Wspomnienie Żydówki E.Juńczyk-Ziomeckiej o L.Kaczyńskim. List L.Kaczyńskiego do żydowskiej loży B`nai B`rith

Chanuka-29.04.2011 dziennik „Rzeczpospolita” zamieścił wspomnienie E.Junczyk-Ziomeckiej, byłej sekretarz stanu w kancelarii prezydenta L.Kaczyńskiego, a obecnie konsul w Nowym Jorku, o zmarłym Prezydencie IIIŻydo-RP.

 

Tekst przeniesiony ze strony: http://wrzodakz.neon24.pl/post/129635,ziomecka-zegna-l-kaczynskiego

Fragmenty wsponienia za stroną: http://www.rp.pl/artykul/639864-Lech-Kaczynski-nie-mial-usprawiedliwienia-dla-antysemityzmu-.html?template=restricted

 

„Lech Kaczyński przywiązywał ogromną wagę do poprawy stosunków polsko-żydowskich i rozwoju polsko-izraelskich. Podchodził do tego z wielką starannością i empatią. Wychował się w domu, do którego przychodzili zaprzyjaźnieni z rodzicami uratowani z Zagłady i ci, którzy ich ratowali. To były przybrane ciocie, a jedna z nich, asymilowana Żydówka polska, była jego matką chrzestną. W młodości był przekonany, że Żydzi to Polacy, tylko trochę inni.

Z antysemityzmem zetknął się osobiście po raz pierwszy na studiach na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego podczas wydarzeń marcowych. Uważał je za haniebne i odkąd Fundacja Shalom ufundowała tablicę pamiątkową na Dworcu Gdańskim w Warszawie, przyjeżdżał tam z kwiatami 8 marca jako prezydent Warszawy. Stamtąd na emigrację wyjechali m.in. Lońka Fogelman i Krysia Kacperska, z którymi uczyliśmy się w jednej grupie na wydziale prawa, i nasza profesor socjologii Maria Hirszowicz. Powtarzał, że zmuszenie ich do emigracji i pozbawienie obywatelstwa polskiego było bezprawne. Dlatego starał się po latach, aby procedury potwierdzania obywatelstwa przez wojewodów były proste i szybkie.

Nie miał i nie szukał usprawiedliwienia dla antysemityzmu, zarówno tego z przeszłości, jak i współczesnego. Jego niechęć do endecji, jak mówił, brała się między innymi z tego, że endecja w II RP postawiła na antysemityzm jako element konsolidacji narodowej. Powtarzał, że „antysemityzm, który zatruł umysły niemałej części ludzi, to nieszczęście dla Polski”. Myślał podobnie jak Czesław Miłosz, który pytany przez Adama Michnika, skąd się bierze antysemityzm, stwierdził, że „każda odpowiedź na to pytanie byłaby usprawiedliwieniem”.

W dniu, kiedy wygrał wybory prezydenckie, pierwszego zagranicznego wywiadu udzielił dziennikarzowi izraelskiemu, Sewerowi Plockerowi. Na pytanie, jaką politykę będzie prowadził wobec Izraela, odpowiedział, że inną niż wobec pozostałych partnerów zagranicznych. Gdy zobaczył zaskoczoną minę Plockera, szybko wyjaśnił: stosunki z Izraelczykami powinny być jak z kuzynami.

To był pierwszy przypadek w historii, gdy prezydent RP brał udział w żydowskim święcie w synagodze. Zapalał tam świece chanukowe.

Bo to Lech Kaczyński zainicjował budowę Muzeum Historii Żydów Polskich i jako pierwszy prezydent RP uczestniczył w modlitwie w synagodze podczas święta Chanuki. Miało to miejsce w 2008 roku. Od tej pory zawsze zapalał też świeczki w oknach Pałacu w dniu Chanuki.

A podczas swojej wizyty w Izraelu do małżonki, Marii Kaczyńskiej powiedział tak: „Marylko, czy wyobrażałaś sobie, że to państwo powstanie i przetrwa, a my będziemy się tutaj czuli jak w domu?” 

 ________________________________

Komentarze:

Wspominany przez Żydówkę Juńczyk-Ziomecką Lońka Fogelman, czyli Lejb Fogelman, to kolega z klasy J. i L.Kaczyńskich, wrócił – niestety – do Polski i od 1990r. uczestniczył w największych prywatyzacjach – czyli kradzieżach – polskiego majątku. Mieszka w apartamencie m.in. przy ul.Grzybowskiej 4 w W-wie.

D.Kosiur

_______________

Lejb Fogelman to przyjaciel Kaczyńskich, to człowiek z cienia, to on ma najwiecej do powiedzenia na tzw. ,,prawicy”, ale bez pokazywania się publicznie. Balcerowicz zlecał mu różne opracowania NBP za wielkie pieniądze.

