Udział w wyborach = zdradzie narodu i państwa polskiego

czerwiec2010-0412-220x300

Tekturowe pudło jako urna wyborcza w konsulacie IIIŻydo-RP w Chicago (wybory prezydenckie)

Każdy Polak, który bierze czynny udział w organizowanej przez żydo-reżim IIIRP wyborczej hucpie dopuszcza się zdrady narodu i państwa.
Swoim w niej udziałem popiera okupację kraju przez żydowską V kolumnę, rządzącą w interesie światowej żydowskiej finansjery z USA i z Wlk.Brytanii.

Daje polityczną legitymacje tym wszystkim zbirom, którzy negocjowali, a potem podpisali przystąpienie Polski do NATO, traktat akcesyjny do UE i przypieczętowujący likwidację suwerenności Państwa Polskiego traktat lizboński. Daje polityczną legitymację także tym, którzy dzisiaj chcą nadal utrzymania obecnego kolonialnego status quo Polski.

To w wyniku przyjęcia i podpisania tych przestępczych aktów przez żydowskie okupacyjne władze Polski są dzisiaj realizowane:

– zawłaszczenie systemu finansowego państwa i zadłużanie w światowych żydowskich instytucjach finansowych,
– likwidacja polskiej gospodarki na rzecz międzynarodowych firm i koncernów,
– narzucanie antynarodowego, antypolskiego, antypaństwowego ustawodawstwa,
– wymuszanie na Polakach zarobkowej emigracji,
– załamanie demograficzne,
– likwidacja bezpieczeństwa socjalnego,
– wspieranie i udział w agresji i światowym terroryzmie USA,
– zmuszanie do przyjmowania i finansowania uchodźców, których sytuacja jest skutkiem agresji i światowego terroryzmu syjonistycznych USA,
– eliminacja Polaków z życia politycznego w państwie,
– stałe dążenie do likwidacji Państwa Polaków.

Idąc na wybory nie możesz wybrać polskiej narodowej opcji, narodowego programu rozwoju Polski, a przede wszystkim likwidacji bezrobocia i biedy, zablokowania wyprzedaży polskiej ziemi i resztek narodowego majątku, bo takiej opcji nie ma i takiego programu nie ma żadna z partii.

Idąc na wybory udzielasz syjonistycznemu okupantowi politycznej legitymacji do niszczenia i likwidacji Twojej Ojczyzny.

1416512996_nwzpc7_600

 

 

Czy trwająca od 25 lat polityczna lekcja, której udziela żydo-reżimowa władza niczego Ciebie nie nauczyła ?

Dariusz Kosiur

 

 

 

1511387_1488985271313422_5750212176792908833_n

Reklamy

68 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

68 responses to “Udział w wyborach = zdradzie narodu i państwa polskiego

 1. Chum

  Panie Dariuszu dziękuję za wpis i apel do strategów – speców od polityki :
  NIE ODWIEDZAJCIE TEJ STRONY . NIE PRZEKONACIE NAS , ABY TRACIĆ CZAS NA UCZESTNICTWO W TYM SYFIE .

  Polubione przez 1 osoba

  • Grubo Pan pojechałeś Panie Kosiur. W razie, jak kiedyś dojdziesz Pan do władzy, to pamiętaj Pan, jaka kara jest za zdradę ojczyzny. Mam nadzieję, że masz Pan wystarczające jaja do wykonywania wyroków osobiście. Musisz Pan lepszy patent wymyślić niż komory gazowe, bo roboty będziesz miał Pan do zaje…nia, zanim oczyścisz naród ze zdrajców. A tak na marginesie, to więcej pokory by się przydało, bo Pański sufit może być czyjąś podłogą. Dopóki nie zobaczy Pan czystego nieba nad sobą, ostrożniej powinien rzucać Pan takimi słowami jak „zdrajca narodu”, bo to jedna z najgorszych obelg jakie człowiek może wypowiedzieć.

   Polubione przez 1 osoba

   • Chum

    Chłopie wróć do Torunia proszę .

    Polubione przez 2 ludzi

   • Chum

    Słuchaczu radia toruńskiego . To nie są obelgi tylko fakty jakie przedstawił pan Dariusz i jeszcze zdjęcie ci zaprezentował jakby było mało . O co ci chodzi ? . Zawsze przed wyborami jest najazd na WPS takich strategów politycznych jak pan . Na wiosnę było podobnie .

    Polubione przez 2 ludzi

   • Proste pytanie..
    KTO – organizuje Polakom w Polsce wybory?
    KTO – wystawia partie i ich liderów?
    ILE – komitetów zostało zarejestrowanych a ile ma dostęp do mediów?
    KTO – liczy głosy?

    Polubione przez 4 ludzi

   • @ dargoth1

    A jak szanowny Komentator określi tych, którzy w czasie II wojny światowej współpracowali z okupantem?
    Liberałowie -? Kosmopolici -? Przedstawiciele społeczeństwa otwartego -? Prekursorzy UE -? Czy jednak zdrajcy -?

    Odnośnie sufitu, to proszę się zastanowić, czy aby na pewno ma Komentator pod nim równo?

    Polubione przez 4 ludzi

   • dargoth

    @ Dariusz Kosiur
    „A jak szanowny Komentator określi tych, którzy w czasie II wojny światowej współpracowali z okupantem?”
    Nie dostrzegam analogii.
    „Odnośnie sufitu, to proszę się zastanowić, czy aby na pewno ma Komentator pod nim równo?”
    A czy to ja nazywam kilkanaście milionów Polaków zdrajcami narodu i ojczyzny? Proszę się zebrać na odwagę, stanąć w niedzielę przed lokalem wyborczym i rzucić tym świniom prosto w oczy, że są zdrajcami narodu polskiego.

