Eko-jew-bilet. Będzie wielki sukces IIIŻydo-RP i PiS

7945585dd51b9a1c9621943ecb96243eIIIŻydo-RP pod wodzą PO od dłuższego już czasu stała na skraju przepaści. Po objęciu władzy przez PiS IIIŻydo-RP wykona wielki krok na przód – i nie jest to płonna nadzieja, to niezachwiana pewność.

 

Nie dalej jak wczoraj, młody, zdolny, a wybitny już bankowiec, v-ce premier i min. Rozwoju IIIŻydo-RP, M.Morawiecki, obwieścił w żydo-mediach, że nowy rząd ma poważny, wizjonerski plan rozwoju kraju, plan, który obejmie swoimi skutkami (– niestety!) także przyszłe pokolenia Polaków. Plan jest prosty i dlatego będzie skuteczny, składa się bowiem z dwóch punktów:

 1. oprzeć rozwój kraju na zasadach zrównoważonego rozwoju,
 2. uczynić polską gospodarkę innowacyjną.

 

Odnośnie punkt 1. przypomnę, że wielkość PKB, jego przyrost, warunkują wprost trzy czynniki: ziemia, kapitał (rzeczowy i finansowy) oraz ludzie (to jedna z podstawowych def. ekonomii).

Ilość ziemi jest określona, a w związku z jej chemiczną degradacją, obszar ziemi uprawnej raczej zmaleje niż się zwiększy.

Kapitał – istotny jest rzeczowy, bo pieniądze – kapitał finansowy – można wytwarzać (kreować) w ilościach nieograniczonych, w czym jak wiemy specjalizuje się żydowska finansjera władająca zachodnimi systemami finansowymi. Ilość kapitału rzeczowego (przedsiębiorstwa, fabryki, itp.) musi zostać ograniczona ze względu na ochronę środowiska – takie są wymogi ekologii, czyli ze względu na dobro człowieka. Wiemy, że ilość kapitału rzeczowego na Zachodzie ulega systematycznemu ograniczaniu.

 

Jak łatwo zauważyć jedynym czynnikiem możliwym do regulowania są ludzie, tzn. ich ilość. Zatem, realizując postulat „zrównoważonego rozwoju”, czyli takiego, który gwarantuje równowagę ekologiczną, należy do tej równowagi dostosować liczbę ludności.

 

A że idea zrównoważonego rozwoju jest słuszna – i już nawet nie wymaga bardziej szczegółowego wyjaśniania – przekonuje nas sam święty, apostolski Kościół z papieżem Franciszkiem na czele w swojej niedawnej encyklice „Laudato si”.

 

Tu trzeba przypomnieć, że żydowska, syjonistyczna partia PiS przywiązuje ogromną wagę do wartości katolickich.

zdjecieNowe.phpPosłowie PiS na Jasnej Górze zawierzający losy Ojczyzny Opatrzności

 

Punk nr 2. – gospodarka innowacyjna

Nasze Stowarzyszenie WPS nie bacząc na postępowanie żydo-reżimowego sądu, który odmówił nam rejestracji mimo, iż za tę czynność przywłaszczył sobie wniesioną przez nas opłatę w kwocie 1500 zł, chce wyjść na przeciw rządowemu programowi PiS i zgłasza innowacyjny projekt, którego nie zamierzamy chronić patentem. Zależy nam, bowiem na jak najszerszej jego dostępności w całym jew-ropejskim obozie.

Projekt nasz prześlemy do kancelarii prezydenta, sejmu i rządu IIIŻydo-RP oraz do agend jew-ropejskiej unii.

