Krym, Jałta, Liwadia – WPS w Rosji, styczeń 2016

12592307_161889127516900_6784197915229099577_nKrym był, jest i będzie rosyjski i nie zmienią tego faktu obszczekujące Rosję syjonistyczne kundle z IIIŻydo-RP wysługujące się Waszyngtonowi, Londynowi i Tel-Avivowi.

 

Świadomi politycznie Polacy coraz częściej zaczynają rozumieć, że Polska potrzebuje nie tylko szerokiej gospodarczej współpracy z Rosją, ale także Jej strategicznego politycznego partnerstwa.

 

 

Współczesna, okupowana przez zachodnie żydowskie korporacje Polska nie jest dzisiaj państwem bezpiecznym w żadnej sferze swojego funkcjonowania.

Nie posiadamy gwarancji nienaruszalności naszych granic zachodnich, ani wschodnich z Ukrainą. Ani NATO, ani UE tych gwarancji nam nie zapewnią, a polska armia praktycznie nie istnieje, została zdemontowana na polecenie zachodniego okupanta.

Polska gospodarka została zlikwidowana i zastąpiona przez zachodnie podmioty gospodarcze. Ogromna, utrzymująca się emigracja zarobkowa (8 milionów młodych ludzi wyjechało z Polski), rosnące ubóstwo Polaków, demograficzne załamanie to realne niebezpieczeństwo zniszczenia polskiego narodu przez żydo-reżimowy system.

Wzrasta niebezpieczeństwo konfliktu zbrojnego w naszej części Europy, którego inicjatorami są syjonistyczne reżimy USA i Wlk.Brytanii, a wykonawcami ich politycznej woli są żydowskie reżimy m.in. IIIŻydo-RP.

W obecnej sytuacji koniecznością staje się oddolna narodowa samoorganizacja i bezwzględna eliminacja z polskiej politycznej przestrzeni wszelkiej żydo-reżimowej władzy i wszystkich jej politycznych agend.

Przywrócenie polskiej Polski utrudnia nam m.in. nieznajomość najnowszej historii naszego kraju. Zbyt mało Polaków wie, że żydowskie rządy rozpoczęły się już w sierpniu 1980r. Był to rezultat strajków zainicjowanych przez żydowską opozycję wspieraną przez Kościół katolicki oraz rezultat zamachu stanu żydowskiego skrzydła w KC PZPR, który obalił ekipę E.Gierka.

Ta żydowska rewolta miała wsparcie żydowskich, syjonistycznych kół Zachodu w Waszyngtonie i w Londynie, jako konsekwencja systematycznie prowadzonej od 1945r. wojny Zachodu ze Wschodem. Zachód podjął tę wojnę po stalinowskich czystkach w latach 1930. w aparacie władzy ZSRR, gdy stało się oczywiste, że żydo-bolszewia straciła w ZSRR pełnię władzy. Dlatego powszechne żydo-media przedstawiają J.Stalina jako największego zbrodniarza w dziejach świata, gdy tymczasem za holokaust ponad 100 milionów Słowian winę ponosi międzynarodowa żydowska finansjera odpowiedzialna m.in. za dwie światowe wojny i za żydo-bolszewicką rewolucję.

 

Syjonistyczny Zachód po 1990r. skolonizował całkowicie państwa Europy Środkowo-wschodniej (państwa słowiańskie oprócz Węgier). Ta wojna jest dzisiaj kontynuowana. Syjonistyczny Zachód, USA i Wlk.Brytania, skupił się na wojnie z Rosją, w którą wciąga żydo-reżimowe rządy okupowanych państw Europy Środkowo-wschodniej.

Jeśli nie uda się nam zlikwidować w Polsce żydowskiego, syjonistycznego eldorado, to żydowscy syjoniści zniszczą nasze państwo i nasz naród – pośrednia możliwość nie istnieje. Holokaust Słowian będzie trwał.

 

Dariusz Kosiur

 

Reklamy

24 Komentarze

Filed under Bez kategorii

24 responses to “Krym, Jałta, Liwadia – WPS w Rosji, styczeń 2016

 1. jeb... henryka ptasznika

  Komentował nie będę . Chce tylko podziekować za kolejny mądry wpis pana mgr Kosiura . Dziękuje .

