IIIŻydo-RP – żydowski przekładaniec

3980814_10341886_1509418826054397_773179418328837248_n

Od KOR do KOD

 

Zygmunt Wrzodak o KOD

 

_________________________

Jednym z głównych celów polityki żydowskich reżimów Zachodu jest atomizacja społeczeństw, czyli dążenie do rozbijania jedności nie tylko całych narodów, ale tworzenie podziałów także wewnątrz poszczególnych grup społecznych, np. wewnątrz grup zawodowych itp.

Tworzenie przez żydo-reżimy i promowanie w powszechnych żydo-mediach organizacji takich jak np. KOD w IIIŻydo-RP ma na celu utrzymanie i podsycanie podziału na zwolenników dwóch, pozornie przeciwnych sobie politycznie, żydowskich, syjonistycznych obozów władzy – obozu PiS i obozu PO. Dzięki takiemu zabiegowi możliwe jest utrzymanie żydowskiego politycznego wahadła, wychylającego się od PO do PiS i odwrotnie.

Ogłuszane żydowską propagandą społeczeństwo nie jest w stanie zauważyć, że jeśli chce trwać jako naród i państwo, nie tylko mogłoby, ale wręcz musi samo zorganizować własną reprezentację i wyeliminować syjonistyczną zgniliznę degenerującą zarówno państwo jak i naród.

Innym przejawem społecznej atomizacji jest nakręcanie społecznych napięć i nienawiści związanych ze zjawiskiem masowego napływu do Europy obcych kulturowo i etnicznie imigrantów. Umozliwiło to żydo-reżimom i ich mediom odwrócenie społecznej uwagi od problemów ekonomicznych, od sterowanego upadku cywilizacyjnego Zachodu, od zbrodni światowego terroryzmu i wzniecania wojen, za które wyłączną odpowiedzialność ponosi światowa żydowska finansjera USA i Wlk.Brytanii i zainstalowane przez nią na Zachodzie kolonialne żydo-reżimy. Ta sama żydowska finansjera odpowiada za problem imigracji. Jednak przeciętny Europejczyk – w tym także Polak – za sprawą żydowskich mediów widzi jedynie zło w imigrantach, a nie w żydo-reżimach – nie odróżnia skutków od ich przyczyn.

Nie oznacza to, że należy przystać na żydowską, syjonistyczną politykę i manipulacje i otworzyć granice dla imigrantów – nie. Należy podjąć działania odwrotne, dążyć przede wszystkim do zniszczenia żydo-reżimów, czyli do wyeliminowania źródeł cywilizacyjnego regresu i światowego terroryzmu, co powstrzyma imigracyjne fale i uchroni białą rasę przed jej planowanym zniszczeniem.

 

Dariusz Kosiur

__________________________

Prezentowany tekst „Zygmunt Wrzodak o KOD” jest komentarzem autora do artykułu prof.A.Śliwińskiego „Czy Polskę czeka II „kolorowa rewolucja?”http://votan9.neon24.pl/post/129536,czy-polske-czeka-ii-kolorowa-rewolucja

„(…) „Komitet Obrony Demokracji”. Nazwa ta sugeruje, że celem ruchu jest raczej obrona, podważanego przez Prawo i Sprawiedliwość, układu interesów politycznych i ekonomicznych, które wyłoniły się w latach 2007-2015. Nie ma to nic wspólnego z demokracją, co zostało łatwo wypomniane organizatorom ruchu. Drugi, być może jeszcze poważniejszy błąd polityczny polega na przejęciu inicjatywy politycznej przez skompromitowanych przywódców i aktywistów Platformy Obywatelskiej, PSL oraz ugrupowań lewicowych. Czym innym jest przecież ruch demokratyczny, a czym innym konglomerat polityków „przegranych” w ostatnich wyborach parlamentarnych; czym innym ulica, a czym innym gabinety poselskie.”prof.A.Śliwiński

__________________________

„Zapewne opinię publiczną zastanawia, dlaczego skompromitowany komunista, wyjątkowy nieudacznik (Wojciech Jasiński), dostaje potężna firmę ze 100 mld zł. obrotów rocznie. Chcąc odpowiedzieć na to pytanie, trzeba sięgnąć do wczesnych  lat 90 – tych, gdy L. Kaczyński zostaje szefem NIK. Jasiński zostaje szefem jego gabinetu, a później pełni inne ważne funkcje w NIK ( w NIK dostają wtedy intratne stanowiska Paweł Rabiej, dziś Nowoczesna.pl – przyjaciel J.Kaczyńskiego oraz przyjaciel śp. A.Szczygło.)”„Sekretarz POP PZPR szefem PKN Orlen”Z.Wrzodakhttps://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/12/18/sekretarz-pop-pzpr-szefem-pkn-orlen/

__________________________

duze_12068046_440425492822482_2012144975_nŚp. Lech Kaczyński, którego poznałem w latach 90. i który był jednym z moim mentorów, był państwowcem, człowiekiem odpowiedzialnym. Nigdy nie pozwoliłby sobie na nieodpowiedzialność i na składanie obietnic, które podkopują państwo, narażają obywateli na bezrobocie, na utratę oszczędności. Dlatego tu, pod jego pomnikiem w Radomiu, chcemy przypomnieć PiS-owi, że w życiu publicznym, a zwłaszcza w gospodarce, trzeba być odpowiedzialnym – powiedział Paweł Rabiej, członek zarządu .Nowoczesna, na konferencji prasowej z Katarzyną Kalinowską, liderką partii w Radomiu.

__________________________

Zygmunt Wrzodak o KOD

W zasadzie dobry tekst pod kątem rozpracowywania nas przez tzw. socjologów i pr-owców, ale analiza polityczna jest błędna, ponieważ ,,szefem” KOD-u jest J.Kaczynski, a zapleczem organizacyjnym pisuary (- zaraz młode hejtery pisowskie rzucą mi się do gardła).
Masoneria już się rozstawiła, przegrupowała i przygotowała swoją alternatywę dla pisuaru. Przecież nie będą czekać, żeby taki Wrzodak czy Zimiński przejęli kontrolę nad protestami. Bardzo wpływowy działacz Nowoczesnej.pl Paweł Rabiej to człowiek PC, bardzo bliski, a nawet przyjaciel J. Kaczynskiego i śp. A.Szczygło, to autor książki ,,kim jest M.Wachowski”.

PIS i KOD w sprawach zasadniczych są jak jedna cegła – stoją po tej samej stronie okupanta Polski. Chcą tego samego dla Polaków, a wiec niewolnictwa. Kłócą się publicznie tylko o to, kto ma być lepszym nadzorcą niewolników w interesie okupantów. Przecież zasadnicze kwestie w polityce nie są poruszane, spierają sie o „kości i okruchy” dla Polaków.

 

W obecnych czasach okupant nie pokazuje się w mundurze, w ciemnych okularach, w długim czarnym płaszczu, nie siedzi na czołgu, nie trzyma karabinu w ręku, ani pały. Okupant siedzi i knuje w tajnych związkach, ma do dyspozycji nie wyczerpane ilości funduszy. Okupant ma do dyspozycji całą klasę dziennikarzy, polityków, służby specjalne, rządy, parlamenty, socjotechników, media.
Jeden przykład: wszystkie media w Polsce oczerniają Rosję, broniąc banderowców z UPAdłęj, wszystkie media prowadzą wojnę medialną z Rosją – PRZYPADEK???
W tych kwestiach nie ma różnicy między Michnikiem, Sakiewiczem, Rydzykiem – PRZYPADEK???
Jesteśmy medialnie, finansowo, socjotechnicznie, zniewolonym narodem, nie mamy pro-polskich mediów, funduszy i oni o tym wiedzą, dlatego zniszczyli LPR (oczywiście rola konia – R.Giertycha – była ohydna) oraz Samoobronę (zbrodniarze wykorzystali brak ideologii w partii).
Nawet prof. Śliwiński dał się nabrać na grę masonerii, dał się nabrać na grę okupantów Polski. To bardzo trudne aby zachować zimną krew w takich sprawach jak KOD – PIS, pewnie prof. nie ma dużego doświadczenia politycznego i stąd ten błąd.
Co do kontroli KODu przez JK, to przecież gdyby rzeczywiście zaczął od rozliczenia rozbiorów w Polsce, walki z lichwiarzami, uwłaszczania Narodu, obniżył podatki radykalnie, szczególnie VAT, zlikwidował biurokrację, itd., itp., to 90% ludzi w Polsce miałby za sobą, ale im chodzi o władzę dla siebie, dla okupantów, a nie dla Polaków o prawdziwą Niepodległość i suwerenność narodową.

Autor: Wrzodak Z.

 

Reklamy

39 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

39 responses to “IIIŻydo-RP – żydowski przekładaniec

 1. nina

  —- czas pokaże ! ich plany mogą wziąć w łeb ! WY !! musicie być PRZYGOTOWANI do objęcia władzy .

  Polubienie

 2. andrzej

  Czytaj Zadrugę!

  Myślącym pod rozwagę!

  Jan Stachniuk
  Filozofia polska – Zadruga

  Niższość tętna życiowego Polski jest czymś prawidłowym, jeśli się uwzględni totalne władztwo światopoglądu katolickiego w duszy narodu.
  Jan Stachniuk

