Oficerowie armii Austriackiej

oficerowie

„Chcemy Austrii, która jest suwerenna i jest zdolna do działania. Chcemy bezpiecznej przyszłości dla naszych dzieci i dla naszych wnuków „

Oficerowie armii austriackiej przerywają milczenie. Wskazali na zagrożenia i niebezpieczeństwa spowodowane błędną polityką bezpieczeństwa narodowego. Według austriackich dowódców, politycy zwrócili się w złą stronę, a armię traktuje się instrumentalnie i skazuje na bezczynność.
Wśród wypowiadających się oficerów są pułkownik Siegfried Abla, szef korpusu oficerskiego pułkownik Erich Cibulka, generał Günther Greindl. Generał Günther Greindl był kluczową postacią związaną z rozwojem nowoczesnych sił zbrojnych, był przedstawicielem austriackich sił zbrojnych w instytucjach międzynarodowych, jest założycielem i prezesem „Federation of Austrian Peacekeepers”. Został uhonorowany odznaczeniem „Order of Merit” za zasługi dla Republiki Austrii. Jak widzimy są to ludzie, z którymi Ministerstwo Obrony i rząd federalny musi się liczyć. Oficerowie, którzy służyli dziesiątki lat swojej ojczyźnie z dumą i honorem wskazali takie zagrożenia jak konflikt między Rosją a NATO, terroryzm w wykonaniu państwa islamskiego w Europie oraz niekontrolowana masowa migracja milionów ludzi do Europy.
Jednak spora część politycznego establishmentu nie dostrzega tych zagrożeń z powodu niewiedzy i ignorancji. Oprócz sił zbrojnych również wola narodu do obrony własnego kraju jest wyśmiewana i marginalizowana. Z tego powodu wysokiej rangą żołnierze przerwali milczenie. Oprócz aktualizacji wartości sił zbrojnych i zdolności do obrony kraju, domagają się również skutecznych środków w celu zwiększenia bezpieczeństwa na granicach. Przesłali wyraźną wiadomość rządzącym: „Chcemy Austrii, która jest suwerenna i jest zdolna do działania. Chcemy bezpiecznej przyszłości dla naszych dzieci i dla naszych wnuków „.

Piotr G. Żurek

 

 

za:http://crusader.neon24.pl/post/129345,oficerowie-armii-austriackiej

Reklamy

9 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

9 responses to “Oficerowie armii Austriackiej

 1. paziem

  Obama oznajmia koniec chrześcijańskiej Ameryki (sic!!!)..Prezydent Barack Hussein Obama oświadczył: „Nie jesteśmy już chrześcijańskim narodem”, w innej wypowiedzi prezydent stwierdził, że biorąc pod uwagę liczbę amerykańskich muzułmanów, Ameryka jest jednym z największych krajów muzułmańskich na świecie. Obejrzyjcie krótkie nagranie wideo ukazujące jak Brack Hussein Obama zwalcza chrześcijańskie wartości i symbole w Ameryce, jednocześnie promując Islam. https://youtu.be/b-Eutbe_HGQ W ubieglym roku w jednym z przemówień na liberalnym campusie Obama uświadamiał młodzież o znaczacym wkładzie muzułmanów wniesionym w uzyskanie niepodległości Stanów Zjednoczonych(sic!!! i co na to Amerykanie? ano nic!). Od pierwszego dnia urzędowania facet planowo na polecenie żydostwa niszczy USA. Link do filmiku, interesujący, pada kilka ciekawych wypowiedzi zainteresowanych stron w sprawie islamizacji Europy, i to z jednej i drugiej strony. W każdym razie, może też i „delete”.
  http://gloria.tv/media/1g1LnsxENCy

  Kula Lis 65 01.02.2016 14:29:15

  za:http://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/129312,najwieksze-niepowodzenie-putina
  komentarze

