Jest w Moskwie kino „Warszawa”

kino_moskwa

Kina „Moskwa” w Warszawie już nie ma. Zostało zlikwidowane w 1996r.

Okres stanu wojennego – zamach junty Jaruzelskiego stworzył rzeczywiste podwaliny dla IIIŻydo-RP

 

Ten z pozoru błahy politycznie fakt zadziwiająco trafnie odzwierciedla rzeczywisty stosunek władz Rosji do Polski oraz władz Polski – IIIŻydo-RP do Rosji.

 

Rosja, jej władze i media, nie prowadzą antypolskiej polityki, ani propagandy, choć w obydwu dziedzinach posiadają niewątpliwie większe możliwości oddziaływania niż władze i media IIIŻydo-RP. Głos Rosji byłby zdecydowanie bardziej słyszalny od adekwatnego istniejącego głosu z Polski.

Rosja dysponuje militarną siłą umożliwiającą zajęcie Polski w ciągu dwu dni – ta czasowa zwłoka wynika jedynie z ograniczonej szybkości poruszania się wojskowych pojazdów. Przed ewentualnym podbojem nie uchroniłoby Polski członkostwo w NATO i w UE – analogie do sojuszu Polski z Francją i Wlk.Brytanią z roku 1939 są tu całkowicie uprawnione.

Tak jak w 1939r., tak i współcześnie nikt nie zaryzykowałby wojny w obronie Polski mimo, że to przecież należąca do Zachodu bratnia IIIŻydo-RP.

Tak samo, jak nikt nie zaryzykuje wojny o odebranie Rosji Krymu. Tę prostą refleksję winni przyswoić sobie zwolennicy trwania IIIŻydo-RP w „integrowanym” przez syjonistyczne władze USA Zachodzie.

 

Rosja realizująca antypolską politykę i propagandę jedynie ośmieszyłaby się na arenie międzynarodowej. Bo czy widział kto kiedy słonia atakującego mysz?

 

Jednak działania władz IIIŻydo-RP realizujących antyrosyjską politykę i propagandę – i nie chodzi tu tylko o likwidację kina Moskwa, ale np. o likwidację pomników, dewastację cmentarzy rosyjskich żołnierzy, o wspieranie żydo-banderowskiego reżimu Ukrainy przeciw Rosji, o popieranie sankcji Zachodu wobec Rosji, itd., itp. -, nie są wcale śmieszne – są żenujące i haniebne. Szkodzą znacznie bardziej Polsce i Polakom niż Rosji, o ile Rosji szkodzą w ogóle.

 

Mimo, iż postrzeganie Rosji i stosunek do niej Polaków jest różny – bywa niechętny i mało przyjazny, to jednak narzucona przez USA władzom IIIŻydo-RP polityka kreowania w Polakach nienawiści do Rosji, wzorowana na ukraińskim szowinizmie, skazana jest na fiasko.

 

Jakie mogą być ostateczne rezultaty polityki żydo-reżimowych władz w Polsce?

Z pewnością będą dobre dla międzynarodowej żydowskiej finansjery, która jest wrogiem istnienia państwa polskiego. Staniemy, bowiem jako bezwolni, polityczni głupcy, między Niemcami i Rosją i co gorsza całkowicie osamotnieni, ponieważ Zachód nie jest naszym przyjacielem, jest naszym wrogiem i okupantem. Nasz los będzie zależał wyłącznie od politycznej woli tych dwu państw, których interesy państwowe i narodowe nie mogą zezwolić na funkcjonowanie między nimi wrogiego im tworu, IIIŻydo-RP, realizującej interesy światowej żydowskiej finansjery – czytaj (zamiennie): syjonistycznych USA.

Niestety, naszą winą jest, że wciąż nie potrafimy tego zrozumieć i wyciągnąć właściwych wniosków.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

13 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

13 responses to “Jest w Moskwie kino „Warszawa”

 1. partyzant

  A oni tam o polakach pamiętają.

  POLAKOM
  OBROŃCOM
  OBLĘŻONEGO
  LENINGRADU

  http://piterski.blox.pl/2016/01/27-stycznia-2016-r-72-rocznica-pelnego.html

  Polubione przez 4 ludzi

 2. partyzant

  żydowskie łupienie polski przyspiesza

  Polubione przez 3 ludzi

 3. robik

  Cokolwiek się zdarzy w przyszłości, Putin już zapewnił sobie miejsce w historii jako jeden z największych rosyjskich przywódców. Nie tylko dosłownie wskrzesił Rosję jako kraj, ale w nieco ponad dziesięć lat uczynił ją na powrót światową potęgą, będącą w stanie z powodzeniem podjąć wyzwanie Imperium Anglosyjonistycznego.

