Atak na Syrię. Żydowskie, syjonistyczne władze IIIRP wypowiadają wojnę Syrii.

wrzodak

Wysłanie polskich żołnierzy do Syrii, to nic innego jak wypowiedzenie wojny Syrii przez Polskę. To złamanie Konstytucji RP !!!

 

 

Prezydent A. Duda i MON A. Macierewicza złamią konstytucję.

Zapowiedź prezydenta Andrzeja Dudy o użyciu polskich samolotów bojowych F-16 w wojnie przeciwko Syrii jest niezgodna z art. 116 polskiej konstytucji!!! To Sejm wypowiada wojnę, a nie prezydent, i to wyłącznie w przypadku zaatakowania Polski lub naszych sojuszników.

.

Włączenie się Polski w agresję na Syrię i wysłanie polskich żołnierzy po za granicami Polski jest również niezgodne z prawem międzynarodowym. Brak jest rezolucji Organizacji Narodów Zjednoczonych o użyciu międzynarodowych sił zbrojnych ONZ na terytorium Syrii i Iraku. Pomimo zabiegów, żeby taką rezolucję uzyskać, nie udało się Stanom Zjednoczonym w ONZ tego przeforsować ani udowodnić związku pomiędzy jakimkolwiek atakiem na USA bądź ich sojuszników ze strony Państwa Syryjskiego i Irackiego.
Udział polskich wojsk w Syrii może być możliwy, tylko wtedy jeżeli o to poproszą legalne władze Syrii i Iraku. O taką pomoc wojskową Rząd Syrii zwrócił się do władz Rosji, dlatego Rosjanie wspomagają wojska syryjskie w walce przeciw Turcji oraz Saudyjczykom, zwanym jako ,,państwo islamskie”.

.
Rządy Syrii i Iraku nie zwróciły się o taką pomoc do władz Polski, a więc Polska wysyłając polskich żołnierzy w obszar terytorialny Syrii i Iraku, wypowiada wojnę Państwu Syryjskiemu i Irackiemu, ponieważ napada zbrojnie na inne Państwa bezprawnie, które nie naruszyły w żaden sposób granic Polski ani jej terytorium, jak również żadnemu z państw sojuszu NATO.
Polska nadal uznaje Syrię za państwo i utrzymuje z nim stosunki dyplomatyczne. Prowadzenie działań zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej przeciwko państwu Syryjskiemu, jest niczym innym jak wojną. Wynika z tego, że Polska w momencie, gdy polscy żołnierze wejdą (wlecą) do Syrii i Iraku w jakiejkolwiek formie, znajduje się w stanie wojny z państwem Syrii i Republiką Iraku, której Sejm Rzeczypospolitej Polskiej nie wypowiedział.

.
Przypomnę panu prezydentowi i przedstawicielom pana prezydenta oraz MON, że jest konwencja z 1933 r. Ona obowiązuje do dzisiaj, została potwierdzona w 1974 r. i jest nadal aktualna, a w art. II i III zawiera definicję wojny, która mówi: ˝Wobec tego, w danym zatargu międzynarodowym i z zastrzeżeniem umów obowiązujących w stosunkach pomiędzy stronami w sporze będącymi, będzie uznane za napastnika to państwo, które pierwsze popełni jeden z następujących czynów: wypowiedzenie wojny innemu państwu; najazd przy pomocy swych sił zbrojnych na terytorium innego państwa, nawet bez wypowiedzenia wojny; zaatakowanie przy pomocy swych sił lądowych, morskich lub powietrznych terytorium, okrętów lub samolotów innego państwa, nawet bez wypowiedzenia wojny; blokada morska wybrzeża lub portów innego państwa; poparcie użyczone bandom zbrojnym, które, zorganizowawszy się na jego terytorium, dokonają najazdu na terytorium innego państwa, jak również odmowa, pomimo żądania państwa najechanego, poczynienia na swym własnym terytorium wszystkich będących w jego mocy zarządzeń w celu pozbawienia powyższych band wszelkiej pomocy lub opieki˝.