    Polubienie

   • Z tym że pan Dariusz Kosiur ma zwyczajnie rację, kto uczestniczy w farsie wyborczej, kto ją popiera i kto głosuje na kandydatów podstawianych przez żydo-reżim kolaboruje z reżimem, daje mu mandat do rządzenia i podejmowania decyzji również za tych którzy w cyrku wyborczym nie uczestniczyli. Kwestią otwartą pozostaje jedynie to na ile bydełko wyborcze kolaboruje świadomie a na ile nieświadomie, nie wiedząc zwyczajnie czym tak naprawdę „wybory demokratyczne” w istocie są, co oczywiście nie oznacza że robiąc to nieświadomie są niewinni i nie będą ponosili konsekwencji swoich decyzji, bo stawianie krzyżyka przy czyimś nazwisku na liście jest decyzją od której ponosi się odpowiedzialność bez względu na to czy robi się to na chybił trafił(znam takich co tak głosują) i nieświadomie czy wybór jest raczej „przemyślany”. Nazywanie bydełka wyborczego „zdrajcami narodu” byłoby natomiast raczej nieuzasadnione w przypadku gdyby uczestnictwo w „wyborach” w Polsce było obowiązkowe a za bojkot nakładane byłyby kary, wtedy zrozumiałe byłoby to że wielu się zwyczajnie boi kary i uczestniczy w wyborach dla świętego spokoju ale tak nie jest, nikt ludzi w Polsce do uczestnictwa w wyborczym cyrku nie zmusza, więc bydełko kolaboruje dobrowolnie z okupantem i jeszcze się z tego w wielu przypadkach cieszy że coś swoją kolaboracją rzekomo dla kraju robi.

    Polubione przez 2 ludzi

   • @ przemex
    Może mi Pan powiedzieć, jakie ma kompetencje do tego, by autorytarnie stwierdzać kto ma rację? A może to Pan dysponuje dowodami i je tu przedstawi, by uchronić Polaków, przed popełnieniem zdrady wobec własnego narodu? A może Pan z tych wszystkowiedzących i nieomylnych.? Bardzo proszę o odpowiedź.

    Polubienie

   • @ dargoth
    A pana sumienie ruszyło co się pan tak szarogęsi? Wyraziłem swoje zdanie do którego mam prawo i koniec a czy ono się komuś podoba czy nie to gówno mnie to obchodzi jak zeszłoroczny śnieg!

    Polubienie

   • @ przemex
    Sumienie mam czyste.
    Ma Pan prawo do swojego zdania, ale jeśli obraża Pan w nim w nadzwyczaj obelżywy i nikczemny sposób ludzi, to chyba ci ludzie mają prawo usłyszeć jakieś wyjaśnienie zamiast aroganckiego – „mam to w zupie”.

    Polubienie

   • „ale jeśli obraża Pan w nim w nadzwyczaj obelżywy i nikczemny sposób ludzi” – kogo obraziłem? Tych co bezmyślnie latają do urny wyborczej i co 4 lata głosują na tych samych złodziei i w dodatku za jasną cholerę nie da się im wytłumaczyć w żaden sposób jak bardzo są w chuja robieni przez establishment? Niestety tej bandzie ignorantów i lemingów idącej na zatracenie nie należy się żaden szacunek a najwyżej potępienie.

    Polubione przez 1 osoba

   • Aha i jeszcze jedno, jakim prawem bydełko wyborcze miało by się czuć obrażone takim a nie innym moim zdaniem o nich? A któż jak nie społeczeństwo jest winny obecnej sytuacji w kraju? Politycy? Gówno prawda, winni są ludzie którzy bez jednego wystrzału bezrefleksyjnie wierząc w obietnice Solidaruchów oddali kraj w niewolę jeszcze się z tego ciesząc naiwnie że „zła” komuna upadła a nawet do dziś w dalszym ciągu na nią plując. I do takich ludzi do których kompletnie nic nie dociera, wszystko mają w dupie, a nawet często działają na szkodę państwa i narodu należy mieć szacunek?
    Krótko mówiąc jakie społeczeństwo taka władza, banda ignorantów nie zasługuje na nic innego jak na bandę ignorantów u władzy.

    Polubione przez 1 osoba

   • Ja wybieram się na wybory, więc mówi pan też o mnie. Przykre jest to, że poza jakąś tam wiedzą, niewiele pan sobą reprezentuje i z taką łatwością wydaje pan sądy o innych, uważając się za kogoś lepszego. A ja panu powiem, że cham pozostanie chamem, a głąb głąbem choćby nie wiem jakie żydowskiej spiski odkrył.

    Polubienie

   • Sprawiedliwy się znalazł co to nigdy nikogo rzekomo nie ocenia i nie osądza, głosuj sobie na kogo pan chcesz ale pamiętaj pan że odpowiedzialność za oddany głos spoczywa na panu, nie na kimś innym i jeżeli odda pan głos nie będzie miał pan żadnego prawa do narzekania na działania polityków, bo skoro dał pan mandat do rządzenia pierwszemu lepszemu skurwysynowi to znaczy że zgadza się pan na prowadzoną przez niego politykę i za efekty tej polityki pan współodpowiada i koniec. I żeby nie było niedomówień, ja nie „obrażam” się na cały naród a tylko na tę jego odmóżdżoną część która ma w dupie los kraju i skutecznie działa na szkodę tego kraju, do takich ludzi szacunku mieć nie będę.

    Polubione przez 1 osoba

   • A przed kim, to niby odpowiadam za moje decyzje wyborcze? Przed panem? A kto mi zabroni narzekać na polityków? Pan? Uzurpuje sobie pan prawa, które panu się nie należą, bo żaden z pana autorytet, ani moralny, ani intelektualny.

    Polubienie

   • „A przed kim, to niby odpowiadam za moje decyzje wyborcze?” – przed samym sobą i przed przyszłymi pokoleniami.
    „A kto mi zabroni narzekać na polityków?” – a narzekaj sobie do woli i głosuj na jakich pajaców chcesz, nikt ci nie zabrania, tylko potem nie truj dupy innym jak ci to nie dobrze w naszym pięknym kraju z powodu działań nędznych politykierów na których głos się oddało.
    „bo żaden z pana autorytet, ani moralny, ani intelektualny” – za to z pana autorytet jak z koziej dupy trąba.

