W.Putin raz jeszcze zaskoczył „zachodnią demokrację”

Putin_Szojgu_Ławrow

W.Putin kolejny raz zaskoczył polityków tzw.”zachodniej demokracji”. Zadzwonił wczoraj  wieczorem do prezydenta USA Baraka Obamy, aby powiadomić go, a przy okazji cały świat, że od 15 marca 2016 roku Federacja Rosyjska rozpoczyna wycofywanie zasadniczego kontyngentu swoich Powietrzno-Kosmicznych Sił z terytorium Syrii.

Podobnie jak w wypadku perfekcyjnej operacji na Krymie ( która w pył rozbiła syjonistyczno-amerykańskie plany zainstalowania tam wojskowego kontyngentu sił US Army), podobnie jak 30 września 2015 roku, kiedy minister obrony FR zgodnie z decyzją prezydenta Putina rozpoczął na prośbę prezydenta Baszara al Assada chirurgiczną operację likwidacji antyassadowskich terrorystów oraz bojowników tzw. Państwa Islamskiego, tak i obecnie, 14 marca 2016 roku, ogłaszając wycofanie od 15 marca zasadniczej części rosyjskiego kontyngentu Sił Powietrzno-Kosmicznych – prezydent Putin całkowicie zaskoczył strategów amerykańskich oraz utwierdził decydującą pozycję Federacji Rosyjskiej nie tylko w rozwiązywaniu syryjskiego politycznego węzła gordyjskiego, ale i w ukształtowaniu nowej sytuacji polityczno-gospodarczej na Bliskim Wschodzie.

Oznaczać to będzie w najbliższej przyszłości nie tylko złamanie monopolu amerykańskiego, ale także przejęcie przez Rosje roli dominującego współdecydenta o ładzie w tym regionie świata.

Decydując się na wycofanie części Sił Powietrzno-Kosmicznych, Rosja pozostawia jednak w dalszym swoja bazę morską w Tartusie i nowo utworzoną bazę lotniczą w Hmejmim, którym jest zapewniona w pełni obrona z lądu, powietrza i morza przez systemy obrony rakietowej,

Obecność baz i części sił rosyjskich oraz oddziałów wsparcia gwarantuje  Rosji kontrolowanie przestrzegania  ogłoszonego wcześniej  rozejmu oraz paraliżowanie ewentualnego odrodzenia terroryzmu militarnego i grabieży zasobów gospodarczych Syrii na dużą skalę przez  ISIS i inne formacje lokalnych, zbrodniczych ekstremistów muzułmańskich.

Trwające pięć i pól miesiąca precyzyjne operacje Sił Powietrzno-Kosmicznych ( oprócz wysoce efektywnych działań lotnictwa, Rosja pokazała zarazem zdolność działania swoich oddziałów wojskowych na obszarze teatru wojny oddalonego o ponad 1500 km od własnego terytorium, w tym precyzyjne ataki rakietowe na odległość 1500 km z rejonu Morza Kaspijskiego) zniszczyły infrastrukturę baz i zaopatrzenia terrorystów i bojowników ISIS, zdezorganizowały logistyke, a także zlikwidowały rabunkowy transport syryjskich zasobów ropy i gazu na teren Turcji.

Według oświadczenia ministra obrony FR Siergieja Szojgu lotnictwo rosyjskie wykonało ponad 9000 lotów i ataków powietrznych. Zlikwidowano m.in. ponad 2000 ekstremistów pochodzących z terenów FR, w tym 17 dowódców polowych. Zniszczono 209 punktów rabunkowego wydobycia weglowodorów oraz 2ooo środków transportu obsługujacych grabież zasobów Syryjskiej Republiki Arabskiej.

W wyniku wsparcia powietrznego i rozpoznawczego sił rosyjskich – rządowe i patriotyczne wojska syryjskie zdolne były przejąć inicjtywę , odzyskując ponad 10 tys. kilometrów kwadratowych  terytorium i wyzwalając ponad 400 miejscowości.

Wysoce efektywne działanie rosyjskich Sił Powietrzno-Kosmicznych oraz sił rozpoznania satelitarnego i przy użyciu dronów stwarzają rządowym wojskom syryjskim kontrolowanie wyzwolonych terytoriów, a także dokończenie akcji likwidacji oddziałów terrorystycznych i rabunkowych.

Podejmując decyzję o wycofaniu części swoich oddziałów wojskowych Rosja stwarza warunki do wznowionych rozmów politycznych w Wiedniu między przedstawicielami sił rządowych Syrii a opozycją dla wypracowania rozwiązań politycznych. Przygotowuje to także przestrzeń polityczną dla planowanych na dzień 13 kwietnia wyborów parlamentarnych w Syrii i podnosi szansę zwycięstwa lojalnych z prezydentem Assadem sił politycznych z możliwością włączenia do procesu odbudowy Syrii także sił do tej pory opozycyjnych wobec zdecydowanej i pryncypialnej polityki Baszara al Assada.

W wymiarze zarówno globalnym, jak i regionalnym decyzja o zdecydowanym, antyterrorystycznym  wsparciu legalnych władz państwa syryjskieho, jak i obecna uzgodniona przez prezydenta Putina z prezydentem Assadem deyzja o wycofaniu części oddziałów rosyjskich stanowi sukces zarówno czysto militarny ( został rozwiany  popularyzowany w ostatnich latach mit o zacofaniu i małej sprawności wojska rosyjskiego), dowodząc zarazem racjonalizmu i ekonomice działań wojskowych.

Rosja i osobiście prezydent Putin zyskuje także wtorkową decyzją olbrzymi atut wizerunkowy w konfrontacji z pełnym hipokryzji politycznej, niezdecydowania i nieefektywności wojskowej wizerunkiem USA i europejskich państw NATO.

Ubocznym, ale nie zasługującym na lekceważeniem efektem wczorajszej decyzji w sprawie wycofania oddziałów rosyjskich z Syrii jest danie politycznych argumentów kandydatom na prezydenckie urzędy w Stanach Zjednoczonych ( Donaldowi Trampowi w roku 2016) oraz we Francji ( Merine Le Pen w roku 2017), którzy widzą w prezydencie Putinie silnego przywódcę i obliczalnego partnera, a nie wroga i niemal politycznego diabła, co jest niestety domeną groteskowej polityki zagranicznej i dyplomacji polskiej.

PZ

 

Patrz: http://tass.ru/politika/2738522

 

Reklamy

40 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

40 responses to “W.Putin raz jeszcze zaskoczył „zachodnią demokrację”

 1. Re: Artykul…
  Wyglada na to, ze zydom zaczely „falowac” gacie ze strachu I „nowy porzadek swiata” moga sobie powiesic na „gwozdziu” w…sraczykowym kibucie…
  =====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • zibi

   Jeśli Polska zwiążę się z Węgrami jest w stanie się oprzeć hegemonii Niemiec i Rosji..Ależ ty jesteś głupi-pia …No kurwa brak słów….

   Polubienie

 2. Korczma

  Zgodnie z moimi zapowiedziami każdy post gnidy syjonisty :
  Autobahn
  toronto
  Szczecin
  Warszawa
  Nawet w imeniu WPS kwituję gołą dupą , aby pokazać gdzie go wszyscy mamy .

  Polubienie

 3. Korczma

  Twoje teksty Toronciarzu są na poziomie tego osobnika oj wielkie przeprosiny obraziłem małpią inteligencję , bo Toronto to pantofelek :
  Autobahnie idz do ZOO naucz małpy polskiego i obsługi internetu . Małpeczki twoje teksty poczytają a pózniej dadzą ci w zakuty ryj , bo to inteligentne zwierzęta .
  Oglądałeś planetę małp z Chestonem ? To już się bój syjonisto :

  Polubienie

  • Bishop

   Zauważ @Korczma że ten cieć nie dostrzega faktu, że to właśnie znienawidzeni przez niego Sowieci wyciągnęli go za łeb ze średniowiecza w którym tkwiła niemal cała Polska, zwłaszcza jej pd.wsch część.
   Gdyby nie ruscy to ten bosonogi inteligent szorowalby nadal kible u jaśnie pana, albo rozrzucał gnój na polu plebana, jak to czyniiła reszta jego praszczurów .
   Ps. To nie znaczy że popieram mieszanie się obcych mocarstw w interesy narodowe Polski.

   Polubienie

 4. Korczma

  Znowu kanadyjczyk sie odezwał

  Polubienie

 5. Korczma

  Na ciebie syjonisto wziąść tylko takiego bata jak się do konia stosuje i lać po gołej dupie ile wlezie . Może coś byś wtedy zrozumiał.

