Renegaci na pomniki. Żyd i Kościół razem przeciw Polakom.

zdrajcy_przechrzty

Podły to dla Polski i Polaków czas, gdy ulice, place, szkoły, pomniki, a nawet święci Kościoła, noszą imiona zdrajców narodu i państwa.
Podły to dla Polski i Polaków czas, gdy we własnym państwie nie decydują o niczym.
Gdy narodowa kultura i media zastąpione gadzinowymi syjonistycznego okupanta,
gdy syjonistyczne kreatury obwołuje się polskimi autorytetami,
gdy oświata w żydo-masońskich łapach,
gdy Polak jest zniewolonym pracownikiem – jeśli nim w ogóle jest – i zarobkowym emigrantem.
Podły to czas, gdy dwie zwycięskie partie konkurujących ze sobą frakcji, europejskiej i anglosaskiej, żydowskiego okupanta, wspomagane przez Kościół, ramię w ramię, dzielą nieświadomych politycznie Polaków na dwa zwalczające się obozy. Bo przecież taki jest ich rzeczywisty cel, dzielić, rządzić i niszczyć – tego wymagają mocodawcy z USA.
Czy to możliwe, żeby przeciętny Amerykanin był okupantem Polski? Przecież, to absurd – ? Przeciętny Amerykanin nawet nie wie, że istnieje takie państwo. Wie jednak o tym każdy Żyd w USA, a zwłaszcza ci, którzy w USA sprawują faktyczną władzę – władzę finansową nad zachodnim światem.

 

12074965_942037675838094_5291882182681082008_n

W Otwocku k.Warszawy, syjonistyczne środowisko ponad podziałami, jedną z ulic chce ochrzcić imieniem płk. R.Kuklińskiego, zdrajcy współpracującego z USA – z okupantem Polski i Europy.
„Chrzest” będzie uroczysty, bowiem mszę odprawi biskup – senior łowicki Józef Zawitkowski. Przewidziano udział Kompanii Honorowej WP. Jednym z lektorów będzie aktor J.Zelnik. Historyk, prof. J.Żaryn dorzuci swoje trzy po trzy o obaleniu komunistycznej dyktatury w 1989r.
Partnerem wydarzenia będzie Muzeum Historii Polski – chyba historii pielęgnujacej zdrady i zdrajców Polski (?).
Swój udział w „chrzcie” zapowiedzieli m.in.: Stowarzyszenie Międzynarodowy Rajd Katyński, Fundacja Dokumentacji Czynu Niepodległościowego – ironia, czy kpina (?), Ogólnopolski Komitet Pamięci ks.J.Popiełuszki – czy nie przewróci się w grobie?, itp. polskie organizacje nie wiadomo przez kogo i w jakim celu powołane i przez kogo zawiadywane.

Tylko Polaków mieszkających w Otwocku nikt o zdanie nie pytał.

 

Mariusz-Błaszczak-w-Otwocku-e1443519872844

Inicjatorka antypolskiej hucpy z nazwaniem ulicy imieniem płk.Kuklińskiego, Małgorzata Kupiszewska (w środku) – Otwock, spotkanie wyborcze październik 2015r.

_____________________________

Z ostatniej chwili:

sesja_0422Dzisiaj rano, 4.11.2015r., w żydowskim Radiu Wnet niedouczony młodzian lub po prostu polityczny głupek, a może już antypolska kreatura -?, Przewodniczący Rady Miasta Otwocka, niejaki Jarosław Margielski, zapraszał słuchaczy na syjonistyczną hucpę uczczenia imieniem renegata otwockiej ulicy. Takich mamy radnych po 25 latach żydo-reżimów.

_____________________________

21.02.2014, sejm IIIŻydo-RP uchwalił:

„W 10. rocznicę śmierci płk. Ryszarda Kuklińskiego Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wyraża najwyższe uznanie dla działań pułkownika, którego poświęcenie przysłużyło się obaleniu w Polsce komunizmu i utrzymaniu światowego pokoju zagrożonego ofensywnymi planami militarnymi Związku Radzieckiego. Kierując się dobrem Polski i Polaków, nie zważając na niebezpieczeństwa, Ryszard Kukliński odważnie przeciwstawił się komunistycznemu reżimowi, stając w jednym szeregu z bohaterami walk o polską niepodległość.”

 

0001301BCVD84TUS-C102

 

 

Dariusz Kosiur

PS

Polecam: „Czy Ryszard Kukliński może być wzorem do naśladowania dla Słowianina i Polaka?”– autor A.Szubert „Opolczyk” – https://opolczykpl.wordpress.com/2014/02/18/czy-ryszard-kuklinski-moze-byc-wzorem-do-nasladowania-dla-slowianina-i-polaka/

Reklamy

182 Komentarze

Filed under Bez kategorii

182 responses to “Renegaci na pomniki. Żyd i Kościół razem przeciw Polakom.

 1. Andrzej Boryga

  Zniewolenie Polski Trwa I Jest Coraz Gorzej. Zydowski Porzadek Swiata Jest Juz Faktem. Czy Dla Uciemiezonego Narodu , Nadejdzie Kiedys Czas , Gdy Polska Bedzie Polska? Mam 58 Lat I Chyba Juz Tego Nie Dozyje

  Polubienie

  • Panie Andrzeju, czy nie zwrocil Pan uwagi, ze pol swiata zydowskiej finansjerze ucieklo spod „ich” lichwiarskiej lopaty???…
   Panstwa „BRIKS”, ktore wywalily z cyrkulacji zydowskiego dolara z federal reserve i wciaz zakupuja zloto i srebro, by ich waluta nie podlegala spekulacjom zydowskiego lichwiarskiego establsz-zygo-fermentu…
   Dzisiaj zydzi moga tylko cierpliwie czekac na „okazje” wywolania III zydowskiej wojny swiatowej, ale Rosja skutecznie te syjonistyczne zapedy gasi wodospadem rozsadku i przemyslen…
   zydostwo jest w sytuacji „patowej” i nie bardzo maja miejsca (w sensie politycznym i militarnym) na jakikolwiek ruch w jakimkolwiek kierunku. Na razie tylko moga „improwizowac”…I tylko improwizowac…
   ==========================
   jasiek z toronto

   http://polskawalczaca.com

   P.S. Doczekamy sie wszyscy…

   Polubienie

 2. chum

  Pan tego nie dozyje i ja również

  Polubienie

 3. Panowie,
  teoretycznie macie rację, ale też i nigdy nic nie wiadomo.
  Poza tym warto myśleć także o następnym pokoleniu, zresztą jest to nasz obowiązek – organizujmy się przeciw syjonistycznemu zniewoleniu.

  Polubione przez 2 ludzi

 4. socjalnacjonalista

  PIS – owska prawica sama się kompromituje w sprawie Kuklińskiego.
  Z jednej strony, w sprawie oceny stanu wojennego, odrzuca się tłumaczenia Jaruzelskiego, i daje się do zrozumienia, że nie było możliwości żadnej interwencji wojsk radzieckich w Polsce, bo ZSRR była w fazie schyłku. Żeby tu wspomnieć np. film Brauna „Towarzysz generał”, wypowiedzi rosyjskiego dysydenta i miłośnika USA Bukowskiego, Cenckiewiczów i innych. Stawiają jasno tezę: nie było szans na interwencję, stan wojenny był prywatną i zwierzęcą „podłością” generała.

  Z drugiej, okazuje się, że według Kuklińskiego, kilka lat później, w 1985 zagraża Europie śr. wojna nuklearna, a właściwie światowa! I Ci sami historycy pisowscy mówią: tak jasne, zagrażała nam wojna atomowa! Przecież to bzdura. W latach 80tych proces likwidacji bloku wschodniego był bliski końca, wiedziały o tym tłumy prozachodnich Żydów, których pozycja w Moskwie naturalnie zaczęła rosnąć. W 1985 nawet Polak Jaruzelski jest po spotkaniach z Rockefellerem, co skutkuje wejściem do MFW, a w Rosji nieuchronność przemian jest znana dużo wcześniej.

  Jak widać dla takich upolitycznionych historyków, nie liczą się fakty, a emocje. Dlaczego? To wiemy.

  Stopień zakłamania całej bajki dla idiotów o „dobrym” Kuklińskim, który pokrzyżował plany okropnym sowietom /a pewnie i uratował świat przed III wojną :)/ jest ogromny, z czasem dopiero ustalimy jak wielki.

  Polubione przez 1 osoba

  • Toronto

   re: Artykul D.Kosiura,
   cytat: „W Otwocku k.Warszawy, syjonistyczne środowisko ponad podziałami, jedną z ulic chce ochrzcić imieniem płk. R.Kuklińskiego, zdrajcy współpracującego z USA – z okupantem Polski i Europy”.

   KOMENTARZ
   Z polskiego punktu widzenia, R.Kuklinski wspolpracowal z sowieckim okupantem Polski, tzw. ZSRR, podobnie jak wielu polskich komunistow: W.Gomulka, E.Gierek, A.Siwak etc i to czyni ich wszystkich zdrajcami.
   Wiec wspolpraca Kuklinskiego z wywiadem USA przeciw sowieckiemu okupantowi nie czyni go zdrajca, poniewaz USA nie bylo okupantem Polski.
   W zwiazku z tym, D.Kosiur nie ma racji i oklamuje Polakow.
   Ale jesli uwzglednimy sowiecki i komunistyczny punkt widzenia, to dla sowietow i polskich komunistow R.Kuklinski jest zdrajca.
   Pytanie:
   W czyim imieniu wypowiada sie D.Kosiur ?

   Polubienie

   • chum

    Ze też Pan Dariusz jeszcze tu cię utrzymuje . Ma cierpliwość .

    Polubienie

   • Franz

    USA jako siedlisko żydostwa i przez nie sterowane było i jest od wielu lat okupantem CAŁEGO ŚWIATA i każdy kraj który się mu przeciwstawia walczy o wolność wszystkich narodów na naszej planecie. ZSRR i Układ Warszawski były „ością w gardle” międzynarodowego żydostwa sterującego USA które dąży do hegemonii i jednobiegunowego porządku świata. Dziś tę rolę spełnia obecna Rosja ze swoim prezydentem Putinem czego ty nie możesz znieść, mało tego, jesteś jednym z tysięcy zachodnich klakierów(bo Polakiem nie jesteś- Polak nie pluje na swój naród i swoją Ojczyznę) którzy tworzą na zamówienie(możemy się domyślać czyje) życiorysy poszczególnym politykom w celu siana zamętu na forach np: Putin-żyd, Gaddaffi-żyd, Fidel Castro-żyd, Jaruzelski-żyd, Stalin-żyd, Wałęsa-żyd, zupełnie jakbym czytał Leszka Bubla. Na dodatek powołujesz się przy tym na wysokich ranga oficerów LWP, na wywiad PRL, jak taki śmierdziel jak ty który w MON-ie był kapralem a później uciekł z Polski w latach 80-tych może cokolwiek wiedzieć na temat LWP czy MSW. Naprawdę zdrowy żydowski cymes! I jeszcze te bajki o pijaku Świerczewskim, matrioszce Bierucie i Siwickim, po jaką cholere podstawiać kogoś w miejsce generała Siwickiego skoro miał żonę żydówke która nim sterowała?! Po jaką cholere podstawiać kogoś w miejsce Bieruta skoro robił to co mu Berman kazał?! W 1992r Jaruzelski był już NIKIM w sensie politycznym, NIKIM, Jaroszewicz czekał prawie pół wieku od śmierci Świerczewskiego do 1992r aby zdradzić Polakom że Jaruzelski to matrioszka?! Przecież to totalny absurd!!! Mógł to zrobić tysiąc razy wcześniej a nie wtedy gdy było już po Jaruzelskim. Jaroszewicz zginął bo miał liste płac polityków Solidarności którzy brali od 300-600$ miesięcznie od Kiszczaka za kapowanie, te dolary pochodziły z afery żelazo gen. Milewskiego ale to dla ciebie za trudne do zrozumienia.

    Polubienie

   • Toronto

    re: Franz,
    USA jest pod kontrola zydostwa od 1913r (powstanie FRB), zas ZSRR jest pod kontrola zydostwa od 1917r (rewolucja zydo-bolszewicka).
    O tym, ze zydostwo kontroluje Ameryke, Rosje i Polske mowil sam Berman w swoim referacie wygloszonym na forum zydowskiej organizacji Poale-Syjon w 1945r.

    NAUCZ SIE TYCH FAKTOW NA PAMIEC !…. poniewaz twoja lewacka propagande czuc na 10 tysiecy kilometrow, durniu.

    Polubienie

  • Toronto

   re: socjalnacjonalista,

   PiS to zydo-socjalisci i nie maja nic wspolnego z prawica.

   Grozba interwencji ZSRR w sprawy Polski zawsze istniala, ale ZSRR nie mogl rozpetac wojny w Polsce, poniewaz od grudnia 1979r prowadzil wojne w Afganistanie – wojna trwala przez 10 lat (do 1989r) i ZSRR wyszedl z tego zniszczony ekonomicznie i wkrotce cala sowiecka gospodarka padla na pysk – w tym czasie toczyla sie rowniez wojna miedzy Iranem, a Irakiem – Irak byl wspomagany przez USA.
   Poza tym Kreml dostal ultimatum od prezydenta USA R.Reagana oraz nikt nie byl pewny jak zachowa sie polskie wojsko na inwazje wojsk sowieckich w Polsce i jak zachowaja sie wojska w innych krajach okupowanych przez ZSRR, wiec stawka byla bardzo wysoka i ZSRR nie dalby rady prowadzic wojny w krajach przez siebie okupowanych.

   Gen. „Jaruzelski” byl zydem i nazywal sie Margulis.
   Prawdziwy W.Jaruzelski mial uszkodzone palce u reki na skutek wypadku w mlodosci, a gen. „Jaruzelski” mial wszystkie zdrowe palce u rak.
   Matka i siostra prawdziwego W.Jaruzelskiego nie rozpoznawaly syna i brata w gen.”Jaruzelskim”.

   Nie jest istotny tytul naukowy lub zajmowane stanowisko przez osobnika uwazanego przez innych lub uwazajacego sie za historyka, ale istotna jest wiedza i stosunek do faktow historycznych.
   Poza tym historycy z IPN nie maja dostepu do pelnych informacji, poniewaz wiele akt zostalo zniszczonych przez KC PZPR i spec sluzby, a poza tym obce wywiady tez posiadaja swoje wlasne informacje i historycy z IPN nie maja do nich dostepu.
   Troche swiatla na sprawy stanu wojennego w Polsce rzuca plk Alganow oraz wysoko-postawieni generalowie sowieccy i z duzym prawdopodobienstwem mozna uznac, ze gen.”Jaruzelski” i spolka sami zadecydowali o wprowadzeniu stanu wojennego.

   Polubienie

   • socjalnacjonalista

    @Toronto
    Pan Kosiur nikogo nie okłamuje. Po prostu – co normalne -współpraca z obcym wywiadem jest zdradą, zwłaszcza z wywiadem bandyckiego kraju, które terroryzuje dziesiątki państw.
    Twoim kłamstwem za to jest, że w 1985 byliśmy pod okupacją ZSRR. W czym się ta „okupacja” przejawiała, w jakich zapisach prawnych i wydarzeniach, a może w zależności gospodarczej? Nigdy po 89 roku nie mieszkałeś o kraju o tym stopniu wolności. Istniały zależności personalne. Należałoby wybrać drogę reformy istniejącego systemu i usunąć wszelkie wady, ale bez rewolucji i rzucania się na kapitalizm, prywatyzując wszystko jak w chorym szale.

    A czy ty nie widzisz jak skończyła się współpraca z USA, jak ogromną szkodą dla Polski się zakończyła? To Żydzi z USA napisali podły plan zlikwidowania naszej gospodarki, te straty trzeba odrabiać przez pokolenia. I oni już to zaczęli robić w 1985 werbując Jaruzelskiego w orbitę swoich zależności. O to mam pretensję, nie o stan wojenny.

    Atakujesz admina, wprowadzasz w błąd, a potem zarzucasz żydowskie pochodzenie Jaruzelskiemu. Pierwsze słyszę, ok skoro tak to więc przedstaw dowody, jestem otwarty.

    Pisze tak bo twoja działalność tu nosi znamiona celowej dezinformacji.

    Polubienie

   • @ Toronto

    Akurat te dokumenty istnieją (i nie tylko w polskich archiwach), ale dostęp do nich jest ograniczony.

    Polubienie

   • chum

    socjalnacjonalista piękne dziękuje na wpis . Ten czekam na dowody w sprawie żydostwa Jaruzela , a tak naprawdę wydaję mi się , że ten człowiek potrzebuje pilnie wizyty u kanadyjskiego psychiatry . Mogę za sponsorować taką wizytę jeżeli koszt nie przekroczy 50 USD kanadyjskich. Pozdrawiam pana Konrada też serdecznie .

    Polubienie

   • chum

    Nie wiem podmianka Jaruzela . Ten prawdziwy różni się palcami od falsyfikatu . Rodzina go nie poznaje . Uwierzyłbym w Lejbe Kohne , ale w to trudno uwierzyć chociaz nie takie jaja w polsce juz były .
    Moim zdaniem Jaruzel był prawdziwy :
    NA KILKA CHWIL PRZED ZEJŚCIEM JARUZEL WOŁAŁ KSIĘDZA I SIĘ NAWRÓCIŁ – WYSPOWIADAŁ SIĘ . DO KURONIA TEZ WOŁANO KSIĘDZA .ZYD BY TEGO NIE ZROBIŁ .

    Polubienie

   • chum

    OCZYWISCIE ZDANIE POPRAWNIE : DO KURONIA NIE WOLANO KSIĘDZA

    Polubienie

   • Franz

    @mars
    znów bredzisz, kolejny raz kłamiesz, piszesz że Jaruzelskiego nie poznała własna matka i siostra, a rozmawiałeś z nimi??? Widziałeś je kiedykolwiek w swoim marnym życiu? Bo Albin Siwak tak, o czym pisze w swojej najnowszej książce „syndrom gotowanej żaby”, siostra Jaruzelskiego popłakała się przy Siwaku mówiąc że przyjechali do niej jacyś funkcjonariusze z MSW i kazali Jej udawać że nie poznaje własnego brata.
    Najpierw w jednym z komentarzy wyśmiewasz Siwaka uznając go za nieobiektywnego komuniste itd chociaż wszyscy wiemy że w Polsce nie było komunizmu(nawet pełnego socjalizmu nie było), podobnie wszystkich związanych z erą socjalizmu uważasz za niewiarygodnych po czym za chwile powołujesz się na pułkownika Ałganowa i generałów sowieckich???!!! A ile razy widziałeś Jaruzelskiego, Siwaka, Ałganowa czy generałów sowieckich? Ile razy z nimi rozmawiałeś? Ani razu. Jesteś nikim pod względem wiedzy na temat Jaruzelskiego i tego co się działo wokół niego. Wałęsa to lejba kohne??? Sama Anna Walentynowicz była u niego we wsi prowadząc śledztwo czy ten bałwan jest aby na pewno Polakiem i przyznała osobiście że bolek to Polak lecz pewnie teraz wymyślisz że i Walentynowicz to ukryta żydówka. Wiesz skąd się wzięło nazwisko Kohne przy Wałęsie i żydowskie nazwiska przy innych Polakach, kto to zrobił, kiedy i dlaczego? Zadzwoń do syna Czyrka, on ci opowie. Nic nie wiesz, powołujesz się na swoje wyssane z palca informacje, nie masz żadnych dowodów tylko chore insynuacje, nigdy nie znałeś żadnego wyższego oficera sowieckiego, żadnego polityka tamtego okresu, opierasz się jedynie na wymysłach i plotkach, kłamiesz i siejesz zamęt na tym forum.

    Polubione przez 2 ludzi

   • Od siebie dodam że zwyczajnie nie wiem czy Jaruzelski był żydem czy nie, pewnych i sprawdzonych dowodów zwyczajnie nie ma, a wypociny „Toronta” i jemu podobnych szpeców nie przedstawiają żadnej wartości.
    Wiem jedno, jeżeli chce się kogoś zdyskredytować, zarzuca się mu żydowskie pochodzenie, wtedy podświadomie ludzi mający zakodowaną niechęć do żydów z rożnych powodów nie będą traktować poważnie i szanować takiego człowieka. Tak postępuje się dzisiaj z prezydentem Putinem, wcześniej postępowano w taki sposób z Muamarem Kadafim czy Łukaszenką w okresie międzynarodowej nagonki na Białoruś, zarzucano im że są żydami, cel? Dyskredytacja w oczach opinii publicznej, zniszczenie wizerunku i tym samym pozbawienie ich wsparcia ze strony społeczeństwa celem osłabienia ich pozycji politycznej.
    Jaruzelskiemu zarzucić można jedynie że oddał władzę żydostwu z Solidarności bez jednego wystrzału nie próbując nawet bronić kraju. Choć z drugiej strony po spotkaniu w Moskwie w 1985 roku Rockefellera i Kissingera z Gorbaczowem, los ZSRR i PRL był przesądzony, choć przygotowania do sterowanego upadku bloku wschodniego trwały już od śmierci Stalina a w szczególności od śmierci wielkiego protektora żydów w ZSRR Ławrientija Berii. Więc Jaruzelski wyboru nie miał, władzę oddać musiał, bo niekorzystny wiatr od strony Kremla mu powiał, dodatkowo miał przeciwko sobie V kolumnę w Polsce w postaci żydów penetrujących wszystkie organy państwa oraz odmóżdżone antykomunizmem społeczeństwo podpuszczane przez kościół, więc większych szans na zwycięstwo i utrzymanie władzy nie miał a gdyby się uparł skończył by jak wielu przywódców niewygodnych dla banksterów.

    Polubienie

   • Toronto

    re: socjalnacjonalista,

    Czy ZSRR oraz agenci i marionetki Moskwy sprawujacy wladze w Polsce i odpowiedzialni za zbrodnie na narodzie polskim w latach 1939-1941 oraz 1945-1989 to polscy patrioci ?…. NIE.
    W zwiazku z powyzszym R.Kuklinski nie jest zdrajca Polski, poniewaz dzialal na szkode sowieckiego okupanta Polski i na szkode agentow i marionetek u wladzy w Polsce.
    I ktokolwiek zarzuca R.Kuklinskiemu, ze byl zdrajca Polski jest klamca lub/i marionetka Moskwy.
    Owszem, R.Kuklinski byl zdrajca, ale z punktu widzenia ZSRR oraz z punktu widzenia agentow i marionetek u wladzy w Polsce, ktorzy sluzyli sowieckiemu okupantowi Polski, czyli ZSRR w latach 1945-1989.
    Dlatego pytanie do D.Kosiura bylo proste i logiczne i brzmialo:
    W czyim imieniu wypowiada sie D.Kosiur ?
    Bo jesli wypowiada sie w swoim imieniu to klamie, a jesli robi to w imieniu ZSRR to jest marionetka ZSRR.
    LOGICZNE ?
    Wspolpraca z obcym wywiadem nie jest przestepstwem, chyba, ze polskie prawo (nie mylic z komunistycznymi nakazami i zakazami USTANOWIONYMI W CZASIE DYKTATURY KOMUNISTYCZNEJ w powojennej Polsce) stanowi o tym inaczej.
    I jeszcze wazny szczegol, otoz 22 lipca 1944r ZYDZI z PKWN (wszesniejsza nazwa to ZPP – „zwiazek patriotow polskich” zlozony z ZYDOW; powstal za zgoda zyda L.Berii w ZSRR) UNIEWAZNIL POLSKA KONSTYTUCJE Z 1935 ROKU.
    A w rocznice 22 lipca 1952r weszla w zycie konstytucja stalinowska w okupowanej przez ZSRR Polsce.

    Polska byla pod okupacja sowiecka do 1993r – w tym roku okupacyjna armia czerwona ostatecznie opuscila Polske – naucz sie tej daty na pamiec i nie wymyslaj nowej historii.
    Na marginesie dodam, ze ta SOWIECKA DZICZ, ktora uwazala sie za Rosjan, kompletnie zdemolowala bloki mieszkalne (wyrywali okna, drzwi etc i zabierali ze soba) i zatrula glebe na terenie swoich baz w Polsce, m.inn. w Legnicy, Borne-Sulinowo (na Pomorzu) etc.