Z.Wrzodak

=========================================

LIST PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO

DO LOŻY MASOŃSKIEJ B’NAI B’RITH

– odtworzonej w Warszawie 9 września 2007 roku

(Żydowska loża B`nai B`rith, podobnie jak wszystkie organizacje o strukturach niejawnych, została zdelegalizowana dekretem prezydenta IIRP w 1938r. – D.Kosiur)

Panie i panowie!

Blisko 70 lat temu w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności B`nai B`rith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia i wprowadzenia w błąd oraz zarządził nielegalność działalności w Polsce sekcji B`nai B`rith. Dlatego to powinno być rozważane jako symboliczny gest, że ja teraz jestem tutaj przed wami jako reprezentant Prezydenta Rzeczpospolitej, po to żeby przywitać was i waszą organizację, która po raz drugi otwiera działalność w Polsce.

Otwarcie loży B`nai B`rith w Rzeczpospolitej po wielu latach nieobecności, jest również szczególnie ważne w innym aspekcie. Tak jest ponieważ ta organizacja utworzona została 164 lat temu w małej kawiarni nowojorskiej przez tuzin żydowskich niemieckich emigrantów, dzisiaj stała się najważniejszą międzynarodową organizacją walczącą z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią. Polska jest wdzięczna dla akcji podejmowanych przez Anti-Defamation League ustanowionej przez B`nai B`rith, które współdziałając z American Jewish Congress podtrzymuje nasze wysiłki do uzyskania zmian w nazywaniu obozu Auschwitz i przeciwstawiania się mocno używania nazwy jako „Polish concetration camps”.

Jestem zadowolony że tak samo jak w przypadku przed wojną członkowie B`nai B`rith są znaczącymi polskimi obywatelami – uczonymi, pisarzami, osobami zaangażowanymi w działalność społeczną.

W tym czasie kiedy stosunki pomiędzy Polską a Izraelem są pośród krajów europejskich najlepsze w Europie, mypowinniśmy starać się o stałe, dalsze rozwijanie polsko-żydowskich stosunków. To wymaga kontynuacji wysiłków i gotowości dla osiągnięcia kompromisu. To nie jest łatwe, lecz wierzę, że jest bezcenne wasze zobowiązanie, że następstwem będzie znaczący wpływ na wzajemne zrozumienie Polaków i Żydów.

W związku zpowyższym powinienem odwołać się do nakazów waszej organizacji, która powołana jest w „duchu tolerancji i harmonii i skierowane są na uwiecznienie „ocalonych z Holocaustu”.

Mam nadzieje, że częściowo zostaną spełnione te punkty waszego programu. Tzn. wy pomożecie nam walczyć przeciwko nieprawdzie, szkodzących poglądów które wyjawiają światu przykład opinii na temat polskiej odpowiedzialności na temat tworzenia obozów koncentracyjnych. Mam również nadzieję, wbrew faktom że prawo waszej organizacji przygotuje „uwiecznienie” pamięci na temat życia i osiągnięćpolskich Żydów izarównowzajemnej historii ciągnąca się przez ponad 800 lat, będzie uwieczniona w świadomości polskiego społeczeństwa i w świecie.

Proszę pozwolić mi zakończyć cytując słowa Jego Świątobliwości papieża Benedykta XVI, który powiedział w grudniu 2006,kiedy przyjmował reprezentantów B’nai B`rith: „Nasz udręczony świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przekonaniem, że wszyscy z nas stworzeni na podobieństwo Boże, posiadają nieprzemożną godność i wartość. Żydzi i chrześcijanie są powołani dowspółpracy w uzdrowieniu świata, poprzez promowanie duchowych i moralnychwartości, opartychna naszej wierze. Powinniśmy, stać się coraz bardziej przekonanipoprzezułożenie naszejowocnejwspółpracy”. 

Warszawa 9 wrzesień 2007

(odczytała🙂 Ewa Junczyk – Ziomecka

Podsekretarz Stanu Biura Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej”

http://www.fronda.pl/forum/na-pis-trzeba-uwazac-tak-jak-na-masonow,32239.html

więcej na: http://wrzodakz.neon24.pl/post/129639,b-nai-b-rith

___________________________________

Ale czy należy się dziwić fanatycznemu katolikowi – jak wielu Żydów na takiego pozował – L.Kaczyńskiemu, że poszedł w ślady swego wielkiego autorytetu moralnego?

