Żydo-rząd PiS chce broni atomowej NATO w Polsce

ww.wr_Szef MSZ, W.Waszczykowski, zażądał w środę, by anulować pakt założycielski z 1997 roku tak, by wojska NATO mogły stale stacjonować w Polsce.

Syjonistyczny jastrząb, czy raczej kreatura i idiota? – D.Kosiur

za:  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/11/27/russland-alarmiert-polen-will-stationierung-von-nato-atomwaffen/

Tłumaczył:  Zygmunt Bialas

„Rosja zaniepokojona: Polska chce rozmieszczenia broni atomowej NATO” to tytuł artykułu, zamieszczonego w „Deutsche Wirtschafts Nachrichten”.

Rosja zareagowała na żadanie Polski o stałą obecność NATO (na jej terenie). Nowy rząd apeluje o zniesienie umowy podstawowej między NATO i Rosją. To pozwoli na rozmieszczenie broni jądrowej w Polsce. Cały europejski system bezpieczeństwa byłby więc nieaktualny.

Rosyjskie MSZ wyraziło zaniepokojenie z powodu żądania nowego rządu polskiego, które stoi w sprzeczności z trwałymi podstawami zachodniego sojuszu. „Uznajemy te oświadczenia za bardzo niebezpieczne i prowokacyjne” – powiedziała rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa w czwartek w Moskwie.

Russlands Präsident Wladimir Putin am Donnerstag in Moskau. (Foto: EPA/ALEXANDER ZEMLIANICHENKO)

Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin

Nowy polski minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski zażądał w środę, by anulować pakt założycielski z 1997 roku tak, by wojska NATO mogły stale stacjonować w Polsce. Waszczykowski powiedział, że umowa ta stwarza ‚nierówność’ między nowymi i starymi członkami paktu. Zacharowa ostrzegła więc, że uchylenie konwencji może „doprowadzić do upadku istniejącego systemu bezpieczeństwa w Europie”.

Polskie MSZ odpowiedziało w czwartek wieczorem, że Moskwa „wyraźnie źle zrozumiała słowa Waszczykowskiego, który nie odnosił się do paktu założycielskiego z 1997 roku, lecz do politycznych oświadczeń NATO w sprawie rozmieszczenia dużych jednostek wojskowych w Europie Środkowej”.

Faktycznie nie pierwszy raz NATO i Polska lansują współpracę, skierowaną przeciw Rosji. Umowa NATO – Rosja stanowi, że starsi członkowie NATO nie mają zamiarów, planów ani powodów, by rozmieszczać broń atomową na terytoriach nowych członków, takich jak Polska, Węgry czy kraje nadbałtyckie. Stwierdza również, że NATO nie będzie zapewniać obrony przez to, że będą stacjonować dodatkowe siły bojowe.

Rosja widzi to jako zakaz rozmieszczania stałych rozmieszczania stałych baz w Europie Wschodniej. Polska od dawna patrzy nieufnie na politykę zagraniczną Rosji i ta nieufność wzrosła wraz z nadejściem nowego rządu.

NATO pracuje od dłuższego czasu nad rozszerzeniem swego obszaru działania. Nowy polski rząd wychodzi naprzeciw oczekiwaniom sojuszu wojskowego. I tak nowy prezydent Andrzej Duda powiedział w maju br., że chce mniej UE i więcej NATO.

Już w sierpniu 2014 roku ówczesny premier i obecny przewodniczący UE Donald Tusk zaproponował, by wypowiedzieć pakt założycielski NATO – Rosja. W tym czasie agresja NATO przeciw Rosji przybierała z powodu Ukrainy na sile.

Po zestrzeleniu rosyjskiego odrzutowca przez Turcję, członka paktu, jest atmosfera szczególnie napięta. Rosja zażądała od USA, by te zrozumiale wyjaśniły, czy amerykańskie wojsko było wcześniej poinformowane o zestrzeleniu samolotu. Turcja odmawia Rosji wydania dokumentów, związanych z tym wydarzeniem.

Bezpośrednio po zestrzeleniu ogłosiło NATO, że prawdziwe są informacje Turcji o tym, że samolot został strącony nad jej terytorium. Nieco później Amerykanie stwierdzili, że bombowiec został zestrzelony nad Syrią.