 

Innowacyjna IIIŻydo-RP

 

Nasz wniosek innowacyjny: eko-jew-bilet

Projekt jest prosty w swej idei i co najważniejsze nie wymaga wkładu finansowego. Do jego realizacji potrzebny będzie dowolny bilet komunikacji miejskiej, oczywiście bilet zużyty.

ztm_warszawa_nowe

Składamy bilet dwukrotnie na cztery części wzdłuż osi symetrii. Następnie odcinamy narożnik, w którym przecinają się linie gięcia w odległości ok. 1cm od narożnika. Po rozłożeniu i wyprostowaniu biletu otrzymamy kwadratowy otwór w jego środku na palec wskazujący. Zdolniejsi jew-ropejczycy mogą oczywiście wyciąć otwór w kształcie koła.

comment_8rPu47zOJEG0GXoz3nDyqqoaxpvxSu4HTak spreparowany bilet z powodzeniem zastąpi papier higieniczny. Jego zastosowanie może być wielokrotne. W razie potrzeby można go użyć np. na plenerowej wycieczce, a po użyciu przechowywać w portfelu lub w portmonetce.

 

Korzyści z projektowanej innowacji

– eliminacja produkcji papieru higienicznego – ochrona lasu

– w związku z ograniczeniem produkcji (powyżej) zmniejszenie emisji szkodliwych gazów

– zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych – pozytywny wpływ na klimat

– oszczędności wynikające z rezygnacji zakupu papieru higienicznego będą stymulowały gospodarkę poprzez ożywienie koniunktury (zakupy innych produktów)

– oszczędności (z p. powyżej) można także przeznaczyć na dozbrojenie armii i terenowych jednostek samoobrony poprzez inwestycję w fabrykę produkcji proc (broń cicha, niewidoczna, tania) – przecież rosyjska agresja tuż, tuż

 

Wady innowacyjnego projektu

– brudny palec wskazujący

 

Wnioski

Analiza korzyści i wad projektu wskazuje na zdecydowaną przewagę korzyści nad wadami, a więc projekt wydaje się godny ze wszech miar do polecania i wdrożenia.

 

Nasze Stowarzyszenie WPS w ramach promocji innowacyjnego projektu gotowe jest wyposażyć nieodpłatnie całą żydo-reżimową klasę polityczną w eko-jew-bilety.

 

Jew-ropejczykom, którzy samodzielnie chcieliby wykonać eko-jew-bilet, a nie dysponują nożycami nasze Stowarzyszenie gotowe jest udzielić pomocy przy sporządzaniu wniosku do UE o dofinansowanie na innowacyjność z funduszy spójności. Do wniosku prosimy dołączyć 10€ opłaty lub równowartość w wysokości 44,3 zł.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

27 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

27 responses to “Eko-jew-bilet. Będzie wielki sukces IIIŻydo-RP i PiS

 1. jeb henia ptasznika

  Mnie zastanawia jedno : ile ludzie tego pierdo… będą ( na ile starczy im cierpliwości . chodzi o takich ludzi , którzy nie należą do sitwy spłodzonej po 89 roku . Jakiś gówniarz Morawiecki piepszy te swoje dyrdymały . Osiem lat wcześniej banialuki o dobrobycie irlandzkim pierd… Ryży . Jak długo jeszcze tego pierd… gówniarzy , którzy o niczym nie mają pojęcia . w wziąść bata i lac to dziadostwo po gołych dupach .
  Żart pana Kosiura – palce lizać .

  Polubione przez 2 ludzi

  • jeb henia ptasznika

   Młody , zdolny wybitny bankowiec Morawiecki . Za Ryżego młodym zdolnym był min Szczurek i żydo media mu w dupę właziły . Wziąść w cholerę ten cały syf wysłac na Syberię jak zrobił sąd Federacji Rosyjskiej z pewnym Ukraińcem może wtedy by ten kraj trochę odetchnął od tych młodych zdolnych cwaniaczków .