  Rosjanie wyraźnie docenili ten wyczyn, co przekłada się na niesamowite 90% poparcia wśród narodu…..
  Czytaj–> http://bit.ly/1WNtI7p

  Polubione przez 4 ludzi

 4. Bardzo mądry artykuł. Zachęcam, aby WPS propagowało te treści publicznie, zachęcam do organizowania prelekcji w kraju. Niestety niewiele osób to wie, a społeczeństwo zaczadzone jest i podzielone na PiS i KOD.

  Polubienie

 5. partyzant

  Program Naprawy Państwa

  „Program znam, lepszego nikt w Polsce po 1989 roku nie napisał.”
  https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/program-naprawy-panstwa/

  Polubione przez 1 osoba

 6. partyzant

  Schetyna zwariował i zaczął zachwalać pis ,porównuje hmm pejs-pis do patriotów na Białorusi i Pana Łukaszenko
  Widzę że już wszelakie „kody” i inne „po” wspomagają żyda kaczysława 🙂

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/schetyna-porownuje-nowy-polski-rzad-do-lukaszenki

  Polubienie

 7. polak maly

  I co z tego, ze nie ma kina „Moskwa”? „Supersamu” tez nie ma. Zrobily miejsce spekulantom nieruchomosciami pod zabudowe wysoka, bowiem miejsca przy pl. Unii byly dla nich niezmiernie atrakcyjnymi i zarabiaja obecnie krocie, i to wszystko.
  Do spraw nalezy podchodzic w sposob wywazony a nie wpadac z jednej skrajnosci w inna.

  Polubienie

 8. jeb ...Henryka Ptasznika

  Niestety panowie muszę to napisać :
  w dniu wczorajszym media rosyjskie te znaczące ,że Sobibor to POLSKI OBÓZ KONCENTRACYJNY dopiero po interwencji ambasadora Rosjanie przeprosili .
  Jakby mi kto w mordę dał , bo tego od Rosjan nigdy bym się nie spodziewał patrząc na to , ze to nasi słowiańscy sąsiedzi i poniesli potworne straty podczas wojny ojczyżnianej .
  Koziołkowi matołkowi Obamie , ani masonowi Brzezińskiemu , który go nieudolnie bronił się nie dziwię , ale żeby Rosjanom przyszło do głowy pleść takie bzdury ?
  Dodając do tego apel Putina , aby wszyscy Żydzi przyjeżdzali do Rosji , bo są w Europie mocno tępieni ( gdzie to tępienie ? pytam się ) dało mi duzo do myślenia , aby trochę krytycznie spojrzeć a nie ciągle go bezmyślnie całować w dupę .
  Nic nie mam w spólnego z Toronto .
  I nie interesuje mnie cczy to była taktyczna zagrywka Putina czy nie . Mnie sie to po prostu troszki nie podoba .

  Polubienie

 9. jeb ...Henryka Ptasznika

  Jeszcze jedno . Jestem zwykłym facetem , żadnym dr . Moja wiedza to może 1 % wiedzy Opolczyka , Przemexa czy Konrada , ale jeżeli facet zamieścił 20 parę pytań odnośnie Rosji i od 2 lat nikt mu nie raczy odpowiedz ( oczywiście nie musi ) to coś tu jest nie hallo .
  Odpowiedziałbym , ale nie czuję się kompetentny i mam zbyt małą wiedzę .

  Polubienie

 10. Re: Artykul…
  Czy my Polacy nie nauczymy sie myslec po polsku? Po polsku !!!!…
  Czy nas Polakow wystrugali z banana czy czegos innego???…
  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • To, że jeszcze istniejemy jako naród i państwo zawdzięczamy PRL mimo, że od 1926r. nie mamy szans na stworzenie polskiej narodowej szkoły i polskiej narodowej myśli politycznej – myśli wolnej od mentalnego uzależnienia od katolickiej religii i jej politycznej instytucji, od Kościoła, co nie musi oznaczać kształtowania społeczeństwa bezwyznaniowego.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s