  WPROWADZENIE

  Zadruga: tak u starożytnych Słowian zwała się wspólnota rodowa. Dziś pod tą nazwą działa garstka ludzi, których dalekim celem jest Zadruga jako ogólnonarodowa wspólnota duchowa polska i słowiańska, a więc niechrześcijańska.
  Zaczęło się od tego, że w listopadzie 1937 r. ukazał się w Warszawie miesięcznik „Zadruga” o podtytule: Pismo Nacjonalistów Polskich. Fakt sam w sobie mało ważny, ale w dziejach piśmiennictwa polskiego znaczący, powiedziałbym – przełomowy. „Zadruga” to nie jakiś tam jałowy antyklerykalizm; to uderzenie wprost w katolicyzm jako obcą Polakom chrześcijańską koncepcję kulturową, a nie tylko religijną. Tę koncepcję Polak odrzuca, bo po pierwsze – katolicyzm to kwintesencja małości ludzkich; po drugie – katolicyzm był i jest przyczyną degradacji dziejowej naszego narodu; po trzecie – jest to obca koncepcja życia, to religia spod znaku Obrzezania Pańskiego.
  Tej koncepcji Jan Stachniuk (1905-1963), założyciel „Zadrugi” i twórca Ruchu tak odtąd zwanego, przeciwstawia wizję rodzimej, polskiej kultury. Najpierw wydał w sierpniu 1939 „Dzieje bez dziejów”. Jest to historiozofia, która wywraca do góry nogami tradycyjny, polakatolicki obraz naszej przeszłości. W terminologii Stachniuka „polakatolik” to typ ludzki, wyhodowany w Polsce przez katolicyzm.
  W „Dziejach bez dziejów” Stachniuk stwierdzał jedynie fakt, że naród upadł, bo został skatoliczony. Pozostawało jednak do wyjaśnienia – dlaczego skatoliczenie to upadek.
  Upadek – wzrost: jakąż miarą to oceniać? Jest taka miara. Jest nią z głębin irracjonalnych postaw zdrowego człowieka płynące odczucie istoty humanizmu. Odczucie to Jan Stachniuk ubrał w szatę wnikliwej, zwartej i przez nikogo dotąd nie podważonej teorii człowieka. Chłodna analiza humanizmu, ukazanie jego składowych elementów, ich wzajemnego powiązania oraz obiektywnego uwarunkowania prawidłowego funkcjonowania całości – oto zadanie, jakie Stachniuk sobie postawił i naukowo rozwiązał w swej monumentalnej pracy „Człowieczeństwo i kultura”.
  Skonfrontowanie humanizmu i jego wartości z katolicyzmem i wartościami tegoż mogło dać tylko jeden wynik: druzgocące potępienie i odrzucenie ich. Fryderyk Nietzsche ujął rzecz odruchowo, instynktownie: „…dobrze się robi, nakładając rękawiczki przy czytaniu Nowego Testamentu. Bliskość tylu nieczystości zmusza prawie do tego.” Jan Stachniuk dał rozumową, logiczną analizę chrześcijaństwa jako choroby.
  Dorobek teoretyczny Stachniuka, utrwalony w ośmiu książkach i trzech pracach jeszcze nie wydanych, stanowi podstawę działalności jego spadkobierców ideowych, którzy zwą się i są nazywani po prostu Zadrugą.
  Jesteśmy Europejczykami. Jako Polacy wywodzimy się ze starożytnej Sławii, jako Europejczykom drogie nam jest dziedzictwo kulturowe Grecji. Ale, co wyraźnie trzeba powiedzieć – Grecji przedsokratejskiej. Światłami dla nas u kolebki kultury są postacie takie jak Homer, Tales, Heraklit, Protagoras. Na gruncie rodzimym praojcem duchowym jest dla nas Masław, książę Mazowsza.
  Piszę te słowa w roku 1993, kiedy znamieniem czasu jest powszechne w Polsce schamienie, znikczemnienie charakterów i postępująca klerykalizacja tradycyjnie warcholskiego i zatomizowanego narodu. W świadomości czytającego ogółu Zadruga jako ruch ideowy niemal nie istnieje. Tylko nieliczną grupę intelektualistów mógł mieć na myśli Aleksander Gieysztor, prezes PAN, gdy w roku 1987 napisał, że warstwy mające dostęp do lektury historycznej poznawały swoją historię poprzez Chołoniewskiego w 1918 r. i Stachniuka w 1939.
  Ostatnia książka Jego, „Wspakultura”, wyszła w roku 1948. Następna publikacja Ruchu mogła ukazać się dopiero w 1991 r., kiedy wyszła książeczka Antoniego Wacyka „Mit polski – Zadruga”. Wolno i z trudem przebija się myśl polska do skatoliczonej świadomości społecznej. Niniejszy zarys „Filozofia polska – Zadruga” ma służyć rozpowszechnieniu myśli Jana Stachniuka.

  Polubione przez 3 ludzi

 3. zydozerca

  NATO-WSKA SRACZKA W OSTATNICH DNIACH:

  FAŁSZYWE OSKARŻENIA ROSJI, WERBALNE ODLOTY MERKEL, OBAMY,przedstawicieli NATO,PENTAGONU &CO /waszczykowski,kaczyński,macierewicz….=AGENTÓW CIA/MOSSADU
  WZMOŻENIE TURECKICH PROWOKACJI POD DYKTANDO NATO

  za zgodą USA przygotowanie 150.tys.armii do inwazji lądowej na Syrię:ARABIA SAUDYJSKA,TURCJA,ZEA,KATAR…./koalicja arabska/
  zapowiedź interwencji NATO w Syrii
  INTENSYFIKACJA PROWOKACJI NA UKRAINIE-gromadzenie sprzętu i najemników wzdłuż linii frontu
  WOJNA W DWA OGNIE PLANOWANA NA WIOSNĘ ?
  handel zamarł,statki stoją,banki zagrożone,giełdy zagrożone,śmieć dolar przewartościowany do absurdu,cena paliw i surowców zaniżona do absurdu…
  aby zatopić Rosję i Chiny USA na progu krachu/ruiny….katastroficzny dług publiczny
  ZAPOWIEDŹ ROZMIESZCZENIA DODATKOWYCH ELEMENTÓW UZBROJENIA W OBRONIE PRZED ROSYJSKĄ” AGRESJĄ „w Polsce i Europie Sr.-Wsch.

  WIZYTA W USA J.DZIEDZICZAKA Z PIS,PRZEW.LOBBY ŻYDOWSKIEGO W SEJMIE ,SPOTKANIE Z ŻYDÓWĄ V.NULAND-ŻONĄ R.KAGANA HANDLARZA ŚMIERCIĄ,DECYDENTA W LOBBY ZBROJENIOWYM USA
  spotkanie V.Nuland z K.SZCZERSKIM z PIS

  DWUDNIOWY SZCZYT MINISTRÓW OBRONY I SPRAW ZAGRANICZNYCH W AMSTERDAMIE NT. JAK PODKŁADAĆ POLITYKÓW MUZUŁMANOM DO GWAŁCENIA BY PRZESTALI WYKONYWAĆ MAFII ŻYDÓW POLECENIA?
  kolejne tajne narady
  /jednocześnie prowokowanie wojny domowej w Europie-przywileje dla muzułmanów:zakwaterowanie w hotelach,extra żarcie,darmowe przejazdy taksówkami,darmowe leczenie w tym stomatologiczne na najwyższym poziomie,prawo do bezkarnych gwałtów i kradzieży,gwarantowana anonimowość przestępców,zakaz pracy w trosce o zdrowie i samopoczucie…

  galopujĄca wŚcieklizna macicy makreli merkel z powodu niezaspokojenia przez kozojebÓw i galopujĄcy uwiĄd starczy ŁapÓwkodawcy /sponsora Żyda g.sorosa powodujĄce ataki padaczki umysŁowej u w/w oraz przywÓdcÓw ue/nato/usa z poraŻeniem zwieraczy i nasileniem kompromitujĄcego beŁkotu
  erdoganistan tyrana upada pod g.wnem barana,ktÓry sejf oprÓŻniŁ z siana
  rothschild inwazjĘ opŁaca majĄc oparcie w pajacach-
  merkel,hollande i obama majĄ w du..ie ludzki dramat
  Żadne marsze i protesty nie usunĄ tej orkiestry !!
  pora usunĄĆ z urzĘdÓw terrorystÓw i zŁodziei
  dokonujĄc egzekucji na sprawcach mas beznadziei

  Victoria Nuland – ta od „Fuck the EU”, nieprzypadkiem pogardliwie wyraża się o Europie, a ściślej o tej jej części, w której żyjemy. Pochodzi z polskich Kresów. Gdy jej dziadek, litewski Żyd, przywędrował do USA, nazywał się Nudelman. Jej urodzony już w nowojorskim Bronksie ojciec utrzymuje, że ma problemy z określeniem swej przynależności etnicznej, jest agnostykiem, ale uczęszcza do synagogi, a córki wychował w tradycji żydowskiej. Nuland jest żoną Roberta Kagana, współtwórcy niezwykle wpływowej grupy lobbingowej, która w latach 90. intensywnie promowała agendę nowego światowego porządku. Kagan i jego klan zakładali, że ich teorie będą trudne w implementacji bez jakiegoś katastroficznego wydarzenia rangi Pearl Harbor. Atak terrorystyczny na WTC w Nowym Jorku był tu dla nich (i kontrolowanej przez nich administracji Busha) wymarzonym i od dawna poszukiwanym pretekstem. Żeby było weselej, także siostra inkryminowanej, Ellen Kagan stoi na czele innej, faworyzującej agresywną politykę zagraniczną agencji – Instytutu Studiów Wojennych. Krótko mówiąc, Nuland jest członkiem klanu pospolitych handlarzy śmiercią. Mimo ścisłych związków z republikanami i diabelskiej roli odegranej w inwazji na Irak, klan Kaganów otorbia administrację Obamy, wraca do władzy. Nie od rzeczy będzie przypomnieć, że sam Obama politycznie sformatowany został w kręgach chicagowskich marksistów.

  Do Żydów z Europy Wschodniej nie jest też daleko jego ministrowi od zagranicy. A propos nazwisk, Nuland nie używa ani swego rodowego, ani nazwiska męża. Wstydzi się obu, usiłuje coś ukryć? Pierwsze z nich znaczy w jidysz tyle, co wyrabiacz klusków; Kagan brzmi bardziej rabinicznie. To tytuł wodzowski Chazarów, który swojsko brzmi w kontekście Łazara Kaganowicza, drobnego żydowskiego handlarza bydłem, jednego z najbliższych współpracowników Stalina, architekta Wielkiego Głodu na Ukrainie, współodpowiedzialnego (obok Berii, Stalina i Kalinina) za zbrodnię katyńską.

  Czym w USA zajmują się potomkowie Kaganów? Nigdy dość przypominania. Żyją i działają w establishmencie, zasiadają w Kongresie, są właścicielami wielkich banków, uczą studentów, pisują eseje politologiczne dla tamtejszych „gazet wyborczych”. Wielu pracuje w dyplomacji i bryluje na dyplomatycznych salonach. Takim swego rodzaju bastionem Kaganów, pełnym potomków kurierów Kominternu, jest Departament Stanu. Wszyscy przy tym odziedziczyli po przodkach ambicje „robienia porządków” w krajach (lub raczej z krajami) swego pochodzenia, tj. Polsce, Rosji, Ukrainie. Była szefowa Nuland, sekretarz stanu w administracji Clintona M. Albright „dowiedziała się”, że troje z jej dziadków było pochodzenia żydowskiego. Dzisiejszy przełożony Nuland, sekretarz Stanu John Kerry, irlandzki praktykujący katolik z Massachusetts okazał się Johnem Kohn, prawnukiem urodzonego w śląskiej Białej k. Prudnika chmielarza w miejscowej warzelni piwa. Ostatnia wizyta Kerry’ego w Warszawie przypominała wizytę w krainie Zulusów.

  Polubienie

 4. zydozerca

  źródło:
  PRAWICOWA TROCKISTKA i IRLANDZKI KATOLIK
  czwartek, 20 marca 2014 18:34 USOPAL
  Przesyłamy do opublikowania bardzo dobry artykuł Pana Krzysztofa Balińskiego zamieszczony w ostatnim numerze „Warszawskiej Gazety”.

  KRZYSZTOF BALIŃSKI-jest także autorem książki „MSZ POLSKI CZY NIEPOLSKI ?” demaskującej pochodzenie kadry tego bu..delu

  Polubienie

 5. jeb henia ptasznika

  Mam pytania do mojego autorytetu moralnego ( oprócz Kościół ) jaśka z toronto . Może także pan Dariusz odpowie :
  Mamy szansę doczekać :
  1. Wypierdol…. na śmietnik historii takich gierojów jak Szechter , Bolek , Stolzman Filipińczyk i cala ta zgraję , czy dopiero zrobią to następne pokolenia Polaków ?
  2. Damy radę dożyć , że usunię się z Powązek Geremka , czy zrobią to następne pokolenia Polaków .
  3. Mamy szansę dożyć wypiepszenia pomników Piłsudzkiego do szamba czy zrobia to dopiero następne pokolenia Polaków .
  Prosze o odpowiedz.

