„Jagiellońska” IIIŻydo-RP w wojnie na dwa fronty

imagesJedynym ratunkiem dla Polski byłoby bowiem dokumentne wymiecenie całego obecnego establishmentu i zaczęcie konstrukcji państwa narodowego od przysłowiowego zera.

.
.
Sukcesy rosyjskie w Syrii wzbudzają na Zachodzie mieszaninę strachu i wściekłości.  Turcja „sułtana”  Erdogana  traci lukratywny interes w postaci handlu zrabowaną syryjską ropą.  Przy tym sen o restauracji Imperium Otomańskiego staje się coraz bardziej iluzoryczny, a na dodatek narasta groźba powstania kurdyjskiego na terytorium samej Turcji.  Arabia Saudyjska zdaje sobie sprawę z fiaska swych regionalnych mocarstwowych ambicji.  Podstępny Izrael, obok dotkliwego zmniejszenia zysków z paserstwa syryjską ropą, dostrzega na horyzoncie „koszmar” polegający na ewentualnym zaprowadzeniu w regionie ładu i stabilności.
 .
Największe zaniepokojenie wykazuje Waszyngton, który konstatuje potencjalne fiasko swego globalnego programu „kontrolowanego chaosu” (managed chaos) stanowiącego podstawowy element „nowego porządku światowego” (NWO).  Zewnętrznym wyrazem tych obaw jest narastanie groteskowego zachowania się zachodniego establishmentu coraz bardziej plączącego się we własnych kłamstwach, fałszywych deklaracjach i przeczących im działaniach.  Najlepszym tego przykładem jest „caryca UE”  frau Merkel.  Podczas niedawnej oficjalnej wizyty w Turcji, oskarżyła ona Rosję o spowodowanie napływu „uciekinierów”  do Unii.[i]  Nie ma przy tym znaczenia fakt, że jeszcze kilka miesięcy temu, wzywała Europejczyków do przyjmowania „uciekinierów” z „otwartymi ramionami”.  Nic nie znaczy fakt, że 70% „uciekinierów” przybywa z  Libii, zniszczonej przez Zachód w ramach jednej z niezliczonych akcji usuwania „zbrodniczych dyktatorów” w różnych państwach świata.
 .
W przeciągu kilku ostatnich  lat „prawdomówne” zachodnie media nieustannie informowały swych odbiorców o masach „uciekinierów” docierających z Libii na włoską Lampedusę.  Na długo przed rosyjską „interwencją” w Syrii, opisywały one niedole syryjskich emigrantów przedzierających się przez Turcję i Grecję do „unijnego raju”.  Mimo to nie przeszkadza im to dziś twierdzić, że oczyszczanie syryjskiego Aleppo z okupujących go terrorystów ISIS przez syryjską armię rządową, wspartą rosyjskim lotnictwem,  stanowi przyczynę kryzysu emigracyjnego w Europie[ii] [iii] [iv].
 .
Dziś zachodnia machina propagandowa nie musi już wysilać się na tworzenie wiarygodnych kłamstw.  Stopień zidiocenia przeciętnych obywateli Zachodu jest tak wielki, że akceptują oni wszystko co płynie z „przestrzeni informacyjnej”.  Przy czym „pamiętają” oni tylko to co na bieżąco dociera do nich przez media.  To co było wczoraj, czy przed rokiem nie funkcjonuje w ich świadomości.  Nie wspomnę już o tym, że nawet w tym zawężonym zakresie, znają oni tylko medialną wirtualną rzeczywistość, a nie otaczający ich realny świat.
 .
Przewodzące zachodniej społeczności „elity”, dawno temu zatraciły rozumienie takich pojęć, jak prawda lub kłamstwo.  Zajęte wzajemnymi przepychankami do żłobu i prominencji, nie są też w stanie przewidzieć skutków swych działań.  Cały zachodni establishment, nie wyłączając „polskiego”, to jeden gigantyczny konglomerat mafijno-agenturalnych struktur wysługujących się światowej oligarchii finansowej.  Klasycznym tego przykładem jest  turecki „sułtan” Erdogan.
 .
 .
 Oświadczył on niedawno, że „Turcja traci cierpliwość w sprawie Syrii” i będzie zmuszona do interwencji na jej terytorium.[v]  Równie niecierpliwa w projekcie rozpętania III Wojny Światowej,  jest Arabia Saudyjska, która oferuje udział w operacji naziemnej w Syrii pod amerykańskim przywództwem.[vi]
.
W samej Unii Europejskiej, głównym propagatorem wojny jest Zjednoczone Królestwo (UK).  Brytyjczycy do tego stopnia nie mogą doczekać się III Wojny Światowej, że ich telewizja publiczna BBC[vii] zmuszona była wyprodukować film „dokumentalny” [viii] przedstawiający jej wybuch.  W dziele tym główne role grają autentyczni oficjele służb specjalnych, armii i dyplomacji, obsadzeni w rolach zachodnich decydentów w momencie rosyjskiego ataku nuklearnego na okręty wojenne NATO u wybrzeży Łotwy.  Brytyjczycy nie ograniczają się tylko do „dokumentalnej fikcji”, ale pełną parą szykują się do odparcia rosyjskiej „agresji” na dwu frontach: południowym ( Bliski Wschód) i północnym (Europa Wschodnia)[ix]
 .
 „Północny front”
 .
 .
Na nasze nieszczęście, głównymi podżegaczami wojennymi w Europie, obok Wielkiej Brytanii, są reżimy z Warszawy i krajów nadbałtyckich.  W tych bowiem państwach ślepa nienawiść do Rosji, połączona z monstrualną głupotą społeczeństw umożliwia prowadzenie takiej  samobójczej polityki.  W przypadku III RP, dzięki „patriotycznej” władzy, zaangażowanie, w ten preparowany przez światową oligarchię konflikt zbrojny, odbywać ma się na obu wspomnianych frontach[x].  Przy czym nie ma w Polsce obecnie żadnych znaczących sił politycznych, społecznych, czy wyznaniowych, które próbowałyby przeciwstawić się tej obłędnej strategii. Jedynym ratunkiem dla Polski byłoby bowiem dokumentne wymiecenie całego obecnego establishmentu i zaczęcie konstrukcji państwa narodowego od przysłowiowego zera.  Czy można jednak liczyć na takie zrządzenie losu?
.


