72 rocznica wyzwolenia Kijowa od hitlerowskiej okupacji.

Kijów_1943Dzięki uprzejmości pani Eleny Mazur przekazujemy relację z manifestacji z 6.11.2015r. zorganizowanej przez ukraińskich patriotów w Kijowie z okazji 72 rocznicy wyzwolenia tego miasta przez Armię Radziecką spod niemieckiej, hitlerowskiej okupacji.

Znamiennym jest fakt, że manifestanci świętują pamiętną datę w warunkach syjonistyczno-amerykańskiej okupacji Ukrainy oraz sprawowania urzędów państwowych przez marionetki pochodzące wprost z importu, bądź wyznaczone do funkcji publicznych  przez amerykańskich decydentów. Solidaryzujemy się ze słowiańskimi, patriotycznymi organizacjami okupowanej Ukrainy, dążącymi do zrzucenia syjonistyczno-amerykańskiego jarzma, kolonizującego i niszczącego współczesną Ukrainę i skierowanymi w jedność krajów słowiańskich.

PZ

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_o_Kij%C3%B3w_(1943)

 

10 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

10 responses to “72 rocznica wyzwolenia Kijowa od hitlerowskiej okupacji.

 1. Pingback: 72 rocznica wyzwolenia Kijowa od hitlerowskiej okupacji. | Pekok Antylichwiarz

 2. Chum

  WIEM , ŻE NIE W TEMACIE , ALE MOJE OGŁOSZENIE BĘDZIE SIĘ UKAZYWAŁO JESZCZE WIELOKROTNIE NA WPS , AŻ DO DNIA 11 LISTOPADA 2015 ROKU . POWÓD JEST PROSTY:
  PEJS TV NADAJE W ŚRODĘ – DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI WIEKOPOMNE DZIEŁO , CUDOWNY FILM O WSPANIAŁYM GIEROJU – BOHATERZE – O BOLKU :

  PRZEZNACZENIE FILMU : LUDZIE , KTÓRZY ZBADALI SWOJĄ INTELIGENCJĘ I WYSZŁA ONA NA POZIOMIE AMEBY LUB PANTOFELKA EWENTUALNIE KURY DOMOWEJ ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA TEGO DZIEŁA :
  ŚRODA – 20.25 – TVP1 CZYTAJ TV PEJS .
  MOJEMU PSU – OWCZAREK PODHALAŃSKI NIE POZWOLĘ OGLĄDAĆ TEGO FILMU , PONIEWAŻ ZESRAŁBY SIĘ ZE ŚMIECHU , BO TO JEST INTELIGENTNY PIES . JEŻELI KTOŚ MA TO WIE.
  TUTAJ JESZCZE PROPOZYCJA DLA AMEBOWCÓW I PANTOFELKÓW Z USA I KANADY PLUS EUROPA ZACHODNIA:

  8 11 BĘDZIE ROCZNICA ZAPRZYSIĘŻENIA KENNEDY . JEŻELI MACIE JAKIEŚ NOWE INFO O ZAMACHU . ZAPRASZAM DO WPISU .

  Polubione przez 1 osoba

 3. Niech żydo-reżimowe kreatury IIIŻydo-RP popatrzą jak wygląda powitanie agresora na Krymie:

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Chum

  Dla pejsów każdy agresor kto przeciw nim . Wysyłają tu jakiś Kanadyjczyków ci pierdol.. tu trzy po trzy , plują na Putina i bana niet . Tylko kużwa u nich miej inne zdanie blokują w ciągu minuty psia jego mać .Żydowska demokracja – koń by się uśmiał .

  Polubione przez 2 ludzi

 5. Chum

  Mieszkańcy Krymu dziękujcie opatrzności ,ze macie takie przywódcę jak Putin . Inne narody takie wodza nie mają dlatego troszkę wam zazdrościmy . Pozdrawiam mieszkańców Krymu .

  Polubione przez 1 osoba

 6. Chum

  Dla nas dobrą wiadomością jest jednak , że tacy pejsacze jak Szechter , bolki i cała ta banda swoje lata już ma i do śmierci naturalnej ostatnia prosta . Znakomicie , że człowiek nie może żyć 200 lat bo Polska tak długiego żywota Szechtera już by nie wytrzymała.

  Polubione przez 1 osoba

  • Nie będzie Szechtera to będzie dowolny inny pejs, tak że ja się zbytnio nie cieszę, bo oni są świadomi faktu że stara kadra żydostwa się w oczach ludzi wystarczająco skompromitowała, więc pomału i sukcesywnie usuwają stare twarze, a wprowadzają nowe, dzięki temu stwarzając przed społeczeństwem wrażenie jakichś istotnych zmian na scenie politycznej a tak naprawdę odbywa się jedynie wymiana starych zużytych kukiełek, czego dobitnym przykładem jest choćby prezydent Duda-obłuda.

   Polubione przez 2 ludzi

   • Chum

    Niestety Przemexie masz rację . Twój wpis jak zwykle palce lizać . Jeżeli jednak mam wybór to wolę oglądać mordę Dudy niż Szechtera . Wolałbym żeby prezydentem był pan Kosiur , ale cóż zrobić . Ciągle mam nadzieję , że moje wnuki doczekają innej Polski . Córka przyjechała , aby mi pomóc w chorobie . Wygnałem jednak z powrotem na siłę do Reichu , póki tam jeszcze ma dobrą pracę , bo jak pisał Opolczyk Niemcy też już niedługo wysiadka .

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.