    Ty „socjalnacjonalista” nie onanizuj powietrza swoja bujna wyobraznia.
    Ja pisalem na grupach dyskusyjnych w j.polskim pod koniec 1992r i w latach nastepnych jak ma wygladac reforma przemyslu i gospodarki w Polsce i proponowalem dofinansowanie polskich fabryk i zakladow oraz polskiego rolnictwa z budzetu panstwa z pomoca NBP (narodowego banku polskiego). A dzialania Balcerowicza nazwalem niszczeniem polskiego przemyslu i rolnictwa i zdrada polskich interesow narodowych i pisalem, ze powinien stanac przed plutonem egzekucyjnym – minelo ponad 22 lata od tamtego czasu i Balcerowicz oraz reszta zlodziei chodzi na wolnosci.
    Chce zwrocic tobie uwage, ze rozkradanie polskiego majatku narodowego rozpoczela NOMENKLATURA KOMUNISTYCZNA i AGENCI SPEC SLUZB PRL w 1988r – vide setki afer i naduzyc, ktorych nikt nie rozliczyl do dzis.

    Teraz na temat „wspolpracy” Polski z USA.
    Polskojezyczne zydostwo u wladzy w Polsce od 1990r realizuje interesy MIEDZYNARODOWKI SYJONISTYCZNEJ z siedzibami glownymi w Izraelu, USA i Unii Europejskiej.
    Zydostwo rzadzi Ameryka i Unia Europejska, i oczywiscie zydostwo rzadzi w Izraelu.

    Gen.”Jaruzelski” to zyd Margulis i agent sowiecki i te informacje pojawily sie na internecie pod koniec lat 1990-tych i zamiescil je Polak, ktorego rodzina i znajomi pochodzili z Kresow wschodnich i znali prawdziwych Jaruzelskich.
    Poza tym to twoim zasranym obowiazkiem jest ODRABIAC PRACE DOMOWA i szukac prawdy, zeby nie dac sie oglupic.
    Bo jesli nie bedziesz znal prawdy to bedziesz ciagle bladzil jak w labiryncie i w koncu calkowicie oglupiejesz.

    Poczytaj mi mamo:
    PONURA PRAWDA O „JARUZELSKIM”
    https://marucha.wordpress.com/2012/07/05/ponura-prawda-o-jaruzelskim/

    Przyjemnej lektury !

    Polubienie

  • socjalnacjonalista

   @Toronto.
   Przede wszystkim daruj sobie osobiste wycieczki jeśli nie rozmawiamy wprost.
   Apropo PRL-u. 17 września 1939 roku ZSRR zainstalowało w Polsce żydowskie elity, których spadkobiercy rządzą do dziś. Żydo-komunistyczne dziedzictwo, dosłowne lub pośrednie, ciągnie się od Korwina (protesty w 1968) do Zandberga (dziadek w KPP), łącznie z PO, PiS itd. Nigdy w żadnym słowie nie gloryfikowałem Armii Czerwonej. 1945-56 to czas żydowskiego protektoratu i mordowania resztek polskiej elity. Tak, data jest tragiczna.

   ALE NIE BĄDŹ ŚLEPY NA FAKT, ŻE PO USTĄPIENIU ŻYDOKOMUNY I ZMIANY POLITYKI ŚWIATOWEGO SYJONIZMU NA ANTYSOCJALISTYCZNĄ, SOCJALIZM ZACZĄŁ SŁUŻYĆ POLAKOM, DOPROWADZAJĄC NASZ KRAJ DO NIESPOTYKANEJ W DZIEJACH POTĘGI PRZEMYSŁOWEJ. PRZECZYTAJ KONIECZNIE TE DANE:
   http://www.mpolska24.pl/post/4797/prl-a-iiirp-w-liczbach1

   Nie możesz całego PRL-u wrzucać do jednego worka, to zupełnie różne etapy! Posłuchaj doc. Kosseckiego z „Grunwaldu”, więźnia politycznego w PRL, w czteroczęściowym wywiadzie na YT, który rozbija mity o ogromnej zależności PRL od ZSRR po 1956 roku i udowadnia je. Uważam, że w ciągu XX wieku największą suwerenność mieliśmy w latach 60tych i 70tych. I nie mówię, że było to doskonałe i nie mam zamiaru bezmyślnie i przesadnie gloryfikować PZPR-u. Ale wtedy istniało państwo, a teraz nie istnieje. Dzięki planom żydów amerykańskich Sorosa i Sachsa nie mamy nic, a przyczynił się do tego pan Kukliński.

   W latach 80tych większość nomenklatury przyczyniła się do przemian i jako pierwsi rozkradli co mogli. Tak oczywiście. Na tym polegała ich zdrada.
   Zależności między PRL a ZSRR po 1956 istniały, ale były raczej umowne i niepisane. W przeciwieństwie do lichwiarskiej okupacji UE zapisanej w prawie.

   Jaki jest więc twój stosunek do Grunwaldu? To też pewnie zdrajcy,bo popierali oddolną reformę PRL-u? Lepszego wyjścia nie było. A jak nie oni to kto? KOR? A może nikt? Czy wszyscy byli zdrajcami? Skoro tak to wybierz mniejszych zdrajców.

   Ja szanuję Grunwald, a nie żydo-amerykańską agresję NIE NA RZEKOMYCH „OKUPANTÓW” POLSKI, A AGRESJĘ SKIEROWANĄ PRZECIWKO OGROMNEMU DOROBKOWI GOSPODARCZEMU PRL!

   To co się stało z gospodarką i innowacyjnością Polaków po II wojnie to wzniesienie się na szczyty kreatywności. Prawdopodobnie największe w historii.

   Pytasz czy w PRL rządzili patrioci. U wielu były odruchy patriotyzmu, oczywiście wysoce nie doskonałe, ale wysoce większe niż w IIIRP.

   Dlatego uznaje zdecydowanie wyższość PRL-u nad III RP, ale nie stawiam tego jako przykład i ideał.

   Powtórzę jeszcze raz – 17 września to data wprowadzenia żydowskich okupantów, którzy odsunięci od władzy, wrócili z wsparciem żydostwa i zachodu.

   Sam nawiązuje do idealistycznej tradycji Partii Narodowych Socjalistów sprzed wojny, walczącej z syjonizmem, hitleryzmem i sowietami.
   https://socjalnacjonalista.wordpress.com/2015/10/03/patia-narodowych-socjalistow-1933-37-prekursorzy-mysli-socjal-narodowej-w-polsce/

   Co do WPS, to często różnię się mocno od niektórych propagowanych tutaj poglądów (gł. historia), jednak jest to jedna z kilku nielicznych stron, która jest bardzo wartościowa i bliska prawdy, zwłaszcza wybitna jest analiza geopolityczna bieżących zdarzeń. Doceń to. Nie powinieneś będąc gościem, dokonywać ostrych i wulgarnych ataków na adminów.

   Polubione przez 2 ludzi

   • chum

    socjalnacjonalista szczerzę wielkie podziękowania za wpis . Jakbyś pisał częściej byłoby super . Pozdrawiam.

    Polubione przez 2 ludzi

   • socjalnacjonalista

    Dziękuje, pomimo pewnych różnic, ogromnie szanuję W.P.S. oraz towarzystwo stałych komentatorów tworzące wartościową debatę. Pozdrawiam.

    Polubione przez 1 osoba

   • Toronto

    socjalnacjonalista,
    Nie lubie jak przeskakujesz i zaklamujesz wydarzenia historyczne, zeby tobie pasowaly do teorii jaka sam wyznajesz i glosisz z bledami – Chum nawet bije tobie za to brawa i prosi o wiecej takich polprawd, jako cwierc inteligent; przypuszczam, ze ma polowe twojej inteligencji.

    Otoz zydo-bolszewicy zaprowadzali swoja wladze na podbitych wschodnich obszarach II RP po 17 wrzesnia 1939r i trwalo to tylko do 22 czerwca 1941r, czyli do napasci Niemiec na ZSRR.
    Podbita zachodnia czesc II RP byla z kolei pod okupacja niemiecka do 22 czerwca 1941r, a po napasci Niemiec na ZSRR, cala II RP znalazla sie pod okupacja i kontrola Niemcow.
    Podzial II RP (rozbior panstwa polskiego poraz czwarty) wynikal z tajnej umowy pomiedzy Hitlerem a Stalinem (pakt Ribbentrop-Molotow), zawartej 23 sierpnia 1939r.
    Rzady zydo-bolszewikow w Polsce trwaja wlasciwie od momentu ponownego pojawienia sie armii czerwonej w 1944r, ktora wypychala Niemcow z Polski i zaprowadzala rzady komunistyczne – patrz zydowski PKWN utworzony w Moskwie i TERROR KOMUNISTYCZNY NA „WYZWOLONYCH” OBSZARACH POLSKI.

    Wsrod zydostwa znajdowali sie tez polscy komunisci, ktorzy w ciagu 45 lat istnienia PRL od czasu do czasu mieli wiecej do powiedzenia niz zydy, ale decyzje polityczne zapadaly w Moskwie, stad marionetkowe rzady komunistyczne w Polsce.
    W 1956r Wegrzy, a w 1968r Czechoslowacy chcieli uniezaleznic sie od wplywow politycznych komunistow z Kremla (ZSRR), wiec skonczylo sie to inwazja sowiecka na te kraje – LWP bralo udzial w inwazji na Czechoslowacje, podczas gdy komunisci w Polsce prali Polakom mozgi o „slusznosci ich rzadow komunistycznych, ktorym zagrazal imperializm amerykanski”, „przyjazni polsko-radzieckiej” i „kierowniczej roli PZPR”, ktora byla „przedstawicielka robotnikow i chlopow”, a w rzeczywistosci SOWIECKA AGENTURA W POLSCE i tak wygladala „suwerennosc” Polski i „wolnosc” narodu polskiego, czyli ty „socjalnacjonalista” opisujesz wydarzenia w PRL i zabarwiasz je na rozowo, a ja pisze tak jak bylo, bez zabarwiania i bylo szaro i ponuro, i nawet ktos spostrzegawczy wymyslil kawal o zyciu w PRL, ktory polegal na tym, ze podwijalo sie srodkowy palec pod dlon i kladlo dlon na stole z wyciagnietymi pozostalymi palcami.
    Nastepnie zaczynalo sie od kciuka pytaniem:
    Czy dal ci rzad prace ? TAK i podnosilo sie kciuk do gory.
    Czy placi ci za prace ? TAK i podnosilo sie palec wskazujacy do gory.
    Czy mozesz za to wyzyc ? I tu niestety nie mozna bylo podniesc kolejnego palca po podwinietym palcu srodkowym, co swiadczylo, ze NIE.
    I ostatnie pytanie brzmialo: To co trzeba robic ? Odpowiedz brzmiala: KRASC.
    I taka byla rzeczywistosc w PRL zwyklych Polakow i nie-partyjnikow, poniewaz partyjniacy stanowili warstwe uprzywilejowana.

    Ty „socjalnacjonalista” podpierasz sie statystykami sporzadzonymi przez zwolennikow organizacji „Grunwald”, ktora dzialala w porozumieniu z polskimi komunistami z PZPR i tych statystyk nie rozumiesz, nie potrafisz ich analizowac oraz ulegasz ZMANIPULOWANEJ PROPAGANDZIE, poniewaz porownanie gospodarcze okresu PRL (1945-1989) powinno dotyczyc tego samego okresu czasu co w panstwach kapitalistycznych Europy zachodniej i wtedy taka statystyka jest zrobiona prawidlowo i wowczas kazdy moze zobaczyc roznice w poziomie zycia Polakow w PRL, a innymi narodami zyjacymi na zachodzie Europy lub w Ameryce Polnocnej.
    Tymczasem manipulatorzy od statystyk porownuja stan posiadania fabryk i zakladow w okresie PRL do stanu jaki byl w okresie III RP, a w rzeczywistosci PRL”bis”, ktore to fabryki i zaklady albo zostaly celowo doprowadzone do ruiny, albo znajduja sie w lapach bylej nomenklatury komunistycznej oraz bylych agentow spec sluzb lub zostaly wyprzedane za bezcen obcemu kapitalowi.
    To co stalo sie w Polsce po 1990r jest ewenementem na skale swiatowa, poniewaz zadne panstwo zachodnie nie wyprzedalo obcym swojego majatku narodowego w takiej skali jak to mialo miejsce w Polsce i jest to takze regulowane przepisami prawnymi w panstwach zachodnich i wielokrotnie rzady panstw zachodnich udzielaly pozyczek zakladom prywatnym w swoich krajach i chronily je przed upadkiem i to nazywa sie patriotyzm i troska o dobro narodu.
    Poza tym nie trzeba miec tytulu naukowego, zeby sporzadzic jakakolwiek statystyke i wystarczy umiec liczyc i czytac.

    Dla mnie nie ma znaczenia, ze PRL byla w czolowce Europy lub swiata w ilosci wydobycia lub produkcji: wegla, siarki, stali, statkow etc etc, bo to jest zwykla propaganda.
    Mnie interesuje ile na tym zarobila Polska, czyli konkretnie ile wynosil PKB (produkt krajowy brutto) za kazdy rok rzadow komunistycznych w PRL oraz standard zycia przecietnej polskiej rodziny.
    Ale tych informacji nie podaja twoje „autorytety”, wiec ja tobie napisze, ze gross tej produkcji i towarow szedl do ZSRR, prawie ZA DARMO, np. za wegiel wysokokaloryczny ZSRR placilo Polsce 1 dolar i 22 centy za tone i PKP dowozilo ten wegiel do granicy z ZSRR, a za dostarczony wegiel do ZSRR, Polska otrzymywala zaplate w „rublach” – na rubla wchodzilo 2 dolary amerykanskie i ja nie moge dopatrzyc sie zyskow z tej transakcji, a ty „socjalnacjonalista” ?

    Dlatego powstal nowy kawal w PRL, ze Polska wysyla do ZSRR 100 tysiecy ton wegla, a my otrzymujemy w zamian 100 tysiecy par butow z ZSRR…. ale do podzelowania.

    Owszem, na Slasku „dudnily maszyny i piece hutnicze plonely”, jak w wierszu propagandowym zyda J.Tuwima, gornicy i hutnicy dostawali wieksze pensje i premie, niz wiekszosc robotnikow w pozostalych czesciach Polski, ale srodowisko naturalne bylo za*ebiscie zapylone pylem weglowym i zwiazkami chemicznymi, ktore bylo widac i czuc w atmosferze – ja wyleczylem sie z tego „dobrobytu” w ciagu pol dnia pobytu w Katowicach, bo po powrocie po 4 godzinach do hotelu i wejsciu do lazienki zauwazylem w lustrze „opalenizne” na twarzy, a w kilka sekund po tym, CALY CZARNY kolnierzyk u koszuli, ktora mialem na sobie – twarz od razu mi zbielala, gdy ja obmylem woda z mydlem.

    Napisze tez o tym, ze na 3 statki wyprodukowane w polskich stoczniach, jeden szedl za darmo do ZSRR i sowieci zyczyli sobie, zeby urzadzenia elektryczne i elektroniczne byly zachodniej produkcji i nawet zadali skorzanych kanap z zachodu, za co Polska placila w dolarach amerykanskich, a sowieci udawali, ze „placili” Polsce, ale w rublach.

    Moja matka zarabiala w latach 1960-tych w PRL 650 zl miesiecznie (rownowartosc 10 dolarow miesiecznie), czyli za malo, zeby zyc, a za duzo, zeby umrzec i oszczedzala pieniadze, zeby mi kupic nowe „pepegi” (chinskie szmaciane tenisowki, ktore kosztowaly 30 zl) , bo te co nosilem byly prawie zupelnie podarte od gry w pilke nozna.
    Po dwoch dniach, nowe tenisowki przetarly sie na palcach od kopania pilki i gdy matka to zobaczyla to zalamala rece i powiedziala, ze nie kupi mi nowych, bo nie ma pieniedzy, wiec wpadlem na pomysl zbierania pustych butelek i w ciagu 2 tygodni znalazlem ponad 30 butelek po winie (tzw. „jabcoki” patykiem pisane) w miejscowym parku, sprzedalem i kupilem nowe tenisowki.
    Moj ojciec nie chcial pracowac „za psi grosz” i otworzyl prywatny warsztat naprawczy, ale dlugo nie pociagnal, bo „wadza ludowa” oblozyla go wysokimi podatkami i nie chcial pracowac na darmozjadow, wiec zamknal zaklad i pracowal „po cichu”.
    A poniewaz moi rodzice nie nalezali do PZPR, wiec nie mieli latwego zycia w PRL, a w szczegolnosci moj ojciec, ktorego komunisci nazwali „WROGIEM POLSKI LUDOWEJ”, bo im glosno wygarnial prawde w ich czerwone komunistyczne ryje.

    W latach 1970-tych w PRL jeden z bezpartyjnych nauczycieli opowiadal, ze posiada prawo jazdy przez 25 lat i zalil sie, ze nie stac go na kupno samochodu i jezdzil motocyklem, i jego slowa ukazywaly komunistyczna rzeczywistosc w PRL i ja tez nie chcialem zmarnowac swojego zycia w PRL, w ktorym zaczelo sie pogarszac rok w rok, bo obiecane przez Gierka mieszkania dla mlodych malzenstw byly pustym sloganem propagandowym i tez zastanawialem sie, kiedy mnie bedzie stac na kupno samochodu.
    Np. zeby uzyskac mieszkanie w Szczecinie jakie posiadal w swojej puli dyrektor jednej z tamtejszych szkol, moja zona musiala wypelnic podanie i na podaniu byla wymagana opinia KW PZPR w Szczecinie.
    A poniewaz nie bylismy w PZPR, wiec opinia KW PZPR byla negatywna i zona nie dostala mieszkania z puli szkoly.
    Mialem kolege, ktory mieszkal z rodzicami, bratem i zamezna siostra – razem 6 osob doroslych w M4 (jakies 40 m2 i mieszkanie nalezalo do jego rodzicow) i przyslowiowo: „dupa tarla o dupe”, bo bylo ciasno w komunistycznych klatkach, a jego siostra ze szwagrem wplacili rate na mieszkanie spoldzielcze 3 lata wczesniej, podczas gdy okres oczekiwania na realizacje wynosil okolo 10 lat – takie byly realia zyciowe w PRL, podczas gdy w Kanadzie nie bylo problemow mieszkaniowych jak w PRL i wynajalem apartament 2-sypialniowy z balkonem (80 m2) na 3 osoby (dwoje doroslych i dziecko) za okolo 400 dolarow miesiecznie (wszystkie koszty wliczone), ktory rok pozniej moglem wykupic za 25 tysiecy dolarow (moja roczna pensja w tamtym czasie), ale zamiast tego kupilem caly dom z ogrodkiem za okolo 72 tysiace dolarow po 3 latach pobytu w Kanadzie.
    Swoj pierwszy samochod (uzywany) kupilem za gotowke (1100 dolarow) po 3 miesiacach pracy w Kanadzie i sluzyl mi przez nastepne 4 lata, a pozniej go sprzedalem za 750 dolarow, bo byl jeszcze w dobrym stanie i kupilem nastepny i wiekszy, tez uzywany za 3500 dolarow oraz kupilem samochod zonie, uzywany za 5 tysiecy dolarow, zeby mi nie zawracala ciagle glowy i nie brala mojego samochodu etc – tak wygladaly realia zyciowe w Kanadzie.
    I jesli ktokolwiek mowi lub pisze, ze kapitalizm jest „zgnily” i opowiada podobne rzeczy to jest po prostu GLUPI i nie zna realiow.

    Rzadzacy komunisci mogli wprowadzic bardzo proste rozwiazania w systemie, a mianowicie dac Polakom paszporty na stale i pozwolic im wyjezdzac na zachod do pracy sezonowej oraz udzielac kazdemu mlodemu malzenstwu 250 tysiecy pozyczki z NBP na niski procent i dlugoterminowy okres czasu na zagospodarowanie sie – rzadzacy komunisci powinni wyciagnac wnioski, ze strajkow grudniowych 1970r na WYBRZEZU.
    Naplyw dewiz do Polski i pobudzenie rynku wewnetrznego to metody prowadzace do polepszenia poziomu zycia Polakow w PRL, ale komunistyczne sqrwysyny u wladzy i zaklamana propaganda komunistyczna od razu upolitycznila strajki robotnicze na Wybrzezu i oskarzyla USA o dzialania agenturalne przeciw PRL i ZSRR oraz zrzucila wine na robotnikow i na „imperializm amerykanski”, godzacy w „pokojowy” ustroj komunistyczny i „dobrobyt” w PRL.

    To sa przyklady ukazujace roznice miedzy DYKTATURA KOMUNISTYCZNA panujaca w PRL (w ZSRR bylo jeszcze gorzej), a systemem kapitalistycznym w Europie zachodniej i w Ameryce polnocnej, ktory dawal ludziom szanse na lepsze zycie, bo rzady panstw zachodnich faktycznie troszczyly sie o swoich obywateli bardziej, niz komunisci, ktorzy obiecali naiwnym ludziom dobrobyt, a sami najwiecej kradli, byli skorumpowani i uczynili sie warstwa uprzywilejowana w kazdym panstwie, w ktorym sprawowali wladze dyktatorska.

    Dlatego porownywanie okresu PRL do okresu III RP uwazam za celowa manipualcje umyslami Polakow i Polek z powodow, jakie powyzej przedstawilem, zgodnie z falszywa teoria „o wyzszosci komunizmu nad kapitalizmem”, poniewaz w Polsce nie bylo i nie ma kapitalizmu.
    Polska po prostu zostala okradziona z majatku narodowego nalezacego do calego narodu i w pierwszej kolejnosci kradli sami komunisci, ktorzy przepoczwarzyli sie w „kapitalistow”, a reszta zostala zniszczona i wyprzedana za bezcen ZYDOM i SZWABOM w ramach EKONOMICZNEGO DEMONTAZU Polski, o czym pisze przez ostatnie ponad 20 lat na grupach dyskusyjnych i „autorytety” z organizacji „Grunwald” nie sa dla mnie autorytetami, a na dodatek manipuluja umyslami Polakow – jak sie ktos nie zna na zagadnieniach ekonomicznych to kazdemu mozna wcisnac kit i wystarczy go troche zabarwic politycznie, jak to robia „autorytety” z „Grunwald”.

    Kazde forum dyskusyjne jest pozyteczne, gdy odbywa sie na nim rzeczowa dyskusja, a nie wycie i zgielk fanatykow komunistycznego i dyktatorskiego PRL – NIGDY WIECEJ PRL !

    A jak Polacy chca miec dobrobyt w Polsce to musza zaczac od DEKOMUNIZACJI oraz ROZLICZENIA KORUPCJI I NADUZYC za ostatnie 70 lat, a przede wszystkim odebrac rozkradziony polski majatek narodowy, rozkradany od 1988r, bo ten majatek to podstawa bytu narodu polskiego i panstwa.

    Polubienie

   • „A jak Polacy chca miec dobrobyt w Polsce to musza zaczac od DEKOMUNIZACJI” – tak jakbym Kaczyńskiego słuchał, w pierwszej kolejności należy zacząć od reedukacji i resocjalizacji takich ciemnot umysłowych jak ty, bo inaczej nie widzę tego pozytywnie, a to można zrobić tylko w jeden sposób, w przypadku takich tępaków jak ty, czyli? PAŁOWANIE.

    Polubione przez 1 osoba

   • A między pałowaniami, obowiązkowe posypywanie solą i znowu pałowanie, przeplatane lewatywą, doskonałą odtrutką dla organizmu zatrutego „fast foodami”, których na zachodzie pełno, a które między innymi doprowadziły do katastrofalnego w skutkach odmóżdżenia i skretynienia zachodniego społeczeństwa, co widzimy zresztą po wpisach klasycznego przedstawiciela i apologety zachodniej antycywilizacji śmierci i odmóżdżenia zwanego „torontem”.

