Firmy ochroniarskie w IIIRP, czy reaktywacja żydowskiego Bejtaru – ?

bejtarowcyŻydowskie bojówki w IIIRzeszy – 1936r. – ?

W 1936r. władze IIIRzeszy podpisały porozumienie z organizacją syjonistyczną, w którym zobowiązały się do zmuszenia Żydów do emigracji do Palestyny – cel: budowa wielkiego Izraela.

1186052,633927,9W przedwojennej Polsce powstałe w 1923r. żydowskie bojówki liczyły ponad 50 tys. umundurowanych i dobrze uzbrojonych młodych Żydów. Bojówki żydowskiego Bejtaru były finansowane przez Międzynarodowego Żyda z USA. Ich stan osobowy dziesięciokrotnie przewyższał liczbę członków ONR, nie wspominając już o bojówkach ONR, które ustępowały żydowskim także uzbrojeniem. Zresztą założony w 1934r. przez młodych działaczy Obozu Wielkiej Polski ONR został przez żydo-sanancyjne władze rozwiązany już po trzech miesiącach działalności – !
W tym samym czasie żydo-sanacyjne władze IIRP z pieniędzy polskich podatników finansowały żydowską kulturę i oświatę.

Przedwczoraj żydo-reżimowa TVP-olin w głównym wydaniu wiadomości doniosła, iż firmy ochroniarskie z IIIŻydo-RP wyślą do Jerozolimy ok. 100 ochroniarzy, którzy mają wzmocnić bezpieczeństwo Żydów w tym mieście.
W Jerozolimie mnożą się wobec Żydów palestyńskie akty terroru. Młodzi Palestyńczycy zabijają Żydów nożami. Jak doniosła żydowska gadzinówka Michnika do tej pory „Zginęło już 20 Palestyńczyków, którzy zdołali zamordować 10 Żydów.” – (http://wyborcza.pl/1,75968,19085383,nozowa-intifada-czyli-kleska-obamy.html)

We wszystkich palestyńskich intifadach, czyli walkach Palestyńczyków z Izraelskim agresorem – według Żydów w aktach palestyńskiego terroryzmu -, zginęło wielokrotnie więcej Palestyńczyków niż Żydów – (?).

Cóż zatem należy sądzić o systemie prawnym IIIŻydo-RP, który zezwala na użycie na terenie obcego państwa polskich jednostek ochroniarskich, a może i paramilitarnych (?), do ochrony obywateli obcego państwa i w dodatku, jak wynika ze statystyk, wcale nie najbardziej poszkodowanych, ponieważ to ich państwo jest agresorem.

Wedle tego samego prawa podległe żydo-reżimowi sądy żądały wykreślenia ze Statutu Stowarzyszenia WPS zapisu o możliwości prowadzenia działalności jego członków wśród Polaków poza granicami kraju, ponieważ – argumentowały sądy – nie sięga tam prawna jurysdykcja władz żydo-reżimu.
To samo prawo zupełnie nie przeszkadzało syjonistycznej kreaturze, marszałkowi senatu, B.Borusewiczowi rozbijać polską organizację na Litwie – AWPL W.Tomaszewskiego.
I to samo prawo zezwoliło żydowskiej Krytyce Politycznej prowadzić własne agendy wśród Polaków w Wlk.Brytanii i na Ukrainie (?).

Firmy ochroniarskie w Polsce liczą ok. 250 tys. ludzi – w tym 80 tys. wyszkolonych i posiadających pozwolenie na posiadanie broni (a co posiadają w magazynach – ?).
Polska Policja liczy 98 tys., ludzi, łącznie z pracownikami administracyjnymi – dane za rok 2015.

Komu faktycznie podlegają firmy ochroniarskie w IIIŻydo-RP?
Jakie jest ich rzeczywiste przeznaczenie poza ochroną – i to wcale nie jest śmieszne -, jednostek wojskowych w IIIŻydo-RP?

Może z tymi pytaniami należałoby zwrócić się do Mossadu, który w Polsce funkcjonuje dość otwarcie i bez przeszkód -?
Dariusz Kosiur

polski_raj

_____________________________________________________

UWAGA !

03.11.2015

Powyższy tekst musiał mocno poruszyć syjonistyczne gadziny stąd zlot żydo-reżimowych komentatorów, którzy bezskutecznie usiłują zakrzyczeć prawdę.

Reklamy

49 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

49 responses to “Firmy ochroniarskie w IIIRP, czy reaktywacja żydowskiego Bejtaru – ?

 1. Nie tylko służby ochroniarskie, ale też i medyczne służą syjonizmowi i ich przepisom. Ludzie z chwilowym załamaniem nerwowym zamiast otrzymywać od ratowników medycznych pomoc są wysyłani przez nich do psychiatryków. Także nie tylko prokuratura, policja ale też i medycyna służy judeomasońskiemu wyniszczaniu narodów.

  Polubione przez 2 ludzi

  • A medycyna to wiadomo cała Big Pharma jest podporządkowana ich interesom, wszystkie liczące się korporacje na rynku są ich własnością, najważniejsze instytucje i szkoły medyczne są przez nich finansowane, lekarze i politycy są przez nich korumpowani a szkolenia i rozmaite konferencje dla lekarzy również organizują i finansują banksterskie korporacje medyczne. Podręczniki dla lekarzy, rozmaite czasopisma medyczne również pisane są pod dyktando korporacji farmaceutycznych. Leki które oni wymyślają, nie mają leczyć a powodować kolejne choroby na które tworzone są kolejne szkodliwe lekarstwa. Szczepionki jak wyżej. Tworzone są również nieistniejące jednostki chorobowe, na które tworzone i produkowane są bezużyteczne i szkodliwe leki, powodujące kolejne choroby a często wiele chorób i schorzeń dręczących ludzi jest zamiatane pod dywan jako rzekomo nieistniejące.

   Polubione przez 1 osoba

   • Nie wspomniałem o tym że Big Pharma to po prostu narzędzie świetnego zarobku na naiwnych i zdezorientowanych ludziach oraz narzędzie depopulacji.

    Polubione przez 1 osoba

   • Oczywiście. Wszędzie, gdzie tylko można zarabiać wielkie pieniądze, jest ta banda. Tylko naiwny może myśleć, że w tzw. „wolnym świecie” istnieje miejsce przynoszące dochody wolne od monopolu tych drani. Coraz więcej ludzi zaczyna to dostrzegać, ale niestety z drugiej strony zbyt mało. My tu możemy sobie pisać o tym czy o tamtym, o judeomasoństwie lewicowym i konserwatywnym, a lemingi dalej będą wierzyć TVN albo Trwam i debileć po kolejnych seansach wiadomościowych.

    Polubienie

   • „a lemingi dalej będą wierzyć TVN albo Trwam i debileć po kolejnych seansach wiadomościowych.” – nie dość że będą ślepo wierzyć to jeszcze będą zaszczuwać i trakotować jak chorych psychicznie tych co mają jako takie pojęcie o tych sprawach, czyli takich jak nas.

    Polubienie

   • Oczywiście. Ja sam kiedyś jechałem na pielgrzymkę, a tam same debile jak nakręcone przez Trwam. „Jedyne zbawienie w PiS”. Jak się przyznałem, że startowałem do sejmiku z LPR to zaatakowali mnie (jakbym miał wpływ na rządy w 2007) „coście zrobili?”. Przepraszam, ale LPR i „Samoobrona” „coś robiły”, a PiS tylko szum wokół siebie. Jednak do tych starych cepów nic nie docierało. Aby opluli uczciwego człowieka. Jedyne lekarstwo na lemingozę TVNowsko-Trwamowską jest ich spałować i pozbawić prawa głosu. Za bezmózgowie powinno się zabierać wszelkie prawa, bo nie wiedzą, jak z nich korzystać.

