Pluralizm medialny IIIRP dla Polaków – wybieraj: żydo-media lub żydo-media

zdjecie

„Europa ma problem z demokracją”Walka o media to część międzynarodowej batalii z Kościołem i państwami narodowymi – mówi Naszemu Dziennikowi K.Skowroński, założyciel Radia Wnet, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

„Polska chce teraz budować swoją tożsamość i relacje ze społeczeństwem w oparciu o Ewangelię, wiarę w naukę Jezusa Chrystusa.” – czytamy w ND
Pełna treść artykułu dostępna na stronie (oczywiście za opłatą – katolicki głos o.Rydzyka w Twoim domu musi trochę kosztować):
http://wp.naszdziennik.pl/2016-01-13/231477,rozmowa-z-krzysztofem.html
Nie chcesz żydowskiej gadzinówki Michnika czy podobnej TVN, TVP itp., czytaj więc żydowski Nasz Dziennik i oglądaj żydowską Tv-T(adeusz)r(ydzyk)wam.
Radio Wnet
Jest to radio pod kuratelą żydostwa anglosaskiego, aktualnie wspierające PiS.
Z Wikipedii: Radio Wnet – projekt internetowego serwisu społecznościowego, powstał w 2009, założony przez Krzysztofa Skowrońskiego (poch. żydowskie), Grzegorza Wasowskiego (poch. żydowskie), Katarzynę Adamiak-Sroczyńską i Monikę Makowską-Wasowską, Wojciecha Cejrowskiego (poch. żydowskie, stypendysta G.Sorosa), i Jerzego Jachowicza.
Radio Wnet nadaje na fali warszawskiego katolickiego Radia Nadzieja. W dni powszednie, przed rozpoczęciem audycji Radia Wnet o godzinie 7 rano, możemy więc wysłuchać katolickich modłów i ewangelii.
Ktoś bardziej dociekliwy może postawić zasadne pytanie: czyje w takim razie jest lub do kogo należy katolickie Radio Nadzieja -?
Głównym redaktorem prowadzącym poranne wywiady w Radiu Wnet jest odkrycie A.Woyciechowskiego, nieżyjącego już właściciela i twórcy Radia Zet (potocznie nazywanego Radiem Żyd),  K.Skowroński. Oczywiście Radio Wnet nie może na razie stanowić przeciwwagi dla żydowskiego Tok FM (opcja żydostwa europejskiego), ale wespół z Radiem Maryja, z Tv-Trwam i internetową TvRepublika, stanowią już jakiś poważniejszy medialny przyczółek żydostwa anglosaskiego w Polsce.

Kilka przykładów produkcji Radia Wnet powstałych – jak należy się domyślać – w oparciu o naukę Jezusa Chrystusa

Przykłady z roku 2011

W.Cejrowski (pamiętny W.C. kwadrans): Chiny (prawdopodobnie także i Rosja) celowo wykupywały obligacje i inne papiery wartościowe UE, żeby teraz, gdy mamy kryzys, nas sobie podporządkować.

Proszę się nie dziwić, że W.C.-kwadrans, przeciwnik UE, zwolennik liberalizmu a’la JudeoUSA, oczywiście tego przedkryzysowego, podobnie jak red. S.Michalkiewicz i jego PAFRE mające wsparcie chrześcijańskiego stowarzyszenia im. ks. P.Skargi, czy Nowa Prawica z JKM na czele, używa zaimka „my” mając na myśli UE i Europejczyków. Pamiętajmy wszak, że pomysł na UE narodził się w USA jeszcze przed I wojną światową i miał służyć całemu żydostwu. Zatem, kontynuował W.C.-kwadrans, należy Chińczykom powiedzieć: słuchajcie, popełniliśmy błąd i was przepraszamy, ale nie wykupimy od was żadnych naszych unijnych, europejskich obligacji, koniec i kropka.

Aj – pomysł cymes. Zawołany katolik, rozmiłowany w Maryi, Królowej niebios – a jakże, W.C.-kwadrans oznajmił wprost: słuchajcie Chińczycy, sytuacja jest taka, że nie mamy innego wyjścia i musimy was okraść.

 

Radio Wnet sięgnęło także po nowe w ekonomii objawienie. Nowym guru, po schyłkowym już L.Balcerowiczu, autorytetem Nowej Prawicy JKM, został obwołany prof. K.Rybiński. Ach, jakiż to geniusz doświadczony, nie sposób wyliczyć wszystkich jego osiągnięć. Ten 44-letni łebski „ekonomista” zdążył był już być: konsultantem BŚ, vice prezesem NBP, doradcą wielu banków, na tym poprzestanę, bo lista jest bardzo długa.