    Polubienie

   • Ale mi jest bardzo dobrze w naszym pięknym kraju. Doskonale mi się powodzi. Do miana autorytetu nigdy nie pretendowałem, dlatego też nie staram się wyrokować, kto robi dobrze, a kto źle, kto jest zdrajcą, a kto bydłem. Zgłosiłem jedynie mój punkt widzenia pod rozwagę, nikomu go nie narzucając.

    Polubienie

   • I dobrze, pan pozostaje przy swoim zdaniu i ja to szanuję, ja przy pozostaję przy swoim i koniec tej bezsensownej dyskusji.

    Polubienie

   • Zapomniałem dodać że koniec dyskusji bo prowadzi ona do bezsensownej awantury a z awantur między nami cieszy się najwyżej żyd i jego pomagierzy.

    Polubienie

 2. Reblogged this on 7777777blog and commented:
  Każdy kto tego nie rozumie i w swej naiwności chodzi na żydowybory przykłada rękę do pogrążania Polski przez tę sitwę nieprzerwanie trzymającą nielegalnie władzę nad Polakami od PRL-u aż do dziś!

  Polubione przez 2 ludzi

  • Startowanie w żydowyborach czyli kolaborowanie z okupantem jest ZDRADZENIEM NAS WSZYSTKICH. Nie ma się co później dziwić, że tacy karierowicze w sejmie i senacie bez żadnych skrupułów i wyrzutów sumienia głosują przeciw interesowi Polski i Polaków.

   Polubione przez 1 osoba

 3. Chum

  Witam Janie .
  Odpowiem na ostatnie pytanie , bo odpowiedz na wcześniejsze pytania jest oczywista .
  KTO LICZY GŁOSY? .
  Jeżeli wejdziesz na niezależną w poniedziałek to tamtejsi debile na forum odpowiedzą ci na to pytanie w zależności od wyników wyborów :
  WYGRAŁO PO – KOPACZ :
  WYBORY SFAŁSZOWANE – RUSKIE SERWERY SFAŁSZOWAŁY WYBORY .
  WYGRA PIS – KALKSTEIN :
  WYBORY BYŁY UCZCIWE . PODOBNO JUŻ ZATRUDNILI 26 TYS MĘŻÓW STANU W CAŁEJ POLSCE , BO PUTIN CZYHA I JEGO SERWERY DZIAŁAJĄ .
  TAK SOBIE ŻARTUJE , ALE CO INNEGO POZOSTAŁO PATRZĄC NA LUDZKI DEBILIZM Z\CZY TEŻ PRANIE MÓZGÓW .

  Polubione przez 1 osoba

 4. Chum

  POPRAWKA ; MEŻÓW ZAUFANIA

  Polubienie

 5. A jaki te pytania mają związek z moim postem i czy jakakolwiek na nie odpowiedź usprawiedliwia stawianie tezy jak w tytule? Nie wiem czy głosując można coś zmienić, ale dopóki nie mam pewności, zawsze będę się starał wyszukiwać najlepsze dla Polski rozwiązania. Zresztą i tak wielkich nadziei z polityką nie wiąże, podobnie jak z ludźmi w nią zaangażowanymi, a ewentualne pozytywne efekty widzę raczej, jako pośrednie niż bezpośrednie skutki ich działalności. Sam swoją energię kieruję w inne miejsca, spodziewając się znacznie lepszych wyników w długim terminie.

  Polubienie

  • Panie dargoth1 – jaki związek?…Obaj wiemy że pan wie o jaki związek chodzi..i wie pan że to nie są wybory tylko zorganizowana ustawka..
   różnie nurty, różne programy, różni liderzy – I JEDNA partia o nazwie Sanchendryn…
   Polacy owszem mają wybór i mogą wybierać między – Mojsze, Moritz, Jakob, Berele, Icek, ..itd

   Różne imiona?.. Różne..
   Jest wybór?…Jest..

   Więc jak ktoś chce to oczywiście może wybierać…
   Jak ktoś robi to nieświadomie to trudno nazwać go zdrajcą w pełnym znaczeniu tego słowa..Raczej to nieszczęśnicy nieświadomie zdradzający samych siebie..
   Ale ..- jak ktoś jest świadomy a mimo to popiera z góry wyreżyserowany żydowski spektakl o nazwie – ‚wybory dla Polaków’ – to dopuszcza się zdrady narodowej..

   Polubione przez 1 osoba

   • Z mojej odpowiedzi chyba jasno wynika, że nie mam, tak jak Pan pewności co do tego, że wszystko jest z góry ustalone. W zasadzie, to nawet skłaniam się do wniosku, że tak nie jest. Wydaje mi się, że głównym narzędziem manipulacji wynikiem wyborówvsą media i jak dotąd to w zupełności wystarczało i wystarczy tym razem, ale moim zdaniem zawsze można coś wywalczyć.

    Polubienie

  • Proszę pamiętać, że wybór mniejszego zła jest także złem.

