Słowianie, łączcie się!

baner_słowianie

Na przekór wrogom,na przekór intrygom, Słowianie łączcie się, Sława Słowianom!!!

 

 

W dniu jutrzejszym, 4 listopada, Rosjanie świętować będą dzień jedności narodowej,na znak wypędzenia Polaków z Kremla w roku 1612. Jak każdy naród, Rosjanie mają prawo do własnych świąt, dla upamiętnienia ważnych w swojej historii wydarzeń. Tak jak i my,Polacy, za kilka dni świętując symboliczny Dzień Niepodległości 11 listopada 1918 r.

Swoim zwyczajem, jak rok rocznie antypolskie media w naszym kraju zapewne wykorzystają jutrzejszy dzień do szerzenia uprzedzeń i podsycania wrogości Polaków do Rosjan i Rosji, szczególnie teraz, gdy Rosja pod prezydenturą Putina odważyła się i to z sukcesami stawić na Ukrainie i w Syrii – czoła imperialnym ambicjom syjonistyczno-anglosaskiego imperium światowemu.

Znamienne jest to, że tylko silna Rosja, świadoma swej odpowiedzialności wobec praw innych zagrożonych, ale  słabszych narodów, mogła postawić tamę bezkarnej przez ostatnie ćwierćwiecze agresji militarno-lichwiarskiego imperium Nowy Jork-Londyn-Tel Awiw-Bazylea-Bruksela.

Różne były i są losy dwóch sąsiedzkich narodów słowiańskich, polskiego i rosyjskiego. W XV-XVII wieku, kiedy Polacy byli potęgą, słuchając podszeptów z zewnątrz i lekceważąc własną suwerenność oraz tracąc dalekowzroczność swojej racji stanu dawaliśmy się nie rzadko używać dla realizacji celów źle nam służącym. takim m.in. były wojny z Rosją i zajęcie Moskwy. W XVIII- XX wieku, kiedy Polska była słabsza, a nawet utraciła swoją niepodległość, to właśnie Rosją była jednym z tych krajów, który włączył do swej państwowości część ziem polskich. Musimy jednak uderzyć się w piersi i wyznając wobec siebie własne grzechy przyznać, że nie jedynie agresywność naszych sąsiadów, ale także polskie zaniedbania i sprzedajność dużej części naszych elit były powodem upadku Polski.

Nic tak dobrze nie służy narodom, jak poczucie realizmu , dyscyplina społeczna, ofiarność osobista oraz solidaryzm narodowy i służebność władzy względem własnego państwa.

Kierując się powyższymi przesłankami winniśmy ze zrozumieniem podejść do radości i dumy Rosjan z własnego państwa i jego przywódcy. Nie powinniśmy także zapominać, że to kraje słowiańskie w ostatnich stu latach poniosły największe ofiary ludzkie i materialne na skutek imperialnych, kolonizatorskich i zbrodniczych działań lichwiarskiej oligarchii światowej,  i że to one także obecnie są przedmiotem wściekłego ataku i bezwzględnej eksploatacji. Na szczęście Rosja to zrozumiała i postawiła skuteczne veto.

Powinniśmy być świadomi i szeroko popularyzować tę wiedzę, że w obecnej chwili i przez długie lata, to Rosja będzie najsilniejszym i najbardziej znaczącym w skali międzynarodowej państwem słowiańskim. Dlatego dobre, a nawet przyjazne stosunki z Rosją są podstawą polskiej racji stanu i jedyna, długookresową gwarancją naszej suwerenności, o której odzyskanie bój dopiero się zaczął. Na tej bazie równoległym celem są dobre i przyjazne stosunki z pozostałymi krajami słowiańskimi.

W dniu Święta Jedności Rosji, życzymy narodowi rosyjskiemu wytrwałości i sukcesów oraz nie wbrew nikomu, nie wbrew pomyślności własnego narodu i państwa, ale dla wspólnej pomyślności i owocnej współpracy wznieśmy okrzyk:

Słowianie łączcie się, sława Słowianom!!!.

PZ 

 

 

В день народного единства 4 ноября 2015 мы в очередной раз выходим на марш русского народа с простым, но ёмким лозунгом: «Славяне, объединяйтесь!»

baner_słowianie

Наша акция не политическая. Все наши призывы обращены не к правящим элитам, а к таким же как и мы – простым людям. Участники акции могут придерживаться разных политических взглядов, главное, что нас объединяет – славянское самосознание. Мы продвигаем идею, а не политиков или политические организации.

Наши цели и тезисы неизменны:
– Мы призываем все славянские народы к единству;
– Мы заявляем, что славянская идентичность является неотъемлемой частью русской идентичности;
– Мы показываем, что марш русского народа не направлен против других славянских народов, в частности поляков или украинцев;
– Мы выражаем готовность к позитивному диалогу между людьми доброй воли наших народов;
– Мы призываем всех славян противостоять разжиганию ненависти между славянским народами в интернете и социальных сетях.

Приглашаем славян, разделяющих идеи славянского единства принять участие в проведении акции в Москве 4 ноября 2015 года на Русском Марше.

Подробная информация в сообществе „Славянщина ~ Słowiańszczyzna” http://vk.com/slowianszczyzna

Слава Славянам!

Nikołaj Puchow

79 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

79 responses to “Słowianie, łączcie się!

 1. Właściwie należy się cieszyć, że nie udało się nam wtedy podbić Rosji i zaprowadzić w niej katolicyzmu.
  Prawdopodobnie katolicka Rosja podzieliłaby wcześniej lub później los Polski i nie byłoby dzisiaj żadnej nadziei na usunięcie ze słowiańskiej ziemi syjonistycznych okupantów, czyli Międzynarodowego Żyda z USA.

  Polubione przez 6 ludzi

  • Dariuszu Kosiur – kompletna bzdura…niczym wizjonerstwo oszustów z Wiejskiej. O czym ty chłopie piszesz??? Ty uważasz, ze znasz przyszłość??? Gdyby Polacy pozostali w Rosji to nie możesz wiedzieć jak by się przyszłość potoczyła.. Przede wszystkim nie byłoby rozbiorów POLSKI, nie byłoby zatem ani I ani II wojny światowej… Prawdopodobnie nawet by międzynarodowy żyd z USA nie istniał… czy teraz widzisz bezmiar głupoty jaką napisałeś???

   Polubienie

   • „Przede wszystkim nie byłoby rozbiorów POLSKI, nie byłoby zatem ani I ani II wojny światowej” – gdyby do zjednoczenia Rzeczypospolitej i Rosji doszło w sposób pokojowy, na równych zasadach, wtedy najprawdopodobniej do powyższych wydarzeń by nie doszło, a przynajmniej rozbiorów by nie było, choć co do I czy II wojny światowej nie mam pewności czy by nie wybuchły, żyd zawsze coś wymyśli aby sprowokować konflikt. Ale niestety Polacy zaślepieni i odmóżdżeni przez agenturę Watykanu i Jezuitów chcieli zdobyć szerokie połacie Rosji na które chęć mieli od dawna Watykan i Jezuici siłą, w dodatku chcąc pozbyć się swojego odwiecznego wroga prawosławia, które nie akceptowało zwierzchności papieża co dało początek polsko-rosyjskiej nienawiści.

