Demokracja = Żydzi kontra Żydzi lub ich partie

dzisaj_modna_jest_demokracja_2014-08-20_22-43-52_middleW III Żydo-RP Polak może w pełni korzystać ze zdobyczy zachodniej demokracji i swobodnie dokonywać politycznych wyborów stając się ich czynnym lub nawet biernym uczestnikiem. Może więc stanąć zarówno po stronie władzy jak i po stronie opozycji.

Jeśli wybierze obóz władzy, będzie wspierał żydowską partię PiS – do wyborów PO.
A jeśli wybierze obóz opozycji, będzie wspierał żydowską partię PO – do wyborów PiS.
Czyż można wyobrazić sobie większe swobody demokratyczne?

Za okropnej, ponurej komuny, w której co prawda nie było bezrobotnych, bezdomnych i głodnych dzieci, ale nie było cudownej, wymodlonej przez św. JPII, wolności wyboru, tęskniący za tą wolnością, jak ryba za wodą, Polak mógł popierać tylko PZPR (do 1956r. nawet musiał). ZSL (od 1989r. PSL) nie miało politycznego znaczenia – stało zawsze po stronie władzy i tak mu zostało.
Tu szczególnie dla młodzieży przydatna będzie uwaga, że ta okropna i ponura komuna nie zawsze taką była. Najgorszy w dziejach okres nastąpił po 1956r., gdy Żydzi utracili w PZPR pełnię władzy i trwał do sierpnia 1980r., do momentu, gdy ponownie ją odzyskali i przy wsparciu Kościoła doprowadzili do demokratycznych przemian w 1989r. – wtedy to, bowiem nastała prawdziwa era wolności – zachodniej wolności, co potwierdzał sam św. JPII. A razem z tą wolnością pojawiły się jej nieodłączne atrybuty: bieda, bezrobocie, bezdomni, głodne dzieci, załamanie demograficzne, emigracja za chlebem itd. – w końcu Bóg wysłuchał modłów św. JPII, zstąpił i odnowił oblicze ziemi, tej ziemi. Tylko do dzisiaj uczeni w piśmie spór toczą wielce teologiczny, czy przypadkiem nie był to Bóg Mamon -?

144818223511071273163Dzisiejsza żydowska gadzinówka już na pierwszej stronie nawołuje do wzmocnienia opozycji: „Nie chcemy Polski zamkniętej dla myślących inaczej, niż każe władza.”
I reklamuje nową opozycyjną inicjatywę wzorowaną – jak podaje – na żydowskim KOR – przymiotnik „żydowski” gdzieś się gadzinówce jednak zapodział.
Hasło do tworzenia opozycji względem żydowskiego PiS rzucił niejaki Krzysztof Łoziński, były współpracownik KOR, a nowa żydowska opozycja ma się zwać Komitetem Obrony Demokracji. Na facebooku już zdobywa sobie zwolenników.

Tak na moje oko, to ta inicjatywa jest trochę bez sensu. Bo, jeśli mamy dwie główne żydowskie partie, jedna władzy, druga opozycji, to przecież demokracja pozostaje zachowana. Więc czego mają bronić członkowie żydowskiego KOD? Dali Bóg nie wiem -?

maxresdefaultŻeby ta demokratyczna atomizacja Polaków była pełniejsza, nadgorliwi katolicy lub neofici nawołują Polako-katolików do wsparcia inicjatywy ogłoszenia Jezusa królem Polski. Co prawda ilość Polako-katolików, a zwłaszcza ich moc w wierze znacząco słabnie, szczególnie od widocznych efektów działalności św. JPII, ale neofitów to nie zraża.
I jak się tak na spokojnie dobrze zastanowić, to właściwie działania neofitów można określić jako porządkujące. No, bo jeśli mamy żydowską demokrację, żydowską władzę i żydowską opozycję, żydowską religię katolicką – o czym przypomniał w swoim ostatnim liście do wiernych Episkopat IIIŻydo-RP -, żydowskie media, itd., itp., to wypada, żeby i król Polski był również Żydem. No niechże w końcu w tym demokratycznym bałaganie zapanuje jakiś określony porządek.
Chyba, że podstępni neofici dążą do zdemokratyzowania instytucji Kościoła żydo-katolickiej religii na wzór życia politycznego, czyli Polako-katolicy, co nie chcą Jezusa na króla kontra Polako-katolicy, którzy tego będą się domagać -? No, jak demokracja to demokracja.

