Prawo w żydowskim wydaniu to fikcja

626906_m644Czy M.Kamiński winien, czy nie, nie jest to istotne. O wiele istotniejsze jest to, że interpretując – inaczej manipulując – prawo, raz można M.Kamińskiego uznać winnym, innym razem uznać za niewinnego.

 

Karykatura z prasy polskiej 1919-39

 

Jest to swoista prawidłowość, która nie powinna dziwić, a tym bardziej zaskakiwać, w przypadku nacji kierującej się dogmatem „wybraństwa”. Dogmat ten zezwala na taką interpretację zapisów prawa, która musi przyjąć jako słuszne stanowisko, czy punkt widzenia żydowski lub zapewnić realizuję żydowskiego interesu.
To samo dotyczy zasad demokracji – są one spełnione tylko wtedy, gdy realizowany jest interes żydowski.
W tej interpretacyjnej dialektyce Żydzi zabrnęli tak daleko, że stosują ją także względem siebie, względem konkurujących ze sobą żydowskich obozów władzy.

Od kilku dni jesteśmy świadkami wałkowania w żydo-mediach sprawy byłego szefa CBA, M.Kamińskiego i jego uniewinnienia przez byłego kapciowego L.Kaczyńskiego, obecnie męża stanu IIIŻydo-RP i swojej żydowskiej żony, A.Dudę.
Nie będę się wypowiadał, czy M.Kamiński jako szef CBA dopuścił się przestępstwa w sprawie tzw. afery gruntowej wymierzonej przeciw A.Lepperowi, którą prowadził realizując złożoną przez J.Kaczyńskiego w 2005r. przed cadykami Fundacji S.Batorego obietnicę, że gdy zostanie premierem, to usunie z sejmu Samoobronę i LPR. Dzisiaj wiemy, że J.Kaczyński słowa dotrzymał.
Zatem, czy M.Kamiński winien, czy nie, nie jest to istotne. O wiele istotniejsze jest to, że interpretując – inaczej manipulując – prawo, raz można M.Kamińskiego uznać winnym, innym razem uznać za niewinnego.

Z identyczną sytuacją mamy do czynienia w przypadku Trybunału Konstytucyjnego (TK), którego skład zostanie zmieniony według pomysłu PiS – oczywiście po przyjęciu przez sejm stosownej ustawy, co będzie formalnością. W ten sposób PiS chce sobie zagwarantować przychylne stanowisko TK w sporach prawnych dotyczących wprowadzanych ustaw. Członkami TK są oczywiście doświadczeni i utytułowani prawnicy IIIŻydo-RP.
Widzimy więc, że prawo – zapisy prawa -, nie mają żadnego znaczenia, skoro pożądany wyrok można sobie zapewnić poprzez dobór odpowiednich sędziów do TK.
Wspominanie w tym miejscu o etyce zawodu sędziego, o autorytecie sądów i sędziów, zakrawałoby na gruby żart. Liczy się wyłącznie interpretacja prawa. Stąd używa się często równoważnego określenia: judaizacja prawa.

System prawny państwa, które umożliwia w tej samej sprawie i na podstawie tych samych przepisów prawa wydanie w środę innego wyroku, niż został wydany w poniedziałek, bo w środę wyrokował sędzia Babacki, a w poniedziałek Abacki, świadczy o jednym: że prawo jest bezprawiem, że IIIŻydo-RP jest państwem bezprawia, a jako taka jest także tworem bezprawnym.

__________________________________

1. To właśnie z powodów jak wyżej w IIIŻydo-RP antypolska, antypaństwowa, żydowska Krytyka Polityczna uzyskała sądową rejestrację, a narodowe, polskie Stowarzyszenie WPS takiej rejestracji otrzymać nie może.

2. To w IIIŻydo-RP, w państwie bezprawia, czekam od od 2010r. na odpowiedź SN w trybie wyborczym, w kwestii wykazania wad adresowych na listach z podpisami złożonymi przez mój komitet wyborczy w wyborach prezydenckich 2010r., a zakwestionowanymi przez PKW.

3. To w IIIŻydo-RP jest możliwa telewizyjna kampania nienawiści i pomówień wobec kandydata w wyborach samorządowych, ponieważ prezentuje odmienne poglądy niż dopuszczalne w żydo-mediach.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html

Musiało to bardzo zaboleć Żydów i filosemitów (także na forach internetowych), że ktoś mówiący prawdę o żydo-reżimie ma czelność startować z list PiS, bo do kampanii nienawiści wobec kandydata zastrzeżeń nie mieli. Żaden z nich nie zauważył, że TVN24 systematycznie podgryzający PiS, a wychwalający PO, staje ramie w ramię ponad żydowskimi podziałami w obronie zwalczanego przez siebie PiS, gdy przeciw nim staje Polak.

