Szpiedzy kontra agenci II – czyli Żydzi za i przeciw Żydom w IIIRP

20111008-rn-gargas

Tak mnie zastanawia kim jest Sł. Cenckiewicz?

zastanawia się: Zygmunt Wrzodak

 

Ponieważ tak mu źle z oczu patrzy. Zastanawia mnie dlaczego on nie lustruje J. Kaczyńskiego, Balcerowicza, Michnika, Geremka, Kuchcińskiego, Terleckiego itp.? – No i wyszło mi.

Kim są Cenckiewicz oraz córka generała Andersa, prof. Pełczyński -? – !!!

.
maxresdefault Z wikipedii o Cenckiewiczu:
Dwukrotny stypendysta Polonia Aid Foundation Trust w Londynie (2000 i 2004)[1]. W 2000 otrzymał grant Fundacji Kościuszkowskiej w Nowym Jorku[1]. Od 2005 do 2007 był stypendystą Free Speech Foundation w Chicago.
 

files.ResizedZałożyciel Szkoły Liderów
Profesor Zbigniew Andrzej Pełczyński urodził się w Grodzisku Mazowieckim w 1925 roku. Prof. Pełczyński organizował stypendia w Oksfordzie dla naukowców i studentów z Europy Środkowej i Wschodniej. Dzięki niemu w ciągu 15 lat wyjechało na Uniwersytet oksfordzki około 1300 osób.
Działalność naukowa to tylko fragment życia Zbigniewa Pełczyńskiego. Jego pasją okazała się działalność publiczna. Na początku lat dziewięćdziesiątych profesor Pełczyński był doradcą Komisji Konstytucyjnej Sejmu RP, członkiem zespołu Ministra Szefa URM-u ds. reform centrum rządu i członkiem Rady Premiera RP ds. kształcenia urzędników państwowych, a także konsultantem EWG i OECD ds. programów reformy władz państwowych i administracji publicznej w Polsce.
Profesor nadal aktywnie uczestniczy w życiu publicznym. Zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii pełni kilka funkcji społecznych, m. in. jest przewodniczącym Stefan Batory Trust w Oksfordzie (organizacji zajmującej się promocją edukacji, nauki kultury polskiej), członkiem Rady Powierniczej Polonia Aid Foundation Trust w Londynie. W 1988 roku w imieniu Georga’a Sorosa zakładał w Polsce Fundację im. Stefana Batorego; obecnie jest członkiem Rady Fundacji.
W 1994 roku Zbigniew Pełczyński założył Szkołę dla Młodych Liderów Społecznych i Politycznych (obecnie Stowarzyszenie Szkoła Liderów) i kieruje nią do dziś.
Kto decyduje o stypendiach w takiej choćby Polonia Aid Foundation Trust, której stypendystą był nasz niezłomny lustrator? (Cenckiewicz- dwukrotny stypendysta Polonia Aid Foundation Trust w Londynie (2000 i 2004):
– – – – – – – –
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019401,title,Prof-Zbigniew-Pelczynski-tozsamosc-narodowa-nie-jest-wrodzona,wid,15496961,wiadomosc.html
– – – – – – – – –
http://niepoprawni.pl/blog/7514/dlaczego-slawomir-cenckiewicz-nie-ujawnil-tych-dokumentow-na-temat-ko-sb-tower-czyli
Znacznie wcześniej dostęp do tych materiałów musiał mieć wówczas pracownik etatowy IPN, Sławomir Cenckiewicz, który – zdaje się – brał nawet pieniądze od pewnego (dziwnego) środowiska polonijnego w USA za sprawdzanie dokumentów polonijnych w IPN.

.
Ludzie Sorosa
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/200780-oto-skala-w-ciagu-25-lat-fundacja-batorego-wydala-w-polsce-403-mln-zl
Zawsze dbaliśmy o to, żeby wysyłać na stypendia ludzi o bardzo różnych poglądach: z lewicy i z prawicy – dodaje Ewa Kulik [z Fundacji Batorego]. – Jednym z pierwszych stypendystów był Wojciech Cejrowski. Stypendystami byli także Jarosław Gowin i Adam Glapiński [polityk związany z Porozumieniem Centrum, potem z PiS].
https://wzzw.wordpress.com/2013/02/27/kreowany-na-konserwatyste/
W latach 80. Jarosław Gowin wyjechał na stypendium na Uniwersytet w Cambridge. Tam poznał prof. Zbigniewa Pełczyńskiego, który organizował przyjazdy polskich stypendystów. Gowin do dziś nie ukrywa, że Pełczyński miał duży wpływ na ukształtowanie jego poglądów. Przeprowadzili wiele rozmów, dyskusji. Wśród setek osób, które przyjechały na stypendia załatwiane przez Pełczyńskiego, było także wielu ludzi, którzy po 1989 r. znaleźli się wśród decydentów III RP.