„Jan Paweł II” z żydowską lożą B’nai B’rith, 1984 r. w Watykanie

A w kontekście aktualnej polityki syjonistycznego żydostwa z Waszyngtonu i Londynu, realizowanej także przez zainstalowane w Europie żydo-reżimy oraz w kontekście spotkania w Hawanie patriarchy moskiewskiej Cerkwi, Cyryla i szefa państwa watykańskiego, papieża Franciszka, warto przypomnieć wypowiedź św. JPII:

Rozszerzenie Unii Europejskiej na Wschód, a także dążenie do stabilizacji monetarnej powinny prowadzić do coraz ściślejszego wzajemnego powiązania narodów (…) – JPII, 1998r.

Czy Kościół wycofa się z ewangelizacji, czyli z syjonistycznego podboju Rosji? – na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć w kolejnych publikacjach.

D.Kosiur

31 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

31 responses to “Wspomnienie Żydówki E.Juńczyk-Ziomeckiej o L.Kaczyńskim. List L.Kaczyńskiego do żydowskiej loży B`nai B`rith

 1. jeb henryka ptasznika

  Powiem krótko i drukowane:
  GDYBYM BYŁ ŻYDEM KOCHAŁBYM LECHA POTĘŻNIE SZCZERĄ MIŁOŚCIĄ , ALE , ŻE NIM NIE JESTEM I NIE MAM ZGĄBCZAŁEGO MÓZGU CZYTAJĄC PEWNE PISEMKA POLITYCZNE TO LECHA NIE LUBIĘ I NIE SZANUJĘ I NIGDY ON DLA MNIE AUTORYTETEM NIE BĘDZIE .
  MAM NADZIEJĘ ,ŻE ZA 40 – 50 LAT MĄDRZEJSI POLACY PO WYMARCIU JUZ TYCH DEBILI USUNA JEGO I PILSUDZKIEGO Z WAWELU I NA NORMALNY CMENTARZ WON !!!!!!!!!!!!!!.

  Polubione przez 1 osoba

 2. jeb henryka ptasznika

  Panowie czytelnicy WPS to juz naprawdę zwariować można . Każdy lubi historię , a więc czasami włączam TV Historia ,a tam co :
  1. Opowieści godzinne Macieja Kuronia o tym jak pilnował dzieci Singera , gdy ten zajęty był walką z komuną .
  2. Opowieści Szechtera – pali sobie jakąś fajkę i razem ze swoim gościem wspominają czasy walki z komuną .Oczywiście kilkuczęściowy film o historii PRL gdzie Szechter komentuje swoje bohaterstwo w walce z komuną i wspomina o swoich koleżankach , które pomagały mu walczyć z komunistami , a niektóre potem wyjechały za granicę .
  3. Filmy – hymny pochwalne na część Piłsudzkiego .
  Przecież człowieka szlag trafia . Niech no jak się tylko napiję wódki , to ten telewizor będzie fruwał razem z tą TV Historią przez okno.

  Polubione przez 2 ludzi

 3. nina

  —-MÓJ CI ON ! MÓJ CI !!! mój prezydent —-TAK TĘPY polakokatolik bredzi wciąż ! na różnych forach.

  Polubienie

 4. Toronto

  Zyd L.Kaczynski w knesecie 2006r

  OTO CALA TAJEMNICA POLITYKI ZYDOWSKICH RZADOW W POLSCE.

  Polubienie

 5. paziem

  To nie cenzura tylko papier toaletowy używany w nagłej potrzebie. I nie odkrywaj na tym portalu prawd dawno odkrytych . Już ci radziłem Autostrado do żydowskiego nieba: onanizuj się niepublicznie, albo w innym towarzystwie, polecam „patriotyczne gremia”, jak: niezalezna.pl ; Gazeta Polska, TV Trwam( w obłudzie i zakłamaniu) itp.

  Polubienie

  • jeb henryka ptasznika

   Toronto ty kutasie .zasmarkany . Moja oferta aktualna :
   Sponsoruje ci święta a ty się stąd wynosisz kanalio syjonistyczna.

   Polubienie

  • jeb henryka ptasznika

   W pakiet świąteczny dla ciebie wejdzie :
   10 jaj od baby naprawdę dobre .
   2 kilo szynki
   1 kg kiełbasy
   2 kurczaki z twoich ulubionych pejsatych marketów.
   3.Duży kawał sernika
   4.szarlotka
   10 drozdzówek
   5. pierożki ruskie dobre z serem sztuk 100
   6. barszczyk z jajkami
   Ty przestajesz pisać bzdury na WPS , a ja ci zaraz to w paczce do Kanady wysyłam = PAR AVION
   Tylko się szybko zastanawiaj . święta blisko.

   Polubienie

  • Nie wiem, czy to wariat z politycznym zacięciem, czy zorganizowany żydowski trolling – gość ma wiele pocztowych kont i za każdym razem nadaje z innego.

