Trzecie rozdanie z Wałęsą

can-stock-photo_csp17910094

Żyd ponownie chce nas ograć Wałęsą, ale skłonnych wierzyć geszefciarzom jest już coraz mniej?

Agentura w PRL – dla kogo pracowała?

Pierwszy raz agentura posłużyła się Wałęsą (Bolkiem) już w grudniu 1970r. 15 grudnia 1970r. Wałęsa wezwał stoczniowców do wyjścia na ulice Gdańska, ale sam znalazł się na komendzie MO, gdy w tym czasie do jego kolegów strzelano (http://niezalezna.pl/40453-walesa-sluzyl-sb-juz-15-grudnia-1970-r).

Do dzisiaj nie wiadomo, kto wydał rozkaz strzelania do stoczniowców (?). Zbrodnia miała skompromitować W.Gomułkę i pozostałych Polaków z KC PZPR – po 1968r. była to druga próba przejęcia władzy w PRL przez żydostwo.

Drugi raz posłużono się Wałęsą w sierpniu 1980r. Marynarka Wojenna dostarczyła Wałęsę na teren Stoczni Gdańskiej (wtedy im.Lenina). 6 września 1980r. odsunięto od władzy E.Gierka – to jest informacja oficjalna -, a faktycznie W.Jaruzelski i Cz.Kiszczak oraz podległe im służby przeprowadzili tzw. pałacowy zamach stanu. – I tu trzeba powtórzyć pytanie: kto wydał rozkaz strzelania do stoczniowców w grudniu 1970r.? – Oczywiście ci, którzy chcieli obalić polskie władze PRL i ustanowić żydowskie rządy.

W czasie stanu wojennego, 8 października 1982r. ustawą sejmu PRL zdelegalizowano NSZZ Solidarność, której faktycznie nigdy nie reaktywowano, a wybory władz w NSZZ Solidarność przeprowadzono dopiero w 1990r. – (?). Gdyby „S” nie zdelegalizowano i gdyby przeprowadzono wybory władz związku w 1989r., to z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że element żydowski zniknąłby z kierownictwa „S” niemal całkowicie – to stan wojenny ratował żydowski projekt obalenia systemu przy pomocy żydowskiej „S”.

Nie może ujść naszej uwadze i pamięci, że wybory parlamentarne w 1989r. organizowała żydowska junta pod wodzą Jaruzelski-Kiszczak do spółki z Żydami z Komitetu Obywatelskiego przy L.Wałęsie – czyli teoretycznie agent Wałęsa sam dobierał kandydatów do parlamentu, w tym także J. i L.Kaczyńskich.

Warto wiedzieć, że delegalizacji Solidarności domagał się także JPII jako warunku normalizacji stosunków PRL – Watykan (?).

W 1989r. W.Jaruzelski wraz z Cz.Kiszczakiem wydali polecenie zniszczenia stenogramów z posiedzeń KC PZPR – czego się obawiali?

Po 1990r. Wałęsa jest oskarżany, głównie przez polityków powiązanych z J. i L.Kaczyńskimi, o współpracę ze służbami PRL – z komunistycznym aparatem władzy działającym przeciwko Polsce i Polakom.

Jak z przytoczonych powyżej faktów wynika, Wałęsa faktycznie współpracował ze służbami PRL tylko, że te służby, a z pewnością specjalnie wyselekcjonowane i dobrane departamenty, czy może tylko niektórzy funkcjonariusze tych służb, działali na rzecz obalenia polskich władz PRL i ustanowienia żydowskich rządów.

Paradoksalnie, więc jest prawdą, że służby PRL, czyli ich funkcjonariusze podlegający Jaruzelskiemu i Kiszczakowi działali na szkodę Polski realizując żydowski plan podboju naszego kraju.

Zagrać Bolkiem po raz trzeci

 Najważniejszą polityczną instytucją w Polsce, swoistym sanhedrynem, jest Fundacja S.Batorego. To ona, jako pas transmisyjny między Waszyngtonem a Warszawą, daje polityczne legitymacje do sprawowania władzy w IIIŻydo-RP. Może nie wszyscy pamiętają, ale to właśnie w tej fundacji J.Kaczyński w 2005r. składał obietnicę, że gdy zostanie premierem to usunie z sejmu LPR i Samoobronę. Możemy więc przypuszczać, że sanhedryn wyraził zgodę nie tylko na rządy PiS, ale i na zrzucenie z cokołu Bolka.

Żydzi zdają sobie sprawę, że po 26 latach okradania, niszczenia narodu i państwa kurczy się margines przyzwolenia społecznego Polaków na dalszą degradację, a przede wszystkim zdają sobie sprawę z tego, że rośnie świadomość społeczna. A więc znów chcą – i muszą – zagrać Bolkiem, ikoną „S”, „odzyskania wolności”, integracji z Zachodem, itp. żydowskich sloganów, żeby jeszcze raz zmanipulować Polaków. Jednak chcą się wykpić zbyt tanim kosztem. Jeden „Bolek” za całą bandę syjonistycznych morderców i złodziei – czy to aby nie przesada? Czy pójdziemy na taki geszeft?

walesa_chce_wlaczyc_polske_do_17058230„Bolek” to dzisiaj słaba karta, to już blotka, nie As, nie Joker, to karta bita. Ale Żydzi nie mają lepszej karty – to ich ostatnia sztuczka i szansa. Bolek stracił swój spiżowy charakter, nawet patynę szlag trafił. Więc oprócz Bolka rzucają Polakom program 500+ – to musi starczyć, bo więcej niczego dać i nie chcą i nie mogą.

Żyd przez 26 lat nie wykreował żadnej nowej kreatury, która mogłaby spełnić tę rolę, co Wałęso-Bolek, bo przecież nie zastąpią go kreatury pokroju Petru, czy Kukiza (pośpiewywał sobie z żydo-rebelinatami na Majdanie). Żyd także nie stworzy już żadnej żydowskiej Solidarności, nie nabije w butelkę klasy robotniczej, dzisiaj istniejącej jako klasa bezrobotnych i najemnej, najtańszej na Zachodzie siły roboczej – to już koniec. Na politycznym horyzoncie zaczyna majaczyć szubienica – „elity” są coraz bardziej przerażone.

_______________

484597b2b4af459161642882da7b8100_M

W sieci pojawił się poniższy film „Magdalenka 1989r.”, który nie zawiera żadnych ciekawych treści, czy wypowiedzi bohaterów biesiady, ale jest ważny z dwu istotnych powodów:

– po pierwsze, z powodu widocznej menory, symbolu żydowskiego zwycięstwa (kadry z menorą: czas 0.31; 2.22; 6.49; 8.49),

– po drugie, z powodu familiarnej atmosfery, jaka panowała przy stole.

Tylko pozornie nie jest istotny fakt, że widoczny świecznik ma zaledwie sześć ramion, a nie jak nakazuje tradycja żydowska siedem.
Prawidłowa menora zgodna z opisem Księgi wyjścia 1-18 winna posiadać sześć ramion – takie zalecenia konstrukcyjne dał Abramowi (Abrahamowi) Bóg.
Żydzi przywiązują dużą wagę do symboliki, a sześcioramienna menora ma związek z tzw. prawem kontynuacji przymierza synajskiego, o którym jest mowa w Starym Testamencie.
W przymierzu synajskim Bóg dał Izraelitom Torę, dał im również prawo interpretowania jej, Tora stała się odtąd „ich”, nie Boga. W znaczeniu najszerszym Tora to całość żydowskiego prawa i nauczania.

A więc to, co widzimy na filmie – a przecież nie jest to biesiadowanie władzy z opozycjonistami, to biesiadowanie grupy zaprzyjaźnionych osób – to radosne przyklepanie powrotu Żydów do władzy, którą utracili w 1956r. i od teraz, od 1989r., nastąpi kontynuacja ich władzy.
(Oczywiście na filmie jest także kilku Polaków, np. prof. M.Kozakiewicz, I.Sekuła, L.Wałęsa)

Dariusz Kosiur

96 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

96 responses to “Trzecie rozdanie z Wałęsą

 1. Pytek

  (kadry z menorą: czas 0.31; 2.22; 6.49; 8.49) <—— trafiony, zatopiony!

  Polubienie

 2. sceptyk

  Dokładnie tak. Nie udawało się przez lata. Udało się w 1980 roku żydostwu całkowicie opanować Polskę. Już w 1976 ( wcześniej w 1968) próbowała banda „komandosów” żydowskich z takimi tuzami jak Kuroń, Michnik, Geremek i inni przechwycić władzę. Obecnie wystarczy popatrzeć na twarze – wszędzie na czołowych miejscach judeiczycy. Tęcza, palma, menora, prawie pejsy i jarmułka.

  Polubienie

 3. Większość „Żydów” to nie Żydzi !
  Około 80-90% ludzi w dzisiejszym świecie, którzy nazywają siebie Żydami są rzeczywiście Chazarami. Nie mają nic wspólnego z wybranym przez Boga narodem, Izrael. Również nie są spokrewnieni z Abrahamem czy Chrystusem. Są przebierańcami pochodzącymi z Azji.

  Polubienie

 4. Ciekawy komentarz pana Z.Wrzodaka (przeniesiony z Neon24.pl)

  Pisowcy propagandziści oraz ewidentni szpiedzy, głoszą w mediach, że Wałęsa ,,Bolek” był prowadzony na smyczy i był szantażowany przez SB – KGB.

  To nasuwają kluczowe pytania w sprawie prezydentury Wałęsy:
  – Kto podsunął Wałęsie ,,Bolkowi” kandydata na bardzo kluczowe stanowisko w tamtych czasach szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego w osobie Lecha Kaczyńskiego???
  – Kto podsunął Bolkowi na stanowisko szefa sekretariatu ministra Jarosłąwa Kaczyńskiego???
  – Kto podsunął na vice szefa BBN Macieja Zalewskiego – później skazanego za zdradę BBN???
  – Kto ostrzegł z BBN Baksika i Gąsiorowskiego o rychłym ich aresztowaniu, kto zadecydował, że policyjnym helikopterem i w obstawie policjantów z Poznania zostali wywiezieni do Izraela z 300 mln $??

  Wrzodak Z. 19.02.2016 21:10:49

  Polubienie

  • „Pisowcy propagandziści oraz ewidentni szpiedzy, głoszą w mediach, że Wałęsa ,,Bolek” był prowadzony na smyczy i był szantażowany przez SB – KGB.” – wszystko co dzieje się w tym kraju musi być podlane antyrosyjskim i antykomunistycznym sosem. Po za tym heca z Wałęsą to nic innego jak zasłona dymna, ludzie emocjonują się „teczkami SB” a w międzyczasie trwa dobijanie Polski…

   Polubione przez 1 osoba

   • jeb henryka ptasznika

    Przemex powiedz to ludziom skrzywdzonym przez tego kapustę . Każdy chce , aby ta gnida skończyla w szambie .Zrozum to kór…

    Polubienie

   • Powiem szczerze że Wałęsa i „afera” wokół niego mnie mało interesuje. Jasne że zasłużył na rozliczenie ale nie należy zapominać że cała reszta okrągłostołowej i magdalenkowej bandy jest nie lepsza, więc nie robi mi to różnicy czy go „udupią” czy nie. Porządek należy zrobić ze wszystkimi, a nie tylko z Wałęsą, bo cóż z tego że jednego „załatwią” jak cała reszta zrobi na tym karierę i ubije interes oraz zrobi ludziom wodę z mózgu. I w dalszym ciągu uważam że gadki o Wałęsie, jednym z wielu ogniw łańcucha zniewolenia, to bicie piany. Ten co się Wałęsał to marionetka, płotek, chłopczyk na posyłki, ukaranie płotki, po wielu latach nic nie da, tu trzeba za dupę wziąć grube ryby.

    Polubienie

   • jeb henryka ptasznika

    Masz rację przemex , ale długo czekałem , aby ten skurwiel w końcu wpadł do politycznego szamba i gówno mnie to obchodzi , że to marionetka . Marionetki tez potrafią być hu…… kapustami . Niech sobie biologicznie żyje i 100 lat a potem robaki będą mieć wieczerze jak po Lewartowie jego kumplu do wódeczki . Ten kapuś wielu ludziom życie zmarnował za żydowskie srebrniki i sławę . Do dziś pewna rzecz w Gdańsku nosi jego imię . Koniec z tym kut… do politycznego szamba a pomniki niech mu stawiaja kór…. , które dzieki niemu w kóre…. III RP się dorobiły i dla których ten kraj to raj . Dal mnie nie. Tyle.

    Polubienie

   • jeb henryka ptasznika

    Widzisz Przemexie jesteś realistą i dobrze wiesz , że żadnej kór….. solidarnościowo – żydowsko – okragłostołowej wlos z głowy nie spadnie i lepszy ścierwo Bolek niz nikt . Wolę jednego cukierka niz żadnego dlatego wczoraj wypiłem szampana krymskiego za upadek tego śmiecia .