TE  NIEPRZEJRZYSTE  GRY  W  DYSKUSJI  O  BRONI  JĄDROWEJ  DLA  POLSKI  MOGĄ  DOPROWADZIĆ  DO  WYRAŹNEJ  REAKCJI  ROSJI.  UŻYCIE  BRONI  ATOMOWEJ  NA  TERENIE  EUROPY  PRZYNIOSŁOBY  KATASTROFALNE  SKUTKI  (podkreślenie moje – ZB).

_____________________________________

Mówi o tych zagrożeniach Grzegorz Braun w poniższym wideo:

 

 

Pod filmem na YouTube zamieszczone jest streszczenie 35-minutowej wypowiedzi reżysera i polityka Grzegorza Brauna:

„Trwają przygotowania do III wojny światowej, która rozegra się między Chinami a USA na Pacyfiku. Wcześniej jednak Amerykanie muszą uporządkować swe sprawy w Europie i na Bliskim Wschodzie. Jedną z nich jest stojąca pod znakiem zapytania przyszłość Izraela. Możliwym wariantem jest instalacja w Polsce nowego ośrodka władzy powstałego w efekcie spłaty żydowskich roszczeń. Kto ma bowiem kapitał, ten ma władzę.
Historia dowodzi, ze żydzi w Polsce byli wyjątkowo lojalni wobec wszystkich okupantów. Dowodzi to zatem, że idealnie nadają się do roli żyrantów amerykańskich interesów w Europie Środkowej. Z kolei bazy USA na terenie naszego kraju mają być gwarantem tego ładu na wypadek, gdyby naród polski się przebudził”.

Trzeba tu jeszcze przytoczyć recenzję blogera @lorenco, dotyczącą przedstawionego filmu:

„3/4 w wypowiedzi G. Browna jest prawdą, reszta to rzeczywiście – jak sam Brown zastrzega – teorie, a ja, z całym szacunkiem do pana Browna, określę, jako brednie. Niemcy, jak nas traktowały i traktują, widać. Jak USA traktują Niemcy, też widać – sznureczek zależności.

Rosja w ogóle nie traktuje Polski. Gdyby nie różne wyczyny na wagę brzęczącego komara, to nie ma takiego kraju dla Rosji jak Polska samodzielna. Jest Unia Europejska i Rosja rozmawia z przywódcami UE. A że UE jest uzależniona od USA, to tylko to Rosję boli.

Czy Pan Braun liczy na to, że ktoś nas uratuje przed byciem Polin czy Judeopolonią – jak zwał tak zwał? USA są zażydzone po pachy, a Rosja? Może Rosja ma zapłacić za nas żydowskie roszczenia, aby się żydzi od nas odczepili? Za Katyń, za Smoleńsk, za NKWD, za wywózki na Sybir i zabory? To rząd PIS-u niech sporządzi rachunek i niech przedstawi Rosji.

Co do wojny USA – Chiny: USA mają NATO, natomiast Chiny są we współpracy gospodarczej i wojskowej m.in. z Rosją i Indiami, jeśli wymienić te największe kraje świata. I jak gdzieś czytałem, rząd USA nie ma kasiory, aby kupować odpowiednią ilość pocisków i bomb na niszczenie tzw. Państwa Islamskiego, a co dopiero na wojnę z Chinami”.

za stroną: http://zygumntbialas.neon24.pl/post/127686,co-sie-dzieje-w-polsce-29-11-2015

22 Komentarze

Filed under Bez kategorii

22 responses to “Żydo-rząd PiS chce broni atomowej NATO w Polsce

 1. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  A ci debile wiedzą jak się z tym obchodzić . Przecież ten cały PIs- da to dzieci 5 letnie . Moja wnuczka 7 letnia ma więcej rozumu jak ten rydzykowy Waszczykowski . Tragedią tego narodu jest to ,ze rzadzą nim takie ćwoki .

  Polubione przez 1 osoba

 2. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  Po przecież to nie są ludzie rozumni . Dawać dodę ona będzie lepszym ministrem .

  Polubione przez 1 osoba

 3. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  durny PIS po co ci atom? . wypozysz tego bohaytra i po Putinie bu bu ha ha ha .