    Polubione przez 1 osoba

   • socjalnacjonalista

    Do czego chcesz mnie przekonać? Do wyższości kapitalizmu nad socjalizmem? Kapitalizm wymarzony przez wolnorynkowców nie istnieje, istnieje tylko jego mutacja sterowana kolektywnie przez wąskie grono wybrańców.

    Już napisałem, że Polska nie była całkiem suwerenna w PRL, (po co ten emocjonalny referat?), ale była dużo bardziej suwerenna niż teraz. Nie stawiam PRL za ideał – to też pisałem. Ja bronię tylko TYTANICZNEJ PRACY NARODU POLSKIEGO z tych lat.

    Co do statystyk. Do 1970 roku Polska właściwie nie miała długów, pomimo niesamowitego tempa odbudowy kraju. Przeczytałeś dane? BYLIŚMY 13 KRAJEM NA ŚWIECIE POD WZGLĘDEM NISKOŚCI ZADŁUŻENIA.

    I co z tego, że w Europie i Kanadzie, żyło się lepiej? Za długi zaciągane przez kolejne demokratyczne rządy na poczet wnuków i prawnuków obywateli. Sztuka to rozwój konsekwentny, ale nie na niespłacalny kredyt.

    Stawiam, że w UE jeszcze przez 50 lat będzie się żyło lepiej niż w Rosji, Chinach czy na Białorusi. ALE TE KRAJE SIĘ NIE ZADŁUŻAJĄ, a jeśli się zadłużają do niewspółmiernie mniej. Ale za parędziesiąt lat sytuacja się odwróci – zachód udusi się w żydowskim długu, a kraje wschodu zostaną wynagrodzone za mozolną i długotrwałą drogę. Chyba, że dadzą się wciągnąć w orbitę lichwiarzy.

    TO FIKCJA NA KREDYT, ELEMENT MATRIXA DLA IDIOTÓW, KTÓRA MA PRZEKONAĆ ŚWIAT, ŻE RACJĘ MA USA I UE POD KONTROLĄ MIĘDZYNARODOWEJ LICHWY. I ty ten teatr dla świata, to bogactwo zachodu na koszt potomków, za nieistniejące pieniądze, które będą płacić ich dzieci i wnuki, stawiasz za wzór?. Zmieniające się co 5 lat rządy mają w dupie zadłużenie, bo po nich władzę przejmie ktoś inny, ważne zbudować 5 stadionów przed wyborami albo dofinansować muzeum żydów.

    Gierek wziął „aż” 15 mld dolarów długu, ale po ich spłaceniu w 2007 widzimy, że większość ludzi w miastach mieszka w blokowiskach zbudowanych za te pieniądze i będzie tak przez następne lata. Teraz mamy ok 1000 mld $ długu i na co? Na stadiony czy włoskie pendolino? ŚLADU PO TYCH „OSIĄGNIĘCIACH” KIEDYŚ NIE ZOSTANIE, A NIE SPŁACIMY DO TEGO CZASU NAWET UŁAMKA TEGO DŁUGU.

    Wybrane elementy socjalizmu w połączeniu z nacjonalizmem tworzą nową jakość – wspólnota narodowa jest kompatybilna ze wspólnotą gospodarczą. Nacjonalizm i egocentryczny kapitalizm, nie współgrają w ogóle.

    Ataków na patriotów z Grunwaldu nie przyjmuję.
    WG.ciebie:
    Grunwald – zdrajcy, KOR – zdrajcy, PZPR – zdrajcy. Dla ciebie wszyscy zdrajcy!
    Jeden, k***a Toronto – jeden sprawiedliwy – w całym narodzie. Ja pier****.

    BEZ ODBIORU. NIE WCHODZĘ JUŻ NA TEN ARTYKUŁ, ODPOWIEDZI NIE PRZECZYTAM

    Polubione przez 2 ludzi

 5. janekk

  Byl jeszcze jeden szpieg – Oleg Pienkowski który bezinteresownie dostarczał materiały wywiadowcze dzięki którym zażegnano kryzys kubański ktory bez watpienia goril wojna nuklearna. Czy ludzie którzy nie widzieli z bliska szaleńczych anke komunistów moga z taka pewnoscia ich oceniac. A takı Jaruzelski który przekazał władzę w ręce żydów to chociażby z tego jednego powodu nie jest zdrajcą ?

  Polubienie

  • socjalnacjonalista

   Możesz powiedzieć, że jest zdrajcą, ale z powodów o których napisałeś, natomiast dla pisowców jest zdrajcą min. dlatego, że popierał…..wydarzenia w marcu 1968 roku, o czym również swego czasu rozpisywał się Cenckiewicz.

   Nie bronię generała w obronę, bo zaakceptował plan Sorosa itd. Tak, zdradził polski interes. Chciałem tylko wykazać skrajną niekonsekwencję historyków żydo-prawicy.

   W 80-tych latach elity ZSRR i PRL ustawiały się już dawno do transformacji na żydowski kapitalizm i miały szerokie udokumentowane kontakty z zachodnią finansjerą i decydentami. Wszelkie informacje o wojnach nuklearnych, w tych latach, to oczywista bajka,co oczywiste dla kogoś kto zna chronologię. Być może istniały takie plany, ale była to oczywista dezinformacja.

   Polubienie

  • Franz

   Zdanie pana Szuberta na temat osoby gen. Jaruzelskiego:
   „W marcu 1985 do Moskwy na spotkanie z Gorbaczowem przybyli Rockefeller i Kissinger. To wtedy zaproponowali oni Gorbiemu m.in. „demokratyzację” Polski poprzez dopuszczenie do sejmu ok. 1/3 posłów „opozycji”. I czyż nie jest to dziwnym zbiegiem okoliczności, że mniej więcej tyle „wytargowała” 3 lata później w Magdalence „opozycja”? Mogła ona ubiegać się o (prawie) 1/3 miejsc – i je zdobyła. W ten sposób plan Rockefellera „stał się ciałem”. Co było dalej po spotkaniu w marcu 85? Ano – Gorbaczow spotkał się na Krymie z Jaruzelskim (lato 1985) spędzającym tam tradycyjny „urlop”. I tam generał został poinformowany o postanowionej już przez Gorbaczowa pierestrojce i głasnosti. O zdanie Gorbi generała nie pytał. Jaruzelski wspominał przed laty o tym spotkaniu w jednym z wywiadów. Wiem, że bawię się teraz w „adwokata diabła”, ale zapytam – co miał począć Jaruzelski wobec postawienia go przez Gorbaczowa przed widmem głasnostii i pierestrojki z przerzutami na PRL? Gdyby odmówił i stracił poparcie Kremla, w najlepszym przypadku skończyłby jak Gomułka czy Gierek (wywołanie akceptowanych przez żydowską frakcję w PZPR, SB i MSW zadym przeciwko Jaruzelskiemu byłoby pikusiem dla żydowskiej opozycji). W najgorszym przypadku skończyłby jak Ceaușescu. Szans na stanie się polskim Łukaszenką nie miał. Za stan wojenny zbyt był znienawidzony przez miliony Polaków, opozycję, Solidarność i kk. I nie miał szans na uzyskanie poparcia jak przywódca Białorusi. Jedyne co mu pozostało wtedy to albo „niesławne” podanie się już wówczas do dymisji, albo haniebny współudział w „transformacji”. Wybrał to drugie. Za to oczywiście go potępiam. Ale były wtedy gorsze od niego kanalie. Służące na ochotnika – jak Wojtyła. A Jaruzelski był między młotem a kowadłem (z jednej strony nienawidzący go „katolicki naród”, z drugiej naciskający do zmian Gorbaczow i żydowska frakcja w PZPR).”
   Swoją drogą czytałem z niechęcią kłamstwa czekoladowego marsa na temat żyda Margulisa czyli rzekomego Jaruzelskiego(dla niego prawie każdy jest żydem- nawet Wałęsa chociaż sama Anna Walentynowicz zbadała jego rodzine i potwierdziła że bolek to Polak), swego czasu również i pan Kosiur twierdził że Jaruzelski to „matrioszka” o której wiedze posiadał premier Jaroszewicz i trzymał ją do 1992r i za nią został podobno zamordowany- w 1992r Jaruzelski w polityce był już nikim więc to nie był powód śmierci Jaroszewicza lecz tym powodem była lista konfidentów generała Kiszczaka z wierchuszki Solidarności którą otwierał sam Tadeusz Mazowiecki a którą to chciał upublicznić Jaroszewicz. W swojej najnowszej książce „syndrom gotowanej żaby”(najsłabsza) Albin Siwak potwierdza że gen. Jaruzelski nie był żadnym podstawionym szpiegiem czy matrioszką tylko Polakiem współpracującym ściśle z Moskwą a właściwie to podporządkowanym ZSRR.

   Polubienie

   • socjalnacjonalista

    Zgadzam się. 1985 rok to przełom i poddanie się bloku wschodniego pod dyktat lichwiarzy, ale było przygotowane dużo wcześniej na arenie globalnej i w powiązaniu z wydarzeniami w ZSRR i ogólnej reorientacji międz. syjonizmu. Myślę, że „polscy” syjoniści wiedzieli już to w latach 60tych, stąd ich kontrolowany desant za zachód (1968), Osobiście uważam, że Jaruzelski był zwykłym karierowiczem, był w aparacie w czasie dyktatury żydowskiej, mylnie zwanej stalinizmem, był w czasie rządów Polaków i wpuścił z powrotem żydo-komunistyczne potomstwo, tym razem działające z ramienia Rockefellerów i innych lichwiarzy. W latach 80tych miał dwa wyjścia – pomóc lichwiarzom opanować Polskę, albo robić na zachodzie za dyktatora. Kto wie jakby skończył, może jak Chauchescu?
    W każdym razie ocena jego osoby, jest – z mojej strony – zdecydowanie negatywna.

    Polubienie

   • Franz

    Pod koniec lat 70-tych ZSRR przestał „przysyłać” nam swoje uzbrojenie, już wtedy kadra dowódcza Wojska Polskiego wiedziała że blok wschodni chyli się ku upadkowi więc Twoje tezy o renegacie Kuklińskim i jego rzekomym bohaterstwie są jak najbardziej trafne. Co do żydostwa z terenów układu warszawskiego to oni już po zastrzeleniu szefa NKWD Berii w 1953r i dwóch garnizonów żydowskich NKWD przeorientowali się na zachód, przykładem chociażby słynny żydowski kat Józef Światło który zbiegł na zachód w 1953r i stamtąd szkalował Polskę i Polaków np w radio wolna europa.
    Taka ciekawostka, podobno Gomułka zapisał w Konstytucji wzmiankę o zrównaniu syjonizmu z nazizmem i całkowicie go zakazał, podobnie było z lichwą.

    Polubione przez 1 osoba

   • socjalnacjonalista

    Oczywiście, panie Franz. Pełna zgoda. Tworzenie takich organizacji jak Klub Krzywego Koła, czy Klub Poszukiwaczy Sprzeczności też już oczywiście było przygotowywaniem się do odgrywania roli przeorientowanej na zachód i demokrację opozycji. Proces reorientacji żydostwa rzeczywiście zaczyna się już na początku lat 50-tych.

    Polubienie

   • Toronto

    re: Franz,
    Dla mnie autorytetem sa fakty historyczne, a nie A.Walentynowicz, A.Siwak czy ksiazki pisane przez zyda Margulisa vel „Jaruzelskiego”.

    Informacje n/t zydowskiego pochodzenia Walesy posiadal wywiad wojskowy PRL.
    Oto słowa pułkownika Wojska Polskiego:
    „Widziałem akta Wałęsy, zebrane przez nasz wywiad wojskowy. Ojcem Wałęsy był niemiecki Żyd Leiba Khone, takież samo imię nosi obecnie Lech, służący w wojsku niemieckim w SS. Miał wyrok śmierci wydany przez AK, Gryfa Pomorskiego za wydawanie Niemcom Akowców, lecz zaciągnął się do SS i był dla podziemia nieuchwytny. Bronił w 1945 roku Gdyni przed nacierającą armią sowiecką. Wraz ze swym oddziałem zdążył się wycofać drogą morską na zachód Niemiec i tam jako wartownik w KL.Dachau poddał się Amerykanom. Udowodnił swoje ukrywane przed Niemcami żydostwo i został zabrany do USA. Tam żył w dostatku gdzie zmarł, pochowano go w Niemczech. Wałęsę wychowywał brat ojca, który pozostał w Polsce”.

    Informacje n/t zydowskiego pochodzenia Margulisa vel gen.”Jaruzelskiego”.

    ŚWIADECTWA LUDZI Z NAJBLIŻSZEGO OTOCZENIA JARUZELSKIEGO

    Rodzina
    Matka i siostra po powrocie z zesłania do Polski miały wątpliwości, co do autentyczności W. Jaruzelskiego. Rodzina była zastraszana przez UB i bała się mówić o swoich wątpliwościach.
    Jak podają ich znajomi, relacje między nimi były chłodne, a spotkania rzadkie i wymuszone! Podobno matka tuż przed śmiercią wyraziła wolę, iż nie życzy sobie jego obecności na swoim pogrzebie. Ksiądz odprawiający mszę żałobną, powiernik woli matki, wyprosił Jaruzelskiego z kościoła i ten musiał stać na zewnątrz (!).

    Koledzy z gimnazjum marianów na Bielanach
    Wojciech był pamiętany jako polski patriota, bardzo religijny i pilny uczeń. Znał dobrze łacinę (współczesny Jaruzelski nie zna łaciny!). Unika spotkań z kolegami gimnazjalnymi. Koledzy twierdzą, że to jest inna osoba.

    Jednym z kolegów gimnazjalnych Wojciecha był Zenon Komender (1923-1993), czołowy działacz PAX-u i polityk w PRL-u: w latach 1981-82 minister handlu wewnętrznego, 82-85 wicepremier, 85-89 z-ca przewodniczącego Rady Państwa, 69-89 poseł na sejm. Pomiędzy kolegami mówiło się, iż w zamian za ostentacyjne uwiarygodnienie Jaruzelskiego jako swego kolegi z gimnazjum i zachowanie milczenia, co do rodzących się wątpliwości, był przez onego wspierany w karierze politycznej.

    Rówieśnik ze szkoły podstawowej – syn stajennego zatrudnionego w majątku Jaruzelskich.
    W dzieciństwie był bliskim kolegą Wojciecha i całe dnie spędzali razem. Po wojnie ten pan mieszkał w Szczecinie, pracował w Stoczni Odra. W swoim środowisku otwarcie wyrażał opinię, że W. Jaruzelski nie jest prawdziwym Jaruzelskim. Jako jeden z argumentów podawał, iż Wojciech w dzieciństwie miał wypadek z maszyną rolniczą i jego prawa dłoń została okaleczona na zawsze – było to wyraźnie widoczne. Obecny Jaruzelski ma obie dłonie bez żadnej blizny (?!). Poza tym twierdził, iż osobnik podający się za Wojciecha Jaruzelskiego ma zupełnie inny charakter od Wojciecha, którego on dobrze znał! W sumie – był absolutnie przekonany, iż mamy do czynienia z osobą udającą Wojciecha Jaruzelskiego.
    Ten kolega Jaruzelskiego miał wizyty funkcjonariuszy UB, którzy ostrzegali go, że jeśli nie będzie milczał, to utopią go w Odrze, a jego rodzinę wymordują!

    Goryl Jaruzelskiego, płk Artur Gotówko
    Szef wydziału WSW zajmującego się ochroną gen. W. Jaruzelskiego. Funkcję tę pełnił od 1974 do XII 1981 r.
    Goryl w swoich wspomnieniach opisuje spotkania Jaruzelskiego z jego rodziną jako dziwne, zimne, wyrachowane; odnosił wrażenie, jakby Jaruzelski był zaprogramowanym robotem, bez uczuć i naturalnego ciepła jakie istnieje między członkami rodziny. Wyczuwało się jakąś nienaturalność, sztuczność tych relacji.

    Piotr Jaroszewicz, b. premier PRL
    Metodę matrioszek Jaroszewiczowi w głębokiej tajemnicy zdradził gen. Karol Świerczewski.
    Piotr Jaroszewicz twierdził stanowczo, iż Jaruzelski jest matrioszką, i on ma pewne dowody na to. Wymieniał także inne matrioszki piastujące wysokie stanowiska w państwie (Bierut, gen. Siwicki, gen. Molczyk)! Wszystko wskazuje, iż zginął z tego właśnie powodu… za dużo wiedział … Mordercy nie tknęli żadnych cennych rzeczy, zaś splądrowali cały dom czegoś szukając… (Jaroszewicz prowadził dziennik i był w posiadaniu jakiś tajnych dokumentów dotyczących Jaruzelskiego – podobno nazywa się Margulis.).

    Polubienie

   • chum

    Facet Toronto czy tobie odbiło ?
    Przytaczasz słowa jakiegoś gościa , które znane są od wieków i dostępne na youtube i się tym podniecasz ? . Rok temu dawałem tu zapytanie w sprawie lejby :
    odp pana Kosiura :
    Nie ma dowodów , że Wałęsa to Lejba .
    Przestań brać marychę w tej Kanadzie , bo z Jaruzelem to już po bandzie pojechałeś .
    Bardziej jestem skłonny uwierzyć w tego Katza czy jak mu Wojtyłę , ale może poproszę Przemexa by się wypowiedział , czy jest możliwe żydowskie pochodzenie Wojtyły .

    Polubione przez 1 osoba

   • chum

    Jeszcze raz ci napiszę :
    Jaruzel wezwał na kilka chwil przed śmiercią księdza , aby się wyspowiadać , czy zrobiłaby to żydowska podmianka ? . Zzemu Kuroń nikogo nie wzywał ? tępa pało .

    Polubienie

   • Są tacy którzy twierdzą że Wojtyła był żydem, ja nie wiem czy nim był czy nie, dla mnie osobiście ważniejsze od jego pochodzenia są jego czyny, a te nie są najlepsze, za wepchnięcie we współpracy z żydostwem, Polski w łapska międzynarodowej lichwy nie mam do jego osoby za grosz zaufania.

    Polubione przez 1 osoba

   • chum

    Dzięki Przemex za wpis . Brawa dla ciebie

    Polubienie

   • Toronto

    re: chum,
    Chodzenie do kosciola wcale nie oznacza, ze czlowiek jest swiety i ja nie znajduje srodkow lagodzacych dla zyda Margulisa vel „Jaruzelskiego”, ktory dopuscil sie ZBRODNI na narodzie polskim i UPODLIL narod polski, i mnie nie wzrusza twoje opowiadanie o spowiedzi i komunii zyda Margulisa.

    Poza tym wielu zydow przeszlo na rozne wyznania religijne w przeszlosci i dalej byli zydami i szkodnikami – vide chociazby opracowanie historyczne S.Didier pt. ROLA NEOFITOW W DZIEJACH POLSKI i przestan pierdolic glupoty „chum”.

    Polubienie

 6. Pingback: Renegaci na pomniki. Żyd i Kościół razem przeciw Polakom. | 7777777blog

 7. Krzysztof

  Toronto vel autobahn, mars itp. klony – zgłoś swoje produkty przemiany materii do centrali, pobierz stosowne gaże i wypierd… z tego portalu. Jeśli Kukliński był według ciebie bohaterem, to jesteś taki sam jak inicjatorzy budowy UBeliska jego imienia

  Polubione przez 3 ludzi

  • Pan Krzysztof ma rację

   M.in. z tego powodu nie blokujemy takich Komentatorów (Toronto vel autobahn, mars itp. klony), ponieważ ich opinie:
   a) wskazują na zainteresowanie naszym portalem żydo-reżimowej agentury, co świadczy o popularności (szczerze: bardzo skromnej, ale rosnącej) narodowego portalu;
   b) dają impuls do racjonalnej, logicznej, kontrargumentacji lub do intelektualnej zabawy z wrogami Narodu i Państwa Polskiego, w której ich poziom argumentacji stawia ich na pozycji przegranej;
   c) odwiedzającym ten portal pozwalają poznać fałsze, którymi posługuje się żydo-reżimowa agentura, żydo-media i takaż sama oświata.

   Polubienie

   • chum

    Panie Dariuszu niech on ten wpis wieczorem przeczyta . Oj będą bluzgi na pana i WPS zresztą on pisuje na innym forum i wszystkich z WPS nazywa lewakami .

    Polubienie

   • Toronto

    Panie Kosiur,
    Jestes pan zenujacy, a nie polski narodowiec, a strona WPS to LOBBY ROSYJSKO-POLSZEWICKIE (polszewik do odmiana polskiego bolszewika).
    Gdy ja pisze to wzrasta zainteresowanie strona i slyszalem to od innych forumowiczow na innych grupach dyskusyjnych, poniewaz to co ja podaje tego nikt nie podaje i staram sie zawsze podawac udokumentowane fakty historyczne, czego wasza strona unika i podaje tylko to co pasuje do waszej rosyjsko-polszewickiej ideologii.

    Polszewiki tego forum nie prowadza dyskusji na argumenty bo ich nie maja i stosuja ataki personalne wobec mnie – typowa UB-cka metoda.
    Przez 2 i pol roku nikt ze zwolenikow rosyjsko-polszewickiej strony WPS wlacznie z panem nie odpowiedzial na postawione przeze mnie 22 pytania o Putinie, bo te pytania was zatkaly i zaniemowiliscie, poniewaz demaskuja Putina, a wy nigdy takich informacji nie podawaliscie na forum WPS, czyli OGLUPIALISCIE POLAKOW POLPRAWDAMI o Putinie, logiczne ?

    Gdy Polacy poznaja prawde to was oleja cieplym moczem, bo nie jestescie wiarygodni i jestescie LOBBY ROSYJSKO-POLSZEWICKIM w Polsce i pisze to prosto w wasze slepia, a wy sie obcieracie i mowicie, ze pada deszcz lub zarzucanie mi, ze ja jestem zydem albo pracuje dla zydo-rezymowej agentury, wiec jeszcze musicie to tylko udowodnic co piszecie, zeby bylo prawdziwe i czekam kiedy to zrobicie, tak samo jak czekam na wasza odpowiedz na 22 pytania o Putinie, ktore wam zadalem 2 i pol roku temu i wasze milczenie tez jest odpowiedzia.

    Panie Kosiur, Polak-narodowiec nie bedzie kandydowal z listy zydo-socjalistycznej partii PiS, tak jak pan to uczynil i to ostatecznie przekresla pana jako polskiego narodowca i nawet Z.Wrzodak czuje wstret do PiS, a panu to nie przeszkadzalo.
    A W.Putin jest takim samym „przyjacielem” Polski i Polakow, jak tasiemiec jest „przyjacielem” pacjenta – uzylem przenosni historyka T.Jeske-Choinskiego, ktory adresowal to do zydostwa., bo wlasciwie cywilizacja zydowska jest tak samo zaborcza, jak cywilizacja turanska (Rosja) i cywilizacja bizantyjska (Niemcy), wiec dla Polski (cywilizacja lacinska) te 3 cywilizacje beda zawsze wrogo nastawione do Polski i Polakow i dowodzi tego HISTORIA i tych faktow historycznych nie jest pan w stanie zmienic.

    Toronto, Kanada

    Polubienie

   • Jednak miał rację Konrad, wy tam w tej Kanadzie czy USA, zatrzymaliście się w rozwoju kilka dekad temu, w momencie waszej emigracji do krajów zachodnich. Staliście się bardziej amerykańscy niż sami Amerykanie…

    Polubione przez 1 osoba

   • chum

    Chłopie Toronto napiszę ci jeszcze raz :
    1. IDZ DO PSYCHIATRY KANADYJSKIEGO – SFINANSUJE CI WIZYTE DO 50 USD .
    2. WEZ RELANIUM .
    3. ODRZUC MARYCHĘ .
    SWOJĄ DROGĄ NIECH KTOS TEMU PANU W KONCU ODPOWIE NA TE PYTANIA , BO BEDZIE MECZYŁ DO SMIERCI , A ZAINTERESOWANIE STRONĄ WZRASTA , BO LUDZIE LUBIĄ CZYTAĆ PAJACÓW .
    CIĄGLE KTOŚ TU PRZYCHODZI I MIESZA KUŻWA . SPOKOJU NIE MA . PRZED WYBORAMI BYL NAJAZD STRATEGÓW POLITYCZNYCH MARGOTHÓW I TERAZ ZNOWU TO SAMO KUŻWA .