    Polubione przez 1 osoba

   • chum

    My wszyscy widzimy bezmiar głupoty jaką ty piszesz . Minin to bohater i dobrze , że wyjebał to tałatajstwo ze swojej Ojczyzny . Panie Janie Johnie wracaj pan pod pierzynę do swojej baby do USA na numerek i przestań pierdol… farmazony , bo chyba ci się WPS z matołkami z niezależnej pomylił .

    Polubienie

  • „Właściwie należy się cieszyć, że nie udało się nam wtedy podbić Rosji i zaprowadzić w niej katolicyzmu.” – i to jest prawda, zarządzany z zewnątrz, z centrali z Watykanu katolicyzm jest dużo podatniejszy na wpływy i manipulacje z zewnątrz niż żydo-prawosławie które w zasadzie zawsze podlegało władzom państwowym i im służyło, czego nie można powiedzieć o kościele katolickim w Polsce. Podbita przez katolików Rosja znacznie szybciej została by spacyfikowana i wydana na żer banksterii.

   Polubienie

 2. chum

  Gdybym był Rosjaninem cały dzień bym świętował i sławił Kużmę jak jako Polak sławię Kościuszkę . Bracia Rosjanie wszystkiego najlepszego wam życzę z całego serca . Bardzo dobrze , że sprężyliście się i wygnaliście tą swołocz z waszego kraju . Niech żyją Słowianie a hańba i potępienie dla tych , którzy nas niszczyli i niszczą oraz skłócali ze sobą .

  Polubione przez 2 ludzi

 3. chum

  Ataki na Kościuszkę nie przyjmuję do wiadomości dla mniej jest bohaterem nr 1 w całej 1000 letniej naszej historii . Finito .

  Polubione przez 2 ludzi

  • Mimo wszystko zalecam ostrożność.

   Kontakty T.Kościuszki z żydo-masonerią francuską stanowiły inspirację do wybuchu powstania w Polsce przeciw Rosji, ale doskonale chroniły zdobycze żydowskiej rewolucji we Francji wiążąc siły rosyjskie w Polsce i uniemożliwiając jej interwencję we Francji.
   Identyczny manewr w stosunku do Polski (i do Rosji) powtórzono skutecznie w 1830, 1863, 1944.
   W 1914 próbował powtórzyć go, na szczęście bez rezultatu, J.Piłsudski w Kongresówce.
   W pewnym sensie udało mu się to w 1920 (wojna z żydo-bolszewicką Rosją), ale rezultat okazał się tym razem niekorzystny dla Międzynarodowego Żyda i nie doszło do żydo-bolszewickiej rewolucji w Europie, połączenia rewolucyjnych Niemiec z Rosją i do likwidacji Polski.

   Współcześnie żydowska polityka w Polsce także bazuje na stymulowaniu nienawiści do Rosji (stąd cała władza w łapach żydowskiego PiS).

   Polubione przez 4 ludzi

   • Kościuszko kontakty z masonerią miał, ale nie wiadomo, na ile świadomie Kościuszko wykonywał ich polecenia a na ile był manipulowany, bo ja osobiście sądzę że nie miał pojęcia w czym uczestniczył. W masonerii masz stopnie wtajemniczenia, im niżej ktoś stoi w hierarchii tego stowarzyszenia tym mniej wie, ale za to tym mocniej wciskane są członkom masonerii, różnej maści popularne hasełka typu „wolność, równość i braterstwo”, wprawdzie słuszne, ale zwodnicze i odmóżdżające, oparte na emocjach. Tak więc Kościuszko mógł nieświadomie odegrać rolę wyznaczoną mu przez masonerię polegającą na związaniu jak największych sił rosyjskich, pruskich i austriackich powstaniem w Polsce, aby te nie miały możliwości interwencji w rewolucyjnej Francji. Sama rewolucja była ważnym krokiem na drodze do obalenia systemu monarchii absolutnych w Europie i zastąpienia ich systemem fasadowej żydo-demokracji parlamentarnej, przy pomocy której znacznie lepiej manipuluje i zarządza się społeczeństwem niż w przypadku otwartej dyktatury, bowiem w dyktaturze wroga widać, a w żydo-demokracji parlamentarnej już nie tak łatwo go zobaczyć, jest on bowiem głęboko zamaskowany, ukryty za politycznymi marionetkami, którymi manipuluje. Ciekawe że rewolucja we Francji, rozbiory Rzeczypospolitej i powstanie USA dziwnie zbiegło się w czasie, jak sądzę za tymi wydarzeniami stały te same siły. Wykorzystały one słabość Rzeczypospolitej dobitej, wewnętrznymi walkami międzywyznaniowymi, wojnami z sąsiadami, prywatą szlachty i magnaterii itp.,celem wykorzystania Polski w rozgrywce międzynarodowej. Dziwnym trafem również Polsce próbowano zainstalować żydo-demokrację(konstytucja 3 maja), koniecznie oczywiście w połączeniu z zagwarantowaniem katolicyzmowi, a jakże! uprzywilejowanej pozycji względem innych wyznań, co już samo w sobie stawiało pod znakiem zapytania sensowność tejże „demokracji”. W ogóle rozbiory Rzeczypospolitej uważam za prezent dla międzynarodowego żyda, bowiem dzięki temu że Polska zniknęła z mapy świata, żydowi umożliwiło to w późniejszym czasie z łatwością wywołanie wojny pomiędzy Rosją carską a cesarskimi Niemcami co w ich planach miało doprowadzić do upadku obu.

    Polubione przez 1 osoba

   • chum

    Dziekuje Przemex . Chcialbym się jednak dowiedzieć czy mozna Kosciuszkę nazywac bohaterem narodowym czy nie ? . Może jakies pozytywy chociaż . Byłem w nim zakochany po uszy . To dla mnie szok .

    Polubienie

   • Problem z tymi „bohaterami narodowymi” jest taki że ich biografie wybielono, podając opinii publicznej do wiadomości to co według piszących te biografie opinia publiczna powinna wiedzieć, a wiele ciemnych spraw zostało przed opinią publiczną ukryte, aby ta nie miała możliwości prawidłowo ocenić wydarzenia w których ci bohaterowie brali udział i nie byli w stanie wyciągnąć prawidłowych wniosków. Co do Kościuszki, to odpowiedz na twoje pytanie jest trudna, wielu szeregowych członków masonerii to żadni tam mordercy czy psychopaci, wielu z nich dostrzegało feudalny ucisk, katolicki fanatyzm i odmóżdżenie, głosiło prawdę o zbrodniach kościoła, walczyło z dominacją polityczną kościoła w Europie i tak dalej. Ale problem z nimi jest taki że wpadli z deszczu pod rynnę, zostali oszukani, z jednej strony walczyli z kościelnym totalitaryzmem, a z drugiej strony byli wykorzystywani przez siły które dążyły do przebudowy porządku społecznego, politycznego, gospodarczego w Europie celem położenia podwalin pod Nowy Porządek Świata, a który polegał między innymi na odsunięciu już niepotrzebnego tak bardzo banksterom kościoła(który zrobił już swoje) od władzy politycznej. Więc „wojna” masonerii z kościołem była i jest reżyserowana, chodziło o wciągnięcie nieświadomych niczego nizin masońskich i równie nieświadomych nizin katolickich do wojny, której celem jest dzielenie społeczeństwa i odwracanie uwagi od prawdziwego wroga – międzynarodowego żyda/bankstera.

