Warszawa – miasto pod tymczasowym żydowskim zarządem

z17961473Q,Rondo-Dmowskiego---wedlug--planow-ratusza-ma-zniknŻydowskie władze stolicy planują likwidację Ronda im.Romana Dmowskiego. Rondo zastąpią skrzyżowaniem, ale imię Romana Dmowskiego zniknie z centralnego miejsca stolicy.

 

Pierwszy raz upamiętnienie centralnego skrzyżowania w Warszawie imieniem Romana Dmowskiego zaproponowała w 1993r. niezależna akcja społeczna. Jednak żydostwo mające w radzie miasta większość odrzuciło tę propozycję.
Dopiero w 1995 roku decyzją Rady Warszawy rondo nazwano imieniem przywódcy przedwojennej Narodowej Demokracji – Romana Dmowskiego. Prawdopodobnie po wyborach samorządowych w 1994r. syjonistyczny element żydowski nie posiadał zdecydowanej przewagi.

Dwadzieścia lat Żydzi zastanawiali się jak usunąć R.Dmowskiego z centrum miasta.

55_bigŻydowski szowinizm dotknął także pomnika R.Dmowskiego. Żydzi w ogóle nie chcieli dopuścić do jego odsłonięcia, ostatecznie zgodzili się ustawić go w krzakach na znacznie obniżonym cokole przy placu Na Rozdrożu.
Przeciwko powstaniu pomnika – został odsłonięty w 2006r. – protestowały takie syjonistyczne kreatury, jak się M.Edelman, czy M.Janion. Nie zgadzali się na wprowadzenie do polskiego panteonu człowieka, którego program polityczny według nich „opierał się na nienawiści”. Twierdzili, że „nazwisko Dmowskiego nierozerwalnie wiąże się z ideologią rasizmu, szowinizmu, egoizmu narodowego, a nade wszystko z antysemityzmem”.

Gdyby „nienawiść do innych nacji” przyjąć jako kryterium przyznawania obywatelstwa, to Żydzi nigdy by go nie otrzymali w żadnym państwie świata.

Jednak pomnik, z żydowskiej inspiracji podpalany, oblewany farbą, stojący w krzakach, więc prawie niezauważalny, nie drażni ich tak bardzo jak Rondo im. Romana Dmowskiego znajdujące się w centrum Warszawy, w najbardziej ruchliwym miejscu stolicy.

Żyd, S.Bratkowski (po żydowskim zamachu stanu w sierpniu 1980r. prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich do 1990r., współzałożyciel żydowskiej Gazety Wyborczej) w żydowskiej gadzinowej rozgłośni radiowej Tok FM opowiadał swego czasu, że stara się tak planować swoją podróż po Warszawie, żeby nie przejeżdżać przez to rondo. Wyjątek robi tylko, gdy wychodzi z psem na spacer. Wtedy oprowadza psa po wszystkich narożnikach, żeby je obsikiwał.

W końcu Żydzi znaleźli sposób na pozbycie się R.Dmowskiego z centrum miasta, którym zarządzają. Specjaliści z Biura Projektów Rozwoju Warszawy proponują likwidację ronda. W zamian powstałoby zwykłe skrzyżowanie. A więc, to nie żydowskie władze są inicjatorami pozbycia się R.Dmowskiego (-?), tylko jacyś specjaliści. Oto jeden z nich, główny pomysłodawca:

z17526675Q,Slawomir-Monkiewicz--Specjalista-w-planowaniu-tran

 

Sławomir Monkiewicz z Biura Planowania Rozwoju Warszawy, jeden z twórców nowej koncepcji

 

 

 

z17961745Q,Zmiany_na_Marszalkowskiej_i_w_Al__Jerozolimskich

 

Nie będzie już Ronda im.Romana Dmowskiego cieszą się zapewne Żydzi w gadzinówce Michnika http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,17961466,Rewolucja_w_centrum_Warszawy__wezsze_ulice__wiecej.html

I nie ważne, że pokonanie skrzyżowania, zwłaszcza dla skręcających w prawo, stanie się w godzinach szczytu prawie niemożliwe, bo ruch pojazdów będą blokować piesi ważne, że Żydów nie będzie drażniło nazwisko twórcy niepodległej Polski, R.Dmowskiego.
Żydowskie władze odnotują jeszcze jeden sukces. W związku z tym, że część wejść do podziemnego przejścia zostanie zasypana, a zdecydowana większość ruchu pieszego będzie odbywała się na przejściach naziemnych, upadną polskie sklepy znajdujące się w tym przejściu. Nie należy zapominać, że likwidacja polskiej przedsiębiorczości to zadanie priorytetowe wszelkiej żydowskiej władzy w IIIŻydo-RP.

