Rosja przeciwko żydowskim faszystom

HodosPolecamy obejrzenie dwóch niezwykle interesujących materiałów z udziałem Edwarda Hodosa, przywódcy społeczności żydowskiej w Charkowie.

Poniższych prelekcji nie należy bezkrytycznie akceptować, ale zapewne jest w nich zawarte mnóstwo prawdy o współczesnych zależnościach nie tylko religijnych, ale głównie finansowych i politycznych wyjaśniających przebieg tak regionalnych, jak i światowych kryzysów gospodarczych i konfliktów wojennych.

Bardziej zrozumiała dla otwartych umysłów staje się także wytrawna polityka prezydenta Putina, na którego osobie skoncentrowana jest cała wściekłość i atak żydowskich faszystów, których urojeniom o wybraństwie i przywództwie światowym – W.Putin przeciwstawił  inteligencję, niezłomną wolę i niezwykłą wyobraźnię politycznego przywódcy, odpowiedzialnego nie tylko za naród rosyjski, ale także za los narodów słowiańskich, a być może za los wolnych narodów świata. 

Dlatego Rosja pod przywództwem Putina jest głównym wrogiem i nieustannym obiektem ataków światowego syjonizmu i żydowskich faszystów.

PZ

P.S. Proponujemy najpierw obejrzenie drugie z odcinków prelekcji E.Hodosa, ale dla pełnego zrozumienia zapoznanie się z pierwszym odcinkiem na pewno będzie wskazane.

 

 

 

Reklamy

17 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

17 responses to “Rosja przeciwko żydowskim faszystom

 1. samator

  Co o „zmiana”myślicie bo z tego co widzę robią dużo w sumie oni tylko coś robią.

  Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości co do systemu medialno-politycznego w Polsce, czas sobie uświadomić, że PiS wywodzi się z tego samego pnia co PO i jej kolejny rebranding w postaci .Nowoczesnej, a przecież „kruk krukowi oka nie wykole” jak mawia staropolskie przysłowie.

  O ile „czystki” w publicznych instytucjach faktycznie uderzają w pseudoelity wyhodowane za rządów Donalda Tuska i Ewy Kopacz, o tyle nie należy się łudzić by coś faktycznie mogło to zmienić.

  Na tych lukratywnych państwowych posadach znajdą się ludzie podobnego pokroju, tyle że podlizujący się aktualnej władzy. Ale tak czy tak „wszystko zostaje w rodzinie” – jak widać na załączonym obrazku.

  ZMIANA https://www.facebook.com/partia.zmi

  Polubienie

  • socjalnacjonalista

   Bardzo wartościowa partia, choć w kwestii żydowskiego lobby politycznego zbyt poprawna politycznie. I nie mówi wprost o natychmiastowym wyjściu z UE co jest błędem. Ale trzeba dobrze życzyć.

   Polubienie

   • „w kwestii żydowskiego lobby politycznego zbyt poprawna politycznie” – mnie zastanawia do jakiego stopnia mają pojęcie o żydowskim lobby politycznym i czy ich poprawność polityczna na ten temat jest podyktowana jakiegoś rodzaju taktyką czy zwykłą niewiedzą a może strachem. Co do UE, to nie rozumiem po co pozostawać w tej strukturze, co nam to da? To kolejne taktyczne posunięcie czy głupota? Pozostać w UE żeby nie wywołać zbytnio agresywnej i histerycznej reakcji zachodu? Jak dla mnie bezsens, ale mam nadzieję że ze „zmiany” wyrośnie jednak coś dobrego.

    Polubienie

   • socjalnacjonalista

    Natomiast dla mnie zdecydowanie najbardziej wartościową organizacją w Polsce jest zdecydowanie WPS i z nią wiąże największe nadzieje.

    Polubienie

 2. aleksander

  Jeden z braci reprezentuje nurt czysto żydowski a drugi judeochrzścijański co stanowi mieszankę wybuchową dla narodu słowiańskiego polskiego w postaci totalnego zindoktrynowamia Polaków i przekształcenia ich w wiernych sług Izraela.

  Polubienie

 3. Artek

  Więcej takich ludzi jak Hodos czy Szenicer a świat stanie się lepszy.

  Polubienie

 4. jeb ...Henryka Ptasznika

  Następny przykład, Że ten kraj to skrzyzowanie Monthy Python z Benny Hill:
  Gdy rządziło PO – nagrody dla Bulla . bolka , Tusia i innych matołków .
  Od jesieni rządzi PIS i komu przyznają nagrody:
  Wczoraj Gazeta Polska – nagroda dla Dudy i Kalksteina :
  RZĄDY PEJSÓW 26 LAT = POLSKA = KRZYZÓWKA MONTHY PYTHON I BENNY HILL CZYLI HU… DUPA I KAMIENI KUPA .

  Polubienie

 5. Polak

  Coz innego mozna sie bylo spodziewac z plemienia zmijowego i dzieci diabla ?
  Kiedy ludzie naucza sie rozpoznawac ludzi ???

  Polubienie

 6. jeb ...Henryka Ptasznika

  Prosze o ocene Przemexie:

  Polubienie

 7. jeb ...Henryka Ptasznika

  dd

  Polubienie

 8. paziem

  Tylko dla mądrych :)))

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s