Zakładnicy testamentu Lecha Kaczyńskiego-widziane z USA

cenzura1Patrząc na pierwsze polityczne posunięcia rządu PiS, widać wyraźnie piętno tzw. testamentu swojej ikony. Oznacza to realizację nie tyle testametu Lecha Kaczyńskiego co w ciągłe realizowanie interesów Magdalenki przy pełnym patriotycznym zadęciu.

PiS w czasie swojej kampanii wyborczej i prezydent Duda w kampanii prezydenckiej ciągle podkreślali, że w razie zwycięstwa będą realizowali testament Lecha Kaczyńskiego. Po wygraniu wyborów, w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie realizacji owego mitycznego testamentu. W moim rozumieniu realizacja tego testamentu polega na rozwinięciu dokonań Lecha Kaczyńskiego jako przede wszystkim uczestnika i sygnatariusza magdalenkowych ustaleń, zarówno w polityce zagranicznej, jak i wewnętrznej. A jakie są to ustalenia, to widać gołym okiem, chociażby w sprawie banderowskiego zamachu stanu na Ukrainie. Pod tym względem zarówno obóz zdrajców z PO, jak i patriotów inaczej z PiS, przemawiają jak jeden mąż i żona, zaś najlepszą ilustracją ciągłości polityki wobec Ukrainy jest wypowiedź K. Szczerskiego, robiącego za prezydenckiego consigliere, że umowy zawarte przez poprzedni rząd zostaną dotrzymane. Zwrócić należy szczególną uwagę, że tego nie powiedziała ani premier Szydło, ani fuhrer Kaczyński, ani prezydent Duda. Stało się to dopiero po radosnym ogłoszeniu przez Poroszenkę wieści, że Polska podarowała banderowskiej Ukrainie 1 miliard euro. Gdyby nie gagatliwość Poroszenki, nigdy byśmy sie nie dowiedzieli, z czym tak naprawdę pojechał prezydent Duda na Ukrainę.

W swojej słynnej odezwie do wyborców PiS,  prof. Andrzej Nowak poddał lekkiej krytyce postępowanie Jarosława Kaczyńskiego, za którą to został natychmiast sklasyfikowany jako ruski agent przez propagandystów pisowskich, stojących na straży czystości ideologicznej swoich członków, a zwłaszcza pisowskiego aparatu partyjnego. Po wyjeździe Jarosława do Kijowa na majdan, gdzie wyrykiwał banderowskie hasła, stojąc obok świadomych spadkobierców ludobójców Polaków z Wołynia, przyszły lider magdalenkowy napluł Polakom w twarz, zwłaszcza tym których rodziny zostały zamordowane przez  banderowskich zwyrodnialców, przy cichym i życzliwym przyzwoleniu niemieckiego okupanta.

Żadna pisowska propaganda tego przekazu nie zmieni, kiedy stara sie tłumaczyć kretyńskie wygłupy majdaniarskie swojego Fuhrera. Kretyńskie z mojego punktu widzenia przeciętnej Polki. Ale od czego jest pisowska propaganda. Propagandziści pisowscy zrozumieli kretynizm pomysłu wygłupów majdaniarskich swojego fuhrera i w try miga zaczęli tłumaczyć swojemu elektoratowi, że tak wogóle to Polacy powinni byc wdzięczni Jarosławowi za jego dalekowzroczność i oczywiście geniusz polityczny, bo przecież to  banderowska Ukraina stanęła na straży naszej niepodległości,  więc  Jarosław słuchając głosu swojego patriotycznego serca, pojechał natychmiast  na Majdan, powieważ był pewien że następnym krajem który zaatakuje putinowska Rosja za parę dni, będzie Polska.

I nic nie pomaga tłumaczenie, że jak Rosja będzie nas chciała zaatakować, to po kiego grzyba ma atakować nas od strony Ukrainy, skoro ma z nami spory kawałek granicy w okręgu kaliningradzkim, gdzie może rozmieścić sobie każdą ilość wojsk każdego rodzaju i nikt im tego nie zabroni.  Ale kto myśli że Rosja może nas zaatakować od strony okręgu kaliningradzkiego zamiast od strony Ukrainy, ten dla pisowskiego aparatu jest z definicji ruskim agentem. W takim scenariuszu, który jest bardziej prawdopodobny , niż najpierw połknięcie przez Rosjan Ukrainy, na cholerę jest nam potrzebne to strategiczne partnerstwo z Ukrainą, na dodatek banderowską.

