11 listopada w cieniu panoszącego się syjonizmu IIIŻydo-RP

z8638427X Żydowska hucpa pod pomnikiem Romana Dmowskiego

Hans Frank (pochodzenie żydowskie): „Polska powinna pozostać tak uboga, żeby Polacy sami chcieli pracować w Niemczech…” – pamiętajmy o tym nie tylko w dniu Narodowego Święta.

 

Tak jak 96 lat temu, tak i dzisiaj, w dniu Narodowego Święta Niepodległości spotykamy się z przejawami wściekłego, żydowskiego antypolonizmu. Różnica polega tylko na tym, że dzisiaj wszystkie powszechne media są w dyspozycji żydowskiego syjonizmu.
Nigdy jednak nie zapomnijmy, że światowe żydostwo dokładało ogromnych starań, żeby Państwo Polskie nie powstało!!! – i nie tylko na wersalskiej konferencji 1918r., ale także w 1945r.

Warszawa, 11.11.06. Czyszczenie pomalowanego farb¹ pomnika Romana Dmowskiego na pl. Na Rozdro¿u w Warszawie, 11 bm. Pomnik zosta³ pomalowany w nocy z 10/11 bm. (kb) PAP/Radek Pietruszka ***Zdjêcie do depeszy PAP pt. Warszawa/ Pomnik Romana Dmowskiego pomalowany farb¹***

Pomnik Romana Dmowskiego w Warszawie na Placu Na Rozdrożu niejednokrotnie bywał oblewany farbą, podpalany, przez syjonistyczną hołotę.

11.11.1918r., jeszcze przed przyjazdem polskiej delegacji Komitetu Narodowego Polski (KNP) do Francji, przedstawiciela polskiej delegacji KNP w Paryżu na konferencję w Wersalu, hr. K.Orłowskiego odwiedził Żyd francuski, finansista, Maurycy Rothischild i zakomunikował:
Jeżeli na Kongresie, oficjalnym przedstawicielem RP będzie ten były od miasta Warszawy, członek Dumy Państwowej Rosyjskiej, który zyskał wszechświatowy rozgłos jako zajadły antysemita(chodzi o R.Dmowskiego – ALS), to cały Izrael (…) zastąpi drogę ku wszystkim jej celom (…). Wy nas znajdziecie na drodze do Gdańska, na drodze do Śląska Pruskiego i Cieszyńskiego, na drodze do Lwowa, na drodze wszelkich waszych projektów finansowych.
Judeopolonia” – s.80, dr A.L.Szcześniak.

Gdy żydowska, antypolska polityka ostatecznie zawiodła w Wersalu, już 12 listopada 1918r. wszystkie odłamy żydostwa polskiego: syjoniści, fołkiści, ortodoksi i separatystyczni budnowcy, zostały przyjęte na audiencji u J.Piłsudskiego. Żydzi zażądali przyznania im autonomii personalno-kulturalnej. Przywódca Organizacji Syjonistów, Izaak Grünbaum złożył dokument polityki żydowskiej w Polsce, w którym czytamy:

Winna być ujawniona wola narodu żydowskiego w sprawie urządzenia życia żydowskiego w Rzeczypospolitej. (…)

Gdy władze polskie odrzuciły żydowskie żądania utworzenia żydowskiego państwa w Państwie Polskim, przedstawiciele Żydów uznali takie stanowisko:

(…) za wypowiedzenie wojny żydowskiemu ruchowi narodowemu, którą ten podejmie w obronie swoich interesów (…)” – „Judeopolonia” – s.77, dr A.L.Szcześniak

Czy powyżej przytoczone fakty kojarzą się PT Czytelnikowi z polskim antysemityzmem (to termin celowo przez Żydów zafałszowany, odnosi się do wszystkich ludów semickich), czy z żydowskim szowinizmem zwanym syjonizmem? Czy u podłoża antysemityzmu nie leży żydowski szowinizm? Czy w takim razie antysemityzm jest, czy nie jest właściwą, obronną, postawą, która winna cechować polski patriotyzm?
O tym, że żydowskie gadzinówki posługują się kłamstwem, paszkwilem, że są antypolskie, antypaństwowe i antynarodowe, rusofobiczne, wzniecające nienawiść do Rosji i do Białorusi, przekonywać nie trzeba.

