Żydzi z USA grają już tylko znaczonymi kartami

z19245824Q,Pikietujacy-wybili-szyby-w-oknach-od-parteru-do-trOkoło pół tysiąca Rosjan obrzuciło dwa dni temu ambasadę Turcji w Moskwie kamieniami i farbą w reakcji na bandyckie zestrzelenie rosyjskiego samolotu.

 

Zestrzelenia przez Turcję rosyjskiego samolotu nad Syrią Rosja z pewnością nie zostawi bez odpowiedzi. Jaka to będzie odpowiedź trudno przewidzieć, ale na pewno nie będzie to wojna z Turcją, jak chciałby rozwydrzony Międzynarodowy Żyd (MŻ) z USA. Na razie poznaliśmy pierwsze rosyjskie reakcje: wstrzymanie dostaw gazu dla niewypłacalnej Ukrainy, rządzonej przez żydo-bandę Poroszenki–Jaceniuka, zainstalowaną przez MŻ oraz zerwanie współpracy wojskowej i zdecydowane ograniczenie współpracy gospodarczej z Turcją.

z19241501Q,SyriaJuż wcześniej pisałem, że rosyjskie uderzenie w Państwo Islamskie (PI) było w istocie uderzeniem w interesy MŻ z USA – twórcy PI. MŻ przy pomocy zwyrodniałych najemników z PI chce osiągnąć cel polityczny: obalić władzę prezydenta Syrii, Baszara al-Asada i otworzyć drogę dla eksportu terroryzmu do Rosji, w której zamierza powtórzyć scenariusz syryjski, a potem opanować Rosję i przejąć jej bogactwa naturalne.
Jednocześnie kradnąc syryjską ropę MŻ realizuje następujące cele:
– z zysków ze sprzedaży syryjskiej ropy utrzymywani są najemnicy PI (oczywiście bezpośrednią sprzedażą zajmuje się PI, w czym pośredniczy Turcja),
– także z zysków ze sprzedaży kradzionej ropy MŻ pokrywa część „strat”, jakie ponosi z powodu sztucznie obniżonej ceny ropy na światowych rynkach, co w zamierzeniu winno uderzać w Rosję i zmniejszać jej dochody ze sprzedaży własnej ropy.

Niech ktoś z Europejczyków z UE, szeroko współpracującej z MŻ z USA, spróbuje założyć firmę i handlować kupowaną od Syrii ropą – Syria chętnie sprzeda swoją ropę -, jak długo zostanie przy życiu europejski właściciel takiej firmy? – Oto jest pytanie.
A MŻ ma tę ropę za darmo, kradną ją dla niego jego zbiry z PI.

Czy Turcja jest wrogiem Rosji?

Władimir-Putin-i-Recep-Erdogan

Była wizyta premiera R.T. Erdogana w Moskwie w lipcu 2012r., była rewizyta prezydenta W.Putina w Stambule w grudniu 2014r.

Sprawa nie jest wcale oczywista. Jednak gdyby nim była, to prawdopodobnie nie zgodziłaby się na poprowadzenie przez własne terytorium projektowanego rosyjskiego gazociągu do Europy, omijającego Ukrainę opanowaną przez MŻ i to nawet za cenę utraty zysków z tzw. opłaty przesyłowej za transportowany gaz.
A tak właśnie postąpiły żydowskie władze w Warszawie, które odrzuciły propozycję Rosjan poprowadzenia poprzez Polskę drugiej nitki gazociągu do Europy zachodniej, ponieważ miał on omijać Ukrainę – warszawskim żydo-rządom nakazał tak postąpić MŻ z Waszyngtonu. (Pisałem o tym: „Żydów gazowe wojny z Rosją – walczą i płacą Polacy” – http://wps.neon24.pl/post/105425,zydow-wojny-gazowe-z-rosja-walcza-i-placa-polacy)

Nawet przynależność Turcji do agresywnego, syjonistycznego NATO i płynące z tego faktu konsekwencje nie mogły zmienić decyzji Turcji w sprawie projektowanego rosyjskiego gazociągu.
Tu trzeba jednak przypomnieć urządzane już od 2013r. przez MŻ społeczne protesty i burdy w Turcji wymierzone przeciw rządom Erdogana, których celem było obalenie jego władzy, a na pewno uświadomienie mu konieczności posłuszeństwa względem MŻ i realizację jego interesów. Ponieważ wymierzone przeciw Erdoganowi akcje nie odniosły pożądanych skutków, MŻ skorumpował dzieci Erdogana – biorą one udział w pośrednictwie w handlu syryjską ropą między bandytami PI a firmami należącymi do MŻ.

