Po rozum do głowy, czy po pieniądze Sorosa pójdą Holendrzy 6 kwietnia?

Holandia1

Rząd Holandii będzie zmuszony do zrewidowania swojego stanowiska w zakresie porozumienia o stowarzyszeniu Ukrainy z Unią Europejską w razie, jeśli na nadchodzącym referendum obywatele zagłosują przeciwko temu paktowi, powiedział szef MSZ Bert Koenders.

Holandia jest drugim po Niemczech partnerem gospodarczym Rosji w Europie.

Otwarta wojna z Rosją, jaką starają się narzucić krajom europejskim Stany Zjednoczone korzystna jest wyłącznie dla nich. Z jednej strony USA stara się pogorszyć wyniki finansowe firm rosyjskich i tym samym wzbudzić wśród średniego kapitału rosyjskiego niechęć do polityki Putina i na tej bazie budować przyszłą antyputinowską opozycję. Z drugiej zaś strony USA chce skłonić kraje europejskie przychylnie patrzące na kontakty z Rosją do nieodwołalnego zreorientowania się głównie na ponadatlantycką współpracę gospodarcza, czyli w rezulatacie jeszcze większe uzależnienie się od rynku i kapitału amerykańskiego ( czytaj anglosasko-żydowskiego).

Anglosasko-żydowski kapitał byłby także głównym rozgrywającym i głównym beneficjentem stowarzyszonej z UE Ukrainy- już eksploatowanej rabunkowo, a w przyszłości stanowiącej łatwy kąsek do neokolonialnego przejęcia jej zasobów ( gaz, wegiel,grunty rolne, ruda żelaza, niemal darmowa siła robocza, niemal 45 mln rynek zbytu, chłonny rynek zbytu dla produkcji amerykańskiego sektora zbrojeniowego itd).

Po podpisaniu umowy TTIP stowarzyszona z Unią Ukraina byłaby wymarzonym rajem dla wszelkiego rodzaju transatlantyckich spekulantów, aferzystów i złodziei z długoletnim doświadczeniem.

W nakreślonej wyżej szkicowo  sytuacji nieoczekiwanie niebagatelna rola przypadła małej, ale prężnej gospodarczo i przedsiębiorczej Holandii. Jej to mieszkańcy mają 6 kwietnia br. zdecydować o powodzeniu projektu stowarzyszeniowego Ukrainy z UE. O tym, że jest o co kruuszyć kopie ( tzn. że sporo jest do ukradzenia) świadczy fakt, że spekulacyjny oligarchiat wezwał na pomoc człowieka od specjalnych poruczeń, tj. od „otwierania społeczeństwa na demokrację” , czyli od zmanipulowania naiwniaków, aby możliwie sprawnie i małym nakładem własnych środkw ich okraść i spauperyzować. Tym  mężem opatrznościowym ” naprawdę demokratycznego, bo wspartego żydowskimi pieniędzmi”  referendum okazuje się być znany „filantrop” George Soros.

Na Ukrainie Soros i jego kundle zrobili już wszystko co trzeba, żeby biznes się kręcił ( między innymi, to polski podatnik ma sfinansować zapomogi dla bezrobotnych zarówno tych osiadłych na Ukrainie, jak i tych w ramach idei wolnego przemieszczania się tzw. kapitału ludzkiego zasiedlających coraz liczniej polską ziemię, opuszczaną w poszukiwaniu zachodnioeuropejskiego standardu przez młodych Polaków, a wkrótce przez polskich rolników zbankrutowanych przez anglosasko-żydowskie koncerny rolno-przetwórczo-technologiczne). Teraz Soros za nieduże pieniądze postanowił „pomóc” przekonać Holendrów, że lepszym dla nich biznesem będzie nie sprzedaż mleka, wołowiny, serów i kwiatów oraz maszyn i technologii rolniczych do Rosji, ale jej bojkot i wspieranie upadliny ukraińskiej, zamroczonej antyrosyjskością za anglosasko-żydowskie pieniądze.

Zapewne Holendrom przyobiecają robienie interesów na czarnoziemie ukraińskim. Tylko żeby się nie pomylili, bo chętnych do tego geszeftu nie brakuje.

No chyba , że zamiast po pieniadze do Sorosa Holendrzy pójdą po rozum do głowy, bo przecież to naród handlowy i nie z jednego pola na świecie zbierał plony, a poza tym mają coś „żydowskiego” w charakterze- są bardzo praktyczni.

PZ 

 

Holandia dopuszcza możliwość odmowy ratyfikacji stowarzyszenia Ukrainy z UE

Rząd Holandii będzie zmuszony do zrewidowania swojego stanowiska w zakresie porozumienia o stowarzyszeniu Ukrainy z Unią Europejską w razie, jeśli na nadchodzącym referendum obywatele zagłosują przeciwko temu paktowi, powiedział szef MSZ Bert Koenders.