   Polubione przez 2 ludzi

   • otwocki

    Głosując obojętnie na kogo – głosujemy też na ZŁO. Bo nikt nie jest święty. Czy mamy czekać więc aż pojawi się ten święty ??? NIGDY nie będzie takiej sytuacji, że będziemy pewni, że wybieramy wyłączenie DOBRO, bo człowiek już od początku istnienia jest skażony grzechem. Czyli czekamy. Na odpowiedni moment.
    Do jakiego momentu czekamy aby móc w sposób wolny głosować ?:
    1) Czekamy do momenu powtórnego przyjścia ZBAWICIELA, będącego poza wszelkim ZŁEM i podejrzeniami, zakładając że nie ma to znaczenia czy wybuch III wojny światowej będzie czy nie.
    2) Czekamy na przyjście „JANA CHRZCICIELA”. Załóżmy, że pojawi się wcześniej taki „Jan Chrzciciel”. Nie mam pojęcia jakim sposobem miałby się ktoś taki „z programem” przebić się przez satanistyczne media – przecież SYSTEM mu nie pozwoli. A więc jeśli nawet taki będzie i tak niczego nie zmieni. Jak jest teraz.
    3) Czekamy na rozwój czy wybuch III wojny światowej, po której jednak ZBAWICIEL nie przyjdzie (ale wychodzi na to, że przyjdzie). Jak w 1918 na zgliszczach zniszczonych USA, Izraela, UE i Rosji – powstanie wtedy nowa wolna Polska. Ale dalej będą też przecież żyli POlszewicy, PiSowcy i lewacy. Nie mówiąc o „normalnych” zdeprawowanych obywatelach. Co z nimi ?
    Dalej nie będzie to proste wygrać wybory przez obóz patriotów.
    WNIOSEK:
    Wg Pana mamy czekać do momentu przyjścia ZBAWICIELA, który niezależnie od tego czy wojna będzie czy nie – będzie odpowiednim KANDYDATEM na Prezydenta lub KRÓLA Polski i będzie miał odpowiedni program.

    UWAGI: 1) Również na Neonie24 pojawiła się wypowiedż dot. JOW, że to miało sens (nick: Ireneusz Tadeusz ). 2) Orban jednak wygrał na Węgrzech i mimo że też ma jakieś pochodzenie żydowskie – to realizuje samodzielną niezależną od banków politykę, chyba że się mylę. Czyli głosowanie w wyborach ma sens. 3) Przecież głosując np. na Kukiza wprowadzamy NIEPRZEWIDYWALNOŚĆ dla żydów, którzy dążą do układu z USA, gdzie są tylko 2 partie. Nie sfałszują chyba wyborów o 10%. Nawet Korwin żyd wprowadza NIESTABILNŚĆ, TRUDNOŚĆ KONTROLI i przynajmniej wymusza myślenie, jak np krytyka UE. 4) I tak Polacy otumanieni przez żydów pójdą na wybory. To przynajmniej my moglibyśmy uświadomić kilku aby przynajmniej głosowali na układ przeciw POPIS-lewica. I już Układ PO-PIS ma problem. A łatwiej jest przekonać kogoś aby głosował na Kukiza niż wogóle ma nie pójść. Ale jak ktoś ma siłę nie pójść a już chce coś zrobić to łatwo go do Kukiza czy Korwina przekonać. Uważam, że budowanie NOWEJ partii jest trudne nawet dla żydów. Przykładem „nowoczesna Petru. 5) Nie skreślajmy od razu Kukiza – najpierw był na Majdanie, ale teraz okazuje że kandydat Kukiza ma kogoś kto chce wspierać Noworosję.

    Polubienie

 6. Chum

  Angielska odpowiedz . Konkretne pytania . Zero odpowiedzi. Pszipadek ?

  Polubione przez 1 osoba

  • Odpowiedź jest zawarta między wierszami. To że nie ma pan potencjału by ją zrozumieć, podobnie jak poprzednich wypowiedzi, nie jest moją winą. Staram się pisać dość jasno. Kończę już definitywnie moją przygodę z WPS I byłbym wdzięczny gdyby nie wtrącał się pan więcej w rozmowy, do której nie przez pana zostałem wywołany.

   Polubienie

  • Dobrze gada…ale to jest tylko jakieś tam stwierdzenie faktu i nic po za tym..

   Ale puśćmy na chwilę wodzę fantazji i tak hipotetycznie pomyślmy co by było gdyby –
   Całe społeczeństwo zbuntowało się i nie poszło na wybory?
   Oczywiście kilka milionów Żydów zainstalowanych w Polsce by poszło – oni zawsze chodzą…
   Ale co by wówczas było…
   Owszem powie ktoś że w konstytucji nie ma progu frekwencji, która decydowała o ważności bądź nie ważności wyborów, więc Żydzi rządzili by bez względu na frekwencję…
   Jednak jak widać po żydowskich medialnych apelach frekwencja ma znaczenie..
   Co by wówczas było?

   Polubienie

 7. dargoth

  Oceny jakie możemy sformułować wobec różnych postawaw, determinuje kwestia, czy wybory są ustawione czy nie. Jeśli Autor ma dowody na to, że są, to proszę je przedstawić. Jeśli nie, to sprawa interpretacji faktów jest otwarta. Mi się wydaje, że manipulacja wynikiem wyborów występuje i owszem, ale na poziomie mediów oraz dodatkowo przy pomocy mniejszych lub większych oszustw, będących inicjatywami poszczególnych partii. Jeśli miałbym rację, to używając logiki Autora wątku, rezygnacja z udziału w wyborach, równała by się dezercji. Co moglibyśmy w takim razie powiedzieć o nakłaniających do dezercji? Nawet jeśli jest Pan w stu procentach przekonany o swojej racji, nigdy nie powinien nazywać Pan ludzi dobrej woli, mających inny punkt widzenia na wybór środków do poprawy sytuacji, zdrajcami narodu. Mam jednak nadzieję, że nie jest Pan aż tak arogancki, żeby uważać się za nieomylnego i zweryfikuje Pan postawione wcześniej tezy.
  Swoją drogą jeszcze zapytam, czy płaci Pan okupantowi podatki i jak zakwalifikuje Pan taki akt kolaboracji?

  Polubienie

 8. Wspólne stanowisko ‚okrągłego stołu’ jako fundament III Rp
  Obecni – Perlo-wscy socjaliści, Kościół, katolicki, Żydzi…-

  … cały ruch społeczny, który tworzymy oraz ożywimy go najróżniejszymi nurtami politycznymi, ma na celu , doprowadzić do takich zmian w strukturze państwowo-gospodarczej Polski, aby Żydom w Polsce żyło się lepiej niż Pokakom – cytat – Berele Lewartow/ps. Geremek…

  Wspólną deklaracją uprawomocniono setką polskiej Żytniej..

