„Zamachy w Paryżu – Prawdziwe Przyczyny…” oczami geopolitycznego optymisty

rothschild„Nie można zrozumieć tego co się wydarzyło dzisiejszej nocy w Paryżu bez kompleksowej znajomości wydarzeń z ubiegłych miesięcy. Wydarzeń oczywiście na świecie oraz w Europie. Oto więc garść zebranych do kupy faktów i przy okazji próba analizy bieżącej sytuacji.

autor:

za stroną: http://innemedium.pl/wiadomosc/zamachy-w-paryzu-przyczyny

Kilka tygodni temu tak zwani prawdziwi żydzi zorientowali się, że zbrodniarz wojenny Natanjahu rzeczywiście działa w stylu oprawców hitlerowskich wobec ludności Palestyny. Zmuszono go do wygłoszenia dziwacznych komentarzy na temat tego ze Hitler nie był taki zły i że to główny mufti Palestyny zaproponował mu spalenie żydów. Ten ruch miał zdyskredytować zbrodniarza Natanjahu i odsunąć go od władzy.

W Kanadzie już odsunięto od władzy Stephena Harpera – głownego działacza zbrodniczej mafii Busha. Natychmiast przerwano bombardowanie przez Kanadę Syrii i anulowano zakup F-35 z USA. Nowy premier Justin Trudeau pochodzi z rodziny, która sprzeciwiła się rozpoczęciu przez iluminatów III wojny światowej i wybicia 95% ludzkości.

Armia USA przejęła kontrolę nad żydowskim FED i są znaki na niebie i ziemi że trwa obecnie w Ameryce czystka skierowana przeciwko syjonistycznym satanistom. Baran Obama bezprecedensowo zawetował wypłatę 600 milionów dolarów dla syryjskich „rebeliantów”, czyli mówiąc wprost terrorystów oraz 350 milionów dolarów dla neonazistów z Ukrainy.

Kiedy piąta kolumna izraelskich satanistów zainstalowana w Pentagonie Ashton Carter odmówił informowania Rosjan o pozycjach ISIS – informacje te przekazano im przez byłego prezydenta Jimmiego Cartera który od zawsze ostrzegał o chazarskiej mafii i jej ludobójczych skłonnościach. Umożliwiło to Rosjanom rozprawienie się z terroryzmem w Syrii oraz powrót ponad miliona uchodźców z tego kraju wygnanych wcześniej przez psy wojny spuszczone przez Rothschildów i ich wściekłe bliskowschodnie pieski.

Jordania zgodziła się pomóc Rosji w kampani przeciwko ISIS. Oznacza to że tylko chzazarski reżim czyli Izrael, Katar oraz kryptożydzi, czyli Arabia „Saudyjska” są jedynymi krajami nadal współpracującymi z nazistowską frakcją Busha. Turcja się wycofała po ostrzeżeniu Rosji a upadający w niej marionetkowy rząd obecnie sam podklada Turkom bomby i walczy o przetrwanie aby utrzymać się przy władzy we własnym kraju.

Po czystkach antychazarskich struktura władzy w Waszyngtonie obecnie znajduje się w stanie upadłości. Chińczycy takze traktują gangsterów bankowych jak powietrze i zacieśnili więzi z amerykańską armią. Są określane jako „najlepsze w historii”. Watykan też umocnił więzi z Chinami tak więc obecnie Watykan, Chiny, Pentagon, Iran i Kanada łączy sojusz przeciwko mafii chazarskiej.

Gniazdo tej mafii – Izrael znajduje się obecnie pod „kordonem sanitarnym”. Kordon ten nałożyła Rosja, aby zapobiec tak zwanej opcji Samsona – czyli zdetonowania ładunków nuklearnych na wypadek gdyby ktoś chciał zlikwidowac bandytów Rotschilda. Kordon ten to jest gigantyczna bańka elektromagnetyczna o średnicy ponad 600 kilometrów która sprawia, że izraelskie samoloty wojskowe są uziemione a żydowskie okręty wojenne nie są w stanie opuścić swoich portów aby odpalić ładunki jądrowe w stronę europejskich stolic. Tak zwane państwo Izrael jest tym samy głuche i ślepe dzięki tej nowej broni Rosjan rozmieszczonej w bazie w Syrii. Kordon sanitarny został zainstalowany tuż po tym jak Rotschild i jego wściekły pies Netenjahu wysłali odrzutowiec F 16 aby zestrzelić rosyjski samolot cywilny zabijając 224 ludzi nad Egiptem. Bandycki Izrael jest obecnie całkowicie bezbronny i może jedynie bombardować Gazę lub zestrzelić „u siebie” samoloty.

