Szanowni Przyjaciele portalu WPS

logo-wps

Warszawa-Łódź, dnia 16.11.2015r.

Szanowni Przyjaciele portalu

Wierni Polsce Suwerennej

Po sześciu latach funkcjonowania naszego portalu, jego główna linia programowa jest niezmienna. Konsekwentnie wyznajemy pogląd o nadrzędności polskiego, narodowego interesu w kształtowaniu polityki krajowej i międzynarodowej. Zaś za główny cel działań politycznych uznajemy odzyskanie przez Polskę suwerenności w każdej płaszczyźnie życia narodowego i państwowego Polaków.

Wyznając realizm polityczny i racjonalne oraz historyczne podejście do analizy otaczających nas zjawisk zdajemy sobie sprawę, że myśląc o odzyskaniu przez Polskę suwerenności możemy to osiągnąć jedynie drogą sojuszu z Rosją, z poszanowaniem wzajemnych interesów i obopólnych korzyści, ale przy uznaniu, że to potencjał polityczny, militarny i gospodarczy Rosji odgrywa rolę wiodącą, i że to Rosja odważyła się podjąć walkę z nieludzkim, zbrodniczym, anglosaskim neokonserwatyzmem i syjonistycznym szowinizmem. Sukcesy Rosji budują naszą nadzieję, że perspektywa totalitarnego globalizmu ma szansę się nie spełnić.

Niezmienność linii programowej uznajemy za swoje osiągnięcie, zwłaszcza, że podejmowano wiele prób zakłócania naszej działalności. Pozostajemy platformą publicystyczną, a nawet szerzej medialną ( gdyż staramy się posługiwać również formą komentarza radiowego, a także od czasu do czasu zdobywamy się na realizację reportaży filmowych oraz realizację audycji w formie studia telewizyjnego), która ma ambicje wywierać coraz większy wpływ na realne działania polityczne w naszym kraju.

Walka o świadomość, szczególnie młodego pokolenia Polaków jest istotna zwłaszcza obecnie, gdy układ magdalenkowy i okrągłostołowy wyczerpuje swój potencjał programowy i kadrowy, a pokolenia urodzone po roku 1980 budują i będą budować najbliższą przyszłość Polski. Jest to tym ważniejsze, że właśnie na manipulację świadomością zarówno historyczną, jak i w odniesieniu do interpretacji współczesnych zjawisk globalne, totalitarne media gotowe są wydać każde pieniądze, aby szczególnie z młodych ludzi uczynić bezwolne, niemal niewolnicze rzesze stymulowane emocjami i najprostszymi instynktami konsumpcjonizmu i ekonomicznego konformizmu.

Sześcioletnie działanie stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej zyskały nam wielu wrogów, ale także wielu sympatyków i przyjaciół, także poza granicami naszego kraju, skąd otrzymaliśmy propozycje współpracy z podobnymi do nas inicjatywami z innych państw.

Aby kontynuować nasze dzieło i to w szerszej formule organizacyjnej i na wyższym poziomie technicznym i z ambicjami współpracy międzynarodowej, zmuszeni jesteśmy zwrócić się do naszych sympatyków i przyjaciół o wsparcie finansowe, gdyż środki własne, które do tej pory angażujemy są niewystarczające do nowych zadań.

Podajemy zatem na naszej stronie numer konta bankowego, a wszystkim chętnym nam pomóc stwarzamy możliwość wsparcia naszych działań medialnych. Przy ewentualnych wpłatach prosimy dodać tytuł płatności: „darowizna na cele medialne WPS”.

Zarząd Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej
oraz kierownictwo Studia WPS Production

Paweł Ziemiński
Dariusz Kosiur
Andrzej Skorski

Numer Konta:

38 1320 1537 2494 9088 3000 0001
Dla przelewów z zagranicy KOD SWIFT lub BIC :  POCZPLP4
Zawsze tytuł płatności:  „Darowizna na cele medialne WPS”

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt na jeden z adresów email podanych na stronie głównej portalu: wiernipolsce1.wordpress.com

14 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

14 responses to “Szanowni Przyjaciele portalu WPS

 1. Franz

  A więc pomagamy..