Oto, co w przededniu Święta Niepodległości, w przededniu narodowego święta Polaków pisze o Romanie Dmowskim jedna z czołowych publicystycznych kreatur żydowskiej gadzinówki Michnika:

    Dmowski, czyli pochwała hipokryzji

22643f46-c6c3-4669-ac82-a2cc43b00f64syjonistyczny, antypolski, element w Polskim Radio

autor:Paweł Wroński

Grupa dziennikarzy, działaczy społecznych, pisarzy i lewicowych polityków wysłała list do prezydenta Bronisława Komorowskiego, aby 11 listopada podczas marszu Razem dla Niepodległej nie składał kwiatów pod pomnikiem Romana Dmowskiego.

Argumentują, że Dmowski to nie tylko polityk zasłużony dla Polski w czasie konferencji wersalskiej, ale także antysemita, nacjonalista, admirator faszyzmu włoskiego i niemieckiego. Wreszcie człowiek, którego ideami żywią się jego późne wnuki atakujące squaty, homoseksualistów, obcokrajowców. Sygnatariusze listu wyrażają obawę, że działania prezydenta spowodują, iż tradycja endecka stanie się równoprawna w przestrzeni publicznej.

List pewnie nie odniesie skutku i prezydent kwiaty złoży. Od lat Komorowski, wywodzący się z tradycji piłsudczykowskiej, na podobne zastrzeżenia odpowiada: „Przecież Piłsudskiemu nie składam kwiatów za przewrót majowy i Berezę”.

Problem jednak jest. Zgadzam się z obawami autorów listu. Tak, Dmowski to z jednej strony człowiek, który nauczył Polaków nowoczesnej polityki, przywrócił „sprawę polską na forum europejskim” i wspaniale nas reprezentował w Wersalu. Ale jest też przykładem zajadłego antysemityzmu.

Rozumiem też prezydenta, który chce uhonorować w osobie Dmowskiego ważny endecki nurt w historii Polski i pozwala sobie na odrobinę hipokryzji. Jest ona koniecznym składnikiem polityki, dzięki któremu możliwe jest porozumienie narodowe. Gdybyśmy mówili tylko to, co tak naprawdę myślimy o konkurentach, żadne porozumienie nie byłoby możliwe.

Niechaj Roman Dmowski tej hipokryzji będzie symbolem: polityk przeciwny jakimkolwiek czynnym wystąpieniom przeciwko caratowi, a równocześnie twórca ruchu narodowego. Człowiek, który przed I wojną światową głosił podobne tezy jak Róża Luksemburg, że przemysł Królestwa Polskiego jest organicznie zrośnięty z Rosją, a dziś jest wzorem patriotyzmu. Antysemita, który chętnie współpracował z Żydami, korzystał z ich pieniędzy (np. Bolesława Hirszfelda), ale domagał się, aby się ochrzcili. Moralizator, który narzekał, że w Paryżu kobiety są za drogie. Twórca pojęcia Polak-katolik, który był równocześnie programowym ateistą (opowieści endeków o przyjęciu chrztu na łożu śmierci na milę pachną propagandową inscenizacją).

Rzeczywiście, zgodnie z tym, co piszą autorzy listu, istnieje ryzyko, że aberracyjna ideologia endecka stanie się równoprawnym składnikiem polskiej tradycji. Jednak skuteczniej można temu zapobiec nie przez omijanie pomnika Dmowskiego, ale dzięki temu, że więcej się będzie o Dmowskim mówić. Że będzie się tłumaczyć, jakie były konsekwencje dla całej Europy myślenia jego i podobnych mu ludzi.

Na razie o Dmowskim młodzi ludzie wiedzą niewiele. Nawet ci, którzy mają go na sztandarach, sprowadzają jego idee do kilku haseł.

Dwa lata temu kilka osób ozdobionych mieczykami Chrobrego i błąkających się 11 listopada po stolicy zapytało mnie, gdzie jest pomnik… Ignacego Dmowskiego. Na wszelki wypadek wskazałem im przeciwny kierunek.

za: http://wyborcza.pl/1,75968,16942625,Dmowski__czyli_pochwala_hipokryzji.html#ixzz3IfKcAcfY

*                                         *                                    *

Niebawem zobaczymy jak żydo-reżim IIIRP przygotował się do obchodów 11 listopada w Warszawie. Czy znów nakaże swoim służbom dokonywać prowokacji wobec uczestników Marszu Niepodległości, strzelać do nich i ich bić? I znów zasadne jest pytanie, czy mamy tu do czynienia z antysemityzmem, czy z żydowskim szowinizmem żydo-reżimu?