    Polubienie

   • „Jedyne lekarstwo na lemingozę TVNowsko-Trwamowską jest ich spałować i pozbawić prawa głosu. Za bezmózgowie powinno się zabierać wszelkie prawa, bo nie wiedzą, jak z nich korzystać.” – właściwie tu się zgodzę, jedynie rządy silnej ręki, reedukacja i resocjalizacja i odebranie prawa głosu(przynajmniej w okresie przejściowym), bo z debilami po dobroci nic nie załatwisz, ci ludzie mają tak nasrane w głowach że zdolni są skoczyć do gardła każdemu kto się z nimi nie zgadza.

    Polubienie

   • Pewnie. Rządy silnej ręki to coś pierwotnego i naturalnego dla Polski, Europy i Słowiańszczyzny.

    Polubienie

 2. Firmy ochroniarskie to po prostu zalążki prywatnych armii podporządkowanych interesom korporacji i banków, kiedy państwa narodowe i ich armie narodowe przestaną istnieć, to instytucje prywatne oraz międzynarodowe i prywatne armie przejmą ich funkcje. Swoją drogą ochroniarz to najgorzej płatny zawód w Polsce, znane są praktyki wykorzystywania pracowników, zatrudniania na czarno, lub na umowach śmieciowych, w warunkach często uwłaczających godności człowieka, nie wspomnę o tym że gro „ochroniarzy” to ludzie z orzeczeniami o niepełnosprawności lub rzeczywiście niepełnosprawni, ile wart jest taki „ochroniarz” nie muszę mówić…

  Polubione przez 2 ludzi

  • antyjude

   Przemex, znam pracowników ochrony, nie takich cieciów marketowych , tylko wyszkolonych bojowników z bronią. I masz 100% racji, tacy ludzie są zatrudniani na byle umowach za psie pieniądze płacone w ratach( np. wyplata dwa, trzy razy w miesiącu) Pracują w skrajnie ciężkich warunkach z narażeniem życia i zdrowia zarówno fizycznego jak również psychicznego. Szacunek pracodawcy to fikcja. Krawaciarze-managerowie, właściciele nabijają sobie kieszenie i śmieją się w twarz swoim pracownikom, często zadłużonym, z rodzinami, więc uzależnionym od pracodawcy, który wykorzystuje takie sytuacje. A nie jest łatwo zmienić pracodawcę na lepszego w tym fachu, bo w większości wszyscy są nastawieni na wyzysk. Znam trochę to środowisko i wiem, że większość po prostu wymięka albo zmienia pracę na zajęcie w „cywilu” chociażby ze względu na spokój. Wiecznie potrącają im z wypłaty, to za jakieś „przepały”, to za wg wyzyskiwaczy, nie stosowanie się do regulaminów, procedur (na siłę wymyślanych), bądź za byle błahostki, obtarcie lakieru na samochodzie-złomie (które zrobił np. kolega poprzednik i nie zgłosił żeby jemu nie potrącono pieniędzy), który co chwila się psuje, a za naprawę karzą partycypować w kosztach. Do tego chłopaki muszą inwestować w swoje umundurowanie, bo to, które zapewnia pracodawca jest made in china i nie da się komfortowo w tym pełnić obowiązków, czy to w upał, czy w mróz. Miałem w rękach taki mundur, plastik, buty to samo. Opisałem to na podstawie relacji pracowników jednej z większych agencji ochrony w Polsce.
   O zwykłych cieciach emerytach w większości z orzeczeniem o niepełnosprawności szkoda pisać , bo tacy ludzie w żaden sposób i często nawet z wyglądu nie przypominają pracowników ochrony i są zatrudniani tylko na sztukę, żeby ktoś się szwendał po zakładzie, markecie i robił dobre wrażenie. Wspomnę jeszcze o „bohaterach z westernu”, którzy tak naprawdę do ochrony się nie nadają, a jak wysiadają z pojazdu to gubią broń, bądź magazynki, albo zanim podejmą interwencję jest już bardzo ostro i trzeba się nie jeden raz naszarpać ze zbójami zanim przyjedzie na gotowe Policja. Jeśli takie firmy mają stanowić prywatne armie, to banksterzy powinni już zacząć się bać bo ich interesy nie są chronione w oczekiwany sposób 🙂
   Żeby nie było, istnieją firmy z powołania zapewniające zarówno dobre wsparcie merytoryczne, jak również wyposażenie ale zazwyczaj są to środowiska hermetyczne i bardzo ciężko się tam dostać. W dużej mierze zakładane i tworzone z byłych pracowników służb mundurowych i nie tylko, gdzie właściciel zna realia pracy ” na ulicy”, z bandytami i oszołomami różnej maści. Są to ludzie często też zaprawieni w boju i po wyjściu z armii, czy służb odnajdują się w takich agencjach. Tacy pracodawcy szanują swoich najemników, bo wiedzą, że to ciężki kawał chleba. Te firmy zazwyczaj są wynajmowane do „poważnych” zadań, ochrony biznesmenów, polityków, obiektów o strategicznym przeznaczeniu i dużej wartości.
   Dodam jeszcze, że w dochodzi również do tego, że jednostki wojskowe, również zaczęły wynajmować firmy ochroniarskie i często na bramach wjazdowych można spotkać też byle cieciów, np. których łatwo jest zneutralizować. Tylko, że tu mowa o obiektach , w których znajduje się uzbrojenie, można sobie wyobrazić sytuację co by było gdyby…W tej sytuacji zastanawia mnie fakt, czy lepiej płacić pieniądze prywatnym firmom, niż tak jak było zawsze mieć swoją służbę wartowniczą, przygotowaną na każdą ewentualność, wyszkoloną bojowo i na rozkaz stanowiącą zabezpieczenie mienia wojskowego.

   Polubione przez 1 osoba

   • Wszystko to prawda. Wielu ludzi zatrudnionych w ochronie otrzymuje 3 zł za godzinę pracy. To wszystko jest legalne w IIIŻydo-RP.

    Polubienie

   • „Opisałem to na podstawie relacji pracowników jednej z większych agencji ochrony w Polsce.” – opis jest jak najbardziej prawdziwy, wiem coś o tym bo pracuje w jednej z takich „firm”, więc wyręczyłeś mnie w opisie…
    „Jeśli takie firmy mają stanowić prywatne armie, to banksterzy powinni już zacząć się bać bo ich interesy nie są chronione w oczekiwany sposób” – mówiąc o prywatnych armiach miałem na myśli takie organizacje jak „blackwater” i tym podobne organizacje elitarne, skupiające byłych wojskowych, policjantów i innych pracowników służb mundurowych, o tych różnych lokalnych „agencjach ochrony” nie mówię, choć te często również zakładają byli mundurowi ale jedynie po to by się nachapać czyimś kosztem.
    „Dodam jeszcze, że w dochodzi również do tego, że jednostki wojskowe, również zaczęły wynajmować firmy ochroniarskie i często na bramach wjazdowych można spotkać też byle cieciów” – w planach to jest nawet całkowita prywatyzacja baz wojskowych i nie tylko, bo i policja czy straż pożarna ma być prywatyzowana i nie chodzi mi tu bynajmniej tylko o Polskę, tego typu pomysły płyną z coraz bardziej zadłużonego zachodu, który chcąc ciąć koszty, chce przekazać poszczególne funkcje zadłużonego i podupadającego państwa firmom prywatnym będącym często w rękach banksterów lub ich pociotów.
    Ja osobiście jestem za tym aby bezpieczeństwo zapewniało wyłącznie państwo(w końcu na co idą nasze podatki?) a nie mafijne organizacje zwane „firmami ochroniarskimi”.