Obecnie trwają rozmowy o kapitulacji satanistów.

W tajnych negocjacjach Japonia zmusza rodzinę Rotschildów do potężnych odszkodowań za zamach jądrowy z 11 marca 2011 – czyli wywołanie przy pomocy broni nuklearnej tsunami i katastrofy w Fukushimie.

Groźby nowych zamachów płyną nieustannie od strony rodziny Rotschild, która chce sobie tym wywalczyć jak najlepsze warunki do kapitulacji. Odpowiedź na ten szantaż jest taka, że każdy mord terrorystyczny będzie sygnałem do zmasowanego ataku na satanistów ze strony antychazarskiej koalicji. Dodano też, że nacisk na chazarską mafię będzie narastał nieprzerwanie aż do ich całkowitej kapitulacji i zapewnienia wolności od tej zarazy na całym dosłownie świecie.

Nie są to czcze pogróżki bo przecież kilka dni temu aresztowano w Libanie „saudyjskiego” , czyli kryptożydowskiego „księcia” oraz cały jego transport dwóch ton kokainy.

Nawet osobista interwencja prawdziwego szefa Państwa Islamskiego – wicedyrektora CIA Cohena, nie sprawiła że uwolniono „księcia”. Nie udało mu się nawet uzyskać zwolnienia izraelskiego generała dowodzącego siłami ISIS pojmanego w Syrii. Na wieść, że chazarska mafia słabnie wzrosło morale u członków koalicji walczących z chazarskim reżimem zbrodniarzy wojennych – Hezbollahu, Pentagonu, Iranu oraz Jemenu.

Kryptożydzi z Arabii „Saudyjskiej” natychmiast zatrudnili kwiat najemników spośród handlarzy narkotykowych mafii jako „umiarkowaną opozycję” ale oczywiście żadne zagony bandytów nigdy nie będą w stanie powstrzymać Rosji oraz jej sojuszników.

Pentagon i Rosja blokują nadal Izrael i wysyłają sygnał do Rotschildów o zwrot całego skradzionego lichwą bogactwa świata wyłudzonego drogą oszukańczego systemu banków centralnych i długów.

Imperium chazarskie jest na progu implozji – katastrofalnego załamania się ich oszukańczej pseudoekonomii.

Richard Rockefeller – mający obsesję na punkcie zafundowania ludzkosci epidemii wywołanej wirusem ebola – doznał katastrofy lotniczej i razem ze swoim samolotem jest już najprawdopodobniej w piekle. Jego przejęta już jakiś czas temu chazarska organizacja Lekarze Bez Granic została wyrzucona z Afganistanu i Ukrainy za handel narkotykami – tam więc epidemii na pewno nie będzie.

Wojskowa blokada izraelskiego reżimu nie skończy się dopóki zbrodniarz Netenjahu i jego koledzy zbrodniarze Bush, Clinton i Rotschild nie dokonają bezwarunkowej kapitulacji.

Sieć dochodów z ropy i narkotyków prowadzona przez Busha i ISIS również jest systematycznie usuwana aby powstrzymać do chazarskiej mafii dopływ pieniędzy. Saudyjskie pola naftowe są już opanowane przez Jemen, Rosję i armię USA – w rezultacie dopływ pieniędzy do rodziny Rotschild jest tam także odcięty.

Rotschildowie są jak szczury wciśnięte do narożnika – wykonali samobójczy ruch kiedy kazali zestrzelić rosyjski samolot turystyczny. Zestrzelenie tego samolotu była to próba ukarania również Egiptu za bliską współpracę z Rosją, bo zatrzymało ruch turystyczny. W odpowiedzi Rosja wykonała ruch w Libii i odcięła dopływ pieniędzy z ropy do Rotschildów które oni ukradli po obaleniu Kadafiego.

Obecnei Rotschildowie nadrabiają tylko miną umieszczając w należacym do nich szmatławcu Charlie Hebdo śmierdzące jak oni sami niesmaczne żarty z tej potwornej masakry.