    Polubienie

 5. nina

  –pamiętam,że Wałęsa przyznał się do gry z SB . Nawet nakręcono na jego prozbę program ,który miał być puszczony w TVP1 ,odwołano go . Pamiętam też słowa KOGOŚ /prywatnie wypowiedziane /. ——-PRZYGŁUP MÓWI,ŻE SEJM ROZWIĄŻE ——- . Nie bronię Wałęsy ale wiem ,że wykorzystano go , grano nim . ŁAŃCUCH POKARMOWY , ot ! rola wyznaczona BOLKOWI.

  Polubienie

  • Oczywiście, grano Wałęsą od samego początku. Prawdopodobnie agentura zwróciła na niego uwagę w czasie odbywania przez niego służby wojskowej (1963-65). Nie każdemu proponowano szkołę dla podoficerów, którą Wałęsa ukończył w stopniu kaprala.

   Wałęsa być może raz jeden miał szansę stać się uczciwym Polakiem – gdyby jako prezydent wysłał swoją rodzinę za granicę, ale nie na Zachód i w mediach wyjawił agenturalną grę żydostwa z nim i przeciw Polsce.
   Niczego takiego nie zrobił i z pewnością już nigdy nie zrobi.

   Polubienie

 6. nina

  –przy okazji –http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-zagrywaja-bolkiem-przeciw-reparacjom-wojennym

  Polubienie

 7. zydozerca

  PROGRAM PIS NA LATA 2016-2020
  OGŁOSZONY PRZEZ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO Z OKAZJI JUBILEUSZU 100 DNI RZĄDU B.SZYDŁO PRZY KORYCIE

  1/KONIEC PIERDO.ENIA NT.WAŁĘSY-BOLKA I ZALEWANIA ŻYDOMEDIÓW TEMATAMI ZASTĘPCZYMI TYPU „MAMAMADZI,LECHUKADZI,RESZCIE ZDRAJCÓW TO NIE WADZI”

  2/POWSZECHNA LUSTRACJA I ODŻYDZENIE PARLAMEMTU ORAZ POZOSTAŁYCH INSTYTUCJI NA CZELE Z MARIONETKOWYM RZĄDEM, WYMIAREM PARODII SPRAWIEDLIWOŚCI i KLEREM Z MEDIAMI

  3/PROCESY AFERZYSTÓW/AGENTÓW SB W TRYBIE PRZYSPIESZONYM PO ZNIESIENIU USTAWY O PRZEDAWNIENIU PRZESTĘPSTW ,KONFISKATA MIENIA ZŁODZIEI I ŻYDOWSKICH KOLABORANTÓW ORAZ SKORUMPOWANYCH SĘDZIÓW I PROKURATORÓW a TAKŻE POSIADŁOŚCI KLERU ŻYDO-KATOLICKIEGO Z POZOSTAWIENIEM KOŚCIOŁÓW I PLEBANII

  4/LIKWIDACJA ZBĘDNEGO URZĘDU PAJACA-REZYDENTA RP Z KANCELARIĄ -OSZCZĘDNOŚĆ WYDATKÓW PRZEWYŻSZAJĄCYCH CO ROKU KOSZTY UTRZYMANIA KRÓLOWEJ BRYTYJCZYKÓW

  5/LIKWIDACJA SENATU,ŻYDOWSKICH FUNDACJI I ORGANIZACJI -G.SOROSA,B’NAI B’RITH,CHABAD LUBAWICH…

  6/OBCIĘCIE O POŁOWĘ LICZBY POSŁÓW I RADNYCH ORAZ ICH DIET/ RYCZAŁTÓW,ZAKAZ FINANSOWANIA PARTII Z BUDŻETU,JEDNA KADENCJA

  7/ WYSTĄPIENIE Z UE ORAZ ZBRODNICZEGO NATO,
  SOJUSZ MILITARNY Z ROSJĄ I CHINAMI,

  8/POTĘPIENIE SKANDALICZNYCH UMÓW TTIP,CETA,TISA DAJĄCYCH ŻYDOWSKIM KONCERNOM NIEOGRANICZONĄ WŁADZĘ NAD PAŃSTWAMI EUROPY I PRAWO JAWNEJ KRADZIEŻY ZYSKÓW Z NIEWOLNICZEJ PRACY EUROPEJCZYKÓW Z TRANSFEREM DO USA DLA RATOWANIA UPADŁEGO DZIĘKI ŻYDOWSKIEJ DOMINACJI MOCARSTWA Z ASTRONOMICZNYM DŁUGIEM PUBLICZNYM

  9/ODMOWA REZYGNACJI Z OBROTU GOTÓWKĄ W CELU UŁATWIENIA KONFISKATY MAJĄTKÓW SPOŁECZEŃSTWA PRZEZ ŻYDOWSKIE BANKI
  ZAKAZ OGRANICZANIA PRAW OBYWATELSKICH I DOSTĘPU DO BRONI

  9/BOJKOT ZBRODNICZEGO REŻIMU IZRAELA, UKRAINY ,TURCJI,ARABII SAUDYJSKIEJ,NIEMIEC-WYSTĄPIENIE Z ŻĄDANIEM WYPŁATY SETEK MILIARDÓW DOLARÓW ODSZKODOWAŃ ZA LUDOBÓJSTWO POLAKÓW I ZRUJNOWANIE KRAJU POD DYKTANDO ŻYDOBANKSTERÓW PRZEZ IZRAEL,NIEMCY,UKRAINĘ

  10/ZAKAZ PRZYJMOWANIA ARABSKICH IMIGRANTÓW-ZAMIAST TEGO ZAKOŃCZENIE WOJEN, WYCOFANIE NAJEMNIKÓW/ARMII/NATO I DAROWIZNY NA ODBUDOWĘ ZNISZCZEŃ
  SPROWADZENIE POLAKÓW Z TERENÓW BYŁEGO ZSRR

  11/ZAKAZ IMPORTU SKAŻONEJ ŻYWNOŚCI Z AZJI

  12/CENY PRĄDU,GAZU, WODY,OPŁAT W SIECIACH KOMÓRKOWYCH i TV KABLOWEJ OBNIŻONE O MINIMUM POŁOWĘ.
  KONIEC ZŁODZIEJSTWA RWE I POZOSTAŁYCH MONOPOLISTÓW -NACIĄGACZY DO SPÓŁKI Z RZĄDEM

  13/LIKWIDACJA WSZELKICH PRZYWILEJÓW I IMMUNITETÓW,KOMINOWYCH EMERYTUR I WYNAGRODZEŃ W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA,ZWOLNIEŃ PODATKOWYCH

  Polubienie

  • POBOZNE ZYCZENIA ,KTO ZJEDNOCZY CO NAJMNIEJ 90%POLAKOW,ALE AUTENTYCZNYCCH Z KRWI I KOSCI -PRZEPROWADZI WIARYGODNOSC ICH POCHODZENIA,I WYBIERZE ZNICH,PRZEDSTAWICIELI,ABY TE WSZYSTKIE ZYCZENIA SPELNIC-MUSIALBY SIE WYDAZYC CUD.
   A JUZ PRZED 8-LATY WYDAWALOBY SIE ZE ,TAKIIGO WYBRALISMY,
   I CO SIE OKAZALO FARBOWANY RUDY LIS ,ZOSTAL KROLEM EUROPY!

   Polubienie

 8. jeb henryka ptasznika

  Panie Dariuszu jak rządacy PIS- dziele utopią Bolka to będe im wdzięczny do końca życia . Nie myślałem ,że doczekam upadku tego Bufona – Kapusty .Bolek zgrana karta ? a kto donosił na swoich kolegów pobierając za to kasę i pierd.. głupiej żonie , że w totka ciągle wygrywa , kto był współtwórcą III żydo RP mafijnej ? , kto pił wódkę z Szechterem ?
  Drukowane :
  JEŻELI PIS-DZIELCE UTOPIĄ TO ŚCIERWO W GÓWNIE BĘDZIE TO JEDYNA RZECZ ZA KTÓRĄ BĘDĘ TYM SYJONISTOM WDZIĘCZNY I GÓW… MNIE OBCHODZĄ JAKIES ROZGRYWKI W ŁONIE PEJSÓW .
  MIEJCIE ODWAGE POWIEDZIEĆ TO DZIŚ OFIAROM BOLKA ,ŻE TO ZGRANA KARTA . ZWYKŁA SZUJA ŁASA NA PIENIĄŻKI , KAPUSTA , DONOSICIEL , SPRZEDAWCZYK I TYLE W TEMACIE .

  Polubienie

  • jeb henryka ptasznika

   ŻEBY BYŁO JESZCZE ZABAWNIEJ TO WCZORAJ JAKIŚ ŻYDEK W TVP POWIEDZIAL ,ŻE TO CO TERAZ DZIEJE SIĘ WOKÓL BOLKA TO SPRAWKA PUTINA , BO ROSJA CHCE WYMIENIĆ AGENTURE GDYZ BOLEK TO JUZ W POLSCE ZGRANA KARTA .
   PAN DARIUSZ PEWNIE WIE KTO TO POWIEDZIAL , BO KIEDYS TEGO ŻYDKA Z TYTUŁEM DR NIEZLE ZJECHAŁ NA WPS.

   Polubienie

   • jeb henryka ptasznika

    DODAŁ DO TEGO ,ŻE kISZCZAK REPREZENTOWAL INTERESY MOSKWY I TO MOSKWA KAZALA MU TZRYMAC DOKUMENTY W PRYWATNYM DOMU , ABY MIEC HAKI NA BOLKA.

    Polubienie

  • To prawda, że Bolek nie jest przyzwoitym Polakiem (cechy osobowe i intelektu pomijam), ale jest jednak ofiarą służb. Nic od niego nigdy nie zależało. Wyjawić prawdy nie mógł i nie może – ma dzieci.

   Polubienie

   • Pytek

    Ofiarami to sa ci którzy zapłacili zdrowiem i życiem, swoim czy bliskich, a na współpracę przeciw narodowi nie poszli.

    Polubienie

  • PiS to bada zarozumiałych dupków taka sama jak PO. Zamiana z POprzednikami jest tylko wymianą gówniarzy na wysokich stołkach. Wiedziałem, że tak będzie. Smarkacze w wieku 22 lat (bez licencjatu) zatrudnieni w ich biurach, czy tam sztabach, biorą 2 pensje inżynierów, lub 1,5 pensji inżyniera w niemieckiej firmie. Chodziłem z postulatami, a oni jedynie zamiatają sprawę pod dywan. Jeśli ktoś jeszcze twierdzi, że to „partia zmiany”, to jest debilem. Nic nie zrobią, takie same typy jak poprzednia ekipa. Poszedłem, zobaczyłem i wyrobiłem sobie opinię.

   Polubienie

 9. hubal

  Teczki Bolka zasłoną dymną III żydoRP!
  Zastanawiam się dlaczego akurat teraz wypłynęły Teczki Bolka. Takie rzeczy nie dzieją się bez przypadku. To kolejna zaplanowana akcja. Akcja odwrócenia uwagi. Od czego? Od wpędzenia Polski do wojny i i ściągnięcie niebezpieczeństwa na Polaków przez wysłanie samolotów do Syrii przez redydenta Dudę ( wiernipolsce1.wordpress.com/2016/02/16/atak-na-syrie/ ). Od próby wpędzenia Polski w wojnę z Rosją? Może chodzi o odwrócenie uwagi od sprzedaży polskie j ziemi od 1 maja?
  A może od kontynuowanie tej samej ANTYPOLSKIEJ polityki co PO? Gawiedź emocjonuje się „teczkami SB” a w międzyczasie trwa dobijanie Polski…

  Sprawdźmy zatem dokonania PIS:
  – zgoda na przyjęcie muzułmańskich nachodźców wbrew woli wyborców!!!
  – przekazanie 4 mld zł banderowskiej, zbankrutowanej Ukrainie!!!
  – przekazanie 3 mld euro wsparcia na pomoc dla ponad 2 milionów uchodźców z Syrii!!!
  – brak obniżenia wieku emerytalnego!
  – brak podniesienie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. złotych rocznie, niezgodnej z Konstytucją!!!
  – obniżenie podatku CIT do 15%. Aktualnie podatek CIT to 19%. O żadnym obniżaniu podatków oczywiście nie słychać. Co najzabawniejsze, polscy mali i średni przedsiębiorcy zostaną obłożeni nowym podatkiem, który – jak przekonują – zamorduje polski biznes.
  – opodatkowanie banków. Banki postanowiły koszty nowego podatku przerzucić na klientów a część aktywów przelać za granicę oraz ulokować w państwowych obligacjach, które nie podlegają opodatkowaniu.
  – opodatkowanie sklepów wielkopowierzchniowych. Zastąpiono go podatkiem od sprzedaży detalicznej, który uderzy głównie w polskich przedsiębiorców prowadzących małe i średnie sklepiki!
  – obsadzenie TK „swoimi” ludźmi https://www.youtube.com/watch?v=A2pVrYSBhWQ
  – brak tzw raportu otwarcia przy przejmowaniu władzy ( raport ten pokazuje rzeczywisty stan Państwa – chcą ukryć fatalną sytuację Polski!)
  – uchwalenie programu socjalnego 500+ ( obejmuje pomoc ze strony rządu na drugie dziecko dla Polaków i imigrantów! a miało być na każde polskie dziecko!) https://www.youtube.com/watch?v=dCxAmFOWfH0 https://www.youtube.com/watch?v=ujsCGgFCLJo
  – brak podniesienia godzinowej stawki płacy do 12 złotych brutto na umowie zleceniu
  – brak przyznania seniorom po 75 roku życia darmowych leków
  – brak obniżenia ogromnej biurokracji!
  – „Dekomunizacja wszystkiego”. Tu wystarczą dwa nazwiska – Stanisław Piotrowicz (były prokurator stanu wojennego), który w PiSie jest głównym specem od sprawiedliwości (SIC!) oraz Dariusz Kłos (komunistyczny kapuś i kłamca lustracyjny), którego PiS mianowało właśnie na szefa zachodniopomorskiej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
  – brak opublikowania Aneksu WSI!!
  – brak próby zakupu polskiej ziemi!!! Od 1 maja ziemię będą mogli bez przeszkód kupować obcokrajowcy.
  – posyłanie dzieci do szkoły dopiero w wieku lat siedmiu.
  – likwidacja gimnazjów.

