Bez złudzeń: A.Duda i PiS to zdeterminowane psy syjonizmu

uid_412c85f1573bdf2c274b0a5f8508365b1446614774694_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355Żydowskie reżimy Europy środkowo-wschodniej chcą baz NATO.

Na zdjęciu: prezydenci, IIIŻRP, A.Duda i Rumunii, Klaus Iohannis na rumuńskim szczycie

Jeżeli uznać wyniki wyborów prezydenckich i parlamentarnych za uczciwie przeprowadzone, a więc za wiarygodne, to również wiarygodny jest wniosek, że 40% – 50% Polaków, którzy w nich uczestniczyli to po prostu głupcy. Bowiem tylko głupcy mogą udzielać politycznego poparcia tym, którzy z zewnętrznego bezpieczeństwa Państwa i narodu czynią przedmiot własnych, obcoplemiennych, kolaboracyjnych i korupcyjnych igraszek.

Te 40% – 50% otumanionych uczestników wyborów z pewnością nie zauważyło, że w obydwu wyborczych kampaniach, prezydenckiej i parlamentarnej, gęby żydowskich mediów i żydowskich, syjonistycznych, kandydatów na polityczne urzędy, same się zakneblowały.
Żadna nie wspominała o żydowskiej rebelii na Ukrainie, o szczerym poparciu, dla rebelii i dla żydowskiego, zbrodniczego reżimu Ukrainy.
Żadna nie nawoływała do tworzenia w kraju baz NATO – agresywnej, zbrodniczej, militarnej struktury syjonistycznego imperializmu USA, czyli Międzynarodowego Żyda.

A więc ta syjonistyczna banda politycznych przestępców i renegatów – renegatów, bo przecież obowiązki względem polskiego Państwa i Narodu zawsze obiecują realizować, a nie należy do nich z pewnością wspieranie antyrosyjskiej agresji USA -, ma świadomość swojej zbrodniczej, antypolskiej, antypaństwowej, działalności skoro na czas kampanii wyborczej zamyka mordy i wycisza swoją syjonistyczną propagandę.
Gdy tylko skończyły się kampanie wyborcze psy syjonizmu znów rozpoczęły ujadanie.

Żydowskie reżimy Europy środkowo-wschodniej chcą baz NATO. Nie wiadomo tylko, czy zgłaszają te postulaty na rozkaz Międzynarodowego Żyda z Waszyngtonu, którego celem jest rozbicie Słowian i dążenie do sprowokowania konfliktu z Rosją, czy jest to ich własna inicjatywa, mająca zapewnić trwanie żydowskich reżimów w naszej części Europy -? Nie wykluczone, że w grę wchodzą obydwa czynniki.

Oto znów odżywa żydo-sanacyjna koncepcja Międzymorza, stworzona nie przez agenta J.Piłsudskiego, ale przez Międzynarodowego Żyda z USA, podobnie zresztą jak ukraiński szowinizm.

0492df3af68be091b049b0c2bbe82b86,641,0,0,0 z17666714Q,Prezydent-Lech-Kaczynski-i-jego-prawnik-Andrzej-Du

I facet znikąd, nikomu nie znany, niczego nigdy w polityce nie osiągnął i nic w niej nie znaczył, jedynie był kapciowym innego syjonisty, L.Kaczyńskiego, ale teraz już mąż stanu – czy raczej mąż swojej żydowskiej żony, któremu otumanieni wyborcy powierzyli urząd prezydenta Polski, A.Duda – dlaczego, czym się kierowali -? – w Rumunii wespół z niemieckim prezydentem tego kraju, Klausem Iohannisem, przewodniczy w tych dniach spotkaniu prezydentów żydo-reżimowych, całkowicie podporządkowanych USA, kolonii z Europy środkowo-wschodniej. Na tym spotkaniu facet znikąd, co został prezydentem IIIŻydo-RP, zgłosił odgrzaną syjonistyczną koncepcję budowy Międzymorza. Koncepcję wymierzoną przeciw Rosji i przeciw Europie zachodniej, która współpracy z Rosją chce i potrzebuje, o czym coraz częściej mówią co odważniejsi politycy i czego żydowskie media ukryć już nie są w stanie.

