Władze IIIŻydo-RP troszczą się o zdrowie polskich dzieci?

Nie tylko o zdrowie, ale o dobre samopoczucie – bez różnicowania na biednych i bogatych. Nasz żydowski ekspert, J.Mordasewicz, wyjaśni nam w czym rzecz cała.

 

Jak zapewne pamiętamy Min.Zdrowia IIIŻydo-RP, przejętej troską o zdrowie polskich dzieci, wydało kilka miesięcy temu rozporządzenie zakazujące sprzedaży w szkolnych sklepikach tzw. śmieciowego jedzenia. Nawiasem mówiąc, to śmieciowe jedzenie jest oczywiście produktem zachodnich koncernów, a szkolne sklepiki są maleńką pozostałością polskiego handlu i równie niepozorną działalnością gospodarczą Polaków próbujących utrzymać się przy życiu.
Wracając do tematu: nic tylko przyklasnąć takiej decyzji władz IIIŻydo-RP – łatwo się domyślić, że tak pomyślała znakomita większość z nas. Ta pragmatyczna decyzja była adresowana do myślących polskich dzieci i ich rodziców, którzy nie mogąc kupić śmieciowego jedzenia w szkole, kupią je w drodze do szkoły, w zagranicznych sieciach handlowych, czy należących do tych sieci małych sklepach osiedlowych.

Jak łatwo wywnioskować, gdyby władze IIIŻydo-RP faktycznie troszczyły się o zdrowie naszych dzieci zakazałyby sprowadzania i wytwarzania na miejscu ewidentnie szkodliwych produktów. Tak jednak nie jest. O co, więc chodzi ze szkolnymi sklepikami wyjaśnia nasz żydowski ekspert, J.Mordasewicz:

„Sklepiki w szkołach trzeba zlikwidować”

– bo uszczuplają dochody żydowskich sieci handlowych, ale tego ekspert już nie dodaje.

J.Mordasewicz wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej ENEA S.A. (żyje z polskich górników !), doradca zarządu Konfederacji Lewiatan, wiceprezes BCC, prywatnie szwagier M.Goliszewskiego, w okresie przedakcesyjnym unijny naganiacz

 

W szkołach nie powinno być żadnych sklepików. (…)Dzieci nie powinno się dzielić na bogate i biedne. Jedne dzieci dostają więcej pieniędzy od rodziców, inne mniej, a jeszcze inne wcale. Nie wszystkie stać na to, aby kupować w szkolnym sklepiku.

Musimy wyrównać warunki dzieciom na starcie. Jeżeli tego nie robimy, to zwyczajnie spada akceptacja społeczna dla zróżnicowania wyników na mecie. W Szwecji ludzie nie mają pretensji, że ktoś tam doszedł do fortuny.

A w Polsce? Każdy bogaty to złodziej.

Bo ludzie widzą, że dzieci z biednych rodzin w szkole nie mają równego startu z bogatymi, mają ograniczone możliwości w systemie. Szkolne sklepiki tę nierówność na starcie zwiększają.
(http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,18988071,sklepiki-w-szkolach-trzeba-zlikwidowac.html?disableRedirects=true#sondaz)

 

Cóż za szlachetne poczucie sprawiedliwości społecznej wykazuje „nasz ekspert” tyle tylko, że ogranicza się ono do postulatu likwidacji szkolnych sklepików, czyli niemal ostatniego przyczółka polskiego handlu. A przecież nie one są powodem społecznych nierówności. W żydowskim kapitalizmie, którego apologetą i beneficjentem jest sam ekspert jest niestety tak, że jeśli ktoś ma dużo i coraz więcej, to ktoś drugi musi mieć mało i coraz mniej, ale ta oczywista nierówność i często kryminalna nieuczciwość jakoś eksperta nie poruszają – sam przecież żyje z pracy polskich górników i to o wiele lepiej od nich.