[x] http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/129583

 

Reklamy

10 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

10 responses to “„Jagiellońska” IIIŻydo-RP w wojnie na dwa fronty

 1. Pingback: “Jagiellońska” IIIŻydo-RP w wojnie na dwa fronty | Pekok Antylichwiarz

 2. Reblogged this on 7777777blog and commented:
  „Na nasze nieszczęście, głównymi podżegaczami wojennymi w Europie, obok Wielkiej Brytanii, są reżimy z Warszawy i krajów nadbałtyckich. W tych bowiem państwach ślepa nienawiść do Rosji, połączona z monstrualną głupotą społeczeństw umożliwia prowadzenie takiej samobójczej polityki. W przypadku III RP, dzięki „patriotycznej” władzy, zaangażowanie, w ten preparowany przez światową oligarchię konflikt zbrojny, odbywać ma się na obu wspomnianych frontach (…)”

  dr Nowopolski

  Polubione przez 1 osoba

 3. nina

  ——Polacy tkwią w dramatycznej nieświadomości –a ona jest TAKA !!
  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-ciekawostki/item/18672-prawdziwe-nazwiska-elity-polskiej

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Szanowni państwo w jaki sposób w Polsce można przejąć całkowitą władzę i odmienić los naszego kraju. Jak usunąć wszystkich? służby by na to nie pozwoliły widocznie tak musi być i nie da się tego układu zmienić jesteśmy skazani na nie byt tak uważam. Musiała by jakaś rewolucja nastąpić ale i to nie wiadomo jak by się to wszystko powiodło?! Także nic innego nie pozostaje jak wyjechać gdzieś daleko i porzucić ten bajzel. Kiedyś ktoś powiedział; Polska ma taką władzę na jaką zasługuje.!!!