Oto, co w kwestii ratowania €-waluty wyjawił ten wielce obiecujący „ekonomista”. Żeby uratować strefę €-waluty należy: stare € wymienić na nowe €. Proszę się nie śmiać, pomysł jest tak samo poważny, jak jego utytułowany autor. I tak, Niemcy, jako, że to państwo gospodarczo najsilniejsze w UE, wymienią € w stosunku 1:1. Grecja w stosunku, 2 stare € na 1 nowe, a np. Włochy 1,5 starego € na 1 nowe €. I co, śmieszne?

Według „ekonomisty” K.Rybińskiego polską gospodarkę uratują następujące niezbędne reformy: wydłużenie wieku emerytalnego, likwidacja KRUS (ubezpieczenia rolnicze), likwidacja ulg podatkowych, ograniczenie świadczeń socjalnych (Polska pod względem wielkości tych świadczeń zajmuje ostatnie miejsce w UE), wzrost podatków, wprowadzenie podatku katastralnego, zamrożenie wynagrodzeń – sic!.

 

Dzisiaj twórcy i redaktorzy Radia Wnet mogliby się nie zgodzić z profesorem, wszak popierają PiS przynajmniej w kwestii skrócenia wieku emerytalnego i przywrócenia stanu sprzed „reformy” autorstwa PO (?).

Przykład z listopada 2015

Syjonistyczna Żydówka, korespondentka z USA dla Radia Wnet, Irena Lasota, w związku z zestrzeleniem przez Turków rosyjskiego myśliwca powiedziała 30.11.2015r. z charakterystycznym żydowskim „rh” , że „zanieśmy kwiatek pod ambasadę Turcji, podziękujmy Turkom, którzy stanęli w naszej obronie, bo Rosja może przecież naruszyć i naszą przestrzeń powietrzną”.

Lasota (Hirszowicz) Irenaur. 1947r. – m.in. dyrektorka i założycielka w 1984r. fundacji na rzecz demokracji w Europie Wschodniej IDEE w Waszyngtonie. W PRL należała do tzw. komandosów w „marcu 1968”. Członek ZMS, pracowała w wydawnictwie Wiedza Powszechna, od 1970r. działaczka emigracji w USA. W 1981r. współzałożycielka Komitetu Poparcia Solidarności w NY. jej inicjatywy efektywnie wspomagały część „opozycji” w Polsce. Członek kapituły Nagrody im.J.Giedroycia. W marcu 2008 odznaczona przez prezydenta L.Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za udział w wydarzeniach Marca’68.

Słuchacze Radia Wnet nie zaprzeczą, że jego redaktorzy szczerze popierali żydo-rebelię na Ukrainie i popierają ukraiński żydo-reżim Poroszenki-Jaceniuka – wszystko to ma się rozumieć w ramach nauczania Jezusa Chrystusa.

Dariusz Kosiur

Reklamy

15 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

15 responses to “Pluralizm medialny IIIRP dla Polaków – wybieraj: żydo-media lub żydo-media

 1. Krzysztof Proch

  Europa ma wielki problem z demokracją, Europa nie rozumie słowa – demokracja, nie zna i go nie rozumie.
  .

  Polubienie

 2. je... Henryka ptasznika

  Panowie trochę słów prawdy:
  Dopóki większość narodu nie zrozumie ,że jest dymana , manipulowna i robiona w hu…. nic z tego nie będzie choćby było i 1000 takich WPS 100 mln Dariuszów Kosiurów i dr Ziemińskich .
  Kilka dni temu namawiałem znajomych z PIS- dy do wsparcia WPS za pomocą drobnych datków . Tłumaczyłem co się dzieje w tym kraju .
  Jak groch o ścianę .
  Odpowiedz z moich znajomych :
  „My wiemy skąd wy jesteście . Wspieracie bandziora Putina ” , a ten cały WPS to ruska agentura .”
  Naród jest tak ogłupiony ,że nawet gwiżdze i prowokuje sportowców rosyjskich , którze przyjeżdzają do Polski np siatkówka , piłka ręczna , czy aby tam wczoraj nie gwizdało część Polaków w meczu Rosji z Danią w ręcznej . Duńczykom się nie dziwie .
  Przestałem wierzyć juz w ten naród chociaż z niego pochodzę . Debilizm ,szaleństwo idiotyzm to niestety nasze wady narodowe .
  Pozdrawiam WPS i D .Kosiura .
  A krajem rządzi mały satrapa bez prawa jazdy , żony , ale za to z kotem otoczony bandą potulnych marionetek nastawionych jedynie na kasę i karierę Przypomina mi to odcinek Bonda ., a PIS – dzielce cieszą się i dostają orgazmu .

