Drugi koniec imigracyjnego kija

Imigracja_NiemcyMoże być tak, że w oparciu o socjotechniczne scenariusze globalistycznych reżyserów zostanie zrealizowany mimowolnie inny spektakl.

Brutalne agresje Zachodu i NATO z pogwałceniem międzynarodowego prawa oraz zasad suwerenności państw i narodów- najpierw w Azji Centralnej, potem na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej, a także próby wywołania chaosu i wojny regionalnej na terenie Ukrainy i strefy poradzieckiej nie przyniosły zakładanych skutków. Zatem na tym podłożu wojskowi planiści z USA i lichwiarsko-korporacyjni psychopaci zakorzenieni w ideologii syjonizmu postanowili zaaranżować „wędrówkę ludów” z obszarów chaosu na terytorium „starej ciotki Europy”, w myśl zasad ćwiczonej w wieku XIX i XX kroczącej rewolucji ” proletariackiej”.

Cel jest ten sam od wieków: zniszczyć stary świat, aby stojąc na czele „rewolucji” zbudować „nowy porządek”, oczywiście zaspokajający potrzeby psychopatów i jeszcze ściślej przez nich kontrolowany.

Niszczenie monarchii trwało ponad 200 lat i przyniosło powstanie państw narodowych i złudzenie komunistycznego raju. Niszczenie państw narodowych trwa ponad 100 lat i kosztowało ludzkość ponad 100 mln ofiar w obu wojnach światowych w XX wieku i dalsze kilkanaście po ich zakończeniu.

Jaki będzie dalszy bieg wypadków? Niewątpliwym  jest rosnąca coraz powszechniej świadomość –  kto jest autorem owych „rewolucji”  i komu one tak naprawdę służą.

Otwartym pozostaje pytanie: kiedy narodowy „kapitał ludzki” wypowie wojnę  „międzynarodowemu” kapitałowi finansowemu ? Wszystko wskazuje na to, że ten czas jest nieodległy, gdyż coraz powszechniejszy niepokój udziela się  właścicielom kapitału finansowego i  podlegającym im „reżyserom” multikulturowego świata „tolerancji”, „demokracji” i relatywizmu wszelkich wartości, z prawdą, dobrem i pięknem na czele.

PZ

 

Mądry Niemiec po szkodzie
Dosyć szybko politycy zachodnioeuropejscy, którzy oburzali się na polityków z Europy Środkowej za wstrzemięźliwość wobec przyjmowania tysięcy imigrantów z Azji i Afryki, zaczynają się przekonywać, że ich własne społeczeństwa nie są tak europejsko solidarne, jak oni je malują – pisze Jerzy Haszczyński w „Rzeczpospolitej”.

Widać to po sondażach, według których sympatia dla ugrupowań antyimigracyjnych rośnie błyskawicznie w prawie wszystkich państwach starej Unii.

Sondaże można rzecz jasna traktować z przymrużeniem oka, ostatecznie nie tylko w Polsce ośrodki badania opinii nie przewidziały wyników ważnych wyborów. Jednak dziś nie chodzi już tylko o sondaże. Mamy pierwsze wyniki wyborów po szczycie UE, który poświęcony był uchodźcom. Odbyły się w Górnej Austrii, przez którą tysiące imigrantów przedzierały się ostatnio do niemieckiej ziemi obiecanej.

Ich wynik przeraził wiedeński establishment. Dwa tygodnie po tym, gdy kanclerz Austrii Werner Faymann porównał węgierską politykę migracyjną do deportacji w czasach Holokaustu, prawie jedna trzecia głosujących w wyborach do parlamentu austriackiego landu poparła antyimigrancką, skrajnie prawicową Partię Wolnościową (FPÖ).

Biorąc pod uwagę to, że każdego dnia w Europie ląduje kolejnych kilka tysięcy imigrantów, otwartość na przybyszów raczej nie będzie rosła, lecz malała. A w najbliższym czasie wybory regionalne czekają znowu Austrię oraz Francję, a w marcu także trzy niemieckie landy. W 2017 r. zaś odbędą się wybory prezydenckie we Francji i parlamentarne w Holandii, w których sprawy imigrantów odegrają czołową rolę.