Dariusz Kosiur

 

PS

Gdy żydowskie władze stolicy w 2009r. usuwały siłą polskich kupców z KDT (do dzisiaj nie powstała w tym miejscu zapowiadana budowla – pretekst likwidacji KDT ) na Pl.Defilad w Domach Centrum w żydowskich firmach handlowych strzelały korki otwieranych butelek szampana.

___________________________

Reklamy

21 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

21 responses to “Władze IIIŻydo-RP troszczą się o zdrowie polskich dzieci?

 1. Chum.

  Żydoreżim tak się troszczy o polskie dzieci , że już niedługo nasze pociechy będą mieć bardziej popsute zęby niż ich koleżanki i koledzy z Wietnamu . To są fakty . Opieki stomatologicznej praktycznie nie ma żadnej tylko dzieci bogaczy stać na wizyty u najlepszych stomatologów , dzieci z biedniejszych rodzin mają stan uzębienia gorszy niż WTC po zamachu . Dwa lata temu spotykam sąsiadkę i przez chwilę rozmawiamy i ona mi mówi , że idzie po pożyczkę chwilówkę , bo potrzebuje 1000pln na wizyty u dentysty dla swoich dzieci . Rodzina biedna . W ostatniej chwili ją powstrzymałem i sam pożyczyłem pieniądze . Przynajmniej jakiś dobry uczynek zrobiłem no bo co innego można zrobić .Bezsilność .

  Polubione przez 1 osoba

 2. Chum.

  Dodam jeszcze niedawno miała miejsce operacja dziecka 10 – 11 lat . Podczas tej operacji czy rutynowych badań zauważono , że ma wszystkie popsute zęby . Jakieś było zdziwienie lekarzy – ogromne . Przecież oni ostatnie 26 lat przeżyli na księżycu . Może to dziwić ? . Dokładny opis – artykuł jest w sieci .

  Polubienie

  • Stan uzębienia polskich dzieci oraz młodzieży plasuje IIIŻydo-RP na ostatnim miejscu w UE – „ale to nie prawda, że Polska jest w ruinie”, jak mawiają żydo-reżimowe władze i takież same media.
   Zdrowotne ubezpieczenie pozwala Polakom leczyć uzębienie w zakresie od „czwórki do czwórki”, za resztę trzeba płacić – żydo-reżim dba o ładny uśmiech Polaków, którzy winni się cieszyć z sukcesów życia w żydowskim kapitalizmie.

   Polubienie

 3. Chum.

  Zwracam się jeszcze z prośbą do wszystkich . Nie myjcie zębów pastami zawierającymi fluor . Najlepsze są pasty zawierające aminofluorek lub w ogóle nie mające fluoru .
  Jeżeli mogę zareklamować to polecam robić zakupy w świetnym internetowym sklepie z towarami rosyjskimi – również mają super pasty do zębów . Jestem wiernym klientem tego sklepu i nie żałuję .
  http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP14/
  ZAKUPY ROSYJSKICH TOWARÓW – TO ŚWIETNY WYBÓR . POLECAM.

  Polubienie

 4. A tak po prawdzie – nasze zęby nie potrzebują żadnych past, nawet tych bez fluoru, o ile człowiek odżywia się rozsądnie. Jeśli jednak spożywa produkty mocno przetworzone i rafinowane, to nie ma szans, aby jakakolwiek pasta zrekompensowała to jego zębom.

  Polubienie

 5. Chum.

  Zgoda tylko my trawy je jadamy . Cała masa Polaków wpiepsza produkty z pejsatych centrów handlowych , masa ciast , cukierków ,a jak mówię moim znajomym ” ludzie nie kupujcie past usilnie wiadomo gdzie reklamowanych . Kupujcie pasty ziołowe bez fluoru ” to tylko głupi uśmieszek i stukanie palcem po głowie ” . Proszę napisać jak walczyć z głupota ludzką ?.