  Swoja drogą myslałem , ze ten doradca USA Singera wystraszy Putina , a tu gówno , ale skoro on ma gębę jak dziecko to czy mógł prezydenta Rosji wystraszyć ?

  Polubione przez 1 osoba

 4. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  bo gdyby Singer zatrudnił takiego doradcę Putin i Rosja juz by była nasza . Władimir na sam widok tego doradcy blagałbym o litość a Waszczykowski i Kalkstein dostaliby orgazmu z radości .

  Polubione przez 1 osoba

 5. Pingback: Żydo-rząd PiS chce broni atomowej NATO w Polsce | Pekok Antylichwiarz

 6. woytas

  Panie Edwardzie, jak zawsze dowcip ma Pan przedni :-). Moje uszanowanie. Pozdrawiam

  Polubienie

 7. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  jezeli o mnie chodzi to ja nie edzio

  Polubienie

 8. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  a antysyjonista YETI ze stalowymi jajami jako bat na syjonistów.

  Polubienie

 9. Superman żaden przeciwnik, wystarczy AK z kulami pokrytymi kryptonitem i po gieroju. A teraz tak na poważnie. Dużo plotą PiSiory o potędze polskiego wojska, prężą muskułki, ale to śmiech na sali. Byłem na święcie wojska polskiego, i jak zobaczyłem te cukrowe laski z gwiazdkami na ramionach to ogarnęło mnie rozbawienie. Takie wojsko padłoby 4 razy szybciej niż Francja wobec Niemiec w 1940. Niemcy obecnie mają niewiele lepsze wojsko, więc Rosja gdyby chciała za ciosem by poszła i parę minut po Warszawie znowu nad Bramą Brandenburską powiewałaby ich flaga. Jedyne lekarstwo na potężną armię to pobór na starych zasadach, a oficerowie powinni wywodzić się tylko z drogi szkolenia podchorążych jak kiedyś w SPR. Te cukrowe dziumdzie zapewne spuchłyby pod ostrzałem i wytraciły ludzi w poważnej walce z poważnym wrogiem, a nie dużo słabszymi grupkami arabskich partyzantów. Poza tym najważniejsze, jedyne wyjście w obecnej sytuacji to opuszczenie tego całego NATO i przejście do sojuszu z Białorusią i Rosją. Inna droga to zguba i zwasalenie Polski zachodniemu żydolewactwu.

  Polubione przez 1 osoba

  • Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

   Wspaniały wpis . Serdeczne dzięki . Masz rację to polskie wojsko to syf i wodorosty po 26 latach dządu syjonu . Cała kupa tam sukienkowych co to w ciągu 5 minut dostają generała . Odmawiają zdrowaśki i litanie wchodząc w dupę klechom i nic poza tym . Armia zawodowa ma sens tylko w krajach cholernie bogatych a nie w biednych pizdrykach jak Polska , bo kończy to się tym jak się kończy . Troszkę towarzystwa jest o jakimkolwiek pojęciu , ale ich pejsaci wysłani do Afganistanu itp , aby bronili tam interesów wuja Sama . Prezydent o głupim usmieszku morda 10 letniego dziecka , kobita premier , która pojęcia nie ma o rządzeniu , ot po prostu zwykła kukiełka co to robi co każą , doradca min MON – gęba wygląd chłopaczek z przedszkola – wziąść GILLETTE nożyk i piankę ogolić jaja i do przedszkola , jakiś Waszczykowski – to juz totalny matol . Szkoda mi tego kraju , ale może prawie 40 mln naród na to zasłużył , aby rządzil nim Benny Hill . Pytanie nie jest retoryczne .

   Polubienie

   • Niestety, „nasze” „rządy” to nie Benny Hill, ale już pełny Monty Python. Reszta pełna zgoda. Dodam, że przepisy w wojsku zmieniają się co 2 lata, na coraz to gorsze. 3 lata temu zaaplikowałem do studium oficerskiego i byłem rozpatrywany, teraz już nie bo „nie mam odpowiedniego wykształcenia”. To niech spadają na drzewo. Nie będę tłumokiem co go będzie cizia z wymalowaną gębą poganiać przez 10 lat. Jestem inżynierem energetyki jądrowej, i w świetle przepisów sprzed 4 lat powinienem mieć wstęp do studium oficerskiego. Poza tym okazuje się, że mamy 200 absolwentów, co w armii zawodowej nie przydzielili im plutonów z braku kadr, przez co ci dyplomowani porucznicy zatrudniani są w policji jako zwykli posterunkowi. Kpina.