  Polubienie

  • jeb ...Henryka Ptasznika

   Panie dr dziwi się pan ?
   Obama niszczy USA na polecenie żydostwa a Amerykanie nic ? . Napiszę drugą prawdę : od 26 lat żydostwo niszczy dużo bardziej Polskę , a Polacy co ? drugie nic . Mnie pociesza fakt , że Amerykanie są dużo bardziej głupsi od Polaków :
   Podam przykład autentyczny
   Do znanego lombardu żydowskiego w USA wchodzi Amerykanin i kupuje biżuterię . Wartość tej biżuterii około 10 tys USD . Żyd sprzedaję mu ją za 3 tys USD i mówi wprost , że ta sprzedaż mu się w przyszłości opłaci , gdyż sprzedaje tą biżuterię naprawdę facetowi znanemu w całym USA .
   Zachowanie tego aktora :
   Pomimo tego , ze ma masę pieniędzy , gdy biżuterię kupuje tak tanio wchodzi ten Amerykanin w dupę temu Żydowi i robi za owsika , bo zapłacił kilka tysięcy mniej za cenną biżuterię .
   My jestesmy tacy sami i nie dziwmy się pózniej ,że jakiś Żydek nazywa Polskę hu… dupa i kamieni kupa.
   Pozdrawiam.

   Polubienie

 2. jeb ...Henryka Ptasznika

  Polecam juz po raz drugi obejrzeć program w TV PEJS o lombardzie w zbankrutowanym Detroit prowadzonym przez Żydów .
  Dlaczego ?
  Ponieważ on pokazuje autentyczną biedę Amerykanów w tym mieście zwłaszcza wzrost bezrobocia po bankructwie znanej firmy produkującej samochody . Klienci tego lombardu sprzedają ostatnią bizuterię , sztuczne zęby , zlote zęby , protezy , aby móc zapłacić za czynsz czyli inaczej porobić opłaty .
  u nas wystarczy zaprosić do PEJS TV celebrytów , aby nazwali oni tych ludzi nierobami i leniami broniąc kapitalizmu żydowskiego .
  Znam dziewczynę . Skończyła szkołę teatralną . Pracy szukala wszędzie . Była na skraju załamania . W końcu znalazła : 5 sekund pojawiła się podczas filmu . Byla w jednej reklamie ,az w koncu wyjechała do Kanady .
  Wiadomo kto gra w takich filmidłach i znajduje pracę po szkole teatralnej .
  Kór… celebrycie . Włącz TV , a w każdym filmie te same ryje .

  Polubienie

 3. jeb ...Henryka Ptasznika

  A bywa i tak ,ż e w tym samym filmie gra mamusia razem z córeczką .

  Polubienie

 4. Polak

  Z tym oskarzaniem Polakow,Amerykanow,Rosjan,czy innych dajcie sobie na powstrzymanie,ze ten narod taki to a taki (glupi,madry ,otumaniony) lub co tylko media podpowiedza a papugi powtorza .
  Co dzis moze zrobic prosty narod gdy w ich rzadach zasiadaja ich wrogowie ?
  Bez krwawego obalenia wrogich narodowi rzadow i to przy pomocy wojska nic nie da sie zrobic,choc i tu poleje sie krew ,bo wam/nam wojska NATO zladuja na kark !
  Przeciez juz ulokowali sie w Polsce !
  Jedynym ratunkiem na poczatek jest bojkot i sabotaz !
  Czy stac dzisiaj na to szczegolnie mlode pokolenie,ktore jest calkowicie otumanione przez rzadzacych,ma w gloie tylko zabawe i uciechy wszelkie ???
  Starsi Polacy w wieku produkcyjnym a nawet emeryci i rencisci !
  Dlaczego po wszystko idziecie do swych wrogow ,do tego jak tu nazywacie MIEDZYNARODOWEGO ZYDA ?
  Ja dodam i do NIEMCA rowniez pchacie sie ebz mydla .
  Slusznie ze austriaccy oficerowie zaczynaja sie buntowac na takie a nie inne rzadzenie, a w Polsce jest kadra wojskowa,ktora stanie w obronie nas Polakow ?
  Kiedy w Polsce nie ma juz zadnego generala Polaka !
  Maciarewicz organizuje OTK i to bedzie obrona – przed kim,przed czym ???
  Zreszta czy Maciarewicz to Polak ?

