Warszawski zjazd na cześć L.Kaczyńskiego – tworzenie kultu syjonisty i syjonizmu

z19382388Q,Prezydenci-Estonii-i-Polski-Toomas-H--Ilves-i-Andr

21.12.2015r. w poniedziałek w Warszawie odbył się zjazd na cześć syjonisty L.Kaczynskiego i jego syjonistycznej spuścizny w polityce zagranicznej. W konferencji „Solidarność, suwerenność, bezpieczeństwo. Lech Kaczyński a Europa Środkowa i Wschodnia” wziął udział prezydent Estonii Toomas H. Ilves oraz byli prezydenci: Litwy – Valdas Adamkus, Czech – Václav Klaus, Gruzji – Micheil Saakaszwili oraz Rumunii – Traian Basescu.
Pozostali prezydenci mieli chyba ważniejsze zajęcia niż fetowanie jakiejś tam rocznicy swojego syjonistycznego pobratymca.

Spiż dla L.Kaczyńskiego – natychmiast!

pomnik Kaczyńskiego z poniatowskim

Oto co powiedzieli:
Były kapciowy L.Kaczyńskiego, prezydent IIIŻydo-RP, A.Duda:
Prezydent Lech Kaczyński zasiał ziarno, które właśnie wschodzi. – Pięknie wzeszło, nie ma co: poparcie dla syjonistycznego terroryzmu, dla ukraińskiego żydo-banderyzmu i totalna wrogość do Słowian – do Rosji. Na polskiej ziemi uprawia się żydowską, antypolską politykę – takie ziarno siał syjonista L.Kaczyński, a kontynuują A.Duda, L.Kaczyński, PiS, PO i cała reszta kne-sejmu IIIŻydo-RP.

Václav Klaus (były prezydent Czech): Obaj za zagrożenie uważaliśmy Brukselę i Moskwę, z tym że ja za większe Brukselę, a on mimo wszystko Moskwę.

sakaszwiliKaczyński  kaczyński_Gruzja

Saakaszwili przypominał, jak Kaczyński w czasie konfliktu rosyjsko-gruzińskiego podjechał pod granicę, gdzie na posterunku stali pijani Rosjanie – pamiętajmy, że jest to informacja z żydowskiej gadzinówki Michnika. – Jak zaczęli strzelać, mój ochroniarz rzucił mnie na ziemię, a prezydent Kaczyński stał, kule latały, a on nawet się uśmiechał. – Taki to bohater – pomnikowy bohater.

1394121705_dbuwex_600

Prezes PiS, J.Kaczyński: polityka jego brata opierała się na przeświadczeniu, że kraje naszej części Europy muszą współdziałać, a gwarantem bezpieczeństwa są Stany Zjednoczone.– główny eksporter światowego, syjonistycznego terroryzmu. I dalej: Fundamentem polityki Lecha Kaczyńskiego była dbałość o politykę obronną i energetyczną. – dzięki tej dbałości polska armia prawie nie istnieje, a niebawem nie będzie Polsce wolno korzystać z własnego węgla jako surowca energetycznego.

wypowiedzi polityków za: http://wyborcza.pl/1,75478,19382549,warszawski-zjazd-prezydentow-na-czesc-lecha-kaczynskiego.html#ixzz3v8SXiaFq

 

marzec_68

Z pewnością nie wszyscy wiedzą, że L.Kaczyński przyznał wysokie państwowe odznaczenia całej żydowskiej, syjonistycznej, antypolskiej hołocie określanej mianem pokolenia marca 68’.

 

Poniżej ważniejsze, antypolskie osiągnięcia syjonisty L.Kaczyńskiego, prezydenta IIIŻydo-RP

 

Requiem dla prezydenta    

kwiecień 2010

Istnieje uświęcony tradycją zwyczaj, że nad trumnami dostojników Rzeczpospolitej wylicza się ich zasługi dla Państwa i Narodu. W katolickiej, polskiej obyczajowości istnieje także niepisany zwyczaj, że o zmarłym nie należy mówić źle. Ale czy wolno nam, nawet w tak smutnej na ludzki sposób chwili, przemilczać prawdy, które, za sprawą zmarłego Prezydenta Rzeczpospolitej, dotyczą już dziś i będą boleśnie dotyczyć w przyszłości najżywotniejszych spraw całego Polskiego Narodu i Państwa Polskiego?