Historia zaczyna niebezpiecznie się powtarzać. Międzynarodowy Żyd z USA lokuje państwa Europy środkowo-wschodniej w analogicznej sytuacji politycznej jaka istniała w Europie po I wojnie światowej ustalona traktatem wersalskim. Mamy być zależnym od USA zagonem oddzielającym państwa zachodniej Europy od Rosji. Jeśli Międzynarodowemu Żydowi nie uda się utrzymać swojej hegemonii w zachodniej Europie – a to jest już prawie pewne -, z pewnością będzie próbował wywołać konflikt między Rosją a Europą – być może w tym celu sprowadzani są do Europy „uchodźcy”, ale wojenny teatr będzie udziałem głównie państw Europy środkowo-wschodniej.

uid_412c85f1573bdf2c274b0a5f8508365b1446614774694_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355

Żydowskie reżimy Europy środkowo-wschodniej chcą baz NATO – taką wspólną deklarację w czasie rumuńskiego „szczytu” przyjmą prezydenci wschodnich żydo-reżimów. Ma ona być głosem krajów ze wschodu przed zaplanowanym na połowę przyszłego roku szczytem zbrodniczego NATO w Warszawie.

Czy już nie czas najwyższy dojrzeć do świadomego, narodowego organizowania się i pogonienia żydowskich reżimów?

Dariusz Kosiur

 

46 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

46 responses to “Bez złudzeń: A.Duda i PiS to zdeterminowane psy syjonizmu

 1. Trzeba próbować, tylko pytanie – jak, i co dalej po wszystkim, jeśli się uda?

  Polubienie

 2. ANW

  Polska jest pod okupacją. Nasi przodkowie dali nam nie raz przykład jak walczyć z okupantem. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że były zrywy Polaków całkowicie irracjonalne podyktowane przez wrogie elementy. Teraz dla światłych Polaków jest doskonale znane gdzie jest wróg. Jest też ok. 50% zadżumionego społeczeństwa (tak jak pisze chociażby Darek), które poszliby na Rosję z szabelką.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Jagienka

  Pis-owski koncept polityczny „Międzymorza” został ze szczegółami przedstawiony przez Adrew Korybko w Oriental Review („Contemporary EU Geopolitics and the US-Assisted Rise of the Intermarum” (I) i (II)). Po przeczytaniu zaczęłam się poważnie obawiać wojny w Europie Wschodniej, ponieważ Kaczyński bez wątpienia naśladuje Piłsudskiego w stosunkach z Rosją i Republikami Bałtyckimi. Znowu będą gardłować „Bóg, Honor i Ojczyzna”, a Polacy – jak plemię zadżumionych – poddadzą się syjonistycznej propagandize. Nie mam co do tego żadnej wątpliwości, ponieważ prawie od dwóch lat bezskutecznie staram się zmienić pro-Kaczyńskie i pro-Radio Maryjne poglądy mojej rodziny w Polsce.

  http://orientalreview.org/2015/11/02/contemporary-eu-geopolitics-and-the-us-assisted-rise-of-the-intermarum-i/

  Polubione przez 4 ludzi

  • Konrad

   Dobry wpis. Dzieki. Popieram tez starania Pani o zmiane pogladow rodziny w Polsce. Sam staralem sie przez chyba 2 dekady uczynic to samo w mojej skatoliczonej rodzinie. Nie mialem zadnych szans. Obawiam sie, ze Pani rowniez ich nie ma.

   Polubione przez 3 ludzi

   • Ja podobnie od kilku lat użeram się z rodziną i otoczeniem ale dyskusja z nimi przypomina najczęściej dyskusję o osobnikiem o nicku „toronto”, czyli gadał dziad do obrazu a obraz ani razu, katastrofalnie zaślepieni, telewizor i ambona dla nich to świętość.

    Polubione przez 3 ludzi

   • Konrad

    Re: „Jagienko”,

    Skorzystałem z Pani oferty przeczytania artykułu A. Korybko w oryginale w Oriental Review. Angielszczyzna Pana Korybko jest trochę sztuczna i pretensjonalna, ale merytorycznie jest to artykuł warty przeczytania i przemyślenia. Postanowiłem przetłumaczyć jeden tylko fragment, który szczególnie ważny jest dla nas. Jest on tylko nieznacznie przeze mnie zredagowany:

    „Polska wykorzystała nową Zimna Wojnę po to, aby stać się chyba najbardziej hałaśliwą zwolenniczką wschodniej ekspansji NATO. Warszawa obecnie próbuje przyciągnąć do siebie jak najwięcej uwagi ze strony NATO, aby zadowolić swoje ambicje wypracowania sobie korzystnego wielostronnego startu w zamiarze odrestaurowania byłej Wspólnoty Polsko-Litewskiej. Ta „Neo-Wspólnota” … odnosi się do ekspansji potencjalnego wpływu Polski na ziemie, które były kiedyś częścią polskiego imperium, szczególnie chodzi tu o Białoruś i Zachodnią Ukrainę. Tylko Polska ma na tyle demograficznej i ekonomicznej mocy, aby mieć pewne szanse na osiągnięcia takiego celu. I to właśnie z tego powodu, USA zachęca Polskę do przejęcia inicjatywy w tym rejonie Europy, aby w ten sposób stać się „maskotką” Nowej Europy.”