A jak określić działania żydo-reżimu IIIRP, który zniszczył polską gospodarkę i zmusił miliony Polaków do zarobkowej emigracji, czy to antysemityzm, czy antypolonizm i żydowski szowinizm?

 ffc1e4879ea8f26ad623877c68f749cf

        Nawet Niemcom nie udało się zrealizować tej zbrodniczej idei, udało się żydo-reżimowi IIIRP po 1990r.

 

Pamiętajmy o tym wszystkim nie tylko w dniu Narodowego Święta –  wojna z Polskim Narodem i Państwem trwa przecież każdego dnia.

Marsz-ONR

Dariusz Kosiur

PS

Tekst z 10 listopada ubiegłego roku, niestety ciągle, a może nawet coraz bardziej, aktualny. Poniższa strona, na której był pierwotnie opublikowany została zlikwidowana przez żydo-reżimowe służby.

za: http://suwerenna.wordpress.com/2014/11/10/11-listopada-w-cieniu-panoszacego-sie-zydo-rezimu-iiirp/

17 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

17 responses to “11 listopada w cieniu panoszącego się syjonizmu IIIŻydo-RP

 1. chopsi

  Jak mawiał Piłsudski, trawestując nieco : bić kurwy i złodziei

  Polubienie

  • klimek

   Pilsudski sam byl odrazajaca kurwa i smieciem ! Przykladow mozna -podawac w nieskonczonosc ! Wyrzucic najwyzasza pora tego bydlka z Wawelu dokad go wniesli jego bandyci zoldacy ! Przecz ze smieciem na smietnik !

   Polubione przez 2 ludzi

 2. Chum

  a Piłsudzkiego pierwszego lać po ryju .

  Polubione przez 1 osoba

 3. janekk

  W 2012 r. napisałem wierszyk dla rodaków którzy wytrwale protestują i manifestują mając nadzieję że to coś zmieni (jeszcze inni zawzięcie gardłują w internecie)

  Trąbki Jerychońskie

  Weźmy świece albo znicze

  i popędźmy na ulice

  będziem śpiewać, w trąbki dmuchać

  aż wystraszy się władzucha

  wiece, marsze i petycje

  i przywódców aparycje

  wszystkich przyzwoitych ludzi

  ducha walki wnet obudzi

  wszyscy będą w trąbki dmuchać

  aż wystraszy się władzucha

  no i czmychnie gdzieś za morze

  dobry Boże dopomoże

  a jak Bóg nie dopomoże….

  to znów trzeba będzie walczyć

  ile pary w gębie starczy

  aż u przyzwoitych ludzi

  duch do walki się obudzi

  aby wyszli na ulice

  wzięli świece albo znicze

  pomachali sztandarami

  oraz mądrymi hasłami

  pokiwali palcem w bucie

  by władzy dostarczyć uciech

  i od takiej komedyi

  nawet zatwardziałe ryi

  dadzą spokój se z rządami

  no i Polskę łodzyskamy. Hurra!

  Polubienie

  • Konrad

   Brawo, brawo, Panie „janekk”! Dzięki za umieszczenie tego wiersza.

   Kiedyś też się „parałem” poezją, wiec wiem coś na temat trudności pisania dobrych wierszy. (Może kiedyś tez umieszczę jeden z moich wierszyków.)

   Nie należy samą tylko prozą walczyć. Czasami wiersz jest potężniejszy od najlepszego felietonu czy nawet książki. (A czasami dobra piosenka jest lepsza od wiersza, na przykład „Człowiek jam niewdzięczny” Niemena, o której już tu pisałem, czy „Imagine” Lennona”).

   No, ale i słowa i poezja i muzyka i demonstracje i gadanie w pewnym momencie już nie wystarczą. Niestety …

   Oto link do piosenki Lennona i tekst polski: (Z pewnością pojawi się najpierw jakaś durna reklama.)

   „Wyobraź sobie, że nie ma nieba (jako miejsce święte)
   To łatwe, jeśli spróbujesz
   Pod nami nie ma piekła / Ponad nami tylko niebo (zwykłe, niebieskie)
   Wyobraź sobie, że wszyscy ludzie / Żyją dniem dzisiejszym.