Ale co z pozostałymi, którzy nie chcą i żydowskiej demokracji, i wpisywania żydo-katolicyzmu w oficjalne ramy państwa Polaków, które musi być niezależne światopoglądowo, a już z pewnością niezależne od żydowskiej religii?
Coś mi się widzi, że w żydowskiej demokracji miejsca dla nich nie ma. Czyli postawiona w tytule teza: demokracja = Żydzi kontra Żydzi (lub stworzone przez nich partie), została udowodniona.

Dariusz Kosiur

26 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

26 responses to “Demokracja = Żydzi kontra Żydzi lub ich partie

 1. KONTRAKT TYSIĄCLECI – cz. 1

  Oto MYŚL – na tle Ewangelii w/g Św. Jana – mówiącej o dialogu Chrystusa z Piłatem.

  Czy Ty jesteś Królem.? Pyta Piłat.
  Odpowiedź Chrystusa; Jestem Królem ale nie z tego świata.

  Wynika z powyższego, że Wszystko co Boskie IDZIE NA WYGANIE Z TEGO ŚWIATA.

  Na tle powyższego można powiedzieć, że; moja konstytucja z 15 sierpnia 2015 oraz odkrycia Ernesta Golca – są DROGĄ – BY TO, CO BOSKIE POWRÓCIŁO NA ZIEMIĘ Z WYGNANIA.

  Nieobecność Boga na ziemi, to nieobecność prawdy i sprawiedliwości.

  Lekcja o godności: Królewskiej Godności nikt nie może odebrać.!

  Konstytucja z 2 kwietnia 1997 roku, to NIEOBECNOŚĆ Prawdy i Sprawiedliwości.

  Moja Konstytucja z 15.08.2015 – PRZYWRACA OBECNOŚĆ prawdy i sprawiedliwości.

  Budowanie Królestwa Bożego na ziemi – realizujemy poprzez PRAWO. (NOWE)

  Wobec powyższego można powiedzieć Tak;
  Prostą DROGĄ idź przed siebie, a może ktoś pójdzie za tobą.?

  Czy MY możemy korzystać z Królewskiej GODNOŚCI.!???
  TAK – powinniśmy być KRÓLAMI TEGO ŚWIATA.

  Tymczasem żyjemy w Lesie PIRAMID I OPARACH ABSURDÓW.

  WSZYSTKO TO zawiera się w parszywym prawie stanowionym, czyli zbrodniczej Konstytucji z 2 kwietnia 1997 roku, oraz w innych prawach stanowionych, opartych o tego knota legislacyjnego.

  Tylko to prawo stanowione jest przyczyną dzisiejszej parszywości doskonałej.
  Należy sobie odpowiedzieć – Kto nam naiwnym “OFIAROM” tą parszywość zmajstrował?
  Nie będę oryginalny i nie pokażę palcem, bo wszyscy to wiedzą – kto stanowi prawo.

  C.H. Douglas powiedział: “Tworzenie pieniądza jest AKTEM suwerenności,
  który nie powinien być powiązany z bankiem.” – tą doktrynę ogłosił w 1918 roku.

  Dzisiejsza poetka Lusia Ogińska napisała taką oto myśl;
  “Wy mogli byście wszystko mieć, ale Wam się nie chce chcieć.!”

  “Góralu, czy Ci nie żal odchodzić od stron Ojczystych
  Świerkowych lasów i hal i tych potoków srebrzystych.

  POLAKU czy Ci nie żal………. Dla CHLEBA???”

  KONTRAKT TYSIĄCLECI – cz. 2.

  Konstytucję RZECZPOSPOLITEJ z 2 sierpnia 2015 – można kupić u mnie
  Wpłacając na Konto Bank Pocztowy – kwotę 50 złotych;
  Nr. 72 1320 1537 2500 3228 3000 0001 PLN

  Polubienie

 2. woytas

  Kościół Katolicki nie ma nic wspólnego z synagoga szatana. Kościół z natury jest antyjudaistyczny, tak samo jak judazim jest rażąco antychrzescijanski. Bełkot przytoczony przez p. Kosiura polskojęzycznych biskupów jest sprzeczny z wiarą katolicką i całkowicie nielogiczny z tym co głosi Kościół. Antyjudaizm nie jest grzechem, a norma i wynikiem zdrowej wiary w Boga a nie w chazarskiego fallusa.

