Po której stronie stoi Kościół?

andrzej-duda_24106106Czy polski katolik winien zaufać Kościołowi w kwestiach polityki? Czy można ufać, że po upadku żydo-systemu IIIRP Kościół znów nie wskaże na kolejnych syjonistycznych Żydów jako polskich polityków i przywódców?

Po której stronie stoi Kościół?

Pytanie to, a zwłaszcza sformułowanie prawidłowej na nie odpowiedzi staje się coraz bardziej istotne. Oto bowiem z wolna następuje rozkład żydowskiej hydry UE, syjonistyczne USA zaczynają już w sposób widoczny – choć to dopiero początek procesu – tracić pozycję imperialistycznego hegemona. Nas jednak najbardziej winien interesować upadek systemu żydowskiego kapitalizmu i systemu żydo-władzy w Polsce, który z pewnością niebawem nastąpi jako pochodna rozkładu UE i słabnięcia USA.

W związku z faktem, że w Polsce nie istnieją w szerszym społecznym odbiorze autentyczne siły polityczne reprezentujące polskie społeczeństwo, a funkcjonujące partie polityczne realizujące interesy syjonistycznego okupanta utracą jakąkolwiek wiarygodność, rola politycznego drogowskazu przypadnie niejako automatycznie jedynej instytucji posiadającej ugruntowane struktury organizacyjne i szerokie oddziaływanie społeczne, czyli Kościołowi.

10274305_642701815797749_2723391722581501626_n

Czy polski katolik winien zaufać Kościołowi w kwestiach polityki, politycznych wyborów? Czy można ufać, że po upadku żydo-systemu w Polsce Kościół znów nie wskaże lub nie uwiarygodni kolejnych syjonistycznych Żydów jako polskich polityków i przywódców?

 

Że Kościół jest wrogiem nacjonalizmu, czyli polityki narodowej, wiemy choćby z niedawnej deklaracji jego hierarchy – abp S.Gądeckiego:

„(…) nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu.

„Patriotyzm to uczucie, którym kochamy naszych bliskich, ale nie nienawidząc innych. Patriotyzm zdrowy i normalny to taki, w którym człowiek kocha swoją rodzinę, ale przenosi tę miłość szerzej. Nacjonalizm jest przeciwieństwem: kochaniem swoich, przy nienawiści do obcych. Ci ludzie powołują się na słowa „Bóg, honor, ojczyzna”, lżąc te hasła. W nacjonalizmie te słowa zamienione są w bluźnierstwo, bo obcego, z innej nacji, próbuje tratować jako niewolnika. To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem”.*

 

Tak abp S.Gadecki lał miód na serca żydowskiej delegacji podczas polsko-żydowskiego spotkania w siedzibie Konferencji Episkopatu Polski 26.11.2015.

Pan abp S.Gądecki pomylił – świadomie, czy nie, mniejsza o to -, nacjonalizm z szowinizmem. Ale czy ktoś z katolików słyszał w Kościele słowa potępienia syjonizmu, czyli żydowskiego szowinizmu, panoszącego się dzisiaj na całym Zachodzie w formach prawnie zalegalizowanych i zinstytucjonalizowanych?

 

Dla Kościoła nie jest istotne, że cała władza w Polsce przeszła w żydowskie ręce i że ta nowa władza zniszczyła, zlikwidowała polski majątek produkcyjny, że żydowski kapitalizm wyrzucił z Polski 8 milionów młodych Polaków, że obce, głównie żydowskie korporacje i banki okradają i wyzyskują nasz naród, że Polska znalazła się pod syjonistyczną okupacją, że niszczona jest kultura naszego narodu, że żydowskie władze IIIRP czynnie wspierają światowy syjonistyczny terroryzm, itd., itp. – a w żadnej z tych kwestii nie było słychać protestów Kościoła. Przeciwnie, były zachęty do udziału w wyborach, do popierania i oddawania głosów na żydo-systemowe partie, bo tylko takie mogą znaleźć się w parlamencie.

 

Ale Ty, Polako-katoliku, jeśli chcesz być dobrym chrześcijaninem pamiętaj: miłuj swoich nieprzyjaciół (Mt 3,44), miłuj bliźniego swego jak siebie samego (Mt 22, 37).