Czy ogłuszany przez 20 ostatnich lat powszechnym żydo-medialnym łomotem, pogrążony dziś w bólu i w żałobie z powodu tragicznej śmierci wielu osób, zbyt wielu osób, Polski Lud wie i czy będzie pamiętał, kogo na prawdę stracił i kogo opłakuje w osobie Prezydenta Rzeczpospolitej?

Prezydencie Lechu Kaczyński

Jeszcze zanim zostałeś Prezydentem Rzeczpospolitej, jako Prokurator Generalny tej samej Rzeczpospolitej wstrzymałeś ekshumację Żydów zamordowanych w 1941 r. w Jedwabnem. Dzięki tej Twojej decyzji, we wszystkich mediach Żydzi mogli kłamać i pomawiać o ten mord Polaków. Urzędujący wtedy prezydent A. Kwaśniewski przypisał ten mord Polakom i w naszym imieniu przepraszał Żydów.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

To dla Ciebie marszałek sejmu Rzeczpospolitej, M. Jurek zmienił porządek obrad i pośpiesznie przyjęto uchwałę o zwrocie Żydom w naturze – w polskiej ziemi, bo Skarb Państwa rozkradziony stoi pusty – 20% z 65 mld. $ USA, których żądają od Polski gangsterzy ze Światowego Kongresu Żydów. O tym uchwalonym rabunku na Polsce i Polakach mogłeś chwalić się Żydom w Izraelu i w USA podczas swojej wizyty.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W swoim liście do przywódców żydowsko-masońskiej loży „Niezależny Zakon Synów Przymierza” – Independent Order of B’nai B’rith, syjonistycznej agendy zwalczającej katolicyzm i narody europejskie, wyrażałeś radość z jej reaktywowania w Polsce.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W prezydenckim pałacu katolickiej Polski zapalałeś żydowską menorę, symbol nienawiści i zwycięstwa żydów nad nie-żydami.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Jako zwierzchnik sił zbrojnych patronowałeś likwidacji polskiej armii i opłaconemu przez polskiego podatnika i wbrew jego woli udziałowi resztek tej armii w zbrodniczej, amerykańsko-syjonistycznej operacji w Afganistanie i w Iraku.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Zlekceważyłeś uroczystość ku czci setek tysięcy polskich ofiar pomordowanych przez barbarzyńców z UPA, a zaszczyciłeś swoją obecnością zjazd Ukraińców w Sopocie.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W imieniu Narodu Polskiego, łamiąc Konstytucję Rzeczpospolitej i własną prezydencką przysięgę bezprawnie ratyfikowałeś traktat lizboński, konstytucję nowego, bolszewickiego państwa, Unii Europejskiej powstającej na gruzach narodowych państw Europy.

Swoim podpisem przekreśliłeś suwerenność Państwa Polskiego. Umożliwiłeś unijnemu prawu-bezprawiu niszczenie podstawowych wartości narodowego bytu Polaków, umożliwiłeś niszczenie naszej katolickiej religii.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Do ostatnich godzin życia realizowałeś politykę sprzeczną z narodowym interesem Państwa i Narodu Polskiego. Patronowałeś grabieży naszego polskiego majątku i pauperyzacji Narodu.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W imieniu Polaków oskarżałeś Rosjan o katyńskie zbrodnie. A przecież i Polacy i Rosjanie mordowani byli przez tego samego komunistycznego wroga katolickich narodów, którego potomkowie niszczą dziś narody Zachodu.

Byłeś wrogiem Słowiańskich Narodów i Ich autentycznej współpracy.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Twoja tragiczna śmierć w Katyniu, tragiczna śmierć pozostałych osób ma mieć wymiar symbolu, chcą dziś tego powszechne media. Zgoda, ta tragiczna śmierć jest symbolem. Jest symbolem dramatu Polskiego Narodu, który od 70 lat nie może usłyszeć słów prawdy o katyńskiej zbrodni, bo media i władza zawłaszczone są przez obcoplemiennych potomków tych, których dziadowie i ojcowie mają na rękach polską krew.

