Reżimowe szachy wyborcze jak warcaby

13294911922222_WARCABY__ADAMIGO_20101211711_1_O jakiejkolwiek politycznej zmianie, tym bardziej o odebraniu władzy faktycznie rządzącym, o likwidacji żydo-reżimu poprzez udział w wyborach przez ten reżim organizowanych, mowy być nie może.

Każdego dnia powszechne żydo-media bombardują nas ogromną ilością informacyjnego i publicystycznego śmiecia. I nie jest to działanie przypadkowe. Tkwi w tym dobrze zaprogramowany cel: atomizacja i antagonizowanie społeczeństwa, ale jednocześnie zobojętnianie na informacyjny przekaz i degradowanie naszej pamięci przez wprowadzanie do niej informacyjnego szumu. W wyniku takich perfidnych zabiegów żydo-reżimowej inżynierii przestajemy klasyfikować informacje na istotne i zbędne. Oświata pod żydo-reżimem pełni zresztą rolę podobną.

czas-odwetu-wlodzimierz_12162Ogłupiały tłum nie wie więc, co to znaczy polski interes narodowy, co dla Polski i narodu jest korzystne, kto jest rzeczywistym wrogiem, gdzie należy szukać sojuszników, a o rozumieniu kwestii ekonomicznych nawet nie warto wspominać.

Dlatego też niewielu pewnie pamięta, jak J.Kaczyński przed wyborami w 2005r. składał obietnicę w żydowskiej Fundacji S.Batorego (założona w 1988r. przez Sorosa w NY, pełni funkcję sanhedrynu na Polskę), że gdy zostanie premierem usunie z sejmu Samoobronę i LPR. Słowa dotrzymał. Jest więc politykiem wiarygodnym – wiarygodnym dla Międzynarodowego Żyda. W chęci wywiązania się z danej obietnicy był na tyle zdeterminowany, że już po dwu latach rządów (i zadłużania Polski) zrezygnował z władzy, której zawsze pragnął i pragnie nadal. Ważniejszy od samej władzy okazał się dla niego jednolity, syjonistyczny charakter sejmu, czyli usunięcie zeń elementu polskiego, który dostał się tam w wyniku błędów żydo-reżimowych agend. Oczywiście nie znaczy to, że Samoobrona i LPR były pozbawione agenturalnego elementu żydowskiego. Żydo-reżim zdołał jednak wyciągnąć wnioski ze swoich wyborczych błędów i dostatecznie uszczelnił proces wyborczy – żaden narodowy polski element się już nie prześliźnie, taka szansa nie istnieje.

0Po 25 latach żydo-reżim stał się już na tyle bezczelny, że tuż przed wyborami wprowadza w polityczny obieg nowe żydowskie partyjki (Nowoczesna.pl i Razem), a reżimowe sondażownie i media nabijają im dowolne procenty poparcia – no bo kto z nas to sprawdzi. Medialna publiczność, nawet ta z niezależnych portali internetowych, nie jest skłonna do refleksji: dlaczego tuż przed wyborami nie powstają, nie pojawiają się w żydo-mediach, nie zyskują poparcia jako oddolna inicjatywa, polskie partie narodowe? I mimo, iż te żydowskie szachy wyborcze stają się prostymi, żeby nie powiedzieć wręcz prostackim, warcabami, wielu uważa, że kartką wyborczą mogą coś zmienić.

Niestety, szybko przybywa nam współrodaków, którym i gra w warcaby może sprawiać trudności, jeśli idzie o analizę gry: przewidywanie wariantów kolejnych posunięć i ich skutków. Logiczne rozumowanie i wyciąganie racjonalnych wniosków to sztuka coraz trudniejsza przy systematycznie obniżanym poziomie edukacji. A wydłużanie jej trwania służy jedynie intensyfikacji procesu ogłupiania. Żydo-reżim IIIRP usiłuje w ten sposób dogonić szybko Zachód, który zadowalającą reżimy wysokość poziomu skretynienia społeczeństw osiągnął już w latach 1970/80., nie wspominając o rosnącym wskaźniku analfabetyzmu w awangardzie zachodniej „demokracji” i żydowskiego kapitalizmu, czyli w USA. Głównym jednak narzędziem ogłupiania i otępiania Polaków są powszechne żydo-reżimowe media.

I jak tu w takiej sytuacji prowadzić dyskurs polityczny, np. o sensie udziału w kolejnej wyborczej hucpie? Już małpy są inteligentniejsze – jeśli idzie o wyciąganie wniosków – od wielu z nas. Gdy małpa raz się sparzy dotykając rozgrzanego przedmiotu, więcej już go nie dotknie, ominie z daleka. Nawet mój pies potrafił przeprowadzić podobną analizę i wyciągnął właściwy wniosek.

Od 25 lat Polacy uczestniczą w wyborach. Gdyby zliczyć je wszystkie, samorządowe, parlamentarne, prezydenckie, przynajmniej 18 razy chodziliśmy do urn. I czy cokolwiek zmieniliśmy na lepsze? Czy kiedykolwiek wybraliśmy tych, którzy reprezentują nasze polskie interesy?
Zatem, jaki jest sens uczestniczenia w wyborczym cyrku poza zapewnianiem frekwencji jego twórcom i organizatorom – czyli żydo-reżimowi IIIRP ?

kiszczak_milosz_jaruzelskiŻydo-reżim dzierży władzę nielegalnie od momentu przewrotu w sierpniu 1980r., ugruntowaną 13 grudnia 1981r. Wybory w 1989r. (tzw. sejm kontraktowy) były już tylko formalnością i mistyfikacją, bowiem Żydzi spetryfikowali od 1981r. niemal wszystkie struktury w państwie.