   Polubienie

   • jeb henryka ptasznika

    Panie Dariuszu u Maciejczyka napisał , że WPS mu zdjęcia podpiepsza i podał przyklad zdjęcia Wojtyły z masonami . Niby on te zdjęcie miał znaleść 20 lat temu i chciał ostrzec przed Wojtyłą Polaków , a WPS mu zdjęcie bezczelnie zaje….. Komedia z tym typem no i z panem Maciejczykiem są na ty . Gdy do niego pisze to zawsze słowa ” mój drogi „.

    Polubienie

 6. jeb henryka ptasznika

  Toronto syjonisto . Prosze odpowiedzi od Jana z Toronto . Przeczytaj i wypierd… z WPS i na żadne twoje pierdole… nikt juz tu nie odpowie , a na twoje zmainy Ip tez są sposoby.
  Odpowiadam na 23 pytan (prosze je skopiowac i wkleic u p. Maciejczyka).

  Nie wiem czy dla “Toronto” beda moje odpowiedzi wystarczajace.

  1. Czy Putin nie zakladal mycy ?
  (jasiek z toronto). Nie wiem, nie widzialem, ale skoro zakladal, to jako premier (prezydent) osoba publiczna uszanowal zydowska tradycje. Podobne poczynania mialy miejsce z innymi nie-zydowskimi politykami na terenie Polski czy USA

  2. Czy Putin nie zapalal menory w synagodze ?
  (jasiek z toronto) Jako ochrzczony chrzecijan i prezydent mial do tego prawo, a nawet obowiazek majac na uwadze dosc spora zydowska diaspore zamieszkujaca na terenie Rosji. Z politycznego punktu widzenia: nie widzial potrzeby robic sobie z zydow wrogow zwlaszcza, ze w 2008 roku zapowiedzial zydowskim finansistom, zeby trzymali sie z dala od polityki i od publicznych finansow Rosji..

  3. Czy Putin nie przeznaczyl swojej pensji miesiecznej na muzeum holokitu w Moskwie ?
  (jasiek z toronto) Skoro mial takie pragnienie, ale rowniez W.Putin wyasygnowal ponad 1 milion rubli z wlasnej kieszeni na Cerkiew Prawoslawna w Moskwie…w pierwszym roku swej kadencji.
  Nie widze nic niestosownego co uczynil z wlasnymi zarobionymi pieniedzmi.

  4. Czy Putin nie odznaczyl rabina Pewznera zlotym medalem za krzewienie judazimu w Rosji ?
  (jasiek z toronto) Jesli uwazal to za stosownosc polityczna, to dlaczego nie… Putin odznaczal wielu nie-zydow, a do Solniezycyna osobiscie pojechal i wreczyl mu najwyzsze odznaczenie Rosji. Wiec w czym problem, jesli na terenie Rosji znajduje sie mniejszosc zydowska, ktora w miare poprawnie sie zachowuje i respekutuje prawo w Rosji, to wypadaloby w jakis sposob wyrazic dla zydow poparcie, zwlaszcza na jego stanowisku jako prezydenta.

  5. Czy Putin nie spotyka sie z rasistowska sekta zydowska Chabad-Lubawicz ?
  (jasiek z toronto) Czy W. Putin przypadkiem nie jest rasista reprezentujac interesy wlasnego Narodu rosyjskiego? Tak samo zydzi sa rasistami, czy inne narody w ktorych zyja zydzi jako mniejszosc. Czy polityka W.Putina wobec Rosjan sie zmienila z tego tytulu? Absolutnie nie, wiec jak widac rasistowska sekta zydowska nie „zepsula” nic z osobowosci W.Putina.
  Czy jakbym ja spotkal sie z sekta swiadkow Jehowy (a czesto mi sie to zdarza), to przestalbym byc katolikiem?

  6. Czy Putin nie ufundowal popiersia szefowi KGB – zydowi J.Andropowowi ?
  (jasiek z toronto) Widocznie jakies zaslugi dla ZSRR andropow dokonal. Nie wiem nic na ten temat, ale wiem napewno, ze to dzieki andropowi i innych generalow W.Putin zostal Prezydentem Federacji Rosji po „moczymordzie” jelcynie.