    Polubienie

   • Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

    Dziękuje za odpowiedz chętnie czytuje twoje wpisy panie Piotrze . Według mnie w wojsku jest syf – jeden z powodów – każdy minister MON od 89 roku był idiotą nie znającym się na wojsku . To jest jedna z przyczyn burdelu w siłach zbrojnych . każdy z nich uważa się za fachowca , a naprawdę to totalny amator , który gdzieś tam cos liznął ,a uważa się za wielkiego speca – stąd w armii budel . Pytanie ktos to roni specjalnie , aby to wojsko juz całkowicie rozpiepszyć , czy to tylko głupota ? Może ktoś odpowie .

    Polubienie

   • Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

    Nie będę golosłownym – Pejsaty Singer . spec od armii ? od kiedy? . Piepszy tylko w tym TRWAM . Udaje wielkiego speca u tego Rydza . Zaproszą jeszcze paru przydupasów i pierdolą o armii u rydzola kreując się na wielkich speców .

    Polubienie

   • Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

    Swoją drogą na debilnej pejsatej TV leci taki debilizm jak policjanci i policjantki . Kto wie może niejeden tam porucznik robi za posterunkowego i ściga bandytów . To gówno podobno ogląda cała masa gojów . Robili jakieś badania oglądalności , a potem wielkie zdziwienie , bo Polak głupi jak but .

    Polubienie

  • Dokładnie.
   Raz, gdybym został premierem, i tworzył rząd, Ministrem Wojskowości i Obronności (nie Obrony Narodowej, ale z możliwością zadania kontrataku), zostałby w rządzie ktoś, kto był oficerem w stopniu co najmniej podpułkownika (czy tam lejtnanta pułkownika). Gdyby kogoś takiego nie było, rozpisałbym konkurs skierowany do pułkowników, komandorów, generałów i admirałów i spośród chętnych wytypował tych z najlepszymi rozwiązaniami, z którego wyłoniłby się minister i jego zastępcy. Tymczasem rządy po 1989 traktują MON jako synekurę dla swoich.

   Dwa, te seriale to lipa. Raz, tytuł, „policjantki” na początku to kpina, bowiem większość idących na akcję to mężczyźni, kobiety najwyżej siedzą w samochodzie. Jak jedna kobieta na 10 tysięcy przypadków coś osiągnie, to robią z tego medialny szum i tworzą atmosferę, jakby było to normą i udział kobiet był niemal równy męskiemu. Co do samego zaangażowania stopni, to rzeczywiście bywa tak, że oficer nawet prochu nie powącha, i może słabiej znieść widok trupa, albo nawet rannego, niż przeciętny ratownik medyczny. Takim mamy oficerów, wyłonionych ponoć „spośród najlepszych” w „testach sprawnościowych”. i „testach języka angielskiego” To, że ktoś zrobi 20 podciągnięć i przebiegnie kilometr w czasie do 3 minut nie oznacza, że będzie lepszym oficerem od tego, co zrobi 5 podciągnięć i przebiegnie kilometr w 4 minuty, bo się może okazać, że na ringu wgniótłby w parkiet tamten drugi, grubszy, tego pierwszego, wyćwiczonego mamisynka.

   Polubienie

 10. Lobti

  Ksiazka Weisera podaje wedlug pulkownika Kuklinskiego ze tak rozumieli sytuacje strategiczna w Europie polscy oficerowie sztabowi i wiedzieli ze Polska jest smiertelnie zagrozona planowanym sowieckiem atakiem na zachodnia Europe – atakiem o ktorym decydowala wylacznie Moskwa. Polska nie miala zadnego wplywu na decyzje moskiewskie i byla „w obliczu eksterminacji bez jakiejkolwiek reprezentacji”.