   Polubione przez 1 osoba

 2. jeb henia ptasznika

  A tych cwaniaczków w żydostanie trochę było i każdy obiecywał jak nie Irlandię to Japonię i wyszło jak zawsze po 26 latach hu… dupa i kamieni kupa . Panie Dariuszu za 4 bądz 8 lat , kiedy władzę obejmie ” Nowoczesna” niech pan nie zapomni tu na WPS napisać o kolejnym zdolnym ministrze i vicepremierze , który będzie zapowiadał świetlaną przyszłośc dla Polski . Za 6 lat może będę zył to poczytam.

  Polubienie

 3. zydozerca

  JAK PIS SPEŁNIA OBIETNICE PRZEDWYBORCZE
  FAKT 09.02.2016
  Nie takich wieści spodziewali się emeryci i renciści. Już wiadomo, jakie będą tegoroczne podwyżki. Waloryzacja będzie skandalicznie niska. To o połowę mniej niż planował rząd. Kwota, którą „zyskają” emeryci i renciści to istna kpina!

  Najniższa emerytura, która dziś wynosi 757,39 zł netto ma wzrosnąć od marca o…1,54 zł. Co jest powodem tak niskich podwyżek? To, że ceny spadają, a pensje – jak wynika z komunikatu Głównego Urzędu Statystycznego – rosną bardzo powoli. A to właśnie od wzrostu cen i płac zależy wysokość emeryckich podwyżek.

  Co teraz zrobi rząd? Pocieszające jest to, że osoby z najniższymi świadczeniami dostaną w marcu jeszcze jednorazowy dodatek – w wysokości nawet 400 zł.

  -odmowa obnizenia wieku emerytalnego
  -odmowa obniżenia diet i ryczałtów parlamentarzystów do równowartości kwoty waloryzacji emerytur -za 1,54 zapier..alajcie,ogiery/megiery !!!
  -zamieszanie wokół +500
  -4 mld dol.dla oliparchów z Upadliny = krewnych stolzmana,kalksteina,szczynukowicza
  -zboczony sojusz z bandytami z Ukrainy,zamiast żądań wypłaty miliardów odszkodowań za ludobójstwo Polaków na Wołyniu i zerwania kontaktów dyplomatycznych
  -ciągła kompromitacja agentów CIA i Mossadu z MSZ/MON/BBN/kancelarii rezydenta w antyrosyjskiej nagonce i przy włażeniu w d.. USA/NATO/UE…
  -obowiązkowe szczepionki m.in.HPV -prezent od Dudy
  -uroczyste zapalenie hanuki -prezent o dudy
  -odznaczenie aktorów żydowskich-prezent od dudy
  -wymiana presstytutek w żydo-łże-mediach na downy,ćwoki i tłumoki,postępujący katodeblizm sekty smoleńskiej
  -wymiana kadry w sp.skarbu państwa i w synekurach -inwazja pislamistów
  -podwyżki w aparacie przemocy
  -k..rewskie pielgrzymki po dyspozycje do Brukseli,stolic państw nadzorujących realizację żydowskiego NWO na gruncie polskim
  -skandaliczna ustawa o inwigilacji na czele z cenzurą internetu-konto wymaga uwagi,blokada emaili,…
  -brak rozliczeń aferzystów na czele z PG,sędziami i prokuratorami
  -atak na P.Kukiza z partią /jedynych przyzwoitych/za ujawnienie nazwiska g.sorosa,…
  -syf,kiła,mogiła ….wojna się zaczyna

  Polubione przez 1 osoba

  • Można jeszcze dodać, że:
   – bezpłatne leki dla osób powyżej 75. roku życia, to leki najprostsze i najtańsze i wcale nie najczęściej zażywane przez ludzi starszych
   – PiS zastanawia się nad dodatkową pracą emerytów, chodzi o to, żeby pracującego emeryta pozbawić emerytury przez okres jego zatrudniania, ma to się przyczynić do zwiększenia ilości miejsc pracy dla młodych.