  Oto twórcy różnych nurtów politycznych, partii, liderów i konstytucji…dla Polaków

  Polubione przez 1 osoba

 9. antyjude

  Ja pozwolę sobie zabrać tylko głos w kwestii podatków. Tak sprytnie sobie wymyślili ten żydo-system, że w większości podatki pobierają zanim otrzymujemy wynagrodzenie i płacimy je czy tego chcemy czy nie. Czy korzystamy z „państwowej służby zdrowia” czy nie składki są nam pobierane z góry. Czy dożyjemy do emerytury czy nie składki na ZUS nam potrącają. To samo tyczy się podatków pośrednich, ukrytych, czyli vatu, akcyzy i innych…Więc tu o kolaboracji mowy być nie może tylko o fiskalnym wyzysku i przymusie w jakże sławionej przez ŻYDA DEMONKRACJI czyli wolności wyboru i głosu ludu. Głos ludu Żyd ma głęboko tam gdzie słońce nie dochodzi, a z obywateli zrobiono niewolników tego ŻYDO-SYSTEMU.

  Polubienie

  • A nie idąc na „wybory” ma się żyda i jego demonkrację w dupie, nie oddając głosu na żyda nie dajesz mu prawa do rządzenia ze swojej strony i podejmowania decyzji za ciebie a więc jego władza nad tobą jest nielegalna i dopiero wtedy można mówić o wyzysku fiskalnym i przymusie. Natomiast ludzie którzy idą do urny i głosują na złodziei nie mają prawa do krytyki nadmiernego wyzysku i przymusu bowiem uczestnictwem w cyrku wyborczym ten wyzysk i przymus sankcjonują.

   Polubione przez 1 osoba

   • Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę jak głęboko ma żyd w dupie twoją absencję przy urnie i jak śmieszna dla niego musi być cała ta paplanina o dawaniu lub nie prawa do rządzenia. Tak to już jest, że jak w głowie pustka i brak pomysłu na to jak walczyć o Polskę, to pozostaje „bohaterskie” omijanie wyborów i tworzenie bzdurnych teorii, żeby poczuć się kimś lepszym.

    Polubienie

   • „Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę jak głęboko ma żyd w dupie twoją absencję przy urnie i jak śmieszna dla niego musi być cała ta paplanina o dawaniu lub nie prawa do rządzenia.” – ja z kolei mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę jak głęboko żyd ma w dupie twoje uczestnictwo w „wyborach” i jak śmieszna musi być dla niego pańska paplanina o słuszności głosowania na mniejsze zło(obojętnie czy tym mniejszym złem są rzekomi antysystemowcy czy PiS).
    Pan za to jedyne co może to „bohatersko” uczestniczyć w tym cyrku i łudzić się że coś pan w ten sposób zmieni.

    Polubienie

   • Ale ja nie zamierzam głosować na mniejsze zło, tylko na ułomne dobro i nie ograniczam się jedynie do udziału w wyborach. Mam pomysły i je realizuje. Na efekty przyjdzie poczekać, ale ojczyzny nie da się naprawić na szybko. A jakich efektów pańskich działań się pan spodziewa i w jakiej perspektywy ie?

    Polubienie

   • antyjude

    Ciekawa koncepcja i pojęcie żydo-systemu tylko idąc , czy nie idąc na wybory nie zmienia to faktu, że zmuszani jesteśmy do życia w tejże demonkracji jak i do bezwolnego płacenia daniny na korzyść Żyda. Żyd i tak nie ma prawa do rządzenia Nami( bo nie ma), ale przywłaszczenie sobie tego prawa poprzez zorganizowanie (oczywiście przez Żyda dla zmanipulowania gawiedzi, że ma głos) hucpy zwanej Wyborami Parlamentarnymi, wykorzystuje je (to prawo) do zniewolenia i niszczenia Narodu Polskiego. Wyzysk i demnokracja żydo-systemu będą istniały bez względu na obecność przy urnie wyborczej czy braku obecności i czy nam się podoba czy nie, tak jest i mam nadzieję, że długo już nie będzie. Natomiast oddanie głosu- ważnego, świadomego w 100%, owszem odbiera prawo krytyki żydo-systemu i narzekanie wówczas powinno być piętnowane i wytykane.
    To moje zdanie ale doskonale rozumiem tezę, dość radykalną, postawioną w temacie i całym wpisie przez Pana Kosiora ( zgadzam się z nią ale nie w 100% musze ją wdrażać w życie, a bojkot hucpy mogę wykonywać w końcu według swojej logiki), jak również rozumiem i szanuję to co napisałeś przemex. Przepraszam jeśli trochę swoją wypowiedź zakręciłem. Pozdrawiam.

    Polubienie

   • Jestem realistą, nie rzucam się z motyką na księżyc, nie tworzę nierealnych planów naprawy ojczyzny i nierealnych planów jej odzyskania, ponieważ sam niczego nie zdziałam, a na otoczenie nie mam co liczyć, jedyne co w obecnej sytuacji realnego zrobić mogę to starać się informować ludzi o tym jak rzeczywiście ma się sytuacja w naszym pięknym kraju z nadzieją że kiedyś coś z tego w ich umysłach zatrybi. Jak na razie na tym polu walczę z własną rodziną, efekty są raczej takie sobie, byłyby lepsze gdyby nie ich bezkrytyczna wiara w prawdomówność pudła zwanego telewizorem.

    Polubienie

   • antyjude

    I tutaj zgadzam się z Toba przemex, mam ten sam problem. Wyrocznia zwana telewizorem tak bardzo oddziaływuje na umysły, że bardzo trudno jest obudzić takich ludzi. Często spotykam się z wyśmianiem kiedy mówię znajomym o Żydzie i całym tym cholernym teatrzyku zafundowanym nam od 26 lat. Ale wierze ,że kropla drąży skałę dlatego warto nie poddawać się i wierzyć, że jak w końcu zatłuczemy Żyda, wtedy zrobi się „śpiochom” co najmniej głupio kiedy będą musieli zacząć klaskać np. Rosji. Pozdrawiam.