  Polubienie

  • Niewątpliwie taka szansa istnieje – jest ona oczywiście większa w przypadku Polski i Polaków w ogóle, niż w przypadku naszym, już sześćdziesięciolatków.
   Oczywiście słowo „szansa” oznacza możliwość, prawdopodobieństwo, zaistnienia pożądanego zdarzenia, a zatem warto szansie pomóc i zacząć się oddolnie uświadamiać politycznie i organizować.

   Polubienie

   • Polak stary

    Jak organizowac sie ,gdzie i z kim ?
    Tak jak pokolenie poniemieckie i zydowskie w Polsce radzi, czyli Kowalski i Chojecki obaj sie jakos porozumieli jak to w zwyczaju Zydow i Niemcow bywa i zawsze sie potrafia zwachac.
    Co POLACY potrafia ,byc tylko slugami i niewolnikami ???
    Do tego maja ,jak oswiadczyla Szydlowa milion Ukraincow i juz bedzie „polska od morza do morza” – czy tak to ma wygladac ???
    Tak sie zastanawiam czy w Polsce mlodzi Polacy to faktycznie nimi sa,moze juz wszyscy wyjechali lub pomarli ?
    Wy tu panie i panowie co radzicie w wieku produkcyjnym,jak suwerennosc Polski odzyskac ?
    Samym pisaniem nawet wielkimi literami czy tlustym drukiem nie da rady tego zrobic .
    Ja stary, bym wam doradzil ale czy pozwolicie przebijajac sie w postach i klotnie wzniecajac jak chocby z takim „Toronto” czy innym,ktory wylewa na ekran to co czuje i jak widzi swiat i Polske ale organizacji narodowej polskiej nie tworzy – dlaczego,stary juz jak ja i sil nie ma ?
    Klocac sie Polski nie uratujemy ,Zydzi sa zbyt silni by ich portalami internetowymi pokonac .
    Zydzi za soba maja kazda sile i pieniadz,umieja sie zorganizowac, a Polacy co maja i co czynia by nie byc niewolnikiem u Zyda czy Niemca ?
    Nadchodzi czas,ze Zydzi zrealizuja ostani punkt swego planu , zabierac beda Polakom domy i mieszkania ,dajac im ulice ,co od dawna krzyczeli „nasze kamienice a wasze ulice” i juz to sie dzieje !
    Akurat jakis ich tam „jeb” powstrzyma umiejac tylko wrzeszczec ?
    Czy Pan Kosiur ma cos na tego „miedzynarodowego zyda” ,jakis hamulec w Polsce , jak ma no to smialo „po pedale” i koniec jazdy z ZYDAMI czy NIEMCAMI,nie liczac ze Putin pomoze ,on ma swoje klopoty albo i nie.

    Polubienie

  • Re: jeb henia ptasznika.
   Oczywiscie, ze jest taka mozliwosc. To tylko dzisiaj zalezy od Samego Boga, czy da nam Swoje Swiatlo czy pograzy nas Polakow w ciemnosci.
   Osobiscie, jest tylko jedna przeszkoda w urzeczywistnieniu panskich 3 punktow, a mianowcie: czy jestesmy na tyle zdolni „wyrwac” jadowe kly ze starodawnego weza?? Czy jestesmy (bedziemy) tak zdeterminowani aby tego dokonac? Nie wiem. Mamy praktycznie wszystkie potrzebne narzedzia aby tego dokonac. Czy sie uda? Nie wiem…
   =====================
   jasiek z Toronto

   http://polskawalczaca.com

   P.S. Czy jestem autorytetem moralnym? Nie wiem. Ale wiem napewno, ze NIGDY nikt mnie nie skorumpowal I mam nadzieje w Bogu, ze nikt mnie nie skorumpuje.

   Polubienie

   • jeb henia ptasznika

    Jasiek z Toronto jesteś dla mnie wielki z tego choćby powodu ,że czytuje twoje wpisy od wielu lat . Dales mi przez ten czas masę światła nie licząc pana Kosiura Ziemińskiego . Nie zgadzam się co piszesz o Kościele – ta instytucja to dla mnie same zlo .
    Mam prośbę . jesteś kompetentną osobą . Proszę odpowiedz temu burżujowi – syjoniście na te pytania , które zadał na temat Putina i jego związków z Żydami ( spotkanie Putina z Mosze Kantorem ), zaproszenie dla wszystkich Żydów do Rosji niby rozwalenie rosyjskich narodowców przez Putina . Dodatkowo kontakty prezydenta z Chabad – Lubawicz .
    Trochę mnie to niepokoi dlatego proszę cię jaśku o polemikę . Liczę również na odp dr Ziemińskiego , który dostał zielone światło u pana Maciejczyka .

    Polubienie

 6. Adam

  Was jako znawcow pytam i prosze o odpowiedz .
  Co to za portal :

  http://www.idzpodprad.pl

  Nim tez kieruje zydostwo ?
  A moze Niemcy ???

  Dzis juz w niczym nie mozna sie polapac i chyba czas robic odslony ,kto jest kto w Polsce chyba jeszcze POLSKIEJ .

  Polubienie

 7. zydozerca

  akt. 27.01.2016, 13:38
  To będzie rekordowy rok dla polskiej armii. Przed szczytem NATO w Warszawie Polska szykuje wielki pokaz siły
  • Polscy żołnierze w tym roku wezmą udział w 300 zboczeniach i szkoleniach
  • To prawie o połowę więcej niż w roku ubiegłym
  • Największe manewry Anal-koń-da-16 zaangażują ponad 26 tys. żołnierzy
  • Odbędą się kilka tygodni przed lipcowym szczytem NATO w Warszawie
  • Same USA przyślą do Polski 10 tys. kołnierzy i prawie 100 czołgów
  • Wojsko planuje też przeszkolenie aż 36 tys. rezerwistów i grzechotników
  APEL o
  NATYCHMIASTOWĄ
  REZYGNACJĘ Z PEŁNIONYCH FUNKCJI
  DO AGENTÓW USA/IZRAELA/UKRAINY
  MINISTRA SPRAW ZAGRANICZNYCH-AGENTA CIA,RUSOFOBA, Z MÓZGIEM W ZANIKU JAK OWAD
  PREZYDENTA RP -DR PRAWA I LEWA,CIOTY ŻYDÓW,KRÓLA CHLEWA
  MINISTRA OBRONY NARODOWEJ-ANTKA ROZPYLACZA Z UWIĄDEM ZGINACZA
  ORAZ
  POZOSTAŁYCH ZDRAJCÓW POLSKI,PODŻEGACZY DO WOJNY Z ROSJĄ,SOJUSZNIKÓW LUDOBÓJCÓW Z UKRAINY, SKORUMPOWANYCH CIOT ŻYDOWSKICH KOMPROMITUJĄCYCH POLAKÓW

  Polska i USA zawarły porozumienie określające lokalizacje przyszłych składów amerykańskiego sprzętu wojskowego na terenie naszego kraju.
  Porozumienie zostało wynegocjowane między Rządem Żydopospolitej Polskiej a Rządem Stanów Zażydzonych Ameryki. Strona polska udostępniła do wykorzystania tereny i obiekty należące do: Bazy Lotniczej w Łasku, Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Drawsku Pomorskim, kompleksów wojskowych w Skwierzynie, Ciechanowie i Choszcznie.
  Dokument ma charakter wykonawczy w stosunku do Umowy o statusie sił zbrojnych USA na terenie Żydopospolitej Polskiej (SOFA). Jego celem jest udostępnienie siłom amerykańskim uzgodnionych obiektów i terenów służących realizacji wspólnych celów obronnych przed głupotą obamy,merkel,erdogana,hollande,camerona,victorii nuland z r.kaganem i żydowskimi banksterami,. Dzięki takiemu rozwiązaniu Polska stała się jednym z beneficjentów amerykańskiej Europejskiej Inicjatywy Wzmocnienia Porażki ogłoszonej przez prezydenta Baracka Obamę w Warszawie w ubiegłym roku.
  Porozumienie umożliwia stronie amerykańskiej wydatkowanie z własnego budżetu środków na niedorozwój zbędnej infrastruktury, umożliwiającej obecność sił zbrojnych USA na terenie Polski.
  Może ona przybrać postać rozwałkowania żołnierzy oraz skasowania mienia, sprzętu, zaopatrzenia oraz materiałów.
  Porozumienie otwiera m.in. drogę do stworzenia baz sprzętu amerykańskiego na terenie naszego kraju, tym samym do wzmocnienia obecności sojuszniczej i podniesienia poziomu niebezpieczeństwa w Polsce i w całym regionie. Jest to kontynuacja dychawicznie rozwijającej się współpracy wojskowej między obydwoma krajami w ostatnich latach. Przykładem tego są realizowane przedsięwzięcia szkoleniowe w ramach Aviation Impeachment, Heavy Impeachment, czy rotacyjna obecność baterii rakiet Patriot /skrót od PUTIN our PATRON/ na terenie Polski.

  Polubienie

 8. julius

  Dominujące w Polsce głowne partie polityczne to psy łańcuchowe Waszyngtonu i Telavivu, Istnieje duże prawdopodobieństwo że rola harcownika w stosunku do Moskwy to kolejny etapj długoterminowego planu wobec rdzennych Polaków. W zamian za bezustanne atakowanie Rosji odpuszczamy Polakom na jakiś czas roszczenia rzekomego długu 65 mld dolarów i uwiarygadniamy was w narodzie jako partie patriotyczne żeby uśpić naród polski.

  Polubienie

 9. zydozerca

  WOLNA POLSKA
  OPUBLIKOWANO CZERWIEC 8, 2015PRZEZ A303W NWO
  Źródło: http://www.tomatobubble.com/id686.html
  Tłum. Ola Gordon.
  III wojna światowa dla idiotów /fragm./

  Krok po kroku przewodnik do zrozumienia obecnej sytuacji na świecie.

  1998 – 2000: opracowanie harmonogramu

  Potężne elity i wpływowe think tanki prognozują zbliżający się okres amerykańskiej agresji. Zbigniew Brzezinski wypowiada się za globalistyczną frakcję zachodniej PRC (Predatory Ruling Class = Drapieżna Klasa Rządząca) w ‚Wielkiej szachownicy’ [The Grand Chessboard], książce w której otwarcie opowiada się za szerszymi działaniami Ameryki w dominacji obszaru Eurazji.

  W tym samym czasie ‚neokonserwatywna’ frakcja PRC, reprezentowana przez ludzi takich jak żydzi Robert Kagan-żona Victoria Nuland, William Kristol, Paul Wolfowitz i Dick Cheney, zaczynają agitować Amerykę o obalenie każdego rządu na Bliskim Wschodzie, który stoi na przeszkodzie w dominacji Izraela w regionie. W tym celu Kagan i Kristol zakładają grupę PNAC (Projekt na nowy amerykański wiek).

  Dwie nakładające się na siebie frakcje są często ‚po tej samej stronie’, a jeszcze również w niezgodzie ze sobą. Globaliści ogólnie bardziej skupiają się na otaczaniu i osłabianiu bloku chińsko-rosyjskiego, by ostatecznie utworzyć ‚świat jednobiegunowy’ (NWO). Neokońscy syjoniści ogólnie się ze sobą zgadzają, ale ich głównym celem jest pomóc Izraelowi w ekspansji jego terytorium i rozwinięcie go w regionalną potęgę.