Polski Narodzie – pamiętaj.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W Niedzielę – w święty dzień Zmartwychwstania, łamiąc katolicki, odwieczny obyczaj, Twoją trumnę złożyli na Wawelu, obok polskich królów. I jest w tym jakiś złowieszczy logiczny sens. Zamykają się oto karty historii Narodu i państwa Polaków. Tu, pośród grobowców tych, co tworzyli i budowali Rzeczpospolitą Polską, kiedyś jej wielką potęgę, stać odtąd będzie trumna z grabarzem Państwa Polaków.

Polski Narodzie – zapamiętaj.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Polski Naród pozbawiony własnych narodowych elit, narodowych mediów, oświaty i kultury jest ślepy i głuchy. Czy Twoje sumienie Katolika pozwoliło ten kaleki lud pozbawić nawet ostatniej jego własności – Suwerenności Państwa i Narodu?

Niech Bóg spróbuje Ci wybaczyć.

Polski Narodzie – módl się i Ty o wybaczenie dla siebie, nie nadstawiaj drugiego policzka, nie bądź Chrystusem narodów, wstań z kolan, „Bądź wierny. Idź”, idź po swoje prawa.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

20 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

20 responses to “Warszawski zjazd na cześć L.Kaczyńskiego – tworzenie kultu syjonisty i syjonizmu

 1. Jeb.... Henryka Ptasznika .

  Serdeczne podziękowania dla pana mgr Kosiura za ten tekst . Pan jest cudowny .

  Polubienie

 2. Pingback: Warszawski zjazd na cześć L.Kaczyńskiego – tworzenie kultu syjonisty i syjonizmu | Pekok Antylichwiarz

 3. klimek

  Bandycki wybryk wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnym raz na zawsze tego zdegenerowanego typa dyskwalifikuje ! On podczas pobytu w Izraelu powiedział ze Polska zaangażowała się w awanturę w Iraku, bo interes Izraela tego wymagał i że zaangażuje się w każdą inna jeśli interes Izraela będzie tego wymagał. Zachował się jak śmieć ! I pamięć o nim powinna spocząć na śmietniku.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Warto posłuchać wypowiedzi G.Brauna. Mimo, że G.Braun potwierdza zarzuty wobec L.Kaczyńskiego, to jednak prezentuje swoisty syjonistyczny – także jest przecież Żydem – makiawelizm.

  Polubienie

 5. Tworzenie kultu syjonisty Kaczyńskiego będzie nabierało coraz większego rozmachu, Ukraina szykuje się do ostatecznego ataku na Donbas, obrzydliwie antyrosyjski i syjonistyczny PiS wyniesiono do władzy nieprzypadkowo, w razie eskalacji konfliktu reżim w Warszawie ma zapewnić niezbędną pomoc Ukropom, wciągając tym samym Polskę w wir wojny z Rosją.