    Polubienie

   • Sargus

    Kościuszko, proszę mi tu zbytnio nie oczerniać krewniaka.
    Piłsudski? buahaha, przecież ten szpicel uratował bolszewicką Rosję. Zrobił wszystko żeby przypadkiem kochanek nie doznał żadnego kuku.

    Polubienie

 4. chum

  Panie Dariuszu serdecznie dziękuje , cóz człowiek całe życie się uczy .

  Polubione przez 1 osoba

 5. chum

  Chciałem wszystkim podziękować za wpisy historyczne . Dowiaduję się takich rzeczy o których pojęcia nie miałem . Serdecznie dziękuje za wyprowadzenie mnie z gęstej mgły .

  Polubione przez 2 ludzi

 6. Chutor

  Slowianie beda tym bardziej zjednoczeni
  im bardziej beda porozumiewac sie jednym jezykiem
  i mieli podobna wizje swiata i wszechswiata,
  ich pochodzenia, bytu dzisiejszego i zamiarow
  na przyszlosc.
  A wiec zjednoczeni Slowianie beda znali jezyk
  staroslowianski kosztem greki i laciny,
  beda wiedzieli wiecej o bogach slowianskich
  niz o bogach greckich i rzymskich.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Język starosłowiański zapisywany jest głagolicą, od wielu lat prowadzę pracę nad jego odtworzeniem opierając się na starych tekstach. Znajomość tego pisma prowadzi do odrodzenie Duch Słowiańskiego.

   Polubienie

 7. socjalnacjonalista

  Na tym powinien polegać wzajemny szacunek. My mamy świętować bitwę pod Kłuszynem, a oni zwycięstwo nad nami. Oni mogą gloryfikować do bólu Armię Czerwoną, my zachowujemy dystans, bo dla nas wiąże się i z dobrymi i z bardzo złymi rzeczami. Jeśli ta symetria jest zachowana, to jest to dobre i stanowi przyczynek do wzajemnego szacunku między narodami. Ale tylko wtedy.

  Polubione przez 1 osoba

 8. Pingback: Słowianie, łączcie się! | Pekok Antylichwiarz

 9. antyjude

  Sława Słowianom!!!
  Panowie, jak zawsze ogrom wiedzy i faktów płynie z Waszych wpisów. Dziękuję za Wasz trud i chęć przekazywania tego co jest ważne innym. Serdecznie pozdrawiam.

  Polubienie

 10. Konrad

  „Słowianie, łączcie się.”

  W związku z opublikowaniem artykułu „Słowianie, łączcie się”, chciałbym Wam zaproponować wysłuchanie wspaniałej pieśni słowiańsko-pogańskiej, skomponowanej i wykonanej przez „Arkonę”. Jest to rosyjski zespól metalowy, który całkowicie oddany jest promowaniu słowiańskiej mitologii i kultury. (Trudno o lepsza nazwe dla takiego zespolu.)

  Zespół nie sili się na śpiewanie po angielsku, tak ja to czyni większość innych zespołów, próbując wedrzeć się „na rynek i zrobić szybka kasę”. Solistka śpiewa po rosyjsku. Teksty albo są tłumaczone przez fanów, albo tlumaczenia sa latwo dostepne w internecie.

  Pozdrowienia, przy okazji, dla „opolczyka”: to dzięki niemu, po raz pierwszy dowiedziałem się, ze istnieje tak imponujący zespól słowiański.

  A oto „Arkona” i utwor „Slavsia Rus” (z polskim tlumaczeniem):

  Polubione przez 2 ludzi

 11. chum

  Dzięki Konrad.
  Do pana Toronto . Wracaj chłopie do tej Kanady – na kanadyjskie fora i nam tu nie pieprz głupot .
  Twój powrót do Kanady będzie wyglądał tak po celnych ciosach Konrada , Przemexa czy antyjude :

  Polubienie

 12. chum

  na rozluznienie:

  Polubienie

 13. Franz

  Bliżej jest mi do Wschodu mówi Wiktor Węgrzyn, Komandor Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego:
  http://www.mysl-polska.pl/680

  Polubione przez 3 ludzi

  • Mi również bliżej jest do wschodu. Słowianie powinni trzymać się razem a nie szczuć na siebie nawzajem pod dyktando okupanta. Z „sojuszu” zachodem nic nie mamy i nigdy nie mieliśmy, bowiem zachód zawsze traktował Słowian jak bydło i tanią siłę roboczą, a były momenty w naszej historii kiedy próbowali nas wyniszczyć, licznymi inwazjami, wojnami, rewolucjami, ale na szczęści się im nie udało i to w dużej mierze właśnie dzięki Rosjanom. Obecnie również próbują ale rosnące znaczenie Rosji rodzi nadzieję że sprawy nie pójdą po ich myśli.

   Polubione przez 2 ludzi

 14. kruk51

  Jakoś tak sympatyczniej się robi w okół serca jak widzi się młodych Słowian
  różnych narodów zmierzających do jedności ! Od tysiąca lat istnieje wciąż ten sam problem. Jak zawładnąć narodami słowiańskimi ? Jak zniewolić
  Słowiańskie narody ! Czy to będzie Cesarstwo Rzymskie narodu Niemieckiego ? Czy to Cesarz Francuzów podyktuje nam warunki ? Czy to
  Adolf Hitler pójdzie na wschód aż po Moskwę ( bo mu ciasno w Europie )
  Czy to Stalin zechce płód żydowskiego chorego umysłu ; Socjalizmem objęć
  Europę ? Czy to Żydowska UE chce zawładnąć Europą, bo żydom też ciasno. A po za tym ” Pan ” dał im świat w prezencie ? Wszystko to zmierza
  do zawładnięcia narodami słowiańskimi w Europie ! Nasza zachodnio kato
  licka kultura wpuściła nas Polaków w maliny ! Z czego mamy i musimy być
  dumni ! Jak dotąd słowiańskie narody nie postępowały nazbyt roztropnie,
  czego rezultaty widzimy gołym okiem. Być może a jest to moim życzeniem
  by młodzi Słowianie wszystkich słowiańskich narodów jednoczyli się poza
  politycznie. Już dość niewinnie przelewanej krwi. Choć za wolność swej
  ojczyzny i narodu trzeba oddać życie !

  Polubienie

  • Konrad

   Witaj „kruk51”.