Dariusz Kosiur

PS

Akt łaski wobec M.Kamińskiego

Konstytucja IIIRP

Art. 42.
p.3. Każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu.

Zatem, wobec Kamińskiego nie powinien być zastosowany akt łaski, ponieważ nie zachodziła taka potrzeba (wyrok skazujący M.Kamińskiego nie był prawomocny).

Art. 99.
p.3. Wybraną do Sejmu lub do Senatu nie może być osoba skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego.

Zatem, Kamiński mógł kandydować w wyborach do sejmu.

Art. 105.
p.3. Postępowanie karne wszczęte wobec osoby przed dniem wyboru jej na posła ulega na żądanie Sejmu zawieszeniu do czasu wygaśnięcia mandatu. W takim przypadku ulega również zawieszeniu na ten czas bieg przedawnienia w postępowaniu karnym.

Wobec Kamińskiego powinien być zastosowany Art. 105 p.3.

Wniosek jest następujący:
były kapciowy L.Kaczyńskiego, prezydent IIIŻydo-RP, naruszył prawo. Zastosowany przez niego akt łaski nie ma podstaw prawnych, a jako taki był niepotrzebny.
Skoro jednak akt łaski został wydany, to oznacza, że są podstawy prawne do skazania Kamińskiego, a więc jest on winien popełnienia zarzucanego mu przestępstwa.
Idąc dalej tym tokiem rozumowania (to już jest wniosek pozaprawny) należy stwierdzić, że Kamiński został w rzeczywistości uniewinniony, a nie ułaskawiony, przez A.Dudę z naruszeniem Konstytucji i kodeksu karnego, tym samym A.Duda złamał obowiązujące prawo.

images

Reklamy

21 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

21 responses to “Prawo w żydowskim wydaniu to fikcja

 1. BIERZ KOŃSKI BAT I LEJ PO DUPIE ŻYDA . CZEMU NIE. PEWNIE.

  Panie Dariuszu napiszę krótko , bo to nie jest państwo tylko pod rządami pejsów:
  HU… DUPA I KAMIENI KUPA I RADZĘ ZAPAMIĘTAJMY TO . PAŃSTWO O TAK DEBILNYM NARODZIE , KTÓREGO INTELIGENCJĘ WYBITO DO CNA JEST RAJEM DLA PEJSATYCH . CZEMU TU SIĘ DZIWIĆ , ŻE LUBIA TU PASOŻYTOWAĆ I CÓŻ NIECH PASOŻYTUJĄ DALEJ ….

  Polubienie

 2. BIERZ KOŃSKI BAT I LEJ PO DUPIE ŻYDA . CZEMU NIE. PEWNIE.

  Panie Dariuszu . Szanuje pana . Wie pan za co ?. Gdyby pan chciał mógłby pan spokojnie być posłem PIS czy PO , bo jest pan piekielnie inteligentnym człowiekiem . Wybrał pan jednak jak Kichot piekielną walkę z wiatrakami i jest pan dla mnie wzorem moralności i patriotyzmu.

  Polubienie

 3. klimek

  To nie jest tak czy winien czy nie winien ? To sprawa zasadnicza i nie mozna tu robic talmudycznych wiwisekcji ! Kaminski sfabrykowal nieistniejace do kumenty i te posluzyly mu do sfingowania afery ze Sp. Andrzejem Lepperem ! Ta wprost niezwykla bezczelnosc i zuchwalosc nie moze byc pominieta ! Sp.A.Lepper byl wowczas urzedujacym v-ce premierem !

  Polubione przez 1 osoba

 4. Franz

  Kamiński z wyglądu to „rodowity” słowianin.

  Polubione przez 3 ludzi

 5. socjalnacjonalista

  Przepraszam, że nie na temat. Ale bardzo ważne. Zmarł wielki Polak i patriota , członek nielegalnej Ligii Narodowo-Demoktratycznej oraz ZP „Grunwald”, Docent Józef Kossecki. Potężną wiedzą o cybernetyce społecznej i działaniach wywiadu i kontrwywiadu do końca dzielił się prowadząc wykłady dla chętnych. To ogromna strata dla polskiego narodu.
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/127475,docent-kossecki-nie-zyje

  Polubione przez 2 ludzi

 6. Sargus

  Może się czepiam, ale gwoli poprawności.
  Ten ciul nie został uniewinniony a ułaskawiony. To zasadnicza różnica. Została mu darowana kara a nie wyrok. Tak naprawdę to sąd powinien doprowadzić jego sprawę do końca i wydać wyrok, ale już bez wykonania kary. Jak na razie ciągle obowiązuje wyrok z sądu I instancji – on nie został anulowany.