  Polubienie

  • Mało tego oni cieszą się że władze zdobyli już na amen i nikomu jej nie oddadzą…

   Polubienie

  • Dokładnie tak jest, naród jest tak ociemniały i zacietrzewiony, że jedynie pałki i kije będą w stanie go przekonać. Tylko 100 tysięcy ludzi tutaj trzeźwo myśli, i może z 1 milion znalazłoby się do rzeczy, a reszta to po*ebki wierzące w żydowski rząd albo żydowski KOD.

   Swoją drogą nawet jak jest nas 1000, a moherów 100 tysięcy z jednej, a KODowców 100 tysięcy z drugiej, to i tak jesteśmy silniejsi od zgrai babć w beretach lub zhipisiałej bandy cherlaków i możemy ich zwyczajnie kijami tak stłuc, że albo pałka pęknie albo się łeb na kawałki rozwali. Wojsko chińskie patykami rozgoniło mnichów z Shaolin, a nasi przeciwnicy w przeciwieństwie do mnichów, umieją jedynie albo klepać paciorki albo wciągać białe kreski nosem.

   Można jednak metodami dyskusji, prelekcji, filmów i rozgłośni, ale raz na tym polu nie mamy szans, a dwa musi stare pokolenie elektoratu AWS wyzdychać, żeby tutaj ruch narodowo-konserwatywny z prawdziwego zdarzenia stworzyć.

   Jedyne wyjście jakie widzę to walka polityczna silnego i zorganizowanego ruchu walczącego merytorycznie, i chronionego przez regularne i silne bojówki wspierające go zbrojnie. Merytoryka pozwoli uniknąć oskarżeń o terroryzm, a bojówki wzmocnią poważanie pośród hołoty i policji.

   ZASADA JEST STARA JAK ŚWIAT. WYGRYWA TEN CO MA NAJWIĘKSZY POTENCJAŁ MILITARNY. Mogą sobie mieć media, uczelnie, banki i fabryki, ale my bronią możemy to zniszczyć w przeciągu dobry. Koniec końców z piątki przetrwa ten, co ma broń, nawet zwykły karabin, a nie kamerę, dyplom, portfel czy pudełka. Mauser niemiecki ma 5 kul z magazynku, akurat na jednego prezentera, profesora, bankiera i posiadacza koncernu, no i jedna kula w zapasie zostaje.

   Polubienie

   • kempes

    witam serdecznie. bardzo mnie cieszy ze pan napisal tez slowo :profesora. takie uczelnie … wychowujace tumanow . tumanow nie myslacych samodzielnie. tumanow wierzacych w brednie z zachodnich podrecznikow. wierzacych tylko dlatego ze ze sa drogie i maja kolorowe okladki – nie sa nam potrzebni. liczy sie sie to sie sprawdza DOSWIADCZALNIE. a liberalizm i zachodnie ekonomie sie nie sprawdzily. pozdrawiam wszystkich serdecznie. ps. i nie licza sie tytuly ani stypendia i ordery profesora . tylko.. CZY SIE SPRAWDZA W REALNYM ZYCIU TO CZEGO ON UCZY. czy wychodzi to na dobre.

    Polubienie

 3. je... Henryka ptasznika

  Masz rację przemex . Dodam tylko ,że widać gołym okiem , że pejsaci założyli po rządach kaszebe kreowanie się na początku kadencji na aniołki moze te Charliego żartując sobie .
  I mamy :
  1. Farsa z 500 pln na dzieci ( gówno to da ) . Typowa zagrywka propagandowa .
  2. Ma być . spory dodatek jednorazowy dla emerytów i rencistów . Identycznie typowa propaganda mająca kreować ich na zbawców Ojczyzny po osmiu letnich rządach Herra.
  3. Twarda postawa wobec Niemiec . Kilka dni temu pilne wezwanie przez Waszczykowsiego ambasadora Niemiec .
  Przecież na te zagrywki nie nabrała by się najgłupsza małpa w ZOO a tylu Polaków się nabiera.
  PIs – dzielce tak mi wczoraj zachwalali TV Republikę , cóż dziś włączam około 12.00 a tam programik publicytyczny a w nim :
  1.jakiś redaktorek prowadzący : PIS- dzielec .
  2 . Koziołek matołek był już w każdej partii Czarnecki . Szkoda słów na niego.
  3. Jeszcze jakiś profesorek jak to w Republice
  I oczywiście pierdo….. tam jaka to Polska pod rządami PIS jest mocna wobec Niemiec . Potem oczywiście jakiś profesorek wykłada o historii III Rzeszy .
  Wytrzymałem 10 minut i i myślałem , że mnie szlak o mało nie trafi oglądać tę pesjatą Republikę . Dobrze ,że na TVP pejs leci żądło . Przynajmniej w miarę dobry film.
  Szkoda , że na WPS tak rzadko sa nagrywane nowe audycje pan Kosiur -Ziemiński.
  Jedyna dobra wiadomość jet taka ,że wczoraj Szpilka nie trafił do Świętego Piotra po walce z murzynem chociaż może niebo po tym ciosie murzyna zobaczył , a tak miał wygrać i zostać mistrzem a tu jak zwykle jak to u nas wielkie nadzieje a potem dupa blada . Następna dupa blada już w lecie podczas ME w piłce nożnej .
  Przemex blog świetny . Zapisałem go w ulubionych .