Wystarczy sobie przypomnieć pierwszą i drugą wojnę światową, w których to Niemcy zaatakowali Francję poprzez Belgię i Holandię, omijając w ten sposób potężne francuskie fortyfikacje nad Renem. Więc  tak samo Rosja nie musi się bić z banderowską Ukrainą tylko zaatakować Polskę od strony kaliningradzkiej. Ale takie rzeczy widzi tylko ruski agent. Prawdziwy pisowski patriota, taki jak np. Jarosław Majdaniarz, Rycho Czarnecki, czy Kris Szczerski, bedzie nadstawiał swój własny tyłek w obronie banderowskiej Ukrainy i wyda im każdy polski grosz, oczyywiście nie swój tylko polskiego podatnika, bo przecież Polska według nich wielkim bogactwem stoi.

Również iluzoryczna staje sie pomoc banderowców, gdy Rosja na nas napadnie od okręgu kaliningradzkiego. Skoro banderowcy oddali Rosji Krym bez walki, natomiast w Donbasie wszelka akcja militarna kończy się klęską, a na dodatek podczas ogłaszanych kolejnych fal mobilizacji, 80% potencjalnego rekruta uciekała do Rosji, kraju z którym Ukraina toczy wojnę, więc jak można liczyć na takiego sojusznika? Więc liczenie na takie strategiczne partnerstwo, graniczy z samobójstwem w razie rzeczywistej napaści Rosji na Polskę.

I to jest to paranoiczne dziedzictwo tzw. testamentu Lecha Kaczyńskiego. Aby zrozumieć motywy takiego postepowania pisowskiego eliciarstwa, trzeba sobie odpowiedzieć najpierw na pytanie, co zrobił Lech Kaczyński dla Polski jako polityk. Czyli trzeba w miarę możliwości prześledzić jego karierę polityczną.  Przede wszystkim zasłynął na początek, jako uczestnik wszystkich spotkań w Magdalence, co teraz pisowscy eliciarze zbywają wyniosłym milczeniem, jeśli się im to przypomni. Wiadomo że dla PiS jest to temat wstydliwy, oraz że żadna pisowska propaganda tego faktu nie zagłuszy. Ostatecznie przez zaciśnięte zęby wycedzą, że nic tam nie robił, ale też nie potrafią odpowiedzieć na pytanie, coż dobrego dla Polski zrobił Lech Kaczyński w Magdalence. Chociaż propaganda pisowska stara się jak może lukrować i pudrować ten jeden z najbardziej wstydliwych mometów w życiorysie najważniejszej pisowskiej legendy, to i tak słoma z butów zaczyna wyzierać.

Aż się prosi przypomnieć dokonania Lecha Kaczyńskiego w okresie podziemnej solidarności przez całe lata 80-te XX wieku, to wiele osób z którymi rozmawiałam w Chicago, jak i podczas pobytu w Polsce, z byłymi działaczami podziemnej Solidarności, to jakoś nikt nie mógł sobie przypomnieć postaci Lecha Kaczyńskiego jak również jego brata Jarosława. Jak wiemy z pobieżnej lustracji, SB jak również WSI, doskonale infiltrowali całą podziemną Solidarnośc. Zamykali kogo chcieli i kiedy chcieli. Zaś najbardziej widowiskową działalność podziemnej Solidarności i to nie jakichkolwiek działaczy, było widać w postaci drukowanych książek, czasopism i przeróżnych gazetek, która i tak jak pokazał przypadek szefa krakowskiej Oficyny Literackiej Henryka Karkoszy, była pod całkowitą kontrolą SB. To że dajmy na to spotkał sie Lech Kaczyński z dajmy na to Kornelem Morawieckim, według nich oczywiście ściśle tajnym spotkaniu, na którym to ustalono, że odbędzie sie jakis strajk, ktory i tak poniósł klapę, ma uczynić Lecha Kaczyńskiego wybitnego działacza podziemia?