    Polubione przez 1 osoba

   • Eee tam zaraz psychiatryk? Chum nie bądź taki brutalny! Jemu nie trzeba psychiatryka lecz baby! Facet zapewne dawno nie dymał lub w ogóle tego nie robił, a narastające „ciśnienie” w bułach, systematycznie nie obniżane, może powodować ataki agresji, nerwice seksualne, rozmaite psychozy na tle seksualnym, tak charakterystyczne dla religijnych fundamentalistów, traktujących tą całkiem naturalną czynność jako „grzech śmiertelny” i zło wcielone, za które trafia się ponoć do piekła na wieczne męki, fundowane przez ponoć nieskończenie miłosiernego. Więc osobiście zalecałbym mu wizytę w miejscowym kanadyjskim domu dla panien lekkich obyczajów(nie wiem po ile tam stoją dziewczynki, może ktoś się orientuje? Bo jestem skłonny mu się na nie dołożyć!). Jak już tu gdzieś Chum wspomniałeś, francuz i porządny masaż jajek może czynić cuda! Bo facet najwyraźniej traktuje dyskusję na tym forum jako sposób na osiągnięcie upragnionego orgazmu, jakiego zapewne nigdy nie miał!
    A dopiero po zalecanej wizycie, kiedy już ochłonie, mogę mu udzielić odpowiedzi na powyższe pytania. 😉

    Polubione przez 1 osoba

   • chum

    Toronto tylko jak będziesz oglądać nie trzep pewnej części ciała , bo pójdziesz do Lucyfera . Pamiętaj o tym .

    Polubione przez 1 osoba

   • Niech uważa aby nie ochlapał sobie monitora, zanieczyszczony monitor może być jednym z powodów dlaczego wypisuje takie głupoty, po prostu nic nie widzi na ekran! A jak dawno tego nie robił, to siła wystrzału może być ogromna, rozbryzg o promieniu 1metra pewny a dziura w suficie(szczególnie w tym gipsowo-kartonowym, jeśli takowy posiada w pokoju) jest raczej pewna. 😉

    Polubione przez 1 osoba

   • chum

    ha ha ha . Jeżeli to stary dziad w wieku Kalksteina to żadnej dziury nie będzie i nic nie ochlapie , bo tam już nic nie ma , albo jakieś bełty zostały. Przecież to nie jest 20 letni byczek jak był w LWP tyle widział i przeżył 2/3 PRL.

    Polubione przez 1 osoba

   • Aha byłbym zapomniał o najważniejszym, jeżeli jest w wieku podeszłym powinien sobie podłączyć defibrylator i respirator dla podtrzymania pracy serca oraz oddechu, bo nie daj boże może nam się ten cenny komentator, jako jedyny, znający ostateczną i objawioną prawdę, podczas wykonywania tej niezwykle przyjemnej czynności, wykończyć i co wtedy będzie? 😉

    Polubione przez 1 osoba

   • A no tak Chum, nie wziąłem pod uwagę możliwości że jemu ta aparatura prawdopodobnie już nie działa, więc bez właściwej rozpałki konar raczej nie zapłonie, więc jest już po nim, gość się zapluje jadem na śmierć! 😉

    Polubione przez 1 osoba

   • chum

    Przemexie drogi jest taki pejsaty program bodajże nadawany przez pejsatą TV – 1000 dziwnych przypadków śmierci . Wyobraż sobie koleś zjadł jakiegoś robaka , który zazwyczaj jest w bananach przywożonych do USA . Po konsumpcji tego robala takiej erekcji dostał , że wydymał bodajże 6 bab za kupą i po kilku godzinach biedak umarł , gdyż ten robak spowodował jego śmierć .
    Takich metod nie polecam , ale trzeba pójść do lekarza zrobić echo serca , gdy wszystko OK nabyć viagrę za parę USD i jeszcze można huknąć z armaty .
    Przestałem to gówno oglądać , gdy w jednym odcinku jaja sobie robili z tragicznej śmierci jednej z liderek ruchu herbacianego w USA . Nadaje to TV4 i TV6.

    Polubienie

  • Toronto

   Trzymaj sie ode mnie z daleka na 3 ch*je w bok lewacka kreaturo i nie pouczaj mnie gdzie i co mam pisac.
   A jak nie masz argumentow to nie otwieraj paszczy bo ci w nia naszcze.

   p.s.
   Kuklinski najpierw wspolpracowal z sowieckim okupantem Polski i z tego powodu byl zdrajca Polski, a nie dlatego, ze zdradzil sowieckiego okupanta Polski i komunistyczne marionetki sluzace Moskwie – razem z D.Kosiurem wezcie sobie kurs logicznego rozumowania, bo obydwaj lejecie wode, ze az w butach mokro.

   Polubienie

   • chum

    Facet proponowałem ci już wizytę u psychiatry kanadyjskiego nawet chciałem ją za sponsorować – koszt do 50 USD . Niech ci lekarz przepisze jakieś relanium , pobaraszkuj z kobietą to i złość ci przejdzie chamie jeden.

    Polubienie

   • chum

    DRUKOWANE :
    WBIJ TO SOBIE W SWÓJ ŁEP :
    KUKLIŃSKI BYŁ ZDRAJCĄ I NIGDY MNIE NIE ZMUSISZ KREATURO KANADYJSKA TO TEGO ABYM MU POKŁONY SKŁADAŁ . PONJAŁ MATOŁKU Z KANADY ? .

    Polubione przez 1 osoba

   • Toronto

    re: Chum,
    Podszkol sie z LOGIKI, albo zresetuj swoja pamiec i zacznij uczyc sie od nowa, bo masz lep wypchany trocinami i zaczynam sie zastanawiac, skad bierze sie w tobie tyle glupoty.
    R.Kuklinski byl zdrajca Polski i narodu polskiego, poniewaz wspolpracowal z SOWIECKIM OKUPANTEM Polski, podobnie jak Jaruzelski, Siwak, Gomulka etc, poniewaz sowiecki okupant narzucil Polsce i Polakom system komunistyczny i mordowal oraz wyniszczal polskich patriotow i ofiarami sowieckiego okupanta Polski byli: gen.Fieldorf, mjr Szendzielarz „Lupaszko”, rotmistrz Pilecki i dziesiatki tysiecy innych polskich patriotow.
    Wiec stawianie pomnikow kolaborantom wspolpracujacym z sowieckim okupantem Polski jest nieporozumieniem i glupota.

    Polubienie

   • Chciałbym ci przypomnieć kanadyjski głąbie kapuściany, że Gomułka również siedział w żydowskim więzieniu i o mały włos nie przypłacił tego życiem, żydostwo penetrujące struktury władzy PRL lat 50 tych mordowało nie tylko opozycję polityczną w postaci zbrojnego podziemia związanego z AK czy NSZ ale również tych komunistów, którzy mieli polskie pochodzenie, a którzy przejrzeli ich plany i stali się niewygodni. Pieprzenie o „zbrodniach komunistycznych” czy „sowieckich” to perfidna manipulacja mająca na celu odwrócenie uwagi od rzeczywistych sprawców tamtych zbrodni oraz zohydzenie Polakom obrazu socjalizmu czy komunizmu, aby nigdy w przyszłości nie przyszło im do głowy znacjonalizować środki produkcji i banki należące w ogromnej większości do żyda, co ostatecznie odebrało by żydowi władzę. I ty w tą manipulację się wpisujesz kapuściany głąbie, robisz dla żyda dobrą robotę i nawet o tym nie wiesz. Dodam że po zabiciu Ławrientija Berii, wielkiego poplecznika żydów w ZSRR, ci żydzi z aparatu bezpieczeństwa zarówno ZSRR jak i PRL, którzy mieli sporo na sumieniu uciekli dziwnym trafem na zachód i do Izraela gdzie wiodło się im jeszcze lepiej niż w PRL, dziwne że tych kreatur, nikt na rzekomo demokratycznym i szanującym prawa człowieka zachodzie nie pociągnął do odpowiedzialności.

    Polubione przez 1 osoba

   • chum

    Przemexie przyjacielu żaden chłop bez dymania nie wytrzyma no chyba , że jest Kalksteinem to inna sprawa . Cen dziwek kanadyjskich nie znam . Trochę się orientuje jak w Niemczech sprawy się mają . Jeżeli chłopu masaż jajeczek u luksusowej pipeczki kanadyjskiej by pomógł . Zgubiłby tą agresję chętnie razem z tobą się dołożę . Przecież każdy psycholog powie , że sex to zdrowie i uwalnia od agresji .
    Póki jeszcze Kalkstein nie sformował rządu wysyłam mu bonus free .Gdy się chłopina napatrzy to też może trochę jadu straci.

    Polubione przez 2 ludzi

   • Toronto

    re: przemex i chum ,
    Mnie nie interesuja rozgrywki partyjne pomiedzy komunistami w lonie PPR-PZPR, poniewaz kazdy porzadny Polak wie czym to cuchnie oraz komu i czemu sluzy komunizm, wiec analize skladu tego g*wna wam – milosnikom komunizmu pozostawiam.
    A poniewaz komunizm ma podloze zydo-masonskie i cele miedzynarodowe (globalne), i mial posluzyc jako ideologia do oglupiania mas spolecznych, nad ktorymi chcialo zapanowac zydostwo i przejac wladze i kontrole nad calym swiatem i gojami, zatem komunizm stoi w sprzecznosci z polska mysla narodowa gloszona przez liderow ND-cji i jest w sprzecznosci z polska racja stanu.
    W zwiazku z tym, W.Gomulka byl nie tylko pozytecznym idiota w gronie zydowskich aparatczykow komunistycznych PRL, ale rowniez tepakiem umyslowym.
    Ponadto komunizm byl systemem zbrodniczym i twierdzenie, ze byl dobry dla Polski i Polakow jest swiadectwem waszej tepoty umyslowej (Syndrom Gomulki) i zdrady stanu Polski i narodu polskiego.
    To tyle w tym temacie, bezmozgowcy.

    Polubienie

   • Pożyteczny idiota i tępak umysłowy to jest z ciebie, kanadyjski głąbie kapuściany a nie z Gomułki, jemu nawet do pięt nie dorastasz miernoto umysłowa a za autorytet i wszystko wiedzącą wyrocznie chcesz robić.

    Polubienie

 8. chum

  Popieram ciebie Krzysztof . Niech ten mars czy tam hu… go wie kto stąd wypierd… , bo żygać się chce.

  Polubienie

  • Toronto

   Analfabeta z Polski sie odezwal…

   Polubienie

   • Analfabeta z Kanady się odezwał, zarzucasz komuś analfabetyzm a sam nim jesteś, nawet nie potrafisz porządnie po polsku pisać nadjordański krzyżowcu, katolicki nieuku, agencie amerykańskiego imperializmu, apologeto żydowskiego kapitalizmu, ale to chyba efekt długoletnie pobytu w „cywilizowanej” Kanadzie oduczył cię posługiwania się poprawną polszczyzną stary capie.
    Także krótko mówiąc zabieraj tego swojego „patryjotę” i „bohatera” Kuklińskiego do swojej śmierdzącej czosnkiem nory, powieś na ścianie jego obraz i onanizuj się przed nim do woli, jak tak bardzo podnieca cię jego „bohaterski czyn”, zwany zdradą ojczyzny.

    Polubienie

   • Toronto

    re: przemex,
    Przeciez juz wyjasnialem tobie niemoto, ze Kuklinski nie jest zdrajca Polski, poniewaz nie zdradzil Polski, lecz zdradzil sowieckiego okupanta Polski, z ktorym wczesniej kolaborowal, tak samo jak: Gomulka, Margulis vel „Jaruzelski”, Siwak etc.
    W zwiazku z tym nie ma powodu, zeby nazywac Kuklinskiego ani bohaterem narodowym Polski, ani zdrajca Polski, poniewaz jego dzialania wzajemnie sie wykluczaja, KAPUSCIANY GLABIE.
    LOGICZNE ?
    p.s.
    Zresetuj sobie mozg i naniesc powyzsze nowe dane do swojej pamieci, zakladajac jednoczesnie program zabezpieczajacy twoj mozg przed komunistycznym bakcylem, ktory korumpuje twoje mysli i myslenie.

    Polubienie

   • Bajki o „sowieckim okupancie” to sobie możesz włożyć głęboko w dupę, swoją śmieszne wywody o Kuklińskim, antypolskim zdrajcy ojczyzny i sprzedawczyku również. Aha i zresetuj sobie mózg miernoto katolicka i zainstaluj sobie nowe oprogramowanie z antywirusem chroniącym przed bakcylem żydowskiego-kapitalizmu.

    Polubienie

   • Toronto

    re: przemex,
    Polska byla pod okupacja sowiecka od 1945r (zbrodnie komunistyczne na polskich patriotach i dyktatura komunistyczna) do 1993r (ostateczne wyjscie armii sowieckiej z Polski).
    Komunistyczna PPR powstala na terenie ZSRR za zgoda zbrodniarza Stalina i byla organizacja zbrodnicza, zlozona glownie z zydow i polskich komunistow – w 1948r zmienila nazwe na PZPR i realizowala ideologie MARKSIZMU-LENINIZMU (ideologie 2 zydow: Marksa i Lenina) oraz podporzadkowana byla KPZR (komunistycznej partii zwiazku radzieckiego). Czyli kazdy czlonek PZPR utozsamial sie z obca ideologia marksistowsko-leninowska i wspieral dyktatura komunistyczna w okresie PRL (1945-1989) i WSZYSCY Z NICH SA ZDRAJCAMI POLSKI – Polska miedzywojenna nie byla komunistyczna, ale komunizm zostal narzucony sila przez zbrodniarza Stalina w 1945r, a gdy Stalin zdechl w 1953r role dyktatorska sprawowala PZPR – przewodnia sila „narodu”(przebranego za polskich patriotow).
    Gomulka byl zdrajca Polski i wszyscy komunisci, ktorzy nosili legitymacje partyjne PZPR – patrz wyjasnienie na poczatku komentarza.
    Poza tym Gomulka to byl ciemniak i mial 5 klas szkoly podstawowej i skoro go tak wychwalasz to pewnikiem jest, ze ciebie na pewno przerasta.
    Komunisci byli zaraza wewnatrz Polski, a komunizm i zydostwo to jedno.

    Polubienie

 9. Re: Toronto
  Kto kontroluje USA od 1934 roku?
  Dokad polecial Kuklinski z swomi zebranymi materialami???
  Co USA zrobilo w sprawie naszych polskich interesow po fakcie przekazania materialow przez kuklinskiego???
  Czy kuklinski nie wiedzial dokad ma sie udac i kto ma przejac materialy???…

  Czy Toronto rznie glupa czy o droge pyta???
  A moze jak zawsze chce „pobeltac” zmieniajac nickowe-wejsciowki
  A jakie ma intencje ten, co zmienia internetowe „imiona” (pseudonimy)????…
  ============================
  To moze na tyle

  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • Toronto

   re: Jasiek z Toronto,

   ZYDOSTWO, ale nie od 1934, a od 1913 – vide powstanie FRB.

   Polska jest pionkiem w grze wielkich mocarstw i dobitnym tego przykladem byl rok 1919, 1939, 1943 i 1945, ale naiwni i glupi Polacy nie wyciagneli jeszcze z tego zadnych wnioskow i licza, ze Putin i „Rosja” ich wybawi, i nawet caluja Putina w d*pe w blagalnym liscie o wybawienie ich z zydowskiej niewoli – vide list Z.Wrzodaka z 2014r podpisany m.inn. przez czlonkow WPS na stronie http://www.konserwatyzm.pl/artykul/12129/zygmunt-wrzodak-list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-f co jest nie tylko smieszne, ale i zenujace, bo ukazuje jak nisko upadli ludzie uwazajacy sie za „Polakow”, co jednoczesnie przypomina podobna sytuacje sprzed 250 lat, kiedy zydo-magnateria prosila caryce Rosji o pomoc, co skonczylo sie rosyjska okupacja i rosyjska dyktatura w Rzeczpospolitej, a w koncu ROZBIORAMI POLSKI – vide rola cara Rosji Piotra I, Prus i Austrii w dazeniu do likwidacji Rzeczpospolitej pod koniec XVIII wieku i takie blagalne listy do Rosji o „ratunek” pisza albo glupcy, albo zdrajcy.

   Ja znam tylko jedna droge – droge prawdy i nikogo nie pytam, ktoredy mam isc.

   Wybor pseudonimu to sprawa osobista i dzialacze polskiego podziemia niepodleglosciowego tez ich mieli po kilka, wiec o co tobie chodzi ?
   Czy piszesz pamietniki czy meldunki ?

   Polubienie

   • Re: Toronto
    Czy Syryjczycy i Irakijczycy rowniez wchodza w dupe Rosji proszac o pomoc w likwidacji zydowskich najemnikow panoszacych sie w ich krajach???

    Jacy to dzialacze polskiego podziemia niepodleglosciowego mieli po kilka pseudonimow??? Konkretnie. Nazwisko i stopien…
    (pseudonimy podczas okupacji niemieckiej nie byly sprawa osobista…)…

    I jeszcze jedno Czesiu, Nie interesuje mnie czy idziesz droga prawdy czy nie, ale kitu tutaj nie „wcisniesz”…

    Nie wiem dlaczego skrupulatnie „ominales” glowne zagadnienie o ktorym byla mowa…A mowa byla o kuklinskim, a nie o moich „pamietnikach czy meldunkach…”…
    =================
    jasiek z toronto

    http://polskawalczaca.com

    Polubienie

   • Toronto

    re: Jasiek z Toronto,
    Myslalem, ze jestes bardziej oczytany w temacie pseudonimow dzialaczy polskiego podziemia niepodleglosciowego, ale mylilem sie i wez sie za odrabianie pracy domowej, bo masz zaleglosci, zamiast zachowywac sie jak policjant – vide twoja wypowiedz – cytat:
    „Jacy to dzialacze polskiego podziemia niepodleglosciowego mieli po kilka pseudonimow??? Konkretnie. Nazwisko i stopien…”

    Dlatego ja ciebie zapytam:
    A czy slyszales o rtm W.Pileckim ?
    Oto jego pseudonimy:
    „Witold”, „Tomek”, „Romek”.
    Nazwiska konspiracyjne:
    „Tomasz Serafiński”, „Roman Jezierski, „Leon Bryjak”, „Jan Uznański”, „Witold Smoliński”, kryptonim „T-IV”.

    Teraz zastanow sie co zrobiles ze swojej geby i dlaczego.

    Jesli chodzi o R.Kuklinskiego to juz kilkakrotnie wyjasnialem lewactwu na tym forum co ja o tym mysle na podstawie przeprowadzonej analizy i jestem zdziwiony, ze nic z tego nie zrozumiales i zaczyna mnie to zastanawiac.
    Wiec napisz czego nie rozumiesz, zamiast bredzic, ze omijam temat R.Kuklinskiego.

    Polubienie

 10. Krzysztof

  Jasiek.
  Odpowiem Ci ja na postawione wyżej pytania dotyczące tego żydowskiego sługusa.
  Praca agenta wymaga ostrożności. Agent zdemaskowany traci zaufanie chlebodawców, dlatego zmiana nicka jest stosownym maskowaniem się przed dekonspiracją. Rzucanie kamieniami tchórza dodatkowo schowanego zza węgła w osobę jawną to nic innego jak próba dyskredytacji tego drugiego i właśnie nasz „bohater zajmuje się właśnie takimi osobami. Pamiętam, jak jechał po Piotrze Marku a fotka w awatarku posłużyła mu do zaliczenia tego młodego patrioty w poczet nacji jego chlebodawców. Masowy bełkot pod pseudo ma jeszcze jedną istotną cechę. Po przejściu na „emeryturkę” agenturalną kupuje laseczkę, zakłada melonik i wraca do kraju pochodzenia, choć co prawda zbulwersowany niekorzystnym kursem polskiej waluty zgoła innym od tego, kiedy zwiał z Polski w poszukiwaniu łatwego chlebka. Sam kiedyś w swoich wynurzeniach przyznał z troską o tej niekorzystnym parytecie walutowym. Takie szablonowe życiorysy są nam doskonale znane, wystarczy chwila refleksji. Wyprzedzając bełkot adwersarza nie jestem tu anonimem pomimo nieujawnienia danych osobowych. Schlebiają mi wyzwiska do mnie rzucane przez tę syjonistyczną kreaturę :-). On nie jest w stanie mnie obrazić.

  Polubione przez 1 osoba

  • Toronto

   Ty sam z siebie robisz idiote na tym forum i nie musze tego udowadniac – zmien zawod i zacznij pisac opowiadania fantastyczne to bedziesz bardziej poczytny.

   Polubienie

   • Kto tu wypisuje fantasmagorie to nie muszę palcem pokazywać, także pisz dalej, ja się świetnie bawię, nie wiem jak reszta towarzystwa… Swoją drogą swoją wybujałą fantazją nadał byś się do współpracy z niejakim Czesiem Białczyńskim, który swego czasu wylewał potoki nienawiści w stosunku do Rosji i Putina, teraz jakby przycichł, czyżby jego wydumana „zmiana” okazała się klapą na całej linii?

    Polubienie

   • Toronto

    Prezydent Janukowicz odmówił zapalenia świeczek na żydowskiej chanukowej menorze
    http://www.bibula.com/?p=29912

    Ale W.Putin zapalal menore
    https://www.shmais.com/component/jumi/results?key=&date=5%2F22%2F2000&num=149.8

    Polubienie

   • No i co z tego przygłupie? Putin dobrze robi, te gesty nic nie kosztują, ale za to odbierają zachodnim szczekaczkom syjonistycznym argument „antysemityzmu”, którym mogliby przy każdej okazji obrzucać Putina. Ale twój mózg, wypełniony amerykańskim gównem dezinformacyjnym, a który zatrzymał się w rozwoju gdzieś w okolicach lat 50-tych nie jest w stanie tego pojąć.

    Polubione przez 1 osoba

   • Skoro przyzwano tu moją osobę, to odpowiem. Tak, rzeczywiście byłem szkalowany, ale prawdziwi narodowcy, ludzie z LPR, oplutej przez syjonistyczny PiS, docenili moją pracę nagradzają mnie „jedynką” w wyborach samorządowych w 2014 roku. Pani doktor Maria Sendecka udzielała mi gościny na przełomie 2014/2015 roku u siebie w Tomaszowie Lubelskim.

    Takiej samej nagrody nie dali mi ludzie z KWW G.Brauna „Szczęść Boże!”, którzy marginalizowali moją osobę i zepchnęli dalej za stare znajome w ogóle nie kojarzone z żadną działalnością.

    8 kwietnia 2015 roku żydo-reżim nasłał na mnie agentów ABW do mojego mieszkania, gdyż nie podobała im się moja publikacja filmowa na temat zniszczenia przez syjonistów ekipy W.Janukowycza i wywołaniu przez nich rewolucji na Ukrainie porównując ją do rewolucji we Francji, przywołując przy tym rzeź powstańców z Wandei.

    Palenie menory o niczym nie świadczy, bo to mógł być jedynie pic na zamydlenia syjonistom oczu, że niby przywódcy Ukrainy i Rosji są „tolerancyjni”, a tak naprawdę grali aby od razu ich nie wyeliminowano. Fakt, że W.Janukowycz został obalony przez żydomasońską kreaturę G.sorosa, zaś W.Putin uderza w banki Rothschildów dowodzą, że ci ludzie byli w porządku, i dlatego ich chcą zniszczyć. Dodatkowo każde słowa obrony tych ludzi kończyły się prześladowaniami żydosystemu.

    Mój przypadek z 8 kwietnia 2015 roku nie był wyjątkiem. Dawny lubelski samorządowiec, Konrad Rękas, także był nachodzony przez służby za wyrażanie sympatii z krajami wschodnimi. Takie same obserwacje mieli podobno ludzie związani z Xportal, ale nie mili na nich dowodów. Nachodzenie przez żydoreżim III/IV RP, dawniej sterowany przez PO, a teraz przejęty przez PiS, zwolenników Rosji, dowodzi słuszności i racji strony wschodniej.