    Polubienie

  • U mnie na szczęście nie ma skrajnych poglądów pro-Kalksteinowskich i pro-Rydzykowych ale są tak zindoktrynowani TV i całą papką, która do nich codziennie wyziera z tego cholernego pudła, że zazwyczaj moje próby pokazania, kto jest kim i komu służy, jak niszczony jest Naród Polski kończą się fiaskiem, ewentualnie drobną sprzeczką, choć nie ukrywam, czasami odnoszę sukcesy. Zdaje się, że Pan Konrad Daniel z Podziemnej TV ostatnio ciekawie powiedział, że ludziom nie trzeba przystawiać do głów pistoletu, wystarczy, że sami przystawiają go sobie w postaci telewizora. To dobre porównanie, bo jak przystawią co do głowy gnata, to odruchowo zaczniesz czuć w sobie bunt do tego kto Cię napada, a żydo-system tak przebiegle jest pomyślany, że ludzie sami chcą chłonąć g…z mediów, ładnie opakowane w kolorowe obrazki. Siedzą przed nimi zniewoleni i obojętni, niezdolni do jakiegokolwiek krytycyzmu i samodzielnego myślenia. Wierzą ślepo, że to co w TV to sama prawda objawiona z nieba przez boga.

   Polubienie

   • Chum

    Dodatkowo przyjacielu antyjude sprawdż co oni tam oglądają . Może to :
    1. barwy szczęscia .
    2. m jak miłość
    3. Kiepscy
    4. taniec z gwiazdami .
    5. masterchef
    6. Młynarska i jej głupkowaty programik
    7. Buła i Spóła
    8. Pierwsza miłość
    9 . rozmowy w toku
    10 . rolnik szuka zony
    itp syf
    Daję głowę ,że to oglądają i głupizna rośnie . Nieprawdaż ? a jak zapytasz kim był Dmowski , odp : nie wiemy może komikiem ?.

    Polubienie

   • Chum

    Autentyczny fakt : kiedyś leciał taki serialik nazywał się ” Plebania ” . Babcia , która go oglądała z zapartym tchem , aktora grającego księdza w tym serialu zobaczyła w innym filmie gdzie grał gangstera . Jaki był płacz , bo ksiądz zszedł na złą drogę .

    Polubienie

   • Witaj Chum. Szczerze powiem to nie wiem co oglądają. Ale cóż mogą oglądać? W TV w większości zakłamane-złe wiadomości albo papka na miarę M jak Monotonia, Szarość nieszczęścia, Druga miłość czyli wspomnienie po dziewictwie…heheh A tak na poważnie to ludzie dali się już tak omotać, ze lubią nie myśleć, łatwiej kiedy ktoś za nich odpowiada tylko potem dziwią się dlaczego jest tak chu…wo i narzekają, nie biorąc pod uwagę faktu, że sami tak wybrali kiedy poczuli na chwilę swój patriotyzm przy urnie wyborczej. I właśnie patriotyzm wielu ludzi zaczyna się i kończy właśnie przy urnie, pomijając fakt, że za każdym razem wybór jest tragiczny i prowadzący w coraz większa przepaść.

    Polubienie

   • Chum

    całkowita zgoda antyjude.

    Polubienie

   • Eee tam zaraz Dmowski, nie za wysoko mierzysz? Zapytaj się kogokolwiek a w szczególności przeciętnego oglądacza telawizji, amerykańskich filmów czy telenowel polskich, kiedy wybuchła choćby I lub II wojna światowa i kiedy się zakończyła, względnie kto wygrał a kto przegrał, nie muszą podawać dokładnej daty, wystarczy rok, odpowiedzi mogą być bardzo ciekawe…

