Polacy na Krymie 2016

pol_rus_znak

Relacja lokalnej telewizji w Sewastopolu na Krymie.

 

 

za:  http://www.nts-tv.com/21534-uvidet-svoimi-glazami-dvenadcat-zhurnalistov-i.html/

 

A nizej przedstawiamy pierwsze reakcje banderowszczyzny kijowskiej :

 

Особи з Польщі, які видають себе за журналістів в ‚у, знані колаборанти Кремля. Їх нелег візит-співучасть у злочині РФ проти міжн права

 

” Osoby z Polski, uwazajace sie za dziennikarzy na Krymie, znani kolaboranci Kremla, Ich nielegalna wizyta i wspolgra w naruszeniu przez Rosje prawu Ukrainy. ( tlumacz. wlasne.P.Z,)

 

za:https://twitter.com/UkrEmbassyPL

a dokładnie: https://twitter.com/UkrEmbassyPL/status/690506476452970496

Reklamy

17 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

17 responses to “Polacy na Krymie 2016

 1. Pingback: Polacy na Krymie 2016 | Pekok Antylichwiarz

 2. Artek

  Bardzo dobrze że Polacy pokazują Rosjanom, iż są tu też osoby życzliwe dla pokoju i stabilności w naszej części Europy. Gdyby banderowcy zapanowali na Krymie w 1014 r. miejscowych czekałby totalitarny reżim i status obywateli trzeciej kategorii.

  Film o losach jeńców i cywili torturowanych przez siły ukraińskie

  Polubione przez 2 ludzi

  • partyzant

   Pozdrawiam WPS !!!
   Wspierający was zbanowany na trollni kontrolowanej NEON24 „partyzant” za wspieranie WPS i za pokazywanie co tam się dzieje jak parchy kolejny portal przejęły.

   A „partyzant” nicka rezerwuję u was , patrzcie na mail którego i tak nie używam ale jako hasło tylko wy to widzicie.

   Pozdrawiam….

   Polubione przez 3 ludzi

  • Konrad

   Re: Artek

   Dzięki za ten film.

   To nie pierwszy tego typu jaki oglądałem. Podczas wojny w Donbasie, korzystałem przeważnie ze źródeł rosyjskich w wersji angielskiej, czasami polskiej: „Głos Rosji” (teraz „Sputnik”), „RT” (Russia Today), „Russia Insider”, „Voice of Sevastopol”, „Fort Russ”, „Colonel Cassad” (ten był szczególnie informatywny i miał dostęp do materiałów z reguły nieosiągalnych przez media korporacyjne) i popularny w USA portal „The Saker”. Kanał YouTube „Kazurra” był źródłem wielu unikalnych filmów i bezkompromisowo, bez cenzury, ukazywał niesłychaną brutalność faszystów ukraińskich i okropność nowoczesnej wojny.

   Naoglądałem się trupów, rozdartych ciał, jakiś strzępów ludzkich na jakimś przystanku autobusowym; kawałków rąk i nóg i innych nierozpoznawalnych części ciała; dróg i placów zalanych krwią, porozwalanych domów, spalonych samochodów, czołgów, wozów pancernych; ryczących z bólu i przerażenia Rosjan w Donbasie; młodą Rosjankę i jej córeczkę leżące obok niej, obie pocięte pociskami czy szrapnelami.

   Pamiętam też – i już nie zapomnę – krótki raport z walk o lotnisko w Doniecku. (Był pokazany chyba na „Kazurra”.) Przyjechała ciężarówka ze stosem trupów młodych Ukraińców (chłopców jeszcze), którym Poroszenko kazał „walczyć o Ukrainę” z rosyjskimi rolnikami, górnikami i cywilami w Donbasie.

   Jeden z trupów patrzył „przeze mnie” przez jedno półprzymknięte oko, drugiego oka chyba nie było, bo nie było też połowy głowy, oderwanej przez jakaś ciężką broń, która tzw. „separatyści” (tzn. cywile walczący o swoje podstawowe prawa, język i wolność) ostrzelali tych Ukraińców.
   Kierowca ciężarówki było chyba zirytowany, bo wynajęto jego samochód do tego celu i teraz miał problem, bo trzeba było te trupy pościągać i wymyć i wyszorować samochód obazgrany krwią wyciekającą z rozwalonych trupów.

   Wystarczy na resztę życia.

   Wyłem z grozy i frustracji, czasami sam łkając po cichu przed komputerem, żeby mnie żona nie usłyszała. Przeklinałem jak opętany, że nikt – oprócz Rosji – nie starał się pomoc tym biednym, dzielnym ludziom, że konwoje z żywnością i lekarstwami, na gwałt potrzebne, szły tylko z Rosji.

   Przeklinałem wszystkich bogów, o jakich słyszałem, ubliżając im jak tylko mogę najlepiej po polsku i angielsku. Straciłem resztki respektu dla podłych, zwyrodniałych swoją patologiczną rusofobią polityków, szczególnie w USA i Europie Zachodniej ale też i wielu polskich.

   Z perspektywy kosmicznej, może byłoby lepiej gdyby ta oszalała pseudo-cywilizacja militarno-techniczna zdechła zanim rozpęta wojnę nuklearną i wtedy zniszczy całą biosferę na Ziemi, a przetrwają tylko wirusy, bakterie i może karaluchy. Ale kiedyś natura stworzy chyba inne, moralnie wyższe istoty? Może jeszcze kiedyś będzie „raj” na Ziemi, skoro go nigdy nie było w niebie. I nigdy go tam nie będzie.