   Polubione przez 2 ludzi

   • jeb henia ptasznika

    to byłoby dobre akurat , a wyjebac ty emerytów na ksiezyć , ja ich kutas.. dobrze znam . Pracowaliby do usranej smierci . Wiadomo ,że mając juz wiek starczy gówno oni robią sa bezproduktywni a miejsca pracy mlodym zabierą , bo u nas w żydostanie zasda złota ;
    wazne zebym ja mial michę , aktos inny to mnie gówno obchodzi . Typowe podejście .

    Polubione przez 1 osoba

   • jeb henia ptasznika

    a ile tych nauczycieli kut…. starych dziadów siedzi w szkołach zamiast iść w piz…. juz na odpoczynek miejsca mlodym blokujac , a jak mlodego się zatrudnia to wiadomo po jakiej linii i najpierw telefon z kuratorium do dyrektora kogo ma zatrudnić . Przynajmniej kiedys tak było . Znam to kure…. dokładnie.

    Polubione przez 1 osoba

   • jeb henia ptasznika

    Panie Dariuszu pewnie zle zrozumiałem i ma pan rację .
    Znam szkołę od podszewki . Wiele lat temu uczyłem niemieckiego może nie tak wiele , ale sporo .Nie wiem jak teraz , ale tych starych pryków nauczycieli było co niemiara – blokowali miejsca młodym ,a gdy jeżeli zatrudnili mlodego to mamusia i tatuś musieliby być szychami jak już pisałem.
    Dziś pewnie ,żeby jakiś młodzik dostał robotę w szkole to rodzice np muszą znać np dobrze samego wójta i pewnie tatuś musi beczki wódki z nim wypić .
    Panie Dariuszu . Po co emerytom pracować po co ? . Oni się już napracowali i won do domu odpoczywać włączyć TV i oglądac Klossa . Oddać miejsca młodym , żeby się ci ludzie nie zmarnowali , bo wiadomo gdy się przyzwyczają do siedzenia w domu i straca nadzieję na jakiekolwiek zajęcie – to ten człowiek jest skończony . I kto mu co da ? Kalkstein , który wydaje 16 tysięcy PLN z publicznych pieniędzy na zabawę z Orbanem . Kalkstein im nic nie da .
    Jestem pewny ,ze gdyby wywalić tych emerytów bezrobocie by się zmniejszyło i mniej mlodziezy poszlo by na zmarnowanie całkowite.

    Polubienie

   • Anna z Lublina

    Wydaję mi się , że ten pan z brzydkim nickiem ma rację .

    Polubienie

  • jeb henia ptasznika

   zydożerca ty mi się coraz bardziej podobasz . masz swoj blog dawaj link poczytamy , bo widze , ze znowu normalny facet tu pisze dzieki

   Polubienie

   • NIE, to nie tak, nie ma Pan racji.
    Tu nie chodzi o żydowskich emerytów na ich synekurach – o tym w ogóle się mówi i tego nikt nie chce zmieniać.
    Tu chodzi o polskich emerytów, których przecież nikt nie zatrudni, jeśli nie będzie to opłacalne. Miejsca pracy dla młodych blokuje celowo utrzymywany brak miejsc pracy (celowa realizacja gospodarczego regresu), a nie emeryci.
    W normalnie funkcjonującej gospodarce, funkcjonującej na zasadach nauki ekonomicznej, a nie na żydowskiej ideologii ekonomii, zawsze musi występować nie brak miejsc pracy, a brak pracowników – taki stan rzeczy wskazuje, że mamy do czynienia z rzeczywistym rozwojem.