    Polubienie

 4. http://xportal.pl/?p=19339
  Adam Danek: Polska w bloku wschodnim

  Polubienie

 5. Chum

  Na marginesie przypominam , że to już ostatnia szansa , aby zobaczyć te filmy przed powstaniem rządu PIS- dy i pacynki Szydło . Potem będzie to przestępstwo za które – do pierdla :
  WEEKEND:
  1. NIEDZIELA – GODZ 18.40 – PANCERNI PIES SZARIK . STOPKLATKA .
  2. NIEDZIELA – 18.40 KLOSS HANS – STOPKLATKA .
  3. NIEDZIELA SAMOCHODZIK I TEMPLARIUSZE . STOPKLATKA GODZ 6.00
  4. TVP SERIALE – NIEDZIELA 17.15 . CZTEREJ PANCERNI I PIES .
  TVP SERIALE – CZTERDZIESTOLATEK – 6.10 – NIEDZIELA.
  5 TV PULS NIEDZIELA – KLOSS 8.05 .
  6. TV PULS SOBOTA – STAWKA WIĘKSZA NIŻ ZYCIE – 7.50 GODZ.
  ZAPRASZAM CZYTELNIKÓW WPS DO OGLĄDANIA . TO JUŻ OSTATNIA SZANSA . OD POCZĄTKU GRUDNIA BĘDĄ PEWNIE SUROWE KARY .
  I DO HU…. W PEJSATEJ TV OJCA MATEUSZA I ZA OGLĄDANIE TEGO SERIALU – NAGRODA NIEBO .
  SWOJĄ DROGĄ DROGI KLECHO KUP SOBIE JAKIŚ FAJNE AUTKO NP TOYOTA . PO HU… SIĘ MĘCZYSZ I JEŻDZISZ HU… ROWERKIEM . NIE STAĆ CIĘ ? . ZA 20 TYSIĘCY PLN JUŻ COŚ PRZYZWOITEGO MOŻNA KUPIĆ , A NIE ROBIĆ Z SIEBIE DZIADA . PARĘ POGRZEBÓW TROCHĘ OWIECZKI SYPNĄ I JEST AUTKO , ATEN DO HU… CIĄGLE NA TYM ROWERZE.

  Polubione przez 3 ludzi

 6. Chum

  PODOBNO KIEDYŚ PEWIEN WNUSIO CZYTAŁ NIEZALEŻNĄ . WNUCZEK WYSZEDŁ BABCIA ZACZĘŁA CZYTAĆ TĄ STRONĘ I KRZYCZY ”
  WNUSIU ZOBACZ TU JEST OJCIEC MATEUSZ . ON COŚ REKLAMUJE . KUŻWA JAK W TYM KRAJU MA BYĆ DOBRZE .

  Polubienie

 7. bye, bye baby

  Jezeli 50,00 % to slepe i gluche debile i zakladajac, ze okolo 33,00 %
  to zydki i przyzydki, to tacy jak pan Kosiur tworza tylko 17,00 % mniejszosc.
  To o co to gardlowanie? Nad kim sie uzalac? Chce Polak ruskiej bombki,
  to ja dostanie. Do takowej milowymi krokami zmierza. Stracenia dwu samolotow rosyjskich w ostatnich dniach, tego nad Synajem
  i transportowego z 40 ludzmi na pokladzie nad Nilem w Sudanie nie pusci Rusek plazem tak, jak Kursk zmuszony byl puscic. Dzisiaj dumna Rosja nie slabeusz i Chiny ma za soba.
  Niech se Polak dalej fika w swej urojonej wielkosci, wyjatkowosci i potedze.

  Polubienie

 8. http://xportal.pl/?p=23390 Alain de Benoist: Kapitalizm musi zostać zniszczony

  Polubienie

 9. Franz

  To była jazda z żydami z PiS:

  Polubienie

 10. Chum

  Przestan juz pokazywac konia , bo się żygać chce . Znalazł sobie gieroja , ta jazda broni dis reprezentuje synia Tusia ….

  Polubienie

  • Franz

   chrum chrum
   tu nie o konia chodzi chamie tylko o przypomnienie zakłamania i obłudy żydowskiej partii PiS bo Polacy mają bardzo krótką pamięć a kwintesencją tego filmu są słowa wypowiedziane od 9 minuty 18 sekundy do 9 minuty 50 sekundy.

   Polubienie

   • Chum

    FRAMZ – SRAMZ
    W DUPĘ SOBIE WSADŻ KONIA I JEGO WYSTĄPIENIA I NIE ZAŚMIECAJ TYM SYFEM WPS . PRZEZ CIEBIE JAK ZOBACZYŁEM Z RANA FACJATĘ KONIA TO DOSTAŁEM SRACZKI . ON JEST TAK SAMO NIEWIARYGODNY JAK KIEDYŚ NIBY SIĘ CHWALIŁ ,ŻE ZNA OSOBIŚCIE J. LOPEZ. BAJARZ . BEZ ODBIORU ODPOWIEDZI TWOJEJ JUŻ NIE PRZECZYTAM KACAPIE JEDEN .