    Dodam, że wspomniany atakujący nas komentator, opluwał wcześniej inne ofiary agresji żydomasońskiego USA – S.Husseina i M.Kaddafiego, czyli tzw. „Katechonów powstrzymujących islamizację” – tych zamordowanych mężów stanu wyzywał od agentury żydowskiej – a oni przed nią bronili świat arabski. Identycznie o żydostwo posądzał A.Leppera, a kiedy tego zamordowano, nagle zmienił front.

    Ja osobiście dostawałem propozycje startu z PiS, i to od narodowców lubelskich, ale odmówiłem, gdyż nie wchodzę w konszachty z syjonistami. Poparcia szukam w inicjatywach „antysystemowych”, gdzie można znaleźć uczciwych ludzi i nie wylatuje się za krytykę żydostwa. Jak inicjatywa spali na panewce, i skręci tam gdzie nie trzeba, szukam takiej, co będzie robić dobrą robotę.

    Póki co istnieje LPR, nie zniszczono „Samoobrony” do końca, jest „Zmiana”, i małe ruchy na prawicy narodowej. Są też konserwatyści, a nawet, można nie lubić JKM z wiadomych przyczyn, ale w „KORWiN” znajdują się ludzie narodowi, nie będący wściekłymi liberałami, i tam można poszukać drogi do współpracy.

    Jestem za tym, aby środowiska przeciwne globalnej hegemonii Izraela/USA, NATO, UE i innego plugastwa dogadały się w nadchodzących wyborach, i skleiły porządną listę samorządową Przymierza Narodowo-Konserwatywnego i wyeliminowały z samorządów dominację PO-PiS, a teraz też, w zamian za PO, promowanej .Nowoczesnej.

    Polubione przez 3 ludzi

   • chum

    Dziękuje za ten wpis panu Piotrowi Markowi i dla takich wpisów nie żałuję , że odwiedzam WPS.

    Polubione przez 2 ludzi

   • To wszystko prawda panie Piotrze, ale do tego zaplutego karła międzynarodowej(czytaj: żydowskiej) reakcji i tak nic nie dotrze. Opluwanie każdego kto chce coś zrobić poprzez wyszukiwanie mu żydowskiego pochodzenia, to jeden z najlepszych sposobów na zniszczenie komuś wizerunku, zakodowana w społeczeństwie niechęć do żydów spowoduje u ewentualnych zwolenników opluwanej osoby nieuzasadnione wątpliwości co do jej uczciwości, co z kolei poważnie osłabia jej pozycję na starcie. W ten sposób system pacyfikuje wielu mądrych ludzi i wiele poważnych, rokujących nadzieję inicjatyw. W ten sposób opluwa się również uczciwych przywódców takich jak W.Putin czy A.Łukaszenka, wszystko po to aby ich skompromitować w oczach opinii międzynarodowej, celem pozbawienia ich poparcia.

    Polubione przez 1 osoba

   • Toronto

    przemex – debilu do potegi n-tej…

    Sam wpadasz we wlasne sidla, poniewaz z jednej strony podwazasz i opluwasz judeo-katolicyzm, a z drugiej strony poslugujesz sie judeo-katolickim okresleniem „antysemityzm”, ktory uznajesz za fakt i jeszcze na dodatek probujesz usprawiedliwic zydowskiego lizydupa W.Putina – Putane (trafne okreslenie M.Glogoczowskiego, ktory przejrzal na oczy i przekonal sie kim jest Putin-Putana).

    Polubienie

   • Toronto

    Putin nie tylko zapalal menore w moskiewskiej synagodze, ale rowniez odznaczyl rabina Pewznera ZLOTYM MEDALEM za krzewienie judaizmu w „Rosji” – vide informacja:
    „Russia’s President Vladimir Putin issued a gold medal award to the city’s Chief Rabbi and Chabad-Lubavitch representative, Mendel Pewzner.
    At a public ceremony last week Petersburg’s Mayor, Mr. Alexander Dmitreivitz presented Rabbi Pewzner with the award on behalf of President Putin”.
    http://lubavitch.com/news/article/2014825/President-Putin-Awards-Chabad-Rabbi-Gold-Medal.html

    WNIOSEK
    Putin bardziej caluje w dupe zydow z Chabad-Lubawitch niz robil to zyd Kalkstein vel L.Kaczynski za swojej prezydentury.

    Polubienie

   • I tyle masz do powiedzenia kanadyjski, polakatolicki debilu do n-tej potęgi? Putana to jest z ciebie żydo-katolicko-kapitalistyczny przygłupie, jedyne co potrafisz nierobie, to wymyślać żydowskie życiorysy ludziom, którym nie dorastasz do pięt ani poziomem wiedzy i intelektu ani osiągnięciami w jakiejkolwiek dziedzinie, nadjordański krzyżowcu.

    Polubione przez 1 osoba

  • Chum

   Toronto masz tu artykuł pana Danka i naucz się go na pamięć i idż w piz….. stąd , bo robisz tu burdel :

   Zewsząd można dziś usłyszeć, iż PRL nie była „wolną Polską”. Taka teza obowiązuje w Republice Okrągłego Stołu. „Wolna Polska” podobno istniała do 1939 r. i pojawiła się znowu dopiero w 1989 r. Co zatem rozciągało się między Odrą a Bugiem i między Karpatami a Bałtykiem podczas tego długiego interludium? Czy nie państwo polskie?

   Najbardziej zacietrzewieni (a zarazem często najmłodsi) wyznawcy „antykomunizmu” odpowiadają: PRL nie była państwem polskim, tylko aparatem okupacyjnym. Ale w takim razie jakiego okupanta był to aparat? Sowietów nie, bo PRL nie stanowiła części państwa sowieckiego. Struktury państwowe PRL zorganizowali Polacy i Polacy też w niej rządzili. Nieprzejednani (w swoim mniemaniu) „antykomuniści” przekonują więc najwyraźniej, że w okresie PRL naród polski znajdował się pod okupacją… polską, czyli swoją własną, a twierdzenie, iż naród okupował się sam, brzmi dość absurdalnie. „Antykomuniści” odrzekną jednak: naród nie żył pod okupacją polską, tylko komunistów, bo to komuniści narzucili narodowi tę formę państwowości. Problem w tym, że każde państwo narzuca swoją władzę przymusem, powstaje własną mocą, a legitymizację czerpie jedynie z własnej woli, która sama jest dla siebie źródłem. Jeżeli zatem przyjmiemy, iż PRL była dla Polaków aparatem okupacyjnym w ręku części Polaków, bo rządzili nią komuniści, to równie dobrze możemy nazwać „aparatem okupacyjnym” każdą inną historyczną formę naszej państwowości (Polskę piastowską, jagiellońską, sarmacką, warszawsko-napoleońską, kongresową, marcowo-sejmokratyczną, sanacyjną, okrągłostołową) tylko dlatego, że nie podoba nam się ideologia czy postępowanie ówczesnych elit rządzących. Ale to wcale nie dowodzi, iż PRL nie była państwem polskim. Za państwo polskie uznawały ją ONZ i społeczność międzynarodowa, a także Stolica Apostolska i polski Kościół lokalny. Również sławetni emigranci londyńscy, nawet ci najmocniej dotknięci demencją, nie zaprzeczali, że PRL jest mimo wszystko państwem polskim, krytykując jedynie jego ustrój, system polityczny czy ideologię.

   „Antykomuniści” z pozoru bardziej subtelni posiłkują się dziwacznym pojęciem „państwa agenturalnego”, chętnie stosowanym przez tzw. ekspertów PiS, jak Przemysław Żurawski vel Grajewski czy Grzegorz Kostrzewa-Zorbas. Dziwacznym, bo agentem może być konkretna osoba, tymczasem oni sugerują, iż agentem było całe państwo. Według głosicieli tezy o „państwie agenturalnym” PRL formalnie posiadała atrybuty suwerennego państwa, ale w praktyce to się nie liczy, bo rządzona była przez agenturę, która odbierała polecenia z zagranicy, z Kremla. Na uwagę o braku dowodów agenturalnej współpracy peerelowskich polityków z sowieckimi służbami wywiadowczymi podczas pełnienia przez nich funkcji państwowych „antykomuniści” odkrzykują z irytacją: przecież każdy wie, że komuniści wypełniali rozkazy Kremla! Ale w takim razie jak mogą za „wolną Polskę”, czyli przeciwieństwo „państwa agenturalnego”, uznawać III Rzeczpospolitą, strukturalnie otwartą i podatną na polityczne wpływy zagranicy znacznie bardziej od PRL?

   Prawda o ówczesnym położeniu Polski jest bardziej złożona, niż w czytankach z „Gazety Polskiej”. Nasze państwo tkwiło w układzie hegemonicznym, toteż musiało uzgadniać swoją politykę z polityką hegemona (ZSRS) oraz przyjąć wymagane przez niego wzorce ideologiczne i ustrojowe (podobnie, jak po 1989 r. przyjęło wzorce ustrojowe i ideologiczne narzucane w ramach hegemonicznego bloku zachodniego). Nie znaczy to jednak, iż w ogóle nie prowadziło swojej własnej polityki. Wiele zależało od pozycji, jaką wobec Kremla umiał wypracować sobie konkretny polityk PRL, jakie i z kim miał kontakty w Moskwie i w stolicach pozostałych „demokracji ludowych”. Nie zawsze sowieckie naciski okazywały się skuteczne. W niektórych kwestiach Kreml musiał szukać kompromisu z Warszawą lub przystawać na umowę „coś za coś”, a niekiedy natrafiał na jej zdecydowany opór. Swoją wymowę ma również fakt, że żadne istotne przetasowanie ekipy rządowej w PRL (1954, dwukrotnie 1956, 1968, 1970, 1980, 1981) nie zostało wcześniej postanowione w Moskwie. Każdy kolejny przywódca Polski z tamtych czasów musiał sobie od nowa ułożyć stosunki z Kremlem (i vice versa), a nie zastępował automatycznie poprzednika.

   Tak naprawdę dywagacje o braku „wolnej Polski” w epoce PRL dają się sprowadzić do poglądu, iż w bloku wschodnim Polska była uciskana i wykorzystywana przez ZSRS. Szczególnie trwały okazał się mit, zgodnie z którym w naszym kraju utrzymywały się problemy z zaopatrzeniem w żywność i inne dobra konsumpcyjne, bo większość tego, co wyprodukowała polska gospodarka, przymusowo wysyłano do Związku Sowieckiego. „Antykomuniści”, gdy dzisiaj nadal to powtarzają, zapewne nie zdają sobie sprawy, że powielają twierdzenia… komunistycznych władz – i że te same problemy identycznie tłumaczono w ZSRS. Pułkownik Jerzy Bronisławski, wysoki oficer Służby Bezpieczeństwa i pierwszy w historii PRL rzecznik prasowy MSW, opisując w swoich pamiętnikach służbowe pobyty w Związku Sowieckim, odnotował na marginesie: „Denerwujące były powtarzane też przez media komunikaty, jakoby ludzie radzieccy mogli żyć dostatniej, gdyby nie musieli pomagać bratnim narodom. Tym samym karmiła polskie społeczeństwo nasza propaganda, że mielibyśmy nad Wisłą kraj mlekiem i miodem płynący, gdyby nie lichwiarski eksport towarów na Wschód, a prawda leżała przecież gdzieś pośrodku, tylko kto ją miał wytłumaczyć?” Było to nader wygodne wyjaśnienie na użytek propagandy wewnętrznej. To władze PRL umiejętnie podszeptywały społeczeństwu, iż półki w sklepach są puste, bo wszystko zabierają ruscy, a nie z powodu nieracjonalnego systemu zarządzania gospodarką, który nawet w granicach modelu ekonomicznego obowiązującego w bloku wschodnim mógł funkcjonować nieco inaczej i efektywniej, jak miało to miejsce na Węgrzech, w Czechosłowacji czy zwłaszcza w NRD. Nawiasem mówiąc, sam fakt posługiwania się przez władze PRL propagandą przedstawiającą społeczeństwu Związek Sowiecki w negatywnym świetle świadczy, że wcale nie miały do Moskwy tak wiernopoddańczego stosunku, jak wyobrażają sobie „antykomuniści”.

   W potocznym obiegu do rangi symbolu domniemanej eksploatacji Polski przez ZSRS urósł rubel transferowy. Na jego temat opowiada się, iż Związek Sowiecki za importowane z PRL towary płacił stronie polskiej wymyśloną przez siebie fikcyjną walutą, właśnie owym rublem transferowym, za który nic nie dało się kupić – czyli wywoził, co chciał bez płacenia, zwyczajnie nas okradał. Wyobrażenia te nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Rubel transferowy nigdy nie stanowił jednostki płatniczej (waluty), tylko jednostkę miary wartości wymiany towarowej między państwami RWPG – przyjętą czysto konwencjonalnie, czyli sztucznie. Ale system wymiany rozliczanej w rublach transferowych wcale nie był jednostronnie niekorzystny dla PRL. Zapewniał jej na przykład stałe dostawy surowców energetycznych z ZSRS po cenie znacznie niższej od tej na rynkach pozablokowych. Oznacza to, że Związek Sowiecki świadomie dopłacał do ropy i gazu eksportowanych do Polski. Była to cena, jaką strona sowiecka płaciła za trwanie PRL w strukturach bloku wschodniego. Gdy po „okrągłym stole” pojawiła się perspektywa dojścia do władzy w Warszawie orientacji prozachodniej i wypadnięcia Polski z bloku, stanowisko Kremla szybko uległo zmianie. Rzadko się pamięta, iż podczas wizyty polskiej delegacji rządowej na czele z premierem Mazowieckim w Moskwie w listopadzie 1989 r. to Rosjanie – a nie Polacy – nalegali na jak najszybsze przejście na rozliczenia w dolarach, ponieważ to dla nich dotychczasowe warunki wymiany były finansowo nieopłacalne.

   To kieruje nas ku kluczowej kwestii: pozycji PRL w bloku wschodnim. Według krytyków Polski „Ludowej”, zarówno tych urzędowych, jak i tych hobbystycznych, była to pozycja państwa okupowanego, względnie pozycja pomiatanego sługi. Tymczasem w najważniejszym i bodaj najobszerniejszym polskim opracowaniu z zakresu geopolityki akademickiej opublikowanym po 1989 r. o PRL pisze się jako o „drugim co do znaczenia państwie obozu”. Autorem tych słów jest Leszek Moczulski* – antykomunista autentyczny (bo trudno traktować poważnie „antykomunizm” dziennikarzy urodzonych w latach osiemdziesiątych albo ulicznych aktywistów urodzonych w latach dziewięćdziesiątych), więziony w minionej epoce za działalność opozycyjną, który zarzucał „Solidarności” za mały radykalizm i nazwał PZPR „Płatnymi Zdrajcami, Pachołkami Rosji”. A przy tym naukowiec zbyt rzetelny i inteligentny, by przykrawać rzeczywistość do własnych uprzedzeń.

   Skoro Polska w bloku wschodnim grała drugie skrzypce zaraz po Związku Sowieckim, to znaczy, że tak silnej pozycji na arenie międzynarodowej nie zajmowała od czasów bloku napoleońskiego (1807-1813), w którym była najważniejszym sojusznikiem militarnym cesarza Francuzów. W okresie międzywojennym, wbrew sanacyjnej propagandzie głoszącej na użytek wewnętrzny tezę o mocarstwowości Rzeczypospolitej, niepodległa Polska pozostawała bowiem jednym z mniej wpływowych państw nie tylko Europy, ale nawet regionu ABC, wyprzedzanym pod tym względem przez Czechosłowację, a być może również przez Rumunię i Austrię. Obecnie, po nieprzemyślanej akcesji do NATO i Unii Europejskiej, państwo polskie jest dyplomatycznym popychadłem – ratlerkiem, którego Zachód szczuje do jazgotania na Rosję, po czym negocjuje z nią za plecami Warszawy i w kluczowych momentach nie zaprasza jej nawet do wspólnego stołu rokowań. Niegdysiejsza pozycja Polski w bloku wschodnim nie jest więc żadnym powodem do wstydu. Przeciwnie, była ona historycznym i politycznym kapitałem, lekkomyślnie roztrwonionym potem przez polityków z pokolenia „okrągłego stołu”.

   Adam Danek

   Polubione przez 1 osoba

   • Chum
    Niepotrzebnie to wkleiłeś, ten tępak i tak nic z tego nie zrozumie, przeczyta, jak zwykle wszystko opluje, zmiesza z błotem, wszystkich wyzwie od żydów, komunistów, polszewików, mend, propagandzistów i bóg wie jeszcze czego, sam jednocześnie kreując się na nieskazitelnego, wszechwiedzącego, nieomylnego i posiadającego ostateczną i objawioną mu przez nadjordańskiego, pustynnego, żydowskiego i mściwego bożka „prawdę”.

    Polubienie

   • Toronto

    re: chum,
    A.Danka mozna poznac po zydowskich uszach i znam jego pokretne komentarze z „propolonia.pl” i nic sie nie zmienil.
    A jak mu kilkakrotnie dowiodlem, ze pisze polprawdy i oglupia Polakow to od razu usuwal moje komentarze ze swojej strony, bo nie chcial prowadzic dyskusji na arguemnty, podobnie jak ty „chum”.

    Polubienie

   • Toronto

    p.s.
    POLSKA BYLA POD OKUPACJA SOWIECKA I PANOWALA DYKTATURA KOMUNISTYCZNA.
    POLACY BYLI TRZYMANI W POLSCE POD KONTROLA JAK ZWIERZETA W ZOO.

    Polubienie

   • Toronto

    p.s.2
    …. i jeszcze ten pseudo-autorytet z zydowskimi uszami A.Danek robi „autorytetem” zyda i agenta SB, L.Moczulskiego….. czyli na forum WPS sa „sami swoi”.

    Polubienie

   • Toronto

    re: przemex,

    Zadanie domowe dla ciebie i twoich „towarzyszy” :
    1. Czy Putin nie zakladal mycy ?
    2. Czy Putin nie zapalal menory w synagodze ?
    3. Czy Putin nie przeznaczyl swojej pensji miesiecznej na muzeum holokitu w Moskwie ?
    4. Czy Putin nie odznaczyl rabina Pewznera zlotym medalem za rozbudowe judazimu w Rosji ?
    5. Czy Putin nie spotyka sie z rasistowska sekta zydowska Chabad-Lubawicz ?
    6. Czy Putin nie ufundowal popiersia szefowi KGB – zydowi J.Andropowowi ?
    7. Czy Putin nie jest synem zyda Epsteina i zydowki Szelomowej jak twierdza rodowici Rosjanie ?
    8. Czy ojciec Putina nie byl w zydowskim NKWD, a dziadek Putina nie byl kucharzem zyda Lenina i zyda Stalina ?
    9. Czy Putin nic nie wiedzial i nie ma nic wspolnego z:
    – zamordowaniem plk Litwinienki,
    – z zamordowaniem wice-szefa GRU (wywiadu wojskowego) generala J.Iwanowa,
    – z morderstwami ponad 100 dziennikarzy, ktorzy chcieli poznac uklady Putina z zydowskimi oligarchami w Rosji i szczegoly prowokacyjnych zamachow terrorystycznych w Moskwie przygotowanych przez FSB (dawne KGB) ?
    10. Czy nie toczy sie w Rosji walka pomiedzy KGB-FSB (tajna policja) a GRU (wywiadem wojskowym) o wplywy i pieniadze ?
    11. Czy Putin nie zerwal ukladu z Iranem na dostawe rakiet S300 i S400 po poufnych rozmowach z prezydentem USA ?
    12. Czy Putin nie poparl sankcji wobec Iranu nalozonej przez ONZ pod naciskiem NATO ?
    13. Czy Putin nie zezwolil na szkolenie oddzialow rosyjskich w bazach NATO ?
    14. Czy Putin nie zamowil Dronow (szpiegowskich samolotow bezzalogowych) w Izraelu ?
    15. Czy Putin nie podpisal tajnej umowy o wspolpracy militarnej z Izraelem ?
    16. Czy Putin nie wstrzymal procesu ujawniania szczegolow zbrodni katynskiej ?
    17. Czy Putin nie ustanowil swieta narodowego Rosji w rocznice wyrzniecia Polakow na Kremlu 4 listopada 1612r ?
    18. Czy Putin nie dogadywal sie po cichu z Niemcami w sprawie budowy linii gazowej po dnie Baltyku, ktora stworzyla problemy dla portu morskiego w Swinoujsciu ?
    19. Czy Putin nie uzyl szantazu i nie zablokowal eksportu polskich produktow rolnych i miesnych z Polski do Rosji w 2005r ?
    20. Czy Putin mowil prawde o inwazji Sowietow na Polske 17 wrzesnia 1939r podczas jego pobytu w Polsce w 70 rocznice wybuchu II wojny swiatowej ?
    21. Dlaczego Putin nie chce uznac zbrodni katynskiej za zbrodnie wojenna, pomimo ze to jest faktem ?
    22. Dlaczego D.Kosiur krytykuje wylacznie USA, a nie krytykuje Rosji, komunizmu i ZSRR, ktore wyrzadzily wiecej szkody Polsce niz USA ?
    23. Czy Putin i Duma Rosji nie zezwolili na utworzenie bazy tranzytowej dla NATO w Uljanowsku ?
    p.s.
    Pomoglem tobie odpowiedziec na pytanie 2 i 4, a teraz pomoge w odpowiedzi na pytanie 1 – vide Putin w mycy:

    „PUTIN…. Just Another Oligarch Jew
    (Putin… czyli kolejny oligarcha Zyd)
    Putin’s mother Maria Ivanovna Shelomova, was JEWISH, which makes him
    A JEW
    (Matka Putina Maria Ivanowna Szelomowa byla Zydowka, co czyni go Zydem)

    Polubienie

 11. janekk

  cytat „Polskojezyczne zydostwo u wladzy w Polsce od 1990r realizuje interesy MIEDZYNARODOWKI SYJONISTYCZNEJ z siedzibami glownymi w Izraelu, USA i Unii Europejskiej.

  Zydostwo rzadzi Ameryka i Unia Europejska, i oczywiscie zydostwo rzadzi w Izraelu.”
  Po tym stwierdzeniu faktów) kierownictwo portalu wraz ze swoimi przyklaskiwaczami nie powinno mieć wątpliwości po której jesteś obronie bo wydawałoby się że myślą podobnie. Ale widocznie to ich pisanie co prawda o faktach ma tylko uwiarygodnić lobbowanie na rzecz innego państwa co nie ma nic wspólnego z suwerennością.
  Państwo należy chronić przed obcą agenturą niezależnie z jakiego kierunku ona pochodzi a starać się utrzymywać dobre stosunk z każdym ale na zasadach partnerskich a nie podporządkowania.
  Niestety pisanć tutaj można o wszystkim NAWET O FAKTACH ale pod warunkiem złożenia hołdu Wołodi którego zresztą pozdrawiam jako polityka ale nie zapominam że jest to jednak polityk innego państwa które pewnie chętnie przygarnęłoby różne sieroty po komunie.
  Ja na szczęście w odróżnieniu od wielu młodych poznałem naocznie czym jest komuna i totalitarizm więc nie będę lobbował za żadnym obcym państwem i interesują mnie tylko suche fakty a nie czyjeś sympatie.
  Pozdrawiam niezależnie myślących

  Polubienie

 12. janekk

  Post scriptum
  Cytat jest z tekstu Toronta
  oraz powinno być „Wołedie podziwiam jako polityka” a nie „Wołede pozdrawiam jako polityka” (edytor automatycznie poprawia to co nlapisałem .))

  Polubienie

 13. janekk

  Re. Pan Dariusz Kosiur

  Proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie informacji podanej przez Toronto o pańskim udziale w wyborach

  Polubienie

  • chum

   Facet idz na stronie Bubla poczytaj sobie . Pan Dariusz nie musi się ze wszystkiego spowiadać . Temat znamy od dawna , podobnie jak opisy o Kohne twego Toronto zerżnięte z YOUTUBE.

   Polubienie

  • Brałem udział w wyborach samorządowych jako kandydat niezależny, ale startujący z listy PiS. Ciekawostka: np. w jednej z komisji wyborczych otrzymałem tylko jeden głos mimo, że głosowało na mnie znajome małżeństwo.

