Implikacje żydowskiego Brexitu

flagauesliderWszystkie państwa członkowskie, w tym Polska, zgodnie z zapisami traktów akcesyjnych obciążone są rabatem na rzecz brytyjskiej składki do budżetu UE.

Z pewnością niewielu Polaków zna traktat akcesyjny Polski do UE, w którego przypisach zawarte są zapisy traktów akcesyjnych wcześniejszych członków UE. A warto o tym wspomnieć, ponieważ w związku z wizytą D.Camerona w IIIŻydo-RP i z przygotowaniami do referendum w Wlk.Brytanii n/t jej wyjścia z UE, w miejscowych żydo-mediach żydowscy dziennikarze, ale także syjonistyczni politycy z PiS i PO zaczęli lamentować, że opuszczenie UE przez Wlk.Brytanię będzie dla IIIŻydo-RP niekorzystne. Syjonistyczne kreatury twierdziły, że Wlk.Brytania jest trzecim płatnikiem do budżetu UE, a więc IIIŻydo-RP w tej sytuacji może stracić na unijnych dopłatach.

Mamy tutaj podwójne żydowskie kłamstwo.

Po pierwsze Wlk.Brytania nie jest płatnikiem do budżetu UE. Wszystkie państwa członkowskie, w tym Polska, zgodnie z zapisami traktów akcesyjnych obciążone są rabatem na rzecz brytyjskiej składki do budżetu UE. Fakt ten potwierdza tylko rzeczywisty cel stworzenia UE przez żydowską finansjerę świata anglosaskiego – to ona ma odnosić korzyści z UE, więc Wlk.Brytania będąca od 1694r. we władaniu żydowskiej finansjery nie będzie płaciła składek do UE, to chyba oczywiste.

Po drugie od 2020r. rozpocznie się wygaszanie unijnych dotacji, o czym przebąkuje od czasu do czasu żydowski unijny establishment. I gdyby w wyniku referendum w 2017r. Wlk.Brytania miała opuścić UE – w co wątpię -, to proces jej wychodzenia z UE może właśnie potrwać do roku 2020.

Oczywiście do opuszczenia UE przez Wlk.Brytanię dojdzie w sytuacji znacznego osłabienia syjonistycznego żydostwa anglosaskiego – żydowskiej światowej finansjery i ograniczania ich interesów w Europie na rzecz wzrostu interesów Rosji i Chin. Początek takiego procesu właśnie obserwujemy.

 

Nie zapominajmy jednak, że zanim nastąpi wyeliminowanie interesów żydowskiej finansjery z Europy, nadal trwają rozmowy w sprawie podpisania TTIP, czyli porozumienia o wspólnej anglosasko-europejskiej przestrzeni „wolnego handlu”. A ujmując rzecz dosadnie: w myśl porozumienia TTIP – a faktycznie dyktatu Międzynarodowego Żyda – Europejczycy będą musieli wziąć na hol żydowskich złodziei z Wall Street i z londyńskiego City, którzy zdewastowali gospodarkę USA, zniszczyli państwa Bliskiego Wschodu, a teraz dobiją Europę. Dlatego bez uszczerbku dla własnych korzyści Wlk.Brytania – czyli jej żydowska finansjera i faktyczna polityczna władza – może kalkulować opuszczenie UE.

 

Dariusz Kosiur

 

Reklamy

19 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

19 responses to “Implikacje żydowskiego Brexitu

 1. Artur .

  Toronto można na tym forum jakoś się zarejestrować ? . Tam nie ma opcji rejestracja .

  Polubienie

  • Jeżeli może Pan zamieścić własny komentarz tzn., że musiał się Pan jakoś zalogować/zarejestrować – ?
   Nie bardzo rozumiem w czym tkwi problem -?

   Polubione przez 1 osoba

   • Artur .

    Panie Dariuszu chodzi o forum Maciejczyka zeby temu człowiekowi odp , ale tam opcji nie ma rejestruj . WPS OK.z tego co tam przeczytalem ten toronto może tylko tam pisac , bo to administrator czy opiekun tego forum , a forum chyba zamkniętę dla wpisów . Pytam aby się upewnić .