Agencja Reutera pisze, że nadchodzące referendum nie ma obowiązującej mocy, jednak większość partii holenderskich potwierdziła już, że będzie szanować opinię głosujących. Według sondaży, 55 % obywateli zamierza zagłosować „przeciw”, obawiając się konkurencji i napływu migrantów z Ukrainy. Ponadto, wielu polityków jest przekonanych, że w razie podpisania porozumienia Unia Europejska może znaleźć się w jeszcze większym kryzysie, a stosunki pomiędzy Moskwą i Amsterdamem znacznie się pogorszą.

Koenders w rozmowie z dziennikarzami powiedział, że będzie głosować „za” porozumieniem, jednak nie bedzie dawał żadnych prognoz odnośnie wyników referendum, dodając, że porozumienie „będzie sprzyjać stabilności na Ukrainie”.

Powiedział on także, że w razie pozytywnego wyniku głosowania podpisanie porozumienia o stowarzyszeniu „nie będzie pierwszym krokiem Ukrainy ku członkostwie w Unii Europejskiej”. Agencja Reutera pisze, że porozumienie z Ukrainą to tylko jeden z problemów bloku składającego się z 28 państw, który bardziej martwi się bezprecedensowym kryzysem migracyjnym, słabym wzrostem ekonomicznym, brytyjskim referendum o wystąpieniu z unii, a także walką z Rosją o regionalne wpływy.

Referendum o Porozumieniu stowarzyszeniowym Ukrainy z Unią Europejską odbędzie się w Holandii 6 kwietnia 2016 roku. Na nim odpowie się na pytanie”:Czy jest Pan(i) za czy przeciw ratyfikacji Porozumienia stowarzyszeniowego Unii Europejskiej i Ukrainy?” Holandia jest jedynym państwem członkowskim Unii Europejskiej, które nie ratyfikowało 394-stronicowego porozumienia o stowarzyszeniu Ukrainy z Unią Europejską.

Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160207/2016520/holandia-ukraina-ue.html#ixzz3zcRxQ5uf

 

Soros dał pieniądze na referendum ws. Ukrainy w Holandii

Soros

Do kampanii przeciwko referendum w Holandii w sprawie odmowy ratyfikowania umowy stowarzyszeniowej między Ukrainą a Unią Europejską przyłączył się George Soros.6 kwietnia w Holandii odbędzie się ogólnokrajowe referendum, zainicjowane przez organizację Geen Peil. Jego celem jest uzyskanie odpowiedzi, czy Holendrzy zgadzają się na ratyfikowanie umowy stowarzyszeniowej między Ukrainą a Unią Europejską.

Jak poinformowała holenderska telewizja NOS, amerykański miliarder George Soros już wydał 200 tys. euro na działalność agitacyjną na rzecz ratyfikowania umowy UE-Ukraina. Przedstawiciel holenderskiej organizacji „Głosuj na Holandię”, która opowiada się za ratyfikacją umowy z Ukrainą, Joshua Livestro oficjalnie potwierdził otrzymanie pieniędzy od fundacji Sorosa „Otwarte społeczeństwo”, o czym poinformowała agencja informacyjna Regnum.ru.

Po pojawieniu się informacji o wydzieleniu przez fundację Sorosa środków na kampanię reklamową na rzecz poparcia umowy holenderski dziennikarz i politolog David Jan Godfroid w następujący sposób skomentował sytuację: „Teraz nie tylko Rosja, ale i wszyscy widzimy, że Amerykanin Soros ma swoje określone interesy polityczne co do wyniku referendum”.

Zgodnie z obowiązującym europejskim ustawodawstwem umowa z państwem niebędącym państwem członkowskim Unii Europejskiej powinna być ratyfikowana przez wszystkie 28 krajów unijnych. Jeśli Holendrzy nie zatwierdzą tej umowy, politycy nie mogą ignorować woli narodu, a odmówienie ratyfikacji doprowadzi do kryzysu politycznego wewnątrz Wspólnoty.

W związku z tym, pomimo wcześniej ogłoszonej decyzji holenderskich polityków, że nie będą trącać się w przygotowania do  referendum, od początku roku w zachodnich mediach stale pojawiają się wywiady, w których władze Holandii spekulują, ile Moskwa zapłaciła organizatorom plebiscytu — organizacji Geen Peil.