  Polubienie

 10. sredni

  To trzeba wiedziec. przytaczam wpis pana Romana;
  Romank powiedział/a

  https://marucha.wordpress.com/2013/11/04/prawda-o-walesie/#comment-289986

  Panie (…).gdyby Solidarnosc byla taka jaka pan ja przedstawia i maluje…nie potrzeba byloby stanu wojennego, represji 9 letnich i usuniecia z kraju ok 5mln ludzi…w tym ponad 30 tys bezposrednio zwiazanych z Solidarnoscia.Mordow upartych i nie majacych mozliwosci wyjazdu ze wzgledow na starszych rodzicow, chorych dzieci, zon etc….
  wdeptanych w ziemie i sprowadzonych do nedzy.
  Powtornej rejestracji Solidarnosci bis z wlasnymi agentami…i tuszowania historii, blokady powrotow ludzi, co do ktorych nie mieli pewnosci ze beda wspolpracowac, przez prowokacje, przejecie mienia i zawlaszczanie domow.
  Podac panu nazwiska ludzi????
  Stan wojenny wprowadzono , bo Solidarnosc wyselkcjonowala takich- jak Walesa…pan wie- ze podczas Zjazdu w Oliwii…usunieto ze Solidarnosci caly KOR..za wyjatkiem Romaszewskiego, ktory sie ostal- bo wiekszosc nie wiedziala, ze i on nalezy do KoRu???
  Dziwnie sie sklada ,ze slynny list z prosba o wprowadzenie Stanu Wojennego do ambasdarora NRD napisany przez Geremka nosi date dzien pozniejsza , po fakcie usuniecia go i kompanow z posiedzenia Krajowej Komisji Biur Interwencyjnych- z ktorego ich poprostu wyproszono???ku wscieklosci Walesy…..
  Ze Solidarnosc miala przygotowana Nowa Ordynacje Wyborcza..na wybory w kwietniu 1982 roku…i tego bali sie najbardziej????Oddania wladzy w legalny sposob??? Ze Solidarnosc miala dopracowany program Samorzadow Pracowniczych i Struktur Poziomych???i Akcjonariatu Obywatelskiego?? KOmitetow Obywatelskich….

  co nie wyprawiali ,zeby utrzymac Walese..jakie tuzy dzwonily do delegatow… biskupy i kardynaly, autorytetu moralne i damy lekkich obyczajow, byle hrabiny i ssyny spod ciemnej i szkaradnej…dyplomaci i psubraci….bo jak to …symbol….i przeszedl symbol ..bo musial…

  Całość materiału pod artykułem wiodącym: https://marucha.wordpress.com/2013/11/04/prawda-o-walesie/#comment-289986

  Pana RomanaK przepraszam, że tak bez jego zgody cytuję, ale uważam, że wszystko, co znajduje się w sieci jest dobrem publicznym – czyli naszym. (Wiedza powinna być dostępna powszechnie i bezpłatnie.)

  ———-

  Polubienie

 11. paziem

  Sw Pamieci Przewodniczay Solidarnosci Inzynier i poeta pisal proroczo:

  Wiersz niedopalony

  Wrosnieci w ziemie korzeniami,
  ktore siegaja w antypody,
  trwamy. Trwa Polska razem z nami,
  choc gina panstwa i narody
  tanio sprzedane, oszukane,
  i uwiklane w slusznosc Swiata.
  Ktorym, ze beda zapomniane,
  jedyna dola i zaplata…

  Historia was znieczuli cisza,
  bo bedzie w niej ze was nie bylo…
  Od lat juz te historie pisza
  i wkrotce wcisna wam ja sila
  nie szczedzac kar, wyrokow, srodkow,
  aby w was zabic pamiec przodkow.

  Ksiazki, zapisy, spala skrycie,
  popioly sluszny wiatr rozwieje,
  by wmowic wam ze wasze zycie
  od wczoraj trwa – a o czym snicie
  to tylko w waszych snach istnieje…

  I tylko czasem wiatr zbudzony,
  ktory popioly wirem kreci
  przyniesie wiersz niedopalony,
  ktory zazgrzyta wam w pamieci
  mglistym wspomnieniem zakazanym,
  nieslusznym rymem, prawdy slowem,
  i zrozumiecie i lza spadnie,
  gdy pochylicie nad nim glowe.

  Lecz taki strzepek to niewiele,
  i pewnie braknie juz wam checi
  by szukac dalej w tym popiele
  co wypalono wam z pamieci.

  I chociaz, gdzies na Swiata skraju,
  gdzie nie dotarly nowe prawa,
  ludzie wciaz dobra pamiec maja
  – to bedzie zbyt daleko dla was…

  Bo to by moglo miec zle skutki.
  A wiec wasz lancuch bedzie krotki…

  /Miroslaw Krupinski, Australia/

  za Romanem Kaflem

  Polubienie

 12. paziem

  Fran SA said

  2013-11-04 (poniedziałek) @ 09:04:26
  To jest kolejna proba przedstawienia Solidarnosci jako ruchu narodowego.( w ktorym ‚nagle’ cos nie wyszlo!)
  Prawda jest, ze uwierzylo w ten ‚ruch narodowy’ wielu przyzwoitych ludzi.
  A i teraz wielu uczciwych Polakow wierzy w ‚spontanicznosc’ bardzo dobrze przygotowanej konspiracji przeciwko narodowi.

  Lejba:

  Jak ubecja sprzedawala Polske od 1969 roku!

  http://isis117528.wordpress.com/2013/09/16/uklad-sb-opus-dei-1969-1989-2013/

  http://www.topix.com/forum/world/poland/TIFKS0D1UKB61IF9R

  No i ciekawe, za co tez wdzieczny Bul Komorowski odznaczyl Sorosa najwyzszym odznaczeniem Polski??

  http://wpolityce.pl/artykuly/40696-order-dla-sorosa-czy-obecny-prezydent-nie-splaca-kolejnego-dlugu-wdziecznosci-wobec-swojego-zaplecza-politycznego-i-to-tego-najstarszego

  za:https://marucha.wordpress.com/2013/11/04/prawda-o-walesie/#comment-289986

  Polubienie

 13. paziem

  Fran SA said

  2013-11-05 (wtorek) @ 13:39:04
  Ad.19
  RomanK
  Ja nigdzie nie pluje. Podaje rozne zrodla i zadaje pytania.
  Natomiast gdy chodzi o moje osobiste stanowisko, to ciagle mam watpliwosci co do programu Solidarnosci. Do tej pory nie mam zielonego pojecia, jak sobie Walesa i rozni dzialacze wyobrazali ‚nowa Polske’. Samorzadowa?
  I mam takie pytania jak np. co sie stalo z miliardowym majatkiem Solidarnosci? kto go rozliczal?
  Dlaczego Walesa byl internowany w palacu, podczas gdy inni Polacy zdychali na mrozie polewani zimna woda? Komu bylo potrzebne poswiecenie tylu mlodych ludzi??
  Dlaczego wielu bonzow Solidarnosci wywodzilo sie z UBecjii i tzw. szeregow partyjnych?. Byl to moj glowny powod wyjazdu z kraju. Nie zanosilo sie na zadne zmiany na lepsze!!! Bardzo agresywna rekrutacja do Solidarnosci byla mocno podejrzana.
  Dlaczego prasa na Zachodzie juz w lutym 1981 roku podala dosc dokladna date stanu wojennego – na polowe grudnia- a w Polsce sie do konca opowiadalo, ze ‚wejda Ruscy’? Przeciez Solidarnosc miala pomoc z calego swiata – to i informacje tez miala dostepna.

  Dlaczego do finansowania Solidarnosci przyznali sie i CIA i Reagan i Watykan??
  I naturalnie, nie ma pan racji, ze miliony Polakow wyjechalo z Polski po stanie wojennym.
  Dwa miliony Polakow wyjechalo z kraju w latach 1979-81. W czasie stanu wojennego nie bardzo mozna bylo wyjechac.

  Czasami odnosze wrazenie, ze zadawanie pytan o Solidarnosci i panu Walesie jest mocno ocenzurowane.
  A jak sie zastanowic, kto naprawde skorzystal z tej kolejnej zydowskiej rewolucji – to sie okazuje, ze wlasnie ci, ktorzy te rewolucje przygotowali.
  Niechetnych i podejrzliwych w dziwny sposob sie ktos pomogl pozbyc.

  Jaki program ekonomiczny wobec Polski miala Solidarnosc???
  Bo te pierdoly o ‚samorzadach’ i ‚strukturach poziomych’ mozna sobie w glany wsadzic. Styl wiecowy i pustoslowie. Raz mi sie udalo posluchac co Kuron opowiadal na tzw. latajacym uniwersytecie w Krakowie na Florianskiej. Zgroza! A sluchacze, na fali entuzjazmu, bili wielkie brawa! Za co?

  I bardzo trudno mi uwierzyc w tzw. demokratyczne wybory w Solidarnosci. Kto o nich wiedzial i kto w nich bral udzial??
  O Walesie tez nikt nie wiedzial bardzo dlugo – a jednak ‚jakos’ zostal wybrany. Przez kogo?
  A na koniec: co Soros obiecal Walesie, a Walesa Sorosowi? Magdalenke?

  Trzeba miec wyobraznie jak kon wyscigowy, ktory pokonuje wszystkie przeszkody, zeby sobie wyobrazic, ze sam Walesa byl w stanie ‚obalic komune’, i ze nagle powstaly zwiazek zawodowy, ktory mial dziwne poparcie z calego zachodniego swiata byl w stanie stworzyc rewolucje w kraju, w ktorym zarowno cenzura jak i kontrola ludnosci byla dosc oczywista.
  Walesie nawet areszt nie grozil!

  za: https://marucha.wordpress.com/2013/11/04/prawda-o-walesie/#comment-289986

  Polubienie

 14. paziem

  Romank said

  2013-11-05 (wtorek) @ 21:53:11
  Panie Fran SA,,coz na panska wyobraznie nie mam zadnego wplywu.
  KTo panu powiedzial ze mowie o wyjezdzaniu w stanie wojennym??? Exodus Polakow rozpoczal wie w roku 1978…i nasilal sie przyjmujac ogrome rozmiary we 1980 roku….przychamowane powstaniem Solidarnosci….
  Niech pan pooglada sceny sprzd obozow uchodzczych po ogloszeniu stanu wojennego… skakanie z promow do lodowatej wody…i ucieczki z samolotow…
  Ocenia pan nie wiem na podstawie czego…??? ja nie prowadzilem zadnej bruytaklnej rekrutacji i nei znam przypadku silowego wpisywania kogokolweiek.. To ze pan klamie moZna latwo udowodnic wlasnei przez istnienie zawsze zwiazkow branzowych, ktore spokojnie dzialaly obok Solidarnosci..najczesciej mimo ze malenkie i opuszczone, w zasadzie sterowane przez SB najczesciej stosowealy na zakladach pracy prowokacje wobec Komisji Zakladowych Solidarnosci. Vide slynne wozenie na taczkach szefa Zw branzowych pana Topolskiego….w Polmo Krosno:-))) kiedy podczas procesu w ktorym bronilem kierowcow taczek..wyszlo ,ze byla to prowokacja przygotowana przez SB,
  To, ze akurat pan nie wie- jakie byly i czym byly programy Solidarnosci..nie znaczy wcale, ze byly do kitu…
  Moze je pan poogladac dzis w dzialaniu…….w Chinach..wtedy notowal najnowsze nasze pomysly i dopytywal, o detale mily Chinczyk z Ambasady CHRL Li..chlop prawie 2 metrowy..pomagajacy- jak sie tylko mogl przydac i znajdujacy sie wszedzie , gdzie go wpuscili…
  Szczegolnie rozwiazania gospodrcze obecnych Chin sa praktycznie powieleniem projektow Solidarnosci…i samorzadu./…gospodarczego, jak i admninistracji panstwowej…
  Jak pan widzi nei byly takie glupie sadzac po chinach…nawet nie dano nam wyprobowac na krolikach:-)))
  Pan pamieta ze wtedy Polska miala 10 pozycje jako rozwinieta gospodarka..w Chinach wszyscy jezdzili na rowerach i chodzili w kufajkach…
  Ja wiem ,ze pan ma problemy z wyobraznia, ale niech pan sprobuje sobie wyobrazic,….. Gdzie…???? programy te wtedy wdrozone w Polsce…zaprowadzilyby nas do dzis???? TYlko sadzac po …..Chinach….