    Polubienie

   • Głodowe stawki to rzeczywistość. Mój ojciec pracował za stróża, i też jak miał 5 PLN/godzinę to był cud. Zazwyczaj było to około 3 PLN. Pracodawcy natomiast mogli płacić nawet 10 PLN, ale nie chcieli.

    Polubienie

 3. Kto wysyła ‚ochroniarzy’ na ‚górę świątynną’…..Szeremietiew!..To on organizuje z ‚miłośników paramilitariów’…- Obronę Terytorialną Kraju…Ale jakiego kraju?…Pewnie po dokładnej selekcji tym zapaleńcom daje zamiast plastikowych pistoletów i kulek…żeliwne kałachy i 9 gr. ołowiu…

  A jak i po co zorganizowano Grom?…_ Dla ochrony izraelskiego geszeftu…

  A żydowskie ‚młode bojówki’ napewno powstaną…już Kalkstein o to zadba…

  Polubienie

 4. Pingback: Firmy ochroniarskie w IIIRP, czy reaktywacja żydowskiego Bejtaru – ? | forumemjot dla Polski

 5. Chum

  Oczywiście Kalkstein dalej opija swoje zwycięstwo pejsatym szampanem . po czym to można poznać : Prosta sprawa :
  Dziś Tv PULS : Klosa rano nadaje – 8 .00
  Stopklatka – dziś wieczorem Pancerni i pies Szarik .
  Od początku grudnia jak już będzie nowy rząd prosimy nie oglądać w necie takich materiałów . Grożą poważne konsekwencje , do których nalezą :
  UCIĘCIE JAJ
  KASTRACJA
  WIĘZIENIE 10 LAT W KAMIENIOŁOMACH .
  http://muzyka.onet.pl/pop/goraca-samantha-fox-odslania-wszystko/ttf62

  Polubienie

 6. paziem

  Temat podjęty przez D.Kosiura jest tematem bardzo ważnym. W kontekście doświadczeń historycznych ( nie tylko tych z Bejtarem z okresu międzywojennego) , ale i tych najnowszych np. pacyfikacji kupców KDT przez oddziały firmy ochraniarskiej ZUBRZYCKI.

  Dla zdania sobie sprawy o czym mowa polecam:

  ” W dniu 23.05.2000r Komendant Stołeczny Policji , decyzją Nr PA-BO-68/00/1005/1, zezwolił na posiadanie przez Agencję Ochrony Osób i Mienia ,,ZUBRZYCKI broni na okaziciela. Tym samym, Agencja nabyła uprawnienia do ochrony obszarów, obiektów i urządzeń zgodnie z art. 5 pkt Ustawy o ochronie osób i mienia z dnia 22.08.1997r, co oznacza, że zaliczamy się do Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochronnych (SUFO).” , za: http://www.zubrzycki.com.pl/index.php?page=firma

  Ale więcej wyjaśnia to:

  ” Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne (SUFO) – wewnętrzne służby ochrony, które są tworzone na podstawie Ustawy o ochronie osób i mienia z 1997 r.

  SUFO tworzone są jako prywatne przedsiębiorstwa przez osoby, które uzyskały koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia, posiadają pozwolenie na broń palną na okaziciela, wydane na podstawie odrębnych przepisów.

  Podstawowym zadaniem SUFO jest ochrona osób i mienia (ochrona obiektów, konwojowanie). Zadanie te realizują pracownicy wpisani na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.

  SUFO w zakresie ochrony osób i mienia ma obowiązek współpracy z Policją, jednostkami ochrony przeciwpożarowej, obrony cywilnej i strażami miejskimi.

  Pracownicy SUFO w ramach swej służby mają prawo do:

  legitymowania (w granicach chronionych obszarów) oraz ujęcia osób,
  stosowanie siły fizycznej jako środka przymusu bezpośredniego,
  stosowanie środków przymusu bezpośredniego takich jak pałka, kajdanki, gaz obezwładniająco-paraliżujący, paralizator itp.,
  użycia broni palnej.
  Uprawnienia reguluje ustawa o ochronie osób i mienia, art. 36, 37 i 38 mówiący o uprawnieniach licencjonowanego pracownika ochrony w granicach i poza granicami chronionych obiektów i obszarów. Są tam również zamieszczone środki przymusu bezpośredniego jakich może używać, okoliczności ich uprawnionego stosowania, oraz wszystkie przypadki dopuszczalnego użycia broni palnej.

  Nadzór nad działalnością specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych sprawuje Komendant Główny Policji
  za: https://pl.wikipedia.org/wiki/Specjalistyczne_Uzbrojone_Formacje_Ochronne

  A na koniec dociekliwym zadaję pracę domową na sobotę pt. ” Do kogo należą firmy ochraniarskie w Polsce?”

  Polubienie

  • bbbbb

   Do zydow!
   Jaka nagroda za prawidlowa odpowiedz?

   Polubienie

  • antyjude

   Do żydów, ewentualnie do zorganizowanych grup przestępczych. Jedna z większych agencji ochrony (nie będę wymieniał z nazwy) została stworzona przez tzw. byłą grupę Pruszkowską. Zorganizowane grupy przestępcze tzw. mafie są głęboko powiązane ze światem polityki i biznesu czyli w konsekwencji i tak służą żydowi.

   Polubienie

  • Toronto

   Na poczatek trzeba zaznaczyc, ze okres rzadow komunistycznych w PRL to rzady mafii komunistycznej pod patronatem Moskwy.
   Ponadto w tej mafii komunistycznej istniala w latach 1970-tych kolejna mafia zlozona z oficerow milicji i spec sluzb, ktora byla powiazana z cywilnym swiatem przestepczym w PRL.

   W okresie „transformacji ustrojowej” w latach 1990-tych, mafia milicyjno-SB-cka dopuscila sie wielu oszustw i naduzyc (afer) dzialajac w nielegalnym handlu paliwami, alkoholem, papierosami, bronia etc i dzialali rowniez w branzy uslug finansowych (kantory i para-banki) , w handlu zagranicznym oraz organizowali tzw. „firmy ochroniarskie” – oczywiscie afer nikt do dzis nie rozliczyl.

   Spory czas temu robilem wlasne poszukiwania n/t afery FOZZ i powiazan z ta afera agenta SB E.Mazura, pracujacego z duzym prawdopodobienstwem dla CIA, ktory mial takze powiazania z agentami bylego PRL-owskiego wywiadu i obcych wywiadow, jak: CIA, Mosad, KGB i BND.
   Grupa ta zalozyla fikcyjna firme na wyspach (Cayman Islands) oraz mieli rowniez swoje biuro w Amsterdamie, ktore zajmowalo sie handlem nieruchomosciami, doradztwem finansowym i ochrona mienia.