Po takich oskarżeniach pod adresem inicjatorów głosowania lider organizacji „Forum Demokratyczne”, należącej do Green Peil, Thierry Bode złożył wyjaśnienia. Podkreślił, że Green Peil nie jest mało znaną organizacją i już w 2005 roku zablokowała ona na referendum europejską konstytucję. Ponadto organizacja w   ciągu 6 tygodni zgromadziła 425 tys. podpisów, co świadczy o tym, że Holendrzy są poważnie zaniepokojeni tym, w jaki sposób politycy podejmują ważne decyzje dotyczące porządku na zewnętrznych granicach Europy.

„I tak, chętnie chcielibyśmy dostać na agitację choć parę groszy od Kremla, ale na razie nie doczekaliśmy się” – dodał Thierry Bode.

Lider Green Peil Bart Nyman zaapelował do mediów, by przestały rozpowszechniać plotki o ewentualnych związkach jego organizacji z Rosją.

— Kiedy pieniądze na wsparcie polityków pochodzą z funduszy Izraela, Ameryki, Niemiec, jest to normalnie przyjmowane. A w przypadku Rosji, jeśli by dała pieniądze, z jakiś powodów wszyscy byliby zdegustowani – podkreślił Nyman.

 

 

 

Reklamy

11 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

11 responses to “Po rozum do głowy, czy po pieniądze Sorosa pójdą Holendrzy 6 kwietnia?

 1. zydozerca

  PASOŻYDKI-NARÓD WYSRANY,SKUNKSY I CHAMY
  POSPOLITY RODZAJ GLISTY PSEUDOLUDZKIEJ TAK NIECZYSTY,ŻE JEJ CEL I SENS ISTNIENIA TO RADOŚĆ Z UPOŚLEDZENIA,ŻE W ODCHODY SIĘ ZAMIENIA JUŻ OD CHWILI URODZENIA I WŚRÓD GAZÓW SZUKA CIENIA ,ABY POZBYĆ SIĘ SUMIENIA,GDY OKRADA GOJÓW Z MIENIA I MORDUJE BEZ WYTCHNIENIA ;
  MUSZĄ SZLAJAĆ SIĘ I KALAĆ,BY JUDASZA RÓD UWALAĆ DEMONSTRUJĄC JAK GUDŁAJOM NON-STOP SZAJBA ODPIER..ALA

  SIEĆ MAFII ŻYDOWSKIEJ pod wodzą banksterów ROTHSCHILD obejmuje :
  *ONZ= założona przez Rothschildów następczyni LIGI NARODÓW,jej
  v-ce przewodniczący JEFFREY FELTMAN z Volkerem Perthesem-szefem niemieckiego think-tanku SWP opracowali plan wojny w Syrii

  Oto podstawowe założenia planu Perthesa-Feltmana z 2012 r.: 
  *Narodowi syryjskiemu suwerenność zostanie odebrana; 
  *Konstytucja zostanie anulowana; 
  *prezydent zostanie odsunięty od władzy (zastąpi go wiceprezydent, pełniący jedynie funkcje protokolarne); 
  *Zgromadzenie Ludowe zostanie rozwiązane; 
  *przynajmniej 120 osób, piastujących dotąd stanowiska kierownicze, zostanie uznanych winnymi i pozbawionych prawa do sprawowania funkcji publicznych; 
  *następnie zostaną one osądzone i skazane przez Międzynarodowy Trybunał; 
  *Dyrektoriat Wywiadu Wojskowego, Dyrektoriat Bezpieczeństwa Politycznego oraz Dyrektoriat Bezpieczeństwa Ogólnego – zostaną zdekapitowane, albo rozwiązane; 
  *więźniowie „polityczni” zostaną wypuszczeni na wolność, a szkolenia anty-terrorystyczne – odwołane; 
  *Hezbollah i Strażnicy Rewolucji będą musiały się wycofać; 
  wtedy i tylko wtedy społeczność międzynarodowa podejmie walkę z terroryzmem

  * G7,G20,WTO,WHO,światowy szczyt w Davos,organizacje „humanitarne”i fundacje G.SOROSA ,B.GATESA ,itp.członków mafii żydowskiej
  *BIS-bank rozliczeń międzynarodowych,mega-pralnia szmalu do pary z Luksemburgiem
  *banki centralne większości państw i większość komercyjnych
  *amerykański FED z bankiem rezerwy federalnej, wlasność ośmiu rodzin żydowskich,bezprawnie emitujący pieniądze USA w formie dominującej waluty świata i obracający nimi za pomocą przestępczych metod ;
  gang banksterów kontrolujący większość banków centralnych pozostałych państw w razie potrzeby okrada je lub doprowadza do bankructwa rządy,które mają „obowiązek” chronić żydowskie banki przed upadłością poprzez grabież oszczędności /przyszłych emerytur własnych obywateli ;
  *klub paryski i londyński-windykacja należności, ściąganie odsetek od odsetek za kredyty pobrane dobrowolnie lub szantażem przez wasalne żydo-rządy;”pomoc” dla bankrutów w ciągłym narastaniu długów-Argentyna,Cypr,Grecja,Hiszpania,Irlandia,Włochy,Polska….
  *giełdy
  *łże-media z presstytutkami ,agencje prasowe-reuter,ap,afp,pap,,…,ratingowe np. S&P,…,biura sondaży – CBOS,PENTOR,GFK…,kino,tv,radio,prasa,internet
  *są właścicielami wszystkich koncernów i większości firm ubezpieczeniowych /wydobywczych z udzialem żydowskich oligarchów z Rosji,Ukrainy itd.