Kto wskaże przykład z historii polityki, a nie jest to długi okres, że faktycznie sprawujący władzę zorganizowali wybory lub dopuścili do wyborów, w których tę władzę utracili lub utracić mogli ?
Do rzeczywistej zmiany władzy, a nie chodzi o zastąpienie zużytej atrapy politycznej kolejną, czy o zamianę ról aktorów „władza – opozycja”, „opozycja – władza”, może dojść jedynie w wyniku politycznego przewrotu. Nie musi być on krwawy, może i powinien być pokojowy (na takim zależy polityce narodowej). Ale tak w jednym, jak i w drugim przypadku musi powstać niezależna od rządzącego układu i przeciwna mu siła polityczna. Musi także nastąpić zmiana układu sił politycznych w Europie – wycofanie syjonistycznych interesów USA z Europy. W chwili obecnej taka zmiana nie nastąpiła. Co gorsza polityczna polska narodowa siła także nie istnieje, nie istniej nawet jej skromna liczebnie namiastka. Nie stworzyliśmy jako naród żadnej własnej organizacji politycznej, nie wyłoniliśmy z niej naszych reprezentantów, nie mamy ani własnych mediów, ani własnych środków na ich stworzenie. Bez środków społecznej komunikacji, z agenturą żydo-reżimu rozbijającą wszelkie niezależne inicjatywy polityczne, nie możemy stanowić dla żydo-reżimu konkurencyjnej siły.

A zatem, o jakiejkolwiek politycznej zmianie, tym bardziej o odebraniu władzy faktycznie rządzącym, o likwidacji żydo-reżimu poprzez udział w wyborach przez ten reżim organizowanych, mowy być nie może.

Dariusz Kosiur

10169365_621976167887194_465756965_n

 

Reklamy

60 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

60 responses to “Reżimowe szachy wyborcze jak warcaby

 1. Patrząc z punktu widzenia historii Polski to prędzej Polska stanie się wolna w wyniku mniej lub bardziej szczęśliwego zbiegu okoliczności aniżeli w wyniku samoorganizacji narodu i podejmowania przemyślanych działań w odpowiednim momencie, Polacy niestety mają w zwyczaju raczej kierowanie się emocjami niż zdrowym rozsądkiem. Dlatego liczenie że Polacy wyłonią jakąś organizację zdolną do zmiany władzy w Polsce jest raczej bezowocne, prędzej powybijają się w ulicznych manifestacjach, rozruchach, powstaniach jak to już miewało miejsce w przeszłości niż podejmą jakieś racjonalne działania polityczne.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Chum

  Wczoraj PEJS TV wyśmiewała się z prezydenta Putina , ponieważ testował najnowszy model Łady . Robienia sobie komedii z prezydenta nie było końca przez dziennikarzyny – owsiki mieszkające w pejsatych dupach . Pytam się owsiki dziennikarskie obsrane żydowskim gównem ” jaki przemysł motoryzacyjny ma Polska ? ” , że tak się wyśmiewacie z dobrego samochodu jakim jest Łada . ? Na takie kanalie jest jedno słowo – kutasy dziennikarskie .
  Proszę WPS o wybaczenie niecenzuralnych słów , ale czasami trzeba jak widzi się kórestwo ….

  Polubione przez 2 ludzi

  • John Swinton, redaktor naczelny NY Timesa (należącego do żydowskiej rodziny Sulzbergerów) 12 kwietnia 1893 r. mówił:

   „Niezależna prasa w Ameryce nie istnieje. I wy o tym wiecie. Nie ma nikogo wśród was, który ośmieliłby się pisać własne opinie i już wiecie, że jeśli to uczynicie, to nie byłyby nigdy opublikowane. Mi płacą tygodniówkę po to, bym trzymał swoje uczciwe opinie daleko poza gazetą. Wielu z was otrzymuje podobną pensję za podobne rzeczy i każdy wie, ze gdyby chciał być takim wariatem by pisać uczciwie, szybko znalazłby się na ulicy w poszukiwaniu innej pracy. Jeśli ja ośmieliłbym się napisać to, co myślę naprawdę, znalazłbym się bez pracy w ciągu 24 godzin.

   Dziennikarski interes polega na niszczeniu prawdy, na świadomym okłamywaniu, znieważaniu, warowaniu u nóg bogactwa oraz na sprzedawaniu własnego kraju i swojej rasy za kawałek chleba powszedniego.

   Czym jest to szaleństwo, by wznosić toasty za niezależna prasę? Jesteśmy tylko wasalami bogaczy za kulisami, oni pociągają za sznurki, a my tańczymy.

   Nasze talenty, nasze możliwości i nasze losy są własnością innych. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.”

