„Chwała Wielkiej Polsce” w Sewastopolu, styczeń 2016r. – OWP i WPS

chwala-wielkiej-polscePotrzebne wspólne polityczne działanie świadomych Polaków, narodowych organizacji wolnych od syjonistycznej agentury przeciw żydo-reżimowi IIIRP, przeciw globalizmowi, przeciw degeneracji narodowej kultury i tradycji, przeciw żydowskiemu kapitalizmowi, przeciw antysłowiańskiej polityce tzw. Zachodu.

 

 

S-Oboz Wielkiej Polski

Dawid Berezicki http://www.owp.org.pl/index.php

 

logo-wps

Reklamy

14 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

14 responses to “„Chwała Wielkiej Polsce” w Sewastopolu, styczeń 2016r. – OWP i WPS

 1. socjalnacjonalista

  Brawo. Odebrać ruch narodowy farbowanym lisom i etatowym dezinformatortom. Niektórzy z nich czują się „narodowcami”, a deklarują, że nie będą walczyć z PiSem reprezentującym obcą rację stanu na terytorium RP! Jak choćby ci dezinformatorzy: http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/129338,wojna-z-pis-em-zdecydowanie-nie
  Ręce opadają.

  Polubienie

 2. mocny

  Pozytywny filmik
  Paweł Ziemiński uśmiechnięty, widać klimat służy, chyba na wakacje ruszę na Krym

  Pozdrowienia

  Polubienie

 3. partyzant

  „Banderyzm to wytwór rosyjskiej propagandy”
  :Banderowiec w rządzie PIS Żurawski vel Grajewski
  https://marucha.wordpress.com/2016/02/05/banderyzm-to-wytwor-rosyjskiej-propagandy/

  Polubienie

 4. Artek

  Kajetan Poznański podejrzany o brutalny mord w Warszawie to klon Sorosa. W czasopiśmie Res Publica Nowa tak szczuł na prezydenta Łukaszenkę:

  „Łukaszenka faworyzował zawsze rosyjskość kosztem białoruskości. W zamian za tani gaz schlebiał sąsiednim przywódcom – od Jelcyna do Medwiediewa stosował retorykę podrzędności, określając Rosję „mamusią” własnego kraju. Godził się regularnie na różne formy ekonomicznej unii z Rosją, obiecywał także polityczną integrację.

  Podczas gdy niepodległe państwa z reguły kultywują własną narodową historię, Łukaszenka zdaje się jej zaprzeczać. Dyktator poprosił swojego byłego nauczyciela – Jakowa Treszczenoka, aby napisał nowe podręczniki, które niewiele odbiegają od sowieckiej wizji dziejów. Deprecjonuje się w nich losy ziem białoruskich sprzed panowania rosyjskiego, ponadto krytykuje się wszelkie buntownicze zapędy, jak choćby wspomniane na początku powstanie 1863 – 64.

  Zgodnie z jedyną poprawną wersją Białorusini stali się politycznie świadomi dzięki bolszewickiej rewolucji i dalej prosperowali już dzięki zwierzchnictwu Moskwy. Wyzwoleni spod okupacji niemieckiej, wrócili pod właściwe opiekuńcze skrzydła.

  Łukaszenka rządzi w kraju, gdzie represjonuje sie gospodarkę, a znaczna część ziemi uprawnej pozostaje skolektywizowana. Dzisiejsza Białoruś zalega z długami nie tylko wobec zachodnich państw oraz międzynarodowych instytucji, ale również Rosji oraz Chin. Poleganie na tanim gazie może przynieść w przyszłości opłakane skutki.

  Prezydent białoruski jasno dał do zrozumienia, że pragnie pozostać przy władzy do czasu przekazania jej w ręce sześcioletniego obecnie syna – Kolii. Czy Rosja aby na pewno zaaprobuje podobne plany, szczególnie kiedy ocieplają się jej stosunki z USA?

  Pisząc artykuł, Timothy Snyder wyrażał nadzieje w stosunku do świeżo minionych wyborów prezydenckich. Dziś już wiemy, że co najmniej dziesięć tysięcy obywateli protestowało na ulicach, a setki zostało aresztowanych, podobnie jak w 2006 roku. Wiemy również, że OBWE uznało przebieg elekcji za „wadliwy””

  Link do tekstu psychopaty:
  http://publica.pl/teksty/timothy-snyder-bialoruska-noc-3127.html

  Polubienie

 5. partyzant

  Stare wojenne coś pięknego

  Jestem Ukraińcem,więc kim jestem?

  Polubienie

 6. Jurek

  obawiam się, mimo pozytywnego przekazu filmu zapodanego przez partyzanta Ja Ukrainiec, że Ukraińscy nie maja szans nawrócenia się na Ludzkość. Za długo są w syjońskiej niewoli i tak naprawdę umierają dzisiaj pod karabinami banderowskiego reżimu Podobny los czeka tubylców w Polin, obdartych ze słowiańskości w przeciągu ostaniach kilkaset lat.

