Syryjka wyjaśnia, dlaczego NWO nienawidzi Syrii

Syryjka_oNWODlaczego Syria podobnie jak Irak czy Libia została przeznaczona do likwidacji przez elitę Nowego Porządku Świata? Syryjska dziewczyna wymienia 8 powodów, które pomogą wyjaśnić obecną poważną sytuację w Syrii.

1. Syryjski Bank Centralny jest własnością państwa i jest kontrolowany przez państwo, tak aby zamiast wzbogacać międzynarodowych banksterów z krajów zachodnich i Izraela służył gospodarce narodowej i Syryjczykom. Niemal wszystkie narody świata zostały zadłużone przez lichwiarskie pożyczki i generowanie sztucznego kryzysu zadłużenia, który w efekcie zniewala narody. Banki centralne są bankami Rothschildów.

2. Syria nie ma żadnego zadłużenia wobec Międzynarodowego Funduszu Walutowego. MFW działa jak policja windykacyjna międzynarodowych banksterów. Każdy mądry naród pozostaje z dala od szponów MFW, udało się to osiągnąć w Syrii ale banksterzy nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

3. Syria zakazała stosowania genetycznie modyfikowanych nasion (GMO), ponieważ Baszar Assad chce chronić zdrowie swoich ludzi. GMO oznacza kontrolę nad żywnością, co  prowadzi do kontroli populacji. Oczywiście NWO sprzyja produkcji GMO (Amerykanie wprowadzili GMO do podbitego Iraku).

4. Ludność Syrii jest dobrze poinformowana o planach NWO, w którym światowi politycy są marionetkami zdominowanymi przez szereg think-tanków i tajnych stowarzyszeń, jest to otwarcie dyskutowane w Syryjskich mediach oraz na uniwersytetach. Taka otwartość jest przekleństwem dla NWO, ponieważ jego działalność opiera się na pozostawaniu w cieniu.

5. Syria posiada ogromne rezerwy ropy naftowej i gazu, zachodowi niepodoba się niezależność od olbrzymich zachodnich firm naftowych takich jak Shell i Texaco.

6. Syria jasno i jednoznacznie sprzeciwia się syjonizmowi oraz Izraelowi. Syria potępia brutalny apartheid w Izraelu. Oczywiście międzynarodowe lobby żydowskie jednoczy się na całym świecie do wykorzystania swoich wpływów, aby położyć kres takim stanowczym sprzeciwom wobec polityki Izraela.

7. W Syrii od setek lat mieszkają razem chrześcijanie i muzułmanie i jest to jeden z ostatnich bastionów świeckich muzułmanów zjednoczonych na Bliskim Wschodzie, który odmawia uznania jakiejkolwiek wyższości religii nad narodem.

8. Syria z dumą utrzymuje i chroni polityczną i kulturową tożsamość swojego narodu, podczas gdy NWO stara się stopić wszystkie narody (z wyjątkiem jednego) w jedną masę, konglomerat dla całkowitej kontroli świata.

za:http://votan9.neon24.pl/post/128016,syryjka-wyjasnia-dlaczego-nwo-nienawidzi-syrii

Reklamy

9 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

9 responses to “Syryjka wyjaśnia, dlaczego NWO nienawidzi Syrii

 1. ERROR 404

  Mądrą a przy tym i piękną kobietę warto posłuchać . Nasza ukochana ojczyzna jest akurat odwrotnością tych ośmiu punktów. Nie dziwi to biorąc pod uwagę gdzie naprawdę jest ośrodek sterowania krajem nadwiślańskim…

  Polubienie

 2. Pingback: Syryjka wyjaśnia, dlaczego NWO nienawidzi Syrii | Pekok Antylichwiarz

 3. Armia syryjska wyzwoliła Latakię z rąk terrorystów Międzynarodowego Żyda – http://sputniknews.com/middleeast/20151212/1031630498/syrian-army-terrorists-latakia.html

  Polubienie

 4. Franz

  Protesty w Podgoricy przeciwko próbie wciągnięcia Czarnogóry do bandyckiego NATO:

  Polubienie

 5. Pingback: Syryjka wyjaśnianienawiść NWO do Syrii | meijijidai

 6. grzanek

  Ale żeście skamielinę odkopali. Przecież ona jest znana w zasadzie od początku konfliktu syryjskiego. Ale jak kto lubi się bawić w archeologa..
  https://wiernipolsce.wordpress.com/2015/12/03/putin-na-kremlu-dzisiaj-wielka-zydowska-rewolucja-w-rosji-bedzie-kontynuowana-i-basta/#comment-101134

  Polubienie

 7. ERROR 404

  Jest bardzo duże prawdopodobieństwo , że to co jest ćwiczone w Azji a wcześniej w płn Afryce może być przeniesione na front europejski z małą modyfikacją pod temperament nacji tu zadomowionych…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s