http://wiadomosci.onet.pl/cenckiewicz-prezesem-ipn-wplywy-macierewicza-rosna/cv35v5

Dla mnie skreśla Cenckiewicza już sam fakt, że był szkolony w szkole Sorosa.

Mamy od niedawna festiwal miłości do córki drugiej żony Andersa (to na spotkaniu z dawnymi żołnierzami Armii Andersa chyba w Jerozolimie L.Kaczyński powiedział, że Polska zawsze będzie ponosiła ofiary, także ludzkie, w interesie Izraela). Ciekawa jest postać tej pani. Tu bardzo interesujące informacje, zwłaszcza pod koniec tekstu:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/10-pytan-kim-jest-anna-anders-vel-costa-2016-01

A tu z jakiegoś komentarza dot.Gibraltaru w tym temacie:
„Jak potraktowano zwłoki generała Sikorskiego? Wrzucili jego zwłoki do trumny w samych majtkach, owinięte w koc. Nie włożyli tam nawet świętego medalika, nie wspominając o wojskowych insygniach, a przecież był to Naczelny Wódz armii.
W UK był również rząd emigracyjny i na to pozwolił (patrz: podejrzenia żony gen Sikorskiego w stosunku do Andersa).”
Nie wiem, gdzie jest o tych podejrzeniach żony, ale domyślam się, że może chodzić o powiązania rządu londyńskiego z masonami. To by tłumaczyło dzisiejszą miłość J.Kaczyńskiego do córki Andersa.

.
Materiały zebrał
Z. Wrzodak

http://wrzodakz.neon24.pl/post/130174,szpiedzy-kontra-agenci-ii

_______________________________

Miłość J.Kaczyńskiego do córki Andersa tłumaczy coś innego. Anders wniósł wielki wkład w budową armii Izraela. Ze szczególną dbałością formował polskie oddziały z Żydów (w początkowej fazie ok. 50% stanu osobowego stanowili Żydzi) – proceder ten przerwały dopiero władze ZSRR żądając, żeby przyjmować do wojska obywateli polskich narodowości polskiej. – D.Kosiur

_______________________________

Sławomir Cenckiewicz, Adam Chmielecki, Janusz Kowalski, Anna Karolina Piekarska – Lech Kaczyński. Biografia polityczna 1949-2005

150_0_productGfx_e9f73ad811c86bb4b9cb9bfda4f58b03Pierwsza, pełna biografia Lecha Kaczyńskiego napisana pod kierownictwem Sławomira Cenckiewicza.

Najtrudniej jest pisać biografie politycznych realistów, którzy zdają sobie sprawę z tego, że droga ku Polsce wolnej i silnej wcale nie jest prosta, że wiedzie przez liczne kompromisy, gry taktyczne i piętrowe operacje polityczne.
Przyświeca im ten sam cel co nieskorym do ustępstw, niezłomnym i nieprzejednanym, ale wyróżniającym się odwagą i umiejętnością rozgrywania politycznych szachów. I to tylko oni są gotowi wziąć na swoje barki odpowiedzialność za zbiorowe losy, kiedy wydaje się, że sprawa jest przegrana. Postawy takie są niezwykle rzadkie w polskiej polityce przełomu XX i XXI wieku, gdyż rzecznikami realizmu najczęściej stawali się u nas ludzie „złamanych kręgosłupów”, mający za sobą stalinowską działalność w komunistycznej partii i „postępowych organizacjach katolików”. – fragment wstępu.

46 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

46 responses to “Szpiedzy kontra agenci II – czyli Żydzi za i przeciw Żydom w IIIRP

 1. Metro

  „Dla mnie skreśla Cenckiewicza już sam fakt, że był szkolony w szkole Sorosa.”

  To jest chyba najlepsza metoda. Dokładnie tak uczył „Głębokie Gardło” w (całkowicie zakłamanym) filmie pt. „Wszyscy ludzie Prezydenta”.