  Fran SA said

  2013-11-05 (wtorek) @ 23:34:18
  Ad.33
  RomanK
  ‚Agresywna’ – nie znaczy brutalna. Skoro najwieksza kanalia w mojej pracy – Ubek i szef OOP latal za mna z lsta Solidarnosci do podpisania, a dyrekcja zrobila nam zebranie i obwiescila, ze teraz wszyscy pracownicy maja sie wpisac do Solidarnosci, bo taki nakaz jest ‚ odgorny’, – to ja ani nie zmyslam, ani nie fantazjuje bo wiele osob doswiadczylo tego samego. Walesa ‚spadl’ z nieba bo nikt w Krakowie o nim wczesniej nie wiedzial, ale wszyscy wiedzieli, ze to nagle mesjasz sie objawil.
  Dlaczego pan nie chce przyjac do wiadomosci, ze na Polske nalozone byly sankcje i tak kierowano ‚polityka’ i dostawa towarow, zeby polki byly puste a ludzie wychodzili na ulice? Jedzenia w Polsce nie brakowalo, ale nagle pojawily sie kartki na cukier. Kto o tym decydowal? I kto pomagal Solidarnosci w pompowaniu propagandy ‚wspanialych zwiazkow zawodowych’?
  Ja nie musze zmyslac. Pisze o tym prasa zachodnia do ktorej widac nie ma pan dostepu.
  Model chinski jest conajmniej dziwny jako wzorzec ekonomiczny dla Polski. Chiny sa przede wszystkim ekspansywne i prowadza globalna polityke gospodarcza. Polska nigdy nie mialaby szans na otwieranie kopalni w Nigerii czy odwierty w Libii. Ani na budowe portu w Pakistanie.
  Nie wiem do tej pory gdzie Solidarnosc oglaszala swoje wielkie plany gospodarcze, bo mi nikt nigdy ich nie pokazal.
  Tak jak wielu Polakow, bylo dla mnie ogromna tragedia opuszczenie kraju. Dzien w dzien wyczytywalismy wszystkie wiadomosci o Polsce; urzadzalismy zbiorki i pomoc dla kraju; do tej pory MAM zachowane publikacje Solidarnosci i rozne gazetki wydawane w roznych krajach w tym okresie. Teraz czytam to jeszcze inaczej. (np. te 75 tirow tygodniowo, ktore wjezdzaly do Polski wyladowane po dekiel sprzetem medycznym, biurowym i zywnoscia)
  A potem laskawie organizacja w Polsce nam powiedziala: ‚ Jakbyscie pomagali, tobysmy te pomoc dostali’.
  NIKT nie slyszal o naszej ogromnej akcji powodziowej, bo wielomilionowa pomoc dla powodzian w Polsce do ofiar powodzi nigdy nie dotarla!
  Wszystkie panstwa na Zachodzie zwolnione byly od oplat pocztowych za przesylane do Polski paczki obojetnie jakiej wielkosci. Rozni tubylcy zbierali adresy w Polsce i cale organizacje: weteranow, zwiazkowcow, Czerwonego krzyza i rozne Caritasy zbieraly pomoc dla Polski.
  Nasz minister spraw zagranicznych dostarczyl osobiscie czek na 2 miliony dolarow szefom Solidarnosci. Cala prasa i telewizja pokazywala to zdarzenie.
  Przy tak ogromnej pomocy Polska nie musialby zebrac przez najblizsze dziesiatki lat.
  Ja sie pytam: kto sie rozliczyl z tej pomocy?? Kto katalogowal dostawe sprzetu i materialow?
  Dlaczego teraz, tacy jak ja sa posadzani o klamstwa i ‚fantazje’?
  Nie mam co ogladac scen z obozow uchodzczych. Dobrze pamietam!

  Romank said

  2013-11-05 (wtorek) @ 21:53:11
  Panie Fran SA,,coz na panska wyobraznie nie mam zadnego wplywu.
  KTo panu powiedzial ze mowie o wyjezdzaniu w stanie wojennym??? Exodus Polakow rozpoczal wie w roku 1978…i nasilal sie przyjmujac ogrome rozmiary we 1980 roku….przychamowane powstaniem Solidarnosci….
  Niech pan pooglada sceny sprzd obozow uchodzczych po ogloszeniu stanu wojennego… skakanie z promow do lodowatej wody…i ucieczki z samolotow…
  Ocenia pan nie wiem na podstawie czego…??? ja nie prowadzilem zadnej bruytaklnej rekrutacji i nei znam przypadku silowego wpisywania kogokolweiek.. To ze pan klamie moZna latwo udowodnic wlasnei przez istnienie zawsze zwiazkow branzowych, ktore spokojnie dzialaly obok Solidarnosci..najczesciej mimo ze malenkie i opuszczone, w zasadzie sterowane przez SB najczesciej stosowealy na zakladach pracy prowokacje wobec Komisji Zakladowych Solidarnosci. Vide slynne wozenie na taczkach szefa Zw branzowych pana Topolskiego….w Polmo Krosno:-))) kiedy podczas procesu w ktorym bronilem kierowcow taczek..wyszlo ,ze byla to prowokacja przygotowana przez SB,
  To, ze akurat pan nie wie- jakie byly i czym byly programy Solidarnosci..nie znaczy wcale, ze byly do kitu…
  Moze je pan poogladac dzis w dzialaniu…….w Chinach..wtedy notowal najnowsze nasze pomysly i dopytywal, o detale mily Chinczyk z Ambasady CHRL Li..chlop prawie 2 metrowy..pomagajacy- jak sie tylko mogl przydac i znajdujacy sie wszedzie , gdzie go wpuscili…
  Szczegolnie rozwiazania gospodrcze obecnych Chin sa praktycznie powieleniem projektow Solidarnosci…i samorzadu./…gospodarczego, jak i admninistracji panstwowej…
  Jak pan widzi nei byly takie glupie sadzac po chinach…nawet nie dano nam wyprobowac na krolikach:-)))
  Pan pamieta ze wtedy Polska miala 10 pozycje jako rozwinieta gospodarka..w Chinach wszyscy jezdzili na rowerach i chodzili w kufajkach…
  Ja wiem ,ze pan ma problemy z wyobraznia, ale niech pan sprobuje sobie wyobrazic,….. Gdzie…???? programy te wtedy wdrozone w Polsce…zaprowadzilyby nas do dzis???? TYlko sadzac po …..Chinach….

  Fran SA said

  2013-11-05 (wtorek) @ 23:34:18
  Ad.33
  RomanK
  ‚Agresywna’ – nie znaczy brutalna. Skoro najwieksza kanalia w mojej pracy – Ubek i szef OOP latal za mna z lsta Solidarnosci do podpisania, a dyrekcja zrobila nam zebranie i obwiescila, ze teraz wszyscy pracownicy maja sie wpisac do Solidarnosci, bo taki nakaz jest ‚ odgorny’, – to ja ani nie zmyslam, ani nie fantazjuje bo wiele osob doswiadczylo tego samego. Walesa ‚spadl’ z nieba bo nikt w Krakowie o nim wczesniej nie wiedzial, ale wszyscy wiedzieli, ze to nagle mesjasz sie objawil.
  Dlaczego pan nie chce przyjac do wiadomosci, ze na Polske nalozone byly sankcje i tak kierowano ‚polityka’ i dostawa towarow, zeby polki byly puste a ludzie wychodzili na ulice? Jedzenia w Polsce nie brakowalo, ale nagle pojawily sie kartki na cukier. Kto o tym decydowal? I kto pomagal Solidarnosci w pompowaniu propagandy ‚wspanialych zwiazkow zawodowych’?
  Ja nie musze zmyslac. Pisze o tym prasa zachodnia do ktorej widac nie ma pan dostepu.
  Model chinski jest conajmniej dziwny jako wzorzec ekonomiczny dla Polski. Chiny sa przede wszystkim ekspansywne i prowadza globalna polityke gospodarcza. Polska nigdy nie mialaby szans na otwieranie kopalni w Nigerii czy odwierty w Libii. Ani na budowe portu w Pakistanie.
  Nie wiem do tej pory gdzie Solidarnosc oglaszala swoje wielkie plany gospodarcze, bo mi nikt nigdy ich nie pokazal.
  Tak jak wielu Polakow, bylo dla mnie ogromna tragedia opuszczenie kraju. Dzien w dzien wyczytywalismy wszystkie wiadomosci o Polsce; urzadzalismy zbiorki i pomoc dla kraju; do tej pory MAM zachowane publikacje Solidarnosci i rozne gazetki wydawane w roznych krajach w tym okresie. Teraz czytam to jeszcze inaczej. (np. te 75 tirow tygodniowo, ktore wjezdzaly do Polski wyladowane po dekiel sprzetem medycznym, biurowym i zywnoscia)
  A potem laskawie organizacja w Polsce nam powiedziala: ‚ Jakbyscie pomagali, tobysmy te pomoc dostali’.
  NIKT nie slyszal o naszej ogromnej akcji powodziowej, bo wielomilionowa pomoc dla powodzian w Polsce do ofiar powodzi nigdy nie dotarla!
  Wszystkie panstwa na Zachodzie zwolnione byly od oplat pocztowych za przesylane do Polski paczki obojetnie jakiej wielkosci. Rozni tubylcy zbierali adresy w Polsce i cale organizacje: weteranow, zwiazkowcow, Czerwonego krzyza i rozne Caritasy zbieraly pomoc dla Polski.
  Nasz minister spraw zagranicznych dostarczyl osobiscie czek na 2 miliony dolarow szefom Solidarnosci. Cala prasa i telewizja pokazywala to zdarzenie.
  Przy tak ogromnej pomocy Polska nie musialby zebrac przez najblizsze dziesiatki lat.
  Ja sie pytam: kto sie rozliczyl z tej pomocy?? Kto katalogowal dostawe sprzetu i materialow?
  Dlaczego teraz, tacy jak ja sa posadzani o klamstwa i ‚fantazje’?
  Nie mam co ogladac scen z obozow uchodzczych. Dobrze pamietam!

  Marucha said

  2013-11-06 (środa) @ 05:03:00
  Re 34:
  Panie Fran, obserwuję to u Pana nie po raz pierwszy – ma Pan skłonność do obarczania jednych draństwami popełnionymi przez innych.

  „Solidarność” to dla Pana Wałęsa, Geremek, Mazowiecki, Frasyniuk i cała ta agentura, która podstępem wcisnęła się w szeregi przyzwoitych ludzi.
  „Chrześcijanin” to dla Pana żydo-neokoński skurwysyn, bombardujący Irak.
  Winę za sankcje i puste półki ponosi według Pana Solidarność – a nie rząd i nie zachodnia agentura, szykująca grunt do zniszczenia Polski i przejęcia kraju w swe łapy.
  Winę za to, że pomoc dla Polski była rekwirowana przez władze – też ponosi Solidarność, prawda?
  A co do tego, że „Przy tak ogromnej pomocy Polska nie musialby zebrac przez najblizsze dziesiatki lat.”, to wypada jedynie parsknąć śmiechem z obydwu otworów.

  Napisz Pan, kurwa, jeszcze, że Polacy podczas II Wojny byli kolaborantami. Parę takich osób Pan znajdzie.

  Fran SA said

  2013-11-06 (środa) @ 05:20:32
  Ad.35
  Marucha
  ‚Kurwami’ jeszcze nikt Polski nie odbudowal. Sprawdzam na Internecie program Soliodarnosci. Radze wszystkim sobie poczytac, bo informacja jest dostepna.

  Albo wierzyc panu RomanowiK albo profesorowi ekonomii:

  http://wpolityce.pl/artykuly/66005-prof-witold-kiezun-o-patologii-transformacjito-byl-klasyczny-przyklad-maksymalnego-liberalizmu-ekonomicznego-niezgodny-z-filozofia-solidarnosci

  No i ‚parskanie smiechem’ zakonczylo sie kolejnym rabunkiem Polski. Nie chc mi sie cytowac klasykow.

  Marucha said

  2013-11-06 (środa) @ 05:40:54
  Re 36:
  Kurwami Polski nikt nie odbudował, ale mógł wyrazić głęboką dezaprobatę dla pierdół emitowanych przez oponenta.
  Teraz dowiadujemy się, że złodziejska „transformacja” ustrojowa i gospodarcza – to teź wina Solidarności.
  Solidarnościowca Bieleckiego, solidarnościowca Balcerowicza…

  Fran SA said

  2013-11-06 (środa) @ 07:22:27
  Ad.37
  Marucha

  ‚E cui facit, qui prodest’- sprawca skorzystal
  Podobnie jak wiele osob, uwazam, ze Solidarnosc nie byla polskim ruchem narodowym, tak jak i pare poprzednich ‚zrywow polskiego narodu’ w historii naszego kraju.
  W jednym ze swoich wpisow wrecz nazywam zdarzenia w Polsce ‚rewolucja zydowska’. Pan sie pewnie ze mna nie zgodzi, bo ja zawsze tylko pisze pierdoly.
  Jakby pan nie byl taki zaslepiony zloscia na mnie, toby pan zauwazyl moje poprzednie wpisy gdzie wrecz pisze wyraznie, ze do Solidarnosci nalezalo wielu uczciwych Polakow. (wpis nr. 3) powyzej.
  Robi pan to celowo, ze oskarza mnie o rzeczy, ktore mi nigdy do glowy nie przyszly, czy to tylko pokaz pana slabosci w dyskutowaniu roznej percepcji zdarzen?.
  To nie ja wymyslam termin ‚polactfo’ i nie ja wyzywam Polakow od idiotow i roznych takich.
  I zawsze staram sie podeprzec moje moja opinie i argumenty zrodlami, z ktorych korzystam.