Być może to z tych chrześcijańskich nakazów wywodzą się unijne prawa wymuszające równość traktowania podmiotów gospodarczych narodowych i zagranicznych? W IIIŻydo-RP praktyka polityczna poszła nawet dalej i system podatkowy gnębi przedsiębiorstwa rodzime, a obce premiuje – czyż nie piękny to przykład stosowania w praktyce biblijnej filozofii.

08.05.2010 KRAKOW , MARSZ DLA JEZUSA KROLA POLSKI WYRUSZYL Z ZAMKU KROLEWSKIEGO NA WAWELU I PRZESZEDL ULICAMI KRAKOWA . MARSZ ZORGANIZOWANY PRZEZ STRONNICTWO POLSKA RACJA STANU . FOT . MICHAL LEPECKI / AGENCJA GAZETA

„Miłuj swoich nieprzyjaciół” nauczał Jezus – cóż za szatańska filozofia za tym się kryje. Żydzi zamordowali Jezusa – tak przynajmniej utrzymywał Kościół do czasu SVII –, a więc czy wypada, żeby wyznawcy nauk Jezusa sprzeciwiali się jego nauczaniu i byli gorsi od samych Żydów, od jego zabójców?

 

 

Polski katolik nie posiada politycznej, historycznej wiedzy, nie analizuje docierających do niego informacji. Polski katolik z zasady ufa Kościołowi i jego hierarchom i za ich nawoływaniami i wskazaniami chętnie zawierza losy Ojczyzny Opatrzności – i oto wykonał wielki akt patriotyczny: odmówił „zdrowaśki” na poczet tegoż zawierzenia, a więc będzie dobrze, bo wszystko w rękach Boga.

 

W 2010r. WPS zrealizowało filmowy reportaż „Polacy na Białorusi”. Pokazaliśmy jak przestępczy, syjonistyczny element rządzący w Polsce realizując politykę USA i UE finansuje agenturalny ZPB niejakiej A. Borys, jak próbuje – na szczęście bez efektów – wykorzystać polską mniejszość jako V kolumnę do obalenia białoruskich władz.

Wysłaliśmy nasz reportaż do TV-trwam z propozycją nieodpłatnego wyemitowania – nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi od tej katolickiej, dbającej o kontakty z Polonią i ponad wszystko miłującej prawdę – bo, jak głosi sam tate dyrektor telewizji: tylko prawda nas wyzwoli.

 

A tak widzi sytuację Polaków na Białorusi redaktor katolickiego tygodnika „Niedziela”, wielokadencyjny senator PiS, absolwent dwu katolickich uczelni, Cz.Ryszka:

Nie ustają ataki reżimu Łukaszenki na mniejszość polską na Białorusi. 8 lutego br. białoruska milicja i komornicy wkroczyli do Domu Polskiego w Iwieńcu, należącego do Związku Polaków na Białorusi, któremu szefuje Andżelika Borys. Po brutalnym wyrzuceniu z budynku przedstawicieli ZPB milicjanci zablokowali wejścia, a komornicy, choć nie mieli wyroku sądowego, przeprowadzili inwentaryzację i opieczętowali cały obiekt.

 Przeciwko bezprawnemu traktowaniu Polaków przez białoruskie władze zaprotestowało Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”, uważając, że jest to absolutnie łamanie praw polskiej mniejszości narodowej. Także Klub Parlamentarny PiS wystosował apel do premiera Donalda Tuska oraz ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego o podjęcie natychmiastowych działań w obronie polskiej mniejszości narodowej na Białorusi.

Przejęcie Domu Polskiego w Iwieńcu jest dokładną powtórką grodzieńskich wydarzeń z 2005 r., kiedy to po wyborze Andżeliki Borys na prezesa ZPB milicja zajęła główną siedzibę Związku w Grodnie i umieściła w niej byłego, lojalnego wobec Mińska, prezesa Tadeusza Kruczkowskiego. Wydarzenia w 2005 r. doprowadziły do wojny dyplomatycznej między Polską a Białorusią. Warszawa m.in. odwołała z Mińska ambasadora.