  Polubienie

 6. paziem

  Człowieku, pisz zrozumiale po polsku, a nie jakimś slangiem , czy też gwarą po-półlitrową, to może będziemy w stanie cię „wyprostować”

  Polubienie

 7. LIBERTE

  W POLSCE RZĄDZĄ ZŁODZIEJE KTÓRZY LOBBUJĄ DLA MAFII ORAZ OBCEGO KAPITAŁU I DLA INTERESÓW NIE POLSKICH BANKÓW- TAKICH JAK BANK GOLDMANA ,W KTÓRYM SENEKURY ZA WYNIESIENIE TAJEMNIC PANSTWOWYCH OTRZYMALI PAN MARCINKIEWICZ, I PANI WALTZ.DONALD TUSK KTÓRY ZOSTAŁ NAMASZCZONY PRZEZ TAKICH ZYDÓW JAK MAZOWIECKI I GEREMEK Z OTWARTĄ PRZYŁBICĄ WALCZYŁ Z POLSKĄ, I UCZCIWYMI POLAKAMI NAZYWAJĄC ICH TĘPAKAMI I DZIWNYMI LUDZMI.Z PEŁNĄ AGRESYWNOŚCIĄ I KŁAMSTWEM NA USTACH DĄŻYŁ DO WYGRANIA WYBORÓW,OBIECUJĄC CUDA NA KIJU,A I PRZEZ UMYSLNYCH POWODOWAŁ ZAFAŁSZOWANIE OSTATECZNYCH WYNIKÓW WYBORÓW.LUDZIE WCIĄŻ CI SAMI OD 89 ROKU PRZEZ 25 LAT SYSTEMATYCZNIE,SUKCESYWNIE,POWOLI I SKUTECZNIE ZNISZCZYLI POLSKĘ ODBIERAJĄC NARODOWI JEGO WARSZTATY PRACY.WRACAJĄC DO ZRÓDEŁ-TO LECH WAŁĘSA U POCZĄTKU OBIECYWAŁ LUDZIM SOCJALIZM Z LUDZKĄ TWARZĄ BY POTEM POJECHAC DO USA I W PARLAMENCIE ZACHĘCAŁ WSZYSTKICH ZYDÓW DO INWESTOWANIA W POLSCE-A MIANOWICIE PRZEJĘCIU BANKÓW I INNYCH DZIEDZIN ROBIENA KASY W GŁUPIM NARODZIE JAK TO OKRESLIŁ W POLSCE.DZISIAJ ZYDZI MAJĄ swoje BANKI,HANDEL,NIERUCHOMOSCI NO I RZĄD-BO PRZECIEZ UD,UW,AWS I PO TO RZĄDY ZYDÓW KTÓRE MAJĄ SWOICH PACYNKÓW I POCIĄGAJĄ ZA SZNURKI-TAK JAK POCIĄGALI BOLKA.W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI BOLEK ZNISZCZYŁ JEDNE Z NAJLEPSZYCH W SWIECIE STOCZNIE-BY CZASEM NIE NARODZIŁ SIĘ TAM INNY BOLEK I POGONIŁ SWoŁOCZ.POTEM POSZŁY NAJWIĘKSZE I NAJLEPSZE POLSKIE ZAKŁADY TYU CEGIELSKI.PAN PALIKOT DZIWNYM TRAFEM WYKUPIŁ ZA GROSZE POLMOS-CO JAK CO ALE ZAKŁADY SPIRYTUSOWE NIGDZIE NIE PADAJĄ A ZWŁASZCZA W POLSCE-A JEDNAK.JESLI IDZIE O KOPALNIE-FAKTEM JEST,ŻE POLSKI WĘGIEL JEST DROGI-ALE CO NA TO SIĘ SKŁADA.JEDNO TO BARDZO WYSOKIE OBCIĄŻENIA FISKALNE,NISKI WIEK EMERYTALNY-PODOBNIE POLICJA I WOJSKO-Z INNEJ STRONY DYREKTORZY KOPALN-A JEST ICH WIELU-I CAŁY DOZÓR ZARABIAJĄ OK 30 TYSIĘCY DOLARÓW USA NA MIESIĄC BY DRUGIE TYLE WYCIĄGAĆ Z ŁAPÓWEK OTRZYMYWANYCH OD DOSTAWCÓW SPRZĘTU GÓRNICZEGO I SERWISÓW-KTÓRZY ŻĄDAJĄ SOBIE KOLOSALNYCH WRĘCZ ASTRONOMICZNYCH ,KSIĘŻYCOWYCH SUM ZA SWÓJ SPRZĘT-KTÓRY WYTWARZANY JEST W ICH ZAKŁADACH KTÓRE PRZEJĘLI CZĘSTO ZA WARTOŚĆ KILKU MASZYN -KTÓRE BYŁY WŁASNOSCIĄ TYCH ZAKŁADÓW.INNA SPRAWA,ŻE NA KOPALNIACH CZĘSTO PRACUJE WIELE SPÓŁEK KTÓRE SĄ WŁASNOŚCIA KREWNYCH SZEFOSTWA TYCH KOPALN-KTÓRE ZA WYIMAGINEWANE PRACE KTÓRYCH NIGDY NIE WYKONALI WYSTAWIAJĄ FAKTURY NA GRUBE MILIONY.W OSTATECZNOSCI WĘGIEL KOSZTUJE KILKA RAZY DROZEJ NIŻ POWINIEN.TAK TO JEST ,ŻE W POLSCE RZĄDZĄ POKOLENIOWO ZYDOUBECY I UBECY ORAZ MAFIA.TO ,ŻE BOLEK PLECIE IŻ ON KOMUNE OBALIŁ TO BREDNIE JEGO CHOREJ GŁOWY.PRZECIEZ MICHNIK,MAZOWIECKI,GEREM,BALCEROWICZ TO STARY BETON ZYDOPARTYJNY.KIEDY BUDUJE SIĘ NOWY SYSTEM TO ZMIENIA SIĘ PRAWO A DO RZĄDU WYBIERA SIĘ LUDZI MĄDRYCH,UCZCIWYCH,WIZJONERÓW I NAPRAWDĘ WYKSZTAŁCONYCH ORAZ BARDZO MORALNYCH.CÓZ W POLSCE PREZYDENTEM ZROBIONO PÓŁ-ANALFABETY KTÓRY PRÓCZ OPOWIADANIA LUDZIOM FARMAZONÓW,SZCZEKANIEM I UJADANIEM.,KOMEDIANCTWEM NICZEGO NIE WNIÓSŁ BO WNIESC NIE MÓGŁ.OCZYWISCIE,ŻE POPARŁ GO SWOIM AUTORYTETEM KAROL WOJTYŁA-DZIS WIDZIMY JAKI TO BYŁ AUTORYTET-ORAZ STAŁO ZA NIM CAŁE SWIATOWE ZYDOSTWO BO I ONI PRAWIE W CAŁOSCI ZASIADALI ZA OKRĄGŁYM STOŁEM-A KLER KTÓRY STAŁ OBOK TEZ SWOJE OTRZYMAŁ-ZRESZTĄ KARDYNAŁ GLEMB BYŁ CZYSTYM ZYDEM PRZECHRZCZONYM NA KATOLICYZM A BRAT JEGO BYŁ BARDZO ODDANY IDEOM KOMUNIZMU JAKO PÓŁKOWNIK WOJSKA POLSKIEGO.W TEJ CHWILI POLSKĄ RZĄDZI MAFIA ORAZ TACY ANTY-POLACY JAK TUSK.BARDZO ZLE TEMU WRÓZĘ-BO POLSKA SIE WYNARADAWIA .PRZED WCZORAJ CZYTAŁEM GAZETĘ OPINIOTWÓRCZĄ WYCHODZĄCĄ W ALGIERII-W KTÓREJ NA PIERWSZEJ STRONIE JEST NAPISANE,ŻE CAŁYM ZŁEM ŚWIATA SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE ŻYDZI.ONI NIE ODKRYLI TAJEMNICY POLISZYNELA.ZYDZI OSZUKALI EGIPCJAN,ZABILI CHRYSTUSA,ZABILI CARA ROMANOWA I JEGO CAŁĄ RODZINĘ A POTEM KILKADZIESIĄT MILIONÓW ROSJAN-ICH KAPITAŁ TO REWOLUCJA ROSYJSKA,IDEE LENINA,MARXA I ENGELSA,DRUGA WOJNA SWIATOWA,MASONI,ILUMINACI,BILDERBERGOWIE,SWIATOWA LICHWA,WSZYSTKIE KRYZYSY,WOJNA W IRAKU I SYRII,SMIERC KADAFIEGO I ZNISZCENIE LIBII,MODYFIKOWANE ROSLINY I ZWIERZĘTA,BOMBY ABC,UNIA EUROPEJSKA Z ICH MIĘDZYNARODOWYM FUNDUSZEM,PLATFORMA EUROPEJSKA KTÓREJ SĄ RODZICAMI,A KAZDY POPRZEDNIK MARTINA SCHULZA BYŁ ZYDEM TAKIM JAK ON.,PRZYSZŁY UPADEK STANÓW ZJEDNOCZONYCH-TAK BO USA TO UMIERAJĄCE IMPERIUM-TO TEZ ICH ROBOTA,..CANADA I USA BYŁY KIEDYS WOLNYMI PANSTWAMI ALE PRZEZ ICH WPŁYWY NIMI JUZ NIE SĄ.W USA MŁODZI LUDZIE IDĄ DO WOJSKA BY ZAROBIC PIENIĄDZE NA KILKA LAT BO NIE MAJĄ PRACY-PO PEWNYM CZASIE IDĄ DO CYWILA BY TĘ PRACĘ ZNALEZĆ-BO TO PATRIOCI KTÓRZY SŁUZYLI DLA DOBRA SWOJEGO KRAJU-TOTALNA HIPOKRTZJA.TAK WIEC RZYJACIELU ALGIERCZYCY PISZĄC O ZYDACH ZE SĄ ZŁEM SWIATA NICZEGO NIE ODKRYLI BO DIABEŁ NIE JEST DOBRYM WUJASZKIEM-A ICH SPŁODZIŁ ARCY-SZATAN LUCYFER.NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI DOBRO A CAŁĄ MOCĄ SWOJĄ PRZEKLNIE ZŁO KTÓRE NISZCZY SWIAT-I WRZUCI JE DO PIEKŁA NA ZAWSZE ZAMYKAJĄC JEGO BRAMY.AMEN-NA ZAKONCZENIE DODAM,ŻE ROSJA BYŁA PUNKTEM NACZELNYM W ICH PLANIE NWO-PUTIN JAK BARDZO MĄDRY CZŁOWIEK-O BYSTRYM UMYSLE-WRĘCZ GENIUSZ POLITYCZNY NIE DAŁ IM SIĘ-ROSJA TO KRAJ SAMO-WYSTARCZALNY,MA DOKŁADNIE WSZYSTKO-I TYLKO DOBRE ZARZĄDZANIE POZWOLI IM BY BYC SWIATOWYM LIDEREM .PUTIN MA BŁOGOSŁAWIENSTWO BOGA I POMOC MATKI BOZEJ BO ROSJANIE-CI PRAWDZIWI TO NIE JEST ZŁY NARÓD.WIDZISZ PIOTRZE -URODZIŁEM SIĘ KIEDY MÓJ OJCIEC NIE BYŁ CZŁOWIEKIEM BARDZO MŁODYM.I CHCĘ CI POWIEDZIEĆ,ŻE BYŁ WIĘZNIEM W SOWIECKIM ŁAGRZE GDZIES NA SYBERII- WYDOSTAŁ SIĘ DZIĘKI POMOCY ROSJAN I NIGDY DO KONCA ZYCIA NIE POWIEDZIAŁ O NICH ANI JEDNEGO ZŁEGO SŁOWA.CO SIĘ ZAS TYCZY ZYDÓW-TO SZCZERZE ICH NIE LUBIĘ BY NIE UZYC MOCNIEJSZEGO SŁOWA-A MAM KU TEMU SWOJE POWODY.NIE JESTEM ANTY-SEMITĄ BO SEMICI TO WSZYSCY ARABOWIE-JA NIE LUBIĘ TYLKO ZYDÓW.