  7. Czy Putin nie jest synem zyda Epsteina i zydowki Szelomowej jak twierdza rodowici Rosjanie ?
  (jasiek z toronto) Nie wiem skad taka informacja. W wiekszosci publicznych wypowiedzi na temat zydostwa W.Putina pochodzila z ust zydowskich. Solzenicyn ani Cyryl Patriarcha Cerkwi Prawoslawnej tego faktu nie potwierdzili, a dosc sprawny maja wywiad srodowiskowy..nie tylko w Moskwie…Ponadto, W.Putin od dawna jest zadeklarowanym prawoslawnym Chrzescijaninem i byl ochrzczony, wiec mozna traktowac W.Putina zydowskosc jako swego rodzaju zydowska plotke, ktora ma na celu polityczna kompromitacje W.Putina z tytulu nienawisci do niego uprawiajacego polityke niezgodna z zydowska racja stanu i nie reprezentujaca interesy diaspory zydowskiej w sensie „wybranstwa” mniejszosci narodowej na terenie Rosji.
  I jeszcze jedno: Gdyby W.Putin byl zydem, to juz napewno nie bronilby chrzescijan w Syrii jesli juz (pomijam sprawe odzyskania przez zydow ziemi obiecanej na ktorej znajduje sie m.in. panstwo syryjskie)

  8. Czy ojciec Putina nie byl w zydowskim NKWD, a dziadek Putina nie byl kucharzem zyda Lenina i zyda Stalina ?
  (jasiek z toronto) Nie mam pojecia czy tak bylo, czy nie, ale w dalszym ciagu osobiscie nic nie mam do zarzucenia W.Putinowi, ktory jednak dba o interesy Rosji i Rosjan.
  Moj ojciec byl kawal s…syna, mial czerwona legitymacja PZPR i czy ja jestem takim samym?

  9. Czy Putin nic nie wiedzial i nie ma nic wspolnego z:
  – zamordowaniem plk Litwinienki,
  (jasiek z toronto) Mial tyle wspolnego, co z zamachem w Smolensku…

  – z zamordowaniem wice-szefa GRU (wywiadu wojskowego) generala J.Iwanowa,
  – z morderstwami ponad 100 dziennikarzy, ktorzy chcieli poznac uklady Putina z zydowskimi oligarchami w Rosji i szczegoly prowokacyjnych zamachow terrorystycznych w Moskwie przygotowanych przez FSB (dawne KGB) ?
  (jasiek z toronto) Gdy syjonisci zydowscy dowiedzieli sie na wlasnej skorze, ze koniec z ich zlodziejstwami , a zwlaszcza paliwowo-energetycznymi, postanowili sie zemscic w sposob krwawy probujac skompromitowac jeszcze wowczas nieugruntowany (nieskrystalizowany) rzad W.Putina i wszelkimi dostepnymi spsobami syjonisci zamierzali powrocic na swoje „zerowiska”. Nie udalo sie i FSB wraz z prokuratura byla zmuszona zrobic z zydowskimi terrorystami porzadek raz na zawsze. (podobnie FSB zrobila porzadek z „gejami i lesbijkami”, z „pozarzadowymi organizacjami ze „stajni” sorosa itd. Itd..,
  Czy w chwili obecnej sa jakies krwawe ekscesy? Nie. Ci co robili „zadymy” uciekli, a ci co nie zdazyli siedza w „pierdlu”. Rosjanie odetchneli z ulga, ze wreszcie konkretny czlowiek robi w Rosji porzadek.

  10. Czy nie toczy sie w Rosji walka pomiedzy KGB-FSB (tajna policja) a GRU (wywiadem wojskowym) o wplywy i pieniadze ?
  (jasiek z toronto) Obie te formacje dosc dobrze sa uposazone w sensie finansowym jak i politycznym, wiec nie widze zadnego zwiazku z pojeciem walki o wplywy, ktore za czasow moczymordy jelcyna byly zwyklym zlodziejstwem mienia narodowego (publicznego).
  Ponadto, w chwili obecnej kazda defraudacja czy zwykle zlodziejstwo srodkow publicznych jest surowo karana od 5 do 25 lat pozbawienia wolnosci co absolutnie nie jest po „drodze” zadnym zlodziejom mniejszego czy wiekszego „kalibru”…

  11. Czy Putin nie zerwal ukladu z Iranem na dostawe rakiet S300 i S400 po poufnych rozmowach z prezydentem USA ?
  (jasiek z toronto) System S 300 i S400 zostaly zainstalowane w Iranie i na domiar tego, zostala podpisana umowa na samoloty bojowe S-35 i samoloty transportowe. W tej kwestii W.Putin w zasadzie nic nie mial do powiedzenia, gdyz Duma (Parlament Rosji) wyrazila zgode na dostawy sprzetu wojskowego do Iranu jak rowniez do Syrii.