  O tych frakcjach myślmy jako o rodzinach ‚mafijnych’. One nadal są tą samą strukturą władzy, ale o rywalizujących ze sobą interesach w pewnych okresach i w pewnych dziedzinach.

  2001-2003: uruchomienie planu działania

  W wyniku bardzo dziwnych i bardzo wygodnych ataków typu ‚Pearl Harbor’ 11 IX 2001, gen. Wesley Clark dowiaduje się, że proizraelscy neokoni w rządzie Busha planują obalenie rządów w Iraku, Libii, Syrii i Iranie, oraz w kilku innych krajach. Clark nie ujawnił tego publicznie aż do 2007.

  Gen. Clark stwierdził, że traumatyczne zniszczenie 11 IX umożliwiło wprowadzenie agresywnej polityki zagranicznej, mimo że żaden z wystawionych na celownik krajów nie miał nic wspólnego z 11 IX.

  2003-2011: śmierć i zniszczenie

  Choć realizacja planów nie szła zgodnie z 5-letnim harmonogramem Pentagonu, to późniejsze wydarzenia potwierdzają zarzuty gen. Clarka.

  2010-2014 / WikiLeaks / Oszustwo arabskiej wiosny
  Po zdobyciu ‚wiarygodności ulicy’ poprzez ujawnienie filmików żenujących Amerykę, mroczny agent o nazwisku Julian Assange wraz ze swoją osławioną grupą ‚WikiLeaks’ ujawniają szkodliwe informacje o pewnych przywódcach arabskich. Powiązane z zachodem arabskie media rozniecają płomienie WikiLeaks, kiedy kontrolowani przez CIA ‚aktywiści’ i ich naiwni studenci wychodzą na ulice Tunezji, Maroka, Jordanii, Jemenu, Sudanu, Libii, Egiptu i Syrii. Niektóre z tych buntów „arabskiej wiosny” stosują przemoc (Libia, Syria).

  Sprytne sztuczki ‚spontanicznych protestów’ ukrywają amerykańską rękę za ‚arabską wiosną’ i pokazują wcześniej zaplanowaną przemoc.

  Agent Assange później potwierdzi publicznie, że planował ‚arabską wiosnę’ (here).

  Oczywiście to jest trochę samokoloryzującym się uproszczeniem. Prawdziwa rola WikiLeaks w wywołaniu ‚arabskiej wiosny’ była rola katalizatora. Agenci CIA, ulokowani w arabskich rządach i w arabskich mediach, byli także częścią oszukańczej sztuczki w destabilizacji arabskich rządów od północnej Afryki do Bliskiego Wschodu.

  Broń WikiLeaks do masowej destabilizacji odegrała również rolę w obaleniu włoskiego premiera Silvio Berlusconiego (here). Za bliską osobistą przyjaźń z Wladimirem Putinem i otwarte wspieranie Kaddafiego, ten barwny włoski magnat dostał się na ‚listę celów’ amerykańskiego Deopartamentu Stanu i New York Times.

  WIOSNA 2013: Terrorystyczni ‚buntownicy’ w Syrii potrzebują pomocy

  Zaopatrywani przez Amerykę i Arabię Saudyjską terrorystyczni ‚rebelianci’ przegrywają walkę o obalenie Assada w Syrii. Żeby pomóc w większości zagranicznym najemniczym ‚rebeliantom’, przy naleganiu ze strony amerykańskich neokonów, Ameryka szuka pretekstu do rozpoczęcia bombardowań pozycji syryjskiego rządu.

  Podżegacz wojenny sen. McCain odwiedza ‚buntowników’ w Syrii, z których większość stanowią zagraniczni bojownicy. W ich szeregi wchodzą najemnicy, skazańcy i samozwańczy dżihadyści, wszyscy zorganizowani i kierowani przez tajnych agentów zachodnich / saudyjskich / izraelskich i arabskich.

  CZERWIEC 2013: Putin odwiedza Izrael
  Prezydent Rosji Wladimir Putin przybywa do Izraela by odwiedzić notorycznego podżegacza wojennego premiera Bibi Netanyahu. W mocnych choć dyplomatycznych słowach prosyryjski prezydent Rosji wyraża swój sprzeciw wobec wszelkich ataków na Syrię lub Iran.
  W przeciwieństwie do amerykańskich liderów, którzy płaszczą się przed Netanyahu, Putin nie bał się przylecieć do Izraela i szczerze rozmawiać z premierem.
  Obaj – Putin i dr Assad, (wykształcony w Anglii okulista) mają ogromną bazę wsparcia – Syryjczyków.

  LATO 2013: Hillary grozi Rosji i Chinom

  Rosja i Chiny konsekwentnie zabiegają o pokój. Rozgniewana Hillary Clinton deklaruje: „Rosja i Chiny zapłacą za wspieranie reżimu Assada„.

  Urodzona ponownie neokonka Hillary otwarcie zagroziła Rosji i Chinom z powodu Syrii.

  LATO 2013: ustawianie sceny dla fałszywego ataku bronią chemiczną

  Pod presją neokonów i izraelskiego lobby, Obama ogłasza ‚czerwoną linię’. Twierdzi, że gdyby syryjski rząd użył broni chemicznej wobec ‚rebeliantów’, to zaingeruje Ameryka.

  *WAŻNE PRZYPOMNIENIE: Treserzy Obamy mają bliskie relacje z tym skrzydłem amerykańskiego establiszmentu w polityce zagranicznej, którego głównym celem jest stopniowe osaczanie Rosji i Chin (Soros, Rockefeller, Kissinger, Brzezinski etc). W przeciwieństwie do frakcji neokonów, wojny za Izrael na Bliskim Wschodzie ta banda ‚jedno-światowców’ ogólnie uważa za tracenie kapitału politycznego.

  LATO 2013: fałszywy atak gazowy to wina Assada
  Jak było do przewidzenia, i na komendę, ma miejsce rzekomy ‚atak gazowy’ wątpliwego pochodzenia na Syrię – tylko kilka tygodni po ostrzeżeniu Obamy! Histeryczna zachodnia prasa mówi, że wśród ofiar ‚gazu’ Assada były dzieci.

  „Teraz dzieci zagramy w ‚śpiocha’. Wszyscy kłaść się i zamykać oczy”. Zdjęcia z ataków ‚trującym gazem” wyglądały na podróbki, inscenizacje. Czy ataki naprawdę miały miejsce? Jeśli tak, to nie byłoby korzystniejsze dla ‚rebeliantów’ zrzucenie winy na Assada i wciągnięcie w konflikt Ameryki?

  LATO 2013: Assad zaprzecza oskarżeniom

  Prezydent Assad mocno zaprzecza oskarżeniom i zaprasza do przeprowadzenia międzynarodowego dochodzenia. Assad porównuje oskarżenie z fałszywymi zarzutami o „broni masowego niszczenia” użytymi przeciwko Irakowi w 2002 & 2003.

  Laureat Nagrody Pulitzera, dziennikarz śledczy Seymour Hersh jest przekonany, że Assada wrobiono w ataki gazowe (here)

  To nie był pierwszy raz kiedy amerykański rząd i New York Times próbowali ‚wkłamać’ Amerykę do wojny.

  LATO 2013: Na krawędzi wojny

  Rząd Obamy ignoruje dementi Assada i rozpoczyna przygotowania do wojny. Tymczasem Netanyahu dalej próbuje wymusić syryjski atak na Izrael. Assad nie uległ prowokacji Ameryki, i zagroził odwetem w przypadku na pełną skalę ataku na Syrię.

  Netanyahu faktycznie zrzucił ogromną bombę na syryjskie pozycje, zabijając wielu syryjskich żołnierzy. Assad nie odpowiedział na ten niewytłumaczalny akt wojenny, który całkowicie poparli senatorowie McCain & Graham.

  LATO 2013: Amerykańsko-żydowskie lobby otwarcie żąda wojny

  Liderzy głównych amerykańskich organizacji żydowskich jednoczą się by wydać wspólny komunikat na poparcie wojny z Syrią.
  Coroczna gadanina McCaina przeciwko Syrii i Iranowi przed wszechpotężną AIPAC (amerykańskie lobby izraelskie) zawsze wywołuje dziki aplauz.

  LATO 2013: Amerykanie mówią ‚NIE’!

  Amerykańska opinia publiczna budzi się z drzemki i zaczyna zasypywać centrale telefoniczne Białego Domu i Kongresu wściekłymi telefonami przeciwko wojnie.
  Wściekli Amerykanie pokazują się w ‚ratuszu’ by rozedrzeć odwłok John McCaina za wspieranie bombardowania Syrii.

  LATO 2013: Rosja & Chiny staną w obronie Syrii

  Rosja, Chiny, Syria i Iran inscenizują zabawy wojenne na M Śródziemnym. Nieugięta postawa Putina i przyjaciół zmusza Obamę do mrugnięcia okiem, albo przynajmniej pozwala mu na potrzebne wyjście z sytuacji.

  Amerykańska agresja zbliżyła Rosję i Chiny jak nigdy wcześniej.

  LATO 2013: na ratunek Putin !

  Rosja proponuje układ: Syria zgadza się oddać swoją broń chemiczną w zamian za pokój i dalszą protekcję Rosji. Obama-Kerry chętnie łapią linę rzuconą im po mistrzowsku przez Putina.

  Sekretarz stanu USA Kerry i rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow dogadują się by uniknąć wojny, ale gra jeszcze się nie zakończyła. Zachodni i izraelscy podżegacze wojenni nigdy nie śpią.

  JESIEŃ 2013: z powrotem do rajzbretu!

  Wojna z Syrią (i Iranem) uniknięta. Netanyahu ze swoimi zawiedzionymi neokonami-podżegaczami muszą ‚wracać do rajzbretu’.
  „Niech Pan nie myśli, że się Panu udało, Obama. Wymyślę nowy plan i pogadamy w przyszłym roku’.

  ZIMA 2013: w Kijowie organizują się ‚spontaniczne’ pro-EU/US tłumy

  ‚Organizatorzy tłumów’ z CIA, malkontenci i różnego rodzaju naiwniacy i aktywiści zaczynają organizować się w Kijowie, Ukraina. Ich ostatecznym celem jest obalenie przyjaznego wobec Rosji ukraińskiego rządu i zastąpienie go US-EU marionetkami. Sen. McCain Szalony wkrótce przybywa do Kijowa by podżegać niespokojny tłum okrzykami „Ameryka jest z wami!”

  Szaleniec McCain przyjeżdża na Ukrainę, wywołując niepokój, jeszcze raz!

  Niepokój wywołuje również amerykańska podsekretarz stanu Wiktoria Nuland (Nudelman). Nuland jest żoną arcyluminarza ‚neokońskiego’ Roberta Kagana, jednego z głównych architektów niekończącej się ‚wojny z terrorem’. Poza ciastkami które wręczała ‚pro-US’ tłumom, Nuland pomagała także wyciągnąć miliardy dolarów z podatków w ‚pro-demokratyczne inwestycje’ na Ukrainie, wszystko kosztem amerykańskich podatników.

  LUTY 2014: Ukraińscy ‚demonstranci’ stosują przemoc

  Rozzuchwalony przez McCaina, Nuland-Kagan i innych zachodnich intruzów, a także przez bojaźliwość wybranego prezydenta Ukrainy Janukowycza, kijowski tłum zastosował przemoc. Niewiarygodnie, Obama i jego NATO-wskie marionetki nalegają na Janukowycza by „wykazał opanowanie” wobec „pokojowych demonstrantów”.