  Polubienie

  • Korczma

   To są wypowiedzi człowieka , który w 89 wyjechał do Kanady bo nie chciał żyć w państwie rządzonym przez żydostwo . Znam go i dysponuje jeszcze masą jego wypowiedzi . Jeżeli WPS pozwoli będę je publikował . Polemika wskazana . Wielu członków jego rodziny w PRL piastowało wazne funkcje przynajmniej gdy rządził Gierek .

   Polubienie

   • Korczma

    Jeszcze jedno :
    LIBERTE nie zyczy sobie , aby prowadził z nim polemikę syjonista o 10 nickach . Wszelkie jego wpisy będą ignorowane .

    Polubienie

 8. nana

  takich właśnie tekstów jest brak! Durnie niech sobie myślą, co chcą i kombinują ile dadzą radę. Ale właśnie tak, w tym tonie należy pisać. Dlaczego? Dlatego, że tak jest dobrze.

  Polubienie

 9. Pingback: W.Putin raz jeszcze zaskoczył “zachodnią demokrację” | Pekok Antylichwiarz

 10. LIBERTE

  DLA MOJEGO STARSZEGO ROZEŃSTWA -POLSKA TO KRAJ IM ODLEGŁY MENTALNIE, I WSPOMINAJĄ GO BEZ ZADNYCH SENTYMENTÓW-Z MŁODEGO POKOLENIA ,TO W ZASADZIE NIKT NIE MÓWI PO POLSKU- BO NIE ZNAJĄ TEGO JĘZYKA,A POLSKA DLA NICH TO EGZOTYKA.ZYDZI Z POLAKÓW DRWIĄ SOBIE NA KAŻDYM KROKU,A TO ŻE NIE MOZECIE BEZ WIZ WJECHAC DO USA JEST ROBOTĄ ZYDOSTWA KTÓRE OBSIADŁO CAŁY SENAT I KONGRES USA.SMIESZNYM JEST,ŻE WIELE BARDZO WYSOKICH STANOWISK W RZĄDZIE USA ZAJMOWAŁO I ZAJMUJĄ PRZEDSTAWICIELE ZYDOWSKIEJ NACJI-KTÓRZY NIGDY NIE URODZILI SIĘ W AMERYCE.MOJA RODZINA-STARSZE POKOLENIE-WYJECHAŁO DO USA JESZCZE W 18 WIEKU-OSIEDLAJĄC SIĘ NA ZIEMIACH MEKSYKANSKICH KTÓRE PÓZNIEJ WŁĄCZONE ZOSTAŁY DO USA.TAK ,ZE PIERWSZYM ICH JĘZYKIEM W AMERYCE BYŁ HISZPAŃSKI.WIELE RAZY BYŁEM NA CMENTARZU W ARLINGTON GDZIE SPOCZYWA WIELU MOICH DALEKICH I BLISKICH KREWNYCH NOSZĄCYCH TE SAME NAZWISKO.MÓJ STARSZY KUZYN ZGINĄŁ W WIETNAMIE-BYŁ ODZNACZONY PURPUROWYM SERCEM….BYŁ PILOTEM PODOBNIE JAK BRAT MOJEJ MAMY.WIDZISZ W POLSCE DO WŁADZY DORWAŁY SIĘ POSPOLITE CWANIACZKI,ZŁODZIEJASZKI,KANCIARZE O ZADNEJ MORALNOSCI.DONALD TUSK JEST PRZYKŁADEM WYJĄTKOWO OBRZYDLIWEGO BYTU -KTÓREGO TRUDNO NAZWAC CZŁOWIEKIEM-JESLI ZAS IDZIE O BOLKA-TO CHYBA NIKT NIE BIERZE TEGO JEGOMOSCIA POWAZNIE-PROSTEGO ELEKTRYKA OD NISKICH NAPIĘC PO KURSIE ZAWODOWYM-CAŁE JEGO IMAGE ZROBILI W AMERYCE ZYDZI-KTÓRZY GO SPONSORUJĄ I ZAPRASZAJĄ.POPATRZ…. CHE-BYŁ LEKARZEM A CASTRO PRAWNIKIEM-CZYLI NIE GŁUPI LUDZIE,KTÓRZY CHCIELI NAPRAWDĘ DOBRA DLA UPODLONYCH LUDZI- PRZEZ PODOBNY SWIAT DZIKIEGO KAPITALIZMU JAKI JEST DZISIAJ W POLSCE.NIECH POSKIE MEDIA NAPISZĄ-JAK WYGLĄDAŁO ZYCIE KUBAŃCZYKA W CZASIE PANOWANIA BATISTY.CHE POCHODZIŁ Z ARGENTYNY-KRAJU W KTÓRYM ZYJĄ CAŁE POKOLENIA POLSKICH EMIGRANTÓW-ALE SZKOŁA ZYCIA , ZMIANA OSOBOWOSCI I MENTALNOSCI NASTĄPIŁA U NIEGO KIEDY WYBRAŁ SIĘ W PODRÓZ NA MOTORACH ZE SWOIM KOLEGĄ PO KRAJACH AMERYKI POŁUDNIOWEJ-GDZIE SPOTKAŁ WYJĄTKOWĄ NIESPRAWIEDLIWOŚĆ.JEGO PRZYJACIEL TO POZNIEJSZY MINISTER ZDROWIA CUBY.DZIWI MNIE FAKT,ZE ZROBINO SWIĄTKIEM POLSKIEGO PAPIEŻA KTÓRY NIE DOSTRZEGAŁ TEGO CO W NIKARAGUI- SANDINO- ROBILI JEZUICI-JAK DOBRĄ ROBILI ROBOTĘ-MIAŁ ZA TO GROZIC I ŁAJAC-PYTANIE DLA KOGO TO ROBIŁ,BY KOMU SIĘ PRZYPODOBAĆ..TEN POLSKI SWIĄTEK ZOSTAŁ TYLKO DLATEGO SWIĘTYM,ŻE BYŁ POLAKIEM KOCHAJĄCYM SIĘ WZAJEMNIE Z ZYDOMASONAMI.JESLI ON SWIĘTY TO NIECHAJ ODMIENI LOSY POLSKI I SPRAWI BY NIĄ ZACZĘLI RZĄDZIĆ LUDZIE MORALNI-A KOWALSKIEMU ZYŁO SIĘ DOBRZE.SKORO JEST OBOK BOGA TO NIECH POWIE TERAZ-ODMIEN PANIE OBLICZE ZIEMI TEJ POLSKIEJ ZIEMI….BO JAK KIEDYS WYPOWIEDZIAŁ TE SŁOWA -TO W POLSCE STAŁO SIĘ ZŁO.ZRESZTĄ-KIEDY UDAŁ SIĘ DO JUGOSŁAWII-ZARAZ POTEM WYBUCHŁA WOJNA.WOJTYŁA BYŁ SWIETNYM MAGIKIEM I AKTOREM-MÓWIŁ PIĘKNIE…CZYLI GRAŁ JAK WYTRAWNY W GRZE AKTORSKIEJ REGAN-PASOWALI DO SIEBIE JAK ULAŁ.WYWRÓCILI SWIAT DO GÓRY NOGAMI…..NO I CO SIĘ STAŁO-WIDAC.CZY TAK TO MIAŁO WYGLĄDAĆ.CZYTAŁEM ,ZE DZIĘKI WOJTYLE TO SZYMON WEISS STAŁ SIĘ LEPSZYM CZŁOWIEKIEM-NIE TYLKO ON ALE I GEREMEK KTÓRY GARDZIŁ POLAKAMI,MAZOWIECKI I DZIESIĄTKI POLSKICH ZYDÓW Z KWASNIEWSKIM NA CZELE I JEGO ŻONĄ,A KULCZYK TO NAWET NA SWIĄTYNIE ŁOZY-PYTANIE Z CZYICH I JAKICH PIENIĘDZY.AMEN