   Polubienie

 3. jeb ...Henryka Ptasznika

  Komentarze pana Edwarda Maciejczyka . Po prostu miód:
  Oto jeden z nich :
  Koszernym moczem w oczy Polaków.

  Z udziałem prezydenta Żyda Andrzeja Dudy i jego małżonki Agaty Kornhauser-Dudy odbyła się w środę wieczorem w Pałacu Prezydenckim uroczystość zapalenia świec chanukowych. – Niech płomień świec chanukowych świeci na Rzeczpospolitą dając radość, ciepło i poczucie wspólnoty – mówił prezydent.
  Chanukowe świece zapalili wspólnie prezydent i Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich. W spotkaniu wzięli też udział: były ambasador Izraela w Polsce Szewach Weiss, ambasador Izraela w Polsce Anna Azari, przewodniczący Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce Lesław Piszewski oraz szef Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce Artur Hofman.

  Chanukowe świece w Sejmie. To „serce nowej polskiej demokracji i polskiej tolerancji”
  – Isaac Singer napisał kiedyś w jednym ze swoich „Chanukowych opowiadań”, że Pan Bóg czyni cuda we wszystkich pokoleniach, chociaż nie zawsze jesteśmy tego świadomi – powiedział prezydent. Przypomniał, że tradycję chanukowych spotkań w Pałacu Prezydenckim zapoczątkował prezydent Żyd Lech Kaczyński.
  Podkreślał, że ogromnie go cieszy obecność na uroczystości Szewacha Weissa. – Dla mnie to spotkanie, to jest świadectwo czegoś, co nazywamy „Rzeczypospolitą przyjaźni”, ale dla mnie takim symbolem „Rzeczypospolitej przyjaźni” jest pańska zawsze uśmiechnięta, niezwykle ciepła twarz. Ogromnie się cieszę z pańskiej obecności – zwrócił się Duda do Weissa.
  „Chciałbym, żeby też płomień chanukowych świec świecił na całą Rzeczpospolitą”
  Przypomniał, że Święto Chanuki to święto radosne, osiem dni ciepła, rodziny. – To dni właśnie tego, żeby być razem. Cieszę się i dziękuję ogromnie, że państwo promieniejecie tym swoim świętem, swoją radością także na Rzeczpospolitą, tutaj poprzez Pałac Prezydencki (…) Chciałbym, żeby też płomień chanukowych świec świecił na całą Rzeczpospolitą, dając radość, ciepło, dając to poczucie wspólnoty, które wszystkim nam jest tak ogromnie potrzebne, a przecież jesteśmy wspólnotą na tej ziemi, różnych narodów, różnych wyznań od ponad tysiąca lat – mówił prezydent.

  Polubione przez 1 osoba

 4. partyzant

  Polacy na Krymie 2016
  Pierwsze reakcje banderowszczyzny kijowskiej :
  -> http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/129175,polacy-na-krymie-2016

  —————————————————————————————————
  Dzisiejsza konferencja prasowa w TASS, z udzialem Przewodniczacego ZMIANY.
  Dziennikarzy mnostwo, ale zadnego „polskiego”
  -> https://pl-pl.facebook.com/partia.zmiana/

  Polubione przez 1 osoba

 5. paziem

  WPS też było uczestnikiem konferencji w agencji TASS. Wkrótce nasza relacja pokazująca pełny przebieg konferencji

  Polubione przez 1 osoba

 6. aleksander

  Tylko 7% Rosjan jest zwolennikami demokracji

  In Russia, a new poll taken found that only 7% of Russians care about democracy. This is good, because democracy is nothing but a Jewish hoax. In fact, any country that has a so-called democracy is nothing more than a government run by Jews who control puppet politicians as front men with their shekels.

  Democracy as it exists today is a variation of Jewish Marxism in disguise. This is why Jews seek to implement democracy around the world. It is a mechanism that allows them to control and plunder the host society. It has nothing to do with freedoms or anything of the sort.

  From Daily Caller:

  Russians care about economic and political stability, not democracy, according to a new poll conducted for news agency Interfax.

  Run by the Levada Center for Independent, the poll asked 1,600 Russian respondents to rank issues they viewed as important. Respondents first and foremost chose economic and political stability. In contrast, only 7 percent of Russians said they cared about democracy. The same poll was conducted in 1999 and at that point in time only 50 percent of Russians chose economic and political stability.

  Polubienie

 7. paziem

  Głos żydowskich mediów w Polsce:

  Napisano 27.01.2016 13:34
  Skomentuj
  Zobacz kometarze
  Udostępnij poprzez:

  Stanowisko Zarządu Głównego

  Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

  27 stycznia 2016 r.

  W związku z informacjami rozpowszechnianymi przez rosyjskie media o rzekomej wizycie polskich dziennikarzy na Krymie Zarząd Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przypomina, że polscy dziennikarze nie powinni brać udziału w wyjazdach na Krym organizowanych przez Rosję i według naszych informacji nie biorą. Polski rząd nie uznaje aneksji Krymu, a polscy dziennikarze nie powinni odwiedzać Krymu na zaproszenie agresora.

  Rosyjska telewizja na Krymie informując o wizycie polskich dziennikarzy nie wymieniała ani jednego nazwiska ani nazwy redakcji, co może świadczyć o tym, że uczestnikami tej wizyty nie byli dziennikarze, lecz funkcjonariusze rosyjskiego aparatu propagandowego.

  Zarząd Główny

  Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

  http://www.sdp.pl/international/12347,polscy-dziennikarze-nie-powinni-odwiedzac-krymu-na-zaproszenie-agresora,1453898044

  Polubione przez 2 ludzi

 8. paziem

  Polecamy szczególnie obejrzeć materiał informacyjny miedzy 5:00 a 9:00

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s