    Polubienie

   • „Wyzysk i demnokracja żydo-systemu będą istniały bez względu na obecność przy urnie wyborczej czy braku obecności i czy nam się podoba czy nie, tak jest i mam nadzieję, że długo już nie będzie.” – owszem wyzysk, przymus i demonkracja żydo-systemu będą istniały pomimo mojej oraz innych nieobecności czy obecności przy urnie, niemniej ja nie głosując na sługusów żydo-banksterii po prostu staram się nie przykładać ręki do tego wyzysku i przymusu i do budowy żydo-demonkracji w Polsce.
    To swego rodzaju protest z mojej strony przeciwko polityce żydo-władzy, nie uczestniczę w hucpach przez nią organizowanych tym samym olewając ciepłym moczem system żydo-demokracji w Polsce.

    Polubienie

   • antyjude

    Doskonale Cię przemex rozumiem, ja zamierzam iść i skreślić wszystkich tak, żeby Żyd nie wykorzystał mojej karty do swoich celów i nie zabrał głosu za mnie. Póki istnieje ten system jakoś trzeba w nim funkcjonować.To mój bojkot hucpy żydo-systemu. I choć doskonale rozumiem, całą ideę i organizowanie Wyborów Parlamentarnych przez Żyda to jednocześnie rozumiem również całkowity bojkot o którym piszesz Ty, jak również autor wątku Pan Kosior. Tak sobie to wymyśliłem, podpiszę kwit, że byłem, bo nigdy nie wiadomo czy Żyd nie będzie piętnował kiedyś takich co na ichnie wybory nie chodzą. Napisałem podobny komentarz przy wątku: „Słowo na niedzielę wyborczą”, powielam go teraz, bo nie wiem czy wcześniej go czytałeś.

    Polubienie

  • antyjude

   Sprostowanie. Po głębokim przemyśleniu swojego sposobu bojkotu żydo-wyborów, poprzez oddanie nieważnego głosu, chciałbym oświadczyć ,że jednak nie będę brał udziału w tym hańbiącym Naród Polski wydarzeniu. Tu chcę w 100% poprzeć słowa Pana Dariusza i wdrożyć je w życie. Zamieszczam ten wpis ponieważ tak nakazuje mi rozsądek i sumienie. Publicznie wcześniej przedstawiłem swoje (inne) rozwiązanie bojkotu, teraz publicznie je prostuję. NIE IDĘ NA ŻYDO-WYBORY. CHWAŁA POLSCE SUWERENNEJ!

   Polubienie

 10. Konrad

  @dargoth1

  Piszesz: „Dorzucę swoje 3 gr. Jak nie zamieścicie lub wywalicie nie będę miał pretensji. Tak jak już kiedyś wspominałem, jestem strategiem i to jednym z najlepszych w Polsce. Nic się w tym temacie nie zmieniło”.

  Dlaczego mamy Ci wierzyć, że jesteś „jednym z najlepszych strategów w Polsce”?

  Zauważ, ze dorzuciłeś swoje 3 grosze i że nikt Cię nie „wywalił”, tak ja się obawiałeś. Co więcej, redakcja WPS pozwoliła Ci prowadzić dyskusję, mimo, że wiadomo było od samego początku, że nie popierasz programu politycznego WPS i że stałeś się coraz bardziej agresywny i prowokacyjny. Powinieneś ten fakt – że nie zostałeś wykluczony z dyskusji – docenić. W końcu, dlaczego mamy czytać Twoje już teraz liczne posty, skoro z zasady nie zgadzamy się z Toba i już Ci to niektórzy wystarczająco wytłumaczyli. Spróbuj tak się zaprezentować na innych forach. Chyba wiesz, co się szybko stanie.

  Piszesz: „ … moim zdaniem korzyści z pójścia na wybory przewyższają, te płynące z absencji przy urnach”.

  Twoim zdaniem, tak, ale nie jest to opinia redakcji WPS i większości osób, które tu piszą. Na tym kończy się dyskusja na ten temat, bo Twoja zdanie nie jest zdaniem WPS. Musisz sie po prostu zgodzic nie zgodzic i taktownie wycofac sie z dyskusji. W koncu to nie jest forum o nazwie Dargoth1. (Nie wiem na ile znasz program WPS, ale nawet powierzchowna lektura publikacji Panow Kosiura i Ziemińskiego da Ci szybko szansę zrozumienia, dlaczego korzyści bojkotowania pseudo-wyborów w Polsce przewyższają te, które wynikają z udziału w takich niedemokratycznych wyborach.

  Piszesz: „Nie jest prawdą, że nie ma znaczenia kto będzie rządził. Po pierwsze PIS musi zaspokoić pewne roszczenia elektoratu, więc możemy liczyć, że polska ziemia będzie lepiej chroniona, unikniemy wprowadzenia GMO, możemy też się spodziewać twardszego stanowiska wobec imigrantów oraz kilku innych działań, które mogą spowolnić przejmowanie przez żydostwo majątku narodowego. Najważniejsze jednak jest, że będzie szansa na to, by Polakom otworzyły sie oczy w ciągu następnych czterech lat, co nie byłoby możliwe gdyby nadal rządziło PO, a PIS byłby w opozycji.”

  Czy rzeczywiscie sadzisz, że taki argument przekona ludzi z WPS do tego, żeby głosowali na PIS?! No chyba Waćpan żartujesz sobie! Takie stwierdzenie świadczy o tym, ze chyba jednak nie masz w ogóle pojęcia jaki naprawdę jest program WPS. Mógłbym mówić więcej o WPS, ale tym razem powiem Ci tylko tyle: Nic i nikt nie przekonana mnie do głosowania na PIS, bo cala moja tożsamość polska, całe moje jestestwo słowiańskie protestuje przeciwko głosowaniu na takiego błazna polakatolicko-żydowskiego jakim jest Kaczyński i cała ta jego skatoliczona, prostacka partia. Oprócz tego, byłoby dla mnie upokorzeniem głosować na ludzi PISu bo uważam ich wszystkich, bez wyjątku, za katolickich niedouków i barbarzyńców antyintelektualnych albo odrazajacych hipokrytow. To tak jakbym musiał głosować na Partie, która uważa, że Ziemia jest plaska i że są dowody na istnienie Sw. Mikołaja. (Być może uważasz, że przesadzam dla efektu. Otóż, drogi Panie, musze przyznać, że to, co napisałem powyżej o PISie po polsku nie satysfakcjonuje mnie dostatecznie. Tym razem moja znajomość polskiego mnie nieco zawiodła. Lepiej bym to zrobił w jez. angielskim, ale wtedy Ty nie miałbyś już w ogóle pojęcia, o czym piszę.)