   Polubione przez 3 ludzi

   • Dziennikurwy jedyne co potrafią to się śmiać, tyle im pozostało, bo na nic innego te kaleki umysłowe nie stać. I przyjdzie taki czas że nie tylko polityków ale również dziennikurwy rozliczymy z ich zbrodni przeciwko narodowi polskiemu, ale lin i latarni w Polsce zabraknie na to łajno!

    Polubione przez 2 ludzi

 3. Chum

  Drogi Przemexie . Proszę państwa właśnie obserwujemy zmianę miejsca zamieszkania owsików . Zmieniają dupę , w której środku będą się żywić :
  emisja ; Dziś – niedziela . Godz 10.05 . Tytuł : Dr Murek . TVP Polonia . Rola główna – Jerzy Zelnik .
  Ten serial nie był nadawany przez 8 lat rządów PO – jebów ani razu .Teraz sobie o nim przypomniano ? . Dodatkowo słyszałem dziś w radio pioseneczki Rosiewicza ( katolik , stały bywalec TRWAM ) też dawno przez mnie nie słyszane .
  Pszipadek ? . Jakby powiedział znany satyryk.

  Polubienie

 4. Nie no, są jeszcze poboczne partie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_parlamentarne_w_Polsce_w_2015_roku
  Chociaż one władzy pełnej raczej mieć nie będą, bo nie mają okręgów w przynajmniej połowicznej liczbie.

  Polubienie


 5. Ciekawe za co Stonogę wykreślili 😛

  Polubienie

 6. Chum

  Podsumowując pejsaty cyrk należy napisać i zauważyć ważne rzeczy :
  1. Kalkstein o godz 21 . 00 musiał dostać orgazmu i to niejednego z tak ogromnej radości , no bo jak on inaczej biedaczysko może dostać tego wspaniałego uczucia :
  1. Baby niet .
  2. Gołej kobity pewnie w swoim życiu nie widział .
  3. Watykan podobno zabrania ipsacji ( samogwałtu ) .
  To gdzie Kalkstein może dostać potężne orgazmy – tylko w polityce po tak pięknym sukcesie wyborczym .
  Po drugie gdybym był klechą to wczoraj o 21 .00 bym wypił co najmniej dwa krymskie szampany z radości , a jakbym był ojcem Rydzem to ze trzy takie szampaniki . Są pyszne polecam .
  Cała ta hucpa wyborcza , Kalksteiny , Kopacze , śpiewaki z czerwonym nosem , Petru , Ozjasze napiszę krótko :
  DU KANNST MICH MAL AM ARSCH LECKEN .
  WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH POLAKÓW , KTÓRZY OLALI TO CIEPŁYM MOCZEM I WOLELI ZOSTAĆ W DOMU , ABY NP OGLĄDAĆ EGONA OLSENA . LEPSZE TO NIŻ PEJSATY CYRK .
  POZDRAWIAM.

  Polubienie

 7. Ciekawe że zniknął ZLew, a scenę polityczną zapełniły właściwie same solidaruchy i postsolidaruchy, Kukiz i nowoczesna dostały swoje koryto ale kariery im nie wróżę, a na PSL widać jeszcze jakieś debile głosują, chyba jest jeszcze potrzebny finansjerze, bo jak widać „lewica” poszła się jebać.

  Polubienie

  • ifix

   Ciekawe, czy ten gość od Kukiza znajdzie się w Sejmie? Byłoby ciekawie…
   http://xportal.pl/?p=23251

   Polubienie

   • Jedna osoba niczego w sejmie nie zmieni, zostanie zmielona przez parlamentarną maszynkę do głosowania, przyznam że facet ma ciekawe poglądy, choć jest w nich kilka zgrzytów, bo pomysł rozbioru Ukrainy przez państwa ościenne to pomysł głupi, zaskarbimy sobie jedynie wrogość Ukraińców, a ziemie wypełnione po brzegi banderowcami nie są nam potrzebne, tym bardziej że nawet tymi które mamy nie umiemy dobrze zarządzać. Pomysł oderwania wileńszczyzny też jest głupi, należy dążyć aby prawa mniejszości polskiej na Litwie czy Ukrainie były respektowane a nie prowokować konflikty zbrojne i wojny domowe z powodu jakichś imperialnych ambicji.
    „Na bezrybiu, z którym mamy w tych zdominowanych przez demoliberalizm czasach do czynienia, z trudem mógłbym określić któregokolwiek z obecnych władców mianem autorytetu. Byłby to Władimir Putin – gdyby spełnił warunek restauracji Imperium Rosyjskiego i ogłosił się regentem.” – z tym kategorycznie zgodzić się nie mogę, Rosjanom żadnej restauracji Imperium nie trzeba, a już na pewno nie caratu, po drugie restauracja Imperium wiązałaby się z pogorszeniem stosunków z sąsiadami, głównie byłymi republikami poradzieckimi, które pamiętając czasy przynależności do ZSRR i Imperium Rosyjskiego są bardzo wyczulone na punkcie swojej niepodległości, szczególnie Białoruś czy Kazachstan, gdzie są duże mniejszości rosyjskie, restauracja Imperium która być może oznaczałaby wchłonięcie niektórych państw ościennych to zagrożenie dla samej Rosji i tego co do tej pory osiągnęła za rządów W. Putina.
    „Jednak bardzo korzystne byłoby już samo przywrócenie w naszym państwie ustroju choćby dyktatorskiego, imperialnego i tradycjonalistycznego.” – owszem rządy silnej ręki przynajmniej w okresie przejściowym z mojego punktu widzenia byłyby korzystne, ale żadnego ustroju dyktatorskiego nam nie potrzeba a już na pewno nie budowy imperium.