  Polubienie

 11. LIBERTE

  WIDZISZ PRZYJACIELU-NIE JEST TO WAŻNE W JAKIM KRAJU ŻYJESZ-JAKA PANUJE TAM RELIGIA,ALE WAŻNYM JEST BY KRAJ TEN BYŁ SPRAWIEDLIWY,SZANOWAŁ LUDZKĄ GODNOŚĆ A OBYWATELOM ŻYŁO SIĘ W NIM DOBRZE-I NIE JEST WAZNE CZY W TYM KRAJU PANUJE SOCJALIZM ALBO KAPITALIZM ALE WAZNYM JEST JAKI JEST BYT PRZECIĘTNEGO MIESZKANCA TEGO KRAJU,JAKA JEST OPIEKA SOCJALNA,JAKI JEST WZAJEMNY SZACUNEK MIESZKAŃCÓW TEGO KRAJU ORAZ JAK WYSOKIE JEST MORALE LUDZI KTÓRZY RZĄDZĄ TYM KRAJEM.POLSKA KTÓRA NIBY JEST KRAJEM KATOLICKIM W KTÓREJ JEST PEŁNO PIĘKNYCH SWIĄTYN-Z KTÓREJ WYSZEDŁ SWIĄTEK CO GŁOSIŁ PEŁNE WZNIOSŁOSCI KAZANIA-CZASEM NIE BARDZO ZROZUMIAŁE DLA PRZECIĘTNEGO KOWALSKIEGO PRZYDŁUGIE I MDŁE A BYŁY PREZYDENT TEGO KRAJU PARADUJE Z OBRAZEM MATKI BOSKIEJ PRZYPIĘTYM DO MARYNARKI I W STOLICY WZNOSI SIĘ POTĘŻNA KATEDRĘ-JEST KRAJEM Z KTÓREGO UCIEKAJĄ MILIONY OBYWATELI BO NIE MOZNA W NIM NORMALNIE EGZYSTOWAC ,A SWIĄTEK NIE CHCE UCZYNIĆ ZADNEGO CUDU,ZEBY BYŁO INACZEJ.PRZYKAZANIE ÓSME Z TYCH DZIESIĘCIU MÓWI-NIE KŁAM-A TO PRZED NIM MÓWI NIE KRADNIJ-WIĘC ZASTANAWIAM SIĘ KIM SĄ DUCHOWNI KOSCIOŁA KATOLICKIEGO W POLSCE KTÓRZY DAJĄ ROZGRZESZENIA NOTORYCZNYM KŁAMCOM,OSZUSTOM I ZŁODZIEJOM KTÓRZY SĄ W POLSKIEJ POLITYCE.DONALD TUSK ORAZ BOLEK JUZ DAWNO POWINNI BYC WYKLUCZENI ZE WSPÓLNOTY KATOLIKÓW.CZYŻ BY TEN KOSCIÓŁ POLSKI BYŁ TAKI JAK POLSCY ZADEKLAROWANI KATOLICY-ZAKŁAMANY I GNĘBIĄCY MALUCZKICH.PRZECIEZ OJCEM KŁAMSTWA JEST LUCYFER A PRZYKAZANIE NIE KRADNIJ JEST OBOK NIE ZABIJAJ-TAK SAMO WAŻNE-TO BARDZO CIĘŻKIE GRZECHY I PRZEWINIENIA WZGLĘDEM BOGA.CZY KLER KOSCOŁA I POLITYCY ALBO INNI ZLI LUDZIE MYŚLĄ,ŻE BÓG TO STARE DZADZISKO CIERPIĄCE NA ALZHEIMERA-KTÓRY WSZYSTKIM I WSZYSTKO WYBACZA.A JA POWIADAM,ŻE KAZDY KŁAMCA,OSZUST,ZŁODZIEJ I MORDERCA BĘDZIE W PIEKLE.KLERYCY KOSCIOŁA NIE NAUCZYLI SIĘ TEGO,ŻE GRZECH TRZEBA ŻAŁOWAĆ I STARAĆ SIĘ GO NAPRAWIĆ-A POTEM PROSIC BOGA O WYBACZENIE.TO ,ŻE KTOŚ NIENAWIDZI JAKIEGOŚ OSOBNIKA BO TEN GO DRĘCZY,MĘCZY,ZABIJA MORALNIE I FIZYCZNIE JEST RZECZĄ CAŁKOWICIE NATURALNĄ-TO CO MÓWIĄ KLERYCY-ZE MASZ NIENAWIDZIEĆ ZŁO A NIE CZŁOWIEKA Z KTÓREGO ONO WYCHODZI JEST IDIOTYZMEM-BO ZŁO WYCHODZI Z DUSZY TEGO CZŁOWIEKA KTÓRA JEST ZESPOLONA Z JEGO CIAŁEM-I JAKO CAŁOSC JEST ZŁEM.WIDZIAŁEM WIELU KLERYKÓW W PIEKLE-KTÓRZY OPOWIADALI LUDZIOM PIERDOŁY-BO SAMYMI BYLI LUDZMI ZŁYMI,ZAKŁAMANYMI PEŁNYMI HIPOKRYZJI.KAZDY PRAWY CZŁOWIEK JEST MIŁY BOGU A NIE ZŁY KTÓRY CZASEM IDZIE DO SPOWIEDZI,PRZYSTĘPUJE DO KOMUNII A DUSZA JEGO JAK SADZA.GDYBY BÓG WYBACZAŁ WSZYSTKIM WSZYSTKO TO NIGDY NIE ZNISZCZYŁ BY SODOMY I GOMORY ALBO ZESŁAŁ POTOP NA SWIAT-A ZYCIE TO KILKA MINUT PRÓBY,PO KTÓRYM ODCHODZI SIĘ DO PIEKŁA LUB NIEBA.CZYZ ZŁODZIEJ ZABIERZE SWOJE BOGACTWA TO PIEKŁA-ZOSTAWI JE BY CIESZYLI SIĘ NIMI INNI.TAKA KOLEJ RZECZY.KSIĘŻA CO DNIA POWINNI CZYTAĆ Z AMBON WERSETY KSIĘGI MĄDROŚCI SALAMONA ZE STAREGO TESTAMENTU.BIADA CHCIWYM BEZLITOSNYM,EGOISTYCZNYM I ZAKŁAMANYM LUDZKIM POTWOROM-BO WNET ZOBACZYCIE SZATANA .JESZCZE W TYM ROKU SWIATEM WSTRZĄSNIE ARMAGEDON JAKIEGO NIGDY NIE BYŁO-NIE LICZĄC POTOPU.BAWCIE SIĘ-BO TYLE WAM ZOSTAŁO.WIDZISZ PIOTRZE-KAZDY KRAJ POWINIEN ROZLICZAC SIĘ Z INNYM KRAJEM,A PARTNEREM HANDLOWYM SWOJĄ WALUTĄ KTÓRA MA POKRYCIE W ZŁOCIE,PLATYNIE ,KAMIENIACH DROGOCENNYCH-A DOSZŁO DO TEGO ZE NARODY ROZLICZAJĄ SIE W DOLARZE CZY EURO KTÓRY MA POKRYCIE W PAPIERZE,A ZYSKI SPIJAJĄ SYJOBANKIERZY KTÓRZY PRODUKUJĄ TE BANKNOTY.CZY DO NIEBA WEJDZIE JAKIŚ ŻYD TEGO NIE WIEM-BYĆ MOŻE….ALE TO PROBLEMATYCZNE PYTANIE………NA KONIEC DODAM,ŻE WIELU KLERYKÓW PÓJDZIE DO PIEKŁA ZA PRZEINACZENIE PRZYKAZAŃ I SŁÓW PISMA ŚWIĘTEGO,JEST JEDNO Z PRZYKAZAŃ KTÓRE MÓWI NIE CUDZOŁÓŻ-TO NIE ZNACZY,ŻE KTOŚ MA W CUDZYM ŁÓZKU NIE LEŻEĆ…….TYLE PORNOGRAFII TYLE ROZPUSTY ŻE MOŻNA BY BYŁO ZNISZCZYĆ PARĘ TYSIĘCY SODOM I GOMOR.JEDNAK ZDRADA MAŁZENSKA JEST POWODEM DO ROZWODU KOSCIELNEGO NIE JAKIEGOŚ TAM UNIEWAŻNIENIA BO TO CZY TAMTO A NAJLEPIEJ ZROBIĆ GŁUPKA JEDNEGO Z PARTNERÓW.PO ZA WYPADKIEM CUDZOŁÓSTWA…TO ZDANIE Z PISMA SWIĘTEGO A NIE OPOWIADENIE GŁUPOT JAKIEGOŚ KLERYKA KTÓRY W CZASACH MARCINA LUTRA CHODZIŁ DO RZYMSKIEGO BURDELU DLA KLERYKÓW I HANDLOWAŁ ODPUSTAMI ALBO KUPOWAŁ KAPELUSZE KARDYNALSKIE- WIERZ W BOGA JEDNEGO PRZESTRZEGAJ PRZYKAZAN,BĄDZ CZŁOWIEKIEM MORALNYM I NIE WIERZ WE WSZYSTKIE PIERDOŁY I SWIĘTOŚC ORAZ NAMASZCZENIE JAKIEGOS KLERYKA KTÓRY BARDZO CZĘSTO WYPEŁNIA SWÓJ FACH DLA ZAWODU O PO SCIĄGNIĘCIU SUKIENKI-HULAJ DUSZA BO PIEKŁA NIE MA, A PIERDOŁY WCISKAC LUDZIOM SŁUZBOWO I ROBIC ZBOLAŁĄ MINĘ NICZYM TARTIFFE ZE SWIĘTOSZKA MOLIERA.AMEN

  Polubienie

 12. korczma

  Jeżeli bedzie zgoda WPS jak pisałem jeszcze zamieszczę jego wpisy . Nie każdemu sie to spodoba bo jest to facet wierzący , ale jednoczesnie ostro krytykujący kler .