  Poczekam na dalsze posty na ten temat i może coś jeszcze dodam. Może nie. Pozdrawiam.

  Polubienie

  • QWERT

   Konrad ! skoro masz problem ze znajomością języka polskiego ! to co się wpieprzasz w sprawy Polaków ! ? zajmij się lepiej swoim amerykańskim syfem ! tym bandyckim bagnem ! i nie tykaj Słowian ani po angielsku ani w tej twojej polszczyźnie !

   Polubienie

   • Chum

    a wpieprza się sprawy Polaków , bo to Polak patriota , a ty kużwa kto . Dawno cię tu nie było i od razu z gębą do mądrego człowieka .

    Polubienie

   • Konrad

    @qwert

    Nie masz poczucia humoru: to byl moj sposob, troche nietypowy, zeby zasugerowac, ze moja ostra krytyka PIS jest i tak niedomowieniem. Czyli nie pisalem tego calkiem na serio. No, ale jak ktos jest tak zacietrzewiony jak Ty i nie jest w stanie odroznic przyjaciela od wroga, to nie mam wiecej nic ani Tobie ani o Tobie do powiedzenia. Nota bene: chyba nie mam specjalnego problemu ze znajomoscia jezyka polskiego, skoro opublikowalem nie tylko kilkanascie artykulow w polskich mediach, ale rowniez ksiazke po polsku. Slowian nie musze „tykac” bo … sam jestem Slowianinem. Adios amigo!

    Polubienie

 11. Chum

  Konrad wielkie brawa dla ciebie za wpis . Ty mi przyjacielu sił dodajesz .

  Polubienie

 12. Chum

  Panie dargoth za taką paplaninę co pan tu odstawiłeś wczoraj u Szechtera i rydzykowców ban w ciągu minuty . U na zająłeś pan kupę miejsca , oplułeś pana Dariusza i konsekwencji dla pana niet .
  Powiem jak chłop ze wsi :
  Idż pan już w piz…….. u stąd i nie truj dupy . Ponjał ?

  Polubienie

 13. Chum

  Serdecznie również dziękuję panu Przemex za wczorajszą dyskusję . Szczególnie za ten wpis :
  Aha i jeszcze jedno, jakim prawem bydełko wyborcze miało by się czuć obrażone takim a nie innym moim zdaniem o nich? A któż jak nie społeczeństwo jest winny obecnej sytuacji w kraju? Politycy? Gówno prawda, winni są ludzie którzy bez jednego wystrzału bezrefleksyjnie wierząc w obietnice Solidaruchów oddali kraj w niewolę jeszcze się z tego ciesząc naiwnie że „zła” komuna upadła a nawet do dziś w dalszym ciągu na nią plując. I do takich ludzi do których kompletnie nic nie dociera, wszystko mają w dupie, a nawet często działają na szkodę państwa i narodu należy mieć szacunek?
  Krótko mówiąc jakie społeczeństwo taka władza, banda ignorantów nie zasługuje na nic innego jak na bandę ignorantów u władzy.
  Ten wpis to mistrzostwo świata.

  Polubienie

 14. ifix

  Zabieram głos w tym miejscu pierwszy raz. A to dlatego, że czytając dyskusję i spór o tym, czy brać, czy nie brać udziału w wyborach, naszły mnie następujące refleksje, którymi chciałbym się podzielić:
  Po pierwsze, wydaje mi się że wiem, dlaczego Polacy nie potrafią wyłonić lidera na miarę Putina, czy chociażby Orbana. Po prostu patriotyczne elity stosują, moim zdaniem, niewłaściwą, zgubną dla siebie taktykę. Wydaje się im, że z chytrym, wyrafinowanym wrogiem mogą wygrać grając z nim w „otwarte karty”. Ujawniając z góry, swoje poglądy, zamiary i sposoby jakimi chcą się posłużyć aby zdobyć wpływy i władzę, czy też ograniczyć wpływy i władzę wrogowi. Sądzą że wróg nie będzie na to przygotowany i nie udaremni takiej próby w zarodku. Chociażby nie rejestrując „niepokornej” partii, nie dopuszczając do biernego udziału w wyborach, czy w ostateczności fizycznie likwidując niewygodnych liderów, zanim ci zaczną stanowić realne zagrożenie. A może i coś gorszego, jakieś kolejne, utopione w krwi patriotów powstanie. Było? Było. Żeby wygrać, trzeba zastosować sprawdzoną taktykę wroga, bo jak się okazało jest niezwykle skuteczna. Czy Władimir Putin doszedłby do władzy, gdyby zaczął od uruchomienia bloga na którym nawoływałby do zabrania oligarchom majątków i odbudowy mocarstwowej pozycji Rosji? Pytanie retoryczne. Panowie, załóżcie jakąś patriotyczną, tajną lożę i ujawnijcie się jako polscy patrioci dopiero wtedy, kiedy już, pod płaszczykiem przyjaźni z wiadomo kim, uda Wam się założyć klub poselski, jak już obsadzicie swoimi ludźmi stanowiska kierownicze w resortach siłowych itd, itp. zamiast nawoływać patriotycznie nastawionych Polaków żeby przedwcześnie ujawniali się wrogowi, tak jak wy to robicie.