  Nie płacą podatków w ogóle albo symbolicznie od banków,koncernów, zagrabionego majątku gojów,wyłudzonych odszkodowań m.in.od ofiar holokitu-opróżnili ich konta w Szwajcarii,
  szmal przechowują i piorą na tajnych kontach w rajach podatkowych-kajmany,wyspy dziewicze,antyle, seszele,andora, ,monako,szwajcaria,luksemburg…

  Służby specjalne MOSSAD,SHIN BET,… dokonały bezkarnie niemal wszystkich zamachów i akcji fałszywej flagi na świecie wraz z CIA i specsłużbami z Europy Zach. organizują masową inwigilację i odbieranie praw nie-żydom przez sprzedajne marionetki rządzące,które są ich ochroniarzami,zapewniając bezkarność Israhellowi i zdegenerowanym członkom żydowskiej mafii.

  *GRUPA BILDERBERG -co roku spotyka się w innym kraju żydostwo z czołowych banków, koncernów,hołota z rodzin królewskich,reprezentanci rządzących marionetek i pod wodzą reprezentantów Rothschildów ustalają plany dalszych grabieży i strategie podbojów /inwazji – delegaci z PL olechowski,rostowski,kwaśniewski/stolzman,suchocka…

  *rada stosunków międzynarodowych /CFR/
  *komisja trójstronna /TC/-350 osobowy organ wykonawczy grupy bilderberg ,ideolodzy:rockefeller,brzezinski,kissinger
  z PL belka,palikot,rapaczyńska,baczyński, wróbel,sito
  *komitet 300 olimpians=zdegenerowani monarchowie+zgniła arystokracja
  *IAB międzynarodowe biuro doradcze -z PL a.michnik
  *klub rzymski /COR/ ramię komitetu 300
  *instytut Tavistock w Londynie d/s masowego odmóżdżania i propagandy IV RZESZY ŻYDOWSKIEJ media,show-business
  *naukowcy i laureaci nagród Nobla =beztalencia i oszuści-znani z plagiatów,kradzieży pomysłów/patentów- od einsteina po b.gatesa
  *Watykan-skarbiec i raj podatkowy żydobanksterii ,pralnia pieniędzy mafii,loża masońska P2,słynny z pedofili i skandali : instytucja d/s wyłudzeń i panowania nad gojami działająca w oparciu o napisane /tak jak protokoły mędrców syjonu/ przez przebiegłych żydów biblię,stary i nowy testament,itd.
  *żydomasoni z B’nai B’rith /bracia przymierza/,w PL loża POLIN-pałac prezydencki
  *chabad lubawicz-żydowska sekta kryminalistów ,b.aktywna na Ukrainie i w Rosji
  *opus dei, gwardia szwajcarska,jezuici,…
  *ADL -liga przeciw zniesławieniu powołana wraz z FEDem w 1913,przewodniczący: abraham foxman/obecnie jonathan greenblatt
  *JDL żydowskie bojówki,inicjatorzy protestów,buntów, strajków,manifestacji,sprawcy profanacji cmentarzy żydowskich,napisów na murach,stwarzajacy pozory prześladowań żydów
  *ronald lauder- przewodniczący czołowych organizacji żydowskich,kongresów żydów :AJC,EJC,AJPAC…
  *lobby żydowskie w USA-sponsorzy kongresmenów i kampanii prezydenckich
  gł.agent Rothschildów G.SOROS,bracia KOCH,….lobby zbrojeniowe,paliwowe,żywnościowe,farmaceutyczne,nawozowo-opryskowe -dupont,monsanto….realizuje program depopulacji i degeneracji ludzkości
  *żołnierze mafii ds ochrony żydów i ich skorumpowanych,aportujących na gwizdnięcie pajaców/prostytut w rządach i parlamentach , ochroniarze procederu prostytucji i obrotu narkotykami,narządami ludzkimi, papierosami,bronią,alkoholem, wynajęci prawnicy,płatni zabójcy -Mossad,CIA,FBI,Secret Service, Interpol,Europol,MI 5/6,BND,Frontex policja,wojsko,najemnicy z blackwater/academi/dyn-corp….wszczynający „kolorowe rewolucje” i operacje „false flag”.