Toż o stokroć wiele większe zasługi dla odzyskania niepodległości Polski,oraz podtrzymywania świadomości narodowej,  pomijając oczywiście uwarunkowania międzynarodowe, można z pewnością przypisać wielu nieznanym do dzisiaj kolporterom książek i czasopism z drugiego obiegu, którzy właśnie będąc nieznanymi ryzykowali najwięcej. Znajomy z Warszawy opowiadał mi, jak był świadkiem próby wyrzucenia z pociągu, jakiegoś nieznanego kolportera przez grupę oprawców z SB. Zawsze twierdziłam, że różnica między dajmy na to takim Lechem Kaczyńskim, czy Michnikiem, a takim prostym kurierem polegała na tym, że  jak Michnika czy też wspomnianego Lecha Kaczyńskiego jakiś SB-ek  by uderzył, to byłby wrzask na całą Europę, że w Polsce SB stosuje hitlerowskie metody. Natomiast gdyby takiego kolportera wyrzucono z pociągu, to byłby to tylko nieszczęśliwy wypadek,  lub zakończona sukcesem próba samobójstwa.

Nikt z moich znajomych z Warszawy czy też z innych miast w Polsce, nie słyszał by Lech Kaczyński był zaangażowany w działalność podziemnej Solidarności. Nawet jeśli działał, to i tak efekty jego działalności są bardzo mizerne, zestawiając je z osiągnięciami kolporterów książek i czasopism drugiego obiegu. Ale jakiś jego zwolennik zaraz się pewnie rozgniewa i powie: no  jak to, przecież brał udział w tajnych spotkaniach, na których to opracowywano w pocie czoła przyszłą, wolna od komunizmu Polskę. Ale jak wiemy z dzisiejszego punktu widzenia, poza biciem piany na takich tajnych spotkaniach niczego nie osiągnięto. Gdyby tak zrobić rzetelną lustrację tych wszystkich uczestników tajnych spotkań, to okazałoby się, że zdecydowaną większość z nich stanowili agenci SB.

Pierwszy raz nazwisko Lecha Kaczyńskiego jak również jego brata Jarosława, wypłynęło na szerokie wody dopiero podczas obrad okrąglego stołu i w Magdalence, gdzie gen. Kiszczak uzgadniał ze swoimi agentami podział wpływów w Polsce, z ogromną szkodą dla prawie wszystkich Polaków. Ale to  jest dopiero początek „osiagnięć” tej najważniejszej dla wizerunku PiS postaci. Jak mi ktoś nie wierzy, to proszę zrobic lustrację wszystkich uczestników Magdalenki  od strony solidarnościowej, a  smród esbeckich onuc  jaki się od tej strony będzie rozchodził, będzie nie do opisania.

Żadna pisowska propaganda nie zmieni faktu, że poczatek wielkiej kariery Lecha Kaczyńskiego,zaczął się w Magdalence, oraz że jego dalsza kariera polityczna bez jego udziału w magdalenkowym podziale politycznych łupów, byłaby niemożliwa. Jeśli ktoś kwestionuje, że Lech Kaczyński zostałby prezydentem bez jego udziału w magdalenkowej sitwie, osoba ta mówi ordynarne kamstwa, lub jest wysoce odporna na jakiekolwiek fakty.

Skoro jesteśmy przy samych i nagich faktach, to przypomnijmy tylko parę z życia tego magdalekowego prezydenta. Całkowite zaniechanie lustracji, kiedy była na to największa szansa po 1989 roku.  Ustawa lustracyjna była typową ustawką, pomiędzy gangami magdalenkowymi. PO dlatego poparło tę ustawę w całości, ponieważ wiedziało doskonale, że ówczesny prezydent Lech Kaczyński z magdalenkowego nadania i tak sprawi, że ta ustawa będzie nie do wykonania. Jak pamiętamy, TK również dołożył swoje trzy grosze, by ustawa lustracyjna zaproponowana przez Kaczyńskiego, została z łatwością obalona. W dniu dzisiejszym na razie PiS nic nie robi, by dać jakąkolwiek nadzieje na przeprowadzenie lustracji. Można śmiało powiedzieć, że PiS w tej sprawie realizuje testament Lecha Kaczyńskiego, który jako uczestnik wszystkich spotkań magdalenkowych tego sobie nie życzył. Związany z lustracją aneks do raportu o WSI, którego każdy kandydat PiS podczas kampanii wyborczej miał obowiązek mówić że jak tylko PiS wygra wybory, to aneks bedzie natychmiast opublikowany. Zreszta każdego dnia coraz bardziej jest widoczne, że tylko totalna lustracja, może  zniszczyć układ magdalenkowy, natomiast wymiany pracowników w ministerstwach  aparatu partyjnego PO na PiS, jest operacją fałszywej flagi. Zobaczymy wkrótce z jakim skutkiem dla państwa i podatników.