.
A w art. III jest powiedziane: ˝żadne względy natury politycznej, wojskowej, gospodarczej lub innej nie mogą służyć do uniewinnienia lub usprawiedliwienia napaści przewidzianej w artykule II˝. Czyli zgodnie z art. 116 konstytucji, w związku z brakiem decyzji Sejmu będziemy w stanie wojny na podstawie decyzji, którą podejmie Prezydent, którą ma zatwierdzić Rząd Polski. Zatem ci, którzy rozstrzygną o wysłaniu polskiego wojska do Syrii i Iraku, złamią konstytucję, wobec tego taka decyzja powinna w przyszłości pociągnąć za sobą podanie pana prezydenta do Trybunału Stanu.
Pokoju nie osiągnie się przemocą i bronią, każda wojna jest porażką ludzkości. Tzw. neo-konserwatyści amerykańscy i ich poplecznicy chcą doprowadzić do zderzenia cywilizacji łacińskiej z islamem, do fizycznego zderzenia cywilizacji religijnych, a czyni się to z obozu globalistów nie mających nic wspólnego ani z chrześcijaństwem, ani z cywilizacją łacińską. To Izrael i Turcja oraz Stany Zjednoczone mają interes w Syrii i Iraku, Jemenie, Libii. Każdy przecież wie, że chodzi o ropę i wojnę między Palestyną a Izraelem, w którą jest zaangażowana Ameryka po stronie Izraela.

.
Kolejny prezydent wpycha Polskę w bratobójczą, nie naszą wojnę. Barwy polityczne prezydentów w Polsce się zmieniają, ale realizacja polityki USA i Izraela jest nadal realizowana i nie ważne czy to Pan Kwaśniewski czy Pan Duda. Jeszcze kwiaty nie uschły na grobach polskich żołnierzy zabitych na wojnie w Iraku i Afganistanie, a nowy prezydent chce swoimi nie odpowiedzialnym decyzjami kolejnych ofiar polskich żołnierzy. Napaść zbrojny Polski na Irak i Afganistan, był działaniem przestępczym byłych rządzących Polską wywodzących się z komunistycznej lewicy, obecne, nowe władze Polski też postępują podobnie, biorąc udział w wojnie przeciwko legalnym władzom Syrii, tym bardziej, że rządowe wojska syryjskie odnoszą sukcesy w walkach z dzihadystami islamskimi na terytorium Syrii, które są wspomagane przez Turcję i Saudyjczyków.

.
Słuchając pana prezydenta Polski i jego pomocnika szefa BBN Pawła Solocha, którzy argumentowali, że udział polskich żołnierzy w wojnie przeciw PI, jest po to, aby NATO i USA zainstalowali w Polsce stałe bazy wojskowe obcych Państw. Takie postępowanie jest wyjątkowe wrogie Polsce i Polakom. Jest wyjątkowo naiwne oraz małostkowe i pokazuje, że obecna klasa polityczna zarządzająca Polską nie dorosła do swoich funkcji w Polsce. Swoją decyzją Prezydent igra życiem polskich żołnierzy, życiem polskiego narodu a w ,,nagrodę” będą okupacyjne obce wojska na stałe na terytorium Polski. To przecież głupota na nie spotykaną skalę.

.
Prezydent, który domaga się obcych wojsk na swoim terytorium jest marionetkowym prezydentem i sam nie wierzy w istnienie takiego państwa jak Polska, czego dobitnym przykładem jest wasalska polityka obecnego prezydenta i rządu w stosunku do USA. Przypomnę, że pierwszym rządem, który domagał się obcych baz wojskowych na terytorium Polski był Rząd L. Millera. Żadne Państwo nie jest niepodległe, jeżeli na jego terytorium są rozmieszczone obce wojska. Nasza Niepodległość to współpraca z każdym na takich samych warunkach, szczególnie należy żyć w zgodzie i prawdzie z swoimi sąsiadami. Należy przypomnieć panu prezydentowi, że od realizowania interesów amerykańskich, izraelskich oraz ukraińskich w Polsce są ambasady tych Państw w Polsce. Prezydent Polski i Rząd Polski jest od służenia Polakom, a nie narażania ich na wielkie niebezpieczeństwa oraz straty moralne i ekonomiczne.

.
Zygmunt Wrzodak
Poseł na Sejm IV i V kadencji – czł. Sejmowej komisji obrony narodowej
15.02.2016 rok

za:http://wrzodakz.neon24.pl/post/129692,atak-na-syrie

 

 

SyriaWPS

37 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

37 responses to “Atak na Syrię. Żydowskie, syjonistyczne władze IIIRP wypowiadają wojnę Syrii.

 1. jeb henryka ptasznika

  Zygmunt Wrzodak to jest jedyny człowiek , którego szanuję spośród tej całej zakłamanej bandy oszustów , która przejęła władzę po 89 roku . Najbardziej jednak gardzę owsikami gojami , bo akurat pejsatym się nie dziwię takiej destrukcyjnej działalności nie od 26 lat a od K. Wielkiego .
  Dla pana Wrzodaka autorytet to Papież Jan Paweł II , cóz jego prywatna sprawa .
  Kiedyś czytałem jego komentarze na Neon . Teraz już jednak tam nie wchodzę i wykasowałem ta strone z ulubionych .
  Życzę zdrowia panu Wrzodakowi .