    Polubione przez 1 osoba

 4. zydozerca

  PROGRAM OBRAD NATO W WARSZAWIE w LIPCU 2016

  NA STADIONIE NARODOWYM POD RUCHOMYM DACHEM,KTÓRY SIĘ ZACINA,ABY G..NEM Z SZAMBA ZALAĆ DZICZ NA FINAŁ
  -STRIPTIZ ORAZ TANIEC BRZUCHA NA OTWARCIE SZCZYTU W MUCHACH
  -MACIEREWICZ,WASZCZYKOWSKI,DUDA,SOLOCH GOLĄ WŁOSKI
  -POKAZ PIS-U UZBROJENIA DO POLOWAŃ NA JELENIA
  -SEANS FILMU „MGŁA ZABIJA” I „PIS DA ROSJANOM W RYJA”
  -SERIA PORNOFILMÓW PROPAGANDOWYCH Z KWATERY GŁÓWNEJ NATO
  PT.”POD DYKTANDO ŻYDÓW MAFII SZTAB OBCIĄGA,JAK POTRAFI”
  -ŻYDOBANKSTER NATO GONI ABY ROSŁA SPRZEDAŻ BRONI
  -STOLTENBERG, MERKEL ,OBAMA CIĄGNĄ DRUTA NA KOLANACH
  DUDA,ANTEK,WASZCZYKOWSKI NAWET ŁYSYM PSOM ŻYDOWSKIM
  –ZBROJNE INTERWENCJE NATO DAJĄ ZYSK DEGENERATOM
  –NATO MANEWRY/ĆWICZENIA/ORAZ ROSJI OSKARŻENIA :=PSYCHIATRYCZNE ZABURZENIA
  -BAZY NATO WOKÓŁ ROSJI I IRANU ORAZ CHIN ZLIKWIDOWAŁ JEDNYM RUCHEM KOREAŃSKI ATAK KPIN
  -Z IZRAELA POLECENIA CWELE Z NATO CHCĄ WALENIA

  KRYPTONIMY ĆWICZEŃ WOJSK NATO NA TERENIE POLSKI W 2016
  GEJE NA HUŚTAWCE, ENTER OF THE DRAGS W MON
  CIUCIUBABKA , LUNATYCY , BŁĘDNY OGNIK , LOT TRZMIELA
  CZKAMIKADZE , MONKEYS GO HOME ,SZPICA KU..WICA
  PATRIOTY DLA IDIOTY, ŚMIEJ SIĘ PAJACU ,ATAK NA KACU
  ANAKONDA-16 RANAJONDRA-20 BAL WAMPIRÓW
  RZEŻ NIEWINIĄTEK ROSJA PATROSZY SZUKAMY NOSZY

  Polubione przez 2 ludzi

 5. partyzant

  A na neon parchta powrzucała samych pejsów z zależnej od sakiewicza na czołówkę a WPS spycha.

  Polubienie

 6. Jagienka

  „(…) żydo-reżimowego sądu, który odmówił nam rejestracji mimo, iż za tę czynność przywłaszczył sobie wniesioną przez nas opłatę w kwocie 1500 zł”

  To nie jest nic innego jak uświęcone „prawem” złodziejstwo.

  Polubione przez 1 osoba

 7. jeb henia ptasznika

  Jezusziczku mój ukochany cud się stał!!!!!!! . Kilka tygodni temu Singer pozbył się swojego doradcy i kazał mu wypier… do USRAELA . Przecież to nie do uwierzenia . Taki był ten doradca przystojny , młody , amerykański . Baby dostawały orgazmu jak wybuch Wezuwiusza na jego widok . Ministrze Obrony panie Singer coś pan zrobił ? . Przeciez jak do herbaty nie dodał panu ten przystojniak cytryny to nie powód ,żeby go wykopać do USA i pozbawić pracy . Nie do uwierzenia.