Jako prokurator generalny przerwał prace ekshumacyjne  w Jedwabnem, by się nie okazało, że sprawcami zbrodni ludobójstwa na ludności żydowskiej byli Niemcy. Zresztą przypadek Jedwabnego był częścią akcji Holocaust Industry, mającej na celu wymuszenie na Polsce odszkodowania na kwotę wziętą z sufitu 65 miliardów USD. W tę akcję oczerniania narodu polskiego o zbrodnie ludobójstwa na Żydach podczas drugiej wojny, mającej w ostateczności wymuszenie odszkodowania, wpisał sie świadomie Lech Kaczyński.

W sprawie konfliktu na Ukrainie, starzy pisowscy eliciarze, tacy jak sam Majdaniarz, Macierewicz, Czarnecki, jak również młody pisowski eliciarski narybek na czele z prezydentem Dudą i jego głównym consigliere filobanderowcem Szczerskim, mówią  Polakom bez żadnego obcyndalania się, że bedą realizować testament Lecha, oraz że są z tego  dumni. Praktyczna realizacja tego mitycznego testamentu oznacza całkowite i bezkrytyczne bezrefleksyjne popieranie ruchu neobanderowskiego, który nie kryje swoich bezczelnych roszczeń terytorialnych wobec Polski. Tym samym zarówno starzy jak i młodzi eliciarze pisowscy świadomie plunęli w twarz rodzinom pomordowanym na Wołyniu w bestialski sposób, mówiąc że realizują testament swojego dawnego wodza. Wmawiają nam, że popieranie obojetnie jakiej Ukrainy w jej konflikcie z Rosją putinowską, jest polską racją stanu, że im dłużej trwa wojna z Rosją w Donbasie, tym oddala się niebezpieczeństwo inwazji Rosji na Polskę. Dlatego ich zdaniem Polska powinna pomagać  banderowcom nawet za friko. Wiemy już że przy takiej filozofii politycznej obecnego pisowskiego eliciarstwa, na pierwszym miliardzie euro bezzwrotnej pomocy, na pewno się ne skończy. Zresztą eliciarz Szczerski powiedział, że wszystkie umowy dotyczące pomocy banderowcom, zawarte pomiędzy poprzednim rządem PO a banderowcami będą dotrzymane. Warto byłoby wiedzieć jakie to umowy zostały podpisane pomiędzy poprzednią ekipą a banderowcami, bo przecież chciałoby się wiedzieć, czy np. nowy podatek bankowy nie jest akurat po to, by sfinansować pomoc dla banderowców.

Wygląda na to również, że w Magdalence nastąpiła zmowa pomiędzy uczestnikami, by zapomnieć o zbrodniach banderowców na Wołyniu i w tym zakresie Lech Kaczyński jak wszyscy pozostali uczestnicy zmowy, skrupulatnie tego przestrzegał. Jak za komuny nie było wolno mówic o zbrodni katyńskiej, tak po 1989 roku nie było wolno mówić eliciarstwu magdalenkowemu o ludobójstwie banderowców na Wołyniu.

I wreszcie najważniejsza fatalna decyzja prezydenta magdalenkowego, Lecha Kaczyńskiego. Podpisanie traktatu lizbońskiego, który to jest rzeczywistą rezygnacją z suwerenności Polski na rzecz UE, pod hegemonią niemiecką. Pamiętam to wstrętne krygowanie się Lecha Kaczyńskiego, jak prostytutki która udaje przyzwoitą panienkę, przed wykonaniem swojej  usługi, a w rzeczywistości ta pisowska ikona rywalizowała z Tuskiem, który z nich ma podpisać rezygnację z suwerenności naszego kraju. A jakie z tego powodu były karczemne awantury w postaci zabierania sobie samolotów. Jak widzimy dzisiaj, albo prezydent Kaczyński byl kompletnym idiotą, figurantem, któremu daje się do podpisania dokumenty których nie czytał i nie wiedział co podpisuje, albo był to świadomy zdradziecki krok z jego strony. Moim zdaniem była to jego świadoma zdrada, zresztą czegóż oczekiwać od uczestnika i sygnatariusza Magdalenki.