  Polubienie

 6. Rzeczywiście, fluor oddziałuje na szyszynkę i sprzyja bezwolności i bezmyślności ludzi. Niektórzy mówią, że na głupotę nie ma rady. Ja myślę, że jakaś tam rada się znajdzie. Najgorsze jest to, że znaczna część społeczeństwa zdaje sobie sprawę ze szkodliwości różnych produktów spożywczych i kosmetyków, ale wszystko im jedno. Twierdzą, że i tak nic nie da się zmienić.

  Polubienie

 7. Chutor

  Wladze dzialaja skutecznie

  W Polsce jak i wielu innych krajach wladze sa
  po to aby unicestwic narody ktorymi rzadza.
  Z ich punktu widzenia dobre srodki dla osiagniecia
  takich celow to takie, ktore prowadza do wczesnych
  zgonow a jeszcze lepiej gdy ludnosc sie nie odradza.
  A i taka metode mozna ulepszyc poprzez obarczanie
  spoleczenstwa chorymi rodakami. Nagle zmarly wspolplemieniec
  przyczynia sie do kosztow pogrzebu. Natomiast
  chory wymaga ciaglych nakladow i tym samym przynosi
  narodowi wiekszy uszczerbek niz inny powstaly
  z przyczyn uprzednich. Czy zwyciesce nalezy
  potepiac za to, ze wygral? Vae victis; biada zyciezonym.

  Polubione przez 1 osoba

 8. Wprowadzenie tak zwanej ‚zdrowej żywności’ do szkolnych sklepików nie tylko spowoduje ich bankrutctwo ale też jest ‚sposobem’ na trucie dzieci..
  Jak się okazuje ta ‚zdrowa żywność’ urąga wszelkim normom żywieniowym..
  Co ciekawe że ‚eksperci’ NFZ , którzy pracowali nad tym projektem nie chcą się ujawnić…
  Oczywiście żadnych eksertów nie ma… Służalczy sejm/rząd otrzymał fax od fundacji Bila Gatesa ‚projekt zdrowego żywienia’ i to przyklepał..
  Jest to jeden z elementów- ‚zrównoważonego rozwoju’

  Kolejnym elementem jest nachalna propaganda Pepsi, Coca coli, Sprite skierowana do dzieci i młodzieży…
  Jak się okazuje do tych napojów dodawane są ‚podroby’ dzieci usuniętych w wyniku aborcji..Handel organami usuniętych aborcyjnie dzieci został ujawniony w USA jak też ujawniono korporacje które się tym zajmują..
  Min. Pepsi, Coca….Organy są wykorzystywane jako ‚preparaty smakowe’, które nie tylko wzmacniająsmak ale też służą jako uzależniacze..

  Mamy więc powszechny kanibalizm…Dziecko w sklepiku Pepsi nie kupi i nie da zarobić sprzedawcy polskiemu, ale w Biedronce jak najbardziej…
  Ale tak czy owak będzie piło – ‚młodszych braci’…
  Dziecko gumy do żucia, mentosa w sklepiku nie kupi, ale w Biedronce jak najbardziej no będzie żuło – aspartam przyczynę raka..

  Kolejnym element ‚zrównoważonego rozwoju’ są obowiązkowe szczepienia dzieci…
  Np wprowadzono w Polsce w lipcu tego roku jako jedynym kraju na świecie obowiązek szczepień HPV ‚przeciw rakowi szyjki macicy’…Gardasil Silgard

  Okazuje się że w 79% ta szczepionka wywołujeraka szyjki macicy i inne powikłania…I tak w ‚trosce’ o dzieci – kłuje się młode dziewczynki – czyli w świetle ‚prawa’ przeprowadza się depopulację…

  Duda – pomimo protestów – lista 20 tys. – w trosce o zrównoważony rozwój podpisał ustawę o obowiązkowych zbrodniczych szczepieniach..