  Polubienie

 13. LIBERTE

  ZASTANAWIAM SIĘ DLACZEGO CHRZESCIJANIE SĄ TAK PODATNI NA SŁOWA I CZYNY ŻYDÓW-WRĘCZ CAŁKOWICIE UBEZWŁASNOWOLNIENI PRZEZ TĘ NACJĘ.W PARYŻU TYCH KILKU ŻYDÓW KTÓRZY ZOSTALI ZABICI PRZEZ MUZUŁMANÓW-W SWOJEJ CHARKLIE GAZECIE JADU-PLUŁO NA BOGA-ALLACHA-PLUŁO NA CHRYSTUSA I PLUŁO NA WSZYSTKICH KTÓRZY MYSLELI INACZEJ.W KAZDYM PRAWORZĄDNYM KRAJU TAKA GAZETA NIE MIAŁA BY PRAWA BYTU.DZISIAJ ZYDZI ROBIĄ WIELKIE AJWAJ NA CAŁY SWIAT I DALEJ PROWOKUJĄ PLUJĄC JADEM-niosą zamęt.KIEDYŚ MÓJ ULUBIONY AKTOR I TWÓRCA FILMOWY MEL GIBSON POWIEDZIAŁ,ŻE ŻYDOSTWO JEST ZŁEM TEGO SWIATA-STWIERDZIŁ RÓWNIEŻ TO CO JA ZDECYDOWANIE TWIERDZĘ,I NIGDY -,PRZENIGDY NIE ZMIENIE ZDANIA-IŻ KAROL WOJTYŁA BYŁ UKRYTYM ŻYDEM I MASONEM-TERAZ ZOSTAŁ I FAŁSZYWYM SWIĄTKIEM ,A LUDZIE KTÓRZY BLUZNIĄ ZROBILI NAWET NOWENNE DO TEGO BAŁWANA KTÓREGO WSZĘDZIE ULEPILI JAKO CIELCA Z BETONU,DREWNA LUB KAMIENIA.CZY WIDZIAŁ ALBO KTO SŁYSZAŁ,ŻEBY CHRYSTUS GROZIŁ KOMUŚ PALCEM PRZED NOSEM, I OPOWIADAŁ BZDURY.CZY KTOŚ SŁYSZAŁ BY CHRYSTUS PODRÓZOWAŁ PO SWIECIE DLA SWOJEJ PRÓZNOSCI-WYDAJĄC ASTRONOMICZNE KWOTY NA SWOJE PRÓŻNIACZE WYCIECZKI -KIEDY OBOK Z GŁODU UMIERA TYSIĄCE,MILIONY ISTNIEN LUDZKICH.WOJTYŁA CO UCZCIWIE POWIEM BYŁ ANTYCHRYSTEM KTÓRY SWOIMI POCZYNANIAMI ZAPRZECZAŁ WSZYSTKIEMU CO WYSZŁO OD CHRYSTUSA.WIELKIE SŁOWA-ALE CZYNY PŁYTKIE.CHRYSTUS JEDYNIE CO ZROBIŁ TO PRZEGONIŁ HANDLARZY ZYDOWSKICH ZE SWIĄTYNI OJCA SWEGO-NIE MIAŁ NAWET OSŁA-UZDRAWIAŁ-CZYNIŁ CUDA-DAWAŁ I GŁOSIŁ MIŁOSC ZA KTÓRĄ ZGINĄŁ z zydowskiego wyrochu ich sanchedrynu..O ZYDACH ZAŚ POWIEDZIAŁ -PLEMIE ŻMIJOWE,SZATAN WASZYM OJCEM.OTO SŁOWA PRAWDY NATCHNIONE DUCHEM ŚWIĘTYM.AMEN

  Polubienie

 14. LIBERTE

  CZYTAŁEM OSTATNIO WYPOWIEDZ PAPIEZA FRANCISZKA W KWESTII PŁODZENIA DZIECI PRZEZ KATOLIKÓW.STWIERDZENIE,IŻ KATOLIK NIE MUSI BYĆ KRÓLIKIEM-KTÓRY BEZ POMYSLUNKU KLEPIE SWÓJ NARYBEK- NIE ZASTANAWIAJĄC SIĘ NA PRZYSZŁOSCIĄ TEGO NARYBKU.NASZ BOHATER BOLEK-CHOĆ ZADEN GENIUSZ,ALE CWANIAK-KOSZTEM MILIONÓW LUDZI ZADBAŁ O SWÓJ NARYBEK -TAK JAK UMIEJĄ ZADBAĆ WSZYSCY ŻYDZI KTÓRZY NICZYM PASOŻYTNICZE MUCHY SPIJAJĄ KREW I POT UCISKANEGO LUDU ŚWIATA-KTÓRY OD TEGO JEST BY PAŚĆ DZIEŁO LUCYFERA,BY ON PRZEJĄŁ W SWOJE ŁAPSKA DZIEŁO BOGA-JAKIM JEST ŚWIAT.OCZYWIŚCIE NADCHODZI KRES-PANOWANIA LUCYFERA-BO ON ZNISZCZENIEM TEGO CO DOBRE.STARE PRZYSŁOWIE MÓWI-BY WYTĘPIĆ Z KORZUCHA WSZY TO MUSISZ JE SPALIĆ WRAZ Z KORZUCHEM-I TAK SIĘ STANIE- BY SŁOWA PROROCTW SIĘ WYPEŁNIŁY.BÓG DAŁ CZŁOWIEKOWI-WIELKĄ PRZYJEMNOSC, I NIE TYLKO CZŁOWIEKOWI,BO WSZYSTKIM ISTOTOM ŻYJĄCYM NA SWIECIE-TĄ PRZYJEMNOŚCIĄ JEST NIE WĄTPLIWIE ORGAZM PRZEZYWANY PODCZAS AKTU MIŁOSNEGO ALBO SEKSUALNEGO-JAK KTO WOLI.-BO BEZ TEGO NIKT NIE PŁODZIŁ BY DZIECI.SĄ STWORZENIA O DUZYCH POTRZEBACH W TYM TEMACIE-MAŁYCH-BĄDZ ICH NIE POTRZEBUJĄ.NIE MNIEJ INSTYNKT OBCOWANIA PŁCIOWEGO ISTNIEJE U KAZDEGO STWORZENIA.NAJWIĘKSZY INSTYNKT W TYM TEMACIE ISTNIEJE JEDNAK U LUDZI-CO WIDAĆ W ILOSCI POPULACJI.FENEMENEM SĄ ŻYDZI W KTÓRYCH ŻYŁACH PŁYNIE DIABELSKA GORĄCA KREW-TO TYLKO PRZYPIS.W PISMIE ŚWIĘTYM JEST NAPISANE BY KAŻDY JEDNAK MIAŁ SWĄ POŁOWICĘ- BY NIE PŁONĄŁ.OCZYWISCIE NAPISANE JEST TEZ TAM-ŻE SĄ TACY KTÓRZY TEGO NIE POTRZEBUJĄ BĄDZ ZACHOWUJĄ SWÓJ STAN CZYSTOSCI DLA BOGA.JA SIĘ ZAŚ CHCĘ SPYTAĆ-W KTÓRYM TO AKAPICIE PISMA ŚWIĘTEGO JEST NAPISANE-NIE UŻYWAJ PREZERWATYW ,BO ZA UŻYWANIE TAKOWYCH PÓJDZIESZ DO PIEKŁA-W ŻADNYM-BO JEST TO WYMYSŁ ZIDIOCIAŁEGO KLERU.GDYBY TYCH PREZERWATYW UŻYWANO W AFRYCE-TEN KONTYNENT NIE PUSTOSZAŁ BY W MGNIENIU OKA -TRAWIONY PRZEZ AIDS-NIE MÓWIĄC O MILIONACH NIE PORZĄDANYCH DZIECI.JAKI GRZECH W PREZERWATYWACH-TO I KSIĄDZ MUSIAŁ BY IŚĆ DO PIEKŁA ZA ZMAZY NOCNE-LUB ZA ONANIZM ALBO PRZELECENIE PARAFIANKI CZY KUCHARKI.BO MAJTKI NIE Z POKRZYW.PRAWIE KAZDY CZŁOWIEK POTRZEBUJE SEKSU-A JEST ON NACZELNYM WEZWANIEM KLECH.SWIĘTY TOMASZ Z AKWINU POWIEDZIAŁ,ŻE BURDEL JEST NICZYM KLOAKA W PIĘKNYM PAŁACU I NIE JEDNO MAŁŻENSTWO URATOWAŁ PRZED ROZBICIEM.MYSLĘ,ŻE MIAŁ NA MYSLI TE MAŁZEŃSTWA KTÓRE ZYŁY Z SOBĄ BEZ MIŁOŚCI-A MAŁZONKOWIE ODCZUWALI DO SIEBIE WSTRĘT,ALBO JEDNO Z MAŁZONKÓW POZBAWIONA BYŁA SWOICH ORGANÓW.NI MNIEJ NI WIĘCEJ POLSKA JEST TRAKTOWANA JAKO BURDEL DLA SWIATOWEGO ZYDOSTWA,DLA DONKÓW,BRONKÓW,BALCEROWICZO-SOROSÓW I IM PODOBNYCH-A ZŁODZIEJSTWO,KANTOWANIE I NISZCZENIE TEGO KRAJU JEST DLA NICH SPECYFICZNYM ,WYRAFINOWANYM SUPER ORGAZMEM-AMEN