    Polubienie

   • ifix

    Zgadzam się z Tobą, facet prezentuje jakieś dziwne pomieszanie idei jak najbardziej sensownych i pożądanych, z takimi, które są wręcz niebezpieczne dla Polski, np. wizja jakiejś kolejnej, bliżej nieokreślonej, „wyprawy kijowskiej” czy wileńskiej. Może o to właśnie chodzi, aby dzięki takim ludziom zakodować podejrzliwość wobec każdego, kto głosi potrzebę wystąpienia z NATO i zbliżenia z państwami słowiańskimi.

    Polubienie

 8. Chum

  E tam ciekawie już jest . Posłem został LIROY . On tam tych pejsaczy poustawia w Knesejmie , chyba ze wezmą na pomoc byczków z CBA .

  Polubienie

 9. nie zastanawia Was wciąż b. wysokie poparcie dla PO? wśród młodych wielu głosowało na JKM w oficjalnie ma 4,9%…

  Polubienie

  • Musi być jako taka przeciwwaga dla PiS-u, dla lepszego manipulowania opinią publiczną, więc tak policzyli głosy aby jednak PO trochę miejsc przy korycie dostało, teraz to PO będzie w opozycji i będzie wykorzystywało przeciw PiS-owi te same metody co PiS przeciwko PO. Przez kolejne 4 lata PiS będzie pajacował i udawał że coś robi a PO będzie krytykowało „nieudolne” rządy PiS-u starając się podnieść słupki poparcia, być może w kolejnych wyborach znowu wygra PO.
   A wyeliminowanie „lewicy” świadczy o próbie zabetonowania sceny politycznej solidaruchami i postsolidaruchami.

   Polubienie

 10. Chum

  PO – niecałe 25 % . Mnie to nie dziwi . Policzyć wszystkie kanalie , urzędasy , celebryckie świnie , sprzedawczyków , półmózgów – tyle wyjdzie . Wszędzie słyszę jaka masa ludzi była w lokalach – wszyscy pejsacze o tym pieją – to dlaczego ledwo 50% , a nie 80 % ? . Mnie najbardziej cieszy jak pisałem – LIROY poseł – będą jaja i fajna zabawa .

  Polubienie

 11. Chum

  Co do Ozjasza . Faktycznie szkoda . Tylko 0,1 brakło , a w połączeniu z LIROYEM byłaby niezła szopka w Knesejmie .

  Polubienie

 12. Chum

  Warto dodać , że szkoda , że w tym czasie pejsy nie puściły jakieś nowej wersji Big Brothera . Jeszcze jakby jakiś uczestnik tego programu dostałby się do tego bajzlu ( w przeszłości tak było ) to połączenie OZJASZ + LIROY + UCZESTNIK BIG BROTHERA I PO CO WTEDY OGLĄDAĆ EGONA OLSENA CZY BENNY HILLA? , KNESEJM BYŁBY LEPSZY .

  Polubienie

 13. antyjude

  Ciekawe kto dał tyle głosów Petru? Niezłe jajca, ja też pozwolę sobie na mały żarcik i podsumuję wczorajszy smutny dzień tak: OGŁASZAM 4 LETNIĄ ŻAŁOBĘ NARODOWĄ.

  Polubienie

  • Swego czasu palikociarnia też dostała dużo głosów, ale tego typu partiami zbytnio bym się nie przejmował, to inicjatywy sezonowe, one są tworzone dla zagospodarowania niezadowolonego elektoratu POPIS-u aby ten czasem nie wymyślił czegoś co mogłoby zagrozić układowi okrągłego stołu i Magdalenki. Przy okazji trzeba tworzyć przed społeczeństwem pozory demokracji i wolności wyboru, więc natworzyli i wciąż tworzą coraz to nowe partie z nadzieją że ludzie będą na nich głosować dając się nabierać na wciąż ten sam sprawdzony schemat manipulowania opinią publiczną.

   Polubienie

   • antyjude

    Przemex ja to wiem, mi chodziło o to , kto- czyli dlaczego aż tyle, bo myślałem, że Petru w ogóle nie ma szansy, bardziej spodziewałbym się tego, że śpiewak zgarnie więcej i tu jest moje zaskoczenie.

    Polubienie

  • Żałobę narodową należało ogłosić już 26 lat temu…

   Polubione przez 1 osoba

 14. Chum

  a przynajmniej jakieś części wyborców , bo jak można na tego człeka głosować – nie ponimaju tego .

  Polubienie

 15. Chum

  Podobno w Polsce a zresztą Judeopolonii jest już prawie 3 mln Żydów z obywatelstwem polskim wtopionych w Polaków i ja bym tu szukał wyborców Petru plus półmózgi goje.