  Co można zrobić…Uświadamiać rodziców, a rodzice dzieci…

  Polubienie

 9. Chum.

  Proszę się przyjrzeć temu PO – wcowi . Wielki bonzo miał zęby – jeden wielki syf , ale minister musi mieć piękne ząbki , aby jak pojedzie do Usraela polizać tam pupcie syjonistów chwaląc się pięknymi ząbkami . Stać go . W moim przypadku mieszkając w Niemczech płaciłem za jeden implant – 1000 Euro ( można na nim wstawić dwa nowe zęby ) . W Polsce koszt implanta to około 950 euro .
  Ile wydał mistrz Schetyna? . Kto wie może i z 50 tysięcy PLN na nowe ząbki .
  https://www.google.pl/search?q=Nowe+%C5%BCeby+Schetyny+-+zdj%C4%99cia&biw=1280&bih=819&tbm=isch&imgil=HBfOf1dI2QRdJM%253A%253B7BVOmVkm0ukoQM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.fakt.pl%25252FSchetyna-zrobil-sobie-zeby-Ile-zaplacil-%25252Cartykuly%25252C106291%25252C1.html&source=iu&pf=m&fir=HBfOf1dI2QRdJM%253A%252C7BVOmVkm0ukoQM%252C_&usg=__tuT3jP1Eip9vCpetKCRhohZaJDE%3D&ved=0CDEQyjdqFQoTCI2Lp5SrtcgCFYnSHgodDJEEnA&ei=46sXVs2NBYmle4yikuAJ#imgrc=HBfOf1dI2QRdJM%3A&usg=__tuT3jP1Eip9vCpetKCRhohZaJDE%3D

  Polubienie

 10. Chum.

  No ale te jego oryginalne zęby . Proszę się przyjrzeć na zdjęciu . Takiego syfu dawno nie widziałem , ale cóż mamusia min Schetyny wołała ” synku umyj ząbki ” , a synek co , wpiepszał czekoladę i coca – colę z Pewexu . Żenada . Nie oglądać zębów Schetyny podczas spożywania posiłku . Takie ostrzeżenie..

  Polubienie

 11. Chum.

  Dodając od siebie mlaskacz Kalkstein ma chyba ładniejsze zęby , chociaż on jak się śmieje to w ogóle zębów nie widać . Tutaj jednak szkoda pieniążków na nowe ząbki ( wszak ochrona jego ekscelencji kosztuje masę forsy ) .

  Polubienie

 12. jako uzupełnienie (komentarz z NEon24.pl)

  To rozporządzenie, to nie tylko krok w stronę likwidacji sklepików, ale i szkolnych stołówek, gdzie zakaz stosowania soli i cukru spowodował, że w pierwszych dniach nowego roku niemal całe porcje obiadów lądowały w wiadrach na resztki.
  Najzabawniejsze jest to , że troska państwowej szkoły o zdrowie dzieci ogranicza się fizycznie tylko do jej murów, bo np. nikomu już nie przeszkadza to, tę głównym punktem wycieczek szkolnych z prowincji jest rozpasana konsumpcja w McDonaldsie. ( to przypuszczam , jako przykład negatywny – by dzieci wiedziały , czego maja się wystrzegać)

  Mariusz G. 09.10.2015 08:34:48

  Polubienie

 13. Chutor

  Ad jangryko

  rak macicy

  Siewcy chorob maja swoich przeciwnikow. Ci ostatni
  twierdza, ze kolorowe owoce i warzywa maja wiele
  cech prozdrowotnych. Przykladowo duzo sie pisze,
  ze purpurowe ziemniaki jak: Purpurowy majestat,
  Purpurowy viking i Purpurowe peruwianskie sa szczegolnie
  przydatne.
  A oto jedno z zalecanych przez wieki lekarstw:
  prorok Mahomed powiedzial, ze nasiona czarnuszki (nigella sativa)
  lecza wszystko oprocz smierci.