  FOLLOW THE MONEY (…) JUST FOLLOW THE MONEY

  Polubienie

 2. W dniu 4 lipca 1943 r. w katastrofie lotniczej w Gibraltarze, zginął Premier Rządu Polskiego na uchodźstwie i Wódz Naczelny Polskich Sił Zbrojnych. Śmierć ta przez nie do końca wyjaśnione okoliczności budziła kontrowersyjne opinie i hipotezy niemal natychmiast po wypadku aż do dzisiaj. W 59 lat od zakończenia wojny, nadal jesteśmy zdani na domysły i spekulacje jako że brytyjczycy z jakichś powodów, przedłużyli klauzulę tajności dokumentów w tej sprawie do 75 lat.

  Bombowiec B-24 C, dostosowany jako osobisty samolot brytyjskiego premiera Churchilla, zabierał 2,300 kg ładunku i przewoził go na odległość 2,700 km w ciągu ok. 7 godzin, z prędkością max 467 km/h. Załoga liczyła 10 ludzi.

  By rozsądzić czy był to wypadek, czy ukartowany na wypadek zamach, należy ustalić kto był zainteresowany śmiercią gen Sikorskiego? Dla ówczesnych śmiertelnych wrogów Polski, (III Rzesza i ZSRR) Sikorski był niewygodny ale nie aż tak ważny, by organizować na niego zamach. Pozostają sojusznicy. USA w czasie wojny raczej nie wtrącały się do spraw polskich, uznając je za domenę brytyjczyków. Pozostają brytyjczycy.

  Upór gen. Sikorskiego w wyjaśnianiu prawdy o zamordowaniu przez NKWD, ponad 10 tysięcy polskich oficerów w Katyniu, doprowadził do zerwania stosunków polsko-sowieckich i wyprowadzeniem Armii „Andersa” z ZSRR do Iranu. Sikorski nie chciał zaakceptować oficjalnej wersji aliantów, przyjętej pod presją ZSRR, jakoby mordu na polskich jeńcach, dokonali Niemcy. Nieustępliwość Stalina powodowała że Sikorski był zagrożeniem dla sojuszu W. Brytanii ze Stalinem oraz realną groźbą zachwiania koalicji antyhitlerowskiej. Śmierć Sikorskiego likwidowała źródło tych zadrażnień. Nie ma więc wątpliwości, że ze śmierci Sikorskiego, najbardziej cieszyli się nie wrogowie a najbliższy sojusznik w osobie Churchilla.

  W świetle tego ustalenia, pojawiające się niżej wyszczególnione niejasności co do okoliczności katastrofy, nabierają konkretnego znaczenia:
  – Komisja brytyjska uznała że przyczyną katastrofy było zablokowanie sterów wysokości samolotu, lecz nie wskazała co zablokowało stery (zdarzenie prawie niemożliwe);
  – Nie ma jasności czy samolot wodował czy uderzył w lustro wody jak twierdzi pilot;
  – Stan wraku samolotu wskazuje że doznał on uszkodzeń które ani nie wykluczają ani nie potwierdzają żadnej z wersji;
  – Fachowcy uznali że przy tej prędkości, wysokości i zablokowanych sterach, samolot winien zderzyć się z lustrem wody w bezpośredniej bliskości brzegu, ale jego wrak spoczywał na dnie ok. 1,000 m od brzegu, co wskazuje na zamierzone wodowanie;
  – Świadkowie z obsługi naziemnej nie słyszeli odgłosu uderzenia w wodę i byli przekonani że samolot wodował;
  – Gdyby samolot uderzył w wodę, zniszczeniu uległaby przede wszystkim kabina pilotów a śmierć pilota byłaby nieunikniona, lecz jako jedyny ocalał pilot;
  – Nie jest znany ciężar ładunku i jego rozmieszczenie na pokładzie samolotu (kabina pasażerów znajdowała się za lukiem bombowym co zmieniało wyważenie maszyny, ale z takim układem ładunku, samolot bezpiecznie przeleciał z Kairu);
  – Nie jest jasne, czy pilot Prchal nie był pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka;
  – Pilot mógł być przygotowany na wodowanie i miał ubraną kamizelkę ratunkową, którą piloci zwykle wieszali za fotelem. Świadkowie – ratownicy twierdzą że pilot w czasie wyciągania z wody miał ubraną kamizelkę, czemu on zaprzecza;
  – Prchal w 1943 roku twierdził że samolot osiągnął po starcie wysokość 45 metrów a w 1953 roku – 91 metrów, podczas gdy świadkowie z obsługi naziemnej startu twierdzą że wysokość nie była większa niż 30 metrów. Tak niski pułap lotu przemawia za zamiarem łagodnego wodowania;
  – Specyficzne rany na głowach wyłowionych ciał pasa-żerów samolotu, nie mogły powstać w wyniku katastrofy samolotu. Sekcji zwłok nie przeprowadzono co nie pozwoliło ustalić czy pasażerowie utonęli czy zostali uśmierceni przed katastrofą bądź po niej;
  – Nie jest pewne czy w popołudniowym przyjęciu w ambasadzie USA, uczestniczył Generał czy jego sobowtór i osobnicy przebrani za ludzi z jego otoczenia;
  – Akcja ratownicza rozpoczęła się natychmiast, czyli jednostki ratownicze nie musiały wypływać z portu, były na miejscu katastrofy przed katastrofą.