  Polubienie

 3. Nie na temat..
  „Turcy’ – ci koszerni…zestrzelili rosyjski samolot…Jak widać zestrzelenie samolotu pasażerskiego nie pomogło…Ponoć też zestrzelony został rosyjski helikopter uczestniczący w misji ratownczej..,..

  Jak widać MŻ po trupach chce doprowadzić do III wojny św..,
  Warto przypomnieć w tym miejscu ‚incydent’/jak to określają żydo-media w Polsce/.,incydent’ zabójstwa księcia Ferdynanda inspirowanego przez żydo-anglo-sasów…i skutki tego ‚incydentu’…
  Jaki będzie skutek tego obecnego?…Pożyjemy zobaczymy…
  Banda Rotszyldów postanowiła chyba zagrać Va-Bank…
  Najwyraźniej MŻ uznał że nie ma już nic do stracenia czyli wóz albo przewóz….albo?…może właśnie wyłania się z za kurtyny NWO…

  Polubione przez 1 osoba

  • kpt Jajka na twardo

   Mnie interesuje jedno : jak długo ten Putin będzie robił za pipkę ? . Oni jeżdzą po nim jak po łysej kobyle – ten rzucil parę bombek na Syrię i dalej zachowuje się jak panienka na wydaniu .

   Polubienie

   • Według mnie zachowuje się bardzo racjonalnie…Nie reaguje tak jak tego by chcieli koszerni prowokatorzy…I to ich doprowadza do wściekłości…
    Tu emocje nie mogą wchodzić w grę.,.
    Jak na razie błędy popełniają żydo-reżimowi Natowcy…w większości inelektualni prostacy..

    Polubione przez 1 osoba

   • kpt Jajka na twardo

    Pewnie sprowokować się nie daje , ale musi trochę pokazać siłę Rosji inaczej znowu do cholery jak nie uszkodzą prądu na Krymie to parchy w Polsce nie wpuszczą rosyjskich motocyklistów następnie sprzedajne goje zdemontują następny pomnik zołnierzy rosyjskich . Długo jeszcze pieski będą podgryzać Rosję ? Trochę trzeba pokazać , że ma się metrowe jaja a nie pipkę , bo pipki nikt nie szanuje .

    Polubienie

  • Śmierdzi prochem w powietrzu coraz bardziej….

   Polubienie

 4. Jeżeli ktoś zapoznał się z grą komputerową Call of Duty to już dawno /jak widać nie tylko dotyczy gry/ – ‚napisano’ scenariusz wydarzeń mających miejsce obecnie..Gra przedstawia ‚wojnę z terroryzmem’ na terenie bliskiego wschodu, Ukrainy i Rosji..W grze wspólnie z Nato Rosjanie zwalczają terroryzm ‚państwa islamskiego’…
  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty_4:_Modern_Warfare

  Jednak ‚gra nie przewidziała’ że misternie uknuty scenariusz wymknie się spod kontroli..Gdyż jak widzimy Rosja jest w konflikcie z Nato..,

  W grze również jest wybuch atomówki w Bagdadzie…,
  Czy ten scenariusz ma się sprawdzić?..
  Wcale bym się nie zdziwił..

  Polubienie

  • kpt Jajka na twardo

   Pewnie sprowokować się nie daje , ale musi trochę pokazać siłę Rosji inaczej znowu do cholery jak nie uszkodzą prądu na Krymie to parchy w Polsce nie wpuszczą rosyjskich motocyklistów następnie sprzedajne goje zdemontują następny pomnik zołnierzy rosyjskich . Długo jeszcze pieski będą podgryzać Rosję ? Trochę trzeba pokazać , że ma się metrowe jaja a nie pipkę , bo pipki nikt nie szanuje .

   Polubienie

   • O ‚polskich’ pchłach wyskakujących z parchatej brody na Niedźwiedzia nie ma co mówić…
    Putin nie musi ‚pokazywać’ swej mocy…Natowcy bandyci doskonale o tym wiedzą..Najprawdopodobniej chcą doprowadzić do przewrotu w Rosji…

    Gra idzie o wysoką stawkę – zbyt wysoką by wykonać jakiś pochopny ruch.. Jeden zły ruch i gra w szachy przegrana..
    Ale też nie wątpię że przyjdzie czas na moc..