   Po tylu latach od tamtego czasu i agenturalnej przeszlosci tych wszystkich „swiezo-upieczonych” biznesmanow, tworza oni wlasny polswiatek i „panstwo w panstwie” oraz maja szerokie powiazania na calym swiecie z roznymi spec sluzbami, ktore wyswiadczaja sobie wzajemne przyslugi, a takze posiadaja odpowiedni sprzet i duzy zasob informacji.
   A prym wiedzie w tym Mosad i CIA.
   A przy dzisiejszej technologii i elektronice, moga kazdego namierzyc i nikogo nie ustrzeze prawo do wolnosci slowa, ani oddzial miejscowej policji, z ktorymi tez maja powiazania.

   Jakby na to nie patrzyl, w Polsce wyroslo nowe zagrozenie i to jest fakt.

   Polubienie

   • mars

    Odpowiedz dla Janka K. jest w temacie pt. „Dyskusyjne ciekawostki” na stronie 27.

    POLSKIE FORUM NARODOWE SUWERENNOSC COM

    Polubienie

   • antyude

    Miałem już nie zabierać głosu ale nie mogę się powstrzymać. Więc, dam ci na koniec twojej obecności na forum WPS kilka rad. Przede wszystkim, jeśli chcesz kogoś przekonać do swojej racji to rób to z głową i z kulturą. Wiesz zapewne co to znaczy dyplomacja, a sposób w jaki działasz przypomina tylko i wyłącznie radykalnych islamistów, albo jesteś z nami albo przeciwko nam czyli albo krzyczysz allah akbar albo utniemy ci leb. Ty na siłę, wręcz pałą swoje racje byś wkładał ludziom do głowy. Jesteś zakompleksionym małym jadowitym zwierzątkiem-szanowny kolega Chum zobrazował humorystycznie co prezentujesz:

    Kiedy ktoś próbuje przedstawić swój punkt widzenia różniący się od twojego- mechanicznie, wręcz automatycznie go obrażasz, opluwasz, próbujesz w ten sposób deprymować tym samym pokazując swoją małość i ubogość wewnętrzną wypełnioną przerośniętym EGO. Swoje półprawdy uważasz za jedyne, nie podważalne i tylko one mają znaczenie. Do tego, jak pomyliłem się wpisując nick od razu zamieszczając sprostowanie, że to mój wpis(nigdy nie pisząc pod innym nickiem) śmiesz twierdzić, że sprawiam wrażenie, że jest nas więcej. Masz paranoję katola na miarę wyznawców Rydzyka i wszędzie wietrzysz spisek- razem ze swoim poplecznikiem jankiemk, który też wysnuł chorą teorię jakoby ja i Przemex pracujemy dla jakiś tam służb dezinformacyjnych-przyp. zapewne związanych z Rosją(cyt.Ja rowniez towarzysz przemexa i antyjude bardziej podejrzewam o swiadoma sluzby w dezinformacji niz o bycie ofiarami propagandy). Jesteś śmieszny w swoich opowiastkach o wojsku, na podstawie których śmiesz oceniać Ludowe Wojsko Polskie za PRL-u. nie mając o nim głębszego pojęcia, również o tym jak w nim było po 1989 r.-jesteś zwykłym fanatykiem uprzedzonym do absolutnie wszystkiego co kojarzy się z Rosją (za PRL-u ZSRR) z wypranym kato-żydowską tubą propagandową mózgiem. Ciesz się i szanuj to, że tak długo mogłeś istnieć na forum WPS bo i tak zdążyłeś zrobić tu zamęt, opluć kogo się da i wygłosić swoje półprawdy przepisując książkę i nie podając nawet autora, za to sobie przypisując wartość tych słów. Teraz, jak na koniec się okazało, pokazałeś gdzie są twoje korzenie, więc śmiało mogę stwierdzić, ze twoje wpisy miały na celu zaniżyć poziom tego forum. Na dodatek sam się sklonowałeś przybierając pseudonim „mars” – bóg wojny(bardziej by pasowało snickers) i pokazałeś, że masz wrogie zamiary. Na koniec zareklamowałeś w bezczelny sposób forum, które uważasz za lepsze, wartościowsze i na nim teraz wylewasz swoje frustracje dalej obrażając mnie, Przemexa, Chuma i nawet nie szczędząc redaktorów WPS, którzy, podkreślam pozwolili Ci pisać. Więc wiedz, że tutaj nikt już nie chce cię czytać i polemizować z takim intelektem, zabieraj swoją zakompleksioną d…i wycieraj sobie gębę swoim udawanym patriotyzmem z daleka od rozsądnych, zrównoważonych ludzi, bo jesteś niebezpiecznym typem z cechami osobowości socjopatycznej.
    I jeszcze jedno, ludzie tacy jak ty zazwyczaj są bardzo zaskoczeni kiedy ktoś traktuje ich tak jak oni traktują ludzi. Ty myślałeś, że będziesz tu alfą i omegą, a wszyscy padną przed twoimi wpisami na kolana bez najmniejszego sprzeciwu. Tym bardziej zacząłeś pluć jadem, aż bez pardonu i chamsko zacząłem ci odpisywać, bo jak życie pokazuje z chamem trzeba rozmawiać po chamsku. I nie bez kozery ten wpis też nie jest nasiąknięty szacunkiem do twojej osoby, bo na szacunek to trzeba sobie zapracować wzajemnym szacunkiem do współrozmówców. Powinienem zlekceważyć ciebie i twoje obelgi ale wolę jasno i wyraźnie podsumować to co tu próbowałeś stworzyć-VIDE poczytaj swoje obelgi.
    To by było na tyle straconego dla ciebie, mojego, dzisiejszego, cennego czasu. Dyskujsę z tobą uważam za zakończoną i tematu z żadnym marsem, jankiemk, czy innym klonem nie będę podejmował.

    Polubienie

   • Toronto

    Lewacki kameleonie „antyjude”… od czerwonosci az do lez,

    Zdarlem wasze pseudo-patriotyczne maski i przejrzalem twoja gre oraz gre twoich lewackich towarzyszy.

    Polska dla Polakow, ale nie dla zydostwa, szwabow i lewakow !

    Wez sie za udowodnienie mi, ze podaje nieprawde i odpowiedz na 23 pytania dotyczace waszego idola W.Putina, na ktore nikt z was lewakow nie odpowiedzial przez 2 i pol roku – pytania sa na stronie:
    POLSKIE FORUM NARODOWE SUWERENNOSC COM
    w temacie: „Dyskusyjne ciekawostki”, str 27.

    Orginal pochodzi z kwietnia 2013r ze strony WPS
    https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/04/06/brak-politycznej-swiadomosci-to-koniec-panstwa-i-narodu/

    p.s. 1.
    Administrator WPS zablokowal moj komentarz do tematu „Marsz zamknietych fabryk w Lodzi” i z braku argumentow postepuje identycznie jak gajowy Marucha, gdy zaczalem krytykowac sekte judeo-katolicka.

    p.s.2.
    Jeszcze sie z wami nie zegnam.

    Polubienie

 7. Chum

  antyjude brawa za ten wpis . Już cię kocham , ale nie gejowsko .Nie przestrasz się .

  Polubienie

  • antyude

   Chum, spokojnie, nie obawiam się 🙂 widać ten psychopata , paranoik dalej tu kadzi..no cóż, należy go już tylko zignorować. Przemex, dajmy sobie z nim spokój, debil nie wie że jest debil. On jest nie zrównoważony psychicznie, to widać i słychać.