  Polubione przez 1 osoba

 2. Pingback: Atak na Syrię | Pekok Antylichwiarz

 3. polak maly

  Sprawa na pozor tylko prywatna. Toz parcie Wojtyly na urzad i jego niewystarczajace predyspozycje moralne na takowy sa jedna z przyczyn
  zydowskich, cynicznie obludnych wojen na panowanie nad swiatem, obecnie wojny w Syrii.
  Pan Wrzodak prawy czlowiek, zbyt prawy, by moc byc efektywnym wsrod
  cynicznych chciwcow – pospolitego gnojstwa, okreslajacego sie klasa polityczna w nastepstwie wyrazonej im z gory laskawosci w pozyskaniu blichru i szmalu w zamian za bezwarunkowy udzial we wszelakich niegodziwosciach.
  Zeby byc klasa, to najpierw trzeba miec klase, czyli silny moral ale rowniez umiejetnosc logicznego wiazania faktow, by oprocz skutkow umiec dojrzec przyczyny.
  Narod, ktory dal sobie wmowic falszywe autorytety, takie jak Pilsudzki czy Wojtyla pozostanie zawsze zagubiony w poszukiwaniu swojego godziwego miejsca wsrod innych narodow.

  Polubione przez 2 ludzi

 4. partyzant

  A miałem tu właśnie link o tym wkleić, ale widzę że u was zawsze najświeższe najciekawsze wieści 🙂

  Pozdrawiam.

  Polubione przez 1 osoba

  • jeb henryka ptasznika

   A Polacy do podcierania dupy starym Niemkom i od czasu do czasu jak która wyposzczona to i do pogrzebania w pipuńkach . Oferty takie są w pośredniakach – opieka na starymi Niemcami ,a tutaj Żydzi już są zreszta dojedzie potem z Izraela ich następna wielka grupa , na potegę daje się im obywatelstwo . Zaczną sobie tu płodzić dzieci z Ukrainkami i beędzie super , a Polacy won !!!!!!!!!!

   Polubienie

 5. partyzant

  Wysłanie polskich F-16 do Syrii jest niepotrzebne, niebezpieczne i nic nam nie da
  15 LUTEGO 2016
  Trudno sobie wyobrazić większy błąd strategiczny, niż jawne włączenie się do wojny domowej w Syrii, zwłaszcza z użyciem komponentu lotniczego, nawet jeżeli miałaby to być tylko misja zwiadowcza.

  Po pierwsze tego typu misje mogą przeprowadzać samoloty bezzałogowe. Wysyłanie samolotów na misje zwiadowcze ma sens tylko pod warunkiem, że uczestniczą również w akcjach bezpośredniego wsparcia, – czyli bombardowań. Samo latanie, żeby oglądać ziemię z nieba – nie ma żadnego sensu, zwłaszcza że byłaby to misja niezgodna z prawem międzynarodowym, albowiem rząd Syrii nie wyraża zgody na działania jakichkolwiek wojsk na swoim terytorium, poza wojskami Federacji Rosyjskiej…..
  Dalej–> https://obserwatorpolityczny.pl/?p=38735

  Polubione przez 1 osoba

  • jeb henryka ptasznika

   Partyzancie kochany czego ty się spodziewałeś po pejsach typu Singer? . Przestańmy się dziwić idiotyzmom !!!!!!!!!!

   Polubione przez 1 osoba

   • jeb henryka ptasznika

    Kwestia jest tylko taka czy oni kiedykolwiek poniosą karę za swą głupiznę i czy ci durni goje będą im na każde wariactwo pozwalać i jak jeszcze długo?

    Polubione przez 1 osoba

 6. partyzant


  https://www.facebook.com/partia.zmiana

  Zapraszamy do obejrzenia filmu z akcji pt.: „Deamerykanizacja przestrzeni publicznej” przeprowadzonej z okazji… Dnia Prezydenta USA. Wewnątrz znajduje się dokumentacja akcji „nieznanych sprawców” na warszawskich ulicach oraz relacja z pikiety pod pomnikiem Ronalda Reagana, która zaczęła się przedstawieniem „Stosunki Europa-USA” Emotikon wink Do obejrzenia w lepszej jakości pod adresem:

  -> https://www.youtube.com/watch?v=y-lpncQZwNc

  na kanale TV ZMIANA, który polecamy subskrybować.
  Za obecność podczas finału akcji dziękujemy wszystkim członkom i sympatykom oraz gościom m.in. z Obozu Wielkiej Polski, Narodowej Wolnej Polski i innym niezrzeszonym uczestnikom. To ważne by szukać tego co wspólne, bez względu na różnice

