Czy Żyd pozwoli wygrać Marine Le Pen we Francji?

Rys_Andrzej_Mleczko_Unia_4381171Tylko to, co Żyd napisze lub powie w swoich powszechnych mediach jest prawdą i jest słuszne. Reszta pisać i mówić w tych mediach niczego nie może, a swoich mediów nie posiada.
Na tym polega standard panującej na Zachodzie demokracji. Każda próba podważenia tego standardu łączy się z żydowskim wrzaskiem o zamachu na demokrację, o populizmie skrajnej prawicy – zwracam uwagę na przymiotnik „skrajna” używany przez Żyda zawsze w odniesieniu do poglądów im przeciwnych, a szczególnie narodowych.
Żyd nigdy nie napisze i nigdy nie powie: skrajny kosmopolityzm, skrajna ideologia otwartego społeczeństwa, skrajna ideologia gender, skrajny globalizm, skrajna wrogość wobec poglądów narodowych, skrajny kapitalizm – bo to odnosi się przecież negatywnie do niego samego.

To wszystko, co powyżej, bynajmniej nie odnosi się do rządów partii PiS w IIIŻydo-RP, partii w porównaniu z PO, skrajnie syjonistycznej, która wyłącznie na potrzeby ogłupiania elektoratu odwołuje się do polskiej patriotycznej – nie narodowej – retoryki (patriotyzm TAK, nacjonalizm NIE – mawiał L.Kaczyński).
Dobrze, ze sanhedryn pozwolił na żydo-rządy partii PiS, ponieważ będzie to jej ostatni polityczny akt, akt kompromitacji także w oczach tej części elektoratu z krzyżem w jednej, a różańcem w drugiej dłoni i z głową otwartą, ale pustą.

Front Narodowy we Francji wygrał, ale przegrał

Le Pen MarienW minioną niedzielę, w drugiej turze regionalnych wyborów we Francji FN Marin Le Pen zdobył 358 mandatów w radach, socjaliści (F.Hollande) 618, republikanie (N.Sarkozy) 818.
FN zdobył trzykrotnie więcej mandatów niż w wyborach 2010r., ale mimo to w żadnym z 13 regionów nie zdobył władzy.
Marine Le Pen choć odcięła się od słusznego antyjudaizmu jej ojca, założyciela FN, choć wpuściła do FN Żydów, choć otworzyła się na syjonistyczną zgniliznę (zgoda na związki partnerskie i na lansowanie homoseksualizmu), na syjonistyczną degenerację populacji (zgoda na aborcję), to zwycięstwa nie odniosła. I katolicki „La Croix”, o nakładzie dwukrotnie mniejszym od żydowskiej gadzinówki Michnika – tylko 100 tys. egzemplarzy, z ulgą mógł komentować wybory: „wszyscy przegrali”.

Opinia „La Croix” jest nie pełna, ponieważ faktycznym wygranym jest Żyd. Nie dopuścił do zwycięstwa FN – czyżby Marine Le Pen, we Francji, w kolebce żydowskiej rewolucji w nowożytnej Europie, nie znała starej rewolucyjnej zasady, że „nie ważne jak kto głosuje, ważne kto liczy głosy” – ? – i wymusił na M.Le Pen zliberalizowanie programu FN o elementy programowej syjonistycznej zgnilizny.
Jednak nadal niewybaczalnym przez Żyda grzechem FN pozostaje postulat wyjścia ze strefy € UE – dla żydowskiego geszeftu jest to śmiertelne niebezpieczeństwo.
Gdyby Żydowi udało się wybić FN ostatnie trzonowe zęby – postulat wyjścia z € strefy -, to być może dałby szansę Marine Le Pen na wygranie wyborów prezydenckich. Zdaje sobie bowiem sprawę, że Francuzi mają już dosyć żydowskich republikanów i żydowskich socjalistów i ich naprzemiennych rządów oraz rosnącego bezrobocia – ponad 10%.

Tu można dać Francuzom dobrą radę. Niech francuski żydo-reżim weźmie przykład z IIIŻydo-RP – tygrysa Europy, gdzie bezrobocie zmniejsza się i wynosi – oficjalnie – 9,7%. Oczywiście pomijając 8 mln Polaków szukających najtańszej pracy w zachodniej Europie i tych kilka milionów pozostających na utrzymaniu współmałżonka, rodziców, a których nie obejmują urzędowe statystyki.