  12. Czy Putin nie poparl sankcji wobec Iranu nalozonej przez ONZ pod naciskiem NATO ?
  (jasiek z toronto) Wszystkie umowy z Iranem zostaly wypelnione z jednym opoznieniem: na dostawy (instalacje S-400) wiec o anty-poparciu W.Putina w kwestii sankcji na Iran w zasadzie sa bezpodstawne, co swiadczy o dotrzymaniu wszystkich umow z Iranem. Oczywiscie nic za darmo. Iran wyrazil zobowiazania na dostarczanie ropy po cenie korzystnej dla Rosji i nie tylko…

  13. Czy Putin nie zezwolil na szkolenie oddzialow rosyjskich w bazach NATO ?
  (jasiek z toronto) O ile wiem, Parlament Rosji wyrazil zgode na manewry z NATO na morzu Baltyckim o ile mnie pamiec nie myli.
  Ponadto, Rosjanie (zolnierze) byli rowniez szkoleni w bazach USA w ramach wymiennej wspolpracy w latach 2002-2004. Dzisiaj prawdopodobnie rowniez znajduja sie zolnierze (oficerowie) na terenie USA, a z politycznego punktu widzenia, W.Putin woli wspolpracowac anizeli tworzyc konflikty nawet z wrogami…czego dowodem bylo jego wystapienie na konferencji w ONZ-cie na temat amerykanskiej polityki (a glownie CIA), ktora finansowala i finansuje na wspol z Poludniowa Afryka terrorystow z ISIS. To byl prawdziwy szok dla Obamy i jego administracji (zydowskiej ma sie rozumiec)…

  14. Czy Putin nie zamowil Dronow (szpiegowskich samolotow bezzalogowych) w Izraelu ?
  (jasiek z toronto) A czy i-sra-hell nie zamowil od Rosji samolotow Su30 i Su35? A czy i-sra-hell nie zamowil od USA (na koszt podatnika amerykanskiego) tychze dronow, by „odsprzedac” je Rosji???.. Z grzecznosci pomine zamowione i dostarczone do i-sra-hell’a niemieckie lodzie podwodne typu „Delfin” rowniez na „koszt niemieckiego podatnika”…(tak, za darmo)…
  A wiec kazdy otrzymuje i kazdy placi. Izraelczycy doskonale wiedza o tym, ze w chwili obecnej Rosja i Chiny posiadaja najlepszy sprzet wojskowy na swiecie i zdaja sobie sprawe, ze rosyjski „niedzwiedz” nie „zasypia gruszek w popiele”.
  Nadmienie tylko, ze i-sra-hell niczego nie produkuje, a jedynie jest „posrednikiem”, ktory sowicie kaze sobie placic za „przyslugi”…

  15. Czy Putin nie podpisal tajnej umowy o wspolpracy militarnej z Izraelem ?
  (jasiek z toronto) Gdyby W.Putin podpisal taka wspolprace (bez wiedzy DUMY), nie byloby takiej „nagonki” ze strony zydowskich syjonistow z USA na Rosje, a tymbardziej rozmieszczania baz wojskowych NATO wokol Rosji czy Iranu.
  Wiem, ze doszlo do rozmow W.Putina w i-sra-hell-u, ale nie przyniosly one oczekiwanych rezultatow. (wizyta trwala 2 godziny).

  16. Czy Putin nie wstrzymal procesu ujawniania szczegolow zbrodni katynskiej ?
  (jasiek z toronto) Na konferencji prasowej jasno wyrazil sie, ze zbrodni katynskiej dokonala formacja NKWD, ktora w 80% kontrolowana byla przez zydow w owczesnej ZSRR.
  Natomiast jesli chodzi o przekazanie dokumentacji (kopii) n/t mordu polskich zolnierzy w Katyniu, to majac na uwadze polityczne uwarunkowania w polsko-jezycznym „kneSejmie” to najprawdopodobniej nie mial innego wyjscia jak wstrzymac ten proces zachowujac to jako „zelazny” dokument dla przyszlego (jesli taki bedzie) Rzadu Polskiego zlozonego z Polakow.
  Podobna sytuacja ma sie z zamachem w Smolensku, gdzie na 100% Rosja posiada dowody z satelity (rowniez i USA), ze samolot zostal roztrzaskany (wybuch nastapil) jeszcze w powietrzu, co wcale nie oznacza, ze byl to ten „wlasciwy” samolot z pasazerami na pokladzie. Na razie mozemy jedynie spekulowac.

  17. Czy Putin nie ustanowil swieta narodowego Rosji w rocznice wyrzniecia Polakow na Kremlu 4 listopada 1612r ?
  (jasiek z toronto) A czy rowniez mial ustanowic rocznice podbicia Moskwy przez Polakow?
  Czy rowniez mial ustanowic rocznice wyrzniecia ponad 60 milionow Rosjan przez zydowskie NKWD???
  Troche to dziwne pytanie, ktore sprowadza do tego, zeby W.Putin zajmowal sie takimi rocznicami tylko dlatego, ze od chwili objecia wladzy my Polacy „sramy” na Rosje i „obszczywamy” jej mury tylko dlatego, ze zydowskie „szczekaczki” nam robia „wode z mozgu”…
  Naszczuwajac nas na nich.