  Wywiad którego udzielił płk. Mark Bruno Nadolczak w dniu 10. XII. 1998 r., rzuca dodatkowe światło na ten problem. Opisuje okoliczności i przebieg wydarzeń związanych z ostatnim lotem Naczelnego Wodza. Operuje szczegółami znanymi tylko ludziom z najbliższego otoczenia Generała.

  Całości wywiadu ze względów redakcyjnych nie da się przytoczyć, co zmusza do cytowania tylko jego najistotniejszych fragmentów.

  Gen. Sikorski swój zamiar inspekcji armii Andersa w Palestynie uzgadniał z Churchillem. Płk Nadolczak opisuje to tak: Kiedy Sikorski do Churchilla zadzwonił, że chce zwiedzić armię Andersa, Churchill odpowiedział, „Niech Pan Premier siedzi na tyłku, bo Anders szykuje na Pana zamach”. Bardzo tego Churchill później żałował. Przyznał się, że za dużo wypił. Sikorski oczywiście wyśmiał go. Sikorski miał swoich ludzi przecież u Andersa. Więc doszło do targów do tego stopnia, że się zaczęli kłócić… Więc doszło do tego momentu, że Sikorski w pewnej chwili stuknął podobno pięścią w stół …Na co Churchill odpowiedział:

  „To, żeby Panu się nic nie stało w czasie podróży. Ba, by nie oskarżyli mnie, że ja do Stalina powiedziałem, że Wasz naczelny wódz leci do Andersa i że go tam można sprzątnąć. To Panu daję swój samolot i swoją załogę”. Wtedy zbratali się z Churchillem do tego stopnia, że Sikorski pozwolił na śpiewanie i trąbienie „My Pierwsza Brygada”, czego nie wolno było.

  Kiedy leciał, już po wizytacji Armii Andersa, w Kairze go zatrzymali, tzn. jak samolot wylądował w Kairze to już była radio-depesza, żeby zatrzymać samolot…

  Jest przyjęcie u gubernatora wojskowego (już w Gibraltarze), zakrapiane alkoholem, jest ciepło i godzina trzecia po południu. Drugi pilot (major lotnictwa republiki Nowa Zelandia), idzie przygotować maszynę do odlotu. Przy maszynie, ku swemu zdumieniu, zatrzymuje go z bagnetem na karabinie wartownik. Major legitymuje się, że jest kopilotem. Na to ten wartownik powiada, „Nie mogę pana majora wpuścić, ale wystrzelę, to jest umówiony znak dla lotnika danego dnia (kierownika lotów), obsługującego i zarządzającego lotniska, że ma przyjść tutaj do tego samolotu”. I przychodzi oficer, lotnik Anglik i mówi, „I standing orders”, czyli te rozkazy, jakie Pan miał są nieważne. Jest zmiana tej sytuacji. „Ja mam osobiście rozkaz, żeby sprawdzić czy maszyna jest gotowa do lotu”. Na to major pyta dlaczego. „Bo Wy Polacy, gdyby coś stało się stąd po drodze do Londynu, to na pewno powiecie, że to był sabotaż sowieckiej misji, która odleciała. A na to my sobie politycznie nie możemy pozwolić. Premier Churchill nie może pozwolić. I idą. Tamten (czyli oficer angiel.) sprawdza. Powiada, że wszystko w porządku. Wszystko gra. Oficer dnia ściska rękę. Pyta kiedy przyjdzie pilot. „Ma być o piątej”. „Więc niech Pan pilnuje bo tam sobie popiją. Niech Pan bardzo ster pilnuje” – powiada oficer brytyjski.

  Przychodzi dowódca samolotu Prchal – Czech, syn generała czeskiego. Jest majorem lotnictwa i jest pilotem samolotu Churchilla, wypożyczonego do lotu do Armii Andersa, Sikorskiemu.

  Więc major (II pilot) mówi do oficera brytyjskiego, że taka i taka sytuacja zaszła i dodaje, że Prchal nie pił. „To w takim razie, powiedz załodze, żeby wszyscy założyli Mae Westy (kamizelki ratunkowe). Pilot Prchal powiada – „To chodźmy jeszcze drugi raz sprawdzić”. Sprawdzają i okazuje się, że ster wysokościowy z tyłu, który podnosi samolot w górę, zacina się. Tzn. można go ruszać ale nie jest wolny.

  Na to II pilot mówi do Prchala, że trzeba zawołać oficera dnia (kierownika lotów). Zawołali go. Przyjechał jeepem zły. „Co się stało?” Mówią mu, co zauważyli. On odpowiada: „Człowieku, przecież maszyna jeszcze chodzi na wolnych obrotach, jeszcze olej się nie rozszedł. A na to ten nowozelandczyk „do jasnej cholery, jest 85 stopni, a ty mówisz, że się olej nie rozszedł?”, masz 10 minut czasu do załatwienia tej sprawy. Bye, bye”. I już. Oficer dnia odwrócił się i odszedł niczego nie naprawiając. Lecieć czy nie lecieć.

  A ta cała załoga z generałem tak rozrabiała w tej kabinie, że powstał bałagan a najwięcej rozrabiała córka Sikorskiego, Zofia (Leśniowska), tym swoim dyszkantem, a miała taki wysoki głos, jak mówiła szeptem, to w uszach wierciało. Ja o tym wiedziałem, ponieważ zanim wyjechałem do Anglii, to siedziałem jako oficer do zleceń Sikorskiego, jak dziecko musiałem jego obsługiwać.

  Ale wracajmy do tematu. Wreszcie już jest znak żeby lecieć. Wystartowali. Doszło do tego, że już są nad zatoką. Pilot włącza stery wysokościowe i nic. Szarpią we dwójkę. Nie idzie. Samolot zaczyna kosiakiem (lotem koszącym – nisko) iść w dół. Tutaj muszę powiedzieć, że cały ten manewr pilotów był bardzo jasny, otwarty, i słuszny. – „Otwórz twoją stronę”. Te gondole szklane były otwierane. Krzyknął do kopilota „wyskakuj!”. „Otwieraj i wyskakuj żeby był świadek na wypadek co się stanie. Chciał podnieść jeszcze tę maszynę w momencie, kiedy tym samolotem zaczęło jednocześnie szarpać.

  Samolot wpadł do wody, zderzył się, i złamał się w pół. Ta tylna część z pasażerami zaczęła tonąć. Była noc i widoczne były zapalone światła, które wcale z lądu nie odbijały, a zaczęły się zbliżać od strony morza. Zauważył ten kopilot, że te ratownicze łodzie to z tyłu od morza czekały już. Po latach wyszło, że sabotażu dokonała ekipa specjalna brytyjska na wykańczanie niepotrzebnych ludzi. Co więcej, kopilot widział te różne światła i słyszał w pewnej chwili okrzyk kobiety krzyczącej po angielsku, „Ratujcie Generała. On jest polskim wodzem naczelnym i premierem”. Tak że w dalszym ciągu te łodzie były tam, gdzie są światła latarek, które były przy Mae-Westkach. Widać było że łodzie (które czekały), do tych światełek zbliżają się. I to co powiedział Prchal, „zauważyłem, że ta łódź była blisko. Ta nagła cisza. Jeśli był krzyk – ja tu jestem, ja tu jestem, te krzyki zacichły albo zmogły się jeszcze raz. Później okazało się, że ci na tych łodziach rąbali Go toporami. Bili Go. Później nastała cisza. Skończyło się”.

  Okręt polski, niszczyciel Orkan dostaje radiogram, żeby wpłynąć na zatokę, wypuścić nurków i szukać skrzyń z aktami. Oni tych skrzyń nie znaleźli, ale znaleźli w pidżamie kobietę z odciętą głową i znaleźli porucznika marynarki z odciętą ręką. Okazało się, że porucznik, Józef Ponikiewski był ulubionym adiutantem Sikorskiego, i gdziekolwiek Sikorski się wybierał, to zawsze brał Ponikiewskiego, który teczkę naczelnego wodza miał na skuwce na ręce, żeby nie zgubić. Więc rękę jemu odcięli. Ta ręka była ucięta i tego człowieka bez ręki w mundurze wciągają też na pokład – na ten polski torpedowiec.

  Zastępca dowódcy (Orkana) mówi, kobieta – topielica wciągnięta na okręt, powoduje to, że ten okręt w ciągu 10 dni ginie. Więc ci się śmieją. Zgłupiałeś, i tak dalej. Jeśli to jest kobieta – oni przecież nie wiedzieli, że to córka Sikorskiego – to my mamy obowiązek zachowania i zaradiowania, niech to Londyn załatwi. Wówczas ten zastępca dowódcy topielicę wyrzucił z powrotem do wody. W przesądy wierzył. Sikorskiego znaleźli później.

  Jeśli Brytyjczycy wyłowili skrzynię na dnie morza, oni tych topielców też wyłowili.

  Jest wielki pogrzeb z honorami. Polska Brygada Spadochronowa jako konwój pogrzebowy. Jest msza w katedrze katolickiej. Przychodzi Churchill i płacze, jak gdyby on o tym nie wiedział.

  (Płk. Mark Bruno Nadolczak)
  ———————————

  Tyle płk Nadolczak i chociaż w tej relacji są nieścisłości, to całość jest spójna i dość wiarygodna. Do technicznych nieścisłości można zaliczyć zwrot „Pilot włącza stery wysokościowe i nic”. Ster głębokości, jest jednym z elementów konstrukcyjnych umożliwiającym start, bez działania którego start byłby niemożliwy. Nieścisłość merytoryczna to jakby relacja II pilota który katastrofy nie przeżył, ale dotyczy ona szczegółów i nie zmienia zasadniczego wątku.

  Gdyby przyjąć zupełnie prawdopodobną wersję płk Nadolczaka – „Wykończyli go Brytyjczycy”, najciekawsza jest odpowiedź na pytanie „czy Sikorski na miejscu Churchilla, postąpiłby tak samo?”. Śmiem wątpić, my Polacy a więc i generał Sikorski, lojalność wobec sojusznika traktujemy jako probierz honoru. Est hominium memoriam, czyli – jak daleko sięga pamięć ludzka, Polacy sojuszników nie wysyłali na szafot.

  (Do druku przygotował Cezary Rozwadowski.)
  ———————————

  PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI
  NR. 100 15. VII. 2004 R.
  Nowy Jork, Chicago, Toronto, Warszawa
  http://www.patrioci.org
  za: http://krzemieniewo.net/viewpage.php?page_id=235

  Polubione przez 1 osoba

 3. kojak

  Cencklewicz wyjatkowo ordynarna kreatura i lump ! Juz dawno to mowie dlaczego ta kreatura nie zainteresuje sie Kwasniewskim ? Od 25 lat czytam ze to Stolcman ,syn syn zbrodniarza z NKWD i agent ALEK ! Komorowskim -Szczynkowiczem, Buzkiem -agent Karol, wyjatkowo parszywy szpicel ! To on byl autorem głosnego prowokacyjnego Apelu wladz Soldarnosci do tzw panstw socjalistycznych ktory w zasadzie wzywal do obalenia owczesnych wladz w tych panstwach ! Buzek to przeforsowal na zjedzie Solidarnosci z polecenia SB ! Za ten wyczyn wzial 7 000 $ Byla to wowczas niebotyczna suma pieniedzy ! i wielu innych agentow ! Jest jeszcze tzw Zbior Zastrzezony w ktorym sa szczgolni bandyci ,bedacy agentami ! Jest on zaciekle chroniony tez przez syjonistyczne kanalie z PIS przed ujawnieniem W swietle afery nieszczesnego Walesy jest to szczegolnie bulwersujaca sprawa jak lajdacy z PIS sa rzekomo sprawiedliwi Ten Cenckiewiecz to wyjatkowy gnoj w swietle oplucia prof Kiezuna ! Gdy prof Kiezun opublkowal prace poswiecona tzw transformacji ze szczegolnym uwzglednieniem tzw reform Balcerowicza udowadniajac ze to jawny kryminalny szwindel ! Do ataku przystapil gnoj Cenckiewicz wykonujac zlecnie rzadzacego ukladu i robiac z prof Kiezuna agenta SB ! ! ! Wogole dokumenty powinien oceniac sad ! Absolutnie nie zaden Historyk typu Cenckiewicz i kazdy Inny ! Niestety to zrobily kreatury z PIS likwidujac sad lustracyjny ! Teraz wpada taki Cenckiewicz lub inny , badz jakis pismak i oswiadcza ze Kowalski to agent ! I po zawodach ! Kowalski zostaje agentem i juz . Jesli nieszczesnik sie z tym nie zgadza musi sam na wlasna reke i koszt wloczyc sie po sadach ,ponosic koszty traca czas i zrowie i udowadnic ze ten lajdak ktore naplul i naopowidal bezecenstw na niego zwyczajnie łze !To ze jakis sad wydal kontrowersyjny a nawet zly wyrok nie znaczy ze nalezy zlikwidac sady ! I tu trudno tez jednoznaczkie oceniac sad ! nie wiadomobowiem jakie dokumenty mial sad na podstawie ktorych wydal wyrok .Nie zawsze sedzia ma do konca wplyw na materialy na podstawie ktorych wyrokuje ! Nie nalezy jednak zamiast sedziow mianowac do wydawnia wyrokow jakichs historykow ! Bo to paranoja ! Moze w sadach,sedziow zastapic aktywistami mianowanymi przez jakies podejrzane samozwancze konwektykle !

  Polubienie

 4. ERRROR 404 NSZ

  Z Panem Centkiewiczem jako rzekł wieszcz Wałęsa , myślę , że trzeba dość roztropnie a nawet powściągliwie rezonować, gdyż pozwolę sobie zasugerować iż zacny plenipotent sprawdza przedpole….

  Myślę , wręcz jestem przekonany , że rolę do odegrania ma on znaczniejszą i o której na dziś dzień nie da się w stu procentach trafnie perorować…

  Póki co książki się sprzedają a i tanie nie są , więc na chlebek z masełkiem plus kawiorek będzie…

  tylko co potem…

  Polubienie

  • korczma zawijamy PIS do śmieci

   kupilem ksiązke Cenckiewicza o Bolku na aleegro za 10 pln plus 6 pln wysylka dla mnie taniocha i okazja . zakup 2 lata temu

   Polubienie

 5. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

  • korczma zawijamy PIS do śmieci

   kupilem ksiązke Cenckiewicza o Bolku na aleegro za 10 pln plus 6 pln wysylka dla mnie taniocha i okazja . zakup 2 lata temu

   Polubienie

 6. zydozerca

  agent żydowski cenckiewicz i reszta PO/PiSowskiej hołoty -won na zbity pysk!!
  surowe kary /minium 5 lat więzienia /za celowe fałszowanie historii,zatajanie dowodów i sprawców zbrodni , odmowę ścigania zbrodniarzy – likwidacja ustawy nt. przedawnienia wszelkich przestępstw przeciwko życiu i mieniu Polaków
  tylko rodowici Polacy spoza grupy trzymającej władzę mogą mieć dostęp do akt i teczek-zwłaszcza rozszabrowanych i poukrywanych resztek obciążających PO/PIS/SLD/PSL

  natychmiastowa czystka w IPN i zatrudnienie osób poza wszelkimi podejrzeniami-potomków ofiar prześladowań zwerbowanych po ogłoszeniach prasowych,rotacja ;
  apel do Rosji o pomoc w ujawnieniu agentów CIA,Mossadu,MI,BND,… obecnych w polskiej polityce na podst.własnych źródeł informacji

  Polubienie

  • veri

   ” natychmiastowa czystka w IPN i zatrudnienie osób poza wszelkimi podejrzeniami ” –

   – a kto to niby mialby zrobic ? Zasadnicze pytanie ?

   Polubienie

 7. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Wyniki wyborów :
  Szanowna dama Anders – wielka patriotka ha ha ha bu bu bu ha ha :
  1. 30 TYSIĘCY GŁOSÓW KOZIOŁKÓW MATOŁKÓW Z PODLASIA BE BE BE BE .
  2. FREKWENCJA – 17 % .
  BARDZO ŻAŁUJĘ , ŻE PREZIO – OGŁUPIACZ NIE WYSTAWIŁ TEJ KANDYDATKI BYŁOBY COOOOOLLLLL W SENACIE :
  DANUSKA LATO TO BY DOPIERO BYŁO COOOOOLLLLL A JAKIE WIDOKI W TYM ZGRZYBIAŁYM SENACIE GDZIE STARE DZIADY BIORĄ KASĘ ZA PIERDZENIE W FOTEL .
  BYŁBY JAKIŚ POWIEM ŚWIERZOŚCI W TEJ IZBIE HA HA HA :

  Polubienie

 8. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Nie wiedzieć czemu PIS-dzielce zi , którzy ich krytykują wrzucają do wora z KODOWCAMI ? . Jakim prawem się pytam nazywacie mnie KODOWCEM parszywe PIS – klaki . Każdy wie na forum WPS kto stoi za tym podziałem PIS – KOD . Nawet małpa z ZOO by się domyśliła :
  TERAZ DRUKOWANE :
  LEJĘ CIEPŁYM MOCZEM ZARÓWNO NA IDIOTÓW Z PIS JAK I KODOWCÓW . CZEKAM NA PRAWDZIWĄ PARTIĘ PATRIOTYCZNĄ NARODOWĄ .
  OTO MÓJ PRZEKAZ , KTÓRY SIĘ BĘDZIE POJAWIAŁ WIELOKROTNIE NA WPS , BO UWAŻAM KRETYNÓW Z PIS- DY CZY KODÓW ZA LUDZI O INTELIGENCJI PANTOFELKA . GDZIE WAM DO ROZUMU GORYLA Z ZOO GUĆWIŃSKICH . ON OD WAS DUŻO MĄDRZEJSZY , BO JEGO ZADEN KALKSTEIN BY NIE OGŁUPIŁ .
  POZDRAWIAM ŻYDOŻERCĘ :

  Polubienie

 9. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 10. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 11. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 12. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 13. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 14. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 15. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 16. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 17. korczma zawijamy PIS do śmieci

  ha ha ha dobre Faktycznie ja tego gościa ostatnio widzę w żydowskiej TVINFO jak jeżdzi na nartach ubrany w fajny kask . Miłej zabawy przecież prezydentura to najlepsza fucha .bu bu u ha ha ha . Na wigilię kolend się posłucha . Opierdzielanie totalne i jeszcze za to płacą !!!!!!!.

  Polubienie

 18. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 19. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Ma wilczy apetyt baba . Z tydzien nic nie jadła !!!!!!!!!!!

  Polubienie

 20. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 21. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 22. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 23. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 24. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 25. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 26. hubalblog

  GTW zablokujecie wreszcie spamera korczma zawijamy PIS do śmieci

  Polubienie

 27. mirek i

  to lepsze:

  Polubienie

 28. partyzant

  Cenckiewicz obraża kombatantów 1. i 2. Armii Wojska Polskiego


  1943 rok, Sielce nad Oką w ZSRR, żołnierze 1. Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki wraz z gen.
  Zygmuntem Berlingiem, byli zalążkiem Wojska Polskiego na froncie wschodnim

  W obecnej polityce historycznej państwo wypiera z pamięci historię Wojska Polskiego walczącego na froncie wschodnim podczas II wojny światowej. Nie tylko zapomina się o tych żołnierzach, ale również ich się obraża. Świadczą o tym ostatnie słowa, które padły wywiadzie udzielonym dla magazynu „Polska Zbrojna” przez byłego historyka IPN Sławomira Cenckiewicza, obecnie dyrektora Centralnego Archiwum Wojskowego. Stwierdził on, że żołnierze 1. i 2. Armii Wojska Polskiego „nie są Wojskiem Polskim” , a ich ich szlak bojowy „nie jest częścią historii oręża polskiego”. Jest to haniebne i cynicznie dzielenie żołnierskiej krwi, nie mające nic z prawdziwą historią, a zwykłe politykierstwo…

  Czytaj Dalej->> https://historiamniejznanaizapomniana.wordpress.com/2016/03/09/cenckiewicz-obraza-kombatantow-1-i-2-armii-wojska-polskiego/

  Polubienie

 29. korczma zawijamy PIS do śmieci

  Następny do llizania dupy Singerom , Kalksteinom i całej tej bandzie .

  Polubienie

 30. Korczma

  Zawiadmiam ,że od dnia dzisiejszego wszystkie wpisy syjonisty toronto będę podsumowywał wklejaniem golej dupy , dopóki WPS nie znajdzie na niego bata .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s