   Polubienie

   • antyjude

    Kurczę, dopiero zauważyłem, że zjadło mi „j” w nicku 🙂 Zaraz ten pajac mnie oskarży o kolejne spiski 🙂

    Polubienie

 8. „Polska dla Polakow, ale nie dla zydostwa, szwabow i lewakow !” – znalazł się pierdolony prawak, „patryjota” nadjordańskiego żydzizmu, ludobójczego, liberalnego żydo-kapitalizmu i amerykańskiego imperializmu. Od takich ja wy, „prawaków” sto razy wolę lewaków.
  Lewica, ta rzeczywista, nie ta broniąca pedałów i innych dewiantów, przynajmniej żąda upaństwowienia banków i środków produkcji oraz państwowej kontroli nad kreacją i emisją pieniądza, dzięki czemu zyski z zakładów trafiają do skarbu państwa a nie do prywatnej kiesy, kapitalistycznych kombinatorów, złodziei, biznesmenów, prywaciarzy i różnych ichnich prawaków. A prywatny sektor bankowy nie może bezkarnie ograbiać milionów ludzi, firm, całych państw odsetkami od kredytów, wpędzać ludzi w niewypłacalne zadłużenie, po czym przejmować za bezcen majątku w wyniku sterowanych i sztucznie wywoływanych kryzysów finansowych.
  Także Lewica, socjalizm górą a „prawaki” a żydo-liberalny-kapitalizm kanałami!

  Polubienie

  • Toronto

   re: przemex,

   Gdybys faktycznie znal moje poglady to nie pisalbys o mnie BREDNI, pajacu, n/t bankowosci i finansow panstwa. A piszac o nacjonalizacji, traktujesz ten temat w sposob wybiorczy, poniewaz „nacjonalizacja komunistyczna” obejmowala nie tylko banki, ale rowniez WLASNOSC PRYWATNA POLAKOW, ktorym komunisci zabierali majatki, a ich skrycie mordowali – vide zbrodnie MBP-UP.
   Pominales rowniez temat RABUNKU POLSKIEGO MAJATKU NARODOWEGO przez „towarzyszy” z ZSRR i przez „towarzyszy” z PZPR w latach 1945-1989….. bo tylko oni mieli wladze w Polsce.
   I jak nie trudno sie domyslec, „komunistyczna nacjonalizacja” dzialala w OBYDWIE STRONY, bo TOWARZYSZE BYLI WARSTWA UPRZYWIOLEJOWANA w okresie PRL.

   Nie trzeba byc komunista, zeby stwierdzic, ze kto jest wlascicielem pieniadza to ma wladze nad panstwami i narodami, i powiedzial to nawet zydowski bankier A.Rothschild 200 lat temu i pisalem nawet o tym ponad 20 lat temu na grupach dyskusyjnych w j.polskim, a ty mnie chcesz pouczac ???

   Zydom po prostu trzeba odebrac MONOPOL na kreowanie pieniadza w Polsce i uniezaleznic Polske od zydowskich bankow miedzynarodowych.
   Nalezy rowniez odsunac zydostwo od handlu, POSREDNICTWA W CZYMKOLWIEK, od firm ubezpieczeniowych i zlikwidowac gieldy papierow wartosciowych, poniewaz te sektory gospodarki przynosza zydom wielkie zyski i goje sa potwornie okradani i zubazani, a ich kraje okradane na potege, bo zyd nic nie produkuje tylko kombinuje jak okrasc goja.

   A przede wszystkim trzeba odsunac zydostwo od wladzy i wplywow w Polsce i nie trzeba byc komunista, zeby to zrobic, ale POLAKIEM, ktory czuje, ze taki jest jego obowiazek, bo chodzi o byt Polakow i Polske.

   p.s.
   To co napisalem wypisz sobie na czole, bo kazdego ranka, kiedy spojrzysz w lustro przypomnisz sobie, ze to ja pisalem ponad 20 lat temu, zeby uswiadomic Polakow i przestrzec przed nadchodzaca katastrofa finansow Polski i utrata polskiego majatku narodowego.
   W 1995r ulozylem „5 przykazan Polaka” do walki z zydostwem.
   W 1997r nazwalem konstytucje Stolzmana vel Kwasniewskiego AKTEM ZDRADY STANU – vide Art.90 (przekazanie wladzy w panstwie organizacjom miedzynarodowym).
   W 2003r pisalem, zeby Polacy nie glosowali za wejsciem do UE, poniewaz robia przysluge ZYDOM i SZWABOM.
   W 2009r przeklalem L.Kaczynskiego (Smierc zdrajcy L.Kaczynskiemu !) , ktory podpisal Traktat Lizbonski i pozbawil Polske SUWERENNOSCI.
   A was probuje nawrocic, bo zbladziliscie, poniewaz silnej Polski nie da sie zbudowac na polprawdach, klamstwie, naiwnosci i glupocie.
   Tylko na silnych fundamentach moze powstac DOM-POLSKA, bo to co jest teraz, chyli sie ku upadkowi.
   A bez zaprowadzenia polskiego ustroju narodowego w Polsce, zaczynajac od zmiany polskojezycznej konstytucji z 1997 i usuniecia zydostwa od wladzy i wplywow w Polsce, wszelkie dzialania jakiegokolwiek rzadu beda pozorem „zmian na lepsze”.

   Polubienie

 9. Toronto

  Zyd Lenin gdyby zyl to bylby z was dumny, towarzysze !

  Ale wasz numer ze mna nie przejdzie i przejsc nie moze, poniewaz zaden Polak nie zapomni ZBRODNI KOMUNISTYCZNYCH NA NARODZIE POLSKIM, POPELNIONYCH PRZEZ WASZYCH KOMUNISTYCZNYCH TOWARZYSZY, jak nie bezposrednio to posrednio, przez zydow i przez polskich komunistow.

  To bylo zaprogramowane mordowanie polskiej elity narodu polskiego !

  POLSKA DLA POLAKOW, ALE NIGDY DLA ZYDOW, SZWABOW I LEWAKOW !

  Polubienie

  • Chum

   Może byś tak napisał o zbrodniach inkwizycji ? wyprawach krzyżowych ? wyprawie dziecięcej co tu pisać dalej . Napisz Kanadyjczyku ile ludzi wymordował Kościół w ciągu 2000 lat istnienia , ale dokładnie mm po mm . Masz odwagę ? . Z mojej strony już bez odbioru .

   Polubienie

   • Jak krzyżowiec może napisać cokolwiek sensownego o wyprawach krzyżowych? Przecież powie że to samo dobro i zbawienie lub wymyśli jakiekolwiek pokrętne wytłumaczenie byleby nie powiedzieć że Kościół Katolicki to najbardziej zbrodnicza instytucja na ziemi, nawet żydo-naziści i żydo-bolszewicy nie natłukli tyle ludzi kiedy byli u władzy co „kościół święty”.

    Polubienie

   • Chum

    Niedawno ZDF pokazywał film dok . Mają świetne filmy dok – prześladowanie czarownic . Włos się jeży na głowie . Dzięki Przemex za twój wpis , ja bym jednak uważał , bo weżmą cię za dupę . Dokładnie wiesz kto sprawuje władzę u nas .

    Polubienie

   • chum

    RZECZY OCZYWISTE :
    1. GDYBY JAGIEŁŁO NIE POKONAŁ KATOLI NARODU POLSKIEGO BY NIE BYŁO .
    2. KLĄTWA DLA JAGIEŁŁY DO DZIŚ NIE ZNIESIONA , ALE KOMU O TYM PISAĆ ? KATOLOM Z KANADY .

    Polubienie

  • chum

   Toronciarzu jak będziesz pisał nie zapomnij o Waldensach po tylu wiekach dopiero kilka miesięcy temu usłyszeli przeprosiny od Franceska za masakrę . Napisz jeszcze z jakimi dworami spiskował duchowny Stanisław przeciw Szczodremu i kto próbował robić wariata z tego władcy i kreował go haniebnie na wariata – psychola .