  Prof. Kiezun tez opowiada, ze transformacja’ byla wbrew filozofii Solidarnosci, a i ja uwazam, ze Solidarnosc miala filozofie – ale nie miala jednolitego programu gospodarczego dla kraju. Do czego sie sama przyznala. (Mozna sprawdzic w dostepnych programach Solidarnosci)
  Platanie w te dziwne decyzje Solidarnosci Polakow, jest taka sama demagogia jak przypominanie mnie ( i moim rodzicom) II wojne swiatowa. Czy probuje pan obrazic pamiec moich rodzicow, ktorzy, Pan dobrze wie gdzie byli w czasie wojny, bo jak tego nigdy nie ukrywam. Lager Dora)?

  Jesli ja pisze pierdoly, to laskawie prosze podac mi linki do ‚programu gospodarczego Solidarnosci’. Chetnie poczytam.

  No chyba, ze przyjmiemy jako pewnik i niepodwazalna prawde, ze Walesa i KOR-owcy sa… rdzennymi Polakami – to wtedy mozemy oskarzac Polakow o fiasko rewolucji Solidarnosci.

  ‚E cui facit, qui prodest’..
  Kto stworzyl Solidarnosc – ten skorzystal, co widac bardzo dokladnie w po-Solidarnoscowych ekipach rzadzacych.

  Roznica miedzy nami polega na tym, ze pan uwaza, ze to ‚przypadek’ a ja uwazam, ze to ukartowana konspiracja przeciwko Polsce.

  Zdaje sie, nam obu Bozia dala prawo do roznych opinii.

  Marucha said

  2013-11-06 (środa) @ 08:04:50
  Re 38:
  Panie Fran, zacznijmy od tego, że większość Pana wpisów sobie bardzo cenię i się z nimi zgadzam, co nie znaczy, że nie zaprotestuję, gdy pisze Pan rzeczy niemądre.

  Zupełnie nie rozumiem tego:
  No chyba, ze przyjmiemy jako pewnik i niepodwazalna prawde, ze Walesa i KOR-owcy sa… rdzennymi Polakami – to wtedy mozemy oskarzac Polakow o fiasko rewolucji Solidarnosci.

  Kto tu niby przyjmuje za pewnik, że Wałęsa, Geremek, KOR-owcy byli/są rdzennymi Polakami reprezentującymi Solidarność? Kto w ogóle zasugerował taką możliwość?
  Przecież to Pan, a nie ja, oskarża Polaków o fiasko Solidarności!

  Jeszcze mnie rozumiem to:
  Roznica miedzy nami polega na tym, ze pan uwaza, ze to ‘przypadek’ a ja uwazam, ze to ukartowana konspiracja przeciwko Polsce.

  Nie wiem, skąd Pan wziął, że uważam cokolwiek za „przypadek”. Oczywiście przypadków nie było. Ruch Solidarności został podstępnie przejęty przez agenturę syjonizmu (ileż razy mam to samo powtarzać?) – ale Pan draństwa syjonistów zrzuca na niewinnych ludzi. Podobnie, jak katolików obciąża Pan winami za przestępstwa USA i Izraela, jak napaść na Irak, na Libię itd.

  Fran SA said

  2013-11-06 (środa) @ 11:26:21
  Ad.39
  No i w kolo Macieju: ja twierdze, ze to nie wina Polakow ,co widac po moich wpisach a pan uwaza, ze ja obwiniam Polakow.
  Jakies glupoty; taka sama dyskusja jak w zagadkach kto jest, a kto nie jest antysemita.
  Natomiast niewatpliwie wyrazam zdumienie, ze sa jeszcze ludzie, ktorzy wierza w rzetelnosc tej zydowskiej rewolucji.
  Na czym ja opieram swoje wiadomosci o tym, ze wladze Solidarnosci podstepnie pozbyly sie ‚niewygodnych’ czlonkow (glownie Polakow) o czym tez juz pisalem. Moj Boze, umie pan czytac cale wpisy czy tylko wycinki i pol-zdania?:
  Dla mnie uzasadnienie wyjazdu i opuszczenia kraju, ktore uwazam za osobisty dramat jest do tej pory bardzo wazne. Po tej idiotycznej rekrutacji do Solidarnosci – wielu Polakow opuscilo kraj. Mnie jest dobrze na Zachodzie. (odpukac) Ale szlag mnie trafia na sama mysl, ze dlaczego nie moglo mi byc rownie dobrze w kraju. Komu przeszkadzaly te miliony Polakow, ktore teraz musza szukac chleba za granica??
  Kazdy ma inne doswiadczenia i odczucia. Ja sobie uzurpuje prawo do swoich. . I ja sie Polakow nie czepiam, bo szanuje narod, z ktorego pochodze.

  Bardzo podobne do moich, padaly podejrzenia w Krakowie juz na poczatku Solidarnosci. Zwlaszcza te ‚niespodzianki’ sierpniowe i pozniejsze dziwne zdarzenia. I ten 4-metrowy plot, ktory kurdupel przeskoczyl!
  Solidarnosc sie jawila jako ruch zwiazkowy, a NIE panstwowy. Wiec skad nagle te panstwowe ambicje?? Przeciez to byl pucz! Zgoda, ze nie na bardzo demokratyczny rzad. Ale co nam dala Solidarnosc w zamian?? Exodus??

  Widac, ze wiecej ludzi dzielilo moje podejrzenia:

  Miet said

  2013-11-06 (środa) @ 18:50:57
  Moim zdaniem dyskusje o Solidarności jeszcze długo będą trwały i będą zawsze budziły kontrowersje.
  Problem bierze się stąd, że wielu prawdziwych i solidnych polskich działaczy solidarnościowych nie chce pogodzić się z faktem, że to nie oni „stworzyli” Solidarność.
  Oni byli tym zdrowym trzonem tej organizacji i dlatego, w odpowiednim momencie trzeba było się tych ludzi pozbyć.
  Poprostu sznurki trzymane przez syjonistów (prawdziwych twórców Solidarności) zaczęły się im plątać i nawet wypadać z łap – trzeba było temu zaradzić.
  I mieliśmy internowania, stan wojenny i wysyłki za granicę i rozpad tej organizacji.

  Ustawmy wszystko chronologicznie: jest rok 1968 – syjoniści tracą sporo ze swej władzy w KC, UB i w Rządzie, organizują ruchawkę na UW, która nie wiele im dała ale była takim małym testem dla późniejszych działań.
  Następny plan, to wysadzenie z siodła Gomułki – udało się dość gładko poprzez zorganizowanie „wypadków gdańskich”.
  Gierek przejmuje władzę i wszystko zaczęło dobrze iść ale wkrótce się okazało, że w dalszym ciągu „puławianie” pełni władzy nie odzyskali.
  Gierek okazał się cwańszy niż na to wyglądał – oparł sie całkowicie o górników i hutników, czyli o Śląsk , a tam za dużo „warszawka” nie miała do powiedzenia.
  Trzeba było więc działać dalej: powstaje KOR, ROPCIO, w międzyczasie mamy „wypadki radomskie”, ale i to wszystko na niewiele się zdało – i tutaj, a może i wcześniej u syjonistów kiełkuje myśl o zorganizowaniu „oddolnym” związków zawodowych „Solidarność”.

  Na zakończenie podkreślę, że nigdy nie wierzyłem i dalej nie wierzę w żadną spontaniczność i oddolne działania ludzi pracy.
  Tutaj w jednej rzeczy się nie zgadzam z p. Gajowym. To nie było tak, że najpierw dobrzy i uczciwi Polacy zorganizowali Solidarność a potem wdarli się do niej syjoniści i ją opanowali.
  To oni właśnie, od samego początku byli jej organizatorami a prawdziwi, uczciwi polscy patrioci zaczęli na poważnie działać dla dobra Polski i przez to stali się wielkim zagrożeniem dla „onych” i trzeba było coś z nimi zrobić. No i zrobiono, i mamy taką Polskę jaką mamy i kropka.

  wszystko za:https://marucha.wordpress.com/2013/11/04/prawda-o-walesie/#comment-289986

  Polubienie

  • Solidaruchownia od samego początku do samego końca była ruchem szkodliwym dla Polski i mało ważne że gro działaczy to uczciwi ludzie, patrioci, byli naiwni i głupi, dziś wielu z nich żałuje że należeli kiedyś do tego ruchu. Wielu z nich za wszelką cenę nie chce się przyznać do tego że zostali wpuszczeni w kanał i popełnili błąd. Więc albo siedzą po cichu z podkulonym ogonem, potulnie znosząc zaistniałą sytuację albo nadal bronią solidaruchowni twierdząc że to była „szansa” dla Polski. Po za tym ile zakładów zostało w toku „transformacji ustrojowej” wydane w łapska żydowskich złodziei, zagranicznych czy miejscowych, właśnie w porozumieniu z zakładową solidaruchowanią?

   Polubienie

  • Pytek

   Albo wierzyc panu RomanowiK albo profesorowi ekonomii:

   – Przecież tu nie ma sprzeczności.

   Polubienie

  • kempes

   dla mnie solidarnosc byla zła z 3 punktow widzenia. a) kult polski przedwojennej. a to była polska panów . mało kto miał mature . o studiach nie mówiac. strajki ,strzelanie do ludzi. dowod? ano czasy dzisiejsze. wiele rzeczy jest tak jak było przed wojna. bogate wystawy i ludzie na nie patrzacy. a nie majacy pieniedzy. durny pomysł – gimnazja. tez z polski PRZEDWOJENNEJ. MOZNA BY WIELE PISAC brak tez reformy rolnej. .b) – katolicyzm – kult powstan . szczegolnie tych kleskowych . i te ryngrafy i romantyzm . i kult durnej smierci. w bezsensownym zrywie. z maryja na ustach. ZERO KALKULACJI. c) kult zachodu i zła polityka zagraniczna .JAK I DZISIAJ. wszelaki celebrytyzm . roznica tylko taka ze .. wtedy byla jakas hrabianka a dzis moze byc i doda elektroda. zero kalkulacji. wiernosc jednemu kierunkowi do obłedu. chocby za cene zatraty. swojej ,kraju ,innych ludzi. pisze ogolnie bo mozna by pisac tone. ale wiadomo o co chodzi. a owoce? NIE SPRAWDZILY SIE W DZISIEJSZYCH CZASACH. zachod zrobil z nas mambuko . a gimnazja okazały sie szkodliwe. mozna by pisac tak o wielu rzeczach. dlatego ja solidarnosc uwazam za zlo. katolicyzm tworzy ludzi slepych,naiwnych. (całe chrzescijanstwo) . takich jak przedwojenni polacy wlasnie. a solidarnosc? chciała POWIELIC TEN WZOR. dlatego jest SZKODLIWA. SZKODLIWA. PO 3 KROC SZKODLIWA. powinno sie zasypac ja jak rzym -kartagine (kartaginie po ludzku – wspolczuje- solidarnosci oczywiscie zas – nie.) i posypac sól.

   Polubienie

 15. jeb henryka ptasznika

  Wczoraj wypiłem mój ulubiony szampan krymski świętując upadek tego śmiecia . Dziękuję opatrzności , że mogłem to dożyć.

  Polubienie

  • Jak najbardziej rozumiem sfrustrowane społeczeństwo, domagające się ukarania winnych obecnej sytuacji Polski. Dla mas upodlonych Polaków „upadek” Bolka jest leszy niż nic. Ale ja na to patrze z innej strony, siły reżimu po raz kolejny wpuszczają Polaków w maliny, wprawdzie „udupią” Bolka, od którego tak naprawdę nic nie zależało, bo kto inny podejmował rzeczywiste decyzje ale inne kreatury zbiją na tym polityczny kapitał, robiąc przy okazji wodę z mózgu polskiemu społeczeństwu, odwracając przy tym jego uwagę od spraw ważniejszych. Mam też wrażenie że reżim chce wyładować emocje niezadowolonego społeczeństwa celowo na (płotce)Bolku, jest to postać skompromitowana od dawna, więc jaki problem poświęcić jednego ze „swoich”, dając społeczeństwu kozła ofiarnego i kukłę do wyładowania emocji, ratując w ten sposób własną dupę i jeszcze kreując się na prawdziwych „bohaterów solidarności”, „walczących” ze „złym reżimem komunistycznym”? Gdzieś w telepudle słyszałem, nie wiem czy to nie była TV Republika gdzie ktoś powiedział że prawdziwym „bohaterem” jest Kaczyński nie Wałęsa, tak się robi ludzi w chuja…

   Polubienie

   • jeb henryka ptasznika

    Przemex przyjacielu zgadzam się z tobą . Czytam twój blog , ale napisałeś ważne słowa :: dla mnie i całej masy upodlonych ludzi lepszy Bolek niz nic , lepszy jeden cukierek niz nic ” .