  Polubione przez 1 osoba

  • partyzant

   Szansa jakaś jest im zachodnie agentury wpajały od dziesięcioletni banderę bo nic innego nie mieli, tak jak „naszym” styropianowcom brednie o „wolnej Polsce” teraz widzą jak jest naprawdę.

   Polubienie

 7. zydozerca

  PIS = DA : POPIS UŁOMNOŚCI W PRAWIE I SPRAWIEDLIWOŚCI
  Ty, orędowniczko dzielna uciśnionej „polskiej”nacji,
  Arcykapłanko naczelna panującej ŻYDOKRACJI
  Ty, co z gronem swej hołoty Polskich dusz sprawujesz rządy,
  Starodawne wskrzeszasz cnoty i narzucasz swe poglądy;

  Ty, strącona z Łysej Góry w salonu fałszywy „ampir”,
  Gdzie nas bierzesz na tortury I krew NUDĄ ssiesz jak wampir;
  Ty, co głupoty powagą najmądrzejszych wodzisz za łby;
  Ty, którą po śniegu nago człowiek bez litości gnałby;
  Ty, elokwencji patoko,coś jest wiecznych sporów źródłem, l
  Czy cię nazwać starą kwoką, czy też raczej starym pudłem?

  Ty, obrazie wiedźmy starej, wydarty ze sztychów Goyi –
  Powiedz mi: przez jakie czary jęczymy w niewoli twojej?
  Z jakim czartowskim bełkotem omamienie na nas padło,
  że czynimy czci przedmiotem dewocję, głupotę i sadło?

  Za co stwór podeszły wiekiem,
  C o nas zdradzać wciąż nie p r z e s t a ł,
  A n i g d y n i e b y ł c z ł o w i e k i e m,
  Windujemy na piedestał ???!

  Próżne gniewy, próżne męstwo, nie nadeszła chwila jeszcze –
  komisji smoleńskiej śledztwo ściska nas w potworne kleszcze;
  Coraz ciaśniej, coraz duszniej, coraz bardziej smutni, słabi,
  W takt kręcimy się, posłuszni, jak nam zagra chochoł babi;
  I tylko w tęsknocie żyjem, czy nie wstanie jaki Wandal,
  Co przepędzi babę kijem I zakończy raz ten skandal!…

  Pisane w r. 1908
  T.BOY-ŻELEŃSKI /SŁÓWKA

  Polubienie

 8. Je..henryka Ptasznika

  TO MUSI BYĆ DRUKOWANE :
  DZIŚ W SOBOTĘ CAŁY TORUŃ PRZEŻYWAŁ OGROMNY ORGAZM Z RADOŚCI . MIASTO TO ZOSTAŁO ODWIEDZONE PRZEZ ŻOŁNIERZY USRAELA – 2 PUŁK KAWALERII . NASTĘPNY ORGAZM PRZEWIDYWANY JEST GDY ŻOŁNIERZE BĘDĄ ĆWICZYĆ NA PODTORUŃSKIM POLIGONIE .GRATULUJEMY SERDECZNIE MIESZKAŃCOM TORUNIA . WIELKIE SZCZĘŚCIE WAS SPOTKAŁO I ZASZCZYT . BU BU BU HA HA HA .

  Polubienie

 9. Tamaar

  Ten pan chyba najpierw powinien sie zapoznac ze znaczeniem slow których używa zanim zacznie sie wypowiadac publicznie . HIJRA to nie wprowadzenie do kraju niemuzulmanskiego przymusowo Islamu i praw szariatu co samo w sobie jest grzechem biorac pod uwage ze dany kraj zamieszkuje mniejszosc muzulmanska , jak rowniez to ze grzechem jest w islamie zmuszanie innych do islamu . Hijra swoj poczatek w tradycji muzulmanskiej bierze z czasow przesladowan Proroka Muhammada i muzulmanow w Mekce gdzie byli mordowani za swoja wiarę. .. Dlatego emigrowali -czyli dokonali hijry z ziem na ktorych byli przesladowani i na ktorych nie mogli wyznawac swojej religii do Medyny czyli do miadta w ktorym nickt ich za wiare nie przesladowal . Wiec hijra to emigracja z ziem gdzie muzulmanow sie przeslafuje na ziemie gdxie moga w spokoju wyznawac swoja religie i nie jest grzechem dla muzulmanina mieszkanie w kraju niemuzulmanskim , grzechem jest kiedy nie przestrzega on zasad islamu jak np. Nie modli sie czy nie posci a jesli dany kraj zachodu utrudnia przestrzeganie tych zasad to etedy zaleca sie fokonanie hijry do kraju muzulmanskiego , ale mieszkanie w kraju gdzie nie ma szariatu czy samo w sobie grzechem nie jest … zreszta jedynym krajem na swiecie w jakim obowiazuje szariat jest Iran.

  Polubienie

  • Tamaar

   Poza tym mowienie ze ziemie arabów sa biedne a zachod to dolina mlekiem i miodem płynaca to tez jakies nieporozumienie…. i chce zauwazyc ze to wlasnie kraje zachodu dokonuja mordow i podbojow ziem arabow wlasnie ze wzgledu na ich bogactwa.

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s