  Polubienie

 6. polak maly

  Wystarczy, ze sunici i szyici przypomna sobie wspolne korzenie i Izrael oraz wahabici z Arabii Saudyjskiej w ciagu jednego roku znikaja.
  Z tego powodu syjonisci ukierunkowani na lokalna Zydonie Medzymorska
  jako obszar dla ewakuacji sa dla Polaka znacznie bardziej niebezpieczni anizeli ci, co realizuja obecnie Eurozydonie.
  Unia padnie natychmiast po tym, jak Niemiec i Francuz zakapuja, ze nie sa juz wlascicielami srodkow produkcji w swoich krajach. W realizacji odzyskiwania wlasnosci nad tymi srodkami produkcji wroca do mieszanego socjalizmu, czyli tzw. socjalnej gospodarki rynkowej ale w ramach narodowych, bo uwazam, ze niemozliwym jest podporzadkowanie sie Francuza Niemcowi i na odwrot.
  Rosja, by obronic swe bogactwa przed zydowska chciwoscia nie ma innej mozliwosci, jak renacjonalizacja surowcow i srodkow wytworczych, czyli powrot do socjalizmu, kwestia czasu tylko.
  Tak Jedwabne, czyli swiadome zeszmacenie Polaka poprzez syjonistow,
  spotegowane wdrazaniem do obiegu i historii cynicznie falszywego nazewnictwa odnosnie niemieckich obozow koncentracyjnych na terenach polskich, okupowanych poprzez Niemcy hitlerowskie, zamiana nazewnictwa zbrodni niemieckich na jakiestam nazistowskie, jednoznaczne poparcie zydow z Ukrainy poprzez syjonistow z Polski przy przechwycaniu przez nich wylacznosci na wladze (prymityw banderowski sluzy im tylko do wyslugi) swiadcza jednoznacznmie o tym, ze alternatywne rozwiazanie stworzenia Zydonii Miedzymorskiej na terenie Polski i Ukrainy z zaspokojeniem Niemcow polskimi Ziemiami Zachodnimi nie jest zadnym wirtualem a realnymi zamierzeniami i mozliwoscia.
  Jest to wielkie niebezpieczenstwo dla Polaka, bo jak przyjdzie co do czego, to ani zaden Francuz, ani Anglik, ani Amerykanin nawet palcem nie kiwna; jak to juz w historii mialo miejsce, przeciwnie, rozwiazanie to bedzie im na reke.
  Klimek napisal o degeneracji brata starszego. On nie byl zaden degenerat
  tylko tak samo syjonista, skrywajacy sie pod plaszczykiem Polaka i katolika.
  Najprzykrzejsze jest to, ze narazie nie mozliwosci obrony i trzeba czekac, az w Rosji sie ruszy, nie Putin do tego doprowadzi, za gleboko uwiklany
  w szacher macher, jednoczesnie Chiny poczuja sie bezposrednio zagrozone.
  Koniunkcja taka jest warunkiem koniecznym na powrot normalnosci, bardziej wywazonego podzialu wypracowanych dobr.
  P.S.
  Jeb…. kup sobie polski slownik ortograficzny i nie klnij tak duzo.
  Ja nie jestem Toronto, tylko:

  Polubienie

 7. Chutor

  Ad przemex, polak maly

  Analiza w oparciu o obecnie istniejace sily
  i ugrupowania polityczne a takze ich zamiary
  moze byc zwodna.
  Czlowiek nie jest istota w pelni odgadniona
  nawet dla niego samego. Tym bardzie zgromadzenia
  ludzkie w formie panstw, zwiazkow, wyznan itp
  juz po napisaniu deklaracji, ogloszeniu dogmatow,
  i zagrzewajacych spiewow gesto czesto sa widziane
  nawet przez samych czlonkow jako pustoslowia!
  Gdy nastanie chwila proby tchorz moze stac sie
  bohaterem a pewniak odejdzie z podkulonym ogonem!
  Nie neguje wartosci do wybiegania
  w przyszlosc w oparciu o istniejace fakty.
  Chcialbym jedynie dodac, ze ludzie nalezacy
  do okreslonych grup czesto sie tam znajduja
  sila bezwladnosci. Woleliby inny wybor ale takiego
  nie widza lub go nie ma. Czlowiek jest istota
  spoleczna a tym samym ma potrzebe przynaleznosci
  do innych np przez tworzenie rodziny.
  Ale co sie stanie gdy dotychczasowe spolecznosci
  przestaly spelniac uprzednio ugruntowana role?
  Jej czlonkowie „daja noge”, i lacza sie wokol
  nowych idei a nawet bardziej tych „odgrzebanych”, ktore
  az do teraz nie mialy prawa bytu. Katolicy stana
  sie poganami, liberalowie nacjonalistami ..i tak
  dalej. I to wlasnie odkrywanie tych nowych pradow
  jeszcze raczkujacych ma wielka wartosc bo da
  wszystkim badaczom jutra wieksza mozliwosc
  jego rozpoznania a tym samym do robienia planow we
  wlasciwym kierunku.

  Polubienie

 8. mały Polak

  RP Obojga Narodów weszła w nowy etap judaizacji. Można by rzec że to ostatnia prosta. Polacy uśpieni i nieświadomi są na każdym kroku manipulowani i oszukiwani. Jeśli ten stan rzeczy nie zmieni się może oznaczać to koniec naszego wspaniałego Narodu.

  Polubienie

  • Jeb.... Henryka Ptasznika .