  Polubione przez 2 ludzi

 7. zydozerca

  Konflikt saudyjsko-irański oraz sojusz ROSJA-CHINY-IRAN-SYRIA-Hezbollah
  powodem gigantycznych ćwiczeń wojskowych „PÓŁNOCNY GROM” w Arabii Saudyjskiej i demonstracją siły koalicji państw arabskich na czele z Turcją,zajmującą w NATO 2 miejsce w dziedzinie uzbrojenia-wasalami Izraela

  02.01.2016 | Arabia Saudyjska: 47 egzekucji w jeden dzień.
  03.01.2016 | Teheran: atak rozwścieczonego tłumu na ambasadę…
  Iran: nie zapomnimy egzekucji al-Nimra -przywódcy duchowego
  24.01.2016
  Szybko tworzony trójstronny sojusz Rosja-Iran-Chiny, w oparciu o podobne interesy handlowe, sygnalizuje pojawienie się nowego globalnego paradygmatu, w którym partnerzy mają takie same prawa. Jak twierdzi telewizji Press TV, taka współpraca pozytywnie wpłynie na gospodarkę tych państw.

  Sytuacja polityczna na świecie zmienia się w sposób zasadniczy dzięki ścisłej współpracy między Rosją, Chinami i Iranem – powiedziała Press TV Carol Gould, dziennikarka zajmująca się niezależnymi śledztwami.
  Jej zdaniem, jak i innych ekspertów, zbliżenie tych krajów może znamionować początek nowego globalnego paradygmatu w warunkach prawdopodobnego kryzysu na Zachodzie.

  — To, co się stało w ten weekend z podpisaniem 17 umów handlowych (między Iranem a Chinami – przyp. red.) na łączną kwotę 600 mld dolarów, jest bardzo ważne. Ma to większe znaczenie, niż wcześniej sądzono…

  Spór Arabii Saudyjskiej i Iranu w ostatnich dniach zwiększa ryzyko wybuchu wojny pomiędzy tymi bliskowschodnimi mocarstwami.
  Arabia Saudyjska i Iran rywalizują od ponad trzech dekad, gdy w tym drugim kraju dokonała się rewolucja islamska i nastała teokracja. Oba państwa uznają się za patronów wrogich sobie odłamów islamu, sunnizmu i szyizmu. Zwykła geopolityczna rywalizacja dwóch najsilniejszych państw regionu o wpływy jest więc w tym wypadku podsycana religią. Ze względu na wzajemną wrogość oba państwa od lat czynią znaczne wysiłki na rzecz wzmocnienia swoich sił zbrojnych
  Najprostsze porównanie potencjału w oparciu o liczbę ludzi pod bronią sugeruje znaczącą przewagę Iranu. Jest to kraj niemal trzy razy ludniejszy (77,5 mln wobec 28,8 mln) i jego siły zbrojne liczą około pół miliona osób. Saudyjskie są natomiast o połowę mniejsze. Królestwo ma pod bronią około 230 tys. ludzi. Ponadto w wypadku wojny Iran mógłby zmobilizować znacznie większe siły niż Arabia Saudyjska. Podczas wojny z Irakiem w latach 80. Irańczycy mieli pod bronią niemal 3 mln ludzi, choć w większości jedynie symbolicznie uzbrojonych. Odwrotnie wypada natomiast porównanie pod względem środków wydawanych na obronność. Tutaj opływająca w petrodolary Arabia Saudyjska ma ogromną przewagę. Roczne saudyjskie wydatki na obronę są szacowane na około 80 mld dolarów, co według części wyliczeń stawia ją nawet ponad Rosją w światowych rankingach. Tak wielkie sumy przeznaczane na obronność są dużym obciążeniem dla państwa, bowiem stanowią około 25 proc. budżetu i 10 proc. całego PKB. Iran jest natomiast znacznie bliższy światowej „normalności”. Na swoje wojsko wydaje około 10 mld dolarów (wynik porównywalny z Polską), co stanowi nieco ponad 2,5 proc. PKB.
  Odcięte od światowego przemysłu zbrojeniowego irańskie wojsko musi polegać na tym, co dostarczą mu lokalne firmy, oraz tym, co uda się po kryjomu kupić z Chin, Korei Północnej czy Rosji. Z wielkim pietyzmem jest też remontowany i utrzymywany w służbie sprzęt zakupiony jeszcze przed rewolucją w 1979 r. W efekcie irańskie wojsko dysponuje bardzo oryginalną mieszanką starego sprzętu produkcji amerykańskiej, nowszych konstrukcji chińskich, północnokoreańskich oraz rosyjskich, wzbogaconych o liczne nielegalne kopie i modyfikacje.