  Polubienie

 2. paziem

  Długi materiał, ale wart obejrzenia i głównie wysłuchania….koniecznie!

  Polubienie

 3. Pozornie nie na temat

  Polski pianista Krystian Zimerman (pochodzenie żydowskie) wywołał skandal podczas koncertu w Los Angeles.
  Zimerman zbliżał się już do końca swego sobotniego recitalu w Walt Disney Concert Hall, gdy zamarł na chwilę w milczeniu przed fortepianem. Już miał zacząć wykonywać „Wariacje na polski temat ludowy” Karola Szymanowskiego, gdy zwrócił się do publiczności i cichym, ale pełnym gniewu głosem powiedział, że nie będzie więcej grać w kraju, którego armia chce kontrolować cały świat.

  „Zostawcie mój kraj w spokoju” – rzucił, a potem jeszcze dodał ciętą uwagę na temat amerykańskiego obozu w Guantanamo.
  za: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/147601,polityczny-skandal-na-koncercie-polaka.html

  Polubione przez 1 osoba

  • j... henryka ptasznika

   bbb

   Polubienie

   • j... henryka ptasznika

    Brawa dla Zimermana , gdyby tak jeszcze cała chmara Żydków poszła jego śladem zwłaszcza larwy z Hollywood byłoby cudnie . Marzy mi się , aby ktoś podczas odbioru Oscara ( już niebawem – najlepiej jakiś Żyd krzyknął coś podobnego i oblałby moczem tą calą nagrodę . To na razie marzenia

    Polubienie

   • j... henryka ptasznika

    A co tam u naszych Żydków .
    Oni tak nie będą krzykrzeć . Parę dni temu dostali nagrody od prezydenta , którego sami stworzyli i wywindowali na ten urząd .

    Polubione przez 1 osoba

  • Konrad

   A ten epizod jest szczegolnie wymowny. Oto jak szokujacymi durniami moga byc jankesi:

   „Zimerman miał w ostatnich latach kłopoty w USA. Podróżuje on ze swoim własnym fortepianem Steinwaya, który samodzielnie przerobił. Jednakże wkrótce po zamachach 11 września 2001 r. jego instrument został skonfiskowany na lotnisku JFK w Nowym Jorku, gdzie Zimerman miał wystąpić w Carnegie Hall. Służby bezpieczeństwa na lotnisku uznały, że klej użyty w instrumencie dziwnie pachnie i nie chcąc ryzykować, zniszczyły fortepian.”

   Banda jankesowskich barbarzyncow! Ha, ha. Moze nie wiedza co to jest fortepian i do czego sluzy, szczegolnie jak na nim gra Zimerman. A na pewno nie maja pojecia co to jest Steinway. Ale Zimerman, okazuje sie, nie w ciemie bity i sobie poradzi, nawet z banda jankesowskich i innych barbarzyncow:

   „Od tego czasu Zimerman przewozi instrument w częściach i montuje go po wylądowaniu. Także sam prowadzi ciężarówkę podczas przewożenia fortepianu z miasta do miasta”.

   Brawo dla Zimermana.

   Polubienie

 4. Franz

  Pytanie do Redakcji WPS!
  Panowie, widząc postępującą degradacje i upadek człowieka na zachodzie, niszczenie zachodnich kulktur, tradycji i cywilizacji poprzez masową politykę tolerancji, gender, homoseksualizm, transwestytyzm, wszelkiego rodzaju zboczenia, mieszanie ras poprzez sprowadzanie mieszkańców z krajów trzeciego świata obcych mentalnie europejczykom, multikulturalizm, legalizacje narkotyków, prostytucji czy eutanazji, niszczenie wiary w Boga, promowanie pornografii w kinematografii, mediach czy kanałach muzycznych, tym wszystkim niszczone są społeczeństwa zachodnie, mówiliście o tym wielokrotnie np pan Kosiur stwierdzając, jak najbardziej poprawnie, że „żelazna kurtyna” i okres PRL uchronił de fakto Naród Polski przed tym syfem kultywowanym na „zachodzie”, mówił o tym wielokrotnie Wladimir Putin:

  stąd moje pytanie na które proszę o szczerą i odpowiedź:
  W jaki sposób działać przeciwko tej „zarazie” która od kilkunastu lat niszczy umysły naszych dzieci i młodzieży? Czy mamy się buntować i stawać okoniem przeciwko imigrantom z afryki czy też udawać że nie ma problemu i pozwolić aby żydostwo sprowadzało Ich do Nas? Mamy protestować czy nie gdyż to jak niektórzy blogerzy stwierdzają: „fałszywe barykady”, islamiści to nie nasi wrogowie, nic nam z ich strony nie grozi itd? Moim skromnym zdaniem sprowadzenie takiej hordy muzłumanów do Europy zachodniej spowoduje(już spowodowało gdyż trwa to blisko 60 lat) wymieszanie się tamtejszej etnicznej ludności z napływową a co za tym idzie zmieni się narody zachodnie w motłoch, zmieni się bezpowrotnie geny których odzyskać się nie da. Wiemy znakomicie kto tym steruje(mówię o czytelnikach strony WPS), społeczeństwo polskie niestety nie do końca, dlatego pytam się czy walczyć i działać przeciwko sprowadzaniu uchodźców(na początek oczywiście niewielkich ilości) czy nie? Oczywiscie protesty przeciwko imigrantom to walka tylko i wyłącznie ze skutkami a nie z przyczyną którą jest międzynarodowe żydostwo jednak nie mniej proszę o rzeczową odpowiedź. Z góry serdecznie dziękuję.

  Polubienie

  • j... henryka ptasznika

   Franz fajny z ciebie chłop , ale co ci WPS może poradzić ? . Sam wiesz jak jest przyjacielu . Póki co jakoś w tym żydostanie trzeba funckjonować innego wyjscia nie ma .

   Polubienie

   • j... henryka ptasznika

    Zresztą mgr Kosiur powtarza to mln razy . Także Piotr Marek :
    Organizować się oddolnie i mieć świadomość jakie kanalie Polacy wybierają i kto nami rządzi .

    Polubienie

  • socjalnacjonalista

   Dobre pytania, też jestem ciekawy odpowiedzi wprost ze strony WPS choć znam ich stanowisko z różnych tekstów.
   Sam się długo nad tym zastanawiałem. Skrajna postawa „za” i skrajna „przeciw” to realizacja planu MŻ w sensie ścisłym. To więc odpada
   Moje zdanie: Gdybym rządził zrobił tak: Przyjąłbym weteranów i rodziny, ale WYŁĄCZNIE tych Syryjczyków, którzy niezbicie dowodzą swojego członkostwa w armii Assada, ewentualnie niezbicie dowiodą swojego ciągłego poparcia dla niego. Ci ludzie prezentują cywilizowaną i tolerancyjną kulturę. Nie ma mowy o przyjmowaniu ludzi, na których padnie choć cień podejrzenia o związki z dżihadystami i agenturą USraela, łącznie z ich kobietami i dziećmi oraz znajomymi i przyjaciółmi. Jako przywódca powiedział bym wprost, że boję się wykreowanych przez USA i Zachód dzihadystów i nie będzie dla nich wstępu. Dane musiałyby być 100 procent pewne. Wiem, że dotknęłoby to wielu „neutralnych” i może powiecie, że to niesprawiedliwe, ale to jedyne rozsądne wyjście, mające również wymiar manifestacji geopolitycznej. Ciekawy byłbym reakcji zachodu na wypowiedź: „Polska przyjmie uchodźców i ofiary wojny ,ale pod warunkiem ich poparcia dla legalnych władz Syrii, który walczy z radykalnym religijnym terroryzmem. Jeśli chodzi, zwłaszcza o rodziny członków armii syryjskiej, to nie ustalamy limitu”. Ciekawe jak żydostwo rozgryzło by ten orzech…
   Protesty? My powinniśmy protestować razem z Syryjczykami i palić flagi wspólnego wroga – USA, Izraela i NATO. Ale obie strony są zbyt zdezinformowane, niestety..

   Polubienie

 5. paziem

  Telegraph: Wielka Brytania przygotowuje się do ewentualnego konfliktu Rosji i NATO

  Wielka Brytania przerzuci ponad 1,6 tysięcy żołnierzy i 300 pojazdów opancerzonych do Jordanii, gdzie odbędą się szkolenia Shamal Storm, informuje gazeta The Telegraph.