 

Za: http://www.niedziela.pl/artykul/91075/nd/Wrogie-dzialania-wobec-Polakow-na

 

Tak widzi sprawy Polaków nie tylko katolicki redaktor i katolicki tygodnik wydawany przez Kurię Metropolitalną w Częstochowie , czyli oficjalny organ Kościoła w Polsce, ale co za tym idzie i sam Kościół.

 

A zatem, czy Kościół w Polsce identyfikuje się z polskim narodem, z polskim interesem państwowym, czy z ponadnarodowym interesem Międzynarodowego Żyda i światowego syjonizmu?

Czy można ufać Kościołowi, jego hierarchom w kwestiach polityki?

 

Paradoksalnie na tytułowe pytanie, po której stronie stoi Kościół, dobrze odpowiada J.Kaczyński – oczywiście J.Kaczyński nie miał na myśli Kościoła.

 

 

A dlaczego Kościół ma stać tam gdzie ZOMO -? – bo już wtedy ZOMO pilnowało, żeby władza nie wymknęła się żydostwu z rąk – czyż o to samo nie zabiega współczesny Kościół?

 

Dariusz Kosiur

 

* abp S.Gądecki – przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski

 1. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Abp-Stanislaw-Gadecki-nacjonalizm-jest-przeciwienstwem-patriotyzmu,wid,18005999,wiadomosc.html
 2. http://www.fronda.pl/a/chcesz-byc-katolikiem-to-porzuc-antysemityzm,61208.html
 3. https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/12/10/list-pasterski-episkopatu-polski-czy-judeopolonii/

 

**

Reklamy

19 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

19 responses to “Po której stronie stoi Kościół?

 1. kojak

  NIESTETY TO KOSCIOL W SPOSOB PLUGAWY A WRECZ BANDYCKI ZAINSTALOWAL ZYDOWSTWO U WLADZY PRZEKAZUJAC JE ZYDOWSKIM GRUPOM ZLODZIEJI I OSZUSTOW NA TACY ! TO ONI W BANDYCKI SPOSOB FiRMOWALI ROZMOWY OKRAGLEGO STOLU UWIARYGONIAJAC AUTORYTEM KOSCIOLA POLAKOM ZYDOWSKICH HERSZTOW U WLADZY STARANNIE WYELIMINOWALI Z TYCH ROZMOW PRAKTYCZNIE WSZELKICH POLAKOW OD RAZU ODSUWAJAC NA SMIETNIK MECENASA SILE -NOWICKIEGO NA BOCZNY TOR I JESZCZE W SPOSOB ODRAZACY GO ZOHYDZAJAC ! KOSCIOL W BANDYCKI SPOSOB MILCZAL: NIE BRONIC GO ! A BYL ON BLISKO ZWIAZANY Z KOSCIOLEM! GLOWNYM MACHEREM ZE STRONY KOSCIOLA BYL GOTZLAW POSLUGUJACY SIE FALSZYWYM NAZWISKIEM ABP GOCLOWSKI ! ZLODZIEJ OSZUST I ZWYKLY GNOJ I BYDLAK KTORY W SPOSOB ZASADNICZY PRZYCZYNIL SIE MIMO CHOROBY DO PRZEDWCZESNEJ SMIERCI KS PRALATA JANKOWSKIEGO URUCHAMIJAC PRZECWKO NIEMU ISCIE HITLEROWSKA NAGONKE !

  Polubione przez 2 ludzi

 2. partyzant

  Dariusz Lemański- nic nie ocali bandytów
  http://novorossia.today/103759-2/

  Polubienie

 3. zydozerca

  LUSTRACJA W KOŚCIELE,POLITYCE ORAZ WYMIARZE SPRAWIEDLIWOŚCI TO ZADANIE DLA PIS NA NAJBLIŻSZE MIESIĄCE !!!