  Polubienie

  • Ma Pan rację, faktycznie, Kamiński został ułaskawiony. Ale sprawa wygląda tak:
   Konstytucja IIIRP
   Art. 42.
   p.3. Każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu.

   Zatem, wobec Kamińskiego nie powinien być zastosowany akt łaski, ponieważ nie zachodziła taka potrzeba (wyrok skazujący nie był prawomocny).

   Art. 99.
   p.3. Wybraną do Sejmu lub do Senatu nie może być osoba skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego.

   Zatem, Kamiński mógł kandydować w wyborach do sejmu.

   Art. 105.
   p.3. Postępowanie karne wszczęte wobec osoby przed dniem wyboru jej na posła ulega na żądanie Sejmu zawieszeniu do czasu wygaśnięcia mandatu. W takim przypadku ulega również zawieszeniu na ten czas bieg przedawnienia w postępowaniu karnym.

   Wobec Kamińskiego powinien być zastosowany Art. 105 p.3.

   Wniosek jest następujący:
   były kapciowy L.Kaczynskiego, prezydent IIIŻydo-RP naruszył prawo. Zastosowany przez niego akt łaski nie ma podstaw prawnych, a jako taki był niepotrzebny.
   Skoro jednak akt łaski został wydany, to oznacza, że są podstawy prawne do skazania Kamińskiego, a więc jest on winien popełnienia zarzucanego mu przestępstwa.
   Idąc dalej tym tokiem rozumowania (to już jest wniosek pozaprawny) należy stwierdzić, że Kamiński został uniewinniony przez A.Dudę z naruszeniem Konstytucji i kodeksu karnego.

   Polubione przez 1 osoba

  • Ja też się nie mogę nadziwić, że prezydent ułaskawił niewinnego człowieka (według prawa, kiedy wyrok jest nieprawomocny, posądzonego uważa się za osobę niewinną!). Jak dla mnie to tylko pokazało, że jednak jest winny.

   Polubienie

 7. Pingback: Prawo w żydowskim wydaniu to fikcja | Pekok Antylichwiarz

 8. Pan Mariusz ma syna – syn będzie równie dzielny jak jego tate, mają to po prostu w genach.
  Poniżej Kacper Kamiński (także Żyd) jest synem twórcy CBA. Była posłanka PiS, A.Sikora opisuje kulisy układania list wyborczych. Na pierwsze miejsce listy w Otwocku do rady powiatu Kacpra Kamińskiego wskazał jego ojciec.

  więcej: http://wyborcza.pl/1,75478,17142494,Konflikt_w_PiS__Mariusz_Kaminski_wyrzuca_Anne_Sikore.html?di

  Polubienie

 9. nie lubię pejsatych

  Jeszcze kużwa rozklejcie pejsatymi facjatami całą stronę WPS i już będzie super . Kużwa jakbym chciał oglądać ryj tego żyda włączyłbym TRWAM bądz Republikę . Jeszcze ogromne zdjęcie tej mordy . akysz poczwaro .

  Polubienie

 10. nie lubię pejsatych

  zmarł Józef Kossecki może jego zdjęcie umieścić , anie pejsatych gówniarzy .

  Polubione przez 1 osoba

 11. nie lubię pejsatych

  Pejsy nic nie muszą płacić .Na WPS mają reklamę za FREE a człowiek się tylko wkur…

  Polubienie

 12. nie lubię pejsatych

  Można było podac info ( ważne ) bez zdjęcia , ale nie ryj żydowski musiał być koniecznie.

  Polubienie

 13. nie lubię pejsatych

  Tak juz sobie żartując na koniec proponuje zacząć umieszczać na WPS portrety zaczynając od Herzla potem Żabotyński koncząc na Netanjahu . Zdjęcia muszą być duże . Mam nadzieję ,że pan Dariusz juz takiego błędu nie zrobi , bo jestem mocno wyczulony na te facjaty. Pozdrawiam .

  Polubienie

  • Nie wszyscy /może są tacy co tu zaglądają/ znają face żydów w Polsce…
   Więc tacy może powinni poznać ich wizerunek…
   Jednak czym innym jest reklama żdowskich facjat, a czym innym facjata z określonym konteksem/komentarzem/…

   Polubienie

 14. Pingback: Prawo w żydowskim wydaniu to fikcja | komp13

 15. taka prawda .

  Prawo w żydowskim wydaniu to fikcja , ale dymanie gojów to rzeczywistość i niech dymają dalej .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s