  Polubienie

 15. LIBERTE

  NIGDY NIE BYŁEM I NIE JESTEM W ŻADNYM PISIE TAK JAK NIGDY NIE BYŁEM W ŻADNEJ SOLIDARNOŚCI-NIE INTERESUJE MNIE KTO PŁACI ZA OCHRONĘ KACZYŃSKIEGO-I JEST MI OBOJĘTNE JAKIEŚ JEDWABNE.WIEM JEDNO-ŻE SZKODA MI OSZUKANEGO NARODU POLSKIEGO-CO MYŚLĘ O ŚWIĄTKU JPII TO MYŚLĘ.KACZYŃSKI NIE BYŁ I NIE JEST MOIM PREZESEM.WIEM,ŻE CZŁOWIEK OTACZA SIĘ NIE ZAWSZE TYMI LUDZMI KTÓRYMI POWINIEN,A CAŁY POLSKI RZĄD TO TACY SAMI GAMONIE JAK TUSK-BEZ ETYKI,BEZ MORALNOŚCI I BEZ HONORU…BYLE BYŁA KASA I KORYTO…NARÓD MAJĄ W DUPIE.POWIEM UCZCIWIE,ŻE GDYBY NIE GORBACZOW I JEGO PIERIESTROJKA NIE BYŁO BY JELCYNA ANI BOLKA ANI CAŁEJ TEJ BANDY JAKA W POLSCE ZAKWITŁA PO 1989 ROKU.NA KONIEC POWIEM CI,ŻE KSIĄDZ JEST OD MODLENIA SIĘ NIE POLITYKOWANIA….ODDAJCIE BOGU CO BOSKIE A CESARZOWI CO CESARSKIE….JEDNAK W CZASIE NAZWIJMY TO KOMUNY I POTEM DUCHOWNI ZAPOMNIELI O TEM. Z INNEJ STRONY CZY ZMANIPULOWANY NARÓD MIAŁ NA TO CO SIĘ DZIAŁO JAKIŚ WPŁYW-ZWŁASWZCZA JAK WIDZIAŁ AUTORYTETY KOŚCIELNE KLEPIĄCE PO PLECACH BOLKA I ZASIADAJĄCE ZA OKRĄGŁYM STOŁEM-NIE WĄTPIĘ BY BP.GLEMP NIE WIEDZIAŁ O TYM CO SIĘ DZIEJE MAJĄC BRATA PÓŁKOWNIKA WP,ZRESZTA NIE TYLKO GLEMP.O MASONIE JP II ZDANIA NIE ZMIENIĘ I JAK KIEDYŚ POWIEDZIAŁEM-MÓJ KOŚCIÓŁ TO KOŚCIŁ LEFEBRYSTÓW. KTO SIĘ MA W POLSCE DOBRZE-ZŁODZIEJ I OSZUST…TAKIE JEST MOJE ZDANIE…CAŁA RESZTA TO KOMEDIA.KIEDYŚ TEN NARÓD BYŁ MNIEJ UCISKANY I PALIŁ KOMITETY-DZISIAJ ROBI POKOJOWE DEMONSTRACJE…KOMEDIA.POKOJOWĄ DEMONSTRACJĄ NIKT NIGDY NICZEGO NIE UZYSKAŁ….NAWET W AMERYCE BYŁA WOJNA SECESYNA.AMEN…JESZCZE JEDNO-ZA CAŁE ZŁO W POLSCE ODPOWIADA BALCEROWICZ I JEGO ZYDO-UBECKA BANDA-TYLKO I WYŁACZNIE.BOLEK ZROBIŁ CO MUSIAŁ-DOSTAŁ ZA TO TANTIENY OD SWIATOWEGO ZYDOSTWA I DOSTAJE NADAL TAK JAK BUZEK,TUSEK I RESZTA GAMONI.JEDNYM SŁOWEM-ZWYKŁY KOWALSKI ZOSTAŁ WYSTRYCHNIĘTY NA DUDKA,A NA DODATEK UKRADZIONO MU JEGO FABRYKI,ZAKŁADY PRACY I CZASEM WYKOPANO GO NAWET Z JEGO DOMU.PRZECIEZ TA KOMUNA BYŁA LEPSZA

  Polubienie

 16. LIBERTE

  OD 1989 ROKU W POLSCE NIE RZĄDZĄ LUDZIE POWAŻNI,W PEŁNI MORALNI,UCZCIWI CZY PATRYIOCI LUB MĄDRZY-BYĆ MOZE TEN CZARNY MURZYN BIEGAJĄCY Z KRZESŁEM W SZCZĘCE ,TO PRZENOŚNIA DLA BOLKA,DONKA I BRONKA-W TAKIM RAZIE ZWARACAM HONORY.NIGDZIE JESZCZE NA CAŁYM SWIĘCIE,OPRÓCZ POLSKI -NIE BYŁO MI DANE WIDZIEĆ ROBOTNIKA,PRZEWODNICZĄCEGO SAMOZWAŃCZEGO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO ,A POTEM PREZYDENTA KTÓRY BY ZNISZCZYŁ TYCH ROBOTNIKÓW NA KTÓRYCH PLECACH I KARKACH WSPIĄŁ SIĘ NA TE STANOWISKA.OCZYWIŚTYM JEST,ŻE BOLEK BYŁ TYLKO KUKŁA,A Z TYŁU RZĄDZILI I RZĄDZĄ CI SAMI-CZYLI ZYDOSTWO, I TE PSEUDO CZERWONE JAK MICHNIK,GEREMEK,MAZOWIECKI,BALCEROWICZ,WALTZ,BONI,BIELECKI……ORAZ TO ZYDOSTWO Z SWIATOWEJ SZATAŃSKIEJ GRUPY BILDERBERG,ILUMINACI MASONI TYPU ROSTOWSKI I S-KA.BĄDŻ CO BĄDZ POLSKĄ RZĄDZĄ OD 1989 ROKU WCIĄŻ CI SAMI LUDZIE- KTÓRZY NAJPIERW OKŁAMYWALI NARÓD OBIECUJĄĆ CZEREŚNIE NA ŻYWOPŁOTACH ,JAPONIĘ,IRLANDIĘ I BÓG RACZY WIEDZIEĆ CO JESZCZE, I CI SAMI KTÓRZY NIE WĄTPLIWIE FAŁSZUJĄ KAŻDE WYBORY W POLSCE.JESLI CAŁKOWICIE NIEZALEZNI LUDZIE PROWADZĄ SONDAŻ WSRÓD LUDU POLSKIEGO, I OKAZUJE SIĘ,ŻE NIEMAL KAŻDY PLUJE NA PO, I PSL,A POTEM ONI WYGRYWAJĄ….TO CHYBA JEST JASNE,ŻE PRZY URNACH WYBORCZYCH BYŁY PRZEKRĘTY,I KIEDY STO TYSIĘCY LUDZI WYCHODZI NA ULICE BY PRZECIWSTAWIĆ SIĘ TEMU PRZEKRĘTOWI, A DONALD TUSK I JEGO CHOŁOTA MA TO W DUPIE- SMIEJĄC SIĘ Z TEGO I NAIGRYWAJĄC…TO ZNACZY,ŻE POLSKĄ RZĄDZI MAFIA ANTY-POLSKA,MAFIA NISZCZYCIELI,KŁAMCÓW I ZŁODZIEI.NIE MAM ANI GRAMA WĄTPLIWOŚCI,ŻE NARÓD POLSKI POWINIEN SIĘ ZORGANIZOWAĆ I WYWOŁAĆ REWOLUCJĘ PODCZAS KTÓREJ WYMIERZY SPRAWIEDLIWOŚĆ KŁAMCOM,ZŁODZIEJOM,OSZUSTOM I WROGOM NARODU POLSKIEGO.KIM JEST DONALD TUSK -JAK ZWYKŁYM ZDRAJCZYKIEM,MORALNĄ SZMATĄ ORAZ KIMŚ KTO NIE TYLKO NIE JEST CZŁOWIEKIEM ALE I NIE ZASŁUGUJE NA MIANO CZŁOWIEKA.DONALD TUSK -TO PRZEDE WSZYSTKIM KŁAMCA, I OSZUST POZBAWIONY WSZYSTKICH ZASAD MORALNOŚCI-ON JEST Z NICH CAŁKOWICIE WYJAŁOWIONY.PODCZAS KONFERENCJI PRASOWEJ NA WYŻEJ ZAŁĄCZONYM FILMIKU-STWIERDZA,ŻE NIKT NIE MÓGŁ WIEDZIEĆ,ŻE ON PRETENDUJE NA URZĄD PREZYDENTA EUROPY TYLKO TEN ŁYSY KLAUN OBOK I Z PEWNOŚCIĄ PANI MERCKEL-ALE W ZADNYM WYPADKU NIE MOGLI WIEDZIEC ,O TYM POLACY-I O TYM RÓWNIEŻ,ŻE TA POSADA JEST ZA ZNISZCZENIE POLSKI.KAZDY KTÓRY JEST SYMPATYKIEM PO, I KAZDY KTÓRY DO TEJ FERAJNY NALEŻY-NIE JEST POLAKIEM,NIE JEST PATRIOTĄ,NIE JEST TO OSOBA ANI MĄDRA ANI MORALNA.KIEDYŚ POLACY ZOSTALI ZMANIPULOWANI ZA POMOCĄ BOLKA-CZŁEKA PYSKATEGO,BUFIONIASTEGO OSŁA-WYKREOWANEGO PRZEZ ZYDOMICHNIKOGEREMKÓW ORAZ KREATUR Z KOSCIOŁA KATOLICKIEGO.OTRZYMALI ZYDZI,OTRZYMAŁ KLER,OTRZYMALI ZŁODZIEJE I CWANIACY-OBERWALI LUDZIE MORALNI.PURPURACI ZAPOMNIELI,ŻE KOŚCIOŁEM CHRYSTUSA JEST KAŻDE SUMIENIE UCZCIWEGO CZŁOWIEKA ,A CHRYSTUŚ,BÓG-NIE MIESZKA W KOŚCIELE LECZ WŁASNIE W TYM SUMIENIU.JAKI JEST POLSKI KOSCIÓŁ KATOLICKI-BEZ WĄTPIENIA POZBAWIONY BOGA-BO JESLI STAWIA SIĘ MONUMENTY BOŻKA I MIERNEGO AKTORA JPII I PRZY TYCH MONUMENTACH CZEŚĆ SIĘ JEMU ODDAJE TO JEST TO BALWOCHWALSTWO-TEN KOŚCIÓŁ BĘDZIE KIEDYŚ TAK PUSTY JAK JEST TO W KOSCIOŁACH FRANCJI-TO SIĘ DZIEJE.BODAJ NIGDY NIE BYŁO KAROLA WOJTYŁY-CESARZA TEGO KOŚCIOŁA-AKTORA Z WYUCZONYMI DRYGAMI I SŁOWAMI ORAZ DYRDYMAŁAMI.PRAWDZIWY PASTERZ TO PAPIEŻ FRANCISZEK KTÓRY NIE GRA ALE JEST TAK NATURALNY JAK STWORZYŁ GO BÓG A WSZYSTKIE JEGO SŁOWA Z SERCA PŁYNĄ I NIE MĘCZĄ JAK FRAZESY I NUDNE PRZEMOWY WOJTYŁY ORAZ ZAMIATANIE ISTOTNYCH SPRAW POD DYWAN…BYLE BYM BYŁ JA.CI KTÓRZY DORWALI SIĘ KORYTA W POLSCE PO 1989 ROKU TO BANDA ŁOBUZÓW,EGOISTYCZNYCH ŁOBUZÓW DLA KTÓRYCH POLSKA TO DZIWNY KRAJ A MORALNI LUDZIE TO PĘTAKI-WG.SŁÓW TUSKA,KNECHTY MERKEL I SWIATOWEGO ŻYDOSTWA.POLACY-OSTATNI POLSKI RZĄD BYŁ RZĄDEM MECENASA OLSZEWSKIEGO-ALE BOLEK Z DONKIEM GŁOSY POLICZYLI I TEN RZĄD OBALILI.BOLEK- TY I DONEK TO SZARAŃCZ DIABELSKA, DLATEGO NIE ŁÓDZ SIĘ,ŻE TRAFISZ DO CZYSCA-NIE- KŁAMCO-TRAFISZ OD RAZU DO PIEKŁA BO TAM JEST TWOJE MIEJCE…PRZEKONASZSIĘ JUŻ NIEBAWEM.AMEN