  BEZ OCZYSZCZENIA GNIJĄCEJ STAJNI AUGIASZA NIE MA SZANS NA POZORY NORMALNOŚCI W TEJ NIEWOLNICZEJ ŻYDO/KOLONII PEŁNEJ SITW KANALII I CWANIAKÓW

  KRAJOWA RADA SĘDZIÓW I PROKURATORÓW DO NATYCHMIASTOWEJ LIKWIDACJI !!
  LUSTRACJA,ODŻYDZENIE,AUDYT ORZECZEŃ OD 1989,KARY FINANSOWE ZA BŁĘDY I OPIESZAŁOŚĆ,ODEBRANIE PRZYWILEJÓW I KOMINOWYCH EMERYTUR CZŁONKOM MAFII SĘDZIOWSKO-PROKURATORSKIEJ SPRZĘŻONEJ Z RZĄDZĄCYMI,LIKWIDACJA NIEZAWISŁOŚCI/IMMUNITETU,
  OBNIŻENIE WYNAGRODZEŃ O 3/4 I POGONIENIE ŚWIĘTYCH KRÓW DO ROBOTY POD GROŹBĄ ZWOLNIEŃ DYSCYPLINARNYCH-A NAJLEPIEJ:WYMIANA KADRY NA OFIARY BŁĘDÓW POSZKODOWANE PRZEZ WYMIAR PARODII SPRAWIEDLIWOŚCI,JAK NP. BEZROBOTNY I BEZDOMNY DZIŚ Z POWODU PROCESU ZA GRAFITTI PRACOWNIK ZUS SKAZANY NA ZAPŁACENIE KARY 2.TYS. ZŁ PRZEZ SĘDZINĘ ZE SŁUPSKA ZA OBRONĘ CHOREJ NA RAKA,BEZ NOGI KOBIETY Z DZIECKIEM,KTÓREJ ZUS ODEBRAŁ RENTĘ

  CZY KTOŚ POMYŚLAŁ O ZBIÓRCE PIENIĘDZY DLA NIEGO I URATOWANIU PRZED WIĘZIENIEM ORAZ PRZEDŁUŻAJĄCĄ SIĘ BEZDOMNOŚCIĄ ?

  Na wymiar sprawiedliwości padł strach, bo kłopoty lustracyjne ma coraz więcej sędziów i prokuratorów. Nie dziwi zatem niechęć starszego pokolenia sędziów do orzekania w procesach, w których oskarżycielami są prokuratorzy IPN.
  Lektura internetowych stron Instytutu Pamięci Narodowej jest bardzo ciekawa. Pojawia się bowiem coraz więcej informacji o zakwestionowaniu przez prokuratorów pionu lustracyjnego oświadczeń składanych przez nie tylko samorządowców (tych już nikt nawet nie liczy), ale także sędziów, adwokatów, radców prawnych i prokuratorów.
  Zgodnie z ustawą także osoby wykonujące te zawody zobowiązane są do złożenia oświadczeń lustracyjnych, czyli wyjawieniu ewentualnej współpracy, służby czy pracy w organach bezpieczeństwa PRL.
  Zapewne wielu przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości śpi niespokojnie. Czasem zdarza się, że opowieści i zapewnienia esbeków o tym, iż zniszczyli teczki prowadzonej agentury okazują się nieprawdziwe.

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Według najnowszego badania Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego odsetek wierzących wynosi w Polsce 60,8 procenta. To o 26 proc mniej niż 12 lat temu.

  drugi akapit: http://www.iskk.pl/news/177-konferencja-religijno-polakow-1991-2011.html

  Polubione przez 1 osoba

 5. zydozerca

  Dodano: 02.04.2015 [15:42]
  Zablokowana lustracja sędziów? Trybunał Konstytucyjny już zdecydował – niezalezna.pl
  foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
  Wyrok Trybunału Konstytucyjnego nie pozostawia złudzeń – procesy lustracyjne sędziów będą mogły zostać w prosty sposób zablokowane. Dziś TK wydał orzeczenie w tej sprawie. Według Trybunału sędziów (a także prokuratorów) lustrować będzie można dopiero po tym, jak zostanie im uchylony immunitet. A o uchyleniu immunitetu decydują… sędziowie. Ta decyzja oznacza, że sędziowie nadal będą składali oświadczenia lustracyjne, ale jeżeli nawet Instytut Pamięci Narodowej będzie miał podejrzenia, że są one niezgodne z prawą i tak musi się zwrócić do sądu o uchylenie immunitetu.