  Polubione przez 1 osoba

 2. antytrwam

  Popieram jak najbardziej . Chętnie się dołożę .

  Polubione przez 1 osoba

 3. No to pomagajmy..Ziarko do ziarka i zbierze sę miarka..

  Polubione przez 1 osoba

 4. Konrad

  Mamy tu, na WPS, nie tylko nadzieję na suwerenna Polskę, ale mamy również prawdziwą ucztę i wolność intelektualną. Możemy się czasami nie zgodzić, ale wtedy możemy się „zgodzić nie zgodzić”. Tolerancja na inne i różne poglądy jest na WPS godna uwagi, wręcz unikalna w mediach polskich (i nie tylko polskich). Brawo Redaktorom za to.

  Niestety są tacy jak „Toronto”, którzy nie tylko nie doceniają tych niezwykłych korzyści, jakie oferuje portal WPS, ale nadużywają tę tolerancje i wolność i w ordynarny, wulgarny, bezczelny sposób ubliżają jego autorom i blogerom. Ale takie są realia w świecie medialnym, taka jest cena wolności. Trzeba z takimi realiami i taką ceną się pogodzić – tak samo jak trzeba się pogodzić z tasiemcem (bezmózgowym), rakiem trzustki i AIDS.

  Pomoc finansowa to minimum, które powinniśmy udzielić.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Prosze podac sposob przelewu (viza) z Canady do Polski.

  Polubienie

 6. wart

  Wchodzę w to

  Polubienie

 7. Artur .

  Uważam ,że każdy powinien dać parę złotych . Będę przelewał raz na miesiąc pieniążki . Mało tego każdy znasz musi się zobowiązać , że przekona babcię z radia Maryja , wybije jej durnoty z głowy i przekona ją , że warto wspomagać WPS a nie tuczyć toruńskie media . Podejmujecie wyzwanie ?

  Polubienie

 8. Konrad

  Dziś miałem zamiar zdeponować „darowiznę na cele medialne WPS”. Wiedziałem, ze koszt przelewu może być wysoki, ale nie przypuszczałem, że będzie aż tak wysoki. Otóż dowiedziałem się, że podstawowy, minimalny koszt transakcji przelewu przez SWIFT wynosi $40 (!). Ale to nie koniec: bank docelowy też pobierze opłatę. Jaką? Nie wiadomo. Pracownica banku amerykańskiego, gdzie byłem, nie była w stanie mi powiedzieć.

  Inaczej mówiąc, może być tak, że koszt transferu na konto w banku polskim może być wyższy niż sam depozyt, powiedzmy $50 – niezbyt dużo, ale takie sumy na chodnikach nie leżą.

  Oto, co się dzieje w bankowości kontrolowanej przez korporacyjne hieny (czy to syjonistyczne czy nie) opętane rządzą chciwości. Za wprowadzenie do komputera kilkunastu numerów konta bankowego jak i za wpisanie tytułu płatności – czynności, które zajmują najwyżej 2-3 minuty – korporacyjne hieny żądają sobie opłatę, na którą wielu Amerykanów musi pracować ponad 5 godzin. Amerykańskie minimum to obecnie $7.25 (Nie mówiąc już o Polsce.)

  W takiej sytuacji, byłoby o wiele lepiej gdyby można było dokonać wpłaty kartą debetowa lub kredytową bezpośrednio na portalu WPS. Albo robić takie transfery tylko podczas pobytu w Polsce lub przez rodzinę/znajomych w Polsce.

  Polubienie

 9. ANNA

  AMERYKAŃSKIE MINIMUM TO 9 USD NA GODZINĘ .

  Polubienie

 10. mars

  RUSOFILE sami przyznali sie do RUSOFILSTWA !

  Polubienie

 11. Pingback: Ponowna prośba do naszych przyjaciół | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s