  Polubienie

  • „Pis – dzielce tak mi wczoraj zachwalali TV Republikę” – znam to, ta telewizja i parę innych „prawicowych” stało się ostatnio wyznacznikiem prawdy dla kochanych wyznawców PIS-u, słowa krytycznego pod ich adresem powiedzieć nie można. Bo zaraz powiedzą ci że jesteś komunistą…

   Polubienie

   • A czego się naprawdę boję to przejęcia mediów publicznych przez PiS, bo nie jest to żadna „reforma” jak starają się wcisnąć kit naiwnym ludziom, tylko wymiana kadr na bardziej propisowskie, kiedy media będą już w ich rękach to dopiero się zacznie, będzie jeszcze gorzej niż za peło…

    Polubienie

 4. paziem

  oto przedsmak „wolnych mediów” jakiego doswiadczylismy w wykonaniu miłośników Radia WNET i TV Republika. Wtedy to syjonistyczny sługus niejaki Józef Orzeł wezwał policję na Foksal do SDP, aby zakneblowac mi usta

  Polubienie

  • je... Henryka ptasznika

   Panie dr jeden syjonistyczny sługus w dodatku kretyn nie byłby problemem . Problem tkwi w tym , że takich modeli jest do cholery i więcej. Pisał tu kiedyś Piotr Marek , że nadzieja w młodym pokoleniu 20 latków . Panie uwierz mi kupią ich szybciej niz się panu wydaje . Pozdrawiam pana dr .

   Polubienie

   • je... Henryka ptasznika

    a o niejakim Józefie Orle nic nie wiem , a guglować ? – szkoda mojego czasu na takie typy i nerwów szkoda .

    Polubienie

 5. zydozerca

  REZERWAT HOŁOTY,ŚCIERY I POMIOTY,
  K..RWY POLITYKÓW ,ŚRODEK NA WYMIOTY
  + ODPADY Z KRAJOWEJ RADY-DO OBOZU ZAGŁADY!!!
  OPŁATA AUDIOWIZUALNA DLA DOSTAWCÓW ŁAJNA-
  OGŁUSZYĆ,POCHLASTAĆ,WYPATROSZYĆ,NASRAĆ !!
  CHÓR WUJÓW ŻYDOWSKICH ZE ZŁODZIEJSKIEJ TROSKI PRZEOBRAZIŁ MEDIA W BIG BURDEL DZIADOWSKI;
  KURWY Z AGENTAMI SKRZYŻOWAŁ Z ŻYDAMI,BY PO ZMIANIE NAZWISK BŁĄDZIŁY STADAMI;
  DO HANDLU BREDNIAMI RUSZA WIĘC OD RANA EKIPA PROSTYTUT W GÓWNACH UTYTŁANA,PRZEZ ŻYDÓW/KLER/PARTIĘ NON-STOP ODMÓŻDŻANA, ŚCIERWO I PADLINA Z PÓŁMÓZGIEM TUMANA ;
  AGENT,ZDRAJCA,ZŁODZIEJ,KANALIA,SYN KATA,DEWOT Z ZCHN-u :
  U NAS KAŻDA SZMATA ;
  LEMINGI=PRZYGŁUPY,OBCIACH I ZAKAŁA,
  LIZUS, SŁUGUS,LOKAJ,ZDZIRA I POCZWARA :
  KATODEBIL,JEŁOP,CYNIK,KŁAMCA,MENDA,
  MATOŁ,OSIOŁ,ZRZĘDA,ŻYDOWSKA PRZYBŁĘDA
  OLEJNIK,LIS,KRAŚKO,WIELOWIEJSKA,WOŁEK,
  ŻAKOWSKI,MICHNIEWICZ,PARADOWSKA,BOLEK,
  KURSKI,STANISŁAWCZYK,SEMKA,CH.. SAKIEWICZ,
  CZARNECKI,KARNOWSCY,K…HEJKE,ŁOSIEWICZ,
  WILDSTEIN SR&JR,SKOWROŃSKI,ZAREMBA,
  KUPA BEZTALENCI I ŻYDÓW BEZDENNA;
  /SAKIEWICZ+HEJKE+RACHOŃ W TRÓJKĄCIE-
  NA GROBIE KURTYKI W SMOLEŃSKU SIĘ GOŃCIE/
  KOPACZ,KOMOROWSKI,TUSK,MILLER,KWAŚNIEWSKI/STOLZMAN
  KALKSTEIN, DUDA,SZYDŁO +SERWIS KUREWSKI ;
  WATAHA DWORAKA W GOŚCINIE U KLERU =WAŁKONI,CIOT ŻYDÓW ŻYJĄCYCH Z FRAJERÓW/;
  OD RANA DO NOCY+ SOBOTY,NIEDZIELE OFERUJE SWOŁOCZ W PROPAGANDY DZIELE –
  UKRAIŃSKICH ŻYDÓW,AGENTÓW BEZPIEKI,CIA,MOSSADU,STASI,MI + KALEKI