  Polubione przez 1 osoba

 2. jeb henia ptasznika

  Do toronto :
  TY KANADYJSKI BRUDNY KUTAFOŃCU NIE WIEM CZEMU ZDAJE SIĘ , ALE INTELIGENTNY CZŁOWIEK PAN MACIEJCZYK TOLERUJE CIEBIE NA JEGO FORUM , ALE NIE ŻYCZĘ SOBIE , ABYŚ NAZYWAŁ MNIE BYDŁEM NA JEGO PODWÓRKU ZASRAŃCU SYJONISTYCZNY .
  PRZECZYTAŁEM WSZYSTKIE TWOJE WYPOWIEDZI JAKIE TYLKO SĄ U PANA MACIEJCZYKA I NA WPS I NAPISZĘ KRÓTKO IDZ PAN W PIZD…. Z TYM DO NASZEGO DZIENNIKA , NIEZALEZNEJ , GAZETY POLSKIEJ PRZEPROŚ PAN TYLKO PAPĘ WOJYLĘ , A BĘDZIESZ PAN TAM BOHATEREM I DOSTANIESZ MEDAL Z KARTOFLA A KTO WIE MOŻE NAWET DUDZIE DUPĘ POLIŻESZ A OD WPS SIĘ ODPIERD… ZROZUM AUTOBAHN , SZCZECIN , TORONTO I HU… WIE KTO JESZCZE W DUPIE MAMY TWOJE WPISY I SZKODA CZASU , ABY JE CZYTAĆ . PONJAŁ W KOŃCU :
  MOJ DEAL CIAGLE AKTUALNY :
  PRZESTAJESZ PISAĆ NA WPS A JA CI SPONSORUJE CALĄ MISKĘ NA ŚWIĘTA : DOBRE JAJECZKA , BARSZCZYK , CIASTECZKA NP SERNIK , SZYNKE KIEŁBASĘ I CO TAM CHCESZ JESZCZE TYLKO JUZ ZAMILCZ .

  Polubienie

 3. jeb henia ptasznika

  Panowie powiem szczerze , że z tych Żydków z Niezaleznej naprawdę mozna się zdrowo pośmiać i to z samego rana . Wódka tak nie ogłupia jak czytanie ich artykułów z drugiej strony jednak i bez piwa z beczki można sobie humor poprawić czytając takie jajca . skąd oni biorą czytelników ;
  no to panowie bo zgroza
  PUTIN NACHODZI !!!!!!!!!!!!!
  ARMIA PUTINA GOTOWA DO WOJNY !!!!!!!!!!!!!!!!
  IMPERIUM PUTINA KONTRAATAKUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  YEDI PUTINA NADCHODZI
  A GDZIE KUŻWA
  A GDZIE MARK HAMILL ? JA SIĘ PYTAM . PUTIN ZŁA MOC GO KUPIŁA .
  CZYTAJĄC TO INTERNETOWE PIŚMIDŁO NIE TRZEBA NARKOTYKÓW , ABY MÓZG ZROBIŁ SIĘ JAK GĄBKA.
  http://niezalezna.pl/76042-armia-putina-w-stanie-najwyzszej-gotowosci-kreml-szykuje-inwazje

  Polubione przez 1 osoba

 4. jeb henia ptasznika

  Swoją droga jak się czyta to Niezalezną to chyba piszą tam świadkowie Jehowy . Oni tez przepowiadali koniec świata i przyjście Mesjasza i gów…. z tego było . Podobnie Niezależna już chyba 100 raz zapowiada atak Putina i hu… z tego jest . Jakim trzeba być tłumokiem , żeby czytać te brednie .

  Polubione przez 1 osoba

 5. Mirka kobieta antysolidarnościowa .

  Napiszę krótko przeczytałam artykuł i dwie rzeczy zwróciły moja uwagę :
  1. Podłe wyzwiska pod adresem ludzi sympatyzujących z prezydentem Rosji ( agent rosyjski biorący pieniądze od Putina , zdrajca , moskiewski pies ) .
  2. Chciałabym tylko nieśmiało zapytać ilu na Niezależnej pisze hejterów PISolubnych ? i jakie dostają wynagrodzenia? . To tylko takie nieśmiałe pytanie do pana D . Kosiura.
  3. W tych ludziach są potężne pokłady nienawiści i nie daj Boże jeżeli istniejesz , aby pozwolić im na wszystko , bo gdyby tak było maczetami w ciągu paru sekund głowy by poucinali inaczej myślącym . To jest szkoła pewnych mediów – gos katolicki w naszych sercach . Boże miłosierny chroń mnie od takich katolików.