  Choć w swoim orzeczeniu TK podkreśla potrzebę lustracji sędziów, zaznacza jednocześnie, że powinna być ona „zrównoważona odpowiednimi gwarancjami” zapewniającymi odpowiednie bezpieczeństwo zarówno sędziom jak i wymiarowi sprawiedliwości.

  – 2 kwietnia 2015 r. o godz. 9:00 Trybunał Konstytucyjny rozpoznał pytanie prawne Sądu Okręgowego w Gliwicach, czy immunitet sędziowski obejmuje odpowiedzialność za złożenie niezgodnego z prawdą oświadczenia lustracyjnego. Trybunał Konstytucyjny orzekł, że art. 80 § 1 ustawy z 27 lipca 2001 r. – Prawo o ustroju sądów powszechnych w zakresie, w jakim nie obejmuje odpowiedzialności za złożenie niezgodnego z prawdą oświadczenia lustracyjnego, jest niezgodny z art. 181 konstytucji – czytamy w komunikacie Trybunału Konstytucyjnego.

  Cała sprawa dotyczy wątpliwości związanych ze zgodnością z konstytucją art. 80 § 1 prawa o ustroju sądów powszechnych w treści nadanej mu przez orzecznictwo Sądu Najwyższego. Zgodnie z nim bowiem, immunitet sędziowski obejmuje wyłącznie odpowiedzialność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Tymczasem Trybunał Konstytucyjny stwierdził, że „choć odpowiedzialność sędziego za złożenie niezgodnego z prawdą oświadczenia lustracyjnego (czyli za tzw. kłamstwo lustracyjne) nie jest odpowiedzialnością karną sensu stricto, to jest ona do tej odpowiedzialności dalece podobna ze względu na swą dolegliwość i intensywność wkraczania w sferę dóbr osobistych jednostki”.

  Trybunał Konstytucyjny zdecydował zatem, że również w postępowaniu lustracyjnym „w postępowaniu lustracyjnym przysługuje sędziemu – obok innych konstytucyjnych gwarancji – także gwarancja w formie immunitetu, o którym mowa w art. 181 konstytucji.

  Trybunał Konstytucyjny rozpoznał pytanie prawne w składzie:
  Piotr Tuleja – przewodniczący
  Sławomira Wronkowska-Jaśkiewicz – sprawozdawca
  Mirosław Granat (zgłosił zdanie odrębne do wyroku zgłosił sędzia TK)
  Wojciech Hermeliński
  Leon Kieres

  Polubienie

 6. zydozerca

  WASZCZYKOWSKI – PROJEKT „WOLNA POLSKA ” BYŁ STEROWANY A WAŁĘSA BYŁ MARIONETKĄ …

  Przyganiał kocioł garnkowi – agencie CIA po szkoleniu w Oregonie,
  MARIONETKI I PAJACE NIECH SIĘ ZAMKNĄ Z BOLKIEM W PACE

  A co z dokumentami wyniesionymi przez Michnika za zgodą Mazowieckiego ? podobno nieźle pobuszował w aktach …

  aneks z weryfikacji WSI ,lista Wildsteina -zamiast wybiórczo obnażać umoczone w g.. autorytety moralne pora zdemaskować hurtem wszystkie kanalie i posłać za kratki konfiskując majątki

  Polubienie

 7. zydozerca

  Dodano: 16.09.2014 [19:55]
  Co odkrył Michnik w aktach SB? „Najważniejsze materiały do dzisiaj służą szantażowaniu ludzi” – niezalezna.pl