Odpowiedź Rosjan jak można się tego spodziewać jest straszna, bo straszny jest sprawiedliwy gniew Słowian. Bardzo straszny.

W odwecie za samolot Jacob Rotschild i David Rockefeller już zostali zabici.

Panika u koczowników się nasila – szef największej grupy żydowskiej w USA – rabin Rick Jacobs publicznie nagle się „obudził” i potępił „straszliwe działania reżimu Netenjahu”. Zbrodniarz wojenny Benjamin Netanjahu udaje się do Barana Obamy z prośbą o wsparcie dla chazarskiego reżimu – odmowa.

Zbrodniarz wojenny Benjamin Netanjahu udaje się do Angeli Merkel z prośbą o kolejny okręt podwodny zdolny do przenoszenia ładunków jądrowych – odmowa i zapewnienie że żadnych okrętów dla chazarskiej mafii już więcej nigdy nie będzie.

Odpowiedź Rotschildów i zbrodniarza Netanjahu to – „skandal” ze spalinami w volkswagenie oraz… emigranci zalewający Niemcy.

Tymczasem tajne rokowania na temat tego co począć z chazarskim reżimem trwają w najlepsze. Generalne założenie jest takie że Izrael musi skończyć swoją egzystencję jako mały i nieważny podmiot regionalny wewnątrz federacji wolnych państw arabskich. Będzie to co najwyżej żydowska strefa autonomiczna na wzór obecnej autonomii Palestyńskiej.

Szczegóły przyszłości mafii chazarskiej i tego wrzoda na mapie świata o nazwie Izrael zaplonowano, że zostaną szczegółowo ustalone pod koniec miesiąca w Paryżu.

Dla lemingów zahipnotyzownych przed telewizorem spotkanie to będzie „szczytem klimatycznym” na temat „globalnego ocieplenia” i kiedy będą się niezdrowo podniecać topniejącym rzekomo lodowcem, tak naprawdę na tym szczycie zostaną w dniach między 30 listopada a 11 grudnia ustalone postanowienia na temat mafii chazarskiej oraz przyszłości Izraela.

I storpedowanie tego szczytu to jest prawdziwa przyczyna prawdziwych zamachów w Paryżu jakie się wydarzyły dzisiejszej nocy. To wszystko.”

 

36 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

36 responses to “„Zamachy w Paryżu – Prawdziwe Przyczyny…” oczami geopolitycznego optymisty

 1. Franz

  jeden z komentarzy:
  Terrorystyczne państwa zachodu urządzają spektakl w którym sprawcy
  przebrani zostają za żałobników. I te podwójne standardy. Dopiero co
  zginęło dwa razy tyle Rosjan w Egipcie i nikt nie stawiał świata na
  baczność. To właśnie banda dzisiejszych żałobników zbombardowała
  ponad sto szpitali w Jemenie i wyciszany jest podobny amerykański wyczyn w
  Afganistanie. WE FRANCJI MAJĄ TO O CO SIĘ DOPRASZALI. Francja
  zapracowała sobie na taki los. Zemścił się na niej żywioł jakiego
  wyzwoliła. To Francja z całą wściekłością zniszczyła państwo
  dobrobytu jakim była Libia. Zrabowała depozyty finansowe Kadafiego.
  Pozwoliła na wyciek libijskiej broni do terrorystów w głąb Sahary i do
  Syrii. To Francja jest zaciekłym wrogiem władz syryjskich i Assada,
  jedynego cywilizowanego przywódcy tamtego regionu i wspiera najemników
  celem jego obalenia.. Ma za swoje. Zero współczucia. No i chyba
  zrozumiałe, że moralnie nie popieram czegoś takiego. Wskazuję źródła
  i winowajcę ale to zwykli „niewinni” Francuzi (i inni) mają taki reżym
  na jaki głosowali. Przypominam, że PIS też domagał się polskiego
  udziału w bombardowaniu Libii i już Polacy w wyborach podżyrowali jego
  awanturnictwo na wschodzie aż do wojny z Rosją. Francja obok usraela
  wypuściła dżina z butelki to ma za swoje. Kto sieje wiatr zbiera burzę.
  ROZSZERZENIE KOMENTARZA : Niestety ponad całym procesem stoi Izrael i
  spowinowaceni intelektualiści projektujacy „wojnę cywilizacji”. Z jednej
  strony podżegacze i architekci wojenni inspirują, finansują i zbroją
  terrorystów w myśl doktryny „kontrolowanego chaosu” a drudzy rytu
  liberalno lewackiego sprzyjają dekompozycji państw narodowych by nad tym
  tyglem multi kulti lepiej panować. Dzielić, podżegać i rzadzić.
  Zamierzonym był taki stan jaki mamy dzisiaj, że w tyglu wybuchnie
  konflikt i terror. Stajemy się świadkami przestawienia opinii masowej na
  ślepą islamofobię. Lawina bezkrytycznej islamofobii jest zaprojektowanym
  efektem, którego nie da się zatrzymać. Przez setki lat znaliśmy islam,
  który nie wadził nikomu. Jeszcze w latach PRL polscy budowniczy byli mile
  przyjmowani od Iraku po Libię bez cienia zagrożenia . Dzisiejszy
  terroryzm made in usrael ma tylko szaty muzułmańskie ale masy tego nie
  rozdzielą. Fora aż czerwone od antyarabskich komentarzy. I o to chodzi
  siewcom tej wojny. Żydowski majstersztyk.