   Polubienie

 10. janekk

  Re.: Toronto
  wszedlem na podana strone, przeczytalem ale nie moglem odpowiedziec bo musialbym sie zarejestrowac i chcialem to zrobic ale w moim telefonie nie moglem sie doszukac opcji rejestracji (byla tylko opcja logowania) wiec pisze tutaj.
  Putina podziwiam bo jest skutecznym politykiem i samodzielnym w odroznieniu od Obamy. Dziala w interesie Rosji w odroznieniu od naszych marionetek ktorzy sluza kazdemu kto zaplaci (patrz Kiejkuty). Krotko mowiac Rosja pod rzadami Putina umacnia sie podczas gdy Polska slabnie. Ale najwazniejsze jest zdanie samych Rosjan ktorzy maja porownanie z pijakiem Jelcynem z ktorym zydzi robili co chcieli, a Putin ukrocil anarchie. znalazl pieniadze na emerytury, usadzil niektorych oligarchow (Chodorkowski, Bierezowski) a to ze probuje zjednywac sobie zydow czy nawet wczesniejszych wrogow to moga byc sprytne zagrania w odroznieniu od naszych specjalistow od przysparzania Polsce wrogow a ewidentnym wrogom ktorzy probuja wyludzic od Polski pieniadze i finansuja kazdego kto szkaluje Polske i Polakow nadstawiaja dope.(ale pewnie nie za darmo).
  Jednak bardziej mnie martwi nie rosnaca w sile
  Rosja ale slabnaca Polska bo slaby kraj zawsze bedzie zacheta dla potencjalnego agresora. A moze faktycznie Polska juz „istnieje tulko formalnie”?
  pozdrawiam

  Polubienie

  • Toronto

   Czesc Janek,
   Putin sie zmienil, gdy syjonisci z USA zaladowali go od tylca i to moze wzbudzic pewnego rodzaju sympatie u Polakow niezadowolonych z obecnych rzadow w Polsce.
   Ale nalezy pamietac o tym, ze ani Rosja, ani ZSRR i obecne ZSRR”bis” zwane potocznie „Rosja” nie byly przyjaciolmi Polski i Polakow od czasu cara Iwana IV (II polowa XVI wieku) az do dzis – 450 lat.
   Nalezy rowniez pamietac o tym, ze zarowno Rosja, jak i ZSRR i dzisiejsze ZSRR”bis” kolaborowaly ze soba przeciw Polsce i Polakom z malymi przerwami na przestrzeni ostatnich 450 lat i lekcewazenie tych faktow historycznych ma rowniez swoje zle nastepstwa.
   Poza tym wsrod 23 pytan sa pytania, ktore ukazuja negatywny stosunek Putina do Polski i Polakow i te fakty nie moga byc zignorowane, bo ukazuja, ze nic sie nie zmienilo w tej materii i Rosja tak samo jak Niemcy wciaz sa podle.
   A kto chce sie kumac z Rosja i Putinem to niech to robi wedlug swojego zyczenia i nie wpycha Polski i Polakow w ten sam LAGIER, z ktorego Polacy wyszli w 1918r po 123 latach niewoli, rabunku Polski, zbrodni, rusyfikacji i zakazie polskiej mowy oraz po 45 latach okupacji bolszewickiej po zakonczeniu II wojny swiatowej.
   Jesli te argumenty nie przemawiaja do Polakow to znaczy, ze Polacy nadal sa naiwni i glupi.

   Putin w czasie swoich rzadow od 2000r przeprowadzil wiele zabiegow kosmetycznych, zeby uzyskac pelnie wladzy w „Rosji”, wiec na nowo rzadzi dawne KGB, a on sam otoczyl sie agentami i zydami i sam ma agenturalna przeszlosc.

   Sila „Rosji” to glowice nuklearne, bo ekonomicznie „Rosja” jest 2-krotnie slabsza od Niemiec. A zmiany technologiczne moga spowodowac, ze nawet glowice nuklearne przestana byc skuteczne, nie mowiac o katastrofach jakie moze wywolac natura.

   Tak dlugo, jak dlugo bedzie istnial DUCH POLSKI w Polakach, tak dlugo bedzie istniec Polska i Polacy, i nie przeszkodzily w tym nawet ROZBIORY, WYMAZANIE POLSKI Z MAPY EUROPY I DYSKRYMINACJA POLAKOW PRZEZ ZABORCOW.

   Najwazniejsze jest, zeby trzymac sie faktow historycznych i nie ulegac zludzeniom lub propagandzie.

   Pozdrawiam

   Polubienie

   • janekk

    witaj Toronto,
    Nie jestem ani zwolennikiem podkladania sie Putinowi ani podkladania mu nogi bo to tylez zalosne co humorystyczne, tyle ze kgb-owcye miec poczucia humoru, a skutki robienia sobie zartow z polityki wychodza bokiem polskim przedsiebiorcom i rolnikom, w to mlyn na wode dla sil zainteresowanych skloceniem obu narodow.
    Zauwazmy, ze Lenina wyslano do Rosji aby ja zniszczyc i udalo mu sie, ale komunisci urwali sie smyczy wiec wypuscili z wiezienia Pilsudskiego i znow wyslali na wschod. On tez wykonal zadanie najechawszy pierwszy sowitow a potem cudem udalo sie zatrzymac nawale
    bolszewicka i ochronic dupe Europie zamiast dogadac sie z nimi i przepuscic dalej.
    Nic dziwnego ze zydostwo wprost uwielbia Pilsudskiego.
    Gdy i to nie pomoglo w zniszczeniu tworu ktory sami stworzyli (tak jak obecnie panstwo islamskie) wypuscili kolejnego krolika z kapelusza, pordon, z wiezienia aby ruszyl na wschod, a co dalej z tego wyniklo to wszyscy wiemy.
    Tak czy owak Polacy podobnie jak zwykli Rosjanie musza za kogos placic rachunki tyle ze wlasna krwia.
    pozdr.

    Polubienie

 11. Toronto

  Janek,
  Podane fakty o Putinie to krotka charakterystyka jego dzialan i zachowan i tak powinien byc oceniany kazdy przywodca panstwa i polityk na stanowisku panstwowym i nie powinno byc tak, ze jak Putin zaciesnia stosunki panstwowe z Niemcami to dobrze, a jak np. czyni to Tusk to niedobrze, a przy tym pomijany jest szereg negatywnych informacji o Putinie, ktorego polszewicy tego forum chca ukazac jedynie w jak najlepszym swietle i zrobic z Putina „przyjaciela” Polski i Polakow, a fakty z kolei temu zaprzeczaja.
  I dlatego uwazam, ze powinny byc stosowane jednakowe kryteria oceny wobec wszystkich w przeciwnym wypadku mamy do czynienia z falszowaniem historii i ponownym oglupianiem i zwodzeniem Polakow.
  Poza tym roznice cywilizacyjne pomiedzy Polska, Rosja, Niemcami i ZYDAMI sprawiaja, ze wszystkie 3 cywilizacje: turanska (Rosja), bizantyjska (Niemcy) i zydowska sa wrogie cywilizacji lacinskiej (Polska) i te sprawy wyjasnia prof.F.Koneczny. Stad bierze sie agresja Rosji, Niemiec i ZYDOW przeciw Polsce i jest na to mnostwo dowodow historycznych.

