Fundacja Georga Sorosa chce zakneblować usta Polakom

zydzi_lapanka John Swinton, red. naczelny NY Timesa 1893r.: Niezależna prasa w Ameryce nie istnieje. Dziennikarski interes polega na niszczeniu prawdy, na świadomym okłamywaniu, znieważaniu, warowaniu u nóg bogactwa oraz na sprzedawaniu własnego kraju i swojej rasy za kawałek chleba powszedniego.”

 

Poniższy tekst za stroną: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/10/michal-kk-fundacja-georga-sorosa-chce-zakneblowac-usta-polakom/

Knebel Polakomfoto: Wikimedia Commons/CC

Założona przez Georga Sorosa Fundacja Batorego wspiera działanie  programu Obywatele Dla Demokracji. Program o budżecie 150 mln zł, finansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. W ramach programu o dofinansowanie mogą ubiegać się lewicowe organizacje pozarządowe walczące z Polskimi Patriotami.

W ramach projektów tematycznych finansowanych przez Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego (tzw. Funduszy EOG) wypłacane są środki w wys. od 50 tys. do 350 tys. złotych na działania mające na celu (tekst podkreślony na niebiesko dodany przez red. Michał KK):

 • ­angażowanie obywateli i organizacji obywatelskich w życie publiczne – Partycypacja obywatelska (wsparcie organizacji lewicowych)
 • ­sprawowanie obywatelskiej kontroli nad funkcjonowaniem instytucji publicznych – Kontrola obywatelska (kontrola instytucji publicznych)
 • ­zwalczanie ksenofobii, homofobii, rasizmu, antysemityzmu i wszelkich form dyskryminacji – Zwalczanie dyskryminacji (walka z Wolnością Słowa)
 • ­zwiększenie zakresu i form wsparcia dla grup narażonych na ryzyko wykluczenia społecznego – Wykluczenia społeczne (wsparcie dla środowiska LGBT)

Część budżetu programu przeznaczona jest na sfinansowanie wyłonionych w konkursie projektów systemowych (dotacje od 300 tys. do 2 milionów złotych).

http://www.batory.org.pl/programy_dotacyjne/obywatele_dla_demokracji

Walka z Wolnością Słowa

Z funduszy programu korzystają organizację których jedynym celem jest wyszukiwanie „mowy nienawiści” na ulicach, w prasie, w Internecie oraz donoszenie do prokuratury powołując się na:

art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

Wśród największych „łowców mowy nienawiści” przodują organizacje:

http://zglosnienawisc.otwarta.org/

http://www.nigdywiecej.org/brunatna-ksiega

http://www.stopmowienienawisci.pl

Szkolenia dla oficerów Policji

Program Szkolenia Oficerów Policji był realizowany w partnerstwie z Komendą Główną Policji, dzięki wsparciu programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej oraz Konsulatu Generalnego USA w Krakowie.

Poniżej cytat ze strony organizacji :

„W tym tygodniu miała miejsce kolejna odsłona programu „Zrozumieć zło. Warsztaty dla przełożonych w policji” organizowanego przez Centrum Żydowskie w Oświęcimiu we współpracy z Komendą Główną Policji. W dniach 15-17 grudnia 2014 r. wzięli w nim udział dowodzący Policją ze Śląska oraz Opolskiego.„Zrozumieć zło” to jedyny tego typu program w Europie, którego celem jest podwyższenie determinacji Policji dla prewencji oraz ścigania przestępstw z nienawiści w oparciu o studium Holokaustu.

Pozwala to lepiej zrozumieć współczesne znaczenie Policji dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim obywatelom, w tym osobom należącym do mniejszości etnicznych, wyznaniowych i społecznych. W ciągu najbliższych dwóch lat udział w nim weźmie 200 najważniejszych policjantów z całej Polski. Będą oni poznawać historię Holokaustu, aby móc lepiej zwalczać przestępczość z nienawiści.”

http://www.otwarta.org/zrozumiec-zlo-warsztaty-dla-policji-15-17-12/

Organizacja wspiera także szkolenia dla sędziów i prokuratorów w walce z „mową nienawiści”, która w rzeczywistości jest kneblem na usta wszystkich polskich patriotów sprzeciwiających się islamizacji oraz promowaniu dewiacji w Polsce.