  Z pomocą szkoleń brytyjska armia planuje przećwiczyć logistyczne schematy przerzutu uzbrojenia i personelu do strefy kryzysowej w każdej części świata, zaznacza gazeta.

  „Ćwiczenia Shamal Storm mogą być wypracowaniem umiejętności przerzutu dużego kontyngentu brytyjskich sił zbrojnych do Europy Wschodniej w razie konfrontacji między Rosją a NATO”, — poinformowało anonimowe źródło The Telegraph w brytyjskiej armii.

  Pomimo faktu, że ćwiczenia wojskowe odbędą się w Jordanii, która graniczy z Syrią, rozmówcy gazety zaprzeczają, że szkolenia w jakikolwiek sposób mogą być związane z udziałem Wielkiej Brytanii w walce z „Państwem Islamskim” (organizacja zakazana w Rosji — red.).

  „To nie są ćwiczenia przeciwko „Państwu Islamskiemu”. Wręcz przeciwnie, raczej przygotowujemy się do przyłączenia do Stanów Zjednoczonych na Ukrainie, a nie w Syrii”, — powiedziało gazecie źródło w siłach zbrojnych.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160208/2019719/telegraph-wieka-brytania-szkolenia.html#ixzz3zaGWpbAz

  Polubienie

  • j... henryka ptasznika

   Panie dr bez podniety . Ta cała Great Britain to jeden wielki hu…. Oni mogą tyle co zjedzą i niewiele więcej od nas . Bez Jankesów są jednym wielkim gównem .

   Polubienie

 6. j... henryka ptasznika

  Armia białoruska by ich rozklepała za 5 minut to burzuazyjne gówno . Oni juz pokazali co potrafią w 39 roku . Te armie NATO są zepsute do szpiku kości i póki co bazują na sile USA i na niczym innym.

  Polubienie

 7. Jurek

  Do wpisu Franca dodam komentarz osoby o pseudonimie ENKI said

  2016-02-08 (poniedziałek) @ 11:17:30
  W programie „Wriemia pokażet”” z Pietrom Tołstym (9. 10.2015)
  Gejdar Dżemal na temat państwa islamskiego ISIL powiedział (moje tłumaczenie fragmentu dyskusji):

  – „U podstaw ideologii „państwa islamskiego” leży eschatologiczne pojmowanie historii, tzn. historia jest konieczna,
  u jej końca przyjdzie prorok Mahdi …Bojownicy islamu niszczą pomniki pogańskie. Oni są orężem Boga.
  O ich seksualnych celach, gwałtach to jest mitologia…Kłamstwem jest, że ich Ameryka stworzyła i że im płaci.
  Nie rozumiecie, że historii nie robi Ameryka, historia sama się dzieje. Dzieje się tak, bo tego chce Najwyższy…
  Teoretycznie można zwyciężyć „państwo islamskie”. Lecz ISIL to tylko etap w politycznym rozwoju islamu.
  A polityczny islam to półtora miliarda ludzi . Polityczny islam jako główne zadanie ma:
  ZNISZCZYĆ WŁADZĘ BANKIERÓW I KORPORACJI NAD ŚWIATEM
  ZNISZCZYĆ FINANSOWY SYSTEM PANOWANIA NAD ŚWIATEM
  Żeby wykonać to zadanie przybywają ochotnicy z całego świata.
  A reszta, o której mówicie ( ucinanie głów, gwałty, zniszczenia) to rzecz drugorzędna.
  ISIL jest jak skalpel chirurga, można ten skalpel złamać, wyrwać. ISIL to sprzeciw wobec obecnego niesprawiedliwego systemu rządów światowych. ISIL reprezentuje 80% ludności Ziemi. Walczą bojownicy z ponad 80 krajów.
  Dla was główna rzecz: ucinają czy nie ucinają głowy. Ale ważniejszy jest los świata.
  Główne zło to rząd światowy; 80% ludzkości jest przeciw niemu. Czy zniszczycie ISIL, czy nie, wojna będzie trwać. Nawet gdy zginie dziesięć pokoleń, wojna z tym złem będzie trwać.”

  Zamieszczam tekst, bo przypuszczam, że takie właśnie idee islamscy duchowni przekazują ochotnikom i bojownikom.