  Polubienie

 16. antyjude

  Jeśli jest tak jak piszesz Chum to odpowiedź jest faktycznie bardzo prosta. Im wszystkim, życzę tego co zamieszczone jest w linku , który wkleiłeś powyżej 🙂 Było ciężko ale idą jeszcze cięższe czasy…

  Polubienie

 17. Chum

  Powiem ci antyjude , że jeszcze 10 – 15 lat temu pewnie nabrałbym się na tego Kalksteina jednak człowiek nabiera doświadczenia , rozgryza ludzi i analizuje ich zachowania zwłaszcza , gdy już byli przy władzy . Ciekawi mnie jedno ile ta Szydło będzie premierem ? kwartał ? , pół roku ? dopóki jakiś przydupas Kalksteina nie zwoła briefingu na którym oznajmi , że rola Szydło już się wyczerpała i lider partyjny zostaje premierem . Pani Szydło ładnie podziękuję , nazwie Kalksteina wybitnym mężem stanu i taki będzie jej koniec . Po Kalksteine , Singerach i tej całej bandzie niczego dobrego się spodziewać nie można , ale jak pisałem może nasze wnuki doczekają lepszej Polski z prawdziwymi patriotami .

  Polubienie

  • Na razie zarzekają się że Kaczyński premierem nie będzie, ale minie rok, opinia publiczna zapomni, Szydło wydupią z rządu, usuną jeszcze parę osób mających jako takie pojęcie o rzeczy(PIS jest w tym dobry) i prezes obejmie urząd, kwestią otwartą pozostaje na ile Prezio będzie się dawał manipulować prezesowi.
   W ogóle rządy PiS-u są prezentem dla neokonserwatywnych psychopatów z Waszyngtonu, z którymi PiS jest powiązany, nie chcę siać paniki, bo pożyjemy zobaczymy, ale spodziewam się na linii Rosja – Polska poważnego pogorszenia stosunków i tak już nie najlepszych, choć to zależy od interesu globalnej finansjery i tego czy nadal chcą destabilizować sytuację na Ukrainie.

   Polubienie

   • przemex a może tak jest właśnie plan? eskalacja konfliktu wśród słowian na linii Polska-Rosja czyli upieczenie dwóch potraw na jednym ogniu. Ciąg dalszy Holocaustu słowian.

    Polubienie

   • antyjude

    Przemex, z całym szacunkiem do tego co napisałeś, to my mamy jeszcze jakieś stosunki z Rosją?
    Obawiam się, że Kalkstein gotowy poprowadzić jeszcze gawiedź z kosami na Rosję po wrak Tupolewa, a jak to mawiał klasyk, ciemny naród to kupi i pójdzie ku radości Żyda z USraela.

    Polubienie

  • antyjude

   Chum, póki co Kalkstein uosabia dwie najważniejsze funkcje w państwie, Prezydenta i Premiera…i tak on pociąga za sznurki. Nawet reżimowe media wczoraj zauważyły, że pierwszy przemawiał Kalkstein, przed Szydło po ogłoszeniu wyników i że to nie przypadek.

   Polubienie

 18. Chum

  Nic ując nic ując do wpisów Przemexa dodając do tego , że teraz klechy mają największą radość . Za Ryżego pijanego księżulka prowadzącego samochód przynajmniej wieżli na komisariat nieważne , że on tam wszystkich gliniarzy kopnął w dupę i opluł podczas przesłuchania . Podobnie z biskupem za walnięcie w latarnie przynajmniej była zsyłka do jakiegoś klasztoru były pozory jakiegoś bata . Teraz klechom będzie wolno już wszystko .

  Polubienie

 19. Chum

  A jak teraz rozrośnie się TRWAM i MARYJA . Szykują się bardzo tłuste lata dla ojczulka z Torunia . Było osiem lat trochę chudych , ale opłaciło się czekać . Dziś od 26 pażdziernika zaczynają się lata tłuste . Można napisać koza Amaltea z rogiem obfitości dla ojca Rydza z Torunia . Będzie się działo .

  Polubienie

  • antyjude

   Oj tak Chum, strach pomyśleć ile krzyży wyrośnie w Polsce, ile jadu popłynie z ambony, ilu ludzi będzie prześladowanych za sprzeczne z władzą poglądy…generalnie zapanuje moim zdaniem lekki chaos..już dziś stare pudernice dewotki na plebaniach opowiadają sobie wzajemnie jak to teraz będą Polskę zmieniać…

   Polubienie

   • Taa, będą zmieniać, im się jedynie zdaje że coś zmienią, najlepsza u pisdzielców jest naiwna wiara że PiS weźmie się za „złodziei” z PO, tak jakby w PiS byli sami święci, tymczasem tam nikt nikogo nie ruszy, bo oni wszyscy są umaczani w tym samym gównie po uszy. Jak jeden wyciągnie jakieś gówno natychmiast drugi też znajdzie jakiś haczyk, więc postraszą się wzajemnie „komisjami śledczymi”, trybunałami stanu, pożrą się o stołki, PiS zapewne „przetrzepie” poszczególne agendy państwa i osadzi tam swoich, biernych, miernych ale za to wiernych i tyle będzie z ich rządów. Zresztą podobnie zrobiła PO wcześniej i ten sam PiS przed nimi.