  Polubienie

 17. LIBERTE

  OGLĄDNĄŁEM WCZORAJ FILM NAKRĘCONY W POLSCE-PODOBNO PRZEZ POLSKIEGO LUB MÓWIĄCEGO PO POLSKU REZYSERA.FILMIDŁO TO PRZEDSTAWIONE JEST W OBRAZIE CZARNO BIAŁYM, I NIE PRZEDSTAWIA ŻADNYCH WALORÓW ARTYSTYCZNYCH- JAK TYLKO KRZEWI NIENAWIŚĆ DO NARODU POLSKIEGO-PRZEDSTAWIAJĄC POLAKÓW JAKO MORDERCÓW ŻYDÓW ,I ZŁODZIEI ICH MAJĄTKÓW-TYCH KTÓRZY NAJPIERW W CZASIE II WOJNY SWIATOWEJ POLACY UKRYWALI ,A POTEM WSADZALI IM TOPÓR MIĘDZY OCZY, BY ZAGARNĄĆ ICH MIENIE.AKCJA FILMU ZACZYNA SIĘ W KLASZTORZE SIÓSTR KATOLICKICH,W KTÓRYM MŁODA NOWICJUSZKA PRZED ZBLIŻAJĄCYM SIĘ CZASEM ZŁOŻENIA SLUBÓW ZAKONNYCH ZOSTAJE ZAWEZWANA DO PRZEORYSZY,GDZIE TA PROSI JĄ BY POZNAŁA ONA JEDYNĄ ŻYJĄCĄ JEJ KREWNĄ,O KTÓREJ TA NIGDY NIE SŁYSZAŁA I JEJ NIE WIDZIAŁA..-DAJE JEJ ADRES, I PIENIĄDZE NA PODRÓZ.PO PRZYBYCIU DO CELU-MŁODEJ ZAKONNICY OTWIERA DRZWI MIESZKANIA KOBIETA, O SEMICKICH RYSACH TWARZY,Z USZMINKOWANYMI NA KRWISTY CZERWIĘŃ USTAMI,UBRANA W SZLAFROK, Z PAPIEROSEM W USTACH I SZKLANKĄ WÓDKI W RĘCE.JUŻ NA WSTĘPIE POWIADAMIA JĄ,ŻE JEST ŻYDÓWKĄ-SIOSTRĄ JEJ MAMY,A CAŁA ICH RODZINA ZOSTAŁA WYMORDOWANA PRZEZ POLAKÓW.RAZEM WYBIERAJĄ SIĘ SAMOCHODEM W PODRÓŻ-W STRONY GDZIE URODZIŁA SIĘ MŁODA ZAKONNICA BY TAM ZOBACZYŁA TWARZE POLSKICH OPRAWCÓW KTÓRZY ZABILI JEJ MAMĘ,TATĘ I MALENKIEGO BRATA ,A JEDYNIE JEJ JAKO NIEMOWLĘCIU OCALILI ŻYCIE/W ZASADZIE TO NONSENS/.PODCZAS JAZDY SAMOCHODEM- CIOTKA WYZNAJE IDZIE- BO TAKIEJEST ZYDOWSKIE IMIĘ ZAKONNICY,ZE W LATACH POWOJENNYCH BYŁA ONA PROKURATOREM WOJSKOWYM I WYDAWAŁA WYROKI SMIERCI NA POLAKACH,A TERAZ JEST ŚĘDZIĄ.PO PRZYBYCIU DO CELU PODRÓZY,CIOTKA IDY WYMUSZA NA MORDERCY JEJ KREWNYCH BY WSKAZAŁ MIEJSCE POCHÓWKU CIAŁ ZABITYCH ORAZ WYKOPAŁ ICH DOCZESNE SZCZĄTKI- BY ZAPAKOWĆ JE W KOCE , ZAWIEZĆ NA LUBELSKI CMENTARZ ŻYDOWSKI I ZAKOPAĆ PRZY MACEWIE GROBU RODZINNEGO.DRAMATYZMU FILMU DODAJE FAKT SAMOBÓJCZEJ SMIERCI CIOTKI IDY ORAZ POWRÓT TEJ DO KLASZTORU BY ODDAĆ ŻYCIE BOGU.NIE OPISAŁEM TU MOMENTU ZAUROCZENIA IDY PEWNYM MŁODYM MUZYKIEM I JEJ SEKSUALNEJ PRZYGODY,ORAZ ROZPUSTNEGO PODEJSCIA DO ZYCIA PANI SĘDZINY.FILM TEN NA KAŻDYM FESTIWALU OBSYPYWANY JEST WSZYSTKIMI NAGRODAMI I PRETENDUJE DO NAGRODY OSKARA. Z TEGO WYNIKA,ŻE ŻADEN POLAK BEZINTERESOWNIE NIE RATOWAŁ ŻYDA-RACZEJ CZYCHAŁ NA JEGO ŚMIERC.ZYJE W POLSCE PAN ADAM MICHNIK-SYN OZJASZA SZECHTERA I HELENY MICHNIK-KTÓRY JEST WYDAWCĄ I NACZELNYM REDAKTOREM GAZETY WYBORCZEJ…TEJ Z SOLIDARNOSCI KTÓRA KRZEWIŁA I KRZEWI WOLNOŚĆ W POLSCE ORAZ PONAD WSZYSTKO AGITUJE KOLEJNE RZĄDY BRACI SANCHEDRYNU Z POD ZNAKU UD,UW,AWS,KLD TERAZ PO.KIM BYŁ OJCIEC ADAMA MICHNIKA-OZJASZ.PRZED II WOJNĄ ŚWIATOWĄ JAKO ZYDOWSKI KOMUNISTA NA ZIEMIACH UKRAINY ZACHODNIEJ DOMAGAŁ SIĘ ODŁĄCZENIA TYCH ZIEM OD POLSKI I PRZYŁĄCZENIA ICH DO KRAJU RAD-ZA CO ZOSTAŁ SKAZANY W PROCESIE ŁÓDZKIM II RZECZYPOSPOLITEJ.MAMA MŁODEGO AARONA -HELENA-JAKO KOMUNISTKA BYŁA AUTORKĄ POWOJENNYCH PODRĘCZNIKÓW DLA MŁODZIEŻY W KTÓRYCH CAŁYM SERCEM WYCHWALAŁA STALINA.MA JESZCZE ADAŚ BRATA STEFANA-KTÓRY BYŁ STALINOWSKIM SIEPACZEM I NICZYM CIOTKA IDY SKAZAŁ WIELU POLAKÓW NA ŚMIERĆ-WSZYSTKIE WYROKI WYKONANO. BYLI JESZCZE …..WOLIŃSKA,RADKIEWICZ,HUMER,CHIMCZAK,BERMAN,JAGODA I SPORO JESZCZE. DZISIAJ ZNOWU PRZY KORYCIE A GAZETA WYBORCZA TO GAZETA NIE POLSKA-TO GAZETA PEŁNA JADU I NIENAWISCI DO POLSKI I UCZCIWYCH POLAKÓW.W POLSCE WRÓCIŁY CZASY LAT 1945-1956.CZY OTAKIE POLSKIE PANIE BOLEK-PODOBNO LEJBA KONE

  Polubienie

 18. korczma

  jeżeli pan Ziemiński nie skasuje jeszcze czasami coś wkleje

  Polubienie

 19. julius

  polish power napisał
  „Dlatego obecnosc USA jest potrzebna w Polsce, bo to automatycznie hamuje Niemcy i „Rosje” przed pozarciem Polski ”
  „Nastepnym waznym zadaniem dla Polakow jest powolne odsuwanie zydostwa od wladzy i wplywow w Polsce i zaprowadzanie narodowego charakteru panstwa polskiego roznymi metodami, ktore prowadza do osiagniecia zamierzonych celow.”
  Zdania te są sprzeczne ze sobą. Instalując w Polsce armię amerykańską nie pozbędziemy się żydostwa a wręcz przeciwnie ich sytuacja w Polsce umocni się a w dłuższym czasie totalnie zdominują nasz kraj.