   Mógłbym po prostu tylko „polubić” Twój wpis i nic więcej, ale on zasługuje na więcej. Ja podpisuję się pod nim bez wahania. Jestem pewien, ze julius, opolczyk i antyjude też. Myślę, że kilku innych aktywnych tu blogierów –przemex, chum (może Tadeusz, Chutor i krzyk58) – też podpisałoby się. (Przy okazji, chciałbym dowiedzieć się o głagolicy, moze Tadeusz udostępni część swojej wiedzy.)

   Jest nas ciągle za mało a, co najgorsze, nie jesteśmy zorganizowani. Nawet się nie znamy.

   Jest jeszcze inny, fatalny, problem, o czym może napiszę przy okazji kolejnych wpisów na temat łączenia się Słowian.

   Myślę jednak, że przekażemy naszą kulturę i tożsamość słowiańską naszym dzieciom i wnukom. Oni maja lepszą szansę zrobić to, o czym my tylko piszemy i marzymy. Pozdrawiam.

   Polubienie

 15. Konrad

  „Skromna propozycja”

  Artykuł „Słowianie, łączcie się”, napisany przez Redaktora Pawła Ziemińskiego, uważam za jedną z ważniejszych dziennikarskich publikacji w tym roku w Polsce, konieczną dla zrozumienia tragicznej historii dwóch tragicznie skłóconych narodów słowiańskich: Polski i Rosji.

  Publikacja tego artykułu daje mi też okazję do napisania kilku słów podziękowania i uznania dla „opolczyka”, autora „blogu polskiego”, czyli Pana Andrzeja Szuberta.

  Oczywiście wszyscy, którzy czytają portal Wierni Polsce Suwerennej i interesują się choćby powierzchownie prawdziwą, czyli słowiańską, tożsamością kulturową Polaków, wiedzą o Panu Szubercie i o jego portalu, którego adres jest zawsze podany na pierwszej stronie WPS: https://opolczykpl.wordpress.com/

  Ale obawiam się, że niewiele osób zdaje sobie w pełni sprawę, jak inspirującym dziełem pasji, myśli i mądrości słowiańskiej jest „blog polski”. Jest to niewyczerpana, wręcz niewyczerpalna, kopalnia wiedzy o polskiej słowiańszczyźnie i imponująca analiza obecnej problematyki polskiej w świetle naszej słowiańskiej tradycji.

  Cały „blog polski” powinien być opublikowany w formie książkowej. Jego autor powinien otrzymać specjalną nagrodę za wybitne osiągnięcia w dziedzinie promowania naszej autentycznej, słowiańskiej kultury i za wnikliwą i bezkompromisową analizę postępującego upadku naszej suwerenności narodowej.

  To, co jest bezcenne w publikacjach Szuberta to szczera odwaga patriotyczna i cywilna w ujawnianiu licznych fałszów, hipokryzji i przestępstw kryminalnych polskiego kościoła katolickiego i polakatolickich polityków na usługach Watykanu, stolicy największej sekty religijnej na świecie i tradycyjnie siedziby najbardziej jadowitego wroga słowiańskiej Polski jak i słowiańszczyzny i wszystkich innych pogańskich kultur w ogóle. W dodatku – tak jak portal Wierni Polsce Suwerennej – Szubert nie waha się nigdy pisać o tym, jak mówiący po polsku syjoniści i rusofoby ochoczo, za 30 srebrników, sprzedali współczesną Polskę obcemu, zachodnio-syjonistycznemu kapitałowi.

  Publikacje Szuberta cechuje unikalna dosadność wypowiedzi i nieporównywalna elokwencja. Nie ma on respektu dla konwencjonalnych reguł gramatycznych i retorycznych, jeżeli czuje, że takie reguły (narzucone np. w poprawnych politycznie mediach korporacyjnych lub publikacjach akademickich) uniemożliwiają mu swobodę i celność wyrażenia tego, co myśli. Nie ma w jego polszczyźnie mdłych frazesów i banałów, ponieważ Szubert ciągle eksperymentuje i szuka nowych syntaktycznych, semantycznych i ortograficznych form skutecznej wypowiedzi. (Na przykład: „niepoprawnie” napisany rzeczownik „katolactfo” skuteczniej konotuje to, co Szubert myśli o katolicyzmie i jest retorycznie bardziej efektowny niż jego poprawnie napisany odpowiednik w literackiej polszczyźnie.)

  Chyba w każdym artykule Pana Andrzeja można znaleźć takie przykłady. Oto kilka z nich (jest ich setki) z jego najnowszych wpisów: „kryptożyd Dóda Obłuda, prezydęt”, „chuligański cud obrzezanego mesjasza z drzewem figowym”, „jewangelie”, „Żondy PiS to finalizacja Judeopoloni”.

  Wszystkie jego artykuły są ponadto solidnie oparte o wielorakie źródła, co sprawia, że nawet konserwatywne organizacje akademickie powinny się zgodzić na umieszczenie przynajmniej niektórych z jego artykułów w tzw. „poważnych” publikacjach akademickich. „Blog polski” oferuje niezliczoną ilość odsyłaczy do setki innych portali i stron internetowych, do dzieł sztuki, obrazów, utworów muzycznych, poezji, literatury. Jest to wspaniała, niekończąca się uczta intelektualna dla wszystkich, którzy maja otwarty rozum, którzy chcą wolności intelektualnej i marzą o wolnej Polsce.

  Za taki opus magnum jakim jest „blog polski”, należałoby więc przyznać Pana Szubertowi jedno z najwyższych odznaczeń w suwerennym Państwie Polskim: albo Order Odrodzenia Narodowego albo obecnie najwyższe odznaczenie, jakim jest Order Białego Orła.

  Według mnie, jednak, problemem nie powinna być kwestia przyznania takiej nagrody: problemem jest to, czy byłoby właściwą rzeczą nadać Order Białego Orła Panu Andrzejowi Szubertowi, skoro takie odznaczenie otrzymali, między innymi, Karol Wojtyła i Zbigniew Brzeziński, których wkład w propagowanie polskiej tożsamości słowiańskiej i jej docenienie są żadne. (O tych dwóch pseudo-Polakach – z których pierwszy był sługą Watykanu, a drugi rusofobem na krótkiej smyczy waszyngtońskiej – napiszę może przy innej okazji.) Nie chcę tu już mówić więcej na ten temat, ale trzeba jeszcze dodać, że jeżeli nagrodę Orderu Białego Orła nadaje się w III RP również całej plejadzie obcokrajowców – a w tym licznym gronie, skandalicznie, również, Poroszence – więc nie ma mowy, aby ta nagroda była kontynuowana przez słowiańskich Polaków.

  Czas więc ustanowić nową, prawdziwie polską nagrodę, dla słowiańskich Polaków, ważniejszą niż Order Białego Orła. Mogłaby to być nagroda, np., Orderu Orła Słowiańskiego lub Słowiańskiego Słońca.

  Życzę Panu Andrzejowi dużo zdrowia, czyli tego, co jest najcenniejsze w życiu, jak i również osobistego szczęścia i dalszych sukcesów publicystycznych.

  Życzenia te kieruję również do Redaktorów WPS i liczę na dalszą, owocną współpracę.

