com/events/1034614496578950/ – odnośnik do wydarzenia zbiórki na Facebooku.

http://wspieramrozwoj.pl/artykul/91/Crowdfunding-dla-aplikacji-Polskie-Marki – link do szczegółowego opisu zbiórki.

 

Reklamy

4 Komentarze

Filed under Bez kategorii

4 responses to “Aplikacja Polskie Marki

 1. Franz

  Marek Migalski chce wyprzedaży polskiej ziemi w ręce Niemców Holendrów bądź Żydów. Głównym argumentem byłego eurodeputowanego PiS na rzecz wyprzedaży polskiej ziemi w ręce obcych jest to, że lordowie z zachodu uchronią nas przed „rosyjską agresją”:
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/marek-migalski-chce-wyprzedazy-polskiej-ziemi-w-rece-niemcow-holendrow-badz-zydow

  Polubienie

 2. grzanek

  Ten Migal zawsze wyglądał mi na upośledzonego. Pisowczyk = piece of shit.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s