  Polubione przez 1 osoba

 6. jeb henia ptasznika

  Dziś TV PEJS gdacze od rana o 500PLN na dziecko . Zwracam się z prośbą do młodych jurnych chłopów o płodzenie dzieci ( nie dotyczy z oczywistych względów panów ( Kosiura i Ziemińskiego – oni juz rady nie dadzą ) zarobicie 500PLN od jednego dzidziusia . Naprawdę warto z żoną pobaraszkować tym bardziej , że patronuje temu chłopisko , które gołej baby na oczy nie widziało , chciałoby wsadzać za kraty za oglądanie porno i bez prawa jazdy .
  Wczoraj w pejsatym filmie ” klan ” pewna no oko 12 letnia dziewczynka krzyczała ,że chciałaby miec 10-oro dzieci . Na pytanie jak je utrzyma? , skąd wezmie pieniążki? jej odpowiedz autentyk:
  „za jedno dziecko płacą 500pln ja będę miała 10 to dostanę 5 tysięcy pln . To dużo pieniążków.”
  Po co ja mam ogladać Benny Hilla. przeciez w tym kraju pod rządami pejsatych jest 1000 razy śmieszniej niż w filmach tego komika .

  Polubienie

 7. paziem

  list do holenderskich rodzin ofiar zestrzelonego MH17
  Ladies and Gentlemen,

  First of all, I would like to express to you once more my sincere condolences over the terrible tragedy that claimed the lives of your loved ones.

  As you know, Russia’s Federal Air Transport Agency represented the Russian Federation in its contribution to the technical investigation into the crash of the Malaysia Airlines Flight 17 over Ukraine. In light of this, we would like to use this opportunity to respond to your recent request urging President Putin to clarify whether Russia has provided primary radar data for the inquiry.

  To begin with, I would like to emphasize that Russia is strongly committed to establishing the actual cause of the crash, and has consistently done everything in its power to help find out the truth, both throughout the course of the technical investigation and following its official completion.

  As for primary radar data, we hereby officially maintain that Russia provided the Dutch Safety Board with all available primary radar data tracing Flight MH17 as early as August 2014, which was right after the tragedy. We did not impose any conditions or restrictions regarding further use and disclosure of radar data, records of phone conversations and other data we submitted to the Dutch Safety Board (DSB) at its request. Moreover, Russia has stored all that data to this day, and is willing to provide it once again to the relevant authorities.

  For the sake of clarity, I must specify that Russia submitted primary radar data to the DSB in the form of a video recording capturing a Russian air traffic controller’s display. It should be explained that Russian air traffic authorities store primary radar data exclusively in the form of videos, which is consistent with ICAO standards. That said, the Dutch Safety Board’s final report does not suggest that this fact might have somehow affected the findings of the technical inquiry into the circumstances and the cause of the crash.

  We would also like to point out that the tragedy took place outside Russian airspace, where the airliner was not being directed by Russian air traffic controllers. Russia’s radar data became a point of interest due to the fact that Russian radar control facilities located near Rostov-on-Don were able to track MH17’s flight path. Furthermore, it was later established that the Russian primary radar data were, in fact, the only ones available, since Ukrainian air traffic control services, for some unclear reasons, had not been running primary radar surveillance, despite the fact that there were no other means available for ensuring air safety over the war zone in Eastern Ukraine.

  As far as satellite imagery is concerned, I would like to stress that Russia disclosed all of its available satellite data in the days immediately following the crash. Those data confirm, among other things, that there was movement and increased activity by Ukrainian Buk surface-to-air missile systems observed within the conflict area in Eastern Ukraine one day ahead of the tragedy. Russia shared that information with the Dutch Safety Board, but once its final report was released, it turned out the DSB had chosen not to consider Russian satellite data or even include them in the report.

  Russia is as determined as you are to ensure that this horrible tragedy is investigated as promptly, diligently and impartially as possible. We fully support your recent queries to the governments of the United States and Ukraine, demanding that they provide the investigators with all relevant data. The United States must disclose the satellite images that Secretary Kerry claims it has kept since the moment of the crash, which are supposedly capable of shedding light on the circumstances of the tragedy. The Ukrainian government, for its part, must disclose its primary radar data, or present credible evidence of their non-existence.

