Życzenia świąteczne

Zdrowych, pogodnych, pełnych serdeczności,
Świąt Bożego Narodzenia
oraz spotkań w gronie rodziny i przyjaciół,
spełnienia wszelkich planów w Nowym Roku 2015,
który niech będzie rokiem sukcesów Słowiańszczyzny
w każdym wymiarze
życzy PT Czytelnikom
Zarząd Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Paweł Ziemiński
Daruisz Kosiur
Andrzej Skorski

_________________________________________

 

Refleksje na świąteczne przemyślenia

Imperatyw kategoryczny I.Kanta: „postępuj zawsze tak, jak byś chciał, żeby postępowano względem ciebie”, znakomicie streszczający zasady etyczno-moralne chrześcijaństwa, winien być podstawą restytucji porządku społeczno-politycznego w państwach Zachodu, w cywilizacji białej rasy. I.Kant nie był katolikiem, a jego imperatyw nie miał także zabarwienia religijnego, był humanistyczny, ateistyczny.

Współczesny KK bierze czynny udział w procesie globalizacji, co potwierdza choćby ostatnia encyklika „Laudato si”. Głoszone przez hierarchów KK zasady etyczno-moralne adresowane są do politycznie nieświadomych „owieczek”, które dla KK są przedmiotem, a nie podmiotem, jak deklaruje. Pod tym względem w politycznej działalności KK nie nastąpiły żadne zmiany od początku jego istnienia. Dlatego nie należy oczekiwać, że KK udzieli wsparcia procesom odbudowy państw narodowych Zachodu.

Patrząc z perspektywy 1000 lat na chrześcijaństwo w Polsce, trzeba sobie szczerze powiedzieć, że z politycznego punktu widzenia bilans zysków i strat spowodowany chrześcijaństwem (polityką Rzymu, później Watykanu) wypada dla Polski ujemnie, czego najlepszym dowodem jest współcześnie trwający proces likwidacji naszego państwa i jeśli nie przy wsparciu, to z całą pewnością przy pełnej aprobacie KK, jego hierarchii.
Piszę to nie tylko jako nacjonalistyczny publicysta, ale – co może tym smutniejsze -, także jako Polak wychowany w rodzinie katolickiej, który dostąpił wszystkich Sakramentów Świętych oprócz sakramentów kapłaństwa i namaszczenia chorych.

Jesteśmy dzisiaj świadkami jednoczesnego, gospodarczego, kulturowego i politycznego upadku Zachodu, opanowanego przez syjonistyczną światową finansjerę. Finansowe imperia i strefy, $ USA i € UE, trawi agonia, ponieważ te bliźniacze systemy finansowe są absurdalnym ekonomicznym fałszem, są fałszem społecznym i politycznym i przekroczyły już apogeum możliwości ograbiania państw i narodów.

W chorych syjonistycznych umysłach finansowej mafii zrodził się plan wojny Zachodu z szeroko rozumianym Wschodem celem przedłużenia własnej agonii. Z takiej wojny Zachód nie może wyjść jako zwycięzca. Nie powinniśmy wspierać takiej polityki, polityki terroryzmu Zachodu wobec Wschodu, bowiem nie leży w interesie białej rasy walka w obronie systemu syjonistycznej lichwy i lichwiarzy. W interesie białej rasy leży likwidacja syjonistycznej lichwy i lichwiarzy oraz zdegenerowanego porządku politycznego określanego mianem „zachodniej demokracji”.

Dariusz Kosiur

Reklamy

6 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

6 responses to “Życzenia świąteczne

 1. Pingback: Życzenia świąteczne | Pekok Antylichwiarz

 2. Konrad

  Tzw. „Złota Reguła moralności” (The Golden Rule) w takiej czy innej formie występuje w wielu religiach świata i nie powinno się absolutnie uważać, że pochodzi od chrześcijaństwa i że jest w jakikolwiek sposób charakterystyczna, czy tym bardziej unikalna, dla tej żydowskiej religii.

  Ok 500 lat przed narodzeniem Jezusa (czy to faktycznym czy legendarnym), wielki filozof chiński, Konfucjusz, powiedział: „Czego nie narzucasz sobie, nie narzucaj i innym” (Dialogi konfucjańskie XV:23).
  Ale wersje tej Reguły można znaleźć dużo wcześniej, np. w starożytnym Egipcie, ponad 1500 lat przed nasza erą.

  Głosił ja przed Chrystusem również Budda i Tales Miletu („Nie czyńmy tego, co ganimy u innych”.) Itd.

  Co do „Świat Bożego Narodzenia” to już pisałem na tym blogu: nie jest to absolutnie żadne „Boże Narodzenie”, chyba, że ma się na myśli „narodzenie”, czyli „powrót”, w okresie przesilenia zimowego naszego pierwszego „boga” jakim było Słońce. (Zenon Kosidowski, znakomity polski religioznawca i historyk antyczny, napisał wspaniałą książkę „Gdy Słońce Było Bogiem”. Polecam.)

  Wcześniej składałem już Redaktorom i blogierom WPS życzenia: Pozwólcie, że raz jeszcze je przekażę:

  „W związku ze zbliżającym się wielkim słowiańsko-pogańskim świętem przesilenia zimowego, życzę Wam Radosnego Powrotu Słońca, naszego pierwszego „boga”, który daje nam ciepło i światło, bez których życie nasze byłoby niemożliwe”.

  Pozdrawiam z Kraju Apaczów, ostatnich wolnych Amerykanów.

  Konrad.

  Polubione przez 4 ludzi

 3. Franz

  Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim sympatykom WPS oraz Ich rodzinom!

  Polubione przez 2 ludzi

 4. ERROR 404

  Pełnych Bożego błogosławieństwa Świąt jak i szczodrego roku za chwilę już przyszłego , z podlaskiej ziemi zasyła dla ludzi dobrze Polsce życzących…

  Error 404 ,

  Polubione przez 2 ludzi

 5. Zycze Wszystkim, aby nie dali sie skorupowac zydowskim „osrodkom masowego razenia” …
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubione przez 2 ludzi

 6. mały Polak

  Wszystkiego dobrego dla WPS i całej Polski!

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s