  Polubienie

  • „Slusznie ze austriaccy oficerowie zaczynaja sie buntowac na takie a nie inne rzadzenie, a w Polsce jest kadra wojskowa,ktora stanie w obronie nas Polakow?” ZDECYDOWANIE NIE, I MOGĘ TO POTWIERDZIĆ. Ostatnio znajomi namówili mnie, abym się zaciągną do pewnej formacji militarnej. Okazuje się, że młodzież w takich organizacjach jest brana pod patriotyzm, i „obronę inteligencji przez nową akcją AB”. PYTANIE, CZY RAZ, MAMY COŚ TAKIEGO JAK „NASZA INTELIGENCJA”, A DWA, PO CO MAMY SIĘ POŚWIĘCAĆ ZA WARSTWĘ WYKREOWANĄ PRZEZ JUDEOMASOŃSKĄ REWOLUCJĘ Z FRANCJI? Nie istnieje „polska inteligencja”, ale żydowsko-inteligencka klasa uniwersytecka lub uniwersytecko-mediowa. Poza tym inteligencję na elitę wykreowały judeomasońskie rewolucje z Ameryki i Francji, więc tylko frajer będzie umierać za typów, którzy obecnie grzeją posadki na uczelniach za minimum 4 tysiące na rękę (przy czym młodzież za nich umierająca NIE DOSTAJE NIC). Młodzież w wojsku i organizacjach jest mamiona antyrosyjską propagandą, w pewnym sensie antyniemiecką też, ale ani mowy o żydowskiej okupacji i amerykańskiej hegemonii imperialnej. Poza tym młodzi ludzie mają się sami zbroić na własny koszt, bez wsparcia, bez zapłaty, i jeszcze w obronie grubych dup typów z uczelni i telewizji. A armia to także kpina. Mam kuzyna w wojsku, mam znajomych, są doktoranci inżynierii co 10 lat nie mogą awansować, i przez ten czas dalej są śmieciami bez belki (podczas gdy za poboru mieliby już podporucznika po roku), zaś jakiś księżulek bodajże (a księżulek po śmiesznej teologii), dostał za Komora awans z porucznika NA GENERAŁA. Kpina z ludzi, kpina z fachowców, kpina z instytucji wojska!

   Polubienie

   • jeb ...Henryka Ptasznika

    Wiadomo celowa robota , ale jak naród się na to godzi to niech niszczą dalej .
    Wojsko w PRL też nie było idealne . Choćby opierdal…… się zupaków . Tułmany totalne mieli super fuchę w armii , a to jeden koniki czyścił , drugi ciupciał kobitki ile wlezie . Niejedną wódkę z nimi wypiłem to wiem co pisze.

    Polubienie

 5. Austria to jeden z nielicznych krajów w Europie, gdzie ludzie mają własną Armię nienależącą do NATO. Mogą być militarnie niezależni, czego np. nie mają Niemcy, czy my też. Ich wojsko zachowało własne przepisy, kulturę, organizację i styl umundurowania, i chwała im za to. Miejmy nadzieję, że będziemy mieli sami taką sytuację za jakiś czas.

  Polubienie

 6. Je..henryka Ptasznika

  TO MUSI BYĆ DRUKOWANE :
  DZIŚ W SOBOTĘ CAŁY TORUŃ PRZEŻYWAŁ OGROMNY ORGAZM Z RADOŚCI . MIASTO TO ZOSTAŁO ODWIEDZONE PRZEZ ŻOŁNIERZY USRAELA – 2 PUŁK KAWALERII . NASTĘPNY ORGAZM PRZEWIDYWANY JEST GDY ŻOŁNIERZE BĘDĄ ĆWICZYĆ NA PODTORUŃSKIM POLIGONIE .GRATULUJEMY SERDECZNIE MIESZKAŃCOM TORUNIA . WIELKIE SZCZĘŚCIE WAS SPOTKAŁO I ZASZCZYT . BU BU BU HA HA HA .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s