   Proszę obejrzeć film tvn24 (warto zwrócić uwagę, że nawet gubią się we własnych manipulacjach – różnica między moją wypowiedzią, a tekstem pod filmem) – http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html

   TVN24 systematycznie atakował PiS i wspierał PO, ale w sytuacji jak na powyższym filmie, żydostwo staje ramię w ramię ponad podziałami przeciw Polakowi – dokładnie tak, jak syjonistyczny, agenturalny troll „Toronto”.

   Polubienie

   • Tak samo było w moim przypadku. W wyborach samorządowych miałem w jednej komisji 20 znajomych, co na pewno na mnie zagłosowało, i część z nich przesłała mi zdjęcie oddania głosu.

    Tymczasem ilość oddanych głosów w komisji na mój komitet LPR… 0. W komisji nie było nikogo z LPR – a za to był „łobiektywny i prawożondny PiS” oraz „zatroskana o walkę z nierównościami lewica”.

    Podobnie w wielu komisjach na mieście, wszędzie KW LPR 0 głosów, KW LPR 0 głosów, pomimo tego iż wiem, że były tam na nas głosy. Przewały, przewały i jeszcze raz przewały.

    Co do ostatnich wyborów parlamentarnych, to wyjątkowym chamstwem wykazali się ludzie rozklejający plakaty 3 kandydatów PiS i dwóch Kukiz’15. Chodzi o S.Tułajewa (PiS) – został posłem, K.Michałkiewicza (PiS) – został posłem, oraz Muszyńskiego (PiS), Janickiego (Kukiz’15) i Gogółki (Kukiz’15) – ci trzej nie zostali posłami. Ich wolontariusze, a raczej gówniarze, zrywali i zalepiali plakaty innych osób, często też ze swoich własnych komitetów! Moje plakaty były prze wspomnianych osobników ciągle zaklejane lub zrywane. Ostatnia noc przed „ciszą” to zwierzyniec. Gnoje jeździły, zrywały plakaty, i pojawiały się na to miejsce gęby tych 5 osobników.

    Raz na Krakowskim Przedmieściu w miejsce moje plakatu pojawiła się masa gęb K.Michałkiewicza (plakat zdarto). Kiedy tylko chciałem przykleić obok swój, zahaczyłem o część pisowskiego, a zaraz p;odleciało do mnie dwóch gówniarzy (z PiS?) z pretensjami „czego pan się nakleja na czyimś plakacie?!” Tłumaczenie nic nie dało, gnoje straszyli prokuraturą komitet, robili zdjęcia i uciekli. Wcześniej i później tych gówniarzy nie było, a tablicę zaklejali PiSowcy i Zjednoczona Lewica. Pytam, gdzie były piskowskie gnoje, gdy rwano plakaty, i to pojedyncze mniej zamożnych komitetów, a zastępowano je prawie całą ścianą jednej gęby z PiS?

    Tak oto wygląda „biedny i prześladowany PiS”. To bydło urwane po 8 lat łańcucha teraz pokazuje rogi. Czym się różni PiS od PO w postępowaniu? Niczym! Czym się różni „stronniczy TVN” od TV Trwam? Niczym! W TV na przemian leciały spoty PO i PiS, PiS i PO, a czasem widywałem tylko PiS, PiS był na równi z PO reklamowany w „mediach głównego nurtu”, zaś w mediach T.Rydzyka tylko i wyłącznie on, co daje najwięcej czasu antenowego we wszystkich mediach kraju! Gdzie ta „dyskryminacja PiSu”? Tylko w paranoicznym łbach Jarka Kalsteina i Izaaka Singera!

    Polubione przez 1 osoba

   • Chum

    Za post pana Marka podziękowania serdeczne.

    Polubienie

   • Chum

    Gdy czyta się posty pana Marka człowiek się już kompletnie załamuje , bo jakim cudem uczciwy Polak – patriota ma wygrać z garbatymi nosami w uczciwej walce . Jakim sposobem ? . Tym bardziej , że dla chazarstwa pracują całe rzesze sprzedajnych gojów . Oj głupi my naród głupi z nielicznymi wyjątkami jak pan Przemex , Konrad , Piotr Marek , Dariusz Kosiur .

    Polubienie

   • Toronto

    Panie Kosiur,
    Myslalem, ze jest pan bardziej Polakiem niz lewakiem i w przeszlosci popieralem nawet pana kandydature na prezydenta Polski.
    Ale z czasem zdejmowal pan maske i odslanial swoje prawdziwe oblicze.

    Jesli ktos jest kandydatem niezaleznym to pozostaje nim do konca, a tymczasem pan zmienil barwy na PiS-owskie i w ten sposob stracil pan nie tylko moje zaufanie, ale rowniez zaufanie innych Polakow i stalo sie o panu glosno na grupach dyskusyjnych i ludzie pana krytykowali za kandydowanie z listy PiS i odwrocili sie od pana.
    Wiec pana tlumaczenie sie przypomina styl „logiki talmudycznej” , czyli POKRETNOSC i porusza pan wszystkie inne sprawy wlacznie ze zrzuceniem na mnie winy, aby siebie uniewinnic i masz pan nawet swoich nasladowcow na forum WPS – vide: przemex, chum, Krzysztof i Franz.

    Ja wyraznie napisalem w przeszlosci, ze jestem Polakiem i mam polskie obowiazki – vide strona:
    http://forum.suwerennosc com/viewtopic.php?f=35&t=427&sid=29c92dc7febcf80428e4cee8fcecad20
    (UWAGA: Wstaw kropke przed „com”, zeby wejsc na strone)
    A moim haslem przewodnim jest: BOG HONOR OJCZYZNA PRAWDA.
    Ale to haslo nigdy panu nie przeszlo przez gardlo i pana milczenie tez jest odpowiedzia – nawet pana milczenie na moje 22 pytania jakie zamiescilem 2 i pol roku temu oraz przed kilkoma dniami, ktore dotycza pana idola W.Putina, to tez odpowiedz.

    Polubienie

   • „A moim haslem przewodnim jest: BOG HONOR OJCZYZNA PRAWDA.” – ciekawe że w tym układzie ojczyzna jest przedostatnia, a prawda jest na samym końcu, jak to zwykle bywa u takich dezinformatorów, zaś „bóg” jest na pierwszym miejscu, ciekawe tylko jaki bóg? Mamon czy nadjordański bożek pustynny jahwe i jego domniemany syn? Choć to jedno i to samo.

    Polubione przez 1 osoba

   • Toronto

    re: lewak przemex,

    Troche historii…
    Haslo: BOG i OJCZYZNA bylo mysla przewodnia polskiego ruchu narodowego, jaki tworzyla Narodowa Demokracja okresu dzialalnosci R.Dmowskiego i haslo to opiera sie na polskich tradycjach chrzescijanskich, wiec ze zrozumialych powodow nie jest to haslo ani polskiego, ani zydowskiego lewactwa, ktore z kolei wyznawalo ateistyczna i komunistyczna ideologie dwoch zydow: Marksa i Lenina, i oczywiscie bylo wrogo nastawione do polskiej mysli narodowej, do polskich narodowcow, do chrzescijanstwa i w ogole do jakichkolwiek religii, w tym m.inn. do wierzen Slowian.

    W 1943r Rzad Polski w Londynie dodal do tego hasla kolejna wartosc najwyzsza, jaka jest HONOR i nowe haslo brzmialo:
    BOG HONOR OJCZYZNA.

    Dzialajac na grupach dyskusyjnych doszedlem do wniosku w 1993r, ze PRAWDA jest rowniez wartoscia najwyzsza i zasada moralna, a jednoczesnie PRAWDA okazala sie znakomita forma walki z klamstwem i obluda propagowana w mediach swieckich i koscielnych, i PRAWDA jest takze odtrutka na lewacka trucizne i ateizm, ktore sa propagowane przez lewakow i ateistow jak ty.
    Poza tym PRAWDA jest czynnikiem pomocnym do zjednoczenia Polakow, poniewaz „autorytety” ludzkie sa zawodne, a przez to sa przyczyna podzialow miedzy Polakami.
    Podzial w narodzie oslabia narod, a PRAWDA jednoczy i wzmacnia narod.
    W zwiazku z tym PRAWDA powinna byc dodana do istniejacego hasla: BOG HONOR OJCZYZNA i w ten sposob utworzylem nowe haslo:
    BOG HONOR OJCZYZNA PRAWDA.

    Wartosci te sa w kolejnosci alfabetycznej i nie ma miedzy nimi przecinkow, co czyni je rownoznaczne, o czym wie kazdy swiadomy Polak i Polka za wyjatkiem tepakow umyslowych, ateistow, lewakow i wszelkiej masci lajna, ktore zasmieca grupy dyskusyjne jak ty.

    Bog jest tylko jeden i jest nim Jezus Chrystus – postac autentyczna w historii, o czym wspominaja zrodla: rzymskie, egipskie, syryjskie, a nawet zydowskie, nie biorac pod uwage zapisow ewangelicznych: kanonicznych i niekanonicznych, ktorych jest razem okolo 20.
    Poza tym samo powstawanie gmin chrzescijanskich w latach 40-tych I wieku n.e. rowniez swiadczy o autentycznosci postaci i nauk Jezusa Chrystusa.
    Te dowody przedstawilem „Opolczykowi” w przeszlosci, ktory zaniemowil i przestal dyskutowac z faktami.

    Poza tym jestes niedouczony w sprawach zydowskich bozkow, ktorych zydzi sobie zapozyczyli od innych grup narodowosciowych, posrod ktorych zamieszkiwali i mieli ich kilkunastu, podobnie jak zapozyczyli obyczaje od innych narodow, a nastepnie stworzyli wlasna mitologie „narodu wybranego”, ktora w wielu przypadkach zostala zmyslona i nie miala miejsca w historii, i ta mitologia oglupiaja caly swiat, i robia to rowniez koscioly roznych wyznan, jak: katolicki, prawoslawny, protestancki, anglikanski etc i ty tez masz wyprany mozg zydowska mitologia, w przeciwnym wypadku nie pisalbys o „jhw” (jahwe), durniu.

    Polubienie

 14. janekk

  re. Piotr Marek
  Cytuję „Jestem za tym, aby środowiska przeciwne globalnej hegemonii Izraela/USA, NATO, UE i innego plugastwa dogadały się w nadchodzących wyborach, i skleiły porządną listę samorządową Przymierza Narodowo-Konserwatywnego i wyeliminowały z samorządów dominację PO-PiS, a teraz też, w zamian za PO, promowanej .Nowoczesnej.”

  POPIERAM

  Pozdrawiam
  Janek K.

  Polubienie

 15. chum

  Dzięki Konrad.
  Do pana Toronto . Wracaj chłopie do tej Kanady – na kanadyjskie fora i nam tu nie pieprz głupot .
  Twój powrót do Kanady będzie wyglądał tak po celnych ciosach Konrada , Przemexa czy antyjude :

  Polubienie

 16. Re: Toronto…
  Ciekawe…rtm. Pilecki byl Polakiem…
  No super…Nawet nie wiedzialem, ze dowiedzialem sie od Czesia…
  Zastanawiam sie, kto ma odrobic lekcje z historii…
  Z grzecznosci pomine fakt, po co rtm Pilecki (i za jaka inicjatywa) znalazl sie w Austwizt…
  Ach,, k..rwa Czesiu zaczynasz pie…olic o dupie maryni…
  Nie tuta Czesiu (nie z Toronto)…
  Mysle ze znasz A.Piotrowskiego ps. „Sprawiedliwy” (z WiN-u) i przegladajac jego notatki, NIKT powtarzam NIKT nie zmienial swoich konspiracyjnych pseudonimow od poczatku do konca…
  Mysle, ze wiesz kim byl s.p. Antoni Piotrowski?
  I mysle ze wiesz kto wydawal Biuletyny w Kanadzie „Solidarnosc w Kanadzie????”…
  A ty Czesiu co wydawales? Gdzie Twoje publikacje? Gdzie Twoje Odezwy??? Gdzie Twoje Listy Protestacyjne???
  No prosze, wykaz sie…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 17. Re: Chum…
  Dziekuje za „komplement” ze jestem wsrod idiotow…
  Jesli wymienia Pan z nazwiska czy „”nickow”, to prosze miec na uwadze o reprimendzie, ktora zostanie w panskie „ego” skierowana,….
  Tutaj jest wojna i nie ma „zmilu sie”…Wojna informacyjna w doslownym tego slowa znaczeniu…i niech Pan uwaza co czyta i od kogo…
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • Chum

   Nie wiem o co panu chodzi . Nigdy nie napisałem , że jest pan idiotą . Także o co chodzi nie wiem . Niech pan przytoczy moją wypowiedz . Nigdy nie obrażam chyba , ze ktoś mnie sprowokuje .

   Polubienie

   • Re: Chum..
    Prosze nigdy (NIGDY) nie wymieniac zadnych „nicko’w” ani nazwisk, zwlaszcza, ze (w swiadomie) dopuszcza Pan fakt pominiencia innych…
    Prosze tego nie robic na drugi raz, bo (nie mam na mysli siebie) inni piszacy lub czytajacy moga byc (lub stac sie) bezprzedmiotowymi obserwatorami i nie stac ich bedzie na samodzielna krytke czy samokrytyke…
    Jesli Gajowka prowadzi wolna mysl, to niech tak zostanie, by wolna mysl byla lub miala mozliwosci do zweryfikowania przez wolnych i niezaleznych (i nie podlegajacych nikomu) Polakow i tylko Polakow….
    ===================================
    jasiek z toronto

    http://polskawalczaca.com

    Polubienie

   • Chum

    Za cholerę nie wiem o co chodzi , ale trudno . Pewnie Boga w sercu niet .

    Polubienie

   • Chum

    Napiję się szklaneczkę Whisky może mnie oświeci o co panu chodzi ?

    Polubienie

  • Chum

   Moźe wezwę na pomoc antyjude . Antyjude fajny gość może wytłumaczy w czym rzecz?

   Polubienie

 18. Chum

  Także nie rozumiem o co panu chodzi .

  Polubienie

 19. Chum

  Chyba , że chodzi o post do wpisu pana Marka . Gdzie tam napisałem ,że jest pan idiotą ? . Napisałem tylko ,że jest niewielu mądrych ludzi i ich wymieniłem . Proszę nie prowokować . Poważny z pana człowiek . Po co to panu ? .

  Polubienie

 20. Chum

  Do tych mądrych ludzi dodam i pana jak pan chce , bo chyba w całej sieci masa jest pana wpisów całkiem mądrych . Co do religii dzieli nas przepaść . Mnie blisko do Konrada , Przemex , antyjude , bo ja były katol , którego oni nauczyli rozumu .

  Polubienie

  • Re: Chum
   Prosze mnie nie dodawac, bo wciaz sie pilnie ucze i dziennie czytam ok. 30-40 stron, gdzie wciaz musze (byc zmuszany) rozpoznawac co i jak ma sie do samej rzeczy (rzeczywistosci).. Staram sie jak moge, by moi Rodacy zaczeli wreszcie myslec glowa a nie „spodniami”…
   No i w dodatku nic nie chce w zamian…i niczego nie oczekuje…
   Myslmy i wyciagajmy wnioski, a jesli Bog bedzie w naszych sercach na pierwszym miejscu, to nic innego nigdy sie nie znajdzie…
   ================
   jasiek z toronto

   http://polskawalczaca.com

   P.S. Wypadaloby zwrocic sie do Boga o talent madrosci…

   Polubienie

   • Chum

    drukowane :
    NIE LICZĘ NA BOGA . LICZĘ NA SAMEGO SIEBIE , BO GDYBYM LICZYŁ NA BOGA CHODZIŁBYM ZIMĄ W TRAMPKACH . ZARAZ TU WEJDZIE FACET I BĘDZIE WYZYWAŁ OD LEWAKÓW , CHOCIAŻ TEN BIEDAK NIE WIE CO TO JEST LEWAK I Z CZYM TO SIĘ JE .

    Polubienie

 21. Chum

  I jestem przykładem tego , że warto próbować wlewać do łba rozum poprzez rozmowy , wpisy bo dzięki ich wpisom zmądrzałem .

  Polubienie

 22. Re: Chum…
  „Bez Boga, ani do proga”, a samemu (liczac na siebie) mozna isc jedynie do toalety…
  Zycie jest zbyt krotkie, by pic tanie wino, a myslenie wcale nie oznacza, ze jestem…(i wiem)…
  ================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 23. veri

  Ja pierdolę … ale tu odchodzi propaganda. Gdzie jest prawda ?

  Polubienie

  • Toronto

   Prawda byla w ZSRR, a teraz na forum nadaja SOWIECIARZE z WPS.

   Polubienie

   • janekk

    Re. Toronto

    Jak wyglądało traktowanie ludzi w komunie opiszę na swoimi przykładzie.
    Po odbyciu służby wojskowej wróciłem do zakładu pracy i jakież było moje zdziwienie gdy pewnego dnia wezwany do dyrektora zastałem tam oficera politycznego z jednostki w której służyłem i jeszcze jednego gościa którego widywałem na zakładzie ale nie wiedziałem kim jest. Jak się później okazało był to zakładowy esbek. Dyrektor nie owijając w bawełnę wyjaśnił mi że jeżeli chcę awansować to powinienem się zapisać do partii albo współpracować z panem M. czyli być donosicielem.
    Żeby dalı mi spokój powiedziałem że się zastanowię i na tym się zakończyła moja znajomość z tymi panami. Oni oczywiście dotrzymali słowa bo na stanowisko kierownicze nie awansowałem ani wtedy ani po teoretycznym upadku komuny bo stare układy pozostały.
    Kiedyś zakłady były potrzebne dla zaspokojenia potrzeb Układu Warszawskiego w tym głównie ZSRR bo tam prawie każdy jak nie służył w armii lub w bezpiece to pracował w przemyśle zbrojeniowym więc żywność, mateiały budowlane, tekstylia (m.innymi z łódzkich fabryk) ale też i okręty, produkty polskiej zbrojeniówki „kupowali” od podległych im państw które docelowo zostałyby kolejnymi republika tego państwa dobrobytu. Nauka rosyjskiego już była obowiązkowa w szkołach, a na przeszkodzie stało jeszcze prywatne rolnictwo i wiara prostych ludzi którą tak wówczas jak i obecnie próbuje się urabiać za pomocą swojej agentury.
    Jak zakłady poupadały, a w każdym był na etacie esbek i sekretarz partii, nie licząc armii towarzyszy którzy zajmowali różne stanowiska a poniważ nic nie umieli to pracę za nich wykonywali inni, to gdy zniknęło żerowisko tym ludziom stała się wielka krzywda. Co sprytniejsi załapali się na rozkradanie majątku państwowego więc dla mniej sprytnych a przy tym nie nadających się do pracy wymagającej jakiejś wiedzy i kwalifikacji pozostała tylko praca ciecia w agencjach ochrony.
    Jak abserwuję to te agencje ochrony zatrudniaję głównie byłych partyjniaków lub przedstawicieli slużb prl-owskich tylko nie wiem czy jest to bardziej przejaw solidarności z byłymi towarzyszami czy pragmatyzm wynikający z przekonania że kto raz był dobrym pieskiem to dalej nim będzie. Chodzi taraz tylko o to aby piesek nie ujadał na swoich nowych panów którzy się pobogacili rozkradajęc państwowy majątek ale na ludzi którzy próbowali walczyć z komunistyczną dyktaturą, chociaż każdy myślący człowiek wie że cała tzw. transformacja odbyła się z inspiracji i pod całkowitą kontrolą komunistów. gdy tylko zobaczli że niewydolny system się wali i jest okazja do urwania się ze smyczy trzymanej przez towarzyszy ze Wschodu.
    Dalej ponosimy skutki narzucenia nam zgniłych elit przez obcych więc nie liczmy na to że inni, niezależnie czy ze Wschodu czy Zachodu rozwiążą nasze problemy.
    Jeżeli jakiś kolaborant sam nawróci się na patriotyzm to będzie to raczej wyjątek niż reguła.
    Więc nich stare bolszewiki nie robią młodym wody z mózgu bo
    oni w odróżnieniu od normalnych ludzi mieli nico lepiej w porównaniu do tych ostatnich gdyż byli wynagradzani za swoją służalczość. Ale ponieważ ważniejsze od zdolności i pracowitości było podporządkowanie systemowi to nic dziwnego że była to wielka szansa dla miernot na zrobienie kariery czego skutki ponosimy do dziś.
    Miernota nie jest zdolna do obiektywizmu nie mówiąc o patriotyzmie ale patrzy na świat przez własny żoładek i każdy może ją kupić.

    Pozdrawiam

    Polubienie

   • A obecnie „prawda” jest tylko i wyłącznie w twojej wypełnionej sraczką łepetynie, kanadyjsko-jankeska ciemnoto żydo-kapitalistyczna, mam w dupie ciebie i twój żydowski, liberalny kapitalizm oraz twojego zaoceanicznego protektora i chlebodawcę, wuja sama.

    Polubione przez 1 osoba

   • Toronto

    re: przemex,
    Ja moge cie tylko olac cieplym moczem, lewaku, zebys nie zmarzl.

    Polubienie

   • Toronto

    Czesc Janek,
    Moje wspomnienia z PRL…

    Przyklad 1.
    Pewnego razu przechodzilem ulica kolo hotelu dla gosci zagranicznych w centrum Szczecina i widzialem na wlasne oczy, jak dwa tajniaki w garniturach wskoczyli do kawiarni gdzie gromadzil sie polswiatek, ktory handlowal waluta w turystami zagranicznymi i doslownie wszyscy z nich nagle wyskoczyli na zewnatrz jakby ich ktos gonil, a na koncu wyszli tajniacy.
    Nie wiedzac co sie dzieje stanalem w miejscu i patrzylem w ich strone.
    Tajniaki po cywilnemu staneli przy swoim samochodzie, ktory stal obok kraweznika i cos do siebie rozmawiali.
    W pewnym momencie jeden z handlarzy podszedl z boku do tajniaka, ktory trzymal rece w kieszeni i wlozyl mu w dlon rulon banknotow i po chwili tajniaki odjechali.
    Wowczas ruszylem z miejsca, podszedlem do grupy handlarzy, ktorzy rozmawiali miedzy soba i zapytalem, kto to byl.
    Odpowiedzieli, ze komendant milicji.

    Przyklad 2.
    Pracowalem z kolega, ktory pochodzil z polskiej wsi, nie byl w PZPR i jego rodzina tez nie nalezala do partii i opowiadal mi, ze ojciec, ktory gospodarowal z jego bratem na 20-to hektarowym gospodarstwie mial problemy z kupnem ciagnika, maszyn rolniczych, zalatwieniem nawozow, pasz, kupnem wegla, sprzedaza produktow rolnych na skupach etc i ciagle chodzil do gminy i po urzedach, zeby cokolwiek zalatwic, ale kazdy odsylal go gdzie indziej.
    Wreszcie ktos poradzil mu, zeby zapisal sie do partii, ale nie chcial i plul na partie ze zlosci.
    Wyczerpany walka z trudnosciami, jakie mu robili komunistyczne urzedasy, zapisal sie do PZPR dla swietego spokoju.
    Od tego czasu skonczyly sie jego problemy na gospodarstwie i kupil sobie ciagnik, maszyny, nie mial problemow sprzedac na skupie swoje produkty rolne, mogl takze kupic wegiel na zime, nawozy i pasze etc.