  Kiedy wynajęte tłumy McCaina i naiwniacy zastosowali przemoc, The New York Times dalej nazywał ich „pokojowymi demonstrantami”.

  Zamaskowany izraelski komendant ‚Delta’ i jego grupa walczyli w obaleniu wybranego ukraińskiego rządu.

  Prawdziwa historia! Wśród gwałtownych zbirów kijowskich była grupa byłych izraelskich komandosów. (Here) Jaki powód miałby Izrael w ustanowieniu nowego antyrosyjskiego rządu przed frontowymi drzwiami Putina? Zapytajcie McCaina i Netahyahu

  LUTY 2014: obalenie legalnie wybranego rządu Ukrainy

  Kiedy zakończyła się Zimowa Olimpiada w Rosji, ukraiński rząd zostaje obalony siłą i zastąpiony przez marionetki US-UE wrogie wobec Rosji. Janukowycz ucieka z życiem do Rosji.

  Legalnie wybrany sojusznik Putina, Janukowycz, wyeliminowany. Do władzy na Ukrainie dochodzą starannie wybrane marionetki Nuland-Kaganowej i McCaina.

  MARZEC 2014: Rosyjski Krym rozwodzi się z CIA-Ukrainą

  Krymscy Rosjanie deklarują swoją niezależność od nielegalnego marionetki-gangstera państwa, którego nie popierali. Krymczanie w 97% zagłosowali za dołączeniem się do historycznej Matki-Rosji. Rosyjsko języczni Ukraińcy na wschodzie również zaczynają odrzucać nowy kijowski reżim.

  To co zachodnia prasa fałszywie nazwała „inwazją” i „podbojem” faktycznie było radosnym zjednoczeniem Półwyspu Krymskiego z Matką-Rosją. Ci ludzie nie chcieli mieć nic wspólnego z okrutnymi gangsterami-marionetkami Kijowa Kaganowej.

  LATO 2014: Rosja fałszywie oskarżona o destabilizację Ukrainy

  Zachód fałszywie oskarża Rosję o zorganizowanie niestabilności we wschodniej Ukrainie. Kiedy kijowskie marionetki bombardują i atakują własnych ludzi, nakłada się sankcje.

  Nowy marionetkowy prezydent Petro Poroszenko jest nienawidzony we wschodniej części kraju (ani niezupełnie popularny w zachodniej). Ale Obama razem ze swoimi pudlami z UE kochają krwawego miliardera- tyrana.

  LATO 2014: Putin nie daje się wrobić w wojnę

  Rosja odpiera celowe prowokacje marionetkowego Kijowa i odmawia dokonania inwazji na Ukrainę, która, choć jeszcze nie jest członkiem NATO, to już ma jego wsparcie. Bojownicy o wolność we wschodniej Ukrainie pokonują zdezorganizowane i zdemoralizowane wojsko Kijowa, kiedy kraje NATO zaczynają spokojnie rozmieszczać swoje siły.

  Wschodni rebelianci schwytali wiele osób z personelu wojskowego Ukrainy, z których wielu to bezradni poborowi teraz nienawidzący marionetkowego prezydenta Porky Poroszenko.

  Nieustanna wschodnia ekspansja NATO aż do granic Rosji z krajami bałtyckimi (Estonia, Łotwa, Litwa), teraz stanowi bezpośrednie zagrożenie dla Rosji.

  LATO 2014: Chiny też na celowniku
  Tymczasem na Dalekim Wschodzie, amerykańskie kraje-marionetki Japonia, Wietnam i Filipiny nasilają swoje małostkowe agitacje przeciwko Chinom. Japonia ogłasza, że zmieni swoją pacyfistyczną konstytucję i będzie budować armię.

  Mimo że globalistyczna frakcja Obamy i przeciwni Obamie neokoni mają wspólny interes w utrudnianiu sojuszu rosyjsko-chińskiego, to ich motywy są inne. Obama nadal woli uniknąć wojny na Bliskim Wschodzie, i zamiast tego skupić się na wojnie z Rosją i Chinami.

  Anty-chińskie marionetki prezydenci Wietnamu i Filipin są także na liście płac amerykańskiej mafii. To dlatego te słabe kraje nagle stały się tak silne w antagonizowaniu drobnymi sprawami spokojnych Chin.

  2015
  Rosja rozpoczyna naloty na pozycje okupowane przez Państwo Islamskie w Syrii niszcząc konwoje z kradzioną ropą i demaskując udział w handlu nią klanu Erdogana.

  2016
  Po czterech miesiącach zwycięskich walk wraz z armią Syrii Rosja wyzwala większość kraju i przegania terrorystów do sąsiednich państw-sponsorów PI.

  Turcja z polecenia USA zawiązuje koalicję państw arabskich i ze 150 tys.armią z Arabii Saudyjskiej,ZEA,Kataru,… zapowiada wkroczenie do Syrii mimo kategorycznego sprzeciwu jej legalnych przywódców.
  Także NATO z rozkazu USA zapowiada zbrojną interwencję./luty 2016/ mimo zawieszenia broni.

  Na Ukrainie i w Europie Wsch. gromadzony jest sprzęt wojenny i najemnicy.
  Wściekła antyrosyjska propaganda bije rekordy absurdu -Victoria Nuland spotyka się z żydowskimi marionetkami w Polsce /jan dziedziczak,k.szczerski, waszczykowski,macierewicz,duda ….i na Ukrainie uzgadniając plany na kolejne tygodnie prowokacji i destabilizacji Europy oraz Bliskiego Wschodu.

  Banki,giełdy,handel,transport w Europie ,USA,Azji po kolei zaczynają upadać pod ciężarem oszustw żydowskiej mafii z użyciem przewartościowanego do absurdu śmiecia dolara. Jej receptą na kryzys od zawsze jes wojna.

  Polubienie

  • Polak stary

   Dobre powyzsze wypracowanie ,moze wiec dasz Ty lub inny podobna „skladanke” tego co wydarzylo sie w Polsce po 1989 roku ?!
   Kto pyta nie bladzi ,chocby byl najbardziej zapatrzony w partie polityczne w Polsce ,w tym wlasciciele portali internetowych.

   Polubienie

 10. jeb henia ptasznika

  Jasiek z Toronto jesteś dla mnie wielki z tego choćby powodu ,że czytuje twoje wpisy od wielu lat . Dales mi przez ten czas masę światła nie licząc pana Kosiura Ziemińskiego . Nie zgadzam się co piszesz o Kościele – ta instytucja to dla mnie same zlo .
  Mam prośbę . jesteś kompetentną osobą . Proszę odpowiedz temu burżujowi – syjoniście na te pytania , które zadał na temat Putina i jego związków z Żydami ( spotkanie Putina z Mosze Kantorem ), zaproszenie dla wszystkich Żydów do Rosji niby rozwalenie rosyjskich narodowców przez Putina . Dodatkowo kontakty prezydenta z Chabad – Lubawicz .
  Trochę mnie to niepokoi dlatego proszę cię jaśku o polemikę . Liczę również na odp dr Ziemińskiego , który dostał zielone światło u pana Maciejczyka .

  Polubienie

  • Re: jeb henia ptasznika…
   Nie mialem okazji przeczytac tych pytan dotyczacych W.Putina (Rosji), lecz z uwaga obserwuje polityczne poczynania W.Putina i DUMY (parlamentu Federacji Rosji) i z obiektywnego punktu widzenia (bez milosci czy nienawisci do Rosji) nie moge dopatrzec sie zlej (przeciw Rosjanom) polityki wzgledem wlasnego kraju jakim jest w chwili obecnej Rosja.
   Ponadto, W.Putin niemalze po objeciu wladzy przyrzekl, ze NIGDY nie bedzie atakowal (kompromitowal) Cerkwi Prawoslawnej, czego skutkiem bylo rosnace dla niego poparcie od Rosjan i doszlo w chwili obecnej do 86% , gdzie zaden w historii na swiecie nie uzyskal tak wielkiego poparcia.
   Czy Rosjanie sa zadowoleni z coraz lepszego zycia w sensie materialnym?
   Niestety, ale tak. Dzsiaj Rosjanie wyjezdzaja do Polski wydawac pieniadze, a nie handlowac tym co maja w walzkach. W Rosji pracuja (3 miliony) Ukraincow, Polakow prawie 300.000 wiec o czyms to swiadczy.
   Pomine zarobki, inflacje, bezrobocie czy rodzaj benefitow jakie Rosjanie od rzadu otrzymuja.
   Moge podac przyklad Bialorusi, gdzie jeszcze 20 lat temu bylo tam „bida z nedza”, a dzisiaj dzieki realnej pomocy od Rosji to panstwo stalo sie najbogatsze panstwo w Europie pod wzgledem dochodu na obywatela.
   Rosja dzisiaj nie toleruje zadnych „homo-niewiadomo”, genetycznie modyfikowanej zywnosci, „lewackich” organizacji poza-rzadowych, zydowskiej waluty z federal reserve, zydowskich kart kredytowych itd., itd., i na podstawie tychze restrykcji lichwiarskie zydostwo podnioslo nienawistny „rajwach” w swoich „szczekaczkach”, a my durne goje sluchamy i powtarzamy te zydowskie farmazony.
   Prosze zwrocic uwage (baczna uwage) na temat wielu demonstracji „KOD-ow”, gdzie bylo kilkadziesiat zydowskich prowokatorow, a reszta to „wyksztalceni z wielkich miast” (idiotow). I tak wlasnie ci zdurniali idioci krzycza na zydowska talmudyczna muzyke.
   Mialem podobna sytuacje we wlasnej rodzinie, kiedy bylem w Polsce w 1996 roku siedzac przy rodzinnym stole podczas obiadu mialem okazje wysluchiwac „och i ach” na temat Unii Europejskiej (jewRopejskiego kolchozu), jak to Unia da nam wszystko, przejazdy, mercedesy i wogole…
   Nie wytrzymalem po tych „chwalebnych” peanach i wstalem i zapytalem czlonkow mojej rodziny: „Moi drodzy, skoro jestescie dosc dobrze wyksztalceni (inzynier budowlany, architekt, artysta), to zadam wam tylko jedno pytanie: Kiedy w historii Rzeczypospolitej Niemcy nam Polakom pomogli ???”…
   Do tej pory na te pytanie nikt nie jest w stanie odpowiedziec i z grzecznosci pomine tych (78%), ktorzy glosowali w referendum za wejsciem do „jewRopejskiego kolchozu”.

   Dzisiaj z Rosja jest podobnie, lecz w odwrotnym kierunku, czego skutki sa dla nas Polakow bardzo ale to bardzo szkodliwe z ekonomicznego i politycznego punktu widzenia, a kazde „gardlowanie” (sranie na rosyjska wycieraczke) przeciwko Rosji tragicznie odbija sie na naszym Narodzie.