    „Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk – Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może.” – Gen. Sławomir Petelicki

    A o katastrofie Smoleńskiej nie wspominam, bo niby gadają że „to teraz nie jest najważniejsze” ale jak sądzę będą ponownie zapędzać Polaków do ślectfa smoleńskiego celem pogorszenia stosunków z Rosją a także odwrócenia uwagi od własnych rządów, stanu państwa i gospodarki a także celem dzielenia społeczeństwa co potrafią najlepiej, ale pożyjemy zobaczymy.

    Polubienie

   • antyjude

    Przemex, świetnie to ująłeś, tak będzie my to znamy. Starci na tym jak zawsze Polska i Naród Polski. Zrobią sobie ring i będą boksować wzajemnie, śpiewak pokrzyczy z trybuny, że tak być nie może, a on tylko tyle może i ogólnie będzie znowu h.., dupa i kamieni kupa. Żydowski teatrzyk trwa nadal, zmienią się celebryci na pierwszym planie, starzy odejdą na plan dalszy itd…a naród będzie patrzył na to pobojowisko i klaskał…Smoleńsk i 10.04.2010 stanie się świętem narodowym, a i tak już nikt nie pamięta co naprawdę stało się w Katyniu, liczy się tylko ta data, przywłaszczono sobie Katyń i zrobiono z niego mało znaczący fakt historyczny. Wczoraj już Prezes Kalkstein na początku swojej wypowiedzi wymienił wszystkich swoich ziomków co tam polegli, reszta nie ma znaczenia. Krew mi się gotuje, scyzoryk otwiera w kieszeni jak staram się na to wszystko patrzeć i próbuję znaleźć w tym wszystkim resztki godności Narodowej, które skrzętnie i ustawicznie są deptane przez żydoreżim.

    Polubienie

   • antyjude

    No ciekawie przedstawiona nieciekawa przyszłość. Ale jestem skłonny w nią uwierzyć, niż łudzić się, że cokolwiek zmieni się dla Polski naprawdę na lepsze. Cisną mi się na usta pewne słowa ale ich nie przytoczę, bo ktoś mógłby mnie podpierdzielić za nawoływanie do zbrodni, ale jak sami nie weźmiemy spraw w nasze ręce, to będzie po Polsce. Kiedyś w czasie niemieckiej okupacji, zdrajcy i kolaboranci słyszeli ostatnie w swoim życiu słowa: ” W imieniu Polski Podziemnej…” reszta niech pozostanie milczeniem.

    Polubienie

   • Osobiście zawsze mam cichą nadzieję że te różne czarne scenariusze się nie sprawdzą, bowiem nie lubię być pesymistą, ale patrząc na ostatnie 26 lat polskiej polityki, nie mam złudzeń, Polska się pogrąża, co „wybory” to gorsze oszołomy i szaleńcy dochodzą do władzy, zaczynam tracić nadzieję że w tym pięknym kraju będzie kiedykolwiek normalnie…

    Polubienie

 20. Chum

  Tak na marginesie dodam , że przejrzałem info ze stron niemieckim . Jadą tam po Kalksteinie jak po łysej kobyle . Dodatkowo ciekawi mnie czy znowu w Bildzie będą się ukazywać artykuły w rodzaju Kaczyński = kot , facet nie przygotowany do życia , awanturnik , kartofel , stary kawaler itp . Takie artykuły w Bild już były gdy Kalkstein był premierem .Dokładnie je czytałem .

  Polubienie

 21. antyjude

  Jakby nie patrzeć Niemcy stracili swoją władze w Polsce, którą zapewniało im PO, więc nie ma co się dziwić, że będą Kalksteina wyśmiewać jak tylko się da. Niemcy będą się śmiać, Rosja nawet nie spojrzy na Kalksteina, za to jak zawsze trzeci będzie się cieszył, czyli USA. Polska nie będzie osamotniona mamy Wielkiego Brata, który z miłą chęcią popchnie nas do wojny. Strach pomyśleć.

  Polubienie

  • Chum

   To właśnie może być podsumowanie dyskusji , bo co tu jeszcze można dodać po wpisie antyjude ? chyba nic.

   Polubienie

   • Zawsze jest coś do dodania, bo jak mają myśleć dwie głowy, to lepiej żeby myślały trzy, bo zawsze ta trzecia może powiedzieć coś „głupiego” co może się okazać całkiem niezłym pomysłem. 🙂

    Polubienie

  • PiS niby udaje że jest antyniemiecki, a Niemcy są pod kontrolą i okupacją USA, ich polityka zagraniczna jest pod całkowitą kontrolą USA, więc PiS gdyby był rzeczywiście taki antyniemiecki musiałby być również antyamerykański a gałęzi na której siedzą podcinać nie mogą, więc ta anty niemieckość jest pozorna. Albo pisdzielcy są na tyle głupi że nie podejrzewają że Niemcy nie są państwem niepodległym i dają się wciągać w amerykańską politykę zmierzającą do poróżnienia Polski z Niemcami oraz Rosją tak aby uniemożliwić jakikolwiek sojusz pomiędzy nimi który mógłby zagrozić dominacji USA w Europie, PO z racji swojej uległości wobec Niemiec nie spełniała wymagań USA wystarczająco, więc wybrano ponownie PIS.