  Polubienie

  • Sukces Władimira Putina w Rosji był możliwy z kilku powodów, po pierwsze żydostwo zachłysnąwszy się „zwycięstwem” nad ZSRR zwyczajnie nie zlikwidowało porządnie wojska i służb(w których pracował i zdobywał wiedzę i doświadczenie Putin) czyli jednego z głównych filarów ZSRR a po drugie Putin zdołał się wkupić w łaski Jelcyna i familii co umożliwiło mu wypłynięcie na powierzchnię i w konsekwencji dojście do władzy a kiedy żydostwo zorientowało się że popełniło błąd popierając Putina było już dla nich za późno.
   Powtórzenie sukcesu Putina w Polsce jest raczej niemożliwe, po pierwsze nie mamy nikogo takiego jak on z takim doświadczeniem, po drugie żydostwo nie pozwoli aby sukces Putina w Rosji powtórzył się w kolejnym kraju pod ich okupacją. Po trzecie nawet jeżeli ktoś taki się pojawi nie będzie miał zaplecza medialnego aby szersza publiczność mogła o nim usłyszeć a internet nie wystarczy i po czwarte nawet jeżeli doszedł by do władzy, musi mieć zaufanych i sprawdzonych ludzi w swoim otoczeniu oraz poparcie struktur siłowych a te w jakim są stanie każdy widzi.

   Polubienie

 15. Re: ifix…
  No w piekny „garnitur” raczy pan naklaniac do jego ubrania…pod „plaszczykiem” dogadania sie z „wiadomymi” silami…, ale problem jest w tym, jakie beda tego skutki???…

  Cos panu powiem: Wole umrzec w taki sposob, aby NIKT nie obszczywal mojego grobu….
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polakwalczaca.com..

  Polubienie

 16. ANW

  Z tą bandą, która okupuje Polskę tylko sposobem i podstępem będzie można wygrać. Oczywiście musi temu dodatkowo sprzyjać sytuacja międzynarodowa, która coraz bardziej jest korzystna dla grupy Polaków widzących realia a nie zaślepiona propagandową papką żydoreżimu. Należy stworzyć Armię Narodowo Wyzwoleńczą, która będzie działała zarówno pod ziemią jak i na jej powierzchni. W tej Armii mogą się znaleźć tylko osoby o jasnych poglądach i nie zaśmieconym umyśle, tak jak ci wszyscy będący 25.10. wrzucać kartki wspierające antypolski system i agentów MŻ. Nie mając takiej Armii będziemy skazani na straty nawet w momencie korzystnej sytuacji międzynarodowej do przeprowadzenia zmiany błyskawicznej. Do tego musi być odpowiednia ilość mądrych i zaufanych ludzi, którzy wezmą na siebie ciężar organizacyjny i przywódczy. Ponadto musi być zaplecze w terenie aby zmiany te realizować. Licząc na spontaniczność doczekamy się znowu przejęcia Polski przez tych samych zdrajców, którzy dzisiaj niszczą Polskę z jedną różnicą – będą w nowych garniturach i będą zacięcie opluwać III ŻRP aby uwiarygodnić się, że oni właśnie niosą „NOWE”. Nie można więcej na to pozwolić. Nie ulega żadnej wątpliwości, że świat jest w stanie wojny i dlatego musimy zachowywać się jak wybitni partyzanci gdyż mamy przed sobą uzbrojonych bandytów a w dodatku ci bandyci mają do dyspozycji machinę propagandową, która jest naszym głównym przeciwnikiem. Jeśli chcemy odnieść sukces w wyzwoleniu Polski musimy z tego zdać sobie sprawę. Propaganda doprowadziła do tego, że autentyczni patrioci – ludzie kochający Polskę działają na jej szkodę. Czy to nie jest straszne? Ten trend można i należy odwrócić. Nie będzie to jednak łatwe. Aby zaczęło się zmieniać na korzyść Polski muszą być również przewidziane działania radykalne. To jest wojna i nie może być żadnych sentymentów. Oni nie mają żadnych skrupułów aby niszczyć Naród Polski i naszą Ojczyznę. A jeśli ktoś oburza się na nazywanie debili zdrajcami to jego sprawa. Takie zapyziałe istoty należy wykluczyć i nie przejmować się nimi. Na wojnie nie może być stosowana polemika z idiotami, którzy chcieliby robić po swojemu, gdyż prowadziłoby to do totalnej klęski. Nie mogą być również stosowane zasady demokratyczne. Tylko osiągnięcie celu jest ważne. A tym celem jest WOLNA, SUWERENNA I MOCARSTWOWA POLSKA. Ten cel jest realny ale działając tylko ze światłymi, w pełni świadomymi ludźmi.

  Polubione przez 1 osoba

 17. Re: Przemex
  A coz stoi na przeszkodzie, aby Rosjanie nam Polakom pomogli (w mediach czy sprzecie)????…
  Czy ktos juz sie zwrocil do Putina o takowa pomoc w uwolnieniu nas od zydowskich terrorystow???…

  Ano wlasnie…
  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • „Czy ktoś już się zwrócił do Putina o takowa pomoc w uwolnieniu nas od żydowskich terrorystów???…” – a kto się ma o takową pomoc zwrócić? Ci pojedynczy blogerzy którzy mają jakieś tam pojęcie o rzeczy? Żeby rozmawiać z władzami suwerennego kraju musimy mieć jakąś organizację z określonym programem i przywództwem i dodatku sprawdzonym i skonsolidowanym, gdzie nie ma wewnętrznych walk o władzę, są owszem różne grupki zapaleńców, po kilka, kilkanaście czasem kilkadziesiąt osób, ale te ugrupowania są niszowe, bez większego poparcia społecznego i wsparcia medialnego, z często sprzecznym programem i celami. Więc kto ma rozmawiać choćby z Rosją? Bo z niepewnymi ludźmi wdawać się w jakiekolwiek konszachty raczej nie będą chcieć.

   Polubienie

 18. Chum

  Przemexie ja bym zaproponwał do takich rozmów pana jaśka z Toronto .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s