  Polubienie

 16. Konrad

  Re: „Słowianie, łączcie się”

  Powracam (i będę powracał) do tego artykułu Redaktora Ziemińskiego, bo uważam tę publikację dziennikarską – z mojego słowiańskiego punku widzenia – za jedną z ważniejszych w tym roku w Polsce, konieczną dla zrozumienia tragicznej historii dwóch tragicznie skłóconych narodów słowiańskich: Polski i Rosji”. (O czym wspomniałem w liście do WPS.)

  Drodzy wpół-blogerzy – tzn. Ci z Was, którzy sympatyzujecie z nami, polskimi Słowianami – chciałbym podziękować Wam za wpisy i linki do słowiańskich piosenek: Krzyk58, chum, przemex, Franz, Kruk51.
  Bardzo się przydały w mojej pokaźnej biblioteczce słowiańskiej kultury. (Nice! Thank you!)

  Ostatnio niektórzy z nas musieli przeżyć jakoś traumę dyskusji z facetami, którzy nienawidzą WPS i wielu z nas, ale którzy nie mogą zrozumieć, że mogą sobie w każdej chwili po prostu odejść w siną dal i nikt ich nie zatrzyma.

  Żeby ukoić Wasze rozkołatane nerwy, proponuję następną wspaniałą piosenkę Arkony. Tym razem jest to hymn dziękczynny, bardzo dynamiczny pean – nie do Apollina – tylko na cześć fascynującego pogańskiego Boga wiosny: Jaryło.

  (Ponieważ od dawna jestem miłośnikiem ciężkiego rocka (np. Black Sabbath) i melodyjnego metalu (np. Amon Amarth), chciałbym wyjaśnić, ze tzw. „growling” to dość typowy dla metalowych grup sposób śpiewania „gardłowego”. Nie jest łatwy, a szczególnie dla kobiety. Ale Masha z Arkony jest rewelacyjna: jest jedną z bardzo niewielu wokalistek, która potrafi tak śpiewać w sposób imponujący.

  A oto link i tekst polski:

  „Jaryło”

  W świętym szeregu, w Leliny tygodniu, kręci duchów taniec głowę pannom.
  W Tygodniu Rusałek, w leśnych gromadach chwałę oddajemy Jaryle młodemu.

  Oj, tak, Jaryło! Jaryło, Jaryło! Niebo pochmurne znów ciebie jawiło.
  Oj, ty, młody boże! Oj, ku tobie wołamy!
  W środku kwietnia piosenkę śpiewamy.

  Potocz się, potocz się, po niebie, po światłym.
  Tak, pędź ty mroczne chmury! Tak, ku Siedmiu Wzgórzom, hej!
  Tak, ku Siedmiu Wzgórzom potężnym, co stoją we mgle wieków!
  Zawróć ty Czas – Koło swoimi śladami!

  Oj, tak, Jaryło! Jaryło, Jaryło! (powtórz)
  Oj, ty, Jaryło! Czas Koło wstecz zawróciło.
  Ty tocz się, tocz do Zorzy-Błyskawicy. Tylko nie zapomnij do rana powrócić!

  Polubione przez 1 osoba

 17. Konrad

  Dlaczego nie podpiszę listu Wrzodaka do Narodu Rosyjskiego

  Mój kolejny komentarz w związku z artykułem Redaktora Ziemińskiego „Słowianie, łączcie się”.

  Ponieważ jestem słowiańskim Polakiem, zawsze chętnie czytam artykuły poświęcone polskiej tożsamości słowiańskiej i współpracy narodów słowiańskich. I dlatego przeczytałem właśnie list Pana Wrzodaka do Narodu i Rządu Rosyjskiego, opublikowany w portalu konserwatyzm.pl w maju 2014:
  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/12129/zygmunt-wrzodak-list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-f

  Mam kilka pytań (chyba retorycznych) i uwag:

  W liście Pan Wrzodek mówi: „W zamian tzw. ,,zachodni wyzwoliciele” podsuwają Polakom … podstępną walkę z Panem Bogiem.”

  Jakim „Panem Bogiem”? Jeżeli tym chrześcijańskim (no bo jakim innym?), to jest to bóstwo etniczne, tzn. żydowskie, i nie ma nic wspólnego z religią i wierzeniami Słowian.

  A może jednak ten Pan Bóg to Allah? Albo Odin? Może Thor? Może Apollo? Może Boginka Bellona albo Freya? Albo nasza Dziewona, lub jakaś inna boginka lub inny bóg z naszych kilkudziesięciu słowiańskich? A jeżeli „Pan” to dlaczego nie „Pani”? W końcu dlaczego „Pan” miałby być ważniejszy niż „Pani”? To tak trochę nie wypada w 21. wieku nie brać pod uwagę kobiet i nie traktować je na równi z mężczyznami. Dlaczegóż to Pan Waćpan Wrzodek taki mizoginista?

  List kończy się w ten sposób: „Tylko wielka Chrześcijańska Rosja może zatrzymać marsz ,,szatana zachodu” na nasze słowiańskie ziemie.”

  Być może, ale „chrześcijańska Rosja” nie jest słowiańską Rosją. W Rosji, co prawda, pozostało niewiele rosyjskich Słowian – obecnie ok. zaledwie jeden procent ludności Rosji – ale są to prawdziwi kulturowo słowiańscy Rosjanie, którzy nie są reprezentowani przez „chrześcijańską Rosję” i uważają chrześcijaństwo za swego nieprzejednanego wroga. (Dokładnie tak samo jak polscy Słowianie odnoszą się do tej zaborczej żydowskiej religii.)

  Jest tu jeszcze jeden bardzo ważny problem: używanie przez Pana Wrzodaka terminu „chrześcijańska Rosja” ukrywa bardzo niewygodny fakt, że Rosja jest krajem wielce zróżnicowanym pod względem religijnym. To prawda, że wśród licznych wyznań w Rosji, wszyscy rosyjscy chrześcijanie rożnego rodzaju stanowią największą grupę religijną, ale jest to i tak niecała połowa obywateli Rosji. I nie wszyscy rosyjscy chrześcijanie są zrzeszeni w rosyjskim kościele prawosławnym, który reprezentuje tylko 40 procent wszystkich Rosjan. Jest dość duża grupa, ponad 5-procentowa, niezrzeszonych chrześcijan. Nie-chrześcijanie – muzułmanie, na przykład – stanowią ponad 6 procent ludności, a niewierzący/ateiści aż 13 procent.

  Ale zakładając nawet, że 40 procent poparcia daje rosyjskiemu kościołowi prawosławnemu specjalny status w narodzie rosyjskim, to trzeba oczywiście pamiętać, że chrześcijaństwo prawosławne ma ważne powody aby być podejrzliwe i niechętne wobec innej odmiany chrześcijaństwa, jaką jest katolicyzm, który zniszczył polską kulturę i religię słowiańską i przekształcił Polskę w kraj niemal całkowicie katolicki, gdzie ok. 90 procent ciągle uważa się za katolików, choćby w sensie kulturowym.