  Polubienie

 11. Linia frontu na ‚flance wschodniej’ narazie nie jest zagrożona ..Druga drużyna sił polskich pod dowódctwem gen. Polko zlikwidowała dwa gniazda rosyjskiego oporu czyli dwa pomniki armii czerwonej…Minister Macierewicz ma zwołać konferencję prasową aby nakreślić sytuację na ‚froncie’…Na razie strat większych nie zanotowano..-uszkodzeniu uległ džwig i dwa młoty pneumatyczne..
  Jak donosi oficer sztabowy pozostało jeszcze kilgadziesiąt pomników…
  W tej sprawie udał się do Brukseli mr. Waszczykowski na specjalną naradę NATO…
  Walki trwają na jednym z cmentarzy i miesteczku koło Białej Podlaskiej…
  ‚Wróg’ stawia zaciekły opór…jak się okazuje pomniki wykonano ze stopu tytanu i materiałów nie pochodzących z naszego układu słonecznego…
  Rozważa się by skierować tam grupę specjalną Ochrony Terytorialnej Kraju pod dowódctwem Szeremietiewa…
  Rząd z Kaczyńskim i Szydło na czele zaniepokojony jest że pomników i ‚gniazd oporu’ może być jeszcze więcej…szykowane jest więc wdrożenie grup rozpoznawczych z jednostki GROM pod dowódctwem Czempińskiego…
  W kościele MARIACKIM ..przy biciu dzwona Zygmunta..kard.Dziwisz i Głódź /faszka/…odprawili mszę za ojczyznę…

  Polubienie

 12. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  WSPANIALY WPIS PANA PIOTRA MARKA . DZIEKUJE.
  Wspaniały wpis . Serdeczne dzięki . Masz rację to polskie wojsko to syf i wodorosty po 26 latach dządu syjonu . Cała kupa tam sukienkowych co to w ciągu 5 minut dostają generała . Odmawiają zdrowaśki i litanie wchodząc w dupę klechom i nic poza tym . Armia zawodowa ma sens tylko w krajach cholernie bogatych a nie w biednych pizdrykach jak Polska , bo kończy to się tym jak się kończy . Troszkę towarzystwa jest o jakimkolwiek pojęciu , ale ich pejsaci wysłani do Afganistanu itp , aby bronili tam interesów wuja Sama . Prezydent o głupim usmieszku morda 10 letniego dziecka , kobita premier , która pojęcia nie ma o rządzeniu , ot po prostu zwykła kukiełka co to robi co każą , doradca min MON – gęba wygląd chłopaczek z przedszkola – wziąść GILLETTE nożyk i piankę ogolić jaja i do przedszkola , jakiś Waszczykowski – to juz totalny matol . Szkoda mi tego kraju , ale może prawie 40 mln naród na to zasłużył , aby rządzil nim Benny Hill . Pytanie nie jest retoryczne .

  Polubienie

 13. Chutor

  “Żydo-rząd PiS chce broni atomowej NATO w Polsce”
  Aby bronic Rosje?

  Jelcyn ciagle pijany. Przy takim naczalstwie drzyjcie
  narody bo Jelcyn w pijackim amoku moze uzyc broni
  atomowejiii juz po wszystkim.
  Bez wiekszej praktycznej logiki mozna wywnioskowac,
  ze inne mocarstwa nuklearne nie mogly sobie pozwolic
  na takie igraszki. Jednakze, z uwagi na rozbicie
  imperium rosyskiego (ZSRR „upadlo” na schadzce w puszczy bialowieskiej). A wiec Rosja nie tylko upadla ale
  i bron atomowa jako podpora mocarstwa musiala zostac
  wykluczona spod kontroli rosyjskiej. Oczywiscie pozostaje
  pytanie lub wyznanie wiary, ze Rosja jest panstwem
  niezaleznym; skoro tu i tam istnieje wolnosc wyznaniowa
  wiec kazdy moze sobie to przyjac za wiarygodne wedlug wlasnego widzimisie.
  W miedzyczasie gospodin Putin uwalnia Syrie i zapedza w kozi rog NATO. Mapy polityczne swiata zmieniaja sie drastycznie w ciagu ostatnich kilku tysiecy lat. Oto jest pytanie:
  czy wojna w Syrii jest o usuniecie obecnej wladzy czy tez
  o usuniecie jej ludnosci. To drugie jest namacalne.
  Opuszczone i zdziczale pola ktos musi przygarnac, a moze z pomoca przyjda Otomanie z polnocy i Izraelczycy z poludnia?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.