bilal-erdogan-isidlilerle-yemek-yedi-dogru-2Na zdjęciach córka, Nilay i syn, Bilal, prezydenta R.T. Erdogana wśród terrorystów PI za: http://gununyalanlari.com/yalan/112-bilal-erdogan-isidlilerle-yemek-yedi-yalani

Jest więc wielce prawdopodobne, że bandyckie zestrzelenie przez Turków rosyjskiego samolotu zostało przez MŻ wymuszone na władzach Turcji szantażem.

z19240559Q,Wczorajszy-protest-przed-ambasada-Rosji-w-Ankarze- Wczorajszy protest przed ambasadą Rosji w Ankarze przeciwko wspieraniu przez Rosję reżimu prezydenta Baszara al-Asada. Demonstranci domagali się m.in. opuszczenia Syrii przez wojska rosyjskie. – Kto zatem zorganizował tę akcję? Turcy, którzy jako członek NATO – zgodnie z deklaracjami szefów NATO i władz USA – winni walczyć z PI? PI -? Kto – ?

Zdecydowane i skuteczne działania militarne Rosjan w Syrii w niszczeniu PI – czytaj terrorystów MŻ -, wzbudziły w Waszyngtonie – w stolicy światowego terroryzmu – popłoch i desperację.
MŻ widząc, że jego agresja w Syrii musi się skończyć fiaskiem – nie jest w stanie zastąpić terrorystów PI nowymi terrorystami z ad hoc wymyślonego państwa kurdyjskiego lub Turkmenistanu. Stąd MŻ poniżony i obnażony w swoich zbrodniczych działaniach przez Rosję przed światową opinią, posuwa się do aktów terroryzmu i bandytyzmu: zamach bombowy lub zestrzelenie cywilnego samolotu rosyjskiego nad Egiptem i zestrzelenie rosyjskiego samolotu nad Syrią, który bombardował terrorystów PI.
A przecież MŻ od dawna w swoich powszechnych na Zachodzie mediach utrzymuje, że walczy z PI i bombarduje jego pozycje tyle, że zamiast bomb na terrorystów spadają broń, amunicja i inne zaopatrzenie niezbędne do prowadzenia wojny z Syrią.

MŻ nie ma nic na swoje usprawiedliwienie.
Żydowskie władze w Warszawie i ich powszechne media również nie mają nic na usprawiedliwienie poparcia bandyckiej polityki MŻ i USA oraz realizowanie tego poparcia pod polską banderą.
Za te zbrodnię stanu muszą być kiedyś rozliczone.

Polscy katolicy wsłuchani w głos hierarchów Kościoła, którzy popierają PO, PiS, unijną integrację, integrację Polski z Zachodem, błogosławią wojskowe misje polskich żołnierzy wspierających amerykańskich agresorów, winni mieć świadomość, że ich pasterze pośrednio nie tylko popierają, ale także uczestniczą w polityce zbrodni i światowego terroryzmu MŻ.

 
Dariusz Kosiur

Reklamy

16 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

16 responses to “Żydzi z USA grają już tylko znaczonymi kartami

 1. Dziś jak donoszą madia, Rosja sprowadziła do Syrii system rakietowy S-400…
  To jest bardzo wymowne dla natowskej bandy…Niech teraz sprubują prowokacji…
  Wczoraj oglądałem rozmowę w reżydówce TVP z Czempińskim i gen. Skrzypczakiem…i byłem zaskoczony że Skrzypczak oficjalnie wyznał, że dla niego nie ma różnicy między tkzw. ‚racjonalną’ opozycją anty rządową w Syrii, a PI… są to ci sami terroryści, dzihadyści…dla Kraśko aż migdał skoczył…Kolenda-menda z TVN mówi iż …Rosja ma inne cele, a ‚cywilizowany świat’ inne…oczywiście jakie cele ma ten ‚cywilizowany’ świat o tym głośno się nie mówi…Ale kto ma trochę rozumu to wie, że ten ‚cywilizowany’ świat od roku ‚bombarduje’ PI, a PI coraz bardziej rośnie w siłę…Rosja z kolei jeden miesiąc i PI idzie w rozsypkę…Więc jakie cele ma ‚cywilizowany’ świat?….Jak pisałem już za takie szczekanie Kolendzie należy się w pysk!