  Polubienie

  • Jeb... henryka ptasznika

   cóz ja wyjechalem zaraz po objęciu władzy przez AWS do Niemiec , gdy zorientowałem się jakie to gówno żydowskie i co to za syf pejsaty . Wróciłem 2 lata temu po wieloletniej harówce , ale dobrze płatnej i dzięki temu dziś nie jestem dziadem szlajającym się po pośredniakach .
   Nie żaluje tego wyjazdu , choćby dlatego ze nauczyłem się niemieckiego .

   Polubienie

  • arrauca

   zebys ta zgnilizne przepedzil potrzebujesz ,tak jak oni kiedys do instalacji swej wladzy zamordowac ,zameczyc 3-4 miliony ludzi , oczywiscie rowniez Rückendeckung -czyli plecy kogos mocnego . Zrobila to kiedys Zydokomuna i do dzis krewni i przyjaciele obcinaja kupony , muszac tylko sporadychnie kogos udusic , lub powiesic, przejechac autem , zamordowac troche podludzi w Afganistanie ,Iraku ,czy Syrii . Teraz nadarza sie okazja -promocja ,mozna mordowac Rosjan pod oslona Usraela . Ukraincy juz probuja ,wraz z „naszymi ” psychopatami.Ale karta moze sie odwrocic.

   Polubienie

 5. zydozerca

  BEZPRAWIE
  MINISTER SPRAWJEBLIWOŚCI MAFIJNEJ Z CAŁĄ KADRĄ RESORTU
  +
  SĄD NAJRYŻSZY,NACZELNY SĄD ADMINISTRACYJNY,TRYBUNAŁ P..OSTYTUCYJNY,KRAJOWA RADA SĄDOWNICTWA,KR PROKURATURY,itd.

  Z S…ZIÓW I P..OKU..WATORÓW NAWOZY DO POMIDORÓW
  Z KOMO..NIKÓW,ASE..ORÓW BIOPALIWO DO TRAKTORÓW

  ..YDÓW,ZDRAJCÓW I UBEKÓW POZBAWIĆ IMMUNITETÓW!
  ZABRAĆ ŚMIECIOM PRZYWILEJE I ODEBRAĆ CAŁE MIENIE !

  W jakim kraju na zachodzie taki burdel jest na co dzień,że się ku..wy w sądach sadza i bezprawie wynagradza?
  Co dajecie na wzmocnienie,nim rozpoczną posiedzenie-kokę,amfę,skręta z pawiem czy pigułkę gwałtu w kawie?
  Ścieki nazywane sądem zalaliście g..wnem z trądem-prezesowe=figurantki na rozkaz ściągają majtki;
  pseudosędziów/prokuratorów cała chmara robi l..da za górala;
  s..emet,g…win,bie..nacki skuteczni jak krowie placki umocnili mafii macki,bo ich rząd ciągnął za wacki przy promocji żydokracji;
  służba działa na telefon ekscytując się podnietą,że jest ręką władzy ślepą;
  na gwizdnięcie zapier,.ala,gdy /np.komo.owski/ bełkot wydala podczas kpiny z przesłuchania o aferach i nagraniach;
  komornicy bez nadzoru rekwirują do oporu w zależności od humoru mienie nabywców traktorów;
  z bandą psów-analfabetów strzygą owce do baletu;
  sprawy wloką się latami,bo hołoty nikt nie gani,nie rozlicza i nie rani z wypłaty potrąceniami;
  zamiast kar za opieszałość wynagradza się za śmiałość przy lizaniu władzy d..py i umorzone zarzuty;
  jak szkolicie swe tuleje,że się cały burdel chwieje i korupcja w nim szaleje ?
  wazelinę wstrzykujecie wraz z instrukcją jak być śmieciem ?

  Ściga się za ujawnienie afer PO zatrzęsienie,zamiast w pierdlu zamknąć rząd z parlamentem oraz sąd !!!

  Kto ma w prawie zatkać dziury i odebrać synekury-Stonoga czy ślepe kury ?
  /bo nie PiS=żydowskie szczury,które bronią seremeta za bezprawie oraz letarg !!!

  Polubienie

 6. Walic usa i ruskich

  Ciekawe ile GRU placi za te artykuly…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s