    Polubienie

 16. Bolek to stara, zdarta i zgrana blotka. Nim okupant nic już nie ugra. Jedyne co może osiągnąć to kolejną „bitwę” na fałszywej barykadzie o Bolka – czy on patryjotą czy żydowską marionetką. Najlepiej byłoby go po prostu olać. Emocjonalne dyskusje o Solidurności też są odwracaniem uwagi od spraw bieżących. „S” była od początku żydowsko-watykańskim koniem trojańskim. Jej twórcy liczyli – i nie przeliczyli się – na naiwność milionów Polaków, którzy w niej widzieli ratunek dla Polski. I niestety miliony naiwnych Polaków (ja też) daliśmy się na to oszustwo nabrać. Ukrytym zadaniem S było rozwalenie komuny w Polsce zgodnie ze scenariuszem rozpisanym przez Rothschilda & żydowską spółkę. I niestety ten plan zrealizowany zosał w 100 %. Wykorzystano naszą niewiedzę i naiwność.
  We władzach PRL trwała jak wiemy walka polskiej i żydowskiej frakcji. To samo było w SB – jedni mordowali polskich opozycjonistów i chronili żydowskich, a drudzy – Polacy w MSW – sporządzali listę krypto-żydów.
  Kto wygrał we władzach – widać obecnie gołym okiem. Niestety „S” nieświadomie przyczyniła się do zwycięstwa żydowskich przebierańców.
  Historii nie zmienimy. Ważne jest, aby wyciągać z niej nauczki i nie powtarzać błędów. Tak to widzę.
  Jeszcze sprawa menory w Magdalence. Widoczne 6 „ramion” to świeczki. Brakuje jednej – na trzonie świecznika. Menora żydowska ma 6 bocznych „ramion” i trzon. W żydo biblii jest właśnie o tym mowa:
  „Z tej samej bryły wykujesz świecznik wraz z jego podstawą i jego trzonem; jego kielichy, pąki i kwiaty będą z jednej bryły. Sześć ramion będzie wychodzić z jego boków; trzy ramiona świecznika z jednego jego boku i trzy ramiona świecznika z drugiego jego boku.”
  Gdyby miało być tylko 6 ramion, to by żydobiblia nie pisała dalej:
  „I uczynisz siedem lamp, i ustawisz te lampy w ten sposób, ażeby oświecały tę stronę, która jest przed nimi.”
  Wj. 25, 31-37
  Tak więc sześć ramion plus trzon = 7 świeczek. Parchy w Magdalence zapomnieli o świeczce środkowej. Aha – i menora to nie Abraham (Abram).

  „Prawidłowa menora zgodna z opisem Księgi wyjścia 1-18 winna posiadać sześć ramion – takie zalecenia konstrukcyjne dał Abramowi (Abrahamowi) Bóg.”

  Ten „patriarcha” był wcześniej sutenerem własnej żony w Egipcie i na jej dupie dorobił się majątku.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/17/slowo-boze/

  Tzw. „wyjście z Egiptu” i menora to Mojżesz. Podobnie jak Abraham wyssany z parchatego palca parchaty patriarcha i „prorok”.

  Polubione przez 1 osoba

  • Spór o Bolka przypomina spór o Jaruzelskiego i Kiszczaka oraz stan wojenny, jedni twierdzą że dobrze zrobił inni że nie, jedni że mordercy inni że bohaterowie i patrioci a ja powiem że to zawracanie dupy ludziom. To zwykła wojna żydowskich watah o to kto bardziej zasłużył się w dobijaniu i ograbianiu Polski.

   Polubienie

 17. Według mnie nie jest to żadna wojna żydowskich watah. One ją tylko „inscenizują” (tak jak wcześniej „walkę” żydowskiej frakcji SB z żydowskim KORem) i animują po to, aby Polacy bili się na fałszywych barykadach. A oni w tym czasie dalej nas ograbiają i zniewalają.

  Polubione przez 1 osoba

  • Oczywiście że to inscenizacja na potrzeby manipulacji społeczeństwem, tam nikt nikomu niczego złego nie zrobi, jestem pewny że nawet Bolkowi zbytnio nie zaszkodzą, trochę reputację zepsują ale nic po za tym. Ale za to ilu ludzi wciągną w tą „wojenkę” i nabiją w butelkę…

   Polubienie

 18. polak maly

  Gdybac mozna sobie roznie a ja powiem tak:
  Balbina na siebie kwitow nie bedzie szukal. Inni je znajda, gdy Balbina nadal zbyt opieszale objetnice odszkodowan realizowac bedzie.
  A ze odgrzany zostal Bolek i tak juz niepotrzebny, bo nie rzadzi i na odszkodowania wplywu nie ma, nalezy oczekiwac, ze w tym roku i lasy panstwowe, i ziemia zmieniac beda intensywnie wlasciciela.
  P.S. 1:
  Dla mnie wiarygodnymi sa: p. Szubert i p. Kafel, Wiechowski i Opara nie.
  P.S. 2:
  Z pustego w prozne nie nalejesz. To dla tych, ktorzy fanami pisa sa.

  Polubienie

 19. nina

  –organizacja PAX [dziwnie zamilczana ] brała znaczący udział , może kluczowy w tworzeniu solidarności . PAX poprzez KK uwiarygodniał w oczach Polaków żydo/polako/katolików. Rząd Mazowieckiego tworzyli min ludzie z PAX.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzyszenie_%E2%80%9EPax%E2%80%9D#Pr.C3.B3ba_reform_i_wspieranie_.E2.80.9ESolidarno.C5.9Bci.E2.80.9D

  Polubienie

 20. partyzant

  Tak dla poprawienia humoru 🙂

  co celniejsze myśli Bolka

  O budowaniu: A jak się nie wie, co się buduje, to nawet szałasu nie można rozbierać, bo deszcz na głowę będzie padał;

  O relatywizmie: Dobrze się stało, że źle się stało;

  O matematyce wyższej: Dodatnie i ujemne plusy.

  O geometrii nieuklidesowej: Dokonałem zwrotu o 360 stopni.

  O hierarchii bytów: Furman nie może być koniem i odwrotnie.

  O sensie życia: Gdyby w jeziorze były ryby, wędkowanie nie miałoby sensu.

  O logice formalnej: I tak, i nie.

  O hinduizmie: Mówię Panu święte słowa, a Pan moja krowa.

  O twórczości Witolda Gombrowicza: Ja już nie szukam pieniędzy za książki, bo te całkowicie udupiłem w sprawach społecznych.

  O złudzeniach naszej jaźni: Ja nie jestem „on”, ja jestem „my”.

  O konwenansach: Ja panu mogę nogę podać.

  O teorii podejmowania decyzji: Jestem za, a nawet przeciw.

  O demokracji: Miała być demokracja, a tu każdy wygaduje co chce!

  O twórczości Ernesta Hemingwaya: Mnie można zabić, ale nie pokonać.

  O szkodliwości homofobii: Mogę zaprosić Lecha Kaczyńskiego z żoną oraz Jarosława Kaczyńskiego z mężem.

  O wolności jako uzasadnionej konieczności: Nie chcem, ale muszem.

  O teorii Kopernika: Nie można mieć pretensji do Słońca, że kręci się wokół Ziemi.

  O Sodomie i Gomorze: Ja stosuję, co do niektórych Stary Testament.

  O erystyce: Odpowiem wymijająco wprost.

  O skutkach eksperymentów genetycznych: To pan w niedzielę wszedł tu jak do obory, i ani be, ani me, ani kukuryku.

  O procesie fryzjera z Wronek: Tonący brzytwy chwyta się byle czego

  O widzeniu: Widzę to jasno na białym.

  O teorii względności: To są ostatnie godziny naszych pięciu minut.

  Polubienie

 21. paziem

  Najciekawszym w gwałtownie odgrzewanej „sprawie Bolka” jest nie ten pseudo zgiełk „odważnych ” historyków IPNowskich ( ta zgraja milczy o żydowskich mocodawcach, a ekspoloatuje do porzygania tego prezydenta na opak), ale to co ma pozostać zamilczane przykryte właśnie teraz tym jazgotem. To pozostające w zamilczaniu i w cichym przygotowaniu, to jest najbardziej interesujące i najgroźniejsze dla Polski, o czmy niestety Polacy w większości zapominają.

  Polubienie

 22. partyzant

  A tymczasem Bolek się w najlepsze na balu w Miami bawi.
  http://wpolityce.pl/polityka/282487-w-polsce-skandal-z-bolkiem-a-walesa-prowadzi-poloneza-na-balu-w-miami-w-jednym-rzedzie-z-ambasadorem-rp-zobacz-zdjecia

  tak wyglądały przygotowania do poloneza

  a tutaj już pan prezydent z ambasadorstwem IIIŻydo-RP, D. i R.Schnepfami w pierwszym szeregu dumnie kroki poloneza stawia

  To pewnie ostatni, co tak poloneza wodzi …

  Polubienie

  • Widać jak Bolka „udupiają”, Polacy podpuszczani przez agenturę skaczą sobie do gardeł z powodu Wałęsy a ten i spółka dobrze się bawią na Florydzie…

   Polubienie

   • jeb henryka ptasznika

    Przemex Bolek to wszystko pierd… Ta co z nim tańczy to chyba Dukaczewska – tłumaczka . Ma dwa wyjścia :
    1. Wróci do Polski posymyluje chorobę . Polożą do szpitala Bolusia .
    2. Zostanie na stałe w USRAELU.
    i Może wszystko pierd… . Ważne ze więcej ludzi uwierzy ,że ten typ to zwykła polityczna kiła .

    Polubienie

 23. polak maly

  Jeden wyplakuje sie nad gnida, bo gnida dzieci ma, drugi morderce Burego
  wojna usprawiedliwia, choc juz nawet i po wojnie bylo.
  Takie cos ma ksztaltowac moja swiadomosc polityczna?
  A dali jazda.

  Polubienie

 24. zydozerca

  DZISIAJ WIELKI BAL W OPERZE-
  PIS WAŁĘSIE MAJTKI PIERZE
  I WYWLEKA TAJEMNICE ZNANE SŁUŻBOM ORAZ KLICE,
  JAK PODRZUCAĆ ŻER PUBLICE
  BY JARAŁA SIĘ SENSACJĄ ,/?/ A NIE ŻYDÓW DOMINACJĄ
  DOMAGAJĄC SIĘ ROZLICZEŃ I SKOŃCZENIA Z ŻYDOKRACJĄ

  Julian Tuwim
  O „Gazecie W…….”
  Dość dużo rozumiem i wiem jak na „wieszcza”,
  Lecz jedno wyjaśnić mi proszę:
  Dlaczego „Gazeta W……..” zamieszcza
  Tak dużo żydowskich ogłoszeń?

  Dlaczego na wszystkich stronicach „Gazety”
  Są Żydzi złodzieje i dranie,
  A na osiemnastej – już mają zalety
  I w miłej gazetce mieszkanie?

  I jaka jest tego ukryta przyczyna,
  I co z tego faktu wynika,
  Że pismo ogłasza Gelbfisza, Fajncyna
  I nawet Szynllera-Szklonika?

  Gelbfisza, Fajncyna, Szyllera-Szkolnika,
  Bursztyna, Cajtlina i Katza,
  I (Żyd!) Dobrzyńskiego, Zyberta, Grosglika –
  – To pewno się dobrze opłaca.

  I Muszkatblit jest, gdy ktoś chce Muszkatblita,
  I Edelman – gdy Edelmana,
  Gazetka nie pyta, kto swój, kto zrajlita,
  Bo forsa to forsa, prosz’ pana.

  Wiadomo: non olet, więc olens i volens,
  W żydowskiej niewoli cierpiąca,
  Gazetka złączyła żydowską niewolę z
  Gudłajską miłością pieniądza.

  Więc miesza się w głowie: Kozicki z Dobrzyńskim,
  A Grosglik i Stroński z Zybertem,
  I Gelbfisz z Rybarskim, i Katz z Rembielińskim,
  A Szkolnik po prostu z Neuwetem.

  Heil Adolf! Pod twoją aryjską opiekę
  Oddaję kochanych gelbfiszów,
  Neuwert erwache! Juda verrecke!
  A giten cześć! Pisz na Berdyczów.