   Mały Polak chłopie – to juz jest agonia i prawie koniec , ale my sami na to sobie zasłużylismy , bo za głupotę , idiotyzm i mało rozumku tzreba płacić niestety i to mocno . Polska 2015 = Judeopolonia . Trzymaj się .

   Polubienie

  • Jeb.... Henryka Ptasznika .

   Oczywiście mały Polaku , bo my biedni manipulowani oszukiwani a Żydki nas dymają . Każdą głupotę i brak rozumku mozna tak wytłumaczyć jak mawiał mój ojciec ,a jak ktoś rozumku nie ma , to trza go lać po pysku aż zmądrzeje . Potem sie przekonałem , że mój ojciec miał rację tylko gdy ja byłem dzieckiem to gdy rozumku mi brakło , to bral ,pasa i lał po gołej dupie i na dobre mi to wyszło i za to mu dziękuje.

   Polubienie

 9. Re:
  Czas nadszedl na odzielenie „kozlow” od owiec… I nie ma zmiju sie Panie Boze…
  Kazdy z nas zaplaci rachunek za swoj zycia czas…bowiem kopromis to nie jest wybieranie mniejszego zla…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 10. ja

  nie wierze zadnym zydom.to podstawa i fundamenty

  Polubienie

 11. ja

  polacy kosy na sztorc

  Polubienie

 12. Mam poważny problem z pisem na którego nie głosowałem, lecz w pewnych sprawach dobrze działa. Wydaje mi się że ci pisowcy działają na dwa fronty, co może być zabójcze dla nas wszystkch. Duda wdał się z ukraińcami na kwotę ok. 1 mld euro, a wcześniej Kopacz 100 mln euro.
  Skąd taka kasa, której nie ma dla Polaków ?. Ciekawe, że Pierdu walczy o TK, a ani słowem nie wspomniał, skąd kasa na wsparcie ukrów?, krytykując jednocześnie 500 + oraz obniżenie wieku emerytów.
  W tym kraju wszystko jest za – KOD – owane.
  O sprawach M.Ż. i świec chanukowych – nie wspomnę!.

  Polubienie

  • Ta banda żre się tylko dla niepoznaki na mniej ważnych polach, ale w kluczowych kwestiach są zjednoczeni, na kierunku ukraińskim i rosyjskim panuje u nich jedność. Na kierunku niemieckim i unijnym pozorny konflikt a na kierunku izraelskim, amerykańskim i natowskim jedność. To cyrk w stylu amerykańskim…

   Polubienie

 13. Pingback: Warszawski zjazd na cześć L. Kaczyńskiego – tworzenie kultu syjonisty i syjonizmu | forumemjot dla Polski

 14. Re: Valdi…
  Kto kontroluje system finansowy w jewropejskim kolchozie???
  Ile potrzeba czasu (w sekundach) na „skreowanie” 1 miliarda zlotych czy euro???
  Na czyjej „smyczy” jest caly „kneSejm” z Wiejskiej???…
  I moze na koniec: „dopoki nie zostanie zlikwidowany lichwiarski system (okradania i oprocentowywania) finansowy, to wszelakie mrzonki o wolnej Polsce, suwerennej czy

  Polubienie

 15. bogatej, (w kieszeniach u obywateli w gotowce), to wszystko o czym my Polacy marzymy mozemy tylko i wylacznie pomarzyc no i wlozyc wszelakie zyczenia miedzy bajki…
  O czyms jeszcze zapomnialem?…
  Och, z grzecznosci pominalem fakt, ze w dalszym ciagu rzadza nami: k…rwy i zlodzieje, a „przekretasy” (drobnego plazu) otrzymuja tzw., „komission” (prowizje) od naszego narodowego „tu mi wisi”…
  ==================
  jasiek z toroonto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 16. Mamy już wielkich”polaków'” JP1, JP2 ,teraz dołącza nowy do panteonu LK1..który kontynuuje dzieło ,tych dwóch,których nazwiska wyłączają jakiekolwiek krytyczne myślenie nawet mała dyskusja z okazaniem watpliwości o słuszności ich działań jest zbrodnią w oczach wielu naszych rodaków.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s