http://www.otwarta.org/przestepstwa-z-nienawisci-szkolenie-w-prokuraturze-generalnej/

Promowane są także wydarzenia takie jak:

VII Bliskie Spotkanie Chrześcijan i Żydów

http://www.otwarta.org/vii-bliskie-spotkanie-chrzescijan-i-zydow/

Fundacja Batorego udostępniła spot na kanale YouTube o nazwie „Powiedz Stop Mowie Nienawiści” w krótkim filmie przedstawia osobę wyrażającą swój sprzeciw wobec promowaniu związków homoseksualnych jako neonazistkę, przeobrażającą się w Hitlera.

Rozsiane po całym świecie organizacje Georga Sorosa walczą z patriotyzmem, nacjonalizmem, prawem do posiadania broni i odbierają ludziom wolność krok po kroku. Ograniczając wolność słowa wprowadzają nas w Orwellowski Świat, w którym mówienie prawdy staje się „myślo-zbrodnią” opisaną w wizjonerskiej powieści Georga Orwella „Rok 1984”.

Mając nieograniczone środki finansowe i olbrzymie wpływy polityczne, które zapewnia stojąca za plecami Sorosa rodzina żydowskich bankierów Rothschild, nadaje on kurs polityce rządów, administracji i organom ścigania, tak aby zniszczyć suwerenność narodów i wszelkie próby oporu wobec planów wprowadzenia dyktatury Nowego Porządku Świata.

autor: Michał KK

Reklamy

22 Komentarze

Filed under Bez kategorii

22 responses to “Fundacja Georga Sorosa chce zakneblować usta Polakom

  • antyjude

   Chum, co tu komentować, myślę, że nie jest to odosobniony przypadek, a że chodziło o „tęga głowę” sprawa ujrzała światło dzienne- oczywiście w rozumianym podziemiu. Takie rzeczy będą się działy na pewno za Kalksteina, nawet za mój nick mogą mnie oskarżyć o „myślozbrodnię”, a w sumie, to nas tu wszystkich razem wziętych mogą oskarżyć. Najśmieszniejsze będzie to, że w razie czego przedstawią nas jako zdrajców Narodu Polskiego i w imię bezpieczeństwa Narodowego skażą nas na przymusowe obrzezanie 🙂 🙂 Chum, zaczyna udzielać mi się Twoje poczucie humoru.

   Polubienie

   • Chum

    Kużwa swoją drogą tego bodajże Żyda Stuhra o mało nie zrobili kobietą . Uratował go przypadek to i nas mogą obrzezać mając do dyspozycji goryli z ABW . I jak to się mówi sprawa się rypnie i przerąbią nas na pejsy , chyba , że superman nas uratuje , aby tylko nie Stonoga , bo ten chciał bez żadnej pracy w ciągu 5 minut zostać premierem a jak mu się nie udało to wszystkich równo kurwiał , teraz siedzi w Monaco , płacze , popija szampana i pewnie ogląda niemieckie pornosy gdzie przed dwie godziny wypowiadają tylko dwa słowa ” ja ” , ja , weiter , weiter , i rzecz się dzieje w zatrzasniętych windach .

    Polubienie

   • Chum

    Oczywiście nawiązałem do filmu sexmisja . Filmik strasznie debilny , ale pokazywany do znudzenia w PEJS TV , a jak pejsacze obchodzili rocznicę jego powstania . bal na cztery fajerki .

    Polubienie

   • O nie, tylko nie obrzezanie, łeb mi mogą uciąć ale tam gmerać mi nie będą… 😉

    Polubienie

 1. aleksander

  W większości prasy zachodniej wobec PiS używa się określeń jakoby ta partia była nacjonalistyczna, ksenofobiczna i eurosceptyczna. Dla mnie osobiście jest to ugrupowanie judeo katolickiego bolszewizmu i przypisywanie mu powyższych cech nosi znamiona urabiania mózgów zachodnich społeczeństw.w niewłaściwym kierunku.