  Wgląd w „dorobek” Służby Bezpieczeństwa doprowadził Adama Michnika do złożenia słynnej deklaracji o tym, że Czesław Kiszczak jest człowiekiem honoru – mówi w rozmowie z „Gazetą Polską Codziennie” działacz opozycji antykomunistycznej – Krzysztof Wyszkowski.
  Adam Michnik w wywiadzie opublikowanym w sobotniej „Gazecie Wyborczej” powiedział, iż Kiszczak uważał, że gdy ktoś zostaje np. wiceministrem spraw zagranicznych, a był rozpracowywany przez SB, to lepiej spalić jego kwity. Informacja o porządkach w teczkach nie jest nowa. Kiedy Pan się o tym dowiedział?
  – Pod koniec maja 1990 r. znajoma niemiecka dziennikarka powiedziała mi, że prof. Jerzy Holzer opowiadał jej podczas przyjęcia, iż widział teczkę Leszka Moczulskiego, wynikało z niej, że był agentem SB. Następnego dnia udałem się do Henryka Samsonowicza (minister edukacji narodowej w rządzie Tadeusza Mazowieckiego), a sekretarka wygadała się, że istnieje jakaś tajna komisja, w skład której wchodzi m.in. Adam Michnik. Powiedziała też, że minister spraw wewnętrznych Krzysztof Kozłowski poprosił Samsonowicza, żeby zaprosił na spotkanie czterech wytypowanych ludzi do komisji. Typowa podkładka do działań nielegalnych.

  Czy Pańskim zdaniem złamano wówczas prawo?
  – Przez dwa miesiące działała nielegalna komisja, dlatego Samsonowicz i Kozłowski powinni byli zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Udostępnili tajne materiały bez odpowiednich zezwoleń.

  Skąd pomysł, aby do komisji trafił Adam Michnik?
  – Myślę, że Kiszczak i Kozłowski chcieli zapoznać Michnika z potęgą dokumentów SB, a innych ludzi do komisji powołano dla kamuflażu. Wśród nich, jak się okazało, byli agenci SB, więc wszystko zostało „w rodzinie”. Po wybuchu afery z powodu opublikowanej na ten temat notatki w „Tygodniku Solidarność”, komisję zlikwidowano, po latach Samsonowicz kłamał, mówiąc, że wszystko odbyło się legalnie.

  Michnik mówi, iż Kiszczak przyznał, że niszczono teczki, gdy okazywało się, że dotyczą kogoś z rządu Mazowieckiego. Tłumaczy zaraz, że chodziło jedynie o sprawy obyczajowe, typu zdjęcia z kochanką. Tylko takie teczki palono?
  – Wiem np., że w Gdańsku zniszczono albo wyprowadzono ponad 90 proc. materiałów. Jednak oni te dokumenty głównie „prywatyzowali”. Najważniejsze materiały do dzisiaj służą szantażowaniu ludzi.

  Jaka jest realna wiedza Michnika o zawartości teczek?
  – Sęk w tym, że w ramach komisji Michnika dopuszczono go do wewnątrz, do samego jądra archiwów bezpieki i to w trakcie niszczenia materiałów SB.

  Polubienie

 8. Polak stary

  KRK zawsze stal i stoi po stronie zydowskiej obojetnie w jakiej postaci ustrojowej od samego poczatku jego powstania/zalozenia .
  Teraz keidy w Polsce jest juz polowa ludnosci zmieszanej z obca krwia i genami , zrodzily sie kolejne pokolenia (mieszanki z mieszanki),
  POLSKA KREW zostala tak pomieszana ,ze aby ja oczyscic nieunikniona jest jej wymiana/przetoczenie,bez krwawej walki sie nie obejdzie .
  Do tego dochodzi jeszcze genetyka (osiagniecia naukowe o tym mowia),ktora ksztaltuje nie tylko czlowieka jako organizm ludzki ale takze daje caly cykl zachowan ludzkich, w tym kontrola i sterowanie umyslow na rozne sposoby ,z zastosowaniem nowoczesnych technik (nad tym dawno pracowali Niemcy i Zydzi),to dzieje sie na naszych oczach z roznym nasileniem.
  Wiec czego spodziewac sie rowniez po
  Kosciele,partiach,instytucjach,agencjach jak nie takich zachowan i dzialan STEROWANYCH, w tym slepej WIARY jej czlonkow w to czy inne serwowanie , a tym bardziej wszelkie przywodztwa i kierownictwa ?
  Czy sa tam na kierowniczych stanowiskach POLACY ???
  Zreszta czy jest cos ,ktos ,czym/kim, by nie wladali dzisiaj ZYDZI ???
  Dzis juz nawet na zabitej wsi dechami nie spotkasz proboszcza Polaka,czystej polskiej krwi !
  Wszystkie kierownictwa partyjne to NIE POLACY ,tylko obywatele polscy !
  Mielismy po IIWS „rzady obywateli polskich” ,co nie znaczy,ze to byli Polacy i Polsce sluzyli,jezeli juz tam zaplatal sie Polak to byl tylko SLUGA obcych nam rzadow.
  Pozostaje pytanie :
  CZY POLACY MODLA SIE DO SWEGO BOGA ???