  18. Czy Putin nie dogadywal sie po cichu z Niemcami w sprawie budowy linii gazowej po dnie Baltyku, ktora stworzyla problemy dla portu morskiego w Swinoujsciu ?
  (jasiek z toronto) Jesli „nasz” polsko-jezyczny „kneSejm” obszczekuje Rosje, a reprezentanci zydo-masoni jada na Majdan i krzycza „chwala ukrainie” pod banderowska kuratela i za zydowskie (oligarchiczne) pieniadze (soros wyasygnowal ok. 5 miliardow dolarow za ten krwawy „cyrk”), to sila rzeczy Rosja musiala „zareagowac” podnoszac cene gazu z 238 dol., na ponad 420 dolarow z 1000m/3.
  To chyba zrozumiale, ze w tej sytuacji tranzyt gazu przez terytorium Polski do Zachodniej Europy musial byc zamrozony. Podobna sytuacja jest dzisiaj z transportem kolowym swiadczona przez polskich kierowcow wiozacych towary z Zachodu na Wschod. Rosja (za szczekanie na nia) wprowadzila „odpowiednie” przepisy (8 pozwolen na wjazd do Rosji) dla polskich kierowcow, a jednoczesnie uruchomila transport morski (promy) z Kalingradu do Niemiec i tym samym dajac do zrozumienia (w sensie politycznym), ze ma nas Rosja „gleboko” w d…pie dogadujac sie z Niemcami nie tylko na temat gazu…
  Generalnie, sami sobie strzelamy w kolana i rowniez dzieki „kneSejmowi”. To nasza jest wina, ze Rosja nie toleruje „obszczymurkow” polsko-jezycznych, ktore sraja Rosji na „wycieraczke” i jeszcze maja pretensje, ze sa poszkodowani. Tylko k…rwa lac w ryje za „niewyparzone” geby kneSejmitow (kneSodomitow)…

  19. Czy Putin nie uzyl szantazu i nie zablokowal eksportu polskich produktow rolnych i miesnych z Polski do Rosji w 2005r ?
  (jasiek z toronto) Embargo na mieso z Polski Rosja nalozyla w roku 2014, a w 2015 na owoce i warzywa. Prosze sobie sprawdzic w sieci interetu.
  A w 2016 zadne mieso (zywnosc pod wszelkimi postaciami) z GMO (gentycznie modyfikowana zywnoscia) nie przekroczy granic Rosji.
  A tak miedzy nami: „Gdybysmy – poprzez „nasich” polytyklakierow nie szczekali na Rosje, to bylaby doskonala okazja wyrwac sie spod zydowskiego „jarzma’ i robic normalne interesy z Rosja (oczywiscie za obopulna korzyscia na zasadach partnerskich).
  Nawet ostatnio minister kultury przyjechal z nieoficjalna wizyta i k…rwa WYCIAGAL swoja reke w nasza strone. A my? Jak banda idiotow (kretynow do potegi entej) nasralismy na jego wyciagnieta reka (na zgode) i na dodatek splunelismy mu w twarz.
  To sie k…rwa w pale nie miesci. Wypadaloby zrownac z ziemia ten p…lony „kneSejm”, gagatkow „porozwieszac” na latarniach…

  20. Czy Putin mowil prawde o inwazji Sowietow na Polske 17 wrzesnia 1939r podczas jego pobytu w Polsce w 70 rocznice wybuchu II wojny swiatowej ?
  (jasiek z toronto) Putin i Parlament F.R. Nie reprezentuje ZSRR i zydowskich zbrodni w ktorych rowniez i Rosjanie stracili zycie (ponad 60 milionow, a na wojnie ponad 20).
  W.Putin (powtarzam po raz enty) REPREZENTUJE interesy Rosji i Rosjan. Nic wiecej. Po wszelkie odszkodowania, mialczenia, uzalania, lamentowania MUSIMY SIE UDAC DO ZYDOW i od nich zadac zadoscuczynienia. Czy to tak trudno zrozumiec?

  21. Dlaczego Putin nie chce uznac zbrodni katynskiej za zbrodnie wojenna, pomimo, ze to jest faktem ?
  (jasiek z toronto) Z prostej przyczny: Rosjanie tego nie dokonali, a zydowskie NKWD, ktore kontrolowalo i zarzadzalo takimi „sprawami” i to zydzi sa za Katyn odpowiedzialni, a nie Rosjanie.
  Wiec odszkodowania i uznanie zbrodni katynskiej daje W.Putin do zrozumienia, ze Rosja to naprawde zly adres.