  Polska jest pionkiem w grze wielkich mocarstw i nie powinna mieszac sie do konfliktu jaki zaistnial miedzy USA i „Rosja” i zachowac w tej sprawie neutralnosc.
  Z kolei sankcje Rosji na polskie produkty rolne nalozone w 2014r w zwiazku z konfliktem politycznym na linii Waszyngton-Moskwa nie sa czyms nowym, poniewaz Rosja wielokrotnie uzywala szantazu i nakladala sankcje na polskie produkty rolne, gdy chciala np. wymusic na Polsce podpisanie nowego kontraktu na dostawy gazu ziemnego do Polski w 2005r – Polska rozwazala wtedy podpisanie umowy z Norwegia.
  Innym przykladem jest przerwanie dostaw ropy nafowej do rafinerii w Mozejkach na Litwie w 2006r na polecenie wicepremiera Rosji Igora Sieczyna po tym, jak PKN Orlen wygral przetarg z rosyjska firma Lukoil na kupno tamtejszej rafinerii.
  Rosyjskie firmy naftowe chcialy rowniez wykupic rafinerie i stacje benzynowe Lotosu w Polsce, ale rzad nie wyrazil zgody, wiec do akcji wkracza panstwowy urzad Rosji i zaczyna kwestionowac warunki sanitarne produktow miesnych, ktore Polska wysyla do Rosji i zawiesza import miesa z Polski.
  Ostatecznie polskie produkty rolne, na ktore Rosja nalozyla sankcje w 2014r trafiaja droga posrednia (przez inne kraje) do Rosji, ewentualnie trafiaja na na rynek europejski, azjatycki i polnocno-amerykanski, a nawet do Afryki.

  J.Pilsudski to litewski zyd i agent niemiecki, bandyta i wyjatkowa szuja, ktora zaszkodzila Polsce.
  Pilsudski nie siedzial w wiezieniu, tylko byl przetrzymywany w twierdzy w Magdeburgu i mogl swobodnie sie poruszac.
  Poza tym Pilsudski jako agent niemiecki mial do spelnienia zadanie, ktore przygotowal dla niego gen.Ludengorff i w zwiazku z tym Niemcy awansowali go na generala – byl tylko „feldfeblem” (podoficerem) bez ukonczenia szkoly oficerskiej i nie mial pojecia o taktyce i dzialaniach armii.

  W 1919r Pilsudski podpisal tajny uklad z Leninem, ktory byl wymierzony w armie bialych pod wodza gen.Denikina i nalezaloby sie zastanowic, czy Pilsudski zrobil to z powodow osobistych, czy z powodu wlasnej glupoty, poniewaz kolaboracja Pilsudskiego z Leninem i bolszewikami wcale nie zabezpieczyla Polski przed agresja bolszewicka, nawet, gdyby Pilsudski posiadal takie gwarancje na pismie, poniewaz czerwona zaraza atakuje wszedzie i wszystkich.

  Pilsudskiego nie bylo na polu bitwy w czasie obrony Warszawy przed bolszewikami w sierpniu 1920r, poniewaz kilka dni przed bitwa zrezygnowal z funkcji naczelnika panstwa i wyjechal do swojej zydowskiej kochanki Szczerbinskiej w okolice Krakowa.
  Wiec to Polacy zatrzymali zydo-bolszewicka nawale pod Warszawa, a nie Pilsudski, ktoremu sa nieslusznie przypisywane zaslugi.
  Z kolei Niemcy rozprawily sie z zydo-bolszewikami, mordujac ich przywodcow (R.Luksemburg, K.Likbnechta etc) i w ten sposob uporali sie z problemem stosunkowo latwo.
  W zwiazku z tym komunizm nie byl w stanie rozlac sie na cala Europe.
  Przepuszczenie bolszewikow przez Polske na Europe zachodnia oznaczalo rowniez zaprowadzenie bolszewizmu w Polsce i mielismy tego przyklady we wrzesniu 1939r, kiedy zydo-bolszewickie ZSRR po napasci na Polske przystapilo do realizacji planu wysiedlenia ponad 1.5 miliona Polakow z Kresow wschodnich na Syberie i wymordowania kadry wojskowej oraz polskiej inteligencji – razem okolo 25 tysiecy ludzi. A po zakonczeniu II wojny swiatowej w 1945r nastapila druga fala zbrodni komunistycznych i terror wobec patriotycznej czesci narodu polskiego, ktory trwal do 1956r.
  Wiec pomysl przepuszczenia bolszewikow przez Polske w 1920r na Europe zachodnia oznacza rowniez negatywne konsekwencje dla Polski i Polakow.

  Wojny miedzy panstwami i narodami nie naleza do przyjemnosci i w przypadku wojny, zolnierz nie ma wielkiego wyboru, chyba ze zachoruje na gardlo i przedstawi zwolnienie lekarskie, ze nie moze stawic sie do wojska – to tak na wesolo.

  Pozdrawiam

  Polubienie

  • janekk

   Witaj Toronto,
   Z tym przepuszczeniem bolszewikow to chyba przesadzilem ale faktem jest zamiast przygotowac Polske do obrony Pilsudski zgodnie z poleceniami s swoich mocodawcow pierwszy podjal dzialania zaczepne dajac tym samym uzasadnienie dla odwetu bolszewikom.
   Czytalem ze po Pilsudskim posprzatac musial general Rozwadowski ale chwala dzieki propagandzie splynela na tego zydowskiego agenta.
   Poczawszy od bitwy z Turkami pod Wiedniem az do dnia dzisiejszego dzieki roznym Stolzmanom, Kalksteinom i innym Polakow wystawia sie do walki w w imie obcych interesow i potem jeszcze w nagrode nazywa, zreszta slusznie agresorami.
   No przeciez Polak Franek Dolasa rospetal druga wojne swiatowa 🙂
   Pozdrawiam

   Polubienie

   • Toronto

    Czesc Janek,
    Szef wywiadu gen.Zagorski z PPS mial w reku dowody tajnej wspolpracy Pilsudskiego z Niemcami to nie zrobil z tego uzytku tylko wahal sie. A po przewrocie majowym w 1926r, Pilsudski zaczal robic porzadek ze swoimi przeciwnikami.
    I tak gen. Zagorski zostal zamordowany z polecenia Pilsudskiego, a jego cialo oprawcy Pilsudskiego pocieli na kawalki i wrzucili do Wisly.
    Gen.Rozwadowski zostal osadzony w Berezie Kartuskiej, byl bity i podtruwany, a po wypuszczeniu z wiezienia wkrotce zmarl.
    Kolejny polski patriota i przeciwnik Pilsudskiego, W.Korfanty byl bity i torturowany w Berezie Kartuskiej, a po wypuszczeniu wkrotce zmarl.
    Polski patriota i premier Polski W.Witos tez trafil do Berezy Kartuskiej i byl wielokrotnie bity przez oprawcow Pilsudskiego i na nim lista sie nie konczy.
    Pilsudski wydal wyroki smierci na wielu czlonkow PPS, ktorzy przejrzeli gre Pilsudskiego i sie jemu przeciwstawili. Jednym z nich byl plk W.Sikorski (pozniejszy general i wodz naczelny polskiej armii na zachodzie), ktory uciekl do Francji, a kto nie zdazyl to zostal zamordowany.
    Kolesie Pilsudskiego robili mu dobra propagande Pilsudskiemu i nawet owczesny rzad wydal postanowienie po smierci Pilsudskiego, ze nie wolno mowic zle o Pilsudskim, w przeciwnym wypadku grozilo wiezienie.
    Pozniej przez kolejne pokolenia Polacy przechodzili pranie mozgow i nawet dzis oficjalna propaganda kreuje Pilsudskiego na bohatera.