  Polubione przez 1 osoba

 9. polak maly

  Dokladnie, rodaku. Po stronie pieniedzy stoi, jak kazdy.

  Polubienie

 10. Krzysztof Proch

  Każdy Polak jako katolik powinien myśleć po katolicku o Polsce, a księża to słudzy Boży przede wszystkim, potem niektórzy są Polakami. Tak jak obywatele Polski, niektórzy są Polakami a niektórzy to tylko tutejsi.

  Polubienie

 11. Dzisiaj widac golym okiem-kosciol zniewolil Polakow,oglupil a
  krwiopijcy maja z tego eldorado.
  Widze ze jest tutaj polecany blog Dziennik gajowego maruchy.Tam jest
  systematyczne brutalne oglupianie katolikow.Wpisane uwagi Marucha vel
  Wiechowski (jak niektorzy pisza-zydokatolik)albo blokuje albo w niezwykle
  chamski sposob wyzwie.
  Ten parch tez wyspecjalizowal sie w publikowaniu materialow ktore
  bezwzglednie osmieszaja prawde o naszych slowianskich korzeniach.
  Szkoda ze zasmieca ten poczciwy portal.

  Polubienie

 12. Pingback: Po której stronie stoi Kościół? | forumemjot dla Polski

 13. Pingback: Kościół w odbitym świetle teczek Kiszczaka | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 14. kojak

  Panie Kosiur ! Te statystyk koscielne to brednie ! Mieszkam w duzym miescie na duzm osedlu ! Tylko 20 % parafian chodzi w niedziele do kosciloa ! na 1200 dzieci w parafi na roratach w sobote o 7 rano bylo raz 10 raz 12 dzieci !!! Tyle sa warte te debilizmy koscelnych statystyk ! Nie mozna uwazac kogos za wierzacego jak on zwyczajnie nie chodzi w niedziele do kosciola ! Jest tylko ochrzczony i niewierzacy ! To komuna wymyslia idiotyzm wierzacy a niepraktykujacy ! Widac koscielne buce w to uwierzyli Idiotyzm w polsklm kosciele jest zatrwarzajacy ! Te pasibrzuchy stracily zupelnie kontakt z rzeczywistoscia

  Polubione przez 1 osoba

 15. Pingback: Got mit uns! – hubalblog

 16. Na wyspach Bergamutach podobno jest kot butach,
  widziano także osła, którego mrówka niosła….
  Jest słoń z trąbami dwiema … i tylko wysp tych nie ma. – J.Brzechwa

  Chyba tylko na tych wyspach istnieje katolicki nacjonalizm i Kościół, który go popiera…

  Kościół, który jest jednym z propagatorów idei globalizacji, bo ona leży w jego interesie, miałby wspierać nacjonalizm?

  1. 18.04.1983r. JPII udzielił audiencji Komisji Trójstronnej wiedząc, że ta komisja otwarcie przygotowuje się do rządu światowego – NWO. Komisji Trójstronnej przewodniczyli Z.Brzeziński i D.Rockefeller. W trakcie rozmowy ze strony JPII miała miejsce krytyka za opieszałość w pracach na rzecz “NWO”. – http://www.ultramontes.pl/posoborowi_4.htm

  2. „Kościół nie może nigdy pozwolić na nadużywanie go do antyeuropejskiej demagogii oraz podsycania antyeuropejskich nastrojów. Dla zjednoczonej Europy nie ma bowiem alternatywy.” (UE jest jednym z etapów NWO – D.K.)

  JP II – przemówienie do parlamentarzystów austriackich, Rzym, 23.03.1997r.

  3. Po załamaniu się komunistycznego systemu totalitarnego w roku 1989, przed narodami Europy pojawiła się szansa ponownego zjednoczenia Europy Wschodu i Zachodu.

