Kto jest reżyserem nowego, geopolitycznego spektaklu?

img_47162_1_mOstatnie kilka dni spędziłem w Moskwie, gdzie na zaproszenie organizatorów wziąłem udział w Kongresie poświęconym najbardziej zapalnym problemom geopolitycznym początku XXI wieku. Wkrótce zrelacjonuję przebieg Kongresu, który był niezwykle interesujący w każdym ze swoich aspektów.

Jako gość z Polski spotkałem się z olbrzymią życzliwością, mimo, że właśnie w tym czasie kanał telewizyjny Rosja24 pokazał relację z Polski o kolejnym barbarzyństwie polegającym na zdemolowaniu nagrobków żołnierzy rosyjskich, jeśli dobrze usłyszałem w Garwolinie.  Byłem zatem nieco zaskoczony zaufaniem jakim obdarzyli mnie organizatorzy – prosząc o oficjalne wystąpienie i umieszczając je ad hoc w programie Kongresu. Raz jeszcze dowodzi to, że Rosjanie są pragmatyczni i nie są małostkowi, choć odnotowują każdy przejaw anty rosyjskości.

Michałkow

Wieczorem w piątek, w hotelu, po obradach Kongresu, we wspomnianym kanale Rosja24 obejrzałem audycję z autorskiego cyklu reżysera Nikity Michałkowa ( Besogon.TV), którą chciałbym zarekomendować.

PZ

 

 

Reklamy

7 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

7 responses to “Kto jest reżyserem nowego, geopolitycznego spektaklu?

 1. Pingback: Kto jest reżyserem nowego, geopolitycznego spektaklu? | Pekok Antylichwiarz

 2. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  MOJA OBRONA BOHATERA NARODOWEGO EDWARDA GIERKA JAKO ODPOWIEDZ NA WYPOCINY KUTASA SYJONISTYCZNEGO Z KANADY O KSYWKACH AUTOSTRADA , TORONTO.
  EDWARD GIEREK – UCZ SIE NA PAMIĘC SYJONISTO:
  EDWARD GIEREK NIGDY NIKOGO NIE POBIŁ-CHOĆ BYŁ KAWAŁ CHŁOPA-A CO DOPIERO ZABIŁ-TO BYŁ NAPRAWDĘ DOBRY CZŁOWIEK.AFERA MIĘSNA TEŻ GO NIE DOTYCZYŁA-TEN CZŁOWIEK W STOSUNKU DO BOLKA I DONALDA TUSKA ORAZ CAŁEJ RESZCIE TEJ BANDY BYŁ ANIOŁEM Z AUREOLĄ NAD GŁOWĄ,A STOSUNKU DO TAKICH POLSKICH DUCHOWNYCH JAK TEN OJCIEC MACIEL/NIE POLAK/BYŁ ARCHANIOŁEM.NA EDWARDA GIERKA NIE BYŁO ŻADNYCH HAKÓW-NIE KRADŁ,NIE ZDRADZAŁ ŻONY,BYŁ UCZCIWY ITD.JAK SOBIE MYSLISZ-MIAŁ POWIESIĆ GUMUŁKĘ I ROZSTRZELAĆ JARUZELSKIEGO….ON MIAŁ WIĘCEJ WROGÓW W WARSZAWIE NIŻ TY WŁOSÓW NA GŁOWIE-NO CHYBA,ŻE JESTEŚ ŁYSY.DZISIAJ DLA BOLKA,DONKA,BRONKA,MICHNIKA I CAŁEJ TEJ FERAJNY-TEN ZOMBI JARUZELSKI JEST CACY,A BOLEK CHODZI DO SZPITALA BY GO W STOPY CAŁOWAĆ.WIESZ JAK WIELKICH MIAŁ GIEREK WROGÓW-TO CI POWIEM-PODCZAS STANU WOJENNEGO,JARUZELSKI TRZYMAŁ BOLKA W LUKSUSOWYM KURORCIE I KARMIŁ FRYKASAMI ORAZ POIŁ KONIAKAMI-GIEREK ZAŚ SIEDZIAŁ W NORZE O GŁODZIE I CHŁODZIE.WIESZ CO PRZYJACIELU-A ODPIEPRZ TY SIĘ OD GIERKA-BO NIC O NIM NIE WIESZ.GDYBY POLSKA MAŁA TERAZ TAKICH 20 GIERKÓW TO INACZEJ BY STAŁA.NA ZAKONCZENIE-GIEREK BYŁ GOJEM-MÓWI CI TO COŚ DEBILU ŚCIERWO KANADYJSKIE .

  Polubienie

 3. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  Głupi Żydku , a taki był twój pies piękny amerykańsko – syjonistyczno – masoński . Wielka szkoda o la Boga . Piepszony mason jakby zabito 100 gojów tak by się nie przejął , jak po zabiciu pieska . Szkoda ze ten pies jaj ci nie obgryzł jak żył głupi profesorku .
  Psa tylko szkoda .
  https://forumemjot.wordpress.com/2015/03/01/zyd-hartman-do-polakow-miliony-was-chamy-miliony-i-co-my-mamy-z-wami-zrobic-ale-przyjdzie-na-was-czas-a-jak-nie-na-was-to-na-wasze-dzieci/

  Polubienie

 4. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  Polubienie

 5. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  Żydowska kurwa grozi moim dzieciom i wnukom w moim własnym kraju . Do tego doszło . Tylko rusz moje dzieci i wmuki żydowski kutasie to sklonujemy Adolfa .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s