  W związku z tym, rozumiem, że Pan Wrzodek ma wielką nadzieje – tak jak ja – że między kościołem prawosławnym a kościołem katolickim nie dojdzie do tak morderczego konfliktu jak między katolikami i protestantami w Irlandii, albo prawosławnymi Serbami a katolickimi Chorwatami, albo, co gorsza, miedzy sunnitami i szyitami w Iraku lub Syrii.

  To jeden słaby, bardzo słaby, punkt argumentu Pana Wrzodaka. Ale nie jedyny.

  Jeżeli jest oczywistym faktem historycznym, że chrześcijaństwo zniszczyło niemal doszczętnie słowiańszczyznę, to dlaczego teraz „judeo-chrześcijańska Rosja” i żydowski bóg mieliby uratować państwa słowiańskie i je zjednoczyć? To taki proste pytanie, oparte na nie-emocjonalnym, chłodnym sylogizmie, którego chyba nie trzeba tu formalnie rozpisać. I nie da się od tak oczywistego sylogizmu uciec.

  I dlatego ja listu Pana Wrzodaka nie podpiszę.

  Polubienie

  • I nie jesteś jedyny, który ma wątpliwości odnośnie tego listu, mieszanie religii i polityki to bezsens, a mieszanie religii i polityki w liście otwartym do władz obcego państwa to bezsens do n-tej potęgi. Gdyby nie było tam odniesień do religii to list byłby dobry, bo neutralny, nie krzywdzący żadnej grupy światopoglądowej, a tak na przykład ateiści, agnostycy, muzułmanie czy nawet poganie sympatyzujący z Rosją mogą mieć i mają pretensję i słusznie.

   Polubienie

   • Z Rosją należy budować współpracę na płaszczyźnie politycznej, gospodarczej, militarnej czy kulturalnej ale z pominięciem religii, z prostego powodu, nie wszyscy mieszkańcy zarówno Polski, Rosji, jak i innych krajów słowiańskich są chrześcijanami, po za tym w łonie chrześcijaństwa jest zbyt wiele podziałów, różnic, sprzeczności interesów, co często uniemożliwia jakąkolwiek współprace między nimi.

    Polubienie

   • husarz33

    KONTRAKT TYSIĄCLECI – cz. 1

    Oto MYŚL – na tle Ewangelii w/g Św. Jana – mówiącej o dialogu Chrystusa z Piłatem.

    Czy Ty jesteś Królem.? Pyta Piłat.
    Odpowiedź Chrystusa; Jestem Królem ale nie z tego świata.

    Wynika z powyższego, że Wszystko co Boskie IDZIE NA WYGNANIE Z TEGO ŚWIATA.

    Na tle powyższego można powiedzieć, że; moja konstytucja z 15 sierpnia 2015 oraz odkrycia Ernesta Golca – są DROGĄ – BY TO, CO BOSKIE POWRÓCIŁO NA ZIEMIĘ Z WYGNANIA.

    Nieobecność Boga na ziemi, to nieobecność prawdy i sprawiedliwości.

    Lekcja o godności: Królewskiej Godności nikt nie może odebrać.!

    Konstytucja z 2 kwietnia 1997 roku, to NIEOBECNOŚĆ Prawdy i Sprawiedliwości.

    Moja Konstytucja z 15.08.2015 – PRZYWRACA OBECNOŚĆ prawdy i sprawiedliwości.
    http://www.konstytucja.manifo.com
    Budowanie Królestwa Bożego na ziemi – realizujemy poprzez PRAWO. (NOWE)

    Wobec powyższego można powiedzieć Tak;
    Prostą DROGĄ idź przed siebie, a może ktoś pójdzie za tobą.?

    Czy MY możemy korzystać z Królewskiej GODNOŚCI.!???
    TAK – powinniśmy być KRÓLAMI TEGO ŚWIATA.

    Tymczasem żyjemy w Lesie PIRAMID I OPARACH ABSURDÓW.

    WSZYSTKO TO zawiera się w parszywym prawie stanowionym, czyli zbrodniczej Konstytucji z 2 kwietnia 1997 roku, oraz w innych prawach stanowionych, opartych o tego knota legislacyjnego.

    Tylko to prawo stanowione jest przyKONTRAKT TYSIĄCLECI – cz. 1

    Oto MYŚL – na tle Ewangelii w/g Św. Jana – mówiącej o dialogu Chrystusa z Piłatem.

    Czy Ty jesteś Królem.? Pyta Piłat.
    Odpowiedź Chrystusa; Jestem Królem ale nie z tego świata.

    Wynika z powyższego, że Wszystko co Boskie IDZIE NA WYGNANIE Z TEGO ŚWIATA.

    Na tle powyższego można powiedzieć, że; moja konstytucja z 15 sierpnia 2015 oraz odkrycia Ernesta Golca – są DROGĄ – BY TO, CO BOSKIE POWRÓCIŁO NA ZIEMIĘ Z WYGNANIA.

    Nieobecność Boga na ziemi, to nieobecność prawdy i sprawiedliwości.

    Lekcja o godności: Królewskiej Godności nikt nie może odebrać.!

    Konstytucja z 2 kwietnia 1997 roku, to NIEOBECNOŚĆ Prawdy i Sprawiedliwości.

    Moja Konstytucja z 15.08.2015 – PRZYWRACA OBECNOŚĆ prawdy i sprawiedliwości.
    http://www.konstytucja.manifo.com
    Budowanie Królestwa Bożego na ziemi – realizujemy poprzez PRAWO. (NOWE)

    Wobec powyższego można powiedzieć Tak;
    Prostą DROGĄ idź przed siebie, a może ktoś pójdzie za tobą.?

    Czy MY możemy korzystać z Królewskiej GODNOŚCI.!???
    TAK – powinniśmy być KRÓLAMI TEGO ŚWIATA.

    Tymczasem żyjemy w Lesie PIRAMID I OPARACH ABSURDÓW.

    WSZYSTKO TO zawiera się w parszywym prawie stanowionym, czyli zbrodniczej Konstytucji z 2 kwietnia 1997 roku, oraz w innych prawach stanowionych, opartych o tego knota legislacyjnego.

    Tylko to prawo stanowione jest przyczyną dzisiejszej parszywości doskonałej.
    Należy sobie odpowiedzieć – Kto nam naiwnym “OFIAROM” tą parszywość zmajstrował?
    Nie będę oryginalny i nie pokażę palcem, bo wszyscy to wiedzą – kto stanowi prawo.

    C.H. Douglas powiedział: “Tworzenie pieniądza jest AKTEM suwerenności,
    który nie powinien być powiązany z bankiem.” – tą doktrynę ogłosił w 1918 roku.

    Dzisiejsza poetka Lusia Ogińska napisała taką oto myśl;
    “Wy mogli byście wszystko mieć, ale Wam się nie chce chcieć.!”

    “Góralu, czy Ci nie żal odchodzić od stron Ojczystych
    Świerkowych lasów i hal i tych potoków srebrzystych.

    POLAKU czy Ci nie żal………. Dla CHLEBA???”

    KONTRAKT TYSIĄCLECI – cz. 2.