Nie ma przypadku w tym, że prezydent Joachim Gauck właśnie w poniedziałek ogłosił, żeNiemcy nie będą mogły przyjąć wszystkich uchodźców (nie mówiąc o jeszcze liczniejszych imigrantach), a także przestrzegł, że nieuniknione są konflikty między Niemcami a przybyszami o „tanie mieszkania”. Nawet Niemcy się powoli przekonują, że nie każdy imigrant to liberalny lekarz czy inżynier czytający w oryginale Heinego i Bölla.

To wszystko można było jednak przewidzieć. Ale Angela Merkel nie brała pod uwagę lęków społeczeństw państw europejskich. Działała pod wpływem emocji wywołanych tragedią uchodźców i podpowiedzi rzekomych ekspertów od wakatów na rynku pracy.

Dając przyzwolenie na wielką wędrówkę ludów z Azji i Afryki do Europy, kanclerz Niemiec wywołała wzrost popularności partii, które gdyby doszły do władzy, mogłyby zniszczyć Unię Europejską. A mogą dojść. I niech polscy przeciwnicy przyjmowania uchodźców nie zacierają rąk. Te partie zazwyczaj są niechętne także polskim imigrantom, a także NATO i Ameryce. I podziwiają Putina.

Wydarzenia zmierzają w niebezpiecznym dla Polski kierunku.

Jerzy Haszczyński

Reklamy

4 Komentarze

Filed under Bez kategorii

4 responses to “Drugi koniec imigracyjnego kija

 1. aleksander

  W ramach 70. Zgromadzenia Ogólnego ONZ prezydenta Ukrainy Petro Poroszenko spotkał się z Prezydentem RP Andrzej Duda.

  Głową państwa pochwalił konsekwentne i zdecydowane poparcie dla starań Polski Ukrainy do ustanowienia pokoju i politycznego rozwiązania sytuacji w Donbasu.

  Podczas spotkania, Andrzej Duda powiedział, że Polska jest i pozostanie wiarygodnego sojusznika Ukrainy w obronie integralności terytorialnej suwerenności oraz w realizacji reform proeuropejskich.

  Obaj przywódcy omówili sytuację w Donbasu. Polski prezydent podkreślił niedopuszczalność „zamrożenie” konfliktu. Petro Poroszenko i Andrzej Duda potępił postępowanie terytoriów okupowanych i pseudo zgodzili się, że w przypadku postępowania, należy wzmocnić pomoc wojskowo-technicznej dla Ukrainy i wzmocnić sankcje przeciwko Rosji.

  Prezydenci Ukrainy i Polski wymienili także poglądy na temat aktualnych kwestii dwustronnej porządku obrad, jak również rozwój współpracy w Europie Wschodniej, w szczególności w formie „Grupy Wyszehradzkiej + Ukraina” i zgodził się na ponowne spotkanie w tym formacie.

  Obie strony zgodziły się również na temat wizyty prezydenta Duda na Ukrainie w tym roku.

  http://www.president.gov.ua/ru/news/vidbulasya-zustrich-prezidentiv-ukrayini-ta-polshi-36046

  Polubienie

 2. andrzej

  „Jaki będzie dalszy bieg wypadków? Niewątpliwym jest rosnąca coraz powszechniej świadomość – kto jest autorem owych „rewolucji” i komu one tak naprawdę służą”.

  Rosnąca coraz powszechniej świadomość Europejczyków i nie tylko zaczyna niepokoić międzynarodówkę psychopatów.

  Kiedy wszystkie plany nie odniosły przewidywanego skutku postanowiono wstrzyknąć Europie nieco trującego jadu licząc na to, że w odmętach bałaganu ofiara zatraci świadomość.

  Kraje Słowiańskie powinny jak najszybciej i razem opuścić chorą, kierowaną przez psychopatów, wrogą im Unię – projekt międzynarodowego żyda.

  Polubienie

  • socjalnacjonalista

   Świadomość ta jest wciąż za mała, ale wciąż rośnie. Brawo za słowa o potrzebie natychmiastowego wyjścia z UE. Jest to w tym momencie najważniejsza sprawa, ale prawie wszystkie organizacje boją się wprost wysunąć ten postulat.

   Polubienie

 3. Chutor

  # Andrzej

  „Kraje Słowiańskie powinny jak najszybciej i razem opuścić
  …. Unię”

  Ten sam cel moga Slowianie uzykac rowniez gdy Unia poczuje potrzebe
  wrzucenia Slowian ze swego zwiazku wraz z Niemcami na wschod
  od Laby. Znajdzie sie wiele sposobow by Unie do togo zachecic.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s