  Meanwhile, Russia has consistently contributed its best efforts and committed all kinds of resources to finding out the truth about the crash. In order to provide efficient and reliable expert counsel for the investigation, we decided to engage Almaz-Antey, the Russian defense company that designed the Buk missile systems. The company administered a series of highly sophisticated and accurate studies, and conducted two full-scale experiments. In an unprecedented move, Almaz-Antey also disclosed the technical characteristics for the missiles carried by the Buk and the Buk-M1 missile systems. All of the estimates and other data obtained in the course of the studies and the experiments were submitted to the Dutch Safety Board. Russia repeatedly invited Dutch investigators to take part in those efforts, but the DSB, just as the Joint Investigation Team (JIT), have shown no interest in such collaboration. We believe the data in question to be much more useful for investigating the crash than radar data and satellite imagery. Yet the authorities in charge of the technical investigation have chosen to discard that data, too.

  As far as the quality of the technical inquiry is concerned, I must point out that, in a totally inexplicable fashion, its final report leaves the most important question unanswered: How far is Ukraine responsible for failing to close its airspace? The report is extremely vague regarding the responsibility of the government in Kiev.

  In view of the recurrent critique of Russia in relation to the tragedy of Flight MH17, we are forced to remind the world that, unlike the DSB and the JIT, Russia has never protracted the investigations it administered, or those in which it participated in as a full-fledged member. Russia performed all its work in a transparent manner, regularly publishing the results of our examinations and all the other steps we took. This was the case with the investigations into the crash of the Russian Airbus A321 over Egypt, where numerous provocative claims were made about the cause of the crash, but Russia did not endorse any of the theories until evidence was obtained with traces of foreign explosives found on the debris, confirming that this was a terrorist attack. And when this evidence was found, we immediately informed the international community and our partners in the investigation. This was also the case with the investigation into the crash of the Russian military Sukhoi Su-24 aircraft over Syria. Russia investigated the accident with unprecedented transparency, inviting a number of international experts and journalists to witness the opening of the flight recorders. Many foreign specialists (British, for example) expressed their admiration for both the high quality of the investigation and its transparency.

  All this demonstrates that Russia has always been consistent with its conclusions and never makes accusations before the investigation is over and final accurate results are obtained.

  At the same time, Russia has repeatedly pointed out that the Dutch technical investigation was performed in an extremely nontransparent and biased manner. We support you in your efforts to get answers to the numerous questions that remain unanswered. The Dutch Safety Board should explain to you and to the whole world why the technical investigation took such a long time and why it resulted in some very abstract and vague statements. The Dutch authorities should explain why they distorted facts and concealed data, and why they ignored important data provided by Russia. The DSB should explain why its final report distorted data about missile fragments and places where they were found, why it failed to thoroughly examine penetration holes on the aircraft, why it mismanaged the aircraft debris, why it misrepresented the probable location from which the missile was launched, and many other discrepancies in the final report.

  Unfortunately, we observe now a very similar situation with the Joint Investigation Team in charge of the criminal investigation. Once again, the process is taking too long, and the Dutch authorities are very biased in choosing partners for the criminal investigation. All this invites many unpleasant questions and gives us reasons to worry that the criminal investigation may repeat the fate of the technical one and fail to establish the truth.

  This is why Russia encourages the families and friends of the victims to demand answers to all these questions, as well as maximum transparency, objectivity, thoroughness and promptness, from the Dutch authorities and their partners in the investigation.

  In conclusion, I reaffirm that Russia is more than willing to assist in any way we can with a thorough and swift investigation into this terrible tragedy.

  Once again, I would like to express my deepest condolences.

  Sincerely,

  Oleg Storchevoy
  Deputy Head
  Federal Air Transport Agency

  Polubienie

 8. zydozerca

  klany banksterów żydowskich i władców koncernów ROTHSCHILD ,ROCKEFELLER,MORGAN,SCHIFF,LEHMAN,KUHN,LOEBE.,WARBURG, (CARNEGIE,DUPONT.).
  szefowie FED,BANKU ŚWIATOWEGO,MFW,BIS,EBC

  George Soros (węg. György Soros [ˈɟørɟ ˈʃoroʃ], właśc. György Schwartz [ʃvaʁʦ]) ur. 12 sierpnia 1930 w Budapeszcie) – finansista amerykański pochodzenia węgiersko-żydowskiego, jeden z najbardziej znanych spekulantów walutowych, ale także filantrop, fundator Instytutu Społeczeństwa Otwartego i licznych fundacji, w tym Fundacji im. Stefana Batorego, uczeń Karla Poppera. Znany krytyk polityki W.PUTINA…..-86 LAT

  Zbigniew Kazimierz Brzeziński (ur. 28 marca 1928 w Warszawie) – amerykański politolog polskiego pochodzenia, sowietolog, geostrateg, w latach 1977–1981 doradca prezydenta Cartera ds. bezpieczeństwa narodowego USA. Kawaler Orderu Orła Białego….- 88 LAT