  Polubienie

 8. Pingback: Eko-jew-bilet. Będzie wielki sukces IIIŻydo-RP i PiS | pawelluniewski

 9. partyzant

  Kim są Niemcy i słowiańskie związki z sanskrytem (WIDEO)
  on 10 Luty 2016

  Niemcy? Jacy Niemcy? Różnice nauczania historii o Polsce i o Niemczech. Gdzie odkryto koło. Waza z Bronocic. Arkona – sanktuarium słowiańskie na Rugii. Jak to się stało, że sanskryt jest spokrewniony z językami słowiańskimi. Kim byli Ariowie. Skąd pochodzi słowo „śmietana”. Skąd pochodzili Wikingowie. Liczebniki w sanskrycie.
  -> https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/02/10/kim-sa-niemcy-i-slowianskie-zwiazki-z-sanskrytem-kamil-dudkowski/

  Polubienie

 10. jeb henia ptasznika

  Pan Dariusz nie moze sie jednak oderwac od neon24 . Oj trza pępowine pzrzeciąc panie Dariuszu . Gdzie pan pisze do pejsatych?

  Polubienie

  • Nie ma znaczenia, na jakim portalu czy stronie będę zamieszczał swoje teksty. Chodzi tylko o to, ile osób je przeczyta.
   Nie możemy się ograniczać tylko do własnej strony, gdy Żyd ma do dyspozycji wszystkie media.

   Polubienie

 11. ja

  kiedyś była prl a teraz -/żggp/-zyd goja gojem pogania

  Polubienie

 12. Re: Dariusz Kosiur.
  Panie Dariuszu, w 1993 roku posiadalem 7 stron internetowych, a w chwili obecnej jest takich stron (blogow) ponad 200, gdzie conajmniej 20 jest, ktore dementuja zydowska propagande oglupiania i oszukiwania, wiec stwierdzenie, ze zydostwo ma „wszystkie media” staje sie nieprawdziwe.
  Czy WPS jest zydowskim medium?
  Ano wlasnie…

  I jeszcze jedno: Czy zdaje sobie Pan sprawe, ze polityczny nurt ustala TYLKO jeden czlowiek? Tak Panie Dariuszu… Tylko jeden czlowiek…I trzeba go znalezc, bowiem jest tysiace opinii, tysiace zdan, tysiace pogladow, tysiace innych problemow osobistych, ale tylko jedno sie liczy: Narodowy interes. Narodowy patriotyzm, Narodowa przynaleznosc i Narodowa obronnosc przed falszem, przed korupcja, przed oszustwem, przed defraudacja…

  Milego dnia zycze
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Jestesmy tutaj po to, abysmy My Polacy byli madrzejszymi, po to bysmy ujawniali falszy, oszustwo, manipulacje…i zebysmy wreszcie stali sie Narodem Polskim w doslownym tego slowa znaczeniu… (bez kolorowych odznaczen, „chlebowych orderow” i rzadowymi kierowcami… (reszte z grzecznosci pomine)…

  Polubione przez 1 osoba

  • jeb henia ptasznika

   piekny post jaśka . Dziekuje serdecznie.

   Polubienie

  • socjalnacjonalista

   Do Jasiek z Toronto:
   Ilość tych portali to jednak kropla w morzu potrzeb. Już nawet nie chodzi o ilość portali, a o to ile osób wie o ich istnieniu. Natomiast co do programu to rzeczywiście powinno go ustalać 1-5 osób. Mnie wiele różni od WPS, ale gdy przyjdzie szansa na reanimację ruchu narodowego z tej strony, od razu podporządkuje się doktrynie pomimo różnic i gotów jestem głosić i realizować program odgórnie ustalony.

   Polubienie

 13. Polak

  Gdzie ta „polskawalczaca” i z kim walczy ,jakie ma w tym sukcesy,kiedy ZYDOW z kazdym dniem przybywa w Polsce ???
  Sa Jaski w Polsce ?

  Polubienie

 14. Polak

  Portalami cos sie wygra ,a moze to totolotek ?
  Jak wiadomo ZYDZI WLADAJA SWIATEM ,loteriami rowniez .

  Polubienie

 15. Re: Polak…
  Czy mam sie polozyc i nic nie robic czekajac, az mnie zydowskie wszy obleza?…
  Durny jestes czy zydowski prowokator?
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s