    Polubienie

 2. Panie Arturze,

  o ile znam sposób działania E.Maciejczyka, to w obecnej chwili forum jest być może zamknięte, gdyż dyskusje tam prowadziły jak w wielu miejscach do sporów „starych sklerotyków” , którzy walczyli za klawiaturą o zbawienie Polski i świata. Najczęściej wyglądało to tak, że niejaki Toronto pieprzył w kółko swoje, tzn. ileś tam mniej czy bardziej sensownej makulatury z końcowym wnioskami ciągle takimi samymi, że Watykan jest zły, ale Jezus Chrystus winien być królem Polski, Polska powinna być samostijnym Międzymorzem i walczyć z tym wstrętnym KGBistą Putinem, bo Toronto siedział pod materacem dziadka Putina, a ten był kucharzem Lenina, a potem Stalina. Putin to pomiot diabła, który przeszkadza „wolnemu światu anglosaskiemu” w poszerzaniu demokracji i anglosaskożydowskiego kapitalizmu.

  Forum portalu suwerennosc.com za sprawą takiego umysłowego pomyleńca jak Toronto, Mars, Autobahn401, a teraz prawda wyzwala, enigma stawało się nużącym biciem piany maniaka z nad Potomaku i często kłótni i urągań obustronnych z majorem Pyrytem i innymi oryginałami.

  Obecnie, jak małpie w cyrku lub pawianowi w klatce, E.Maciejczyk pozwala produkować się wyłącznie maniakowi Toronto, którego od czasu do czasu postawi do pionu, a tenże maniak czuje się ważny i uważa się za prawdziwego Polaka.

  Polubione przez 1 osoba

  • Artur .

   Serdecznie dziękuję za poświęcony czas . Wlaśnie się zorientowałem , że tak jest jak pan Ziemiński pisze . Jestem świeżak i troche mnie zdziwiło na początku i pisuje tam tylko ten pan Toronto i od czasu do czasu odpisuje mu pan Maciejczyk poza tym czarna dziura . Dzięki panu Ziemińskiemu mam już ogląd sytuacji . Jeszcze raz dziękuje .

   Polubienie

   • Artur .

    Na koniec myślę , że warto tam wchodzić , aby poczytać pana Maciejczyka chociaż teraz i on rzadko pisuje . Większość wpisów to pan Toronto .

    Polubienie

  • jeb... henryka ptasznika

   Faktycznie dać tu jeszcze pyryta i jaja by sobie z tym autobahnem pourywali .

   Polubienie

 3. Pytajnik

  Wszystkie państwa członkowskie, w tym Polska, zgodnie z zapisami traktów akcesyjnych obciążone są rabatem na rzecz brytyjskiej składki do budżetu UE.

  Źródło?

  Polubienie

  • Konrad

   Musze przyznać, że oniemiałem. Wysłuchałem w wersji angielskiej (na wszelki wypadek) rozmowę z tym byłym pracownikiem CIA na portalu Donbasu, „dnipress”:

   https://dnipress.com/cz/posts/former-cia-officer-from-usa-came-and-joins-to-donbass-defence-doni-exclusive-video-interview-parts-1-2/

   i nie mogłem uwierzyć: jak to jest możliwe, że Amerykanin, i to z CIA, może być tak sensowny i tak moralnie odpowiedzialny.

   Wydaje się, że coraz więcej Amerykanów ma dość barbarzyństwa i masowych mordów i przestępstw rządu amerykańskiego i albo zaczyna wreszcie mówić prawdę albo po prostu wyjeżdża z USA do innych krajów. I tak Rosja stała się szansą dla Edwarda Snowdena, a Ekwador dla Juliana Assange.

   Jak to mówią po angielsku: curiouser and curiouser!

   Polubienie

   • Konrad

    Assange jest oczywista Australijczykiem. Peter Lavelle, dziennikarz amerykański, który pracuje teraz dla RT i prowadzi bardzo popularny teraz program „CrossTalk”, jest innym dobrym przykładem.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s