    Polubienie

   • Franz

    Chrum
    jedynym syfem na tym portalu jesteś ty, im szybciej z niego znikniesz tym lepiej

    Polubienie

   • Chum

    Franz to głupi ćwoku . Jesteś gorszym gadem niż ta cała masa pejsow . Agencie syjonizmu . Plujko katolska .

    Polubienie

   • Franz

    chrum chrum
    Agent syjonizmu, plujo katolska, zdecyduj się głąbie bo zaprzeczasz sam sobie ale to dla ciebie zbyt trudne

    Polubienie

 11. Chum

  zwykły kurewski karierowicz i hu… z nim .

  Polubienie

 12. Chum

  FRANZ – TY GŁUPI KACAPIE BEZ JAJ .

  Polubienie

 13. Chum

  i Potwierdzam głupi kacap z ciebie i juz od ode mnie bez odbioru .

  Polubienie

  • Franz

   lekarstwa, pamiętaj o lekarstwach

   Polubienie

   • socjalnacjonalista

    Panowie, bez sensu, po co ten stres i nerwy, skoro jest nas tu tylko kilku. W obliczu nieistnienia państwa polskiego należy się łączyć, a nie dzielić z byle powodu.
    Co do Giertycha, w momencie wypowiadania tych słów był jeszcze do przyjęcia, sprostytuował się i rozmienił na drobne później. Dlatego chyba nikt z nas nie wiąże nadziei z człowiekiem, który dołączył do kukiełek antypolskiego reżimu. Szkoda, dziadek jego był rozsądnym polskim narodowcem. Wstyd. Dziś Giertych, oczywiście jest w obozie wroga.

    Polubienie

 14. Widzę, że w obiegu zawodowych hejterów z „przemysłu pogardy” obok jednej dyżurnej etykietki-łatki dyskredytującej tj. – „antysemita” – z równym upodobaniem i częstotliwością zaczęła funkcjonować druga – „mason”. Co spowodowało taką „popularność” tych dwóch określeń? Ano fakt, że jednostkowa orientacja przeciętnego odbiorcy na temat tego, co owe terminy oznaczają jest znikoma, albo przynajmniej wysoce niejednorodna. Stąd duża łatwość epatowania tego typu „nulifikacyjnymi” działami dalekiego zasięgu wobec dowolnego, uznanego za inaczej myślącego (przeciwnika, zwolennika innej opcji światopoglądowej) przedstawiciela życia społecznego, czy też kandydata na takowego (vide casus p. Grzegorza Brauna). W klimacie natłoku informacji, niedoinformowania, operując półprawdami, tzw. faktami prasowymi, czy ordynarnie wyreżyserowaną konfabulacją połączoną z fotomontażem można uzyskać efekt dezinformacji przynajmniej tego mniej wyrobionego czytelnika, który na dłuższa metę może okazać się pomocny w przedłużeniu „wizji – iluzji” – pogrobowców zbankrutowanej komuny, spadkobierców lewackich fantasmagorii i różnego typu usłużnych panegirystów ustawiających się zgodnie pod kierunek właśnie wiejącego wiatru – na przedłużenie ich pasożytniczego bytu na tkance zmieniającej się na ich oczach bezpowrotnie ojczyzny. Nadzieje to płonne, bo generacja to wymierająca na naszych oczach widać jednak rezultatem jej agonalnych konwulsji wciąż powielane są teksty i materiały jak powyższy.

  Polubienie

 15. Pingback: Józef Piłsudski vel Selman żyd litewski, agent austriacko-pruski, zdrajca Polski | hubalblog

 16. Pingback: Antypolska, antyrosyjska i antysłowiańskia koncepcja Międzymorza! | hubalblog

 17. Pingback: Lech i Jarosław Kalkstein vel Kaczyński i syjonistyczna partia PIS | hubalblog

 18. Pingback: Józef Piłsudski vel Selman, żyd litewski, agent austriacko-pruski, zdrajca Polski « Dziennik gajowego Maruchy

 19. Pingback: Józef Piłsudski vel Selman żyd litewski, agent austriacko-pruski, zdrajca Polski | 7777777blog

 20. Pingback: Józef Piłsudski vel Selman, żyd litewski, agent austriacko-pruski, zdrajca Polski – example877254

 21. OKUPANCI….BANDYCI , NARÓD POLSKI JEST UBEZWŁASNOWOLNIONY !

  Polubienie

 22. Pingback: Józef Piłsudski vel Selman, żyd litewski, agent austriacko-prusko-japońsko-brytyjski, zdrajca Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.