Dariusz Kosiur

1618442_721228464575987_1869788730_n

PS

Listopad 2016. Plac Na Rozdrożu jest obecnie przygotowywany do gruntownej przebudowy, i – zgodnie z zaleceniem izraelskiego ambasadora Davida Pelega – dla pomnika Dmowskiego miejsca na nowym placu ma już nie być.

32 Komentarze

Filed under Bez kategorii

32 responses to “Warszawa – miasto pod tymczasowym żydowskim zarządem

 1. Franz

  „Nie należy zapominać, że likwidacja polskiej przedsiębiorczości to zadanie priorytetowe wszelkiej żydowskiej władzy w IIIŻydo-RP…” – Panie Dariuszu proszę spojrzeć na galerie czy hiper-markety w miastach, pękają w szwach od polskiego ogłupionego bydła, im to wszystko wisi czy to polski przedsiębiorca i czy płaci w Polsce podatki, dla nich nie ma już ratunku a przez nich i dla nas, tu trzeba rozwiązania siłowego bo na głupotę ludzka nie ma i nigdy nie będzie lekarstwa.

  Polubione przez 3 ludzi

  • Problem w tym, że nie dysponujemy taką siłą. Ona musiałaby być na tyle duża, żeby zlikwidować zarówno żydo-reżim IIIRP i jednocześnie nie ulec bratniej pomocy zewnętrznych żydo-reżimów, które mogą jej oficjalnie udzielić zgodnie z istniejącym już ustawodawstwem.
   Naszą szansą powtórka roku 1918, tylko teraz nie chodzi o Niemcy, a o żydowskie USA.

   Polubione przez 1 osoba

   • Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

    Franz facet z kim ty chcesz walczyć chyba za pomoca klawiatury . Wystarczy ze będziesz mial wizytę ABW – dadzą ci zarzuty i posrasz cię w gacie . Pan Dariusz dobrze pisze w każdej chwili mogą wezwać uzbrojony Mosad , Frycków i cię wyjebią na księżyć . Wiesz co piszesz? . Zaręczam ci nikt cię nie obroni , żadni tam pseudonarodowcy . Coś mi się obiło o uszy ,że Kalkstein – PIS -da szykują coś w stylu walki z nietolerancją i nienawiścią w internecie , aby to już niebawem nie był koniec WPS.

    Polubienie

  • Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

   A ty syjonisto Toronto z autostradą do dupy pseudo historyków właśnie zacznij sam myśleć , bo cały czas za ciebie myślą owsiki , które w twoim zadku pasożytują . Zarobiłeś juz autostrado na wigilię opluwając WPS i Gierka . Pewnie na stole u ciebie będzie ładny karpik , sałatki , bigos z kapusty . Pracuj dlalej bo jeszcze kasy na wino i ciasteczko ci brakuje .

   Polubienie

  • Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

   Franz facet z kim ty chcesz walczyć chyba za pomoca klawiatury . Wystarczy ze będziesz mial wizytę ABW – dadzą ci zarzuty i posrasz cię w gacie . Pan Dariusz dobrze pisze w każdej chwili mogą wezwać uzbrojony Mosad , Frycków i cię wyjebią na księżyć . Wiesz co piszesz? . Zaręczam ci nikt cię nie obroni , żadni tam pseudonarodowcy . Coś mi się obiło o uszy ,że Kalkstein – PIS -da szykują coś w stylu walki z nietolerancją i nienawiścią w internecie , aby to już niebawem nie był koniec WPS.

   Polubienie

  • Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

   Marsie , Toronto wracaj już do dupy syjonistów . Robotę swoja wykonałeś . Bez wina się obędziesz . Grunt , że na karpia zarobiłeś . Wolę oborę niż towarzystwo twoich historykierów i syjonistów , gdyż ja krowy i świnki bardzo cenię . One dają pyszne mleczko i szyneczki , kiełbaski , boczuś , a twoi syjoniści i pseudo historycy tylko tworzą smród wokół siebie po spożyciu gówna z hipermarketów i plotą bzdury co nie jest najgorsze . Najgorsze i najbardziej śmierdzące są ich pirdy w stołek w czasie wykładu do otułmanionego małego tłumku ludzi .