  Arabia Saudyjska jest od lat najważniejszym klientem zachodniego przemysłu zbrojeniowego. Rijad wydaje na zakupy nowoczesnego uzbrojenia bajońskie sumy, od lat znajdując się na pierwszej pozycji największych importerów broni. Amerykańskich myśliwców F-15E, których nie kupił prawie nikt ze względu na cenę, Saudowie kupili od razu 84 z uzbrojeniem za łącznie 30 mld dolarów. Zawarciu gigantycznego kontraktu w 2010 r. nie przeszkadzało to, że już trwały dostawy równie nowoczesnych i drogich Eurofighterów w liczbie 72 sztuk. W efekcie wielkich zakupów zagranicznych saudyjskie wojsko jest najnowocześniejszym i najsilniej uzbrojonym w regionie, nie licząc Izraela. Problem w tym, że Saudowie niemal całkowicie ignorują rozwój własnego przemysłu zbrojeniowego, który jest szczątkowy. W wypadku wojny nie będzie on w stanie w istotny sposób wesprzeć swojego wojska i konieczne byłoby wtedy poleganie na awaryjnych zakupach za granicą. Istnieją jednak poważne wątpliwości, czy w realnych warunkach bojowych saudyjskie wojsko byłoby w stanie odpowiednio wykorzystać cały ten nowoczesny sprzęt. Zachodnie uzbrojenie wymaga do poprawnej obsługi dobrze wyszkolonych specjalistów, bez których cała skomplikowana maszyneria dająca przewagę nad przeciwnikiem staje się bezużyteczna. Panuje przy tym dość powszechne przekonanie, że z wielu powodów, głównie uwarunkowań kulturowych i politycznych, poziom wyszkolenia saudyjskich żołnierzy jest niewystarczający.
  Saudyjskie wojsko ponosi przy tym często upokarzające porażki podczas regularnych walk obnażających słabe wyszkolenie i morale. Karty atutowe Źródło: US Gov

  Saudyjskie wojsko wzięło udział w operacji Pustynna Burza, ale świadomi jego słabego wyszkolenia i morale Amerykanie trzymali je głównie na tyłach Wynik ewentualnego starcia Irańczyków i Saudyjczyków byłby więc trudny do przewidzenia. Żadna ze stron nie ma wyraźnej przewagi nad przeciwnikiem. Na pewno wojna między nimi charakteryzowałaby się masowym użyciem broni rakietowej i lotnictwa. Irańczycy inwestują w rozwój tej pierwszej znaczne pieniądze i mają duży arsenał rakiet balistycznych krótkiego oraz średniego zasięgu. Na Zachodzie patrzy się na nie głównie jako na zagrożenie dla Izraela oraz Europy, ale faktycznie nadają się one najlepiej do bombardowania Saudów. Ci odpowiadali by natomiast masowym użyciem swojego znacznie lepszego lotnictwa, które najpewniej łatwo pokonałoby irańskie. Dużą niewiadomą w ewentualnym starciu byłaby broń masowego rażenia. Arabia Saudyjska posiada chińskie rakiety średniego zasięgu, teoretycznie zdolne przenosić głowice jądrowe. Według nieoficjalnych informacji i przecieków Saudowie mogą je uzyskać z Pakistanu, a latem 2015 r. padały wręcz sugestie, że wobec porozumienia mocarstw z Iranem w sprawie jego programu atomowego już o nie poprosili. Arabia Saudyjska miała uzyskać dostęp do pakistańskich głowic w zamian za obfitą pomoc finansową przy ich opracowywaniu w latach 80. oraz 90. Wydaje się natomiast bardzo wątpliwe, aby Iran zdołał w zupełnej tajemnicy zbudować swoją własną broń jądrową. W wypadku ewentualnego starcia Saudowie w teorii mogliby mieć więc ostateczną kartę przetargową na wypadek porażki swoich sił konwencjonalnych.
  Arabia Saudyjska 330 nowoczesnych samolotów 840 samolotów i śmigłowców ogólnie 55 okrętów ok. 8 tysięcy wozów opancerzonych
  Iran 70 względnie nowoczesnych samolotów 600 samolotów i śmigłowców ogólnie, większość przestarzała ok. 400 okrętów, przy czym większość bardzo małych i z symbolicznym uzbrojeniem ok. 4 tysięcy wozów opancerzonych Potencjał obu państw w podstawowych kategori (http://www.tvn24.pl)

  Polubione przez 1 osoba

 8. partyzant

  Polski Grom trenuje przed atakiem na Syrię
  Opublikowany 04.09.2013

  Mimo iż Polskie MSZ zaprzeczyło udziału Polskich sił w ataku na Syrię, do sieci przenikł film na którym możemy zobaczyć Elitarny odział składający się z samych weteranów wojennych, testujących nowoczesny pocisk Ziemia-Sterta Gałęzi. Przypuszcza się że Polskie siły wyzwolą Syrię i zaprowadzą demokracje przed przegłosowaniem ataku przez Amerykański Senat.