    Konstytucję RZECZPOSPOLITEJ z 15 sierpnia 2015 – można kupić u mnie
    Wpłacając na Konto Bank Pocztowy – kwotę 50 złotych;
    Nr. 72 1320 1537 2500 3228 3000 0001 PLN

    czyną dzisiejszej parszywości doskonałej.
    Należy sobie odpowiedzieć – Kto nam naiwnym “OFIAROM” tą parszywość zmajstrował?
    Nie będę oryginalny i nie pokażę palcem, bo wszyscy to wiedzą – kto stanowi prawo.

    C.H. Douglas powiedział: “Tworzenie pieniądza jest AKTEM suwerenności,
    który nie powinien być powiązany z bankiem.” – tą doktrynę ogłosił w 1918 roku.

    Dzisiejsza poetka Lusia Ogińska napisała taką oto myśl;
    “Wy mogli byście wszystko mieć, ale Wam się nie chce chcieć.!”

    “Góralu, czy Ci nie żal odchodzić od stron Ojczystych
    Świerkowych lasów i hal i tych potoków srebrzystych.

    POLAKU czy Ci nie żal………. Dla CHLEBA???”

    KONTRAKT TYSIĄCLECI – cz. 2.

    Konstytucję RZECZPOSPOLITEJ z 15 sierpnia 2015 – można kupić u mnie
    Wpłacając na Konto Bank Pocztowy – kwotę 50 złotych;
    Nr. 72 1320 1537 2500 3228 3000 0001 PLN

    Polubienie

 18. Konrad

  Drodzy Redaktorzy i blogerzy „Wierni Polsce Suwerennej”, „Blogu Polskiego” i „PrzemexBlog”,

  W związku ze zbliżającym się wielkim słowiańsko-pogańskim świętem przesilenia zimowego, życzę Wam Radosnego Powrotu Słońca, naszego pierwszego „boga”, który daje nam ciepło i światło, bez których życie nasze byłoby niemożliwe.

  W nowym roku życzę wszystkim tego, co najważniejsze: zdrowia. Nam wszystkim życzę też założenia Partii Suwerennej Polski (PSP), która byłaby też partią słowiańską, oczywiście. Myślę, że opolczyk, przemex, julius i kilka innych tu osób chętnie zgłosiłoby udział w takiej partii.

  Mam nadzieję na spotkanie w naszym Kraju Słowiańskim,

  Konrad

  Polubienie

 19. optionrider

  Skąd się tutaj naraz wzięło tyle promoskiewskiej swołoczy?

  Polubienie

  • Słowianin

   Odpowiedz mi na jedno pytanie : skąd ty się wziąłeś syjonistyczny brudny kutasie ? , czy aby nie od wybiorczej Szechtera prosiaku z żydowskiego chlewa . Co wieprzku utuczyłeś się na atakach na Putina co ? . Tucz się dalej tylko uważaj na cholesterol .

   Polubienie

   • optionrider

    Za pasożydem nie przepadam, ale jak świat światem, nie był szwab, czy kacap Polakowi bratem. Zawsze, głupi kacapski ciulu, szanuj i oddawaj cześć tym którzy oddali życie za wolną i niepodległą Polskę, którą obecny rząd stara się przywrócić i nigdy nie dowierzaj tym, z których rąk zginęli. Historie o żydowskim NKWD możesz sobie darować..

    Polubienie

   • Słowianin

    Moja dobra rada glucie z syjonistycznego nosa zarażonego katarkiem po sexie wracaj ty do tych swoich naprawiaczy z żydowskiej Niezależnej czy TV Republika . Stawiaj pomniki Kalksteinom . Całuj w dupę Szydło . Twoja sprawa tylko po coś tu wpełznął jak wesz do psiej dupy . Spierd… do swoich owsików USmańców i nie zatruwaj powietrza na WPS . Bez odbioru już z mojej strony . Kup sobie dziś Gazetę Polską – miłej lektury papieru toaletowego .

    Polubienie

   • Słowianin

    Jeszcze jedno glucie pisiakowy Judeopolonii szanować nigdy nie będę i pluję na was z całych sił . Jeżeli kiedyś nie wiem kiedy może za 50 lat powstanie rząd patriotów narodowych prawdziwych a nie pejsatych wtedy już za grobu oddam mu hołd . Zrozumiałeś to PIS-dzielcu czy to dla ciebie za trudne? . Dla mnie ten cały PIS to zwykłe śmieci , papier toaletowy a nie żadni patrioci .Bez odbioru .

    Polubienie

 20. Słowianin

  Jeszcze jedno knurze PIS-owski .Nie zapomnij oddać hołdu temu byłem aparatczykowi PZPR-owskiemu .Piotrowiczowi . Nie zapomnij też o Kryże . Macie takich dużo tam w tej waszej PIS-dzie więcej niż much na świeżym krowim gównie :
  https://www.google.pl/imgres?imgurl=http://bi.gazeta.pl/im/f3/68/12/z19304435Q,Stanislaw-Piotrowicz.jpg&imgrefurl=http://wyborcza.pl/1,75398,19304424,stanislaw-piotrowicz-do-kompetencji-pana-rzeplinskiego-nie.html&h=546&w=620&tbnid=2UNhUmHrzfIVCM:&tbnh=176&tbnw=200&docid=Y2q_td9M9nf05M&itg=1&usg=__yJIiRLUnqojTZPam_2IWnZowkzA=

  Polubienie

  • optionrider

   Aleś się kundelku rozszczekał! Rozjadłeś się, niczym pijany ratlerek. Aż dziw bierze, żę mając takich patriotow, jak ty Polska jeszcze nie zginęła. Jest jeszcze jedno zoo, do którego byś się nadawał: http://obserwatorpolityczny.pl/

   Polubienie

   • Słowianin

    Typowe dla PISdzielców skatoliczonych .Brak argumentów to wyzwiska . Facet twoje miejsce jest w domu wariatów tak i całej tej pejsatej sceny politycznej od PIS- dy do SLD .
    Może ty jesteś zatrudniony do codziennego porannego podcierania dupy Kalksteina po zjedzonym śniadaniu . Wszystko możliwe . Nie mam czasu na gnidy także to już mój ostatni wpis w tym temacie . Pana Dariusza proszę o ban dla syjonistów na forum WPS .

    Polubienie

   • Słowianin

    Gnido z pejsatego nie wytartego z syjonistycznego gówna tyłka . Wy macie wielkich patriotów Piotrowiczów , Kryżych i całą furę innych byłych czerwonych i żeście krowie gówno zbudowali przez 26 lat , a nie
    Polskę , ale ludzie kiedyś zmądrzeją . Przez lata gnido zbudowaliście kraj całkowicie zależny od Usmańców poczwaro PIS-wska i ty śmiesz mówić o patriotyzmie obszczymurku . Zresztą po co ja to piszę . Panie Darku jak pan to przeczyta to ban dla syjonisty .

    Polubienie

   • Słowianin

    Pozwoliliście obsrany owsiku na obecność obcych wojsk na terenie RP , wasz prezio zawozi miliardy z moich podatków do banderowców i popiera rebelię żydowską , żadnych z waszej strony nie było protestów z powodu więzień CIA i ty owsiku masz czelność odwiedzać WPS i oceniać czyjś patriotyzm . Popatrz na ciebie ty zakłamana szumowino .