  Polubienie

 8. Jurek

  i jeszcze koniecznie dodaję komentarz innego komentatora Gajówki
  RomanK said

  2016-02-08 (poniedziałek) @ 15:52:45
  Panie Enki…i to co mowi to PRAWDA….tak dokladnie to jest i tak sie bedzie rozwijac.
  Idiotzmem bylo obudzenie Islamu..jaki spal po ciegach jakie dostal pod Wiedniem, co zapoczatkowalo rozpad Kalifatu pod wodza Turcji!
  Kreacja Israela..obudzila spiacy Jihad….i teraz nic go nei uspi, poza nastepnymi ciegami.
  Z tym ,ze kto mu da te ciegi , kiedy zniszczono Chrzescijanstwo???? jako sile polityczna????? Jedyna nadzieja jest CHrzescijanska ROsja…ale ta jest atakowana przez hazarski nihilizm….jaki opanowal Imperium Brytyjsko Holenderskie….
  Jihad to wielka organizacja skupiajaca sie wokol Ideologii….a nie organizacja tworzaca ideologie…. stad to zachowuje sie -jak Tornado…powstaje nagle wiruje nabierajac wielkiej mocy niszczy wszystko po drodze i raptownie znika…by powstac w innym miejscu….
  Nie nalezy zapominac ,ze kiedys Chrzecijanstwo imponowalo Muzulmanom….Chrzescijanie imponowali..swoja postawa moralna, etyczna ideologia….co widzieli na przykladzie ludzi…instytucji chrzescijanstwa i zachowaniach Chrzecijan…
  Dzis tym co widza poprostu gardza…i nie widza w tym zadnej atrakcji…malo oni chca tych upadlych niewiernych podniesc na wyzszy poziom z pornografii, kurestwa i zlodziejstwa,,maja misje prozelicka….i nabor idzie wsrod ludzi o podwyzszonym standarcie intelektualnym…i doskonale wyksztalconych na Zachodnich programach..znajacy je od podszewki i na wylot…
  Tego nie chca dojrzec tzw polskie wladze… a moze tylko nie chca pokazac Polakom , jak tow wyglada….
  Jak popatrzec na to z tej strony ..to cala sprawa uchodzcow musulmanow zaczyna wygladac zupelnie inaczej…
  Nie zapomninajmy ze DOnmeh…Frankiszm…Hazaryzm to nie syjonizm ani judaizm :-)))) tu ne jest zawnbe ze ten czy tamten jest zydem…. Oni sa antynomistami…im obojetne na czym jaja ,,czy na judaizmie rabinackim ,czy na chrzescijanstwie jkazdej jednej denominacji , czy na kazej jednej denominacji Islamu….oni podja sie za kazdego jesli tak bedzie trzeba ,,,byle zachowac pozycje za sterami Hstorii….a ta jak slusznie zauwazyl Dzemal…jest niezalezna od niczego….bo jest tylko wyraznym sladem Planu Bozego…..
  MUzulmanie w to wierza..chrzecjanie stracili wiare,,,dosc dawno,….

  Polubienie

 9. Ukraińska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie Korwin-Mikkego – nawet koń by się uśmiał

  Urzędująca w Kijowie Ukraińska Prokuratura Autonomicznej Republiki Krym wszczęła śledztwo w sprawie wizyty polskiego europarlamentarzysty na półwyspie.

  Janusz Korwin-Mikke odwiedził anektowany przez Rosjan Krym na początku grudnia ubiegłego roku. Pojechał tam na zaproszenie władz okupacyjnych. Na Krym polski polityk trafił z terytorium Federacji Rosyjskiej i nie przeszedł kontroli ukraińskich służb granicznych. Z punktu widzenia ukraińskiego, ale też międzynarodowego prawa, wjechał więc na półwysep nielegalnie.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-ukrainska-prokuratura-wszczela-sledztwo-w-sprawie-korwin-mik,nId,2142273#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 10. paziem

  Warto postawić pytanie, czy z punktu widzenia prawa karnego rząd kijowski i rzeczona prokuratura są legalne? :))))

  Polubienie

 11. paziem

  Polecam szczególnie między 5:00 a 9:00

  Polubienie

 12. Pingback: Krym, Jałta, Liwadia – WPS w Rosji, styczeń 2016 | Pokój na Ziemi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s