  Polubienie

  • Jak żydowska partia może być nacjonalistyczna? Ona może być najwyżej syjonistyczna. Jak żydowska partia może być ksenofobiczna? Wobec kogo? Bo chyba wobec Polaków! A „eurosceptycyzm” tej partii jest przereklamowany i wyolbrzymiony, dla PiS-u eurosceptycyzm jest potrzebny dla zyskania sobie głosów elektoratu nastawionego antyunijnie, ale podczas przewrotu na Majdanie na Ukrainie widzieliśmy na własne oczy „eurosceptycyzm” Kaczyńskiego i spółki…

   Polubienie

   • Chum

    Przemex jak zwykle twój post palce lizać . Dla przypomnienia pajacowania Kalksteina podaję link , chociaż wielu moich znajomych jak im to pokazuje to nie wie o co chodzi . Hu… tam w dup…. jak to się mówi lepiej pójśś do Lidla kupić sobie produkty Walcmana i inną kiełbasę potem popić to syfnym jogurtem . Następnie niesamowicie pierdzieć i szukać pomocy w Espumisanie tak reklamowanym w PEJS TV . Potem jeszcze można wieczorem po oglądać pierdolenie Młynarskiej w wymienionej TV a Judeopolonię niech budują dalej …..

    Polubione przez 2 ludzi

  • „Nagonka” żydo-mediów zachodnich na żydo-pis jest ustawką wpisaną w politykę amerykańską w Europie Środkowej i Wschodniej mającą na celu stworzenie „kordonu sanitarnego” na zachodniej granicy z Rosją celem destabilizacji Europy. Żydo-media zachodnie nastawią negatywnie społeczeństwa zachodnie do „rządów” PiS-u, jednocześnie PiS ośmieszy Polskę na arenie międzynarodowej skutecznie izolując ją i jednocześnie antagonizując ją z Rosją co będzie na rękę USA i Wlk. Brytanii dążącej do stworzenia „międzymorza” w Europie Środkowej i destabilizacji Europy celem uniemożliwienia szerszej współpracy z Rosją. Jednocześnie „antyislamskość” PiS-u nastawi katolików przeciw muzułmanom jeszcze bardziej komplikując sytuację poprzez zapędzenie chrześcijan do walki na fałszywych barykadach „obrony wiary” i „cywilizacji łacińskiej” przed „inwazją brudasów z pustyni”.

   Polubienie

 2. https://palmereldritch1984.wordpress.com/2013/02/17/z-jakim-antysemityzmem-i-dlaczego-wojuje-jaroslaw-kaczynski-razem-z-pis-i-kwiatem-prawicowych-publicystow/

  Jarosław Kaczyński o naprawie Rzeczypospolitej

  „W 2002 roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent.
  W tej chwili ich notowania są nieco mniejsze.
  Ale jeżeli w Polsce dojdzie do sytuacji, w której połączą swoje siły, nie w jakiejś rewolucji, nie w wystąpieniach ulicznych, w wielkich strajkach, tylko przy urnie wyborczej, całkowicie wykluczeni z częściowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczeństwa, to będziemy mieli rządy Samoobrony, być może LPR-u (to też formacja radykalna) i rozwścieczonych swoim losem postkomunistów.”
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/

  J. Kaczyński: Co ważne, nie możemy dopuścić, by jakieś niemądre idee na tym wygrały, by niezadowolenie przejęli ludzie, którzy próbują odświeżać niemądre i szkodliwe dla Polski hasła.
  – Chodzi o endecję?
  J. Kaczyński.: Nie tyle o endecję, co o antysemityzm. Takie próby w przestrzeni publicznej widać. To bardzo niemądre i szkodliwe dla Polski. Jeśli czegoś nam życzą nasi wrogowie, to właśnie antysemityzmu.

  https://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/12/12/narod-oglupiony-antykomunizmem-czyli-dokad-maszeruje-pis-ramie-w-ramie-z-mlodymi-narodowcami-i-prawicowcami-wyhodowanymi-przez-zydoprawice/

  Polubienie

 3. https://palmereldritch1984.wordpress.com/2013/02/17/z-jakim-antysemityzmem-i-dlaczego-wojuje-jaroslaw-kaczynski-razem-z-pis-i-kwiatem-prawicowych-publicystow/