    Przyklad 3.
    Wyszedlem po 2 latach z wojska i zaczalem szukac pracy w innych zakladach niz pracowalem przed wojskiem. Na formularzu bylo pytanie odnosnie przynaleznosci organizacyjnej i napisalem, ze nigdzie nie naleze. Przez prawie miesiac szukalem pracy i nie moglem znalezc, az wreszcie trafilem na „czlowieka”, ktory mnie przyjal, bo potrzebowal fachowca i poszedlem do pracy.
    W niedlugim czasie przyszedl do mnie list z komendy wojewodzkiej MO z zadaniem stawienia sie na komende i podana byla data.
    Troche mnie to zdziwilo, czego te qrwy chca ode mnie, ale powiedzialem kierownikowi dzialu, ze musze stawic sie na wezwanie i pojechalem na wyznaczony dzien.
    Przyjal mnie komendant wojewodzki MO w swoim biurze i jego zastepca – obydwaj byli po cywilnemu, co mnie zdziwilo.
    Na biurku lezala moja opinia ze sluzby wojskowej napisana w samych superlatywach, ktora czytal komendant wojewodzki i zaproponowal mi prace w milicji, mieszkanie, rozne przywileje, odpowiednia pensje etc.
    Nie przyjalem ofery, tylko mu odpowiedzialem ironicznie, ze najpierw musze sie zastanowic i porozmawiac z rodzicami bo to i tamto.
    A w duchu sobie myslalem, ja was p*erdole komunistyczne psy.

    Przyklad 4.
    W okresie PRL panowala regula w zakladach pracy, ze od stanowiska mistrza wzwyz, kazdy musial byc czlonkiem PZPR i znam kilka przypadkow, ze zdolni Polacy byli mistrzami i kierowali grupa osob, ale nie chcieli nalezec do PZPR, wiec tracili stanowisko mistrza, a na ich miejsce przychodzil „czerwony” i rzadzil sie jak szara ges, a byly z nich same matoly, ktorych partia windowala do gory.
    Raz mialem spiecie z „czerwonym” mistrzem i dostal ode mnie opierdol, bo nie znal sie na sprawie, a przyszedl mnie pouczac.
    Sprawa trafila do zakladowych ZZ, a tam tez siedzial komuch i zamiast bronic moich praw pracowniczych to ten czerwony sqrwysyn byl przeciwko mnie, bo im obrazilem ich „towarzysza” partyjnego, ktorzy sami tworzyli dla siebie panstwo w panstwie.
    Wiec zlozylem wypowiedzenie pracy, a gdy sie dowiedzieli to zaczeli mnie przepraszac, oferowali mi podwyzke pensji i lepsze stanowisko, zebym tylko nie odchodzil, ale powiedzialem, ze nie zmienilem decyzji i odszedlem z zakladu, a w ciagu kilku dni znalazlem nastepna prace, bo potrzebowali w innym zakladzie fachowca jak ja, ale ta wiadomosc otrzymalem od glownego inzyniera zakladu, a nie w dziale kadr, poniewaz tamtejsze pracownice poinformowaly mnie, ze zaklad nie przyjmuje nowych pracownikow, a samie sie opierdalaly w pracy.

    Przyklad 5.
    Generalnie, zaopatrzenie w sklepach okresu PRL zawsze bylo slabe i sprzedawana byla tandeta, za ktora trzeba bylo slono placic.
    Wyjatek stanowily duze miasta, jak: Warszawa, Katowice, Lodz, Poznan, Szczecin etc bo komuna musiala liczyc sie z robotnikami, a o zaopatrzenie dla rolnikow nikt sie nie troszczyl.
    Kawa, pomarancze, banany, cytryny etc to byl towar najbardziej poszukiwany w Polsce – owoce cytrusowe pojawialy sie zazwyczaj w okresie swiat Bozego Narodzenia, czyli raz w roku, a kawa w torebkach 10 dkg i trzeba bylo miec znajomosci w sklepie, zeby znajoma ekspedientka odlozyla na bok torebke kawy, bo inaczej nie mozna bylo kupic kawy, ktora byla uwazana za luksus w PRL, tak jak telewizor kolorowy lub pralka automatyczna.
    Posiadanie samochodu uwazane bylo za objaw bogactwa i co tydzien w sobote kazdy posiadacz swojego szczescia na czterech kolkach myl i pucowal blache samochodu, az do polysku i zazdroscili mu tego sasiedzi mieszkajacy dookola – smieszne, ale prawdziwe.
    Mniej szczesliwi mieli do dyspozycji autobusy, tramwaje, pociagi, rowery, motorowery albo wlasne nogi, a czasem widzialem ludzi wozonych na przyczepach, ktore ciagnal traktor, a na wsiach podstawowym srodkiem lokomocji byl woz zaprzagniety w konia – w czasie zniw lub jesiennych zbiorow, konie byly przeciazone praca, tak jak rolnicy uprawiajacy ziemie i „wadza” ludowa (charakterystyczna wymowa tego wyrazu przez ciemniaka W.Gomulke) nie miala litosci nad polskimi rolnikami.

    Pozdrawiam

    Polubienie

  • Konrad

   Veri, nie „pierdol”, tylko idz szukaj! Szukaj, szukaj. Moze PIS albo PO? Moze Watykan albo Waszyngton? Moze TVN24 albo TVP? Moze CNN albo BBC? Moze Jezusicek albo Szawel? Moze Jahwe albo Allah? Szukaj, veri, szukaj … zimno, zimno, cieplo, zimno …

   Polubione przez 1 osoba

  • Konrad

   Drogi Veri, powiedziałeś, że „pierdolisz” i że zastanawiasz się „gdzie jest prawda”. Czyli znalazłeś się w pożałowania godnej sytuacji. Dlatego zasugerowałem, żebyś nie „pierdolił” i poszukał prawdy w wielu różnych miejscach, skoro tu „odchodzi propaganda”. Co chciałbyś sobie jeszcze życzyć, Amigo?

   Polubienie

 24. Żydo-kapitalistyczny, liberalny raj, upada na oczach całej ludzkości, to też nagle uaktywniła się sfora, sowicie opłacanych przez międzynarodową finansjerę hien cmentarnych, agentów i apologetów systemu, który dotąd gwarantował im rajskie życie na cudzy koszt, mających za zadanie wszelkimi dostępnymi metodami, bronić(niczym katolik nadjordańskiej psychozy) kapitalistycznej „wiary” przed zakusami „niewiernych”, „heretyków” i „bezbożników”, nie chcących wierzyć w kapitalistycznego boga mamona i objawioną przez niego, liberalnym prorokom, kapitalistyczną, świętą „prawdę”. Ta sfora kapitalistycznych naganiaczy, straszeniem, wyzwiskami, propagandą i rozpowszechnianiem półprawd, itp., stara się jeszcze zagonić te niedoinformowane a zarazem przestraszone owieczki, do liberalnej, kapitalistycznej, owczarni pańskiej, bezustannie strasząc ludzi piekłem(socjalizmem, komunizmem, „lewactwem”, itp.), w ten sposób starając się jeszcze utrzymać przy życiu kapitalistyczny „raj”. Ale to nie potrwa długo, szukajcie sobie hieny, dobrej, bezpiecznej i ciepłej nory, bo kiedy rozwścieczona swym losem, kapitalistycznych niewolników ludzkość podniesie głowę, to z was i z waszego „raju”, zwanego „amerykańskim snem” nie pozostanie nic.

  Polubione przez 1 osoba

  • Toronto

   Ty upadasz na umysle i na ciele, niedorozwoju umyslowy i tubo lewackiej propagandy.
   Ekonomia USA ma sie dobrze i dolar amerykanski umacnia sie w stosunku do innych walut swiata, a srednie bezrobocie spadlo do 5% w skali calego kraju, ktory liczy ponad 320 milionow ludzi, a w kazdej rodzinie sa co najmniej 2-3 samochody (nowe lub prawie nowe).
   Kawa i owoce cytrusowe sa na okraglo przez caly rok, a nie tylko na Boze Narodzenie jak w PRL.
   Pod dostatkiem jest roznego jadla i picia i nie trzeba byc czlonkiem partii komunistycznej, zeby to kupic w zwyklym sklepie – tylko komuna traktowala ludzi jak zwierzeta i znecala sie nad ludzmi psychologicznie poprzez ciagle niedobory zywnosci w sklepach.

   PRZEZ CALY OKRES TRWANIA KOMUNIZMU, NIE BYLO MASOWYCH UCIECZEK LUDNOSCI Z KRAJOW ZACHODNICH DO KRAJOW KOMUNISTYCZNYCH, ALE ODWROTNIE.
   Tylko cep jak ty i tuba lewackiej propagandy bedzie mowic odwrotnie, co wynika z twojej LOGIKI TALMUDYCZNEJ.

   Powies sie to przestaniesz sie meczyc, idioto.

   Polubienie

   • „Ekonomia USA ma sie dobrze i dolar amerykanski umacnia sie w stosunku do innych walut swiata, a srednie bezrobocie spadlo do 5% w skali calego kraju, ktory liczy ponad 320 milionow ludzi, a w kazdej rodzinie sa co najmniej 2-3 samochody (nowe lub prawie nowe).” – ekonomia USA ma się dobrze tylko i wyłącznie w twojej chorej łepetynie, bo nawet twoi chlebodawcy z Wall Street nie wierzą w te kapitalistyczne banialuki. Kraj tonie w długach, niewypłacalnie zadłużone w żydowskich bankach jest dosłownie wszystko, od państwa, przez firmy, po gospodarstwa domowe, w tym twoim kochanym „amerykańskim śnie”, mało kto posiada nawet dom na własność, bowiem wszystko jest w rękach banków. W wyniku sztucznie wywoływanych kryzysów finansowych, ludzie tracą pracę, upadają firmy, wyrzucani są z mieszkań na bruk, śpią po lasach czy w starych, opuszczonych halach fabrycznych a domy idą na licytację. Pieniędzy zaczyna nawet brakować na prowadzenie kolejnych imperialistycznych wojen czy na modernizację armii, wszystko finansowane jest za pieniądze pożyczane od żyda, a ten pierdoli że hameryka ma się dobrze! Chyba według żydowskiej pejs TV!
    Jakby jeszcze tego było mało to ta twoja „oaza wolności i demokracji” pomału przekształca się w otwartą dyktaturę, ze zmilitaryzowaną policją pałującą i strzelającą do kogo popadnie, systematycznie łamanymi i ograniczanymi prawami człowieka, wszędobylskimi kamerami, po cichu budowanym systemem obozów koncentracyjnych FEMA czy wprowadzanym tylnymi drzwiami chipowaniem.
    Tak mniej więcej wygląda rzeczywistość w amerykańskim „raju”, kapitalistyczny naganiaczu!

    Polubione przez 2 ludzi

   • Chum

    Napisze ci jeszcze matołku ulubione powiedzonko twojego idola i idola pejsatych Kisielewskiego ( nie mój idol .
    ” socjalizm pomaga tylko krajom nienormalnym ”
    japa ci się cieszy Kanadyjczyku?

    Polubienie

   • Re: Toronto…
    Alez oczywiscie, ze jewEkonomia w USA ma sie dobrze, a nawet bardzo dobrze…
    Dodac nalezaloby, ze ponad 107 milionow Amerykanow nie ma stalej pracy (pol lub 3/4 etatu), 49 milionow Amerykanow pobiera „kartki zywnosciowe” io i tak wogole jest super..Ach, jeszcze ponad 7 milionow bezdomnych, kilkanascie miast zbankrutowalo (m.in, Chicago, Detroit i inne pomniejsze) zadluzenie siega ponad 300 bilionow dolarow (trylionow) i jest k…rwa zajebiscie…No i toronto wie co pisze: „Ekonomia” jest ku…wsko silna i nikt Amerykanom nie „podskoczy”…zlota w brud, roboty od cholery i troche…I jest „git”…Szafa gra…I o co chodzi???
    =========================
    jasiek z toronto

    http://polskawalczaca.com

    P.S. „Toronto” nie jest z Toronto, ale z innego miasteczka…
    Czesiu, dalej jezdzisz po mleko do USA??? Tam jest przeciez taniej…

    Polubienie

   • Toronto

    re: lewacka tuba propagandowa „przemex”,

    Z powodu blokady mojego komentarza przez strone WPS, odpowiedz na twoje lewackie bzdety jest na stronie:
    POLSKIE FORUM NARODOWE SUWERENNOSC COM
    w temacie pt. DYSKUSYJNE CIEKAWOSTKI , str 27.

    Polubienie

   • Toronto

    Panie „jasiek z toronto”,
    Pan mnie musial z kims pomylic, ale nie reagowalem za pierwszym razem, wiec nanies pan poprawki do swojego dzienniczka policyjnego.
    RR

    Polubienie

   • Chum

    Kanadyjski osle . Kto ciebie na tym forum czyta ? . Idz już facet w piz… i przestań pleść swoje androny . Masz kupę forów ; nasz dziennik , Niezależna idż w hu… tam i pisz . Po co cię tu przywiało ? . nie rozumiesz ,ze na WPS nikogo nie przekonasz do swoich idiotyzmów ? . Po co tu tracisz czas ? . Idz facet zwal sobie konia czy tam co innego . Przynajmniej czasu nie roztrwonisz . przemex kó… juz nie odpisuj . to nie ma sensu .

    Polubienie

  • Chum

   Toronto twoje wspomnienia z PRL wiesz co są warte :
   1. hu..
   2. dupę ..
   3. kamieni kupę .
   spierda… do Niezależnej . Tam dla koziołków – matołków pisz swoje pierdziszewa . Dostaniesz medal z kartofla i cię strażnik nie zbanuje trolu .

   Polubienie

   • Chum

    Głupi pojebie kanadyjski zobacz w TV amerykańskiej pewnie taką odbierasz TV o lombardzie Żydów Goldów prowadzony w zbankrutowanym DETROIT .
    Zobaczysz durniu bezzębnych , biednych Amerykanów zwolnionych np z nieistniejącej już fabryki samochodów i zobaczysz jak zastawiają zęby , ostatnią biżuterię , aby przeżyć i zapłacić rachunki ćwoku kapitalistyczny.
    w NBC nadają głąbie kapuściany . Zobacz bogatych bezzębnych Amerykanów.

    Polubienie

   • Chum


    pejsy w polsce tez nadają.

    Polubienie

 25. Chum

  toronto wypi .. do Niezaleznej i tam pajacuj ćwoku jeden . Beziesz bohatyr za pierdol… o Kuklińskim i plucie na prl

  Polubione przez 1 osoba

 26. janekk

  Witaj Toronto

  Twój opis realiów w prl-lu jest tak ciekawy że spokojnie można go zaliczyć do literatury historycznej potrzebnej ku przestrodze dla tych co nie znają lub zdążyli zapomnieć jak było naprawdę.
  Większość piszących na tej stronie jest znakomitymi obrońcami ludzi, wiedzą w jaki sposób przychylić im nieba a jak nie będą tego chcieli to oczywiście spałować jak proponuje towarzysz przemex, dokładnie jak w prl-u.
  Szukają też zewnętrznych sił które pomogłyby im urzeczywistnić ich chore ambicje.
  Polska jest źle zarządzana ale przecież mamy c.d. komuny czyli komunę bis bo u władzy są dalej ci sami ludzie a ustrój został trochę zmodyfiiowany aby głównie im żyło się lepiej.
  Jeżeli ci ludzie przeszli na służbę do innego pana zamiast służyć Polsce to to przecież jest to naturalna cecha kolaborantów więc o co prensje?
  A gdy slużyli ZSRR to było cacy, no nie?
  Mnie nie potrzebna jest ani druga Ameryka, ani druga Japonia ale dopóki u władzy będzie druga ale komuna to nie mam złudzeń co do sytuacji w Polski która już teraz zdaniem niektórych dygnitarzy „istnieje tylko formalnie”.

  Pozdrawiam

  Polubienie

  • Ciekawi mnie gdzie ty chłopie w Polsce drugą komunę widzisz? III RP z żadnym komunizmem nic wspólnego nie ma, a jej „elity” to żadni „komuniści” jak niektórzy starają się wmawiać niedoinformowanym.
   A towarzyszy to szukaj we własnej rodzinie, bo w mojej ubeków, partyjnych i ormowców nie było.
   A od ZSRR, PRL i Układu Warszawskiego wara! Gdyby dziś istniał blok socjalistyczny to spółka USA/Wlk.Brytania/NATO/Izrael nie pozwalali by tak sobie, bo zawsze mogliby się liczyć ze stosowną odpowiedzią.

   Polubione przez 1 osoba

  • „Większość piszących na tej stronie jest znakomitymi obrońcami ludzi, wiedzą w jaki sposób przychylić im nieba a jak nie będą tego chcieli to oczywiście spałować jak proponuje towarzysz przemex, dokładnie jak w prl-u.” – tak, dokładnie jak w PRL-u, co jak co ale małe pałowanko co poniektórym kapitalistyczno – liberalnym naganiaczom by się przydało…
   Kilka dobrze przyłożonych pał na plery potrafi skutecznie wyleczyć z głupoty…

   Polubione przez 1 osoba

  • Toronto

   Czesc Janek,
   Od zakonczenia II wojny swiatowej do dzis, Polska „rzadzi”, a wlasciwie DYKTATURE SPRAWUJE POLSKOJEZYCZNE ZYDOSTWO sterowane przez MIEDZYNARODOWKE SYJONISTYCZNA, a garsc gojow posrod rzadzacych zydow jest przyslowiowym „kwiatkiem do kozucha” – ozdoba, majaca pokazac, ze w Polsce rzadza „Polacy” i tak bylo w PRL (1945-1989) i tak jest w obecnym PRL”bis” (od 1990r do dzis), ktory dla zmylenia polskich gojow jest nazwany „III RP”, ale ten „nowy twor panstwowy” nie posiada nawet ciaglosci prawnej z II RP, poniewaz konstytucja II RP z 1935r zostala UNIEWAZNIONA DEKRETEM ZYDOWSKIEGO PKWN 22 lipca 1944r, a w rocznice tej daty 22 lipca 1952r weszla w zycie KONSTYTUCJA STALINA, na ktorej opiera sie z kolei KONSTYTUCJA STOLZMANA VEL KWASNIEWSKIEGO z 1997r, ktora zawiera jeden wazny „Artykul 90”, zezwalajacy na oddanie wladzy w panstwie organizacji miedzynarodowej, co wedlug polskiej konstytucji z 1935r jest uwazane za ZDRADE STANU.
   Artykul 90 czyni wiec Polske „dzielnica” UE, poniewaz ZYDO-MASONSKI Traktat Lizbonski podpisany przez zyda Kalksteina vel L.Kaczynskiego w 2009r stanowi prawo nadrzedne nad „prawem polskojezycznym”, polskojezycznym dlatego, poniewaz to „prawo” tworzyli POLSKOJEZYCZNI ZYDZI w j.polskim w okresie PRL i PRL”bis” ze szkoda dla Polski i Polakow.
   Tak to wyglada od strony prawnej.

   Jesli wezmiemy pod uwage strone materialna, to w ponad 95% doszlo do LIKWIDACJI POLSKIEGO PRZEMYSLU, TRANSPORTU, PRODUKCJI, HANDLU, BANKOW etc etc i gross tego znajduje sie w OBCYCH REKACH, a pierwszymi zlodziejami polskiego majatku narodowego byla NOMENKLATURA KOMUNISTYCZNA i AGENCI SPEC SLUZB PRL, bo kradli juz w 1988r i wiedzieli co sie dzieje za kulisami wladzy, czego przykladem sa SETKI AFER I NADUZYC przez nich popelnionych, a najwieksza z tych afer jest AFERA FOZZ, poniewaz z Polski „wyparowalo” kilkanascie miliardow dolarow amerykanskich i nie ma sladu po pieniadzach, a powinien o tym wiedziec Jaruzelski i Kiszczak i oczywiscie „autorytet” tutejszych lewakow A.Siwak, ktory byl w scislym gronie KC, ale o tym nie pisze.
   Poza tym dla mnie sprawa jest jasna, bo skoro KC PZPR palil akta swoich tajnych zebran, to jest to jawne niszczenie dowodow przestepstwa, zeby Polacy nie dowiedzieli sie o czymkolwiek i „autorytet” tutejszych lewakow A.Siwak tez nie podaje tych informacji do publicznej wiadomosci, tylko zgrywa „patriote” i udaje, ze to on niby chcial dobrze dla Polski i Polakow, ale zydy mu nie pozwalali – takie bajki to komuch A.Siwak moze opowiadac przedszkolakom.
   Dlatego wskazane jest czytac nawet opowiadania A.Siwaka, ale nalezy czytac takze miedzy wierszami i analizowac to co napisal, poniewaz w tym tkwia tajemnice, ktore A.Siwak ukrywa i nie podaje do publicznej wiadomosci.
   Oto realia MATERIALNEGO OKRADANIA Polski…
   Państwo Polskie w roku 1990 było właścicielem około 8,5 tysiąca zakładów. W latach 1990-2010, według raportu Ministerstwa Skarbu Państwa, przekształceniami objęto 5992 przedsiębiorstwa państwowe. Władza postkomunistyczna zaczęła od uwłaszczenia siebie samej i w latach 1988 – 1989 powstało ok. 12 tys. spółek, które były zakładane na bazie państwowego majątku przez dyrektorów zakładów.
   Proceder ten odbywał się przy współudziale działaczy partyjnych, urzędników i członków ich rodzin.
   Wiele fortun ludzi, którzy są dziś na listach najbogatszych Polaków, wyrosło ze spółek nomenklaturowych.
   Często postkomunistyczne służby specjalne wysysały aktywa z państwowych firm poprzez firmy zagraniczne lub polonijne.

   Lista poszczególnych rządów prywatyzujących polską gospodarkę:

   Rząd Mazowieckiego UW od 12.09.1989r. – rządził 16 m-cy.
   Przygotował ustawę o restrukturyzacji i prywatyzacji.

   Rząd Bieleckiego KLD od 12.01.1991r – rządził 11 m-cy i 11dni.
   Sprzedał 1208 zakładów.

   Rząd Olszewskiego ROP od 23.XII.1991r – rządził 6 miesięcy i 18 dni.
   Sprzedał 1 zakład i zatrzymał prywatyzacje.

   Rząd Suchockiej UD od 11.07.1993 – rządził 15 m-cy i 14 dni.
   Sprzedał obcym 21 zakładów.

   Rząd Pawlaka PSL od 26X.1993r – rządził 16 m-cy i 12 dni.
   Sprzedał obcym 2269 zakładów.

   Rząd Oleksego SLD od 7.03.1995 – rządził 14 miesięcy.
   Sprzedał 598 zakładów.

   Rząd Cimoszewicza SLD 7.02.1996r – rządził 20 m-cy i 18 dni.
   Sprzedał 992 zakłady.

   Rząd Buzka AWS od 31.10.1997r – rządził 47 m-cy i 19 dni.
   Sprzedał 1311 zakładów.

   Rząd Milera SLD od 19.10.2001r – rządził 30 m-cy i 15 dni.
   Sprzedał 548 zakładów.

   Rząd Belki SLD od 2.05.2004 – rządził 17 m-cy i 29 dni.
   Sprzedał obcym 477 zakładów.

   Rząd Marcinkiewicza PIS od 31.10.2005r – rządził 8 m-cy i 15 dni. Sprzedał 271 zakładów.

   Rząd Kaczyńskiego PIS od 14.07.2006r – rządził 15 m-cy i 24 dni. Sprzedał 18 zakładów.

   Rząd Tuska PO od 7.11.2007r – sprzedał 724 zakłady do 31.12.2010r.
   Przez nastepne ponad 4 lata, PO w koalicji z PSL dobijali Polske i robili to w wielkim pospiechu i wygladalo to tak, jakby dzialali na odgorne zlecenie, czyli „cichy nakaz”.
   A jesli wezmiemy pod uwage wrogie i wredne nastawienie D.Tuska (parszywego niemieckiego zyda) do Polski i Polakow, dla ktorego „polskosc to nienormalnosc”, wiec mial tylko jeden glowny cel, czyli ZNISZCZYC POLSKE i ja niszczyl przez 8 lat.

   Polska nie byla ani „druga” Japonia (to obiecal „Bolek” Kohne vel Walesa), ani „druga” Irlandia (to obiecal niemiecki zyd D.Tusk), a „swietlana przyszlosc” jaka obiecal Polakom zyd Stolzman vel A.Kwasniewski maja w Polsce POLSKOJEZYCZNI ZYDZI, ktorzy powoli zamieniaja Polske w tzw. „JUDENLAND”, czyli panstwo zydowskie i to sie dzieje niepostrzezenie na oczach naiwnych i oglupionych Polakow zydowska propaganda od najmlodszych lat szkolnych poprzez indoktrynacje o „holohoaxie” i budowe osrodkow tzw. „kultury zydowskiej” w Polsce „zmijowego plemienia”, ktore kultury nie posiada – czy ktos zna „kulturalnego” PASO-ZYDA ?