  Polubione przez 1 osoba

 25. jeb henryka ptasznika

  Napisze jeszcze raz lepiej udupić jedną gnidę niż żadną . Kiedys go Żydzi postawili na piedestale teraz go wypierd… do gnojówki , a dla mnie to radość , bo kór… nie będę hu….. współczuł , który jest promotorem kór….. III RP i jest winny masowym samobójstwo ludzi z powodów ekonomicznych .
  NAPISZE DRUKOWANE:
  OD 89 ROKU WIĘCEJ LUDZI POPEŁNIŁO SAMOBÓJSTO Z POWODU BRAKU PRACY NIŻ BYŁO OFIAR WIRUSA EBOLA W AFRYCE.
  A pan Darek Kosiur pisze , że ten szpicel ma dzieci .
  Pan Dariuszu pan do jasnej cholery wejdzie na wykop zobaczy pan tam Jarusia synka razem z tym szpiclem jak mieszkają sobie w luksusowych hotelach , moczą dupy w basenie i opalają się w saunie . Są na tyle bezczelni ,że umieszczają te zdjęcia na wykopie .
  Jaruś dziś eurodeputowany bo go matoły z Gdańska wybrali . Bez pomocy tatusia nie zatrudnili by go nawet do sprzątania kublów ze śmieciami bo na niczym się facet nie zna . Reszta bachorów też poustawiana i żyje w luksusie , a pan Dariusz pierd… , bo on ma dzieci ten kapuś .
  Kiedyś sobie weszłem na facebooka Jarusia , a tam wpis jednej z jego sióstr:
  „a co ty tam w tej Brukseli robisz ? Chyba tylko się nudzisz ” .
  wpis sprzed może trzech lat temu .
  Żeby była jasność :
  Niczego temu szpiclowi nie zazdroszczę . Współczuje tylko ludziom , którzy przez jego donosy cierpieli .

  Polubienie

 26. jeb henryka ptasznika

  Apel do bezpieczniaka Kiszczaka :
  Panie generale czas wstać z grobu . Przyjaciela twojego Bolka biją – bohatera narodowego 1000 lecia .
  Generale bezpieczniaku wstawaj z grobu Bolka ratuj , bo wszyscy na gnidę srają , opluwają a ty nic nie robisz z grobu nie wstajesz !!!!!!!!!!!!! . Generale pomóż i strasz po nocach swoja lubę , bo niby chciała sprzedać bohatyra za 90 tys PLN .

  Polubienie

 27. jeb henryka ptasznika

  Według Cenckiewicza Wachowski załatwiał kórwy najwyższej śwatowej klasy Bolkowi . Całe ciupcianie rejestrowało SB a kasety z filmami miał tylko Jaruzelski . Gdyby jeszcze to wypłyneło byłby miód .

  Polubienie

  • jeb henryka ptasznika

   Może ktoś zaoferuje niezły szmal i rodzina Jaruzela te kasety puści , ale pewnie byłoby drogo ze 500 tys PLN . Mnie nie stać ha ha ha .

   Polubienie

  • Dobrze że napisałeś „według Cenckiewicza”, ten „historyk” jest dla mnie kompletnie niewiarygodny, jak i całe IPN, kolejny dyżurny manipulator, węszący wszędzie „komunistów” i „agentów SB”…

   Polubienie

   • jeb henryka ptasznika

    Przemex to jest zwykły PISdzielec zgoda pracujący dla PIS liżący dupę singerowi . Wejdziesz na niezlaezną i juz tam fura jego zdjęc . Jednak jego ksiązkę przeczytałem i nie mam powodu mu nie wierzyć . Ksiązka jest the best i dobrze udokumentowana .

    Polubienie

   • jeb henryka ptasznika

    i kupiłem ją 3 lata temu na allegro za jedyne 10 PLN .

    Polubienie

 28. partyzant

  „kiedyś się umówiliśmy, że o pewnych sprawach mówić nie będziemy”. – Ja dotrzymuję słowa, ale jak ktoś będzie to ciągle ruszał, to nie będzie wyjścia – jak będę zmuszony, to powiem wszystko
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tw-bolek-dokumenty-znalezione-w-domu-kiszczaka-dostepne-w-ipn/7tlx3e

  Polubienie

 29. partyzant

  Szumlewicz: Dyskusja wokół Wałęsy staje się groteskowa
  http://pikio.pl/szumlewicz-dyskusja-wokol-walesy-staje-sie-groteskowa/

  Polubienie

 30. hubal

  18 lutego 2016 r. rząd PiS sprzedał obligacje Skarbu Państwa za łączną kwotę 6 miliardów złotych. Była to już czwarta aukcja polskiego długu licząc od początku 2016 r. W sumie PiS zadłużył Polskę w niespełna 2 miesiące na 20,13 mld zł

  czy teczka Bolka miała od tego odwrócić uwagę Polaków?

  Polubienie

 31. Limonka

  Zróbcie coś z tym ptasznikiem bo mi już nerwy puszczają.
  Litości

  Polubienie

  • aneta

   Co ci się w nim nie podoba? . Chętnie go czytuje droga pani . Nie pasuje coś pani to do widzenia . Chociaż jakby troche spasował z wulgaryzmami byłoby dobrze , chodż jego wpisy są OK.

   Polubienie

   • jeb... henryka ptasznika

    Szanowna pani cytrynko .
    Proszę nie czytać moich pogladów jak pani nie pasi – napisze po młodziezowemu . Mozna spokojnie omijać wpisy , które kogos denerwują . Regulaminu WPS nie łamie . Brzydkie słowa są zawsze wykropkowane . Jeżeli coś pani nie pasuje – szechter z gazetą.pl czeka bądz niezalezna z Sakowiczem . dziekuje pani aneto za poparcie.
    Szanowna pani jak pisze pani w mojej sprawie proszę sie nauczyć mojego nicka i zapytac się nauczyciela historii kim był Henryk Ptasznik , bo chyba pobiera pani nauki w gimnazjum bądz ogolniaku

    Polubienie

 32. Edward. były członek solidarności .

  Przepraszam , ale muszę zabrać głos . WPS czytuję od niedawna i proszę o odpowiedzi :
  Panowie z WPS bardzo chętnie lansują rządy Polaków w PZPR i bardzo słusznie jednak zapominają o kilku ważnych rzeczach :
  1. PRL pod rządami Gierka i Gomułki było państwem totalitarnym z aparatem terroru : Przecież to szuja bolkowa była najbardziej aktywna podczas pierwszych lat rządów Gierka i nawet pod koniec jego rządów planowano spotkanie gnidy z Gierkiem . Kto wie może do niego doszło ?
  Zgadza się . Rządy Żydów to potworny terror . Parabola miała wtedy największe wartości . W czasie rzadów Polaków to wszystko opadało w dół , ale tak czy owak nie było demokracji i była tajna policja .
  Panowie chyba to rozumiecie solidarność to był ruch z wieloma patriotami , którzy chcieli tylko jednego : socjalizmu z ludzką twarzą i nic więcej . Pisanie dziś , że Solidarność to był syfilis jest laniem po mordzie tych ludzi . Macie państwo rację , że wyrżneli nas Żydzi , ale co w tym dziwnego ? oni juz od wieków nas niszczą .
  W sprawie Bolka jest consensus u Żydów . Mają go kreować na agenta do 76 roku , potem mam być kryształ i bohater narodowy . Napisał były solidarnościowiec żyjący dziś , że skromnej renty .
  Pozdrowienia .

  Polubienie

  • Ma Pan wiele racji.
   Prawdą jest, że PRL nie była państwem demokratycznym, że PZPR nie uzyskała władzy w wyniku demokratycznych wyborów, że aparat bezpieczeństwa czuwał, żeby PZPR nie utraciła władzy (w latach 1944-56 w PRL zamordowano od 300 tys. – 600 tys. Polaków, a na obszarach zajętych przez ZSRR w latach 1944-53 ok. 2 mln Polaków).

   My jednak oceniamy PRL z punktu widzenia polskich nacjonalistów, z punktu widzenia realizacji polskiej polityki narodowej.
   Mimo powyżej wymienionych negatywów uważamy, że władze PRL (zwłaszcza w latach 1956 – 1980) właściwie realizowały interes narodu i państwa polskiego, tak w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego (m.in. bezpieczeństwo socjalne, przyrost naturalny, kultura narodowa, rozwój gospodarczy) jak i zewnętrznego.

   W sierpniu/wrześniu 1980r. Jaruzelski i Kiszczak przeprowadzili pałacowy zamach stanu – żydostwo objęło władzę nad PZPR.
   My także byliśmy członkami Solidarności, co prawda z racji wieku tylko członkami szeregowymi – dobrze pamiętamy ten kilkunastomiesięczny powiew wolności. Niektórych naszych starszych kolegów zamordowano jeszcze przed 13 grudnia 1981r.
   Solidarność została zainstalowana przez żydowską agenturę PRL współpracującą z Kościołem i CIA. Gdy żydowskiemu kierownictwu Solidarności groziła utrata władzy wprowadzono stan wojenny, który na dobrą sprawę trwa do dzisiaj.

   Polubienie

 33. jeb... henryka ptasznika

  MY NARÓD BOLKOWY , KISZCZAKOWY , KOMUNOŻYDOWSKI I ANTYPOLSKI , RESORTOWY , UBECKI I PRONIEMIECKI BĘDZIEMY BRONIĆ STOŁKÓW , KASY I KORYTA I WTYKĘ NASZĄ WAŁĘSĘ LECHA .
  WSW – KOBRZYŃSKI .
  DLATEGO ORGANIZUJEMY ZA SPRAWĄ NASZEGO GURU PETRU – SWETRU MARSZ KOD W OBRONIE WSW – KOBRZYŃSKI SB – BOLEK .ZAPRASZAMY NA MARSZ KAŻDEGO .
  WEDŁUG NIEZALEZNYCH SONDAŻOWNI 80 % LUDZI UWAŻA ,ŻE WAŁĘSA – KOBRZYŃSKI TO BOLEK .

  Polubienie

 34. Franz

  Kilka faktów.
  Jarosław Kaczyński ma szczęście, że jego biografią nie zajmują się historycy pokroju Cenckiewicza i Gontarczyka.
  200 stron życia Jarosława K.
  Teczkę Jarosława Kaczyńskiego mogliśmy poznać 2 czerwca 2006 r., kiedy to on sam przedstawił ją dziennikarzom. Zanim do tego doszło, najpierw Kaczyński obiecał, że swoją teczkę ujawni, a potem zaczął z tym zwlekać. Tłumaczył, że nie może teczki upublicznić, bo są w niej ślady ingerencji płk. Lesiaka.
  Kaczyński z upublicznieniem swojej teczki zwlekał, w całą sprawę zaangażował się Zbigniew Ziobro, który ogłosił, że teczka Kaczyńskiego była fałszowana. Nikt nie zapytał, dlaczego właśnie Ziobro tak wiele wie o teczce, która nie jest upubliczniona.
  Jego teczka liczyła 200 stron, teczka dotyczy lat 1976-1982. Pierwsze meldunki pokazują Kaczyńskiego jako osobę współpracującą z KOR. Ostatni to rok 1982 i informacja, że Jarosław Kaczyński nie prowadzi szkodliwej działalności, więc wnioskuje się o przekazanie teczki do archiwum. Tutaj wielki wykrzyknik trzeba by postawić, bo w rzeczywistości działał on w podziemnej Solidarności, blisko jej najwyższych władz. Dlaczego uznano, że nie działa na szkodę PRL-u?
  Jedynym niby fałszerstwem była lojalka Jarosława Kaczyńskiego, którą miał podpisać zaraz po wprowadzeniu stanu wojennego. Dalej mamy notatkę ppłk. Kijowskiego z jego rozmowy z Jarosławem Kaczyńskim 17 grudnia 1981 r., podczas której doszło do podpisania lojalki.
  To były te dokumenty, które Kaczyński chciał ukryć, podkreślając, że są fałszywe i że te fałszywki podrzucone zostały do jego teczki w latach 90.Jeżeli teczka Jarosława Kaczyńskiego wcale nie jest teczką i jest tylko zbiorem dokumentów to jak się mają Gontarczyk i Cenckiewicz twierdzący, że archiwa SB były prowadzone z zachowaniem wszelkiej staranności. Teczki, personalne i obiektowe, miały spis treści. Wiadomo więc było, jakie dokumenty zawierają, i nie można było czegoś do nich podrzucić bądź wyjąć.
  Kto miał teczkę Kaczyńskiego, miał możliwość dowolnego preparowania jego życiorysu. Teraz pytanie: czy tylko teczka Jarosława Kaczyńskiego mogła być sfałszowana? Jedyna w Polsce?

  Dziwna rozmowa

  Ale jest zapis jego rozmowy z esbekiem 15 grudnia 1981 r., po wprowadzeniu stanu wojennego. To jest notatka kapitana SB, który prowadził rozmowę z Kaczyńskim.
  Gontarczyk i Cenckiewicz z wielkim obrzydzeniem traktują Lecha Wałęsę i jego rozmowy z SB, które miały miejsce na początku lat 70. Są więc w tej mierze ogromnie pryncypialni. Bardzo ciekawe, jak potraktowaliby rozmowy Jarosława Kaczyńskiego z SB?
  Rok 1970, Wałęsa, młody, 27-letni robotnik z żoną i dzieckiem, był sam, na łasce i niełasce esbeków, nie miał zielonego pojęcia, jakie prawa mu przysługują, ale chyba słusznie wyczuwał, że żadne.
  Rok 1981, Jarosław Kaczyński, prawnik, działacz Solidarności, współpracownik KOR, doktor prawa, \”mężczyzna\” dojrzały, 32-letni, człowiek, który wie, jak się zachować w kontaktach z SB. Od roku 1977 opozycja demokratyczna kolportuje poradnik Obywatel a Służba Bezpieczeństwa, z którego każdy zaczynający jakąś działalność może dowiedzieć się, jak ma się zachować w kontaktach z SB. To z tej broszury każdy działacz mógł się dowiedzieć, że w kontaktach z SB nie musi niczego podpisywać. Że powinien milczeć i nie dać się wciągnąć w pogawędki. Tymczasem, jak wynika z notatki funkcjonariusza SB, Jarosław Kaczyński, którego doprowadzono zaspanego rano do SB, zaczyna nagle dyskutować.
  W notatce czytamy, że Kaczyński zaczął opowiadać, że wykładał w Białymstoku teorię państwa i prawa. I, jak zanotował esbek, miał dość pochlebnie mówić o swoich studentach pracownikach MSW, chętnie podjął dyskusję o polityce, choć był przygnębiony porażką Solidarności. W notatce czytamy, że Kaczyński uważał, że Związek ze względów geopolitycznych nie dążył do przejęcia władzy i że w tej kwestii władza jest przewrażliwiona i niepotrzebnie podjęła tak ostre środki. Twierdził, że nie interesują go sprawy materialne, kobiety, np. nie zależy mu w przyszłości na posiadaniu rodziny. W trakcie rozmowy obruszył się, gdy stwierdzono\”, że pozycja jego brata Lecha jest w Solidarności znacznie wyższa od tej, którą on reprezentuje. Nie przypadły mu do gustu uwagi typu, że na taką pozycję i rolę w środowiskach inteligenckich, jaką mają np. Michnik, Macierewicz czy Geremek, to trzeba zapracować, zasłużyć.
  W innej części esbek pisze, że Kaczyński dwukrotnie zaznaczył wyraźnie, że o niektórych sprawach może ze mną rozmawiać, ale w innych warunkach i po zakończeniu stanu wojennego. Ustnie zobowiązuje się do przestrzegania przepisów stanu wojennego. Stwierdza w notatce, że nie traktuje Kaczyńskiego jako I kategorii ekstremisty Solidarności i w związku z tym go nie internuje, ale będzie kontrolował operacyjnie.
  To wszystko można wielorako interpretować. Tę gadatliwość, chęć przypodobania się funkcjonariuszowi.
  Choć jedno jest raczej pewne do odważnych Jarosława Kaczyńskiego w tamtym czasie zaliczyć nie można. Ani do odważnych, ani do ważnych.

  Teraz chyba jasne jest dlaczego tak bardzo trzeba zohydzić wszystkich działaczy \”S\” walczących nie pod spódnicą maminą z komuchami.

  Polubienie

  • jeb... henryka ptasznika

   Franz o Kaczyńskim piszesz prawdę – z niego bohater jak z koziej dupy trąba . Dziś jak juz bohaterem nie trzeba być , to udaje gieroja i krzyczy brednie o ZOMO .
   W 81 r to on z kotem pod pierzyną Kobrę oglądał .
   Chłopie jednak na miłóść boską nie broń Bolka powtarzając brednie jakie od kilku dni w każdej telewizorni plecie dziennikarz z okularkami o twarzy dziecka , bo niby Bolek donoSIŁ , gdyz miał ciężką sytuację dzieci i zona niepracująca . Pytam się – kto miał wtedy lekko Jagielski ? . Każdy miał pod górkę a jednak nie okazali sie kórwiarzami
   Te twoje zdanie czysty debilizm :
   Rok 1970, Wałęsa, młody, 27-letni robotnik z żoną i dzieckiem, był sam, na łasce i niełasce esbeków, nie miał zielonego pojęcia, jakie prawa mu przysługują, ale chyba słusznie wyczuwał, że żadne.
   GDY MU SB NIBY MALO PLACIŁA TO DOMAGAŁ SIĘ PODWYŻKI . OT BOHATER .
   SPRZEDAWAŁA KÓR… LUDZI ZA KASĘ . MASA LUDZI CIERPIAŁA , NALOTY SB A TY GO USPRAWIEDLIWIASZ MŁODY GOWNIARZ ZONATY ,DZIECIATY .
   NAWET GDYBY PRZYJĄC ,ZE MASZ RACJĘ . BOLEK GDYBY SIE PRZYZNAL W 89 ROKU SZANTAŻ BY ZNIKŁ I MOZNA BY BYŁO ZLAPAC ZA JAJA KISZCZAKA I JEMU PODOBNYCH A TAK TA SZUJA JESZCZE DZIS NA WYKOPIE WSZYSTKIEMU ZAPRZECZA.
   IDZ W SOBOTE NA OBRONE BOLKA Z KODEM I KRZYCZ NIE JEGO WINA BO BYL MLODY I GLUPI . NAWET DZIS W MIAMI KRECI SIE WOKÓL NIEGO WACHOWSKI .
   NIE ODPISUJ POLEMIZOWAL NIE BEDE . TY MASZ SWOJE ZDANIE JA SWOJE .

   Polubienie

   • paziem

    Przyjacielu, czemu ciągle kaleczysz język polski i uporczywie piszesz kórwa, zamiast kurwa ? To przez „szacunek” dla polszczyzny, czy z pełną premedytacją, gdy piszesz o tych gówniarzach z WałęsoSolidarności ? :)))))) Trzeba to odróżnić od porządnych ludzi, którzy dali się nabrać, lub których oszukano, wykorzystano i pozbyto się ich ?

    Polubienie

   • jebhenryka ptasznika

    Szanowny panie dr nie wiem o co chodzi wszak zgadzam się z tym co pan piszesz , a więc w czym problem ? kór… czy kur … jaktie to ma znaczenie grunt ,że przyszlośc pisze przez rz . O co panu chodzi nie wiem . Gdzie ja tu bolkowych bronie , ja nie KOD . Tyle.

    Polubienie

  • jeb... henryka ptasznika

   FRANZ KTO TERAZ DZIŚ ZOHYDZA A WALENTYNOWICZ , GWIAZDĘ CZY WYSZKOWSKIEGO? . ZA RZĄDÓW HERRA ZGADZA SIE .
   OGLĄDAJ DZIS NA TVP1 FILMIK O OKRĄGŁYM ZLOBIE 20.30 I NIE BRON BOLKA – KOBRZYŃSKIEGO BO TO ZWYKLA SZUJA . AMEN.

   Polubienie

   • jeb... henryka ptasznika

    SZUJA Z POPOWA Z KTOREGO MUSIAL SPIEPSZAĆ BO INACZEJ BY GO TAM LUDZIE ZAJE…. DOCHODZI CZAS , ZE CI CO JESZCZE ZYJA W TYM POPOWIE POCZUJA ODWAGĘ I ZACZNĄ O BOLKU OPOWIADAĆ ZE SZCZEGOLAMI WLACZNIE Z JEGO NIESLUBNYM DZIECKIEM .

    Polubienie

   • jeb... henryka ptasznika

    Podsumowując .
    WILEKIM JEST CZŁOWIEK TEN , KTÓRY POTRAFI SIĘ PRZYZNAC DO NAJWIĘKSZYCH KÓR…. I SŁABOŚCI
    PO DRUGIE TEN BOLEK MA NAPRAWDE COŚ Z RYCERZA . POLEMIZUJE NA SWOIM MINIBLOGU WYKOP Z GIMBAZĄ A 13 LETNIE DZIECI ROBIA SOBIE Z NIEGO JAJA WKLEJAĆ RÓZNE FOTY Z SATRYRYCZNYCH STRON . JEDNA TEZ NA WPS WKEIŁEM , BO JEST NAPRAWDĘ DOBRA.

    Polubienie

  • jebhenryka ptasznika

   Jeżeli za gówniarzy walęsowych uważa pan np Wyszkowskiego no to dzieli nas przepaść i nie ma znaczenia ,że wyszkowski stracił łep i popierał Bolka w czasie kampanii preziowej i że dzis stoi za PIS . Mam do niego szacunek i nazywanie go gówniazrem wałesy dla mnie wariactwo .Pozostanmy przy swoim bez wyzwisk . Chyba ze zle pana zrozumiałem .

   Polubienie

 35. jurek

  Obawiałbym się najgorszego z rozwiązań , tak nabrzmiałych podstawowych problemów do rozwiązania . Gdy już zabraknie sposobów otumaniania narodu i nic nie będzie „chwytało” to nastąpi przelanie krwi narodu Polskiego . Tak sobie myślę , że przed II WŚ ukazało się tak wiele publikacji książkowych na temat żydów , co wskazywałoby że świadomość ludzi była ogromna – i zmiotło inteligencję Polską w wojnie . Po IIWŚ świadomość ludzi była znowu w powijakach , więc kręcono narodem do czasu obecnego .Teraz świadomość , skutkowo-przyczynowa , znów jest ogromna , a możliwości załgania znikome .

  Polubienie

 36. jeb... henryka ptasznika

  Polubione przez 1 osoba

 37. veri

  Nie otwiera mi sie podany filmik ( w tytulowej notce ) : ” Dieses Video wurde vom Nutzer entfernt. „

  Polubienie

 38. Jagienka

  Jest dla mnie niezrozumiałe, skąd się bierze ta szczególna wrażliwość wielu wypowiadających się tutaj osób na punkcie Wałęsy. Wałęsa nie jest wyczulony na nieszczęścia innych.

  Cechy takie jak narcyzm, patologiczne kłamstwo, i manipulacja innymi osobami dla własnego zysku można najogólniej określić jako zachowania antyspołeczne. Człowiek o takich cechach może być łatwo zwerbowany na agenta.

  Wałęsa był agentem Zachodu, Reagana, CIA, Narodowego Funduszu Wspierania Demokracji, korporacji amerykańskich, Watykanu i oczywiście SB-KGB.

  To chyba po raz pierwszy w historii ruchów robotniczych, pracujący staneli po stronie kapitalizmu i to w dodatku prymitywnego, bezwzględnego, laissez-faire kapitalizmu. Ci sami ludzie kładli się na szyny, gdy rząd PRL podniósł ceny cukru o parę groszy.

  Wałęsa jako oficjalny przywódca Solidarności walczył od samego początku o demokrację i oczywiście otrzymywał pieniądze na tą walkę z Narodowego Funduszu Wspierania Demokracji/CIA – istnieją na to dokumenty i dowody. Wiele instytucji zachodnich finansowało Solidarność, w tym Free Trade Union Institute, który na swojej stronie umieścił krytyczną uwagę, że ofiarowane dla Solidarności fundusze trzymał w mocnym uścisku sam Wałęsa , tudzież pozostali wodzowie tego ruchu.

  Kiedy demokracja wolnorynkowa została już na trwałę ustanowiona w Polsce, Wałęsa aktywnie włączył się w amerykańskie inicjatywy szerzenia demokracji w Europie Wschodniej i poza Europą – dokładnie Ameryce Południowej. Z całą pewnością nie da się owej działalności określić jako pracy dla dobra ludzkości, jedynie dla dobra amerykańskich interesów.

  „Ikona” rozbiła się na tysiące małych kawałków. Przykro mi, że nie uronię łzy nad Wałęsą, chyba że będę płakała ze śmiechu. A jak się tu nie śmiać, właśnie przeczytałam, że w roku 2008 Wałęsa został powołany do „Rady Mędrców” Unii Europejskiej. Chyba zacznę od nowa analizować „Karierę Nikodema Dyzmy”. To było największe osiągnięcie literackie przedwojennej Polski. Wstyd mówić, ale nawet to nam żydzi ukradli.

  Polubione przez 1 osoba

  • jebhenryka ptasznika

   Jagienka brawa za ten wpis .

   Polubienie

   • jebhenryka ptasznika

    Uwaga jagienka : nie chodzilo o kapitalizm w żydowskim wydaniu tylko socjalizm z ludzką twarzą . Posłuchaj wypowiedzi a . Walentynowicz . Gwiazdozbioru . Napisać ,że im chodzilo o drapiezny kapitalizm – brednia . Szechterom , Lewartowom tak zgadza się . Oni szybko łykneli Sachsa czy Sorosa . Taka mała poprawka .

    Polubienie

 39. Jagienka

  „Uwaga jagienka : nie chodzilo o kapitalizm w żydowskim wydaniu tylko socjalizm z ludzką twarzą .”

  Być może Walentynowicz wierzyła w takie bajki, ale Wałesa z innymi przywódcami od samego początku wiedzieli za czyje pieniądze walczą i dla kogo. Nie tylko z resztą oni wiedzieli. Wielu myślących i wyciągających logiczne wnioski Polaków zdawało sobie z tego sprawę. Reszta stała pod kościołami w bezmyślnej adoracji nowego porządku.

  Czy amerykańscy kapitaliści, przy pomocy CIA , którzy długo i mozolnie , tzn. od początków zakończenia II Wojny, rozbijali Europę Wschodnią po to, aby wyrósł na jej gruzach socjalizm z ludzką twarzą? Tutaj powinien nastąpić śmiech, a może nawet coś gorszego – przeciągły, sykliwy, diabelski chichot.

  Polubione przez 1 osoba

 40. WAŁĘSA WYRZUCONY PRZEZ POLICJĘ Z WENEZUELI ?

  Polubienie

 41. jebhenryka ptasznika

  Fajny zart

  Polubienie

 42. Pingback: Dobra zmiana? Nie dla Polski! | hubalblog

 43. Pingback: Rezydent Polin. Andrzej Juda | hubalblog

 44. Pingback: Rezydent Polin. Andrzej Juda – JESTEM POLAKIEM ALE OBOWIĄZKI MAM ŻYDOWSKIE | forumemjot dla Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.