  Jarosław Kaczyński o naprawie Rzeczypospolitej

  „W 2002 roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent.
  W tej chwili ich notowania są nieco mniejsze.
  Ale jeżeli w Polsce dojdzie do sytuacji, w której połączą swoje siły, nie w jakiejś rewolucji, nie w wystąpieniach ulicznych, w wielkich strajkach, tylko przy urnie wyborczej, całkowicie wykluczeni z częściowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczeństwa, to będziemy mieli rządy Samoobrony, być może LPR-u (to też formacja radykalna) i rozwścieczonych swoim losem postkomunistów.”
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/

  J. Kaczyński: Co ważne, nie możemy dopuścić, by jakieś niemądre idee na tym wygrały, by niezadowolenie przejęli ludzie, którzy próbują odświeżać niemądre i szkodliwe dla Polski hasła.
  – Chodzi o endecję?
  J. Kaczyński.: Nie tyle o endecję, co o antysemityzm. Takie próby w przestrzeni publicznej widać. To bardzo niemądre i szkodliwe dla Polski. Jeśli czegoś nam życzą nasi wrogowie, to właśnie antysemityzmu.

  Polubienie

 4. Chum

  Przemex jak zwykle twój post palce lizać . Dla przypomnienia pajacowania Kalksteina podaję link , chociaż wielu moich znajomych jak im to pokazuje to nie wie o co chodzi . Hu… tam w dup…. jak to się mówi lepiej pójśś do Lidla kupić sobie produkty Walcmana i inną kiełbasę potem popić to syfnym jogurtem . Następnie niesamowicie pierdzieć i szukać pomocy w Espumisanie tak reklamowanym w PEJS TV . Potem jeszcze można wieczorem po oglądać pierdolenie Młynarskiej w wymienionej TV a Judeopolonię niech budują dalej …..

  Polubione przez 1 osoba

 5. antyjude

  Bardzo ciekawe linki przemex, miło się to czyta, do tego zawsze cos na boku jeszcze się kliknie. Dzięki wielkie. Chum, Twoje poczucie humoru sprawia, że naprawdę można się z tego wszystkiego pośmiać, również dzięki 🙂

  Polubienie

 6. Re: Artykul…
  Podstawowe pytania: Czy zydzi naprawia nasze Ojczyzne???
  Czy zydzi zreformuja zydowski lichwiarski system finansowy????
  Czy zydzi beda dbac o interesy Polakow???.
  Czy zydzi zniweluja nasze zadluzenie wobec lichwiarskiej oligarchii finansowej???
  Prosze, nie krepujcie sie. Spojzcie w lustra…
  Czy wciaz bedziemy niewolnikami wobec lichwiarskiej oligarchii finansowej???
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Jak dlugo jeszcze Bog bedzie na trzecim lub czwartym miejscu w Waszym zyciu???

  Polubienie

 7. Chum

  Tak przyjacielu antyjude:
  Kużwa swoją drogą tego bodajże Żyda Stuhra o mało nie zrobili kobietą . Uratował go przypadek to i nas mogą obrzezać mając do dyspozycji goryli z ABW . I jak to się mówi sprawa się rypnie i przerąbią nas na pejsy , chyba , że superman nas uratuje , aby tylko nie Stonoga , bo ten chciał bez żadnej pracy w ciągu 5 minut zostać premierem a jak mu się nie udało to wszystkich równo kurwiał , teraz siedzi w Monaco , płacze , popija szampana i pewnie ogląda niemieckie pornosy gdzie przed dwie godziny wypowiadają tylko dwa słowa ” ja ” , ja , weiter , weiter , i rzecz się dzieje w zatrzasniętych windach .

  Polubienie

 8. Chum

  Oczywiście nawiązałem do filmu sexmisja . Filmik strasznie debilny , ale pokazywany do znudzenia w PEJS TV , a jak pejsacze obchodzili rocznicę jego powstania . bal na cztery fajerki .

  Polubienie

 9. Pingback: Syjonista George Soros vel Schwartz – hubalblog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s