  Polubienie

  • Zamach na zdrową żywność dokonuje spustoszenia w obecnej populacji…
   Przykład – Codex Alimentarius … Kreowanie raka, kontrola, biusines, śmierć… Przymusowe szczepienia dzieci to już jawne ludobójstwo…

   Dziwię się że tak mało jest o tym mówione na stronach antysystemowych..
   Dawne plemiona jako swój priorytet uznawały -troskę o dzieci…
   Dzieci to przyszłość…bez dzieci – cywilizacja ginie…

   Jeżeli obecnie w okupowanej Polsce temat zbrodniczych szczepień bagatelizujemy…to oznacza że nie mamy prawa do przyszłości…
   Pozostaje nam tylko – narzekać, i skomleć – jak to żyd urządza naszym dzieciom holokaust…

   Polubienie

 14. Chum

  Jan Gryko kużwa dlaczego na to pozwalamy ? . Do diabła co z tym narodem jest ? . Wszystko ma w dupie . Ile jeszcze pociągniemy ?

  Polubienie

 15. Chum

  Proszę się nie obrażać , ale trzeba być może powiedzieć sobie , że jesteśmy głupim narodem z małymi wyjątkami . Rozbiory , naiwna wiara w sojusze , Żydzi robią sobie tutaj jaja z gojów już od K.Wielkiego . Po prostu może wina naprawdę jest z powodu niskiego IQ . Nie robię w swoje gniazdo , ale czy tak nie jest ? . Proszę o komentarz Jan Gryko , może pan Dariusz coś skrobnie.

  Polubienie

  • No niestety ogólnie jako naród/nacja w większości daliśmy się ogłupić…Brakuje nam moralnych/nacjonalistycznych i nie warcholskich elit..które zorganizowały by anty -front tej reżimowej propagandzie..Do tego jeszcze należy dodać skrytobójczą propagandę KRK, która uczyniła z Polaków/w większości niestety/ anty-intelektualistów….lud ciemny/hasło klasyka/, lud intelektualnie zaściankowy – /czytaj -parafianin…
   Wystarczy popatrzeć na kretyńskie, debilne i po niżej intelektu poziomu szympansa hasła i wyborczą retorykę aby stwierdzić że Polacy w większości to – ‚łykają’, a to oznacza anty-intelektualizm…i jeżeli ta kretyńska propaganda okupantów działa – to oznacza że z nami niestety jest nie dobrze….

   Żeby zrobić postęp-krok do przodu – najpierw należy ustalić/niczym w zwierciadle/ – kim naprawdę jesteśmy, jacy jesteśmy, jak myślimy…przy tym w tej auto analizie musimy być gotowi na nieprzyjemne dla nas wnioski…Czyli najpierw diagnoza a potem lekarstwo…i odpowiedź na pytanie – ..’dlaczego tacy jesteśmy, dlaczego dajemy się wodzić za nos i..gdzie tkwi przyczna że daliśmy się tak skretynić….’

   Polubienie

 16. Chum

  Dziękuję Janie za odpowiedz . Zgoda na 100 % .

  Polubienie

 17. Chum

  W sumie dziś poczytałem te hasełka na murach . Ciągle te same gęby . Trochę młodzieży u tego Petru i co 4 lata debilne hasełka w stylu : Praca , dobra płaca , osiedla studenckie . Na wyborach byłem tylko raz w życiu od tych zasranych 26 lat , ale gdybym na plakacie jakiegoś kandydata przeczytał : ” głosujcie na mnie , bo chcę wygodnie pożyć ” o 6 rano poszedłbym na wybory i zagłosował na niego . Dlaczego ? cenię szczerość i prawdomówność .

  Polubienie

 18. Chum

  Dodając trzeba odnotować gorące apele klechów o udział w wyborach , bo inaczej wiadomo ciężki grzech i Lucyfer ha ha . Swoja drogą tak gorące apele , a wybory dopiero 25 pażdziernika . Czyżby spodziewają się frekwencji na poziomie 30 % ? . Nie oglądałem TV TRWAM także nie wiem czy tam też tak ojczulek szef zachęca do uczestnictwa w wyborach . On by już kolejnego zwycięstwa PO chyba nie przeżył żartując sobie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s