   Polubienie

  • Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

   Franz jeszcze jedno – myslisz , że dlaczego oni sobie tu wydumali ten swój Polin . Mieszkają tu tyle wieków obserwują . Po prostu zaobserwowali , że mieszka tu naród z wieloma genetycznymi wadami w większości niezbyt mądry nie licząc wyjątków i mamy to co mamy.

   Polubienie

  • Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

   Mars syjonisto juz nie nudz . Dr cię pałą pzrepędzał a ty dalej swoje . Prędzej świnia niebo zobaczy jak ten twój poseł od Kukiza coś zrobi a już pisanie petycji do filożyda Dudy zakrawa o kpinę . Franz się na te twoje wariactwa nie nabierze . Od mojej polemiki uciekłeć przestaniesz i na WPS udawać patriotę .

   Polubienie

  • Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

   Dodatkowe pytanie ile razy Filożyd Duda wymienił nazwisko Dmowski od momentu objęcia prezydentury a samo nazwisko Piłsudzki juz pewnie 100 razy.

   Polubienie

  • do Toronto, mars, autostrada i jak tam jeszcze cię zwą…
   Odezwał się ten co to rzekomo używa mózgu zamiast rąk.
   Zresztą ty nawet rąk nie potrafisz dobrze użyć, co widać po twojej pisaninie, a co dopiero mózgu. Więc może idź i zwal sobie konika, do czego chyba najlepiej się nadajesz i daj nam tu wszystkim spokój, bo nie mamy ochoty na czytanie twoich bredni…

   Polubienie

  • Franz ma rację. Nie ma co się irytować ale prawda jest taka że ALBO MY ALBO ONI. Pisanie i narzekanie nic tu nie da. Jak zorganizować zalążek Narodowych Sił Zbrojnych? Tu trzeba wysilić mózgownicę. Samemu nie damy rady to pewne. Dlatego trzeba szukać sojuszników. Innego kierunku niż Rosja-Białoruś nie widzę.

   Polubione przez 1 osoba

 2. Pingback: Warszawa – miasto pod tymczasowym żydowskim zarządem « Dziennik gajowego Maruchy

 3. ERROR 404 NSZ

  Kiedyś się mówiło ” kto ma owce, ten ma co chce”. Główny pasterz Polski ( i nie jest nim Jezus) ma owce i będzie miał co chce…
  Chyba, że dobrze wystrzyżone owce tak zmarzną w dupę że się obudzą…

  Polubienie

 4. Jebać Henryka Ptasznika .

  Proszę o odpowiedz pana mgr Kosiura:
  Panie mgr dlaczego żydowładza tak za wszelką cenę chce zbliżenia z Chinami i niemalże wchodzi w dupę tej potędzę ( niedawna wizyta kukły prezia w Chinach ) . To mogą być pożyteczni kretyni w rodzaju rządzących tym krajem , że myślą o rozwaleniu sojuszu Putina z Chinami poprzez ewentualne zbliżenie polsko – chińskie ? . Przecież to debilizm na poziomie 3 letniego dziecka , ale ten Duda to chyba zbyt inteligentny nie jest jak i jego wyborcy .

  Polubienie

  • W kwestii regulaminowej na portalu WPS

   Na naszym portalu przyjęliśmy zasadę, że nie używamy wulgaryzmów – nie ma sensu wchodzić w żydowskie buty. Zatem prosimy Pana o zastosowanie się do naszych standardów. (Ostatecznie dopuścimy formę J… Henryka itd.)
   __________________________________________

   Rzeczywiście trudno uwierzyć w taki zamysł, ale „tonący brzytwy się chwyta”, więc Żyd kombinuje na wszelkie sposoby.
   Wydaje się jednak, że wizyta byłego kapciowego L.Kaczyńskiego w ChRL była próbą wywiązania się PiS wobec elektoratu. Podpisano z ChRL umowy na dostawy z Polski mleka (nie wiem tylko, czy producent mleka to polska firma -?), więc PiS chce zrobić sobie dobry wizerunek, że coś zrobił dla polskiej wsi.