    Polubione przez 1 osoba

 5. taka prawda .

  Mo że i kupię tylko po jakiego grzyba . Polacy kochają Żydów i niech im dalej laskę robią . Wole wpłacić na WPS , bo tu piszą prawdę o żydkach . W historii tak jest ,że są mądre narody ; Żydzi i niezbyt mądre np Polacy i nic tego nie zmieni .

  Polubienie

  • Mo że i kupię tylko po jakiego grzyba . Polacy kochają Żydów i niech im dalej laskę robią . Wole wpłacić na WPS , bo tu piszą prawdę o żydkach . W historii tak jest ,że są mądre narody ; Żydzi i niezbyt mądre np Polacy i nic tego nie zmieni .

   Dlaczego sądzisz, że POLACY się nie zmienią???
   A co ty masz z czytania prawdy o żydkach.??? NIC.
   To po co im płacisz???
   Z mojej konstytucji możesz mieć 800 zł co miesiąc do końca życia.
   Czy nie chcesz tego mieć i dlatego nie kupisz mojej konstytucji.???

   Polubienie

   • taka prawda .

    dla mnie prawda tez ma swoja cenę , gdy wokół jebane oszukańcze merdia z kutasami dziennikarzami , a ta strona to Biblia dla Polaka . Po co mi konstytucja , która jest tylko kawałkiem papierka i nic nie znaczy i znaczyć nie będzie .

    Polubienie

   • dla mnie prawda tez ma swoja cenę , gdy wokół jebane oszukańcze merdia z kutasami dziennikarzami , a ta strona to Biblia dla Polaka . Po co mi konstytucja , która jest tylko kawałkiem papierka i nic nie znaczy i znaczyć nie będzie .

    Po co ci konstytucja? Dobre pytanie.
    Choćby po to, bo gdy ci zabranie papieru do d… to sobie ją wytrzesz tą konstytucją.
    Słyszałem, że kiedyś były papierki ONE DOLAR, to niektórzy ich używali zamiast papieru do d. To fakt, a nie bajka.

    Polubienie

   • taka prawda

    widzisz kolego jak nie masz wladzy to twoja konstytucja to gówno nawet jak jest cudowna , a kiedyś dupę podcierało sie zarzewiem , trybuną ludu , Teraz jest papier pachnący różami , ale od czasu do czasu wydam pieniązki na gazetę Szechtera i nią podcieram dupę zwłaszcza jak dostane sraczki . tyle mozna chociaz zrobić .

    Polubienie

 6. taka prawda .

  Pejsów nie lubię , ale trzeba im przyznać sprawują władzę prawie na całym świecie może oprócz kilku krajów i tu dla nich szacunek za mądrość , spryt i cholerną inteligencję . Gdyby nie mój ukochany Putin rozjebali by i Rosję , ale Putin to mąż stanu wyprzedzający swoja epokę . Goje z Polski to zwykłe kundle w porównaniu do niego . My nawet sobie nie potrafimy poradzić z malutką litwą , aby bronic naszych rodaków . Chwała Putin , chwała Łukaszenka . chwała gierojom.

  Polubione przez 1 osoba

  • Jak możemy poradzić?…Ludzie przecież nie mają broni, nie są zorganizowani i głosują na okupantów…Nie możemy poradzić gdyż Polska jest okupowana przez obcych najeźców, rządy w Polsce realizują interesy żydowskich korporacji i toczą wojnę z nami i przeciwko nam…i w zasadzie tak jest wszędzie czy to w Niemczech czy Francji, Hiszpanii…itd.
   Państw narodowych nie ma…
   Ja nie czuję się rozczarowany że obecnie Polska niewalczy o polskie interesy .. bo niby kto ma walczyć?…pro żydowski ‚żont’ niby ma walczyć?..o naszą wolność i suwerenność niby ma walczyć…Byłbym idiotą gdybym tego oczekiwał…
   A Polacy jakoś nie kwapią się do tego by się zorganizować…wolą żyć w świecie iluzji i głosować ba „Moritza’…a jak nie pomożeto może „Mojsze’ pomoże..a już Kler Katolicki to napewno pomoże

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.