  Polubienie

  • Jeb... henryka ptasznika

   Jak tym pajacom służącym pejsom anglosaskim SPECNAZ dupę wyrucha to przestaną pajacować pajace ,a zresztą co te sieroty by znaczyły bez USA . Formacja utworzona przez pejsatych gdy ci doszli do władzy – cały grom.

   Polubienie

   • Jeb... henryka ptasznika

    Nie wiem może się myle , ale bodajże ich szefem byl kiedyś Polko co to dostał generała od Kalksteina i zaczął gdy ten był preziem pajacować w żydowskich gównianych programach TV i pajacuje dalej bu bu ha ha ha .

    Polubienie

  • Antyfan

   Ten polski grom to patologia. Wystarczy posłuchać języka.To hańba dla Polski. Syria nic złego Polsce nie uczyniła, przeciwnie, przyjmowała Polaków podczas II wojny światowej. Jeszcze raz „grom” – ty ohydo!

   Polubienie

 9. Pingback: Desperacja Zachodu w Syrii ciągnie nas w kierunku wojny światowej. | PrzemexBlog

 10. partyzant

  Rosjanie zbombardują Saudów i Turków jeśli wkroczą do Syrii

  Były szef Federalnej Służby Bezpieczeństwa Nikołaj Kowaliow odniósł się do ponawianych przez władze Arabii Saudyjskiej i Turcji deklaracji o gotowości do lądowego ataku na Syrię.

  „Tureccy i saudyjscy oficjele dobrze wiedzą, że w przypadku rozmieszczenia ich sił na terytorium Syrii, rosyjskie lotnictwo najpewniej je zbombarduje” – powiedział były szef FSB a obecnie deputowany Dumy Państwowej.

  Uznał, że dokonując inwazji Saudyjczycy i Turcy postawią się w jednym szeregu z „terrorystami”. Jak twierdził, że Rosja będzie działaś w Syrii zgodnie z dyspozycjami jej władz, też zaś uważają Saudyjczyków i Turków za sponsorów i protektorów antyrządowych ugrupowań zbrojnych operujących na terytorium tego kraju.

  Syryjski minister spraw zagranicznych Walid Mualim podkreślał, że takie ruchy zostaną uznane za agresję, a agresorzy wrócą do domu w trumnach.
  -> http://bit.ly/1WpUy4U

  Polubione przez 1 osoba

  • „Tureccy i saudyjscy oficjele dobrze wiedzą, że w przypadku rozmieszczenia ich sił na terytorium Syrii, rosyjskie lotnictwo najpewniej je zbombarduje” – to miód na moje serce.

   Informację, którą Pan zamieścił warto zapamiętać i wykorzystać przeciw kreaturom twierdzącym, że Rosja współpracuje z USA, a W.Putin z Żydami.

   Polubienie

 11. A czy Polska już nie uczestniczy w interwencji w Syrii? Jeszcze za PO do Izraela poleciały nasze F16, a nie słyszałem, żeby wróciły. Być może już zostały zestrzelone.
  Poniżej jest artykuł sugerujący taką hipotezę.
  innywariant.weebly.com/blog/czy-polska-szykuje-sie-do-interwencji-w-syrii

  Polubienie

 12. Krzysztof Proch

  Polska powinna zbroić się i bronić przed następnym najazdem islamistów. Wysyłanie Polaków do Syrii to popieranie imperialistycznej antypolskiej polityki Stanów Zjednoczonych.

  Polubienie

  • Antyfan

   Polska ma uważać , na islamistów? Haha! Na razie to niech uważa na Izraelitów, bo to oni walą do Polski drzwiami oknami. Klechy martwią się o swoja władze absolutną w Polsce i o swoje posiadłości.

   Polubienie

 13. Chutor

  Wydarzenia prawdziwe i prawdziwsze

  „dlatego Rosjanie wspomagają wojska syryjskie w
  walce przeciw Turcji”…

  Starozytnym Grekom przypisuje sie wielkosc bo
  byli pierwszymi, ktorzy zadawali istotne pytania.