   Polubienie

   • antyjude

    I tu drogi Przemex nie sposób z Tobą się nie zgodzić. Niemcy tańczą jak im USA zagra, PiS będzie robił to samo. Niemcy stracili władze wykonawczą w Polsce, już ryży Fuhrer rękoma Kłamaczowej nie wykona poleceń Pani Makreli. Czytałem gdzieś, że afera VW nie jest przypadkiem, fala islamskiej emigracji skierowanej głównie w Niemcy też nie jest przypadkiem, podobno Żydy zaplanowały upadek niemieckiej gospodarki, żeby zacząć rozdawać swoje karty i nie dopuścić do utraty wpływów w Europie tym samym mieć wyłączność właśnie na prowokowanie Rosji. Największy kłamca i bankrut tego świata prędzej wywoła 10 wojen niż odda samozwańczą funkcję żandarma światowego. Cała nadzieja w BRICS, Rosji-Prezydencie Putinie, Chinach i Iranie. Póki co dobrze im idzie w Syrii, a to może być przełom w zmianie układu sił na świecie.

    Polubienie

   • Po co wciągnęli Niemcy i Rosję do pierwszej wojny światowej wraz z państwami zachodnimi? Po co wciągnęli III Rzeszę, wcześniej pomagając Hitlerowi i nazistom dojść do władzy oraz ZSRR wcześniej tworząc grunt pod przejęcie władzy przez żydo-bolszewików do II wojny światowej? Żeby zniszczyć, zdestabilizować Europę i Azję, dzięki temu globalna żydowska finansjera ulokowana w Londyńskim City i nowojorskim Wall Street a kontrolująca oś USA – Wlk. Brytania, czyli główną gospodarczą i militarną pięść banksterów mogła zachować dominację na kontynencie euroazjatyckim. W tym samym celu niszczą obecnie Afrykę, Bliski i Środkowy Wschód, podnoszą napięcie w rejonie Pacyfiku, fala imigracji islamskiej również jest im na rękę, i tu nie chodzi o „islamizację” Europy bo do tego nie dojdzie, oni muzułmanów nienawidzą, dla nich muzułmanie to tylko narzędzie, tu chodzi raczej o wywołanie wojny domowej i chaosu w Europie który na długie lata spowije mrokiem Europę, wyniszczy gospodarczo, politycznie, militarnie oraz stworzy chaos na prawie całej południowej i zachodniej granicy Rosji, seria rewolucji i wojen domowych w byłych republikach poradzieckich też temu służy. Ci psychopaci uznali że nie są w stanie zdobyć całego euroazjatyckiego kontynentu samodzielnie, więc chcą doprowadzić do tego aby ludzie sami się wybili w bratobójczej wojnie.

    Polubienie

 22. http://xportal.pl/?p=23292 Polska: Powyborcza prywatyzacja górnictwa?
  Jarosław Gowin, udzielając wywiadu w atmosferze ekscytacji po ogłoszeniu prognozowanych wyników wyborów do Sejmu, skwapliwie potwierdził gotowość objęcia stanowiska ministra obrony narodowej w nowym rządzie, jakie miała mu proponować Beata Szydło. Co jednak bardziej zasługuje na uwagę, wyraził przekonanie, iż w pierwszej kolejności po przejęciu władzy PiS powinno zabrać się za polskie górnictwo.

  – Nie możemy sobie pozwolić na to, żeby wpompowywać kolejne miliardy w niezrestrukturyzowane kopalnie. – stwierdził polityk. „Restrukturyzacja” to termin stosowany standardowo na eleganckie określenie zamykania lub prywatyzacji zakładów pracy. Zdaniem lidera „Polski Razem” konieczność taką spowodowała – rzecz jasna – Platforma Obywatelska, ponieważ w okresie swoich rządów doprowadziła górnictwo do stanu kompletnej zapaści.

  Gowin dał też pośrednio do zrozumienia, że PiS nie zrealizuje swoich obietnic przedwyborczych.

  – Zobaczymy, na co stać polskie państwo i co jest racjonalne do zrobienia. Być może część reform PiS trzeba będzie rozłożyć w czasie. – powiedział dyplomatycznie.

  (Na podstawie rp.pl opracował A.D.)

  Polubienie

 23. Oto ile zakładów sprzedano za poszczególnych rządów: 1.Rząd Mazowieckiego UW od 12.09.1989r. rządził 16 m-cy, Przygotował ustawę o tzw. restrukturyzacji i prywatyzacji, która do dziś zabija naród i gospodarkę.

  2. Rząd Bieleckiego KLD od 04.01.1991 do 6.12.1991 rządził 11 m-cy i 11 dni. Sprzedał obcym 1208 zakładów.

  3. Rząd Olszewskiego ROP od 6.XII.1991-5.06.1992 rządził 6 miesięcy 18 dni Zatrzymał prywatyzację ale oddal Włochom nowoczesny zakład Fiata w Bielsku. Został odwołany.