   Ty Janek musisz liczyc sie z tym, ze nie wszystkim podobaja sie fakty historyczne, wiec po to sa na forum „lewaccy specjalisci” od robienia zametu.

   Pozdrawiam

   Polubienie

 27. janek

  p.s.
  Nie wiem dlaczego po niektórych wpisach brak jest opcji „odpowiedz”

  Polubienie

  • paziem

   Marsie, Autostrado donikąd ze zgąbczonym mózgiem fast foodowym żarciem, za Atlantyckim Oceanem niewiedzy,

   Kilka razy próbowałeś robić śmietnik z tego portalu wpisami zleconymi tobie przez antlantyckich mocodawców. Ze względu na natłok innych zajęć umknęło mej uwadze jak ponownie, pomimo wyrzucenia cię za drzwi, wchodzisz oknem jak natrętny Żyd. Nie zareagowałem od razu, gdyż nie lubię wywoływaniem draki podnosić wartość takiego zaprogramowanego na antypolski bałagan gnoma, jak ty. Zauważyłem jedynie, że pewnie wyznaczone ci wygórowane limity spamu naruszają twój system nerwowy i stałeś się od ostatniego razu większym raptusem i wulgarystą. Zatem ostrzegam cię, żebyś znalazł sobie inne miejsce do zbawiania Polski od „ruskiej nawały i powrotu komuny”. Właśnie powstał nowy żydowskim rząd PiS. Napisz do amerykańskiej kukły, niejakiego Waszczykowskiego ( robiącego od dzisiaj w sprawach zagranicznych), który tak jak i ty przeszedł dokształt za Oceanem przez amerykańskie służby. Zapewne potrzebuje jakichś ujadających, antyrosyjskich, antyputinowskich piesków. Ty jesteś jednym z najgłośniejszych, choć zupełnie bezzębnych i dlatego tragicznie śmiesznych. Jeśli natomiast raz jeszcze zagościsz tu ze swoja nudną propagandą, to będę cię znowu musiał wyprosić w trybie takim, na jaki zasługujesz.

   Polubione przez 2 ludzi

   • Owsiku Toronto wynocha tam gdzie jest miejsce dla takich pasożydów, do czarnej głębokiej d…Natarczywa mendo z papką zamiast mózgu. Zaczynasz naprawdę irytować ale taki masz cel, to widać. Tak normalnie, to bohater z ciebie na odległość, kiedy piszesz te swoje brednie ze śmierdzącej czosnkiem nory, publicznie nigdy byś się nie odważył wystąpić bo dostałbyś parę pomidorów, jajek w łeb, a w ostateczności na kopach zostałbyś wygnany. Nie dorastasz do pięt redaktorom WPS kundelku, mały ujadaczu…takie pieski zawsze są najgłośniejsze, zza ogrodzenia i wystarczy wejść po za nie, żeby zaczęły uciekać. Podkul ogon, zaskomlej i poszoł won do budy!!!

    Polubienie

 28. Chum

  Toronto twoje wspomnienia z PRL wiesz co są warte :
  1. hu..
  2. dupę ..
  3. kamieni kupę .
  spierda… do Niezależnej . Tam dla koziołków – matołków pisz swoje pierdziszewa . Dostaniesz medal z kartofla i cię strażnik nie zbanuje trolu .

  Polubione przez 1 osoba

  • Biedny toronto, obraził się na PRL, bo mu nie dali darmowej kiełbachy, pomarańczy, apartamentu i nie dopieszczali go odpowiednio, więc uciekł do Kanady i za żydowskie dulary, siedząc w ciepłej norze, wysługuje się swoim chlebodawcom z Wall Street, szczując na Polskę i Polaków i kto tu jest kurwa zdrajcą?

   Polubione przez 1 osoba

   • Toronto

    PRL to nie byla Polska, durniu, ale okres okupacji komunistycznej, a marionetki sprawujace wladze w PRL byly z nadania Moskwy.
    Poza tym jacy byli z nich „Polacy”, skoro wiekszosc stanowili polskojezyczni zydzi, a wsrod nich byli komunistyczne goje, zatruci ateistyczna ideologia marksistowsko-leninowska i co oni mieli wspolnego z Polska i polskoscia, cepie ?
    Zdrajca to sam jestes, bo popierasz i gloryfikujesz komunistycznych zdrajcow, agentow Moskwy i DYKTATOROW, jacy sprawowali funkcje panstwowe w „sztucznym tworze” o nazwie „PRL”.

    Polubienie

   • Toronto

    Bezpieka – Pretorianie Komunizmu

    Polubienie

   • Toronto, powiedz mi kanadyjski pojebie, ile trzeba się śniegu najeść aby zostać takim bałwanem jak ty?

    Polubienie

   • Toronto

    re: przemex – gownojadzie…. ile nalykales sie komunistycznego gowna, zeby tyle czasu prychac gownem ?

    Film dokumentalny pt. „Bezpieka – Pretorialnie Komunizmu” jest oparty na materiale archiwalnym z okresu PRL i byl krecony przez komunistyczne spec sluzby, ktore nie zdawaly sobie sprawy, ze jest to rowniez dowod na ich bandytyzm i zbrodnie popelnione na narodzie polskim, i ukazuje DYKTATURE KOMUNISTYCZNA – jedynie sluszna ideologie dla mas jak twierdzil zyd Margulis vel „gen.Jaruzelski”, ktory traktowal narod polski jak przyslowiowe BYDLO DO ROBOTY, ktoremu nie wolno bylo myslec, tylko cicho siedziec i wykonywac rozkazy „wadzy ludowej” – komunistycznych matolow, ktorzy nie mieli nawet ukonczonej szkoly podstawowej, ale mieli przeszkolenie komunistyczne we wrogim przedwojennej Polsce zydo-bolszewickim ZSRR.
    Polacy nie wybrali systemu komunistycznego, ale system komunistyczny byl im narzucony sila przez bandytow i zwyrodnialcow komunistycznych o zydowskim i polskim rodowodzie (m.inn. W.Gomulka), i z pomoca ARMII CZERWONEJ oraz oddzialow sowieckich NKWD i Smiersz, i komunistycznych MBP-UB, KBW i czerwonej milicji – vide ZBRODNIE KOMUNISTYCZNE w latach 1945-1956 na narodzie polskim.

    Bestie są wśród nas – o nierozliczonych zbrodniach komunizmu

    Polubienie

   • Toronto

    Leszek Żebrowski obala mity o Polsce

    Polubienie

   • Chum

    Toronto wsadz se wd dupę Zebrowskiego i napisz kto cię wynajął i kto ci płaci i ile ? masz odwagę kmiocie z Kanady .

    Polubienie

   • Chum

    I jeszcze tego żabojada sobie wziął za wzór co to w latach 90 – komentowal programy TV sat , bo nikt satelity nie miał .Weżcie tego kut… zbanujcie bo ten typ juz tu wariuje .

    Polubienie

   • Toronto

    Wymiana elit w Polsce Ludowej po 1944 r

    Polubienie

   • Toronto

    Walka o prawdę

    Polubienie

   • Toronto

    re:
    Chum (8 Listopad 2015 o 16:01) – cytat:
    „Toronto wsadz se wd dupę Zebrowskiego i napisz kto cię wynajął i kto ci płaci i ile ? masz odwagę kmiocie z Kanady”.

    ODPOWIEDZ
    Nie wiedzialem, ze byl w twojej dupie i mnie polecasz to samo … i jak bylo ?
    Ja jestem Polakiem i mam polskie obowiazki i tak wyglada „tajemnica” mojej dzialalnosci, pojebany lewaku.

    Polubienie

 29. Chum

  Głupi pojebie kanadyjski zobacz w TV amerykańskiej pewnie taką odbierasz TV o lombardzie Żydów Goldów prowadzony w zbankrutowanym DETROIT .
  Zobaczysz durniu bezzębnych , biednych Amerykanów zwolnionych np z nieistniejącej już fabryki samochodów i zobaczysz jak zastawiają zęby , ostatnią biżuterię , aby przeżyć i zapłacić rachunki ćwoku kapitalistyczny.

  Polubienie

 30. Chum

  nadaja w NBC

  Polubienie

 31. Chum

  Pejsy w Polsce też nadają ;

  Polubienie

 32. Chum

  Napisze ci jeszcze matołku ulubione powiedzonko twojego idola i idola pejsatych Kisielewskiego ( nie mój idol .
  ” socjalizm pomaga tylko krajom nienormalnym ”
  japa ci się cieszy Kanadyjczyku?

  Polubienie

  • Toronto

   lewaku „chum”,
   Ja nigdy nie pisalem, ze moim idolem jest Kisielewski, wiec wyszla na jaw twoja SB-cka metoda dzialania na forum WPS.

   Polubienie

   • Chum

    Kanadyjska plujko . jełopie napisz co to jest lewak ? cholerny gnojku . Kto cię opłaca ? , kto cię tu nasłał ?.

    Polubienie

   • Toronto

    re: chum,

    Prawda wyzwala czlowieka, mowi polskie przyslowie, wiec prawda wyzwoli Polakow… ale nie zaklamanych lajdakow jak ty „chum”, ktory nie chce znac prawdy i kibicuje lewakom oraz zwolennikom lewactwa.

    Np. twoj lewacki kolega „przemex” i ty „chum” dostajecie bialej goraczki, kiedy krytykowani sa lewacy okresu PRL, odpowiedzialni za zbrodnie i zniewolenie narodu polskiego – vide udokumentowane informacje podane przez historykow (Pluzanski, Zebrowski etc).

    Polubienie

 33. mow do mnie jeszcze

  Ale sie dzisiaj narodowce za lby zlapaly. Naparzaja sie rowno o pietruche, toz efektywnej recepty na ratowanie Polskiej Ojczyzny zaden z nich nie ma.
  1.
  Polska byla pod okupacja taka, jaka przydzielily jej idole Polaka: USA i GB.
  2.
  Polak juz dawno na siebie samego nasral, bo slepy, gluchy i zyda tylko marzy nasladowac. Kosiur tez chcial, by pisy go wzieli do siebie w Otwocku.
  Polaka gubia w duzej mierze podsuniete mu autorytety: marszalek spod kiecki kochanicy i zydowski swiety od zaraz.
  3.
  Mam pretensje do:
  – Polaka Gomulki, bo spierdzielil zamiatanie w 1968.
  – Polaka Gierka, bo dal sie oszukac zydom z Wiednia i okolic i zle oszacowal mozliwosci Panstwa Polskiego na splaty pozyczek na rozwoj przemyslowy
  i rolniczy Polskiej Ojczyzny.
  – Jaruzela, bo po wprowadzeniu stanu wojennego nie zrobil porzadku
  z kornikowa szumowina.i poszedl na zlodziejsko-paserskie rozkradzenie Polskiej Ojczyzny w Magdalence.
  4.
  Czy Lejba to zyd, czy nie, nie jest waznym. Waznym jest, ze to prymitywny bolek-sprzedawczyk.
  Szantaz odgrywa w polityce pierwszoplanowa role:
  -szantaz wiedza o dokonanych przestepstwach, np. kradzenie koni w PGR
  – szantaz umozliwionymi przestepstwami, np. paserstwo wlasnosci narodowej na rzecz obcych narodowi.
  – szantaz umozliwieniem efektywnej pomocy zdrowotnej.
  Napierniczanie sloganem o narodzie i jego zdradzie, jak to czyni wytrwale Kosiur, to urojenie.
  Mam sie uzalac nad narodem, ktory mnie zdradzil, ktory swa glupota, prymitywna, chlopska chciwoscia i zzydowieniem wpojone mnie wychowaniem chrzescijanskie i socjalistyczne zasady poszanowania dobra panstwowego, czyli narodowego-polskiego niweczy?
  A paszol, ty narod, ciskaj sie dalej od zyda do zyda.

  Polubienie

 34. janekk

  Cześć Toronto,

  Dzięki za jako zwykle rzeczowy i zawierający same fakty a więc PRAWDĘ wpis.
  Gdyby nie Ty już dawno opuściłbym ten lewacki portal na którym króluje dezinformacja i chamstwo a tak zaglądam tu aby zobaczyć jako Ci idzie walka z otumaniaczami którzych z powodu braku argumentów doprowadzasz do szału ale wtedy doskonale widać kim są czego nigdy nie zobaczylibyśmy gdyż reprezentują jedyną słuszną (lewacką) linię.
  Miałem jeszcze nadzieję że panowie Ziemiński i Kosiur co prawda z lewicowym odchyleniem ale jednak reprezentują jakiś poziom przynajmniej odcinając się od najbardziej chamskich lewaków ale po ich ostatnich wpisach widzę że to jedna paczka.

  Pozdrawiam

  Polubienie

  • Janek, nie napisze ci po chamsku bo jeszcze jako tako się odnosisz. Więc powiem tak, jak ci się forum i komentatorzy nie podobają, to znajdź sobie inne miejsce na wyładowywanie własnych frustracji, nikt cię tu nie trzyma, jest wiele innych blogów pełnych wściekłych antykomuchów, bezkrytycznych apologetów żydowskiego kapitalizmu itp., więc tam poszukaj dla siebie miejsca.

   Polubienie

  • paziem

   Janku, zagubiony w mgle autostradowo-marsowego vel Toronto spamu. Truj cztery litery Kaczyńskiemu, Waszczykowskiemu, Macierewiczowi i spółce „patriotyczno-atlantyckiej”. Jeśli masz do napisania coś merytorycznego na tym portalu( krytyki się nie boimy, ale syjonistyczna propaganda nas mierzi i brzydzi), to pisz. Nie uciekaj się do „lewackich” epitetów, bo podzielisz losy swego guru z „Toronto” ze zgąbczonym mózgiem przez fast foodowe żarcie zaoceaniczne.

   Polubienie

   • Chum

    panie dr po prostu nie rozumiem po kiego oni tu piszą . ?

    Polubienie

   • Chum

    Kużwa ja rozumiem , że ten syjonista tu mąci , ale czasu mu nie szkoda . Serdecznie ciebie pozdrawiam i pana dr .

    Polubienie

   • Czasu może mu nie być szkoda z dwóch powodów, albo mu płacą za tracenie czasu i wypisywanie tych głupot, albo jest ślepo wierzącym w te swoje banialuki i wyznaczył sobie misję nawrócenia wszystkich na swoją jedynie słuszną wiarę kapitalistyczną, albo jedno i drugie.

    Polubienie

   • Kapitalistyczni misjonarze po prostu tak mają, wiara w kapitalistyczne gusła czyni czubem…

    Polubienie

   • janekk

    re. paziem

    Za komuny istniało TPPR czyli Towarzystwo Przyjaźni Polski Radzieckiej które podobnie jako obowiązkowe nauczanie języka rosyjskiego miało za zadanie scementować dwa „bratnie narody” tyle że pod lufami karabinów.
    Dziś można już szerzyć przyjaźń bez odgórnego przymusu i ja to popieram.
    Jednak polityka jakkolwiek wykorzystywa różne sentymenty to jest przed wszystkim grą interesów i państwo które jest dobre w tej grze – wygrywa. A wygrywa najczęściej dzięki swojej agenturze i lobbystom a obserwując bałagan i ciągłe afery w polskiej polityce podejrenie o ścieranie się obcych lobby

    Polubienie

  • Anna lubelskie

   Toronto , ale ty męczydupa jesteś . Odwiedziłam to forum narodowe . Miszczu antykomunisto piszesz tam na Berdyczów .
   Ania

   Polubione przez 1 osoba

  • Anna lubelskie

   Do wiadomości Torontusa : Największy zbrodnicze państwo w historii to USA , chociaż ZSRR też nie był święty . Przestań dziadku już tu pisać , bo jak nigdy tu nie zabieram głosu to teraz zabrałam , gdyż robisz tu straszny bałagan.

   Polubione przez 1 osoba

 35. Toronto, jeszcze nie dostałeś tego upragnionego orgazmu? Machaj szybciej ręką, machaj, machaj, aż do skutku, tylko nie zapomnij o smarowaniu, jakaś oliwka albo szamponik jak najbardziej, ostatecznie może być też olej słonecznikowy! Jak cię prawa ręka rozboli, użyj lewej, możesz poprosić żonkę o pomoc, jak wysiądzie ci lewa, albo lewą może nie trzep, bo lewa kojarzyć ci się będzie z lewactwem, więc może od razu poproś żonkę o pomoc abyś sam się nie męczył! Tylko uważaj żebyś nie pochlapał sobie monitora, bo znowu będziesz wypisywał głupoty od których głowa boli…

  Polubienie

  • Chum

   Mówiłem dać bana tydzień temu , ale pan Dariusz nie chciał zresztą tłumacząc się bardzo logicznie .
   Facet ma poglądy wypisz – wymaluj Niezalezna , Republika , Trwam . Niech tam idzie i pierdoli . Pewnie niejedna osoba mu tam laskę zrobi . Będzie bohaterem . Po hu… tu wlazł . tego nie ponimaju ?

   Polubienie

 36. Chum

  Mówiłem dać bana tydzień temu , ale pan Dariusz nie chciał zresztą tłumacząc się bardzo logicznie .
  Facet ma poglądy wypisz – wymaluj Niezalezna , Republika , Trwam . Niech tam idzie i pierdoli . Pewnie niejedna osoba mu tam laskę zrobi . Będzie bohaterem . Po hu… tu wlazł . tego nie ponimaju ?

  Polubienie

  • Z tamtych portali też go wylali, po podważył ich „święty i niekrytykowany autorytet JP II”. Prawda jest taka, że scena polityczna w Europie jest podzielona na prosyjonistycznych zwolenników USA, i antysyjonistycznych zwolenników polityki Rosji W.Putina.

   Sympatię do W.Putina podzielają ludzie na całym Starym Kontynencie i wszyscy z nich są wrogami NWO i syjonizmu. Jedynie w Polsce uplęgło się dziwne środowisko jakiś typów, co z jednej strony krytykują żydostwo, a z drugiej strony jeszcze bardziej zajadle krytykują wrogów żydostwa. Gdybyśmy byli w błędzie bylibyśmy politycznie unikatowi jak sekta, tymczasem podzielamy poglądy masy innych podobnych nam ludzi na Węgrzech, w Czechach, we Francji czy w Niemczech.

   Naprawdę jeden jedyny wyjątek wyjątków, to występujący (w Europie) u nas jacyś dziwacy „krytycy NWO i krytycy wrogów NWO”. Jak napisałem, występują u nas tylko w Europie, bo w USA też kupa takich dziwaków, i zapewne widać za czyje pieniądze działają. Znam masę nacjonalistów, monarchistów, tradycjonalistów, katolików, konserwatystów, rodzimowierców z całej Europy, i wszyscy są pozytywnie nastawieni do Rosji, i nie można ich posądzić o agenturalność czy coś tam, bo pochodzą własnie z państw bloku zachodniego jak RFN czy Francja. Po prostu komunizm (socjalizm) miał swoje wady, i był uznany za herezję, ale liberalizm (kapitalizm) ma jeszcze więcej wad, i też uznano go za herezję.

   Jakby kapitalizm nie miał wad to:
   1) Żaden nacjonalista/konserwatysta by go nie krytykował;
   2) Ludzie nie uciekaliby od niego.
   3) Kościół, o który lubią się powoływać liberałowie, nie potępiłby go w encyklice „Rerum Novarum” i jego kontynuacjach.

   Przepraszam, ale przecież Kościół Katolicki przed soborem SVII był ponoć pod panowaniem niemieckim i wykonywał niemiecką politykę, więc będąc konserwatywnym katolikiem jest się agentem niemieckim, zaś będąc katolikiem liberalnym jest się judeokatolikiem.

   Teraz bez żartów. To podane w tych trzech punktach to są fakty, i ja czytałem dwa razy „Rerum Novarum”, i wyczytałem, że i liberalizm, i socjalizm są złem. Dlaczego? Odsyłam do lektury, nie jest długa. Obydwa, i jeśli tak powołujecie się na KK, to zamykam tym samym dyskusję na ten temat. W Europie kapitalizm pojawił się dopiero w XVIII wieku wraz z rewolucją judeomasońską, wcześniej mieliśmy naturalną dla nas gospodarkę cechowo-ziemiańską (feudalną).

   Feudalizm szanował zarówno własność prywatną, jak i uwzględniał własność społeczną. Prywatyzacja energetyki, lasów, mostów, dróg i autostrad doprowadzi do zniewolenia życia w państwie w łapach jakieś łachudry. Z kolei upaństowienie majtek, spodni, rowerów czy podjazdu do stodoły to bandytyzm w drugą stronę i paranoja ze strony państwa. Należy oddzielić jedno od drugiego, i nie kłócić się, czy lepszy żydowski kapitalizm, czy lepszy żydowski komunizm, bo jedno i drugie jest złe i pochodzi o tych, co wywołali zamieszki we Francji pod koniec XVIII wieku.

   A co do lewactwa, to nie ma większego lewactwa niż liberalizm, którego gospodarczym odpowiednikiem jest kapitalizm. Kapitalizm to ideologia lewaków, którzy wywołali rewolucję amerykańską oraz stworzyli ideologię będącą podwalinami okresu judeomasońskiego oświecenia. I kapitalizm był ideologią lewicy w XVIII wieku, i komunizm ideologią lewicy XIX wieku. Obecnie lewica wieku XVIII wymordowała prawicę pierwotną i sama bezczelnie okrzyknęła się prawicą.

   Polubienie

 37. paziem

  Toronto, Marsie, Autostrado donikąd ze zgąbczonym mózgiem od zaoceanicznego żarcia, wbij sobie do niego, że twą literaturę „historyczno-polityczną” możesz wykładać co najwyżej na Wyższej Szkole u ojca Tadeusza w Toruniu. Oni tam są prawdziwym bastionem patriotyzmu i „dezynfekcji antyruskiej”. Koniecznie wystąp o zlecenie na wykłady zlecone( minister Waszczykowski na pewno ci pomoże), ale przestań już pieprzyć w kółko na tym portalu, bo i tak nie masz szans tu zaistnieć ze swoją szkolną propagandą. Że też tobie się wydaje, że przeniknąłeś tajemnice „imperium Putina”. Nadarzyła się wspaniała okazja- zawiadom o swych rewelacjach ministra Macierewicza, on zapewne razem z Jarosławem od krzyża przygotowują się do wypowiedzenia wojny Putinowi.
  A teraz jak to się mówi w młodzieżowym żargonie w Polsce „spadaj na drzewo”.

  Polubione przez 1 osoba

  • Panie Pawle, jak Putin jest zydem, to ja Chinczykiem.
   Od rozpoczecia prezydentury W.Putina w dalszym ciagu nie moge sie dopatrzec negatywnego dzialania wobec Rosjan w sensie politycznym i ekonomicznym.
   Moze cos przeoczylem, ale bacznie zwracam uwage na dzialania DUMY wobec Rosjan i wobec k…ewskiego „dzikiego” Zachodu.
   Osobiscie, (pisze to z rezerwa) NIC nie moge Putinowi zarzucic jako osobie publicznej na najwyzszym stanowisku panstwowym, ktore wymaga rowniez witania sie ze sk…synami, zydami czy masonami w amerykanskiej wersji.
   Pytanie nalezaloby postawic: „Co ten Putin zrobil Rosjanom, ze k…rwy z Zachodu tak go nienawidza???”…
   ==========================
   jasiek z Toronto

   http://polskawalczaca.com

   P.S. Nie zamierzam uczestniczyc w „Toronto” w wulgaryzmowych dyrdymalach, ani uswiadamiac go czy Pilecki byl Polakiem czy kims innym…
   Moge jedynie napisac: Pilecki byl patriota Narodu Polskiego, ale nie byl napewno Polakiem…
   Choc, rowniez postawilbym pytanie: „Dlaczego Pileckiemu udalo sie uciec z obozu a dziesiatkom tysiecy uwiezionych niestety nie…”…
   (prosze mi wybaczyc, glosno mysle…)

   Polubienie

 38. mars

  dyskusyjne ciekawostki str 28
  POLSKIE FORUM NARODOWE SUWERENNOSC COM

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s