Motywy muzyczne przed Marszem Niepodległości

marszN2015Naszym celem jest, aby Marsz ku Suwerenności nie kończył się na Marszu Niepodległości. Droga do suwerenności jest znacznie dłuższa niż spod pomnika Dmowskiego pod Stadion Narodowy, i trudniejsza niż narodowy rap.

Choć organizatorzy Marszu układają się z systemem od lat, to prawda, gdzie szukać przyczyn upodlenia Polski i Polaków przebija się powoli do świadomości młodego pokolenia. Jeśli pozbędzie się ono jeszcze wmawianej mu antyrosyjskości i mitu amerykanizacji, to dorośnie do suwerenności ducha. Młode pokolenie jest na dobrej drodze.  

Pora rozpocząć prawdziwy marsz…wytrwały i rozumny marsz ku suwerenności,  po trupie Magdalenki i Okrągłego Stołu.

PZ

 

 

Reklamy

7 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

7 responses to “Motywy muzyczne przed Marszem Niepodległości

 1. Franz

  Marsz to był żałobny w 1946r,

  Polubienie

 2. chum

  Troche inny temat :
  Wczoraj przeglądając niemieckojęzyczne strony natrafiłem na reklamę :
  EMILIANO FITTIPALDI TYTUŁ CHCIWY BĄDŻ CHCIWOŚĆ – O TAJEMNICACH WATYKANU . PODOBNO HIT . GDYBY KTOŚ COŚ WIEDZIAŁ PROSZĘ O WPIS .

  Polubienie

 3. osoba prywatna

  Kolejna katastrofa rosyjskiego samolotu. W stolicy Sudanu Płd. rozbił się samolot transportowy, przewożący co najmniej 41 osób
  http://wpolityce.pl/polityka/270664-kolejna-katastrofa-rosyjskiego-samolotu-w-stolicy-sudanu-pld-rozbil-sie-samolot-transportowy-przewozacy-co-najmniej-41-osob

  Polubienie

 4. Chum

  Przemexie jeszcze jedno . Czym to można tłumaczyć . Rozpoczyna się walka między pejsaczami . Nie czytuje tego badziewia . Dziś odwiedziłem pejsatych co tam słychać i taki artykulik . Może mi się wydaje , ale za Tuska jakoś takich akcji było mniej .
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19131439,niepelnosprawny-liczyl-na-pomoc-parafii-przeliczyl-sie-ksiadz.html#MT

  Polubienie

  • Ja bym się tu wojny pejsaczy nie doszukiwał, raczej wygląda to na tradycyjne tworzenie przez żydo-media tematów zastępczych, drugorzędnych, które mają przyciągać uwagę czytelnika, jednocześnie odwracając ją od spraw dużo ważniejszych.

   Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s