  4. Rząd Suchockiej UD od 11.07.1993-25X1993r rządził 15 m-cy i 14 dni. Sprzedał obcym 21 strategicznych zakładów.

  5. Rząd Pawlaka PSL od 26X.1993r rządził 16 m-cy i 12 dni. Sprzedał obcym 2269 strategicznych zakładów. Od 6 VI -10 07 1992 nie powołał rządu

  6. Rząd Oleksego SLD od 7.03.1995 do 7 02 1996r. rządził 14 miesięcy. Sprzedał 598 strategicznych zakładów.

  7. Rząd Cimoszewicza SLD 7II.1996 – 31X1997r rządził 20 m-cy, 18 dni. Sprzedał 992 strategicznych zakładów.

  8. Rząd Buzka AWS od 31.X.1997 – 19 X 2001r rządził 47 m-cy 19 dni. Sprzedał 1311 strategicznych zakładów.

  9. Rząd Milera SLD od 19X.2001 do 2 05 2004r. rządził 30 m-cy 15 dni. Sprzedał 548 strategicznych zakładów.

  10. Rząd Belki SLD od 2 V 2004r do 31 X 2005r rządził 17 m-cy 29 dni. Sprzedał obcym 477 strategicznych zakładów.

  11. Rząd Marcinkiewicza PIS 31X05r do14.08.2006r rządził 8 m-cy 15 dni. Sprzedał 271 strategicznych zakładów

  12. Rząd Kaczyńskiego PIS od 14 07 2006r do 16.06.2007r rządził 15 m-cy i 24 dni. Sprzedał 18 strategicznych zakładów.

  13. Rząd Tuska PO – PSL rządzi od 7.XI.2007r i rządzi nadal. Sprzedał 724 zakłady. Maja zamiar sprzedać nawet państwowe lasy. Zagrożonych jest jeszcze 16 ostatnich najważniejszych strategicznych zakładów.

  Ciekaw jestem co teraz PiS sprzeda? Bo chyba gruz powstały po wyburzeniu setek zakładów sprzedanych za bezcen „zachodnim inwestorom”…

  Polubienie

  • antyjude

   Tak właśnie krok po kroku zdrajcy Narodu Polskiego, doprowadzili gospodarkę do ruiny rozkradając i rozprzedając majątek narodowy w obce łapy Żyda. Myślę, że Kalkstein bez mrugnięcia okiem sprzeda tę resztkę, zadłuży jeszcze bardziej Polskę, a śpiewak będzie mógł zgasić światło…o ile wcześniej nie zaszczują narodu do konfliktu zbrojnego, w imię wolności, boga i interesu narodowego Judeopolonii. Włącza mi się pesymizm ale jak tu wierzyć, że będzie lepiej? Naiwnym nawet już być nie potrafię choćbym bardzo tego chciał.

   Polubienie

 24. Chum

  I to mnie najbardziej wkur… te modlitwy klechów na najemnymi wojakami przed walką o interesy Żyda w Iraku . O tym dokładnie pisał pan Dariusz , a więc nie ma co się powtarzać.

  Polubienie

 25. Chum

  I to mnie najbardziej wkur… te modlitwy klechów z najemnymi wojakami polskimi przed walką o interesy Żyda w Iraku . O tym dokładnie pisał pan Dariusz , a więc nie ma co się powtarzać.

  Polubienie

  • „Wypowiedź korespondenta niemieckiej telewizji publicznej dobitnie wyraża lęk Niemców o utratę swoich wpływów w Polsce. Ostatnie osiem lat rządów PO-PSL charakteryzowało się całkowitym oddaniem polityki zagranicznej Berlinowi. To Niemcy, a nie Polacy, decydowali o tym, czy na terytorium RP będą rozlokowane siły NATO. To Berlin narzucał narrację w sprawie przyjmowania islamskich imigrantów. To rząd Angeli Merkel podejmował kluczowe decyzje w sprawie stosowania na terytorium Polski uwzględniającej interesy Niemiec polityki klimatycznej i energetycznej. O tzw. polityce wschodniej wspominać nie będę.” – teraz jaką politykę ma prowadzić „polski rząd” będzie dyktował nie Berlin(marionetka USA) a Waszyngton
   i Tel Awiw, więc co za różnica? Po za tym nie ma czegoś takiego jak prawica, w Polsce mamy do czynienia z żydo-prawicą a ich wojna z żydo-lewicą to wojna fikcyjna obliczona na skutecznie dzielenie społeczeństwa, bo tak naprawdę pomiędzy nimi nie ma większej różnicy.

   Polubienie

 26. Chum

  Przemex brawa . Podałem tylko jako przykład jakie są komentarze . Spiegel online juz nie chce mi się wklejać , bo juz wszystko dogłebnie wytłumaczyłeś .

  Polubienie

 27. Jolak

  Pius XII w encyklice w trzechsetną rocznicę chwalebnego męczeństwa św. Andrzeja Boboli: „Invicti Athletae Christi” kierował 16 maja 1957 roku do Polaków te słowa: „Postępujcie nadal mężnie, ale z tą odwagą chrześcijańską, która idzie w parze z roztropnością i z tą mądrością, która umie bystro patrzeć i przewidywać.

  „Są tacy, którzy o Źródle pamiętają i są mu wierni, nie potrafią jednak przekroczyć granic swojej hermetycznej oazy i skazują się na trwanie w niebycie, w zawieszeniu, szlachetnym wykluczeniu i z braku rozeznania pierwsi skazani są na zagładę, „

  Polubienie

 28. Pingback: Reżimowe szachy wyborcze jak warcaby | Pekok Antylichwiarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s