    Polubienie

  • optionrider

   Przeczytaj, kundelku, coś sam nawyisywał bez najmniejszego śładu dowodu. Zastosuję się do rady Marka Twaina, która od ponad stu lat nic nie straciiła na swojej aktualnności i świeżości: “Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
   ― Mark Twain

   Polubienie

   • Słowianin

    PIsowski obszczymurku odpierdol się od Twaina , bo gdy on to pisał miał na myśli na pewno ciebie i twojego prezesunia .
    Jeżeli znasz angielski w co wątpię to poucz twojego Kalksteina trochę języka angielskiego , bo gdy znowu pojedzie do Anglii na spotkanie z panią premier ponownie nie będzie wiedział jak to było z żydem Cameronem co to Thank you very much i pomyli z Fuck you i strasznej siary Judeopolonii narobi , a ja mam z tego niezły ubaw .

    Polubienie

 21. Słowianin

  Moim zdaniem wpisy tego typa to może być klasyczny przykład tzw. operacji Hasbara , o której pisał prezes WPS niedawno.

  Polubienie

 22. Słowianin

  Masz tu obszczymurku klasyczny przykład patriotyzmu twojego prezesa . Oglądaj bij brawo . Wskazane jest także , abyś się spuścił tylko bokserek nie poplam . Wam baba nie potrzeba . Prezes wam wystarczy i fontanny puszczacie :

  Polubienie

  • optionrider

   I co w tym złego? Ukraina to bufor dzielący Polskę od kacapii. Należy ją zbroić, ba każdy zniszczony kacapski czołg, czy haubica samobieżna, i każdy zabity na Ukrainie kacapski sołdat to osłabienia kacapskih sił w Królewcu, czy gdzie indziej.

   Polubienie

   • Arkadiusz Gzyk

    Człowieku na jakim ty świecie żyjesz . Słowianin tylko stracił swój czas , aby coś ci przekazać . To jest syzyfowa robota bez sensu , ale nasz kolega z WPS przynajmniej próbował .

    Polubienie

   • optionrider

    A wypieprzajcie do Moskwy, słomianie, bo ze Słowianami macie niewiele wspólnego. Pnad 90% Moskali nosi geny Gingis Chana.

    Polubienie

   • Arkadiusz Gzyk

    Dzieciaku ty nawet Czyngis Chan nie potrafisz poprawnie napisać tylko tworzysz jakieś herezje , a wypieprzać to możesz najlepiej ty pierwszym samolotem do Izraela . Gdy tam będziesz nie zapomnij zrobić loda Netanjahu i nie pisz bredni . Dzieciaczku co to dziś na wagarach ? policja nie złapała i dzieciak siedzi w domu i się nudzi . Odrób lekcje spakuj plecak , abyś się jutro do gimnazjum na pierwsza lekcję historii nie spóżnił . Nie pozdrawiam.

    Polubienie

   • optionrider

    Idiotyzm nie boli, bo gdyby bolał, to byś się wił w konwulsjach z niewypowiedzianego bólu (albo „bulu” jak to pisał Bredzisław Komoruski).

    Polubienie

   • Arkadiusz Gzyk

    A twoi żydowscy szefowie to , aby nie od Chazarów pochodzą . Spytaj się jutro nauczyciela historii , ale poza szkołą .

    Polubienie

   • Arkadiusz Gzyk

    Przestań już człowieku pisać brednie wróć do swoich zakapiorów pejsatych skąd tu cię przywiało i daj nam święty spokój jak napisał Słowianin.

    Polubienie

   • optionrider

    Pozostawiam slomian we własnyym sosie. Niech się duszą, aż skisną!

    Polubienie

 23. optionrider

  I dziwić się, że Polacy uchodzą za granicą za idiotów mając takie okazy, jak produkujący sie na tym forum „mędrcy”.

  Polubienie

  • Arkadiusz Gzyk

   Panie rider czy jak ci tam żydowski chłystku . Przez takie kanalie jak ty wyjechało z kraju 6 mln produktywnych Polaków i przez takie robactwo pasożytnicze jak ty ten kraj to h… dupa i kamieni kupa jak powiedział twój współplemieniec po wypiciu dobrego winka . Won żydowskie ścierwo stąd i nie wracaj . Śmierdzi tu od ciebie żydowskim gównem na tak dobrym prawym portalu ścierwo się tu przyssało .

   Polubienie

 24. Mateusz

  Ty się lituj syjonistyczny szczylu nad swoim zgąbczałym mózgiem , z którego została ci tylko gąbka do mycia penisa oceniając twoje wpisy .
  Panie Darku proszę banować syjonistów zwłaszcza gówniarzy 15 letnich .Patrioto za 5 groszy wracaj do tych swoich ojczulków toruńskich , PISlamistów . Po jaką cholerę wszedłeś tu syjonistyczny trollu . Żaden z nas do twojej szambiarki śmierdzącej fekaliami w postaci forów nie wchodzi . Spierdalaj na Ukrainę . Rób żydzie swojemu kumplowi Poroszence loda może więcej ruskich zabiję tylko pamiętaj , aby któregoś pięknego dnia łba ci nie urwał banderowiec wtedy jednak już na naszą pomoc nie licz .
  Panie Darku banować gnojów z niezależnej czy od ojczulka .

  Polubienie

  • optionrider

   Szukaj pomocy u psychiatry! Natychmiast! Jutro może być zbyt późno. Ale rezerwat!

   Polubienie

   • Mateusz

    U psychiatry to ty szukaj pomocy syjonistyczne ścierwo i trollu jednocześnie . Nawet ci mogę wizytę dzieciaku za sponsorować, bo dla mnie 200 pln to nie problem , chyba , że w Judeopolonii kosztuje drożej . Spakuj dzieciaku plecak idż do szkoły , albo napij się syropku jak jesteś chory to cię mamusia po głowie pogłaszcze jak przyjdzie z pracy .
    Jeszcze raz prośba do pana Darka o ban dla syjonistycznych trolli na portalu WPS .Śmierdzi od nich Kalksteinem , Republiką i ojczulkiem toruńskim bardziej niż psim gównem . Już się wyrzygałem . Żegnam gnoma.Niewykluczone ,że jest to akcja Chasbara.

    Polubienie

   • optionrider

    Nie spodziewałem się natknąć na taki kabaret. Rozśmieszacie ludzi do łez. Chyba opublikuję wasz link na mojej stronie na FB. Ale zoo! Rezerwat dla czerwonych w sercu Europy.

    Polubienie

   • Mateusz

    Do rezerwatu idż ty i nie zapomnij zabrać swoich kumpli śmierdzielu usmański . Kto wie może jak wygra Trump to was pozamyka w Guantanamo różnie może być , ale za to byłbym wdzięczny temu głupkowi .

    Polubienie

 25. julius

  Jest takie powiedzenie (Ghandi): Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.
  WPS jako wyraziciel myśli pewnej grupy Polaków jest chyba na drugim etapie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.