  Polubienie

 20. julius

  Szacuje się, że Amerykanie zgwałcili co najmniej czternaście tysięcy Francuzek i sto dziewięćdziesiąt tysięcy Niemek podczas II wojny światowej. “Najwspanialsze pokolenie”, jak nazywano wówczas walczących w Europie jankeskich chłopców, nie było dużo lepsze, niż Armia Czerwona!

  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/02/27/zdobywcy-wyzwoliciele-i-zboczency-gwalty-amerykanskich-zolnierzy-we-francji-i-niemczech/

  Polubienie

 21. julius

  Szacuje się, że Amerykanie zgwałcili co najmniej czternaście tysięcy Francuzek i sto dziewięćdziesiąt tysięcy Niemek podczas II wojny światowej. “Najwspanialsze pokolenie”, jak nazywano wówczas walczących w Europie jankeskich chłopców, nie było dużo lepsze, niż Armia Czerwona!

  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/02/27/zdobywcy-wyzwoliciele-i-zboczency-gwalty-amerykanskich-zolnierzy-we-francji-i-niemczech/

  Polubienie

 22. julius

  Do Francji przynieśli wolność, rabunki i gwałty. Prof. Roberts obala mit amerykańskich wyzwolicieli
  Wyzwalając Francję spod okupacji hitlerowskiej, żołnierze USA mieli się dopuszczać gwałtów i licznych rabunków, twierdzi profesor Roberts ze stanu Wisconsin – pisze Kazimierz Sikorski.
  O tym, że żołnierze Armii Czerwonej dopuszczali się licznych gwałtów na niemieckich kobietach, było już wiadomo od bardzo dawna. Teraz jednak cień padł na amerykańskich żołnierzy, którzy po wkroczeniu na ziemie francuskie pod koniec II wojny światowej traktowali tamtejsze kobiety jak zdobycz wojenną – wiele z nich zostało zgwałconych, a próby ukarania winnych tych czynów były nieudolne. Amerykańska profesor w Wisconsin swoją książką „Co żołnierze robią” włożyła kij w mrowisko, opisuje bowiem nieznaną do tej pory stronę zachowania się tych, którzy mieli mieszkańcom Francji przynieść upragnioną wolność od nazistów.

  Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/911669,do-francji-przyniesli-wolnosc-rabunki-i-gwalty-prof-roberts-obala-mit-amerykanskich-wyzwolicieli,id,t.html

  Polubienie

 23. Korczma

  no to sobie teraz wymyślił peseudo nana na . moze lepiej było było syjonistyczny kuta……

  Polubienie

 24. Jagienka

  Należałoby w tym miejscu wspomnieć o najnowszej historii, to znaczy o wojnach w Iraku i Afganistanie , w czasie których żołnierze amerykańscy dopuścili się okrucieństwa nie tylko na kobietach ale na dzieciach. Mówi się otwarcie o sekretach trzymanych w tajemnicy przez Pentagon, ponieważ opinia publiczna byłaby zaszokowana ukrywanymi filmami i informacjami przedstawiającymi prymitywnych amerykańskich sodomitów znęcających się nad dziećmi. Tytuł w Mint Press-„Amerykańscy żołnierze gwałcą chłopców w obecności ich matek” – http://www.mintpressnews.com/classified-evidence-us-soldiers-raped-boys-in-front-of-their-mothers/200160/
  Podczas napaści na irackie domy żołnierze zamykali mężczyzn w oddzielnym pomieszczeniu i kobiety w oddzielnym aby bez trudu dokonywać najbardziej bezlitosnych gwałtów .

  Na stronie http://www.cbsnews.com/news/wikileaks-documents-detail-rape-abuse-murder/ pisze się o amerykańskich sadyzmie wobec więżniów.

  Japończycy nie życzą sobie amerykańskich baz w Japonii. W ubiegłym roku tysiące mieszkańców Japonii maszerowało w proteście przeciwko amerykańskim bazom – http://abcnews.go.com/International/story?id=83109

  Polubienie

 25. Korczma

  LOBBY ŻYDOWSKIE W KANADZIE JEST WIELKIE,ALE POMYŚL ,ŻE W SZWECJI JEST PODOBNIE-ONI SĄ W KAZDYM RZĄDZIE PRAWIE WSZYSTKICH ZNACZĄCYCH PAŃSTW NA MAPIE CAŁEGO SWIATA I WSZĘDZIE MĄCĄ.POWIEM CI JEDNAK,ZE NIEBAWEM WIELE SIĘ OBRÓCI-NA POCZĄTEK WOJNA KONWENCJONALNA,A NA KONIEC RAKIETY Z GŁOWICAMI JĄDROWYMI-TEGO CO JEST- NIKT JUZ NIE ZATRZYMIE-JESLI IDZIE O BOLKA TO CHYBA NIKT NORMALNY W POLSCE NIE WIERZYŁ W TĘ FIKCYJNĄ POSTAĆ-JEDYNIE PRZYKRE JEST ,ŻE NARÓD BYŁ TAK BARDZO WPATRZONY W LOLKA OD KREMÓWEK.DZISIAJ NA SIŁE WCISKA SIĘ LUDZIOM SWIĘTEGO MASONA-WIELU JEDNAK -CO TEŻ JEST CUDEM-SPADŁO BIELMO Z OCZU.TO CO SIĘ DZIEJE-TO POCZĄTEK-WIDZĘ DUŻO KRWI-DUZO TO MAŁO POWIEDZIANE-JA WIDZĘ MILIONY DUSZ LUDZKICH-DANTEJSKIE SCENY.POLSCE SĄ POTRZEBNI INNI LUDZIE-NOWI LUDZIE-BO CI KTÓRZY SĄ OD 1989 R TO WIELKA NISZCZYCIELSKA MOC ZŁA A BOLEK TO ZWYKŁY ANTYCHRYST.POLSCE POTRZEBNA JEST ZGODA Z ROSJĄ-BO TAM JEST WOSKRASIENIE….widzisz-kilka lat temu pisałem na polskich forach co się stanie-kim jest tusk i cała ta banda-pisałem o okrążaniu Rosji przez żydomasonstwo pod gwiazdzistą flagą-pisałem co się stanie.WIESZ CO MI FORUMOWICZE PISALI-TY GŁUPI NAWIEDZONY .UJU-PISDZIELCU ETC.DZISIAJ SIĘ WSZYSTKO CO PISAŁEM DZIEJE-A DZIAĆ SIĘ BĘDZIE WIELE-GDYBYM BYŁ BOLKIEM TO WYJECHAŁ BYM Z POLSKI GDZIE PIEPRZ ROŚNIE….NIE BĘDĘ PISAŁ CO SIĘ JESZCZE STANIE…..BO ONI SĄ GOTOWI UZNAĆ MNIE ZA TERRORYSTĘ…..

  Polubienie

 26. LIBERTE

  NO CÓŻ-PO 1989 R W POLSCE CAŁKOWICIE PRZESTAŁO OBOWIĄZYWAĆ 7 PRZYKAZANIE BOGA-NIE KRADNIJ.JEŚLI W OKRESIE PRLu KAŻDY KTO MIAŁ KU TEMU OKAZJĘ KRADŁ….KIEROWCA KRADŁ PALIWO…..INNY KIEROWCA KTÓRY JEZDZIŁ WYWROTKĄ NA PAŃSTWOWEJ BUDOWIE KRADŁ-MATERIAŁY BUDOWLANE BY SPRZEDAĆ JE NA LEWO….TOKARZ TOCZYŁ FUCHY NA PAŃSTWOWEJ TOKARCE Z KRADZIONEGO MATERIAŁU…….PRACOWNIK MLECZARNI KRADŁ SERY I MASŁO……SKLEPOWE KANTOWAŁY KLIENTÓW NA WADZE…….KIEROWNIK SKLEPU MONOPOLOWEGO SPRZEDAWAŁ KRADZIONY ALKOHOL-BO ROZBIJAŁ DENKA BUTELEK NIE USZKADZAJĄC NAKRĘTEK NAD WIADREM PRZYKRYTYM GAZĄ ,BY GO PRZECEDZIĆ-TO BYŁY TZW.UBYTKI………KIEROWNIK STACJI BENZYNOWEJ KRADŁ BENZYNĘ MANIPULUJĄC PRZY DYSTRYBUTORZE……….LEKARZ BRAŁ ŁAPÓWKI ZA ZWOLNIENIA CHOROBