Żydzi, syjoniści wdzięczni Bogu

rydzyk-michnikGW Michnika, czy ND Rydzyka – czy dla Polaka to jakaś różnica?

Poniżej tekst z 2011r. z Naszego (żydowskiego) Dziennika.

 

W ND T.Rydzyka znajduje się dział pt. MYŚL JEST BRONIĄ – jest to prawda, pod warunkiem, że myśl poparta jest wiedzą. Niestety wszystkie powszechne żydo-media, w tym i katolickie, oraz systemy oświaty funkcjonujące na tzw. Zachodzie, czyli w żydo-reżimach, jak na ironię określanych demokracjami, dostarczają informacje zmanipulowane, zafałszowane. Ich celem, celem ich mocodawców, jest indoktrynacja w jednym pożądanym kierunku: stworzenia syjonistycznego imperium NWO i dokonania depopulacji na skalę globu.  – D.Kosiur

____________________________

Dziękując Bogu za Reagana

autor: Krzysztof M.Zawitkowski  (Autor jest przewodniczącym Rady Polsko-Amerykańskiej Fundacji Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego – D.Kosiur)

Wiosną 1981 roku w Toronto miała miejsce demonstracja antyamerykańska i antyreaganowska. Organizatorzy zaprosili Jane Fondę z całą świtą aktywistów, z Tomem Holdenem na czele. Przed ratuszem miejskim zorganizowano wiec potępiający politykę międzynarodową prezydenta USA Ronalda Reagana. Jednocześnie Polish-Canadian Action Group (PCAG) poprosił jawnie okazującego Polakom sympatię mera miasta o pozwolenie na kontrdemonstrację. Wydając zezwolenie, pan Crombie życzył nam powodzenia, choć chyba w nie nie wierzył.

Kontrdemonstranci stanęli naprzeciw tłumu, oddzieleni szpalerem policjantów, których chyba było nawet więcej niż manifestujących. Dla telewizji była to prawdziwa frajda. Nikt nie spodziewał się, że ktoś może demonstrować poparcie dla Stanów Zjednoczonych. Chyba wszyscy członkowie PCAG posiadali wyższe wykształcenie, chętnie udzielali wywiadów licznym mediom. Nasze motto brzmiało: „Thanks God for Reagan!”. Zdjęcie 3-letniej dziewczynki niosącej taki transparent trafiło do prasy. Prezydent Reagan nigdy tego nie zapomniał.
Po jedenastu latach, na spotkanie z przywódcami republikańskimi do południowej Kalifornii przyleciał jeden z najpopularniejszych wówczas polskich polityków, Antoni Macierewicz. Do spotkania z prezydentem Reaganem doszło dzięki inicjatywie Edwarda Meisa. Miałem przyjemność w nim uczestniczyć.
Prezydent przyjął nas w swoim gabinecie, gdzie w centralnym miejscu umieszczony był portret Jana Pawła II. Ronald Reagan powiedział wówczas: „Choć nie jestem katolikiem, to właśnie Jan Paweł jest moim najlepszym, największym i najwspanialszym przyjacielem”. To stwierdzenie nadało spotkaniu niezwykle sympatyczny charakter.
Nawiązałem do manifestacji sprzed lat w Toronto i powiedziałem Reaganowi, że dziewczynka ze zdjęcia niosąca transparent to moja córeczka. Prezydent był zachwycony. To zdjęcie z demonstracji kanadyjskiej było kiedyś bardzo popularne w Białym Domu.

kto-przesylal-do-polski-pieniadze-opozycjiNa zdjęciu od lewej: E.Meis, Autor, R.Reagan, A.Macierewicz, P.Naimski

Ronald Reagan zadawał polskim politykom trudne pytania. Interesowała go sytuacja w Polsce, obecność wojsk sowieckich i brak reakcji polskiego rządu (Hanny Suchockiej) na tę sytuację, a szczególnie drążył temat obecności agentury w życiu politycznym Polski. Podkreślał, iż tak długo, jak sowieccy agenci będą moderować życie społeczno-polityczne w Polsce, tak długo wszystko będzie „kulało”. Reagan przypomniał o pomocy, jaką Polacy otrzymywali od Ameryki w czasie jego prezydentury. Mówił o milionach dolarów, które za pośrednictwem siatki wywiadu Mosadu zostały przekazane – umownie rzecz ujmując – opozycji demokratycznej w Polsce.

Ronald Reagan przy okazji spotkań z Michaiłem Gorbaczowem zawsze poruszał temat „Solidarności”, która tak nurtowała społeczność polonijną w USA. „Wszak to były sprawy żywotnie interesujące moich wyborców, dla których zawsze miałem szacunek. Wśród nich się wychowałem” – zapewniał Reagan podczas spotkania z nami.

Antoni Macierewicz podarował mu małą figurę Matki Bożej, którą wyrzeźbił w obozie dla internowanych. Prezydent był wyraźnie wzruszony i zapewnił, że zabierze ten dar serca do domu.

Ronalda Reagana interesowało wszystko. Miało się wrażenie, że ma rozpoznane kwestie, o które pyta, i szuka jedynie potwierdzenia własnej wiedzy i opinii. Spotkanie zaplanowane na 20-30 minut trwało ponad dwie godziny. Naprawdę, prezydent nie mógł się z nami rozstać…
Na zakończenie – jako gospodarz spotkania – zwróciłem się do Ronalda Reagana: „Nasi przyjaciele z Polski staną wkrótce przed decydującą batalią, jaką będą wybory parlamentarne. Czy miałby Pan dla nich słowa otuchy, rady przed nadchodzącym wyzwaniem?”.
„No cóż! Spójrzcie na ojców tego kraju i czerpcie z nich przykład. Jestem pewien, że i w waszej historii macie podobne postacie. Washington, Jefferson, Franklin i inni ojcowie Stanów Zjednoczonych zawsze zachowywali głęboką wiarę w Pana Boga. Zawsze słuchali swego sumienia, bo sumienie to Duch Święty, który nam zawsze mówi prawdę, której nie zawsze chcemy wysłuchać. Gdybym ja zawsze słuchał tych rad Ducha Świętego, uniknąłbym wielu błędów. Właśnie to wam radzę”.

Na tym właśnie polega wielkość i klasa człowieka – że nie boi się przyznać do błędów. Wie, że zostawia po sobie dziedzictwo, które ludzie i historia ocenią jako dobro. Dzisiaj Ronald Reagan jest nadal postrzegany przez Amerykanów jako najwybitniejszy prezydent Stanów Zjednoczonych.

Dzięki Ci, Panie Boże, za prezydenturę Ronalda Reagana!

za: http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110205&typ=my&id=my12.txt

___________________________________

Oczywiście link już nie działa, ponieważ firma pana T.Rydzyka zlikwidowała archiwum. Być może jest dostępny w formie płatnej.

11 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

11 responses to “Żydzi, syjoniści wdzięczni Bogu

 1. Pingback: Żydzi, syjoniści wdzięczni Bogu | Pekok Antylichwiarz

 2. zydozerca

  KOMENTARZE : KLUB INTELIGENCJI POLSKIEJ.

  „Aż do momentu kiedy Solidarność na nowo odzyskała swój legalny status w 1989 roku, ruch rozwijał sie w podziemiu, karmiony, zaopatrywany i wspierany radami przez sieć współpracowników ustanowionych pod auspicjami Reagana i Jana Pawła II. Tony wyposażenia – faxy (pierwsze w Polsce), prasy drukarskie, transmitery, telefony, krótkofalówki , kamery, fotokopiarki, telexy, komputery, edytory tekstów –były szmuglowane do Polski kanałami utworzonymi przez księży, amerykańskich agentów i reprezentantów AFL-CIO europejskich ruchów związkowych. Pieniądze dla nielegalnych związków zawodowych nadeszły z CIA, National Endowment for Democracy /G.SOROS/, tajnych kont watykańskich i zachodnich związków zawodowych”.

  „Często w czasach Reagana, amerykańskie tajne operacje ( włączając tą w Afganistanie, Nikaragui i Angoli ) obejmowały pomoc dla buntowników z użyciem siły: broni, najemników, doradców wojskowych, materiałów wybuchowych. W Polsce Jan Paweł II, Reagan i Casey (szef CIA) wybrali zupełnie inną drogę: ‚Co oni musieli zrobić, to pozwolić naturalnym siłom, będącym już na miejscu, spontanicznie to rozegrać i nie zostawić na tym swoich odcisków palców’, wyjaśnił jeden z analityków. Co narodziło się z współpracy Reagan –Casey było bardzo precyzyjnie skalibrowaną operacją, której zakres był umiarkowany jak na działalność CIA. ‚ Gdyby Casey był tutaj w tej chwili, prawdopodobnie by się pośmiał”, zaobserwował jeden z jego niechętnych wielbicieli. ‚W roku 1991 Reagan’owi i Casey’emu udało się powtórnie zmienić porządek świata, na taki jakiego chcieli’”.

  http://www.carlbernstein.com/magazine_holy_alliance.php

  Polubienie

 3. zydozerca

  Niniwa.22.cba.pl
  Polityka – 2010-10-02
  Cezary Łazarewicz

  CO KOśCIół MA
  Kościół katolicki w Polsce jest wielkim posiadaczem, z pewnością największym właścicielem gruntów (nie licząc Skarbu Państwa). Dokładnie nie wiadomo, co Kościół ma, bo nie musi majątku ujawniać. Wiadomo, że ma coraz więcej. Właśnie, pod zarzutem oszustwa, aresztowano Marka P., który przysporzył Kościołowi wielu ziemskich dóbr.
  Biskup Tadeusz Pieronek, sekretarz generalny episkopatu, już na początku lat 90. wezwał hierarchów do ujawnienia stanu posiadania. Był jednym z pierwszych, którzy domagali się pełnej przejrzystości finansów, tłumacząc, że Kościół nie ma powodu czegokolwiek ukrywać. „Trzeba zrozumieć – tłumaczył – że jeśli coś jest jawne, to jest lepsze niż wtedy, kiedy nie jest jawne”. Po 20-letniej walce biskup przyznaje, że lansowana przez niego polityka poniosła klęskę.
  – Nie udało się, bo ludzie nie lubią ujawniać dochodów i chwalić się tym, co mają – mówi biskup Pieronek. – Transparentność jest ideałem, do którego trzeba dążyć w Kościele, i dopóki tego się nie zrobi, nie będzie spokoju. Trzeba szukać więc takich rozwiązań, które wszyscy zaakceptują.

  Do tego czasu zdani jesteśmy na informacje, które Kościół sam przekaże. Są one bardzo skromne, bo wszystko, co dotyczy pieniędzy, majątków i zarobków, jest tajne. Gdy 10 lat temu zapytano o budżet polskiego Kościoła ks. Jana Droba, ekonoma Konferencji Episkopatu Polski, bezradnie rozłożył ręce i powiedział: „Kościół nie jest w stanie tego policzyć”….

  Polubienie

 4. zydozerca

  interia pl
  „To prawdziwa rewolucja”. Szef KE przekonuje, że szczyt TURCJA -UE zakończył się sukcesem
  Chwilę po północy porozumieniem zakończył się nadzwyczajny szczyt UE-Turcja, poświęcony kryzysowi migracyjnemu. Jak poinformowano, przywódcy unijni z zadowoleniem przyjęli tureckie propozycje ws. ograniczenia migracji. Zapowiedziano jednak, że prace nad nimi będą kontynuowane.
  Przewodniczący Komisji Europejskiej, Jean-Claude Juncker osiągnięte porozumienie określił mianem „prawdziwej rewolucji”.
  Tureckie propozycje zakładają: odsyłanie do Turcji wszystkich osób przeprawiających się nielegalnie na greckie wyspy; przyśpieszenie liberalizacji wizowej dla obywateli Turcji; przyśpieszenie wypłaty 3 mld euro na pomoc uchodźcom w Turcji oraz udostępnienie dodatkowej pomocy finansowej na ten cel; przygotowanie do otwarcia nowych rozdziałów w negocjacjach w sprawie przystąpienia Turcji do UE; możliwość utworzenia „bardziej bezpiecznych” stref w Syrii; przesiedlenia niektórych uchodźców bezpośrednio z Turcji do UE.
  SUKCES W DAWANIU D.. PRZEZ DURNE PROSTYTUTY !!!
  Wycieraczka śmierdzieli Angela Kazmierczak Merkel Hure Muss Weg z bandą żydowskich nierządnic /PIJAK JUNCKER,ŻYD M.SCHULZ,CHYŻY RUJ TUSK,VERHOFSTADT,M.RUTTE …./ szantażowana przez tureckiego degenerata ? -niżej nie można upaść.
  Konrad Szymański -Polska spełni oczekiwania Turcji …WON Z NIĄ I JEJ ŻĄDANIAMI !!!
  Cioty z MSZu jazda do klozetu !!!!
  Kto podpali wreszcie ten unijny burdel z pseudo-rządami kukiełek syjonistów i posprząta Europę po sprzedajnych kanaliach i wandalach ?

  Polubienie

 5. zydozerca

  ..www.tvpparlament.pl ›
  Wydatki Kancelarii Prezydenta w 2016 r. przekroczą 167 mln zł, a Kancelarii Sejmu 453 mln zł
  18:06, 07.01.2016; autor: akune; źródło: PAP
  Sejmowa Komisja Regulaminowa i Spraw Poselskich pozytywnie zaopiniowała w czwartek projekt budżetu na 2016 r. w części dotyczącej planowanych finansów Kancelarii Prezydenta, Kancelarii Sejmu, Kancelarii Senatu i Krajowego Biura Wyborczego.

  Według informacji przedstawionych na posiedzeniu komisji, w 2016 r. dochody budżetowe Kancelarii Prezydenta zaplanowano w wysokości 1 mln 180 tys. zł, zostały ustalone na poziomie przewidywanego wykonania dochodów w 2015 r. Dochody mają pochodzić m.in. z najmu i dzierżawy składników majątkowych Skarbu Państwa – 987 tys. zł.

  Wydatki budżetowe Kancelarii Prezydenta w 2016 rok mają wynieść 167 mln 614 tys. zł i obejmują wydatki bieżące – 131 mln 664 tys. zł, wydatki na inwestycje 4 mln 900 tys. zł, świadczenia na rzecz osób fizycznych 1 mln 50 tys. zł.

  W ramach budżetu prezydenckiej kancelarii finansowana jest m.in. działalność Biura Bezpieczeństwa Narodowego oraz są przekazywane dotacje dla Narodowego Funduszu Rewaloryzacji Zabytków Krakowa. Na funkcjonowanie BBN planowane jest przeznaczenie 14 mln 410 tys. zł, a dotacja na Narodowy Fundusz Rewaloryzacji Zabytków Krakowa ma wynieść 30 mln zł.

  67 proc. ogółu zaplanowanych wydatków zostanie przeznaczonych na samą Kancelarię Prezydenta; 8,6 proc. na Biuro Bezpieczeństwa Narodowego; 5 proc. na odznaczenia państwowe; 1,5 proc. na pozostałą działalność; 17,9 proc. na Narodowy Fundusz Rewaloryzacji Zabytków Krakowa.

  Ponadto komisja rozpatrzyła planowane finanse Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP; centrum realizuje zadania publiczne na rzecz prezydenta jego kancelarii m.in. w zakresie obsługi gospodarczej, techniczno-remontowej, teleinformatycznej, inwestycyjnej, porządkowej, usług wydawniczych i poligraficznych oraz obsługi recepcyjnej, transportowej, hotelarskiej.

  W projekcie planu finansowego Centrum na 2016 r. przychody zaplanowano w wysokości 48 mln 960 tys. zł, a koszty w wysokości 48 mln 160 tys. zł. Główne pozycje planowych kosztów to wynagrodzenia – 20 mln 400 tys. zł, zakup materiałów i energii – 10 mln 500 tys. zł oraz usługi obce – 12 mln zł.

  168 mln zł – tyle może wydać kancelaria prezydenta w 2015 r.
  Wydatki Kancelarii Sejmu w wysokości 453 mln 401 tys. zł

  Komisja pozytywnie zaopiniowała też projektowany budżet Kancelarii Sejmu. Projekt zakłada w 2016 r. dochody w kwocie 1 mln 325 tys. zł, natomiast wydatki w wysokości 453 mln 401 tys. zł.

  Prognozowane źródła dochodów to dochody z najmu i dzierżawy składników majątkowych – 274 tys. zł; wpływy z usług – 194 tys. zł; wpływy ze sprzedaży wyrobów – 195 tys. zł; wpływy ze sprzedaży składników majątkowych – 62 tys. zł; wpływy z różnych dochodów – 600 tys. zł.

  Po stronie wydatków, największa pozycja to wydatki bieżące – 319 mln 280 tys. zł, a następnie świadczenia na rzecz osób fizycznych – 84 mln 683 tys. zł oraz wydatki majątkowe – 49 mln 438 tys. zł. W porównaniu z 2015 r. wydatki bieżące maleją o ok. 1,4 mln zł (0,4 proc.); świadczenia na rzecz osób fizycznych maleją o 2,4 mln zł (2,8 proc.); wydatki majątkowe rosną o 4,3 mln zł (9,6 proc.).

  Wzrosną wydatki kancelarii Sejmu. Wstępny projekt budżetu na 2015 r. zaakceptowany
  Wydatki Kancelarii Senatu zaplanowane w wysokości 97 mln 696 tys. zł

  Posłowie rozpatrzyli także planowany budżet Senatu. Jak mówiła szefowa Kancelarii Senatu Ewa Polkowska wydatki budżetowe Kancelarii Senatu na 2016 r. zostały zaplanowane w wysokości 97 mln 696 tys. zł, są one niższe o 0,5 proc. w stosunku do 2015 r.

  W strukturze planowanych wydatków dominują wydatki bieżące, tj. ponad 78 proc. ogółu wydatków oraz świadczenia na rzecz osób fizycznych – ponad 19 proc. ogółu wydatków. W wydatkach bieżących największą pozycją – 67 proc. – stanowią wydatki przeznaczone na wynagrodzenia pracowników, uposażenia senatorskie i pochodne od wynagrodzeń; zaplanowane są one na kwotę 51 mln zł.

  Wydatki na rzecz osób fizycznych mają wynieść 19 mln 793 tys. zł, a wydatki majątkowe planowane są na kwotę 2 mln 50 tys. zł.

  Z kolei planowane dochody mają być o 21,7 proc. wyższe niż w ubiegłym roku, wzrost wynika m.in. z wpływów ze sprzedaży samochodów osobowych, z dzierżawy pomieszczeń oraz z zwrotu nadpłaconych składek ZUS. – W liczbach bezwzględnych to nie są duże kwoty, zaplanowaliśmy 342 tys. zł, ale trzeba pamiętać, że Kancelaria Senatu nie jest jednostką dochodową, nie prowadzi działalności gospodarczej – podkreśliła Polkowska.

  W parlamencie bez oszczędności. Wzrosną koszty utrzymania obu izb i kancelarii prezydenta i premiera na 2015 r. zaakceptowany
  Wyższy budżet Krajowego Biura Wyborczego

  Sejmowa komisja zapoznała się także z projektowanym budżetem Krajowego Biura Wyborczego. Szefowa KBW Beata Tokaj mówiła, że budżet biura w porównaniu z 2015 r. wzrasta. – W zeszłym roku mieliśmy 51,5 mln zł, w tej chwili oszacowaliśmy na ponad 90 mln zł, z tym, że ok. 30 mln zł to są wydatki przeznaczone na przeźroczyste urny – powiedziała Tokaj.

  Wprowadzanie przezroczystych urn zakłada nowela Kodeksu wyborczego, którą w lipcu 2015 r. podpisał prezydent Bronisław Komorowski. Przepis dotyczący przezroczystych urn do głosowania wejdzie w życie od 1 lipca 2016 r. Wyborca będzie mógł włożyć kartę do głosowania do koperty; koperty w myśl noweli w lokalu wyborczym ma zapewnić wójt.

  Według szacunków KBW koszt jednej przezroczystej urny to ponad 1 tys. zł. – Być może w przetargu ta kwota zostanie obniżona, ponieważ tych urn jest nam0 potrzebnych blisko 28 tys. w całym kraju – powiedziała szefowa KBW.

  Polubienie

 6. zydozerca

  Podczas styczniowej zbiórki w 2016 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod kierownictwem j.owsiaka zebrała 72 696 501 złotych i 53 grosze. To rekordowa suma w historii fundacji WOŚP.

  Kiedy obleśny degenerat ,złodziej,naciągacz,deprawator,policyjny bękart, trafi do więzienia za PRANIE BRUDNYCH PIENIĘDZY MAFII i malwersację pieniędzy pochodzących ze społecznej zbiórki ? Dlaczego Mrówka Cała i Złoty Melon nie zostały objęte drobiazgowym śledztwem prokuratury i policji skarbowej mimo doniesień P.Wielguckiego i dziennikarzy ?
  Kiedy ta maszkara zniknie z żydomediów za zasmradzanie atmosfery i demoralizację młodzieży na festiwalu dla umysłowo upośledzonych w polskim Woodstock nad Odrą ?
  Kiedy rząd zamierza rozliczyć z każdej wydanej złotówki i doprowadzenia do zapaści służby zdrowia b.arłukowicza,k.radziwiłła, zlikwidować NFZ i przywileje /nadużycia sitwy profesorsko-ordynatorskiej , obniżyć wyceny usług lekarskich reformując system opieki medycznej tak,aby funkcjonował adekwatnie do wysokości pobieranych składek ,likwidując kolejki i skracając skandaliczny okres oczekiwania na zabiegi i wizyty u specjalistów oraz surowo karając sprawców błędów lekarskich /odszkodowania z własnej kieszeni /?

  Polubienie

  • korczma zawijamy PIS do śmieci

   ZYDOŻERCO JESTES RÓWNY FACET , ALE WIESZ DOBRZE ZE DO TEGO NIGDY NIE DOJDZIE . OWSIAKI PIZDZIAKI BĘDĄ ŻYC W LUKSUSACH DO KONCA SWOICH DNI A TY SIE TYLKO Z NERWÓW WRZODÓW NABAWISZ . WYLUZUJ TAK JAK JA . POCZYTAJ TROCHE SOKU Z POMIDORA ZAMESZCZAM ZDJECIA . UNIKIESZ CHOROBY . DZIEKI ZA TWOJE WPISY .

   Polubienie

 7. Re: Artykul…
  Zaplacimy kare za wlasne idiotyzmy i durnoty w ktore zydom uwierzylismy…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 8. Macior ,jaki pobożny, światki struga ,potem wybranców obdarowuje , ubawiłem się tym setnie

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.