Zakończenie optymistyczne

1511230_395175880647389_5501996691824232427_n

Polski Ruch Narodowy ma się nie gorzej od francuskiego. W końcu reaktywacją RN zajęli się sami Żydzi nakładając nań żydowską kierowniczą czapkę – ma się rozumieć odpowiednio wcześniej przeszkoloną przez agendy awangardy zachodniej demokracji – a jak awangarda demokracji, to tylko USA.

Dariusz Kosiur

__________________________________________

Ciekawostki o Polakach

Przybywa nam coraz więcej młodych, wyróżniających się Polaków, zaangażowanych w rozwój społeczeństwa otwartego. Oto jeden z nich, prezes PASE (Stow. Jakości w Nauczaniu Języków Obcych) Jacek Członkowski

Reklamy

17 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

17 responses to “Czy Żyd pozwoli wygrać Marine Le Pen we Francji?

 1. Je.... Henryka Ptasznika .

  Debil goni debila w tym kraju . wielka podnieta u anglosasów bo szechter sobie kichnął . Niech no tylko Kalkstein dostanie sraczki albo piernie Szechter to opublikuje w gadzinówce . Debil debila pogania , ale to jest specjalnie robione , aby ten naród juz całkowicie ogłupić .
  http://vod.gazetapolska.pl/11992-jedno-kichniecie-michnika-hit-netu
  Na odpowiedz Szechtera nie tzreba było długo czekać .
  http://wiadomosci.gazeta.pl/…/1,114871,19352443,auto-dudy-o…
  A dziw bierze , że Polska jeszcze istnieje pod rządami tej pajdokracji
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19352443,auto-dudy-od-tygodni-stoi-zle-zaparkowane-straz-miejska-zalozyla.html#Prze

  Polubienie

 2. Je.... Henryka Ptasznika .

  Debil goni debila w tym kraju . wielka podnieta u anglosasów bo szechter sobie kichnął . Niech no tylko Kalkstein dostanie sraczki albo piernie Szechter to opublikuje w gadzinówce . Debil debila pogania , ale to jest specjalnie robione , aby ten naród juz całkowicie ogłupić .
  Na odpowiedz Szechtera nie tzreba było długo czekać .

  Polubienie

 3. Je.... Henryka Ptasznika .

  Na odpowiedz Szechtera nie tzreba było długo czekać .
  http://wiadomosci.gazeta.pl/…/1,114871,19352443,auto-dudy-o…
  A dziw bierze , że Polska jeszcze istnieje pod rządami tej pajdokracji

  Polubienie

 4. Je.... Henryka Ptasznika .

  Polsce na gwałt potrzebna tak inteligentna kobieta jak córka Le Pena inaczej tej kraj całkowicie zginie pod rządami tych głupków i jeszcze większych głupków , którzy zwią się ich wyborcami .

  Polubione przez 1 osoba

 5. Czy MŻ ‚pozwoli’?..Dobre pytanie…Pozwoli jak będzie miał gwarancje że Le Pen wpisze się w ‚standard’, a jak się nie wpisze to ‚nie pozwoli’…
  Tak jak w Polsce..W ‚standardowych’ wyborach wygrywają ‚standardowe’ partie…Niestandardowe nawet nie podlegają rejestracji…
  Zastanawiające jest że Duda jak ‚pies na komendę’ aportuje do Walcmana by dać mu 1 mld. euro…Zazwyczaj jest odwrotnie – to klient idzie do banku..

  Ale już jest po wyborach i czas dalej walić w banderowską strunę…
  Na samym ‚Wierchu’ ‚wierchownej rady’ Ukrainy siedzi CIA i ‚tłumacz’ Kołomojski- no i Duda dostał prykaz stawienia się na dalsze rozkazy…Powiedzieli mu min….dawaj miliarda .. i s……aj…
  No i żont przyspieszył w nagonce na Rosję…Jak mówi jaden z rady kretynów i bezmózgowców ds/zagranicznych….
  Waszyngton ponad wszystko!…Wolna Ukraina!. Sława gerojom!..
  h…j tam z Polską..!