   Ach, jeszcze jedno: dosc czesto jest uzywany zwrot „KGB-sta” W.Putin…
   Od rozpoczecia wladzy w Rosji kazdy wiedzial, ze W.Putin pracowal jako szpieg w bylym NRD i doskonale wiedzial o powiazaniach w sluzbach specjalnych, ale rowniez kazdy wiedzial, ze W.Putin jest de facto Rosjaninem i co do tego nie ma zadnych wapliwosci.
   I moze na zakonczenie: Mozemy nie kochac Rosjanow czy ich nie lubic. Nie bede nikomu narzucal swojego zdania, ale W.Putin uprawia niemalze doskonala polityke wraz ze swoimi doradcami z Lawrowem (ministrem spraw zagranicznych), ktory na kongresie ministrow w Londynie klepniety przez „nasiego” sikorskiego, spojrzal na niego i szybko zapytal: „A ty, kto ty k..rwa jestes????…
   Lawrow, to ponad 70 letni Rosjanin, ktory wie co mowi i do kogo.
   Lawrow, to „prawa reka” W.Putina i nawet ma „carte blanche” od Dumy…

   To moze na tyle
   ======================
   jasiek z toronto

   http://polskawalczaca.com

   P.S. Generalnie staram sie obserwowac dzialania politykow, a nie zajmowac sie ich przeszloscia…
   Dla przypomnienia: Nasza „zlota” aniela merker, ma bardzo „kolorowa” przeszlosc, Premier Francji…rowniez… Z grzecznosci pomine „wierchuszke” z „jewRopejskiego kolchozu” (zagorzali syjonisci, satanisci, pedofile itd., ) i nikomu ten fakt nie przeszkadza, a nawet ani slowem nie wspomina

   Polubienie

   • Przepraszam, ale zapomnialem o zaproszeniu zydow do Rosji przez W.Putina przed narastajacych tzw., „antysemityzmem” w Europie…
    To byl „majstersztyk” polityczny. Dlaczego? Ano dlatego, zeby zyskac na czasie ( rozpetania III wojny swiatowej) i zyskac tzw., „imunitet finansowy” od zydowskiej finansjery, ktora byla „autorka” praktycznie wszystkich wojennych „zadym”…
    ========================
    jasiek z toronto

    http://polskawalczaca.com

    Polubienie

  • jeb henryka ptasznika

   Dzieki jaśku za odpowiedz . Twoje wpisy na wage złota .
   Nie odniosleś się jednak do tych pytań ( są na forum Maciejczyka ) 20 kilka na temat Putina , spotykanie Putina z Chabad Lubawicz i Mosze Kantorem , ale twoja odpowiedz w 100% dla mnie pełen profesjonalizm . Podziekował .

   Polubienie

   • jeb henryka ptasznika

    sorry nie doczytałem jest odpowiedz , ale jezeli pzreczytalbys te pytania u maciejczyka . odpowiedz na nie to sporo czasu , ale moze podejmiesz wyzwanie wtedy moze ten Syjon się w końcu odczepi od WPS.

    Polubienie

  • Re: jeb henia ptasznika.
   Nie wiem o jakim kosciele (jaki kosciol masz na mysli) piszesz?
   Skorumpowana hierachie kosciola katolickiego? Czy Kosciol Jezusa Chrystusa???…
   A moze chodzi Ci o Watykan, gdzie masonow i zydow jest co nie miara???…
   ===========================
   jasiek z toronto

   http://polskawalczaca.com

   P.S. Skopiuj te 20 kilka pytan i wklej tutaj (za pozwoleniem p. Pawla Zieminskiego…Jesli wyrazi zgode..

   Polubienie

   • jeb henryka ptasznika

    Jaśku juz ci odpowiadam
    Chodzi mi o skorumpowaną hierarchię Kościoła katolickiego , która już całkowicie opluwam po tym jak brała udział w Okrągłym złobie , popieranie Bolka i ciche poparcie dla rządów pejsatych i rozkradania Polski . Zapewne wiesz , którymi hierarchami gardzę ( czytaj Stella Maris i chlanie wódki z Bolkiem) . Oni mnie tak naprawdę pozbawili wiary i sprawili ,że pluje dziś na ten cały Kościół .
    O Watykanie mam fatalną opinię – zwłaszcza papa Wojtyła . Uważam jednak ,że Franciszek przynajmniej jest lepszy od Wadowickiego ale nie chcę już się na ten temat rozpisywać :
    Jasiek wielkie podziękowania głównie za twoja wieloletnią działalność w sieci i pisanie prawdy o pejsach . Będę ci za to wdzięczny do grobowej deski .
    Jezusa nigdy nie krytykowałem , ale widząc kur.. duchownych ( zamiatanie pod dywan współpracy z SB , pedofilia , pedofil Maciel z katolikami nie chcę juz miec nic wspólnego i uwierz mi doznałem wielu krzywd od nich .
    Oto te pytania Jaśku . Kopia z forum Maciejczyka :
    I wreszcie wasz zawszony idol – komunista, KGB-ista, bandyta i ZYD/BEKART (oficjalnie zyd, nieoficjalnie bekart) W.Putin.
    Moze pomozesz „magistrowi inzynierowi” (Kosiurowi) i „doktorowi nauk ekonomicznych” (Zieminskiemu) odpowiedziec rzeczowo na 23 pytania o Putinie, zamiast szukac tematow zastepczych tak jak oni, albo unikac odpowiedzi tak jak oni ?

    1. Czy Putin nie zakladal mycy ?
    2. Czy Putin nie zapalal menory w synagodze ?
    3. Czy Putin nie przeznaczyl swojej pensji miesiecznej na muzeum holokitu w Moskwie ?
    4. Czy Putin nie odznaczyl rabina Pewznera zlotym medalem za krzewienie judazimu w Rosji ?
    5. Czy Putin nie spotyka sie z rasistowska sekta zydowska Chabad-Lubawicz ?
    6. Czy Putin nie ufundowal popiersia szefowi KGB – zydowi J.Andropowowi ?
    7. Czy Putin nie jest synem zyda Epsteina i zydowki Szelomowej jak twierdza rodowici Rosjanie ?
    8. Czy ojciec Putina nie byl w zydowskim NKWD, a dziadek Putina nie byl kucharzem zyda Lenina i zyda Stalina ?
    9. Czy Putin nic nie wiedzial i nie ma nic wspolnego z:
    – zamordowaniem plk Litwinienki,
    – z zamordowaniem wice-szefa GRU (wywiadu wojskowego) generala J.Iwanowa,
    – z morderstwami ponad 100 dziennikarzy, ktorzy chcieli poznac uklady Putina z zydowskimi oligarchami w Rosji i szczegoly prowokacyjnych zamachow terrorystycznych w Moskwie przygotowanych przez FSB (dawne KGB) ?
    10. Czy nie toczy sie w Rosji walka pomiedzy KGB-FSB (tajna policja) a GRU (wywiadem wojskowym) o wplywy i pieniadze ?
    11. Czy Putin nie zerwal ukladu z Iranem na dostawe rakiet S300 i S400 po poufnych rozmowach z prezydentem USA ?
    12. Czy Putin nie poparl sankcji wobec Iranu nalozonej przez ONZ pod naciskiem NATO ?
    13. Czy Putin nie zezwolil na szkolenie oddzialow rosyjskich w bazach NATO ?
    14. Czy Putin nie zamowil Dronow (szpiegowskich samolotow bezzalogowych) w Izraelu ?
    15. Czy Putin nie podpisal tajnej umowy o wspolpracy militarnej z Izraelem ?
    16. Czy Putin nie wstrzymal procesu ujawniania szczegolow zbrodni katynskiej ?
    17. Czy Putin nie ustanowil swieta narodowego Rosji w rocznice wyrzniecia Polakow na Kremlu 4 listopada 1612r ?
    18. Czy Putin nie dogadywal sie po cichu z Niemcami w sprawie budowy linii gazowej po dnie Baltyku, ktora stworzyla problemy dla portu morskiego w Swinoujsciu ?
    19. Czy Putin nie uzyl szantazu i nie zablokowal eksportu polskich produktow rolnych i miesnych z Polski do Rosji w 2005r ?
    20. Czy Putin mowil prawde o inwazji Sowietow na Polske 17 wrzesnia 1939r podczas jego pobytu w Polsce w 70 rocznice wybuchu II wojny swiatowej ?
    21. Dlaczego Putin nie chce uznac zbrodni katynskiej za zbrodnie wojenna, pomimo, ze to jest faktem ?
    22. Dlaczego D.Kosiur krytykuje wylacznie USA, a nie krytykuje Rosji, komunizmu i ZSRR, ktore wyrzadzily wiecej szkody Polsce niz USA ?
    23. Czy Putin i Duma Rosji nie zezwolili na utworzenie bazy tranzytowej dla NATO w Uljanowsku ?

    PUTIN…. Just Another Oligarch Jew
    (Putin… czyli kolejny oligarcha Zyd)
    Putin’s mother Maria Ivanovna Shelomova, was JEWISH, which makes him A JEW
    (Matka Putina Maria Ivanowna Szelomowa byla Zydowka, co czyni go Zydem)

    Polubienie

   • jeb henryka ptasznika

    a zapewne wiesz kto najbardziej popierał Maciela i tak długo Petza .

    Polubienie

 11. nina

  —–ciekawostka —https://www.youtube.com/watch?v=URqN0Iu64D4

  Polubienie

 12. Polak stary

  To ile juz mamy mieszanych ras na swiecie , w tym w Polsce ???

  Polubienie

 13. Bardzo dobry tekst. KOD ma za zadanie uwiarygodnić w oczach naiwnych Polaków PiS oraz uniemożliwić rozwój rzeczywiście pro-narodowej alternatywy wobec syjonistów.

  Polubienie

 14. Re: jeb henia ptasznika…

  Odpowiadam na 23 pytan (prosze je skopiowac i wkleic u p. Maciejczyka).

  Nie wiem czy dla “Toronto” beda moje odpowiedzi wystarczajace.

  1. Czy Putin nie zakladal mycy ?
  (jasiek z toronto). Nie wiem, nie widzialem, ale skoro zakladal, to jako premier (prezydent) osoba publiczna uszanowal zydowska tradycje. Podobne poczynania mialy miejsce z innymi nie-zydowskimi politykami na terenie Polski czy USA

  2. Czy Putin nie zapalal menory w synagodze ?
  (jasiek z toronto) Jako ochrzczony chrzecijan i prezydent mial do tego prawo, a nawet obowiazek majac na uwadze dosc spora zydowska diaspore zamieszkujaca na terenie Rosji. Z politycznego punktu widzenia: nie widzial potrzeby robic sobie z zydow wrogow zwlaszcza, ze w 2008 roku zapowiedzial zydowskim finansistom, zeby trzymali sie z dala od polityki i od publicznych finansow Rosji..

  3. Czy Putin nie przeznaczyl swojej pensji miesiecznej na muzeum holokitu w Moskwie ?
  (jasiek z toronto) Skoro mial takie pragnienie, ale rowniez W.Putin wyasygnowal ponad 1 milion rubli z wlasnej kieszeni na Cerkiew Prawoslawna w Moskwie…w pierwszym roku swej kadencji.
  Nie widze nic niestosownego co uczynil z wlasnymi zarobionymi pieniedzmi.

  4. Czy Putin nie odznaczyl rabina Pewznera zlotym medalem za krzewienie judazimu w Rosji ?
  (jasiek z toronto) Jesli uwazal to za stosownosc polityczna, to dlaczego nie… Putin odznaczal wielu nie-zydow, a do Solniezycyna osobiscie pojechal i wreczyl mu najwyzsze odznaczenie Rosji. Wiec w czym problem, jesli na terenie Rosji znajduje sie mniejszosc zydowska, ktora w miare poprawnie sie zachowuje i respekutuje prawo w Rosji, to wypadaloby w jakis sposob wyrazic dla zydow poparcie, zwlaszcza na jego stanowisku jako prezydenta.