    FILM NA YOUTUBE – JAK ROZPETALEM II WOJNE SWIATOWA

    Pozdrawiam

    Polubienie

 12. Chum

  oj toronto , oj janek . Wy wszystkich nazywacie lewakami kto ma inne poglądy . Wytłumacz mi żmijo kanadyjska co to jest lewak ? , bo ty nawet nie znasz znaczenia tego słowa co je ciągle wypowiadasz .
  To was czeka wielcy katole – plujki nienawiścią :

  Polubienie

  • On w ogóle nie ma zielonego pojęcia o czym gada, pierdoli od rzeczy jak nakręcona katarynka i myśli że ja, czy ktokolwiek inny traktuje go poważnie. Myśli że nie mam nic lepszego do roboty od bezowocnej i bezsensownej dyskusji z krzyżowcem, katolem, misjonarzem i apologetą amerykańskiego imperializmu, żydo-kapitalizmu i najordańskiej psychozy.
   Także nawiedzony człowieku z Kanady, daj se siana, bo nie masz szans, ani mnie, ani nikogo innego przekonać do czegokolwiek, bo ani ja ani nikt inny nie ma zamiaru cię słuchać, traktować poważnie, ani podejmować dyskusji gównem, bo dyskusja z gównem nobilituje gówno bez potrzeby.

   Polubienie

   • Toronto

    re: przemex,
    Nie szukaj tematow zastepczych i sam nie pierdol od rzeczy, tylko odpowiedz na 23 pytania rzeczowe dotyczace waszego idola Putina:
    1. Czy Putin nie zakladal mycy ?
    2. Czy Putin nie zapalal menory w synagodze ?
    3. Czy Putin nie przeznaczyl swojej pensji miesiecznej na muzeum holokitu w Moskwie ?
    4. Czy Putin nie odznaczyl rabina Pewznera zlotym medalem za rozbudowe judazimu w Rosji ?
    5. Czy Putin nie spotyka sie z rasistowska sekta zydowska Chabad-Lubawicz ?
    6. Czy Putin nie ufundowal popiersia szefowi KGB – zydowi J.Andropowowi ?
    7. Czy Putin nie jest synem zyda Epsteina i zydowki Szelomowej jak twierdza rodowici Rosjanie ?
    8. Czy ojciec Putina nie byl w zydowskim NKWD, a dziadek Putina nie byl kucharzem zyda Lenina i zyda Stalina ?
    9. Czy Putin nic nie wiedzial i nie ma nic wspolnego z:
    – zamordowaniem plk Litwinienki,
    – z zamordowaniem wice-szefa GRU (wywiadu wojskowego) generala J.Iwanowa,
    – z morderstwami ponad 100 dziennikarzy, ktorzy chcieli poznac uklady Putina z zydowskimi oligarchami w Rosji i szczegoly prowokacyjnych zamachow terrorystycznych w Moskwie przygotowanych przez FSB (dawne KGB) ?
    10. Czy nie toczy sie w Rosji walka pomiedzy KGB-FSB (tajna policja) a GRU (wywiadem wojskowym) o wplywy i pieniadze ?
    11. Czy Putin nie zerwal ukladu z Iranem na dostawe rakiet S300 i S400 po poufnych rozmowach z prezydentem USA ?
    12. Czy Putin nie poparl sankcji wobec Iranu nalozonej przez ONZ pod naciskiem NATO ?
    13. Czy Putin nie zezwolil na szkolenie oddzialow rosyjskich w bazach NATO ?
    14. Czy Putin nie zamowil Dronow (szpiegowskich samolotow bezzalogowych) w Izraelu ?
    15. Czy Putin nie podpisal tajnej umowy o wspolpracy militarnej z Izraelem ?
    16. Czy Putin nie wstrzymal procesu ujawniania szczegolow zbrodni katynskiej ?
    17. Czy Putin nie ustanowil swieta narodowego Rosji w rocznice wyrzniecia Polakow na Kremlu 4 listopada 1612r ?
    18. Czy Putin nie dogadywal sie po cichu z Niemcami w sprawie budowy linii gazowej po dnie Baltyku, ktora stworzyla problemy dla portu morskiego w Swinoujsciu ?
    19. Czy Putin nie uzyl szantazu i nie zablokowal eksportu polskich produktow rolnych i miesnych z Polski do Rosji w 2005r ?
    20. Czy Putin mowil prawde o inwazji Sowietow na Polske 17 wrzesnia 1939r podczas jego pobytu w Polsce w 70 rocznice wybuchu II wojny swiatowej ?
    21. Dlaczego Putin nie chce uznac zbrodni katynskiej za zbrodnie wojenna, pomimo ze to jest faktem ?
    22. Dlaczego D.Kosiur krytykuje wylacznie USA, a nie krytykuje Rosji, komunizmu i ZSRR, ktore wyrzadzily wiecej szkody Polsce niz USA ?

    Zrodlo:
    https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/04/06/brak-politycznej-swiadomosci-to-koniec-panstwa-i-narodu/

    DO TEJ PORY NIKT NIE ODPOWIEDZIAL NA FORUM WPS NA POSTAWIONE PRZEZE MNIE PYTANIA – minelo 2 i pol roku i to tez jest metoda dzialania w nadziei, ze Polacy zapomna o tych pytaniach.

    Dodatkowe pytanie:
    23. Czy Putin i Duma Rosji nie zezwolili na utworzenie bazy tranzytowej dla NATO w Uljanowsku ?

    Polubienie

  • Toronto

   Chum, chlopku roztropku…
   Jesli „przemex” woli 100 razy bardziej lewakow niz prawakow (wpis z 1 Listopad 2015 o 17:44) , a ty i „antyjude” spolkujecie z „przemex” to nawet wasz 1 raz spolkowania z „przemex” czyni z was 100% lewakow.

   A teraz do rzeczy…
   Nazwales mnie katolem, ale nie zgadles, wiec sprobuj jeszcze raz.

   Polubienie

 13. julius

  „Chcieliśmy dać wkład w pokój i w bezpieczeństwo niewinnych ludzi, którzy są narażeni na zamachy terrorystyczne – tłumaczy wysłanie polskich pracowników ochrony Beniamin Krasicki( zapewne żyd z przywłaszczonym dobrym polskim nazwiskiem ) z firmy City Security. Inicjatywa spotkała się z dużym entuzjazmem w Izraelu.”
  Z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że będzie to szkolenie z zakresu walki w mieście w rzeczywistych warunkach bojowych. Ochotników pochodzenia żydowskiego dobrze opłaconych przez swoich ziomków też pewnie nie zabraknie.

  Polubienie

 14. jurek656

  Bycie dzisiaj KATOLIKIEM to porażka , to poronienie , to niechcący sprzymierzenie się z oprawcą , z 1000 letnim „zmiękczaczem ” umysłu , co ? coś nie po drodze ? Komu jeszcze coś się wydaje . Komu jeszcze życie nie przypiekło do żywego ! Bądź CZŁOWIEKIEM , nie chu…m . Jeśli Ci nie pasuje moja retoryka , to zaproponuj swoją . Spróbuje Ciebie zrozumieć , lecz nie bądź obojętnym ch…m . Bądź sobą , a uszanuje Ciebie , nie bądź nijaki jak Grodzka .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s