  Polubione przez 1 osoba

 6. Rebe krzyczy….dawaj tutaji pal świeczkę…

  Polubione przez 1 osoba

 7. Pingback: Czy Żyd pozwoli wygrać Marine Le Pen we Francji? | Pekok Antylichwiarz

 8. julius

  pierwszym krokiem, który należy uczynić to uzmysłowić chłopom, że potomkowie szlachty słowiańskiej nie są ich wrogami, bo tak na pradwę wszystko rozgrywa się 0 własność ziemi, trzeba wyelinować szlachtę jerozolimską

  Polubione przez 1 osoba

 9. julius

  Ludzi o rysach nie aryjskich oglądamy na co dzień w telewizorniach głównego nurtu ale do zidiociałego kościółkowego tłumu tylko siła jest w stanie przemówić. Jeśli ktoś chce być niewolnikiem to niech będzie poddanym wojowniczj szlachty słowiańskiej

  Polubione przez 1 osoba

 10. Jawamdam

  Jak się nie zlikwiduje żydostwa to będzie coraz gorzej. To pełzająca destrukcja. Oni muszą zniknąć albo zniszczą świat doszczętnie, zbrodniarze sk…syny. To choroba tej planety, która, żeby nie dzicz chazarska, była by rajem.

  Polubione przez 1 osoba

 11. julius

  Zwykły człowiek myśli tylko o swoim życiu tak na prawdę niewolnika do końca swojego żywota bo niczym się nie różni od chłopa pańszczyźnianego, tylko uwarunkowania zewnętrzne się zmieniły. Szlachtę słowiańską zastąpiła jerozolimska, która stała się warswą zwierzchnią w Naszym kraju, dzięki kościołowi katolickiemu,największe szumowiny żydowskie uzyskiwały szlachectwo a polska słowiańska szlachta w wyniku tego procesu ubożała

  Polubione przez 1 osoba

 12. dziobak

  Kol.JULIUS ma absolutną rację, ale kto go zrozumie ?
  W kraju gdzie pozostało szlachty (potomków scytów-sarmatów) może z 200 tysięcy sztuk ? Reszta to neandertalstwo z blokowisk i stadionów.
  I jak teraz oddać władzę szlachcie ?
  A jeśli już, to skąd brać młode pokolenie ? To jak Yeti–mamy problem ze stanem pogłowia szlachty.
  Tu mój postulat, aby zacząć hodowlę szlachty selekcyjnie, a więc coś w rodzaju hitlerowskiego „Lebensborn”
  http://karolginter.pl/himmler.htm

  A więc kobiety szlachetnych rodów powinny być zapładniane nasieniem wyselekcjonowanym–gdy ich mężowie są chamami. Takim hodowlom należy zapewnić odrębne getta gdzie hodowałoby się ok.20 lat przyszłość dla władzy=młodych Sarmatów.
  Konieczne byłyby badania genetyczne, wielokrotne, pełna kontrola rasy.
  No dobra–ale kto da na to forsę ? Może by rozpocząć propagandę w tym zakresie ? Niejedna samica chciałaby mieć bardzo udane i inteligentne dziecko, a w domu ma debila stadionowego który da jej potomka pijaka i fana zespołu metalowego (muzyka symfoniczna jest niedostępna dla chamów, za dużo ścieżek na raz :-))))))))))
  Czyli–ulotki naświetlające problem pt.”i ty możesz urodzić coś szlachetnego.”
  Oczywiście–małżeństwom w których oboje są ze szlachty, należy dawać mieszkania 5 pokojowe i zobowiązywać do rodzicielstwa kilku sztuk.
  I znowu–skąd forsa ?
  Jak by nie było, ludzie nie powinni reprodukować się bez selekcji, bo ta masa debili w Polsce wskazuje na to ,że coś nam nie idzie. A więc dobór sztuczny. W rodzinach żydowskich dobór taki trwa obecnie w najlepsze i w Polsce są kojarzone małżeństwa na siłę i na rozkaz po dobraniu właściwych sztuk w parze. Tylko my zapylamy jakieś degeneratki bez badania z jakiej grupy rasowej pochodzą i jakich miały przodków.

  Polubienie

  • Fredo

   Ja rozumiem że pan dziobak to szlachcic i bzykał szlachciankę oraz ma ze szlachcianką dzieci .Mogę mieć zaszczyt poznania tej szlachcianki i ucałowania ja w rąsie .
   Napisal prosty chłop ze lubelskiej wiochy .

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s