   Wyobraź sobie, że nie istnieją państwa
   Nie trudno to zrobić
   Nic, za co można by zabijać lub umrzeć / I żadnej religii
   Wyobraź sobie, że wszyscy ludzie / Żyją w pokoju

   Możesz powiedzieć, że jestem marzycielem
   Ale nie jestem jedyny
   Mam nadzieję, że któregoś dnia do nas dołączysz
   A świat będzie jednością

   Wyobraź sobie, świat bez własności
   Zastanawiam się, czy potrafisz
   Nie potrzeba chciwości ani głodu / Braterstwo człowieka
   Wyobraź sobie, że wszyscy ludzie / Dzielą się całym światem

   Możesz powiedzieć, że jestem marzycielem …” (powtórz)

   Polubienie

 4. Pingback: 11 listopada w cieniu panoszącego się syjonizmu IIIŻydo-RP | Pekok Antylichwiarz

 5. janekk

  W dniu narodowego święta życzę wszystkim rodakom prawdziwie suwerennej i dobrze zarządzanej Polski, nie będącej popychadłem ani Zachodu ani Wschodu czyli wolnej od wpływającej na jej politykę obcej agentury.

  Polubienie

 6. janek

  re. Konrad

  Dzięki za pochlebnæ
  .

  Polubienie

 7. janekk

  re. Konrad

  Dzięki za pochlebną recenzję. Normalnie nie param się poezją ale kiedyś pisując na jednym filosemickim forum (dopóki było tam trochę ludzi myślących po polsku) wyraziłem swoje odczucia wierszem żeby było zabawniej.
  Myślę że jest on nadal aktualny więc go tutaj zamieściłem. Jak się podoba można go rozpowszechniać bez opłat 🙂

  Pozdrawiam

  Polubienie

 8. paziem

  mały Polak

  hasło na tej stronie „Red is Bad” , to wdrukowana w młode, nieświadome głowy bzdura, która przygotowuje grunt do antyrosyjskiej, a więc pro syjonistycznej i antypolskiej propagandy i postawy politycznej.

  To hasło „Red is Bad” oraz „Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę”, to obowiązkowe hasło „Marszu Niepodległości” będącego pod kontrolą syjonistycznych okupantów i ich „młodych, gniewnych narodowców”, takich jak Winnicki, Bosak, Tumanowicz i s-ka.

  Droga marszowa nie wiedzie do odzyskania Polski dla Polaków, ale jedynie do wykalkulowanych karier indywiduów w rodzaju wyżej wymienionych „wodzów” Ruchu Narodowego.oraz do wytracenia energii młodego pokolenia Polaków.

  Nie wierzmy pajacom z pierwszych szeregów Marszu Niepodległości !

  Polubione przez 1 osoba

  • W ogóle jaki jest sens świętować niepodległość w zniewolonym, rozszabrowanym, okupowanym, jewrounijnym baraku? Przecież to jest jakiś cyrk! Sens to miałby najwyżej Marsz ku Suwerenności, z hasłami typu, precz z okrągłym stołem i magdalenką, precz z NATO, precz z UE, precz z syjonizmem, precz kapitalizmem, precz z liberalizmem, precz z imperializmem, globalizmem czy kolonializmem a nie bezsensowny „marsz niepodległości” w zniewolonym przez międzynarodową finansjerę kraju kraju i w dodatku z hasłami typu, „precz z komuną”, tym bardziej że to właśnie niektóre elementy „złej komuny” mogą nas uratować.

   Polubione przez 1 osoba

 9. Chutor

  Ad przemex

  Niepodleglosc od kogo i dlaczego

  Pradawni Slowianie skupiali sie wokol siebie
  za pomoca rodow i plemion. Roznice jezykowe
  i polityczne mimo rozproszenia byly znikome.
  Mieszkaniec po lewaj czy po prawej stronie
  Buga mowil tym samym jezykiem i mieli tych
  samych bogow. Dopiero religia z Bizancjum i
  Rzymu podzielila ich. Gorzej, od tego czasu
  jest szczytem „patriotyzmu” nienawidzenie
  dawnych pobratymcow no i oczywiscie wyzalanie
  sie od nich albo ich okupowanie. Juz widze marsz
  „Niepodlegosci” z Swiatowidem w pierwszym rzedzie.
  Uderz w stol a nozyce sie odezwa. Cale bractwo
  koscielne do spolu z innymi kosciolami zaczeloby
  wyc, ze to jest jakies szatanskie monstrum.
  Po owocach ich poznacie. Bez podzialow religijnych
  wsrod Slowian bylo by znacznie mniej powodow do wasni.
  Wowczas marsz niepodleglosci nie mial by miejsca bytu.

  Polubienie

 10. Pingback: 11 listopada w cieniu panoszącego się syjonizmu IIIŻydo-RP |POLECAM! | forumemjot dla Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.