  Henry Kissinger, właśc. Heinz Alfred Kissinger (ur. 27 maja 1923 w Fürth) – amerykański polityk pochodzenia niemieckiego, dyplomata, laureat Pokojowej Nagrody Nobla 1973… – 93 LATA

  benjamin netanyahu . PREMIERZY IZRAELA
  shimon peres
  ehud barak
  ariel sharon
  yizhak shamir
  Reuwen Sziloah 1951–1952 SZEFOWIE MOSSADU
  Isser Harel 1952–1963
  Me’ir Amit 1963–1968
  Zwi Zamir 1968–1974
  Icchak Hofi 1974–1982
  Nahum Admoni 1982–1989
  Szabtai Szawit 1989–1996
  Danny Jatom 1996–1998
  Efraim Halevy 1998–2003
  Meir Dagan 2003–2010
  Tamir Pardo od 2011

  ronald lauder-naczelnik kongresów żydowskich
  moshe kantor
  abraham foxman,jonathan greenblat . ADL liga przeciw zniesławieniu
  lobby żydowskie w USA
  lobby żydowskie w pozostałych krajach

  bush family
  biden family
  obama family
  clinton bill&killary family
  jew mc cain family
  dick cheney family
  donald rumsfeld family
  john kerry family
  robert kagan&victoria nuland family
  david petraeus
  j.wolfensohn
  zoelick r.
  rubin.r
  perle r.
  queen’s and king’s
  c.powell
  g. tenet
  j.psaki
  e.rahm,
  j.lew
  ,t.geithner
  ,l.summers,
  g.gensler
  g.sperling,
  p.orszag,
  wolfowitz,
  r.lead,bernanke
  j,yellen…
  ashton carter
  josh earnest
  recep erdogan family
  adolfina merkel,
  j.c.juncker,
  m.schulz,
  d.tusk,
  mariano rajoy
  ,f.hollande,
  m.valls,
  d.cameron
  tony blair
  stubb,
  rutte,
  tsipras
  loefwen,
  abott,
  s.harper,
  abe,
  n.sarkozy,
  f.mogherini…

  kings of Saudi Arabia,Quatar,ZEA,Kuvait,Bahrain..

  hyens stoltenberg,p.breedlove,bredshaw,b.hodges,
  martin dempsey,joseph dunford….soloch
  NA LIŚCIE PŁAC GOLDMAN SACHS -ADMINISTRACJA OBAMY:
  ALTMAN, ROGER.
  BERKOWITZ, HOWARD P.
  BIDEN, JOE.
  BRAINARD, LAEL.
  BUFFETT, WARREN.
  CLINTON, HILLARY.
  CRAIG, GREGORY. (revolving door)
  DONILON, THOMAS.
  DUDLEY, WILLIAM C.
  EFFRON, BLAIR W.
  ELMENDORF, DOUGLAS.
  EMANUEL, RAHM.
  FARRELL, DIANA.
  FRIEDMAN, STEPHEN.
  FROMAN, Michael.
  FUDGE, ANNE.
  FURMAN, JASON.
  GALLOGLY, MARK.
  GEITHNER, TIMOTHY.
  GENSLER, GARY.
  GEPHARDT, RICHARD (aka “DICK”) A.
  GREENSTONE, MICHAEL (revolving door to Hamilton Project)
  HAMILTON PROJECT, THE
  HORMATS, ROBERT.
  KAGAN, ELENA.
  KAGAN ROBERT,
  KASHKARI, NEEL.
  KORNBLUH, KAREN.
  LEW, JACOB (AKA “JACK”) J.
  LIDDY, EDWARD MICHAEL.
  LIPTON, DAVID A.
  MINDICH, ERIC
  MURPHY, PHILLIP.
  NIEDERAUER, DUNCAN.
  NULAND VICTORIA
  OBAMA, BARACK H.
  ORSZAG, PETER.
  PATTERSON, MARK.
  PERRY, RICHARD.
  RATTNER, STEVE.
  REISCHAUER, ROBERT D.
  RIVLIN, ALICE.
  RUBIN, JAMES.
  RUBIN, ROBERT.
  SHAFRAN, STEVEN.
  SPERLING, GENE.
  STORCH, ADAM.
  SUMMERS, LARRY.
  THAIN, JOHN.
  TYSON, LAURA D’ANDREA.

  duda,waszczykowski,kaczyński,macierewicz,komorowski,szydło,kopacz,kwaśniewski,balcerowicz,olechowski,rosati,lewandowski,j.k.bielecki,petru,belka,buzek,…..
  *powtórki skreślić,listę uzupełnić

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s