  Prezydent Putin już oficjalnie mówi, że za PI i terroryzmem stoi Turcja czyli Nato, czyli USrael….
  Tak więc dla MŻ pętla się zaciska..Zobaczymy co będzie po ‚szczycie klimatycznym’…I co stanie się z Izraelem…który jak widać nie chce za wszelką cenę dopuścić do tego ‚szczytu’….
  Prawdopodobnie za fasadą ‚klimatu’ może dojść do wielkiego przetasowania…w kontekście śmierci Rockefellera i Rothschida…
  Zobaczymy..

  Polubione przez 1 osoba

 2. Franz

  A co teraz z gazociągiem południowym???

  Polubienie

 3. Franz

  PS- pamiętacie to:

  Polubienie

 4. volviak19

  Witajcie, wklejam tu bełkot arcybiskupa Gądeckiego, żebyśmy nadstawiali drugi policzek:
  „– Mamy obowiązek być wrażliwym na człowieka, który jest od nas słabszy. Słabszy od nas jest przede wszystkim człowiek Obcy. Nieważne kim jest Obcy, my mamy obowiązek jemu pomóc – komentował te słowa naczelny rabin Polski Michael Schudrich.

  W swojej refleksji nad tym cytatem z Pisma Świętego abp Gądecki zwrócił uwagę, że Stary Testament kazał traktować drugiego człowieka „jak siebie samego”, podczas gdy zgodnie z Nowym Testamentem „miłować w sposób chrześcijański oznacza, postawić drugiego człowieka nie na tym samym poziomie co nas, tylko wyżej”. – To jest nic innego niż miłosierdzie – zaznaczył.

  Następnie hierarcha nawiązał do wydarzeń, jakie 18 listopada miały miejsce we Wrocławiu, gdy podczas manifestacji zorganizowanej m.in. przez Obóz Narodowo-Radykalny, spalono kukłę symbolizującą Żyda.

  – Pytamy, skąd się to bierze. Wydaje mi się, że z tego samego ducha, z jakiego wynikał nacjonalizm socjalistyczny. Z tego ducha, który nie ma w sobie nic chrześcijańskiego, dlatego, że gdy mówimy o odwoływaniu się do patriotyzmu, to musimy sobie jasno powiedzieć, że patriotyzm to jest to uczucie, w którym kochamy swoich bliskich, nie nienawidząc innych – mówił abp Gądecki. – Nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu – podkreślił.

  Hierarcha mówił też o współzależności między judaizmem, chrześcijaństwem i islamem. Wyjaśniał, że między religią żydowską a chrześcijaństwem istnieje nierozerwalna więź wynikająca nie tylko ze wspólnego źródła tych religii, ale również z późniejszego nawiązywania do tych samych myśli filozoficznych.”

  Nie ma nadstawiania 2 policzka, od teraz w Polsce obowiazuje prawo Hammurabiego: „oko za oko, ząb za ząb”
  Przez religię katolicką, która jest wymyślona przez żydów, następuje unicestwienie białych ludzi- więc trzeba się ocknąć, wstawać i walczyć!!

  Polubienie

 5. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  volviak , a idz w pizdu z tym Gądeckim . Syf i wodorosty = jego wypowiedz.Szkoda czasu na to gówno . Jak jest piekło facet tama trafi . Pewne jak w banku.

  Polubienie

 6. Bat na syjonistów to NOWE PRAWO, które odbierze im monopol na wyłączną kreację pieniądza. Bankierzy – WSZYSCY – to syjoniści.

  Polubienie

 7. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  I pewnie zrobi to PIs – Da .

  Polubienie

 8. Emanuel

  „Można przecież uznać fakt, że w stosunkach między narodami nie ma słuszności i krzywdy że jest tylko siła i słabość.”

  Polubienie

 9. Wpisuję, wpisuję..i nie chce się wpisać..

  Polubienie

 10. Pingback: Żydzi z USA grają już tylko znaczonymi kartami | komp13

 11. Pingback: Kto stoi za próbą zamachem stanu w Turcji? | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 12. Pingback: Kto stoi za próbą zamachu stanu w Turcji? | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s