  Nawet nie udajac Greka, mozna by sie zapytac skad
  w Rosjanach a nie np Chinczykach bierze sie taka
  hojnosc by pomagac Syrii lub walczyc z Turcja?
  Czy tzw wojna syryjska jest o to, ktory Syryjczyk
  ma rzadzic Syria? A moze chodzi o to by przeszkodzic
  Turcji o odbudowe Imperium Otomanskiego? A moze
  Izrael potrzebuje przestrzeni dla dalszej ekspansji.
  Jak by sie nie patrzylo na przypuszczalne plany
  wielkich graczy to fakty na ziemi prowadza do wnioskow,
  ze istnieje solidne prawdopodobienstwo, ze Izrael i Turcja
  podziela sie Syria. W najblizszej przyszlosci to Turcja
  bedzie mogla nabyc wieksza czesc Syrii. A po jej oczyszczeniu
  z niewypalow i tym podobnymi niedogodnosciami pojawia sie
  osadnicy izraelscy by sie tam osiedlic. W miedzyczasie
  Rosja i inne kraje, a moze i rzad syryjski, robia
  wszystko by w Syrii nie pozostal kamien na kamieniu
  a jej ludnosc zostala rozrzucona po swiecie.
  I nawet w tym procederze Rosja macza swe palce. Jak inaczej
  wytlumaczyc fakt, ze Arabowie sa przesiedlani do Finlandii
  z pomoca Moskwy tj maja swobodny przejazd przez Rosje?

  Polubienie

 14. paziem

  Chutor, przerażasz mnie swoją delikatnie mówiąc tendencyjnością ( antyrosyjską), a tak dosłownie, to głupotą. Musiał bym zaryzykować krótki wykład, ale wobec maniaków tobie podobnych szkoda mi czasu. A zatem krótko.

  Rosja, jak każdy poważny kraj, nie robi niczego z bezinteresownej miłosci( bo niby dlaczego mielibysmy własnie jedynie od niej tego wymagać) tylko dla włąsnego bezpieczeństwa i dla własnych interesów.

  Nie wdając się w subtelności. Pomysl matołku co by oznaczał brak zdecydowanej reakcji Rosji na bezkarne kontynuowanie amerykańsko-syjonistycznej polityki chaosu na Bliskim Wschodzie, szczególnie wobec Syrii, długoletniego sojusznika Rosji w tym regionie i lokalizacji jedynej bazy wojskowej poza granicami Rosji ( nie wliczając w to niektórych państw po-ZSRRowskich, jak Kazachstan, czy do pewnego stopnia Białoruś, Tadżykistan i Kirgistan) . Oznaczałoby to 1) likwidację sojusznika, czyli Syrii 2) stracenie de facto kontroli nad morzem Sródziemnym, 3) Otworzenia drogi do inwazji anglosasko-syjonistyczno-wahabickiemu na Iran, 4) wzmocnienie Turcji i uczynienie z niej groźnego narzedzia syjonizmu w okrązaniu Rosji od strony morza Czarnego i Kaukazu oraz zradykalizowanie antyrosyjskie ludów tureckich ( Azerów, Uzbeków itd) 5) otwarcie drogi do rabunkowej eksploatacji bogactw Syriii Iraku przez angllasko-syjonistyczne koncerny i osłabienie interesów gospodarczych Rosji w dziedzinie gazu, ropy i rud metali , 6) uzyskanie przetargowej pozycji anglo-syjonistów wobec Chin odcinanych od Bliskiego Wschodu i Pn. Afryki i granie tym przeciw Rosji.

  To tak pokrótce matołku. Jak sam widzisz jest o co sie bić, a nawet zaryzykować lokalny konflikt, aby jednym ruchem załatwić syjonistów , anglosakich trockistów-neokonów i pojeba Erdogana, który nie umiał docenic sojuszu z Rosja i wybrał żyda, a więc powinien teraz odpokutowac nie marząc już o wielkiej Turcji tylko dbając o uratowanie swojej dupy i łbą własnego i jego przestępczej, skorumpowanej rodziny.

  To tak w wielkim skrócie zeby ci się komputer w tetej głowie nie zawiesił.

  Polubienie

  • jeb,henryka ptasznika

   Panie dr daj pan spokój . Przysłagi go tu z wiadomym środowisk i niech sobie pisze na berdyczów . Zacznie odpowiadać i znowu wykreuje się nowa autostrada do nieba z pewną gwiazdą Dawida . Po co to wPS. Pozdrawim i żczę zdrowia . Poruszyłem to na forum . moze panowie opracujcie nowy temat i wdówce Kiszczakowej i IPN bo robia się niezłe pejsate jaja .