  Polubione przez 4 ludzi

 2. paziem

  Stany Zjednoczone podnoszą stawkę w wojnie hybrydowej
  Rosyjski politolog uważa, że za masakrą w Paryżu stoją Amerykanie:

  Za „europejskim 11 września”, tak samo jak za amerykańskim, stoją służby specjalne USA, które dyrygują aktywnością terrorystów i decydują, gdzie mają oni zadać kolejny cios, a gdzie w żadnym wypadku nie uderzać.

  W najnowszej historii Europy została zapisana świeża krwawa karta – zginęły 153 osoby, a wiele odniosło rany w rezultacie serii ataków terrorystycznych w Paryżu. Terroryści odpalili dwie bomby w dwóch kawiarniach, strzelali i rzucali granaty do tłumu na stadionie Stade de France. Głównym ich celem była sala koncertowa Bataclan, gdzie zamachowcy-samobójcy wzięli zakładników i w trakcie szturmu [policji] wysadzili w powietrze siebie i jeszcze kilkadziesiąt osób.

  Prezydent Francji Francois Hollande podjął decyzję zamknąć granice kraju, a do Paryża wprowadzono wojsko. Według wstępnych danych, wszyscy ośmiu terroryści zostali zabici, jednak daleko do stwierdzenia, że ta liczba obejmuje krąg osób uczestniczących w przygotowywaniu zamachu. Prasa już nazwała tę straszną imprezę „europejskim 11 września”, co poniekąd odpowiada prawdzie ze względu na podobieństwo taktyki – nie był to jeden odosobniony akt terroryzmu a seria w różnych częściach miasta, ale jest w nich rzeczywiście coś, co rzeczywiście przypomina „9.11” i o tym należy powiedzieć.

  Ostatnio bojownicy ISIS zaadresowali do Rosji pieśń-groźbę. Ponieważ jest ona w języku rosyjskim i opisuje muzułmańskie regiony Rosji, należałoby przyjąć, że docelową grupę adresatów stanowią Rosjanie. Jednak piosenka zawiera również taki oto wiersz: „I Europa się zachwieje, i Rosja zdechnie. Przykryjemy was wszystkich zabójczą falą”, jak również groźbę przelania „morza krwi”. Ze względu na wulgarny patos nie traktowano tego zbyt poważnie. I, jak się okazało, niesłusznie…

  ISIS pośpiesznie spełnia swoje groźby – na początek w Europie. Ale pojawia się naturalne pytanie: dlaczego we Francji?!

  Francja w działaniach koalicji anty-ISISowskiej zaczęła uczestniczyć zaledwie półtora miesiąca temu. Szkody, które spowodowała, to niewielkie zniszczenia atakami lotniczymi, absolutnie nieporównywalne ze skutkami uderzeń lotnictwa rosyjskiego i US Air Force. Dlaczego właśnie Francja, a nie Stany Zjednoczone czy Wielka Brytania, została wybrana na cel terrorystów?