  22. Dlaczego D.Kosiur krytykuje wylacznie USA, a nie krytykuje Rosji, komunizmu i ZSRR, ktore wyrzadzily wiecej szkody Polsce niz USA ?
  (jasiek z toronto) Obawiam sie, ze p. Dariusz ma w zupelnosci racje. Wszystkie wojny, rewolucje, kolorowe czy inne byly finansowane i „rezyserowane” wlasnie w USA przez syjonistow zydowskich, a finansowane przez zydowskich lichwiarzy. Czasy komunizmu byly tylko rezultatem. Krwawym rezultatem zydowskiego syjonizmu. Przypominam, ze „rewolucjonisci” wyjechali z USA a przyplyneli z Kanady (Halifaxu) i to oni z 5 milionami dolarow rozpoczeli w Rosji carskiej rewolucje. Ponadto, prosze wskazac mi jakis polityczny czy finansowy skandal za ktorym by nie stali zydzi. Ano wlasnie.

  23. Czy Putin i Duma Rosji nie zezwolili na utworzenie bazy tranzytowej dla NATO w Uljanowsku ?
  (jasiek z toronto) Rosjanie wyrazili zgode na „stacje beznzynowa” dla tranzytujacych NATO-wskich samolotow w kierunku Afganistanu z odpowiednia cena paliwa wraz z parkingiem z suto oplacanymi „strozami nocnymi”…
  Kazdy lot NATO-wskich transporterow byl monitorowany przez rosyjskie satelity.
  Pytanie wlasciwiej powinno byc postawione: Dlaczego? Jest to wyciagniecie reki Rosji do zgody z USA dajac do zrozumienia (mimo, ze Rosja jest otoczona NATO-wskimi bazami) ze nie szuka wojny. Rosja ma dosc wojen. (z politycznego punktu widzenia)…

  Uff…duzo tego…
  ===========
  jasiek z toronto

  Polubienie

 7. Polak stary

  Na pocieszenie wszystkim POLKOM i POLAKOM tylko jedno zdanie :
  PSY i SLUDZY ZACZELI SIE ZAGRYZAC ,na wszystkich frontach INFORMACJI i DEZINFORMACJI !

  Polubienie

 8. Polak stary

  RODACY POLKI i POLACY – BADZCIE SOBA .
  To prosba.
  Przeciez widzicie kto wrog a kto nasz przyjaciel – sami sie odkrywaja i demaskuja.
  Nastaja czasy odkrytych twarzy.

  DZIEKUJE za zaistnienie na tym portalu,POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH PATRIOTOW POLSKICH w OJCZYZNIE i na obczyznie !
  Obczyznie malymi literami , bowiem sam na niej przebywajac 26 lat widze kto jest kim.
  Mniej rozpoznaje ludzi zyjacych obecnie w Polsce ,tyle obcych twarzy sie w niej pojawilo , a to bardzo niebezpieczne gdy nie zna sie ludzi nawet w sasiedztwie.
  JESZCZE RAZ POZDRAWIAM RODAKOW SLOWIAN !!!

  Polubienie

 9. partyzant

  Warto przypomnieć że Panu Wrzodakowi na trollni neon, ten tekst pejsy bezczelnie skasowały, wrzucił więc go po raz drugi ale już bez zaznaczonych fragmentów.

  Polubienie

 10. jeb henryka ptasznika

  Skończ juz kutasie syjonistyczny nadawać i kup sobie żel do higieny intymnej firmy białej jeleń for MEN i umyj brudnego ptaka syjonistycznego przynajmniej raz na tydzień ćwoku kanadyjski .

  Polubienie

 11. jeb henryka ptasznika

  Toronciarzu ja czytałem na pewnym forum , że twoja mama to rusałka a tata wodnik z czeskiego filmu Arabela .
  Druga wersja ,że podobno jesteś nieprawym synem Rumburaka i Arabeli z tego super czeskiego filmu dla dzieci.
  Ale sensacja !!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 12. Pingback: Wspomnienie Żydówki E. Juńczyk-Ziomeckiej o L.Kaczyńskim. – List L.Kaczyńskiego do żydowskiej loży B`nai B`rith | forumemjot dla Polski

 13. Pingback: Lech i Jarosław Kalkstein vel Kaczyński i syjonistyczna partia PIS | hubalblog

 14. Pingback: Wspomnienie Żydówki E. Juńczyk-Ziomeckiej o L. Kaczyńskim. – List L.Kaczyńskiego do żydowskiej loży B’nai B’rith | forumemjot dla Polski

 15. Pingback: Protokoły Mędrców Syjonu | Justice4Poland.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.