   Polubienie

 5. Jebać Henryka Ptasznika .

  Ciekawostka :
  Wczoraj pejs TV zaczęła transmitować obrady tego bałaganu . Ogłądałem 3 minuty . Kalkstein siedzi na krześle jakby był cesarzem rzymskim Kaligulą nadęty jak paw a wokoł niego skaczą i pupcię mu liżą goje.
  Dla nas są wspaniałe wieści .
  1. W 2015 roku Kalkstein to juz stary dziad .
  2. Nie zostawi małych Kalksteinków , bo Polska by już tego nie przeżyła . Chociaż wiele lat temu pejsate media próbowały go połączyć z koleżanką klubową bodajże niejaką Szczypińską . Mnóstwo było informacji w PEJS TV na ten temat . Na szczęście nic z tego nie wyszło i dla dobra przynajmniej mojej osoby małe Kalksteinki nie przejma palęczki po ojcu , a to znakomita wiadomość .

  Polubienie

 6. Jebać Henryka Ptasznika .

  Oto przykład pozytywów II RP przed zmachem majowym niejakiego bohatyra pejsatych:
  http://demotywatory.pl/4467090/Moze-i-II-RP-byla-zacofana

  Polubienie

 7. Jebać Henryka Ptasznika .

  Dlaczego Międzynarodowy Żyd pozwala dozynać Bolka . Może pan Dariusz odpowie w paru zdaniach , bo nie wierzę , aby PIS – da robiła to bez zgody anglosaskiego żydostwa.
  Być może doszli do wniosku , że Bolek to już gówno i nie ma sensu dalej podtrzymywać legendy ?.
  UMARŁ KRÓL NIECH ZYJE KRÓL !!!!! WEDŁUG TEJ ZASADY.
  http://wpolityce.pl/polityka/273673-bedzie-sie-dzialo-ipn-odtajnia-akta-komisji-ciemniewskiego-donosy-tw-bolka-wyjda-na-swiatlo-dzienne-wideo

  Polubienie

  • Prawdopodobnie jest to poświęcenie jednego ze swoich, żeby wzmocnić własną wiarygodność. Tę technikę żydostwo stosuje od dawna. W ten sposób wykorzystali L.Kaczyńskiego.

   Polubione przez 1 osoba

   • Bolek i tak jest już jedną nogą w grobie, więc najwyraźniej uznali że można go dorżnąć, i tak do niczego im się już nie przyda…

    Polubienie

   • Zresztą taki jest parszywy los marionetek politycznych, dopóki wykonujesz ich rozkazy, jesteś przydatny, to cię kryją, chronią a kiedy stajesz się niepotrzebny to cię porzucają, zostawiają na pastwę losu a czasem nawet dobijają żebyś czasem czegoś przypadkiem nie wygadał jako świadek lub poświęcają jak Kaczyńskiego w Smoleńsku dla osiągnięcia swoich celów.

    Polubienie

   • Je.... Henryka Ptasznika .

    MARS – AUTOSTRADO TY JESTEŚ CAŁKOWICIE POPIERDOLONY . BREDNIA BREDNIĘ POGANIA . ŻYDY GO ZE SWOICH FORÓW WYRZUCILI ZA 5 MINUT , A WPS BEZRADNY WOBEC TEGO PAJACA I JEGO BAJEK . PISAŁEM IDZ TE BAJKI PISZ DO PEJSATYCH ANGLOSASÓW DADZĄ CI OKLASKI I ZROBIĄ LODA , PO JAKIEGO HU…. TRUJESZ WPS . TERAZ TO JUŻ CHYBA ZARABIASZ NA OPŁATEK – DATEK DLA KLECHY NIEPRAWDAŻ?

    Polubienie

   • Je.... Henryka Ptasznika .

    przemexie ty tu jesteś szycha na WPS , może jakoś zaapeluj , żeby tego fana pesudohistryków i kozła z Pacanowa jakos stąd zresetowali . Ileż mozna czytać brednie ?

    Polubienie

   • Je.... Henryka Ptasznika .

    Od siebie mogę tylko tak komentować jego brednie i to co piszą w tej niezależnej
    https://www.youtube.com/results?search_query=go%C5%82a+dupa

    Polubienie

   • Je.... Henryka Ptasznika .

    Polubienie

   • Smoleńskiego, zaśmierdziałego i zatęchłego, powleczonego pleśnią kotleta odgrzewaj sobie gdzie indziej, bo tutaj na brednie Macierewicza/Singera i sekty smoleńskiej nikt nabrać się nie da…

    Polubienie

 8. Pingback: Miasto pod tymczasowym zarządem | ZYGFRYD GDECZYK

 9. Je.... Henryka Ptasznika .

  Pięknie dziękuje za odpowiedz . Na pana Dariusza zawsze można liczyć .

  Polubienie

 10. Pingback: Manifa 8.03.2019, czyli żydowski szowinizm w centrum Warszawy | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.