  5. Czy Putin nie spotyka sie z rasistowska sekta zydowska Chabad-Lubawicz ?
  (jasiek z toronto) Czy W. Putin przypadkiem nie jest rasista reprezentujac interesy wlasnego Narodu rosyjskiego? Tak samo zydzi sa rasistami, czy inne narody w ktorych zyja zydzi jako mniejszosc. Czy polityka W.Putina wobec Rosjan sie zmienila z tego tytulu? Absolutnie nie, wiec jak widac rasistowska sekta zydowska nie „zepsula” nic z osobowosci W.Putina.
  Czy jakbym ja spotkal sie z sekta swiadkow Jehowy (a czesto mi sie to zdarza), to przestalbym byc katolikiem?

  6. Czy Putin nie ufundowal popiersia szefowi KGB – zydowi J.Andropowowi ?
  (jasiek z toronto) Widocznie jakies zaslugi dla ZSRR andropow dokonal. Nie wiem nic na ten temat, ale wiem napewno, ze to dzieki andropowi i innych generalow W.Putin zostal Prezydentem Federacji Rosji po „moczymordzie” jelcynie.

  7. Czy Putin nie jest synem zyda Epsteina i zydowki Szelomowej jak twierdza rodowici Rosjanie ?
  (jasiek z toronto) Nie wiem skad taka informacja. W wiekszosci publicznych wypowiedzi na temat zydostwa W.Putina pochodzila z ust zydowskich. Solzenicyn ani Cyryl Patriarcha Cerkwi Prawoslawnej tego faktu nie potwierdzili, a dosc sprawny maja wywiad srodowiskowy..nie tylko w Moskwie…Ponadto, W.Putin od dawna jest zadeklarowanym prawoslawnym Chrzescijaninem i byl ochrzczony, wiec mozna traktowac W.Putina zydowskosc jako swego rodzaju zydowska plotke, ktora ma na celu polityczna kompromitacje W.Putina z tytulu nienawisci do niego uprawiajacego polityke niezgodna z zydowska racja stanu i nie reprezentujaca interesy diaspory zydowskiej w sensie „wybranstwa” mniejszosci narodowej na terenie Rosji.
  I jeszcze jedno: Gdyby W.Putin byl zydem, to juz napewno nie bronilby chrzescijan w Syrii jesli juz (pomijam sprawe odzyskania przez zydow ziemi obiecanej na ktorej znajduje sie m.in. panstwo syryjskie)

  8. Czy ojciec Putina nie byl w zydowskim NKWD, a dziadek Putina nie byl kucharzem zyda Lenina i zyda Stalina ?
  (jasiek z toronto) Nie mam pojecia czy tak bylo, czy nie, ale w dalszym ciagu osobiscie nic nie mam do zarzucenia W.Putinowi, ktory jednak dba o interesy Rosji i Rosjan.
  Moj ojciec byl kawal s…syna, mial czerwona legitymacja PZPR i czy ja jestem takim samym?

  9. Czy Putin nic nie wiedzial i nie ma nic wspolnego z:
  – zamordowaniem plk Litwinienki,
  (jasiek z toronto) Mial tyle wspolnego, co z zamachem w Smolensku…

  – z zamordowaniem wice-szefa GRU (wywiadu wojskowego) generala J.Iwanowa,
  – z morderstwami ponad 100 dziennikarzy, ktorzy chcieli poznac uklady Putina z zydowskimi oligarchami w Rosji i szczegoly prowokacyjnych zamachow terrorystycznych w Moskwie przygotowanych przez FSB (dawne KGB) ?
  (jasiek z toronto) Gdy syjonisci zydowscy dowiedzieli sie na wlasnej skorze, ze koniec z ich zlodziejstwami , a zwlaszcza paliwowo-energetycznymi, postanowili sie zemscic w sposob krwawy probujac skompromitowac jeszcze wowczas nieugruntowany (nieskrystalizowany) rzad W.Putina i wszelkimi dostepnymi spsobami syjonisci zamierzali powrocic na swoje „zerowiska”. Nie udalo sie i FSB wraz z prokuratura byla zmuszona zrobic z zydowskimi terrorystami porzadek raz na zawsze. (podobnie FSB zrobila porzadek z „gejami i lesbijkami”, z „pozarzadowymi organizacjami ze „stajni” sorosa itd. Itd..,
  Czy w chwili obecnej sa jakies krwawe ekscesy? Nie. Ci co robili „zadymy” uciekli, a ci co nie zdazyli siedza w „pierdlu”. Rosjanie odetchneli z ulga, ze wreszcie konkretny czlowiek robi w Rosji porzadek.

  10. Czy nie toczy sie w Rosji walka pomiedzy KGB-FSB (tajna policja) a GRU (wywiadem wojskowym) o wplywy i pieniadze ?
  (jasiek z toronto) Obie te formacje dosc dobrze sa uposazone w sensie finansowym jak i politycznym, wiec nie widze zadnego zwiazku z pojeciem walki o wplywy, ktore za czasow moczymordy jelcyna byly zwyklym zlodziejstwem mienia narodowego (publicznego).
  Ponadto, w chwili obecnej kazda defraudacja czy zwykle zlodziejstwo srodkow publicznych jest surowo karana od 5 do 25 lat pozbawienia wolnosci co absolutnie nie jest po „drodze” zadnym zlodziejom mniejszego czy wiekszego „kalibru”…

  11. Czy Putin nie zerwal ukladu z Iranem na dostawe rakiet S300 i S400 po poufnych rozmowach z prezydentem USA ?
  (jasiek z toronto) System S 300 i S400 zostaly zainstalowane w Iranie i na domiar tego, zostala podpisana umowa na samoloty bojowe S-35 i samoloty transportowe. W tej kwestii W.Putin w zasadzie nic nie mial do powiedzenia, gdyz Duma (Parlament Rosji) wyrazila zgode na dostawy sprzetu wojskowego do Iranu jak rowniez do Syrii.

  12. Czy Putin nie poparl sankcji wobec Iranu nalozonej przez ONZ pod naciskiem NATO ?
  (jasiek z toronto) Wszystkie umowy z Iranem zostaly wypelnione z jednym opoznieniem: na dostawy (instalacje S-400) wiec o anty-poparciu W.Putina w kwestii sankcji na Iran w zasadzie sa bezpodstawne, co swiadczy o dotrzymaniu wszystkich umow z Iranem. Oczywiscie nic za darmo. Iran wyrazil zobowiazania na dostarczanie ropy po cenie korzystnej dla Rosji i nie tylko…

  13. Czy Putin nie zezwolil na szkolenie oddzialow rosyjskich w bazach NATO ?
  (jasiek z toronto) O ile wiem, Parlament Rosji wyrazil zgode na manewry z NATO na morzu Baltyckim o ile mnie pamiec nie myli.
  Ponadto, Rosjanie (zolnierze) byli rowniez szkoleni w bazach USA w ramach wymiennej wspolpracy w latach 2002-2004. Dzisiaj prawdopodobnie rowniez znajduja sie zolnierze (oficerowie) na terenie USA, a z politycznego punktu widzenia, W.Putin woli wspolpracowac anizeli tworzyc konflikty nawet z wrogami…czego dowodem bylo jego wystapienie na konferencji w ONZ-cie na temat amerykanskiej polityki (a glownie CIA), ktora finansowala i finansuje na wspol z Poludniowa Afryka terrorystow z ISIS. To byl prawdziwy szok dla Obamy i jego administracji (zydowskiej ma sie rozumiec)…

  14. Czy Putin nie zamowil Dronow (szpiegowskich samolotow bezzalogowych) w Izraelu ?
  (jasiek z toronto) A czy i-sra-hell nie zamowil od Rosji samolotow Su30 i Su35? A czy i-sra-hell nie zamowil od USA (na koszt podatnika amerykanskiego) tychze dronow, by „odsprzedac” je Rosji???.. Z grzecznosci pomine zamowione i dostarczone do i-sra-hell’a niemieckie lodzie podwodne typu „Delfin” rowniez na „koszt niemieckiego podatnika”…(tak, za darmo)…
  A wiec kazdy otrzymuje i kazdy placi. Izraelczycy doskonale wiedza o tym, ze w chwili obecnej Rosja i Chiny posiadaja najlepszy sprzet wojskowy na swiecie i zdaja sobie sprawe, ze rosyjski „niedzwiedz” nie „zasypia gruszek w popiele”.
  Nadmienie tylko, ze i-sra-hell niczego nie produkuje, a jedynie jest „posrednikiem”, ktory sowicie kaze sobie placic za „przyslugi”…

  15. Czy Putin nie podpisal tajnej umowy o wspolpracy militarnej z Izraelem ?
  (jasiek z toronto) Gdyby W.Putin podpisal taka wspolprace (bez wiedzy DUMY), nie byloby takiej „nagonki” ze strony zydowskich syjonistow z USA na Rosje, a tymbardziej rozmieszczania baz wojskowych NATO wokol Rosji czy Iranu.
  Wiem, ze doszlo do rozmow W.Putina w i-sra-hell-u, ale nie przyniosly one oczekiwanych rezultatow. (wizyta trwala 2 godziny).

  16. Czy Putin nie wstrzymal procesu ujawniania szczegolow zbrodni katynskiej ?
  (jasiek z toronto) Na konferencji prasowej jasno wyrazil sie, ze zbrodni katynskiej dokonala formacja NKWD, ktora w 80% kontrolowana byla przez zydow w owczesnej ZSRR.
  Natomiast jesli chodzi o przekazanie dokumentacji (kopii) n/t mordu polskich zolnierzy w Katyniu, to majac na uwadze polityczne uwarunkowania w polsko-jezycznym „kneSejmie” to najprawdopodobniej nie mial innego wyjscia jak wstrzymac ten proces zachowujac to jako „zelazny” dokument dla przyszlego (jesli taki bedzie) Rzadu Polskiego zlozonego z Polakow.
  Podobna sytuacja ma sie z zamachem w Smolensku, gdzie na 100% Rosja posiada dowody z satelity (rowniez i USA), ze samolot zostal roztrzaskany (wybuch nastapil) jeszcze w powietrzu, co wcale nie oznacza, ze byl to ten „wlasciwy” samolot z pasazerami na pokladzie. Na razie mozemy jedynie spekulowac.

  17. Czy Putin nie ustanowil swieta narodowego Rosji w rocznice wyrzniecia Polakow na Kremlu 4 listopada 1612r ?
  (jasiek z toronto) A czy rowniez mial ustanowic rocznice podbicia Moskwy przez Polakow?
  Czy rowniez mial ustanowic rocznice wyrzniecia ponad 60 milionow Rosjan przez zydowskie NKWD???
  Troche to dziwne pytanie, ktore sprowadza do tego, zeby W.Putin zajmowal sie takimi rocznicami tylko dlatego, ze od chwili objecia wladzy my Polacy „sramy” na Rosje i „obszczywamy” jej mury tylko dlatego, ze zydowskie „szczekaczki” nam robia „wode z mozgu”…
  Naszczuwajac nas na nich.