  Niewiele odbiegając od tematu, powróćmy do 11 września. Nie zastanawialiście się, dlaczego atak samolotów na World Trade Center pozostał jedynym poważnym aktem terrorystycznym na terytorium USA? To samo można powiedzieć o eksplozji na autobusach w Londynie. Dwa kraje, które już drugą dekadę starają się ze wszystkich sił walczyć z terroryzmem, same od niego praktycznie nie cierpią. Dlaczego tak jest?

  Cóż, powiecie, służby specjalne nie jedzą chleba za darmo. Gówno prawda – odpowiem na to. Ideologia muzułmańskiego ekstremizmu od dawna już jest w stanie stworzyć samotnych terrorystów- fanatyków, których intencje odgadnąć bardzo trudne, a możliwości każdego Amerykanina popełnienia aktu terrorystycznego – są ogromne.
  Każdego miesiąca czytamy o kolejnej masakrze niewinnych ludzi przez jakiegoś psychola w miejscu publicznym, a tylko raz był nim terrorysta-muzułmanin (2009, major Nidal Malik Hasan). W samej Wielkiej Brytanii są miliony muzułmanów, w tym dziesiątki tysięcy sympatyzujących z radykałami – a gdzie ataki terrorystyczne? Gdzie płonące stacje benzynowe, zamachy w metrze, wysadzenie mostów, bomby odłamkowe w miejscach publicznych? Nie ma.

  Wydarzenia we Francji pokazały, że jeśli grupa radykałów postanowi popełnić akt terrorystyczny, to bardzo trudno ich odkryć i zatrzymać. Czy to przez francuskie tajne służby, czy przez brytyjskie, czy amerykańskie. I co nieuczciwe byłoby zataić – rosyjskie. W przeciwnym razie nie byłoby to „Nord-Ost’u” lub Biesłanu. Ale we Francji, odgrywającej trzeciorzędną rolę w walce z ISIS, atak terrorystyczny miał miejsce, a w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii – od stu lat go nie mieli? Dlaczego?

  Wszystko to prowadzi do jednego wniosku: za „europejskim 11 września”, jak i za amerykańskim stoją specsłużby USA, które same prowadzą działalność terrorystyczną i decydują, gdzie zadać kolejny cios, a gdzie – w żadnym wypadku [nie należy go zadać]. Śpijcie spokojnie drodzy Anglosasi, my walczymy z terroryzmem tak akuratnie, że bez naszego nakazu żaden islamista nie naruszy waszego snu. No, a w innych krajach… to już zależy od politycznej konieczności.

  Dlaczego to dzisiaj wystąpiła taka konieczność? Ano, z konieczności zastraszenia Rosji, która bez zaproszenia wdepnęła w operetkową amerykańską „walkę z ISIS”, a w rzeczywistości – z Assadem. Francję to Ameryka ma w nosie, to nie jest imperium tego kalibru, rzecz w tym, że w mińskich rozmowach zajęła stanowisko połowiczne, omalże prorosyjskie (Plan Morela). Należał dać jej nauczkę.

  Wybuchami ISISowskich bomb Ameryka mówi Rosji mówi: wyjdźcie z Syrii, a jeśli nie, to i u was takie będą. Jednocześnie daje sygnał i Europie: postępujcie śladem naszej polityki w kwestii syryjskiej.
  Ogólnoświatowa wojna hybrydowa USA z Rosją weszła w nową fazę i co będzie jutro – nie wiadomo. Można być pewnym tylko jednego: ataki nadal będą omijać Stany Zjednoczone i Wielką Brytanię, głównych „bojowników z terroryzmem”, a cierpieć od amerykańskich wychowanków ISIS będą ludzie w krajach trzecich.

  Grzegorz Ignatow
  http://rusvesna.su/recent_opinions/1447513650

  za:http://zygumntbialas.neon24.pl/post/127368,co-sie-dzieje-w-paryzu-15-11-2015

  Polubione przez 3 ludzi

 3. maniek

  …artykuł „poborznorzyczeniowy”!…proponuje kazdemu Polakowi na razie – zaopatrzyc sie w porządną spluwe – kusze etc… legalnie – pólegalnie – nielegalnie …i wtedy kazdy bedzie miał naprawde dobre samopoczucie!…moje marzenie – zobaczyc wreszcie te trupy ze świecznika o jakich mowa powyzej…jak na razie jest to wielkie…

  Polubienie

 4. Przemknęło mi w internecie,/ teraz nie mogę odnaleźć/ że ten F-16 co puścił rakietę w rosyjski samolot – ponoć był polski…Czy ktoś coś o tym wie?…
  Ale gdyby to była prawda to wcale bym się niezdziwił…to zgodne z koncepcją Dudy, Kaczyńskiego i Macierewicza, którzy chcą nam zrobić w Polsce poligon…

  Polubione przez 1 osoba

 5. Re: Artykul..
  Przyznam, ze Rosja ma „stalowe” nerwy (juz) na (bezczelne) wyczyny zydowskich s…synow…, ktorzy na „sile” (na „zywca”) postanowili wywolac III zydowska wojne swiatowa w wersji konwencjonalnej rekami zdurnialych gojow szawargocacymi roznymi jezykami…
  No przeciez, zydowskie k…rwy musza sie wykazac przed swoim panem lucyferem w diabelskich pomyslach pograzenia pol-swiata w oceanie krwi…
  Niech zgadne: co bedzie pierwsze? Kryzys (krach) finansowy czy jednak III syjonistyczna wojna swiatowa???
  (bo te zamachy, wybuchy i inne „ekspozyjne” bajery, to tylko „strojenie instrumentow” przed „glownym koncertem”…)
  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubione przez 1 osoba

 6. otwarte galy

  Opinia:
  Artykul to stek bzdur chloptasia-bajkopisarza.
  Przypuszczenia Ignatowa odnosnie organizatorow podzielam.
  Wniosek po inscenizacji:
  Rosja nie ma ani ladowego ani morskiego wystarczajaco dopracowanych szczurow. W nastepstwie tego moze byc niedlugo bardzo zle na swiecie, bowiem wziecie uszu po sobie na obecnym etapie obrony suwerennosci bedzie mialo w skutku przegrana.
  Decydujaca role w najblizszym czasie odegra reakcja Chin na zapedy NATO.

  Polubienie

  • Gdybyś czytał ze zrozumieniem to zauważyłbyś w tytule: „…oczami geopolitycznego optymisty”. Widać, ze wkładasz do bani wszystko jak leci, bezmyślnie jak większość katoli. Znowu zalatuje mi tu kanadyjskim smrodem…

   Polubione przez 1 osoba

   • otwarte galy

    antyzydzie,. ty zalatujesz mnie majorem. Zawolaj jeszcze Zenka do pomocy.

    Polubienie

   • Ty mi na 100% zalatujesz czosnkiem z Kanady i paranoją na miarę katola-fanatyka, antykomunisty, widzącego wszędzie spiski i powiązania. Współczuję, ktoś już chciał ci zasponsorować psychiatrę ale lepiej będzie jak sam się będziesz wykańczał. Męcz się gnido, aż w końcu sam padniesz. Zamiast psychiatry poszukaj lekarza co doszyje ci naplet, jak syjoniści za niedługi czas będą w odwrocie przyda ci się, żeby się zamaskować-wtopić w tłum. I umyj się brudasie, bo czosnek lubi śmierdzieć długo.

    Polubione przez 1 osoba

  • Anna

   Otwarte gały vel Toronto jeszcze ci się nie znudziło pojebie jeden ?

   Polubienie

 7. http://www.monitor-polski.pl/zgrzybiali-zydomasonscy-decydenci-zostali-usunieci/

  Żyją czy nie żyją….ale zadyma jest…I coś się w końcu wykluje…

  Polubienie

 8. Ćwiczenia polskich F – 16 w Izraelu..Misja była TAJNA..
  http://www.wprost.pl/ar/523020/Polskie-F-16-leca-do-Izraela/

  To by się zgadzało…W tym czasie zestrzelono rosyjski samolot..
  I zgadzało by się z rosyjskim ‚polem elektromagnetycznym’ zamontowanym w Syrii i ziemieniu judajskego lotnictwa…I polskie ? Elfy szesnaste też nie wróciły…
  Oj … coś się narobiło…

  Polubienie

 9. Andrzej Boryga

  END OF JEW.S. A IS GOING TO BE VERY TRAGIC. KONIEC ZYDOWSKIEJ AMERYKI , JUZ BARDZO BLISKI.

  Polubione przez 1 osoba

 10. Andrzej Boryga

  STANY STANA SIE ODREBNYMI PANSTWAMI JEW YORK CITY MUSI BYC ZMIECIONY Z POWIERZCHNI ZIEMI TO SAMO Z WASZYNGTONEM. SKONCZY SIE RAZ NA ZAWSZE DFOMINOWANIE JUDEO AMERYKI. CHCE DOCZEKAC MOMENTU, KIEDY PRAWDZIWI NARODOWCY OSIAGNA SUKCES W EUROPIE. NADEJDZIE WSPANIALY OKRES , DLA NARODOW SLOWIANSKICH.

  Polubione przez 3 ludzi

 11. Danuta Slowiak

  … Lukaszenka ma racje. Amerykanie ‚nawazyli piwa I niechh teraz sami to pija” bo jak dlugo zydki beda rabowac swiat? j

  Polubione przez 1 osoba

  • Jak długo żydki będą rabować świat? Dobre pytanie..W Polsce wchodzimy w kolejną fazę Judeopolonii
   Mamy wejście na trybunę ‚nowego’ rzondu Kaczyńskiego – skrajnego żydowskiego nacjonalisty..Dziś zaprzysiężenie mynystrów…
   Oto rota przysięgi:
   ‚Obejmując urząd ministra – przysięgam że dochowam wierności postanowieniom konstytucji i ‚Innym’ Prawom rzeczpospolitej polskiej’

   … oraz ..dochowam wierności – Innym Prawom….
   Jakim – innym prawom..? Co to za inne prawa..?..Czy chodzi o prawa noachickie? Wyjęte z talmudu?..

   Polubione przez 1 osoba

 12. Andrzej Boryga

  To sie im wkrotce ukruci pani Danuto My bedziemy im zabierac co nagrabili Nie bedzie miejsca dla ZYDOSTWA w NARODOWEJ POLSCE.

  Polubienie

 13. antytrwam

  Kto im to ukruci ?
  Pewnie ci co głosowali na PIS i krzyczą , że PIS jest wielki . Może za 30 – 40 lat realnie jakiegoś drugiego Dmowskiego pewne małżenstwo spłodzi na pachnącym sianku i on nas uwolni od Żydków i sprawi , że Polska będzie brzmieć dumnie .

  Polubienie

 14. antytrwam

  Na dziś nie ma żadnych szans .

  Polubienie

 15. Pingback: Zamachy w Paryżu – Prawdziwe Przyczyny… | Mistyka

 16. Angelus Maximus Rex

  Ach jak to pięknie brzmi Autorze.. !! Gdyby tak właśnie było, jak pięknie i radośnie nam zwiastujesz, upiłbym się do nieprzytomności… z radości…
  Śmierć żydowskim pomiotom!!!

  Polubienie

 17. breakthehoax

  Ten powyzszy tekst to jedna wielka brednia z malymi wyjatkami. Po pierwsze cos takiego jak bomba atomowa nie istnieje. Po drugie pierwsze skrzypce to sa wlasnie zydzi askenazi z Niemiec ktorzy razem z Watykanem Soboru II daza do oodrodzenia i Bizancjum i calkowitej wladzy na swiecie.

  Polubienie

 18. breakthehoax

  …zapomnialem dodac ze to co sie stalo w Paryzu 13.11 to zwykly hoax czyt inscenizacja, bujda.Takze nie mozemy tu nawet uzywac terminu false flag. Ten niby zespol o ktorym nikt wczesniej nie slyszal to robota CIA. A ta flaga tz barwy to wcale nie francuskie tylko to symbol neo-con i flaga konfederatow. Otworzcie oczy ludzie.

  Polubienie

 19. hoaxbreaker

  Neo-con czyli nazisci osadzeni w jameryce. Tak na poczatek odsylam wszystkich do artkulów Feliksa Konecznego i wojen cywilizacyjnych. http://dariuszratajczak.blogspot.co.uk/2009/01/o-cywilizacjach.html

  Polubienie

 20. hoaxbreaker

  Dla tych co znaja angielski to na tym forum ładnie wrecz z precyzja sądową rozprawiaja sie z inscenizacja w Paryzu ! http://cluesforum.info/viewtopic.php?f=24&t=1847&hilit=paris

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.