   Polubienie

 15. Polak stary

  Jezeli juz dojdzie na Bliskim Wschodzie do DUZEJ WOJNY to spelzna na niczym PLANY WIELKIEGO IZRAELA !
  Wiec teraz logika wskazuje KTO z KIM i GDZIE ma WALCZYC .
  Silac sie na wysuniecie wnioskow nalezy wziasc pod uwage nie tylko sily i srodki pol bitewnych ale rowniez wszelkie fortele bojowe.
  To,ze SEMICI maja kiepskich generalow to madrzy ludzie wiedza ,zreszta wszyscy zachodni generalowie to……….. z odsylaka do filmu „Gdzie jest general”.
  Generalowie rosyjscy ze starej moskiewskiej szkoly przeszli inne szkolenia niz zachodnia pstrokacizna, sa ludzmi potrafiacymi znosic wszelkie trudy zyciowe i bojowe dadza sobie rade w kazdym dzialaniu.
  Syria jest dla nich poligonem doswiadczalnym ludzi i sprzetu jaki tam moze byc uzyty.
  Niech wszyscy podszyci semityzmem zdadza sobie z tego sprawe,ze najwazniejszy jest DUCH BOJOWY ZOLNIERZA !
  Rosyjscy zolnierze maja go we krwi .
  Najemnicy nigdy go miec nie beda za najwyzsza kase !

  Polubienie

  • jeb,henryka ptasznika

   Jankesi mają ducha bojowego jak przejeżdzają przez Polskę z ćwiczeń w krajach bałtyckich . Parę polskich babek dostanie orgazmu na widok amerykańca w mundurze . Wieczorem bzykną sobie w burdelu czytaj pensjonat i w dalsza droge hej ha ha !!!!!!!

   Polubienie

   • jeb,henryka ptasznika

    Zresztą wietnamskie krety udowdoniły ,że ta armia to kiła i mogiła . Krety z Wietnamu pieknie im dupy wyru….

    Polubienie

 16. polak maly

  Wszechwiedzacy powinen sobie epitety darowac, bowiem to nie poziom aspiranta do wykladow. Tak duze parcie na te wyklady, ze bez wyzwisk odpowiedniej podbudowy brak?
  Proponuje korespondencje z innym obeznanym, niejakim Golaczewskim,
  z zalozonej poprzez niego samego Prawdziwie Polskiej oraz Wylacznie Prawdziwej Akademii Nauk w Zakopanem. Wtedy tamten obeznany pozyska wreszcie jeszcze jednego korespondenta, bo narazie ma tylko jakiegos Shamira.
  Putin zyda nie tyka (patrz Miedwiediew Coporation), zyje z nim w symbiozie odkad schede po Jelcynie dostal, goni zyda, ktory te symbioze zakloca (patrz Chodorkowski, Bierezowski + Co).
  Oczywiscie, ze w Syrii Rosja walczy o wplywy. Tylko czyje? Rosjanina-ludu czy przede wszystkim zydowskich oligarchow z Rosji? Toz im wiecej ropy
  i gazu bedzie sprzedawanych z Bliskiego Wschodu, tym mniej zarobi zyd
  z Rosji i zyjaca z nim w symbiozie putinowska grupa.
  Tam jest jednoznaczny konflikt interesow a ignorancja spostrzezenia Chutora, po dokonanym poprzez Izrael wygnaniu Palestynczykow z ziemi
  o niczym innym, tylko o slepocie w obserwacji wieloletnich zdarzen swiadczy.
  A ze Putin ma awersje do socjalizmu, bo wraz z nim zlodziejski lup musialby narodowi rosyjskiemu zostac oddany, to obecny koflikt zakonczy sie, gdy
  Gazprom i inne spolki z Rosji od gazu i ropy wspoludzial w rozkradzeniu syryjskich bogactw pozyskaja i umowia sie z niby-konkurencja odnosnie wielkosci eksploatacji zloz rosyjskich i bliskowschodnich.
  Mysle, ze rownolegle z rozszarpaniem Syrii uklad Putin-Miedwiediew dostanie, w nastepstwie „przykladnej” wspolpracy z Izraelem w tym „dziele”, Donbas do zagospodarowania. W ten sposob Putin nie utraci twarzy, przeciwnie stanie sie ruskim „wielkim wodzem i bohaterem” a marzenia Donbaskich o sprawiedliwosci w slowianskiej (socjalistycznej) wspolnocie
  szlag trafi.
  C`est la vie.

  Polubienie

 17. Pingback: Obronność Polski | hubalblog

 18. Pingback: Rezydent Polin. Andrzej Juda | hubalblog

 19. Pingback: Rezydent Polin. Andrzej Juda – JESTEM POLAKIEM ALE OBOWIĄZKI MAM ŻYDOWSKIE | forumemjot dla Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.