  Kościół powszechny, a zatem i Kościół w Polsce, od początku wspierał ten proces.

  Podpisali Kardynałowie, Arcybiskupi
  i Biskupi zebrani na 316. Zebraniu Plenarnym
  Konferencji Episkopatu Polski

  Warszawa, dnia 21 marca 2002 roku – http://episkopat.pl/dokumenty/listy_pasterskie/4524.1,Biskupi_polscy_wobec_integracji_europejskiej.html

  4. „Brak ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego byłby dużą szkodą dla Polski” –

  powiedział KAI abp Henryk Muszyński, 13.03.2008 – http://info.wiara.pl/doc/173931.Abp-Muszynski-za-ratyfikacja-Traktatu-Lizbonskiego

  5. Że Kościół jest wrogiem nacjonalizmu, czyli polityki narodowej, wiemy choćby z niedawnej deklaracji jego hierarchy – abp S.Gądeckiego:

  „(…) nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu.

  „Patriotyzm to uczucie, którym kochamy naszych bliskich, ale nie nienawidząc innych. Patriotyzm zdrowy i normalny to taki, w którym człowiek kocha swoją rodzinę, ale przenosi tę miłość szerzej. Nacjonalizm jest przeciwieństwem: kochaniem swoich, przy nienawiści do obcych. Ci ludzie powołują się na słowa „Bóg, honor, ojczyzna”, lżąc te hasła. W nacjonalizmie te słowa zamienione są w bluźnierstwo, bo obcego, z innej nacji, próbuje tratować jako niewolnika. To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem”.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Abp-Stanislaw-Gadecki-nacjonalizm-jest-przeciwienstwem-patriotyzmu,wid,18005999,wiadomosc.html

  6. Dopuszczalny jest jedynie jeden, nie tyle nacjonalizm, co jego zdegenerowana forma, czyli szowinizm żydowski zwany syjonizmem:

  list pasterski Episkopatu Polski z okazji 50. rocznicy „Nostra aetate” – http://episkopat.pl/dokumenty/listy_pasterskie/6923.1,Wspolne_duchowe_dziedzictwo_chrzescijan_i_Zydow_list_pasterski_Episkopatu_Polski_z_okazji_50_rocznicy_quot_Nostra_aetate_quot.html

  7. Wykładnia teologiczna doktryny Kościoła odrzucająca nacjonalizm na rzecz personalizmu – czyli wsparcie dla darwinizmu społecznego (znajduje to także odzwierciedlenie w encyklice JPII „Centesimus annus”)

  Personalizm według o. M.A.Krąpca na podstawie jego pracy: „O ludzką politykę” zwięźle przedstawił prelegent Radia Maryja, profesor KUL i WSKSiM (stworzonej przez o. T.Rydzyka), M.Ryba:

  „Osoba ludzka jest w tym ujęciu absolutnie bytem podstawowym, w odniesieniu do której budowane być powinny wszelkie urządzenia społeczne. W żadnym przypadku nie powinna być ona traktowana i używana jako środek do celu, choćby najbardziej „szczytnego”. Wszelkie zatem tendencje do absolutyzowania państwa czy narodu, z jakimi mieliśmy do czynienia w historii, obce są cywilizacji łacińskiej.”

  „Zatem z łacińskiego punktu widzenia ocena konkretnych systemów państwowych, kultur i cywilizacji jest uwarunkowana odpowiedzią na pytanie: czy człowiek może się w sposób pełny rozwinąć w nich jako osoba?”

  (http://cywilizacja.ien.pl/?id=77 )

  Jak z tego widać Kościół, cywilizacja łacińska, były i są wrogiem państwa narodowego, wrogiem nacjonalizmu.

  Polubienie

 17. A, od biskupa w gore,tzw elity w K.K,jakiego sa
  pochodzenia?,moze sie znajdzie wyjatek od normy. Cialo decydujace w K.K,zyje w symbiozie z rzadzacymi w Polsce.Dlatego,mamy
  w Polsce,to co mamy.

  Polubienie

 18. Pingback: Antypolski, antysłowiański, antynarodowy Kościół Katolicki | hubalblog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s