  /STOLZMAN,SZCZYNUKOWICZ,KALKSTEIN,TUSK,
  ROSTOWSKI,BALCEROWICZ,BELKA,BUZEK,LEWANDOWSKI, BIELECKI,WAŁĘSA, BONI,PETRU ,SZCZUREK, OLECHOWSKI,SZECHTER,KOWAL,NIESIOŁ,JUREK/
  -DO NATYCHMIASTOWEJ ROZWAŁKI POD MUREK !!!

  NA SWYCH TAJNYCH KONTACH W PODATKOWYCH RAJACH PRZECHOWUJĄ SKRYCIE DOWODY ODDANIA
  ODKĄD D…SPRZEDALI I ŚCIERWEM SIĘ STALI REKLAMUJĄ TRAGIZM GNICIA SITW KANALII;
  IMPERIUM SOLORZA Z IMPERIUM MICHNIKA PODPIERA DUPAMI ŻYDÓW MAFIA DZIKA ;
  W WIERNE MAFII SĄDY I PROKURATURY POWSADZAŁA TĘPE,ŚLEPE,GŁUCHE SZCZURY;
  BANDA CIOT PARTYJNYCH+CELEBRYTÓW KUPA ZARABIA NA ŻYCIE JAKO PROSTYTUTA,POKAZUJĄC W MEDIACH,ŻE TO ŻADNA SZTUKA;
  RZĄDZĄCA ELITA KUREWSTWEM PRZYBITA LEZIE TAM POBEKAĆ I POSRAĆ DO SYTA;
  JAKIE MA ZADANIE PARTYJNY NAJMITA?
  – W ŻAŁOSNYM PROGRAMIE OPRÓŻNIĆ JELITA,PROPAGANDĄ PARTII /USA/UE PUBLIKĘ POWITAĆ
  KMIECIE W INTERNECIE W TRIO I W DUECIE TAKŻE OFERUJĄ PROPAGANDY ŚMIECIE:
  W sieci,W polityce,Niezależna,Fronda =żydowscy katole na poziomie głąba;
  Na temat,Wprost,Onet,Interia,WP=żydowska koteria debilnych kurew;
  ścierwo opłacone z USA/SOROSA funduszu na propagowanie żydowskich szajbusów.
  NIE MA WOLNYCH MEDIÓW W WSZECHPOLSKIEJ KRAINIE ,
  BO SIĘ ZAPLĄTAŁY W ŻYDÓW PAJĘCZYNIE;
  TRZEBA WIĘC WYŁAPAĆ KURWY I PAJĄKI I WDEPTAĆ JE W GÓWNO PROFANUJĄC SZCZĄTKI !!!

  Polubienie

 6. je... Henryka ptasznika

  tobie gówno zrobia , ale wps możesz narobic problemów . Po co to nie wiem .

  Polubienie

 7. je... Henryka ptasznika

  zeby nie te wulgaryzmy 100% prawdy . ale mocniejsze słowa tylko moga sprowadzić na wPS problemy a po co to komu?
  PIS pracuje nad ustawą , która ma zwlaczać agresje w sieci . Gdy to prawo wejdzie problemów WPS można narobić , a to chyba nie jest w naszym interesie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s