  18. Czy Putin nie dogadywal sie po cichu z Niemcami w sprawie budowy linii gazowej po dnie Baltyku, ktora stworzyla problemy dla portu morskiego w Swinoujsciu ?
  (jasiek z toronto) Jesli „nasz” polsko-jezyczny „kneSejm” obszczekuje Rosje, a reprezentanci zydo-masoni jada na Majdan i krzycza „chwala ukrainie” pod banderowska kuratela i za zydowskie (oligarchiczne) pieniadze (soros wyasygnowal ok. 5 miliardow dolarow za ten krwawy „cyrk”), to sila rzeczy Rosja musiala „zareagowac” podnoszac cene gazu z 238 dol., na ponad 420 dolarow z 1000m/3.
  To chyba zrozumiale, ze w tej sytuacji tranzyt gazu przez terytorium Polski do Zachodniej Europy musial byc zamrozony. Podobna sytuacja jest dzisiaj z transportem kolowym swiadczona przez polskich kierowcow wiozacych towary z Zachodu na Wschod. Rosja (za szczekanie na nia) wprowadzila „odpowiednie” przepisy (8 pozwolen na wjazd do Rosji) dla polskich kierowcow, a jednoczesnie uruchomila transport morski (promy) z Kalingradu do Niemiec i tym samym dajac do zrozumienia (w sensie politycznym), ze ma nas Rosja „gleboko” w d…pie dogadujac sie z Niemcami nie tylko na temat gazu…
  Generalnie, sami sobie strzelamy w kolana i rowniez dzieki „kneSejmowi”. To nasza jest wina, ze Rosja nie toleruje „obszczymurkow” polsko-jezycznych, ktore sraja Rosji na „wycieraczke” i jeszcze maja pretensje, ze sa poszkodowani. Tylko k…rwa lac w ryje za „niewyparzone” geby kneSejmitow (kneSodomitow)…

  19. Czy Putin nie uzyl szantazu i nie zablokowal eksportu polskich produktow rolnych i miesnych z Polski do Rosji w 2005r ?
  (jasiek z toronto) Embargo na mieso z Polski Rosja nalozyla w roku 2014, a w 2015 na owoce i warzywa. Prosze sobie sprawdzic w sieci interetu.
  A w 2016 zadne mieso (zywnosc pod wszelkimi postaciami) z GMO (gentycznie modyfikowana zywnoscia) nie przekroczy granic Rosji.
  A tak miedzy nami: „Gdybysmy – poprzez „nasich” polytyklakierow nie szczekali na Rosje, to bylaby doskonala okazja wyrwac sie spod zydowskiego „jarzma’ i robic normalne interesy z Rosja (oczywiscie za obopulna korzyscia na zasadach partnerskich).
  Nawet ostatnio minister kultury przyjechal z nieoficjalna wizyta i k…rwa WYCIAGAL swoja reke w nasza strone. A my? Jak banda idiotow (kretynow do potegi entej) nasralismy na jego wyciagnieta reka (na zgode) i na dodatek splunelismy mu w twarz.
  To sie k…rwa w pale nie miesci. Wypadaloby zrownac z ziemia ten p…lony „kneSejm”, gagatkow „porozwieszac” na latarniach…

  20. Czy Putin mowil prawde o inwazji Sowietow na Polske 17 wrzesnia 1939r podczas jego pobytu w Polsce w 70 rocznice wybuchu II wojny swiatowej ?
  (jasiek z toronto) Putin i Parlament F.R. Nie reprezentuje ZSRR i zydowskich zbrodni w ktorych rowniez i Rosjanie stracili zycie (ponad 60 milionow, a na wojnie ponad 20).
  W.Putin (powtarzam po raz enty) REPREZENTUJE interesy Rosji i Rosjan. Nic wiecej. Po wszelkie odszkodowania, mialczenia, uzalania, lamentowania MUSIMY SIE UDAC DO ZYDOW i od nich zadac zadoscuczynienia. Czy to tak trudno zrozumiec?

  21. Dlaczego Putin nie chce uznac zbrodni katynskiej za zbrodnie wojenna, pomimo, ze to jest faktem ?
  (jasiek z toronto) Z prostej przyczny: Rosjanie tego nie dokonali, a zydowskie NKWD, ktore kontrolowalo i zarzadzalo takimi „sprawami” i to zydzi sa za Katyn odpowiedzialni, a nie Rosjanie.
  Wiec odszkodowania i uznanie zbrodni katynskiej daje W.Putin do zrozumienia, ze Rosja to naprawde zly adres.

  22. Dlaczego D.Kosiur krytykuje wylacznie USA, a nie krytykuje Rosji, komunizmu i ZSRR, ktore wyrzadzily wiecej szkody Polsce niz USA ?
  (jasiek z toronto) Obawiam sie, ze p. Dariusz ma w zupelnosci racje. Wszystkie wojny, rewolucje, kolorowe czy inne byly finansowane i „rezyserowane” wlasnie w USA przez syjonistow zydowskich, a finansowane przez zydowskich lichwiarzy. Czasy komunizmu byly tylko rezultatem. Krwawym rezultatem zydowskiego syjonizmu. Przypominam, ze „rewolucjonisci” wyjechali z USA a przyplyneli z Kanady (Halifaxu) i to oni z 5 milionami dolarow rozpoczeli w Rosji carskiej rewolucje. Ponadto, prosze wskazac mi jakis polityczny czy finansowy skandal za ktorym by nie stali zydzi. Ano wlasnie.

  23. Czy Putin i Duma Rosji nie zezwolili na utworzenie bazy tranzytowej dla NATO w Uljanowsku ?
  (jasiek z toronto) Rosjanie wyrazili zgode na „stacje beznzynowa” dla tranzytujacych NATO-wskich samolotow w kierunku Afganistanu z odpowiednia cena paliwa wraz z parkingiem z suto oplacanymi „strozami nocnymi”…
  Kazdy lot NATO-wskich transporterow byl monitorowany przez rosyjskie satelity.
  Pytanie wlasciwiej powinno byc postawione: Dlaczego? Jest to wyciagniecie reki Rosji do zgody z USA dajac do zrozumienia (mimo, ze Rosja jest otoczona NATO-wskimi bazami) ze nie szuka wojny. Rosja ma dosc wojen. (z politycznego punktu widzenia)…

  Uff…duzo tego…
  ===========
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • Jasiek z toronto
   Po co się użerasz z tym bałwanem? Na te „pytania” już nie raz była udzielana mu odpowiedz, w taki czy inny sposób, także na poprzednim WPS, przejętym przez agenturę. Za chwilę znów wparzy ze swoją „argumentacją”, wszystko „obali”, powyzywa od żydów i dalej będzie żądał odpowiedzi na jego magiczne „23 pytania”, szkoda na głąba czasu…

   Polubienie

  • paziem

   Panie Janie, wielkie dzięki za trud włożony w dyskusję z psychopatą zwanym Toronto, czyli autostrada do żydowskiego nieba.

   Popieram jednak w pełni stanowisko przemexa w tej sprawie. Szkoda czasu na rozmowę ze ścianą ..żydowskiego płaczu. Jak odpowiesz, to ściana znowu zapłacze i postawi ci tym razem 46 pytań mniej lub bardziej głupich.

   Odpowiedź zaś w „kwestii Putina” jest bardzo prosta.

   W.W.Putin, to najwybitniejszy polityk światowy początku XXI wieku.. Powody dlaczego on zachowuje sie w konkretnych sytuacjach tak, a nie inaczej, to wymaga głebokiej wiedzy polityczno-strategiczno-socjologiczno-psychologicznej oraz często godzinnego wykładu w każdej konkretnej kwestii. A zatem jest to coś, co przekracza możliwości percepcji tak ograniczonego i zgąbczonego mózgu, jak ten, posiadany przez Toronto, czyli autostradę do żydowskiego nieba, zwanego także ścianą niekończącego się żydowskiego płaczu.

   Polubienie

   • Re: paziem.
    Alez oczywiscie Panie Pawle.
    W zasadzie na kazde pytanie (choc bardzo durne) mozna by poswiecic conajmniej 2-3 strony papieru A-4 tlumaczac zaleznosci w sensie dalekowzrocznych procesow politycznego zachowania na forum publicznym.
    Osobiscie, musze przyznac I chyle swoja glowe przed W.Putinem I jego 10 doradcami. Oni sa poprostu niemalze doskonali I bardzo precyzyjnie „rozgrywaja” polityczno-ekonomiczne (no moze troche mniej) partie na poszczegolnych poziomach I jak do tej pory my Polacy mozemy TYLKO zazdroscic Rosjanom. Serdecznie zazdroscic.
    =========================
    jasiek z Toronto

    http://polskawalczaca.com

    P.S. Dosc szybko pisze na klawiaturze (90 slow na minute) I staram sie jak moge, by moje wypowiedzi nie byly zawile, a bardzo krotkie.
    Pozdrawiam.
    Prosze pilnowac Panie Pawle spraw z Rosja, zwlaszcza ze posluguje sie Pan dosc dobrze j. rosyjskim. (I prosze nie zapominac o Bialorusi…:)))

    Polubienie

  • jeb henryka ptasznika

   Dziękuję Janie . Twoje odpowiedzi dla mnie znakomite . wkleic u Maciejczyka nie da rady – forum zamknięte . Jeszcze raz dziekuję . Nie jestem dr ani takim specem jak Przemex i mi zalezało na odpowiedzi na pytania tego syjonisty .

   Polubienie

 15. Re: przemex
  Nie zamierzam sie „uzerac” z „myslacym inaczej”, ale staram sie, by inni czytajacy czegos sie nauczyli.
  Kazdy od kogos czego sie uczy. Nawet i maja swoj rozum, co wcale nie oznacza ze sie nimi posluguja…w sposob wlasciwy…
  No coz, takie jest nasze zycie. Jedni pisza co wiedza, a inni (tychze jest bardzo malo) wiedza co pisza…Musi byc jakas zaleznosc…lub no powiedzmy „symbioza”…
  ========================
  Milego dnia zycze
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Mam akurat troche czasu. Mroz 20 stopni..

  Polubienie

 16. jeb... henryka ptasznika

  Jedynm słowem Bolek juz przeznaczony do odstrzału . Zużył sie bolkowy materiał , ale żeby nie było tragedii publicznie przebaczył mu szanowny dr Cenckiewicz . Pójdziesz do nieba doktorku :
  http://niezalezna.pl/76499-sensacyjne-nagrania-z-magdalenki-w-tvp-info-dalszy-ciag-z-szafy-kiszczaka

  Polubienie

 17. jeb... henryka ptasznika

  Pijem za nasz dobrobyt a za wasza nędżę tubylcy .

  Polubienie

 18. jeb... henryka ptasznika

  Zobaczymy czy mu doktorku przebaczą cała armia bezrobotnych , rodziny tych , którzy popełnili samobójstwa z powodu braku pracy i moja osoba , która przez tych rzezimieszków musiała w latach 90 spiepszać z kraju przy bezrobociu 20% , bo w żydostanie roboty nie było . I nie tylko moja osoba a również całe masy innych Polaków . Przekląłem tą swołocz już dawno .

  Polubienie

  • jeb... henryka ptasznika

   Osobnym tematem dla psychiatry i psychologa jest :
   Dlaczego ta menda tak się wypiera przy oczywistych faktach znanych tyle lat .

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s