W świetle wydarzeń obecnych, widać wyraźnie, do czego doprowadził nas podpisany przez prezydenta Kaczyńskiego traktat lizboński. Nawet Unia(Niemcy) może ingerować w wewnętrzne wybory polskiego rządu. Jak się okazuje, zgodnie z traktatem europejskim podpisanym właśnie przez Lecha Kaczyńskiego, Unia ma do tego pełne prawo. Zresztą zgodnie z tym traktatem, prawodawstwo  UE  jest nadrzędne wobec prawa polskiego. Jakby na to nie patrzeć, to też jest dziedzictwo Lecha Kaczyńskiego.  Gorzko się o tym przekonują wyborcy pisowscy teraz, gdy zaczyna się robić z Lecha Kaczyńskiego niemal bohatera narodowego, co to się ruskim nie kłaniał.

Mam pełną świadomość, że nie wymieniłam wszystkich zasług dla Polski tej najważniejszej pisowskiej ikony. Już samo podejście nowej pisowskiej władzy do problemu lustracji, świadczy o jej zamiarach dotrzymania wszystkich magdalenkowych ustaleń.  Zarówno w polityce zagranicznej jak i wewnętrznej. Wprawdzie minister Macierewicz obiecuje ujawnienie agentury WSI, ale czegóż to on nie naobiecywał. Np. że banderowskka Ukraina niczego od Polski nie dostanie za darmo, a po cichutku bez wiedzy polskiego podatnika, rzeczywistego płatnika, podarowano banderowcom jeden miliard euro. Z tego też powodu moje zaufanie do obecnych pisowskich luminarzy jest prawie zerowe.

za:http://slepamanka.neon24.pl/post/128914,zakladnicy-testamentu-lecha-kaczynskiego-widziane-z-usa

 

SUPLEMENT:

 

Reklamy

5 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

5 responses to “Zakładnicy testamentu Lecha Kaczyńskiego-widziane z USA

 1. paziem

  Z prywatnej poczty:

  Dla znajomych

  Oto jak Kaczyńscy stali się właścicielami willi na Żoliborzu. Przed wojną willę tą otrzymał major Lis-Kula od samego Piłsudskiego!!! za zasługi w wojnie polsko-bolszewickiej 1920r. Po wojnie oczywiście została ona skonfiskowana. I dzieje się coś dziwnego młode jeszcze bezdzietne małżeństwo Rajmunda i Jadwigi Kaczyńskich otrzymuje 3 piętrową willę……………
  Lata 40-ste normalni ludzie cisną sie po kilka rodzin w maleńkich klitkach. Jak to się stało? Otóż mama Rajmunda (tatusia Jarosława i Lecha) z domu Świątkowska była blisko spokrewniona z Henrykiem Świątkowskim Ministrem od ubecji w latach 1945-1956!!! Odpowiada on za wszystkie morderstwa polityczne okresu stalinizmu! Nawet komuniści po śmierci Stalina nie pozostawili na nim suchej nitki. Rajmund najprawdopodobniej sypał kolegów którzy należeli do AK. Jakby Jarosław Kaczyński miał gram honoru to by tą willę oddał. Jarosław Kaczyński to poprostu Resortowe Dziecko
  dlatego pelno komuchow w PIS ZWIŃ

  RAJMUND KACZYŃSKI URODZONY W GRAJEWIE MATKA FRANCISZKA ZE SWIATKOWSKICH ZRODZONEJ W WSI GRONOWCE KOŁO ODESSY Z RODZINY NACZELNEGO PREZESA SADU WOJSKOWEGO ZA STALINA PUŁKOWNIKA ARMII CZERWONEJ WILHELMA SWIATKOWSKIEGO.

  Historia zasłużonych dla morderców z Katynia, dwóch ukochanych wujków Jarka i Lecha – Wilhelma i Henryka ŚWIĄTKOWSKICH i ich związek ze straszliwym Mordem Katyńskim.
  Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, od razu włączonym w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku – dodawać chyba nie muszę), potem, po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).
  Drugi, Henryk, był ministrem “sprawiedliwości” nieprzerwanie w latach 1945-1956 (!!!), przez co odpowiada za całokształt stalinowskich zbrodni na Narodzie Polskim, był jedynym stałym ministrem w czterech powojennych marionetkowych rządach komunistycznych (Osóbki-Morawskiego, I rząd Bieruta, I rząd Cyrankiewicza i II Bieruta), a co najważniejsze – już na wiosnę 1945 roku (!!) nakazał wszcząć śledztwo swemu wiernemu psu (Jerzemu Sawickiemu – właść. Izydorowi Reislerowi), którego celem miało być zatuszowanie winy bolszewików za ten straszliwy mord na polskich oficerach i próba zrzucenia go na broniących się wtedy jeszcze faszystów.

  To są tylko informacje ogólne. Po szczegóły – wysyłam was do pewnego Jarosława i jego mamy, Jadwigi. Wiedzą o tym bardzo dużo ? jako że często odwiedzali się nawzajem, zanim po śmierci Stalina nie cofnięto Wilhelma do Związku Radzieckiego i tam, rozliczono za zbrodnie na Narodzie Polskim, czego dokonali sami komuniści od Chruszczowa już w 1954 roku (!).

  czym Rajmund Kaczyński zaimponował Bierutowi. Wilhelmem Świątkowskim, kuzynem przysłanym do PRL przez Stalina, na funkcję prezesa Wojskowego Sądu Najwyższego. To Wilhelm podpisywał wyroki śmierci na zakapowanych przez Rajmunda AK-wców.
  ps. Dzięki temu Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta warszawian, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach. Żeby było ciekawiej – ta willa była wcześniej nadana rodzinie bohatera z 1920 roku, majora Lisa-Kuli przez Piłsudskiego, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru.

  Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, wyznania starozakonnego KGBowiec osobiscie mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą. Mamusia Rajmunda z domu Świątkowska ur. w Granówce pod Odessą. Stąd ta przychylność władz dla rodziny Kaczyńskich. Dlatego też IPN gorliwie ściga różnych Bermanów i Szechterów a milczy i udaje że nic nie wie o ich zwierzchniku, którego rozkazy wykonywali.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Nadzieja i ostoja Kaczyńskiego – na kolanach!..
  Ameykańscy terroryści – co niby im wszystko wolno – uziemieni przez Iran..

  Polubione przez 1 osoba

 3. zydozerca

  NATO=OBAMA’s NAKED ASS TERRORISTS ORGANIZATION
  KONCERNY ZBROJENIOWE-UDZIAŁY ŻYDOBANKSTERÓW I POLITYKÓW
  Lockheed Martin Corporation
  Airbus Americas, Inc.
  Boeing Company,
  DynCorp International
  General Electric Company
  Northrop Grumman
  Raytheon Company
  Hitachi, Ltd.
  Caterpillar
  BASF Corporation
  Alcoa, Inc.

  PROGRAM OBRAD NATO W WARSZAWIE w LIPCU 2016
  NA STADIONIE NARODOWYM
  POD RUCHOMYM DACHEM,KTÓRY SIĘ ZACINA,
  ABY GÓWNEM Z SZAMBA ZALAĆ DZICZ NA FINAŁ

  -AGENT CIA/MOSSADU :DUDA,WASZCZYKOWSKI,MACIEREWICZ WYKONAJĄ STRIPTIZ ORAZ TANIEC BRZUCHA NA RAKIECIE PATRIOT ,KTÓRA ICH WYR..CHA

  -SERIA PORNOFILMÓW PROPAGANDOWYCH Z KWATERY GŁÓWNEJ NATO
  PT.”POD DYKTANDO ŻYDÓW MAFII SZTAB OBCIĄGA,JAK POTRAFI”
  -ŻYDOBANKSTER KURWY GONI ABY ROSŁA SPRZEDAŻ BRONI
  -STOLTENBERG, MERKEL ,OBAMA CIĄGNĄ DRUTA NA KOLANACH
  PAJAC DUDA Z WASZCZYKOWSKIM TAKŻE ŁYSYM PSOM ŻYDOWSKIM
  –ZBROJNE INTERWENCJE NATO DAJĄ ZYSK DEGENERATOM
  –NATO MANEWRY/ĆWICZENIA/ORAZ ROSJI OSKARŻENIA :=PSYCHIATRYCZNE ZABURZENIA
  -BAZY NATO WOKÓŁ ROSJI I IRANU ORAZ CHIN ZLIKWIDOWAŁ JEDNYM RUCHEM KOREAŃSKI ATAK KPIN
  -Z IZRAELA POLECENIA CWELE Z NATO CHCĄ WALENIA

  Polubienie

 4. Pingback: Lech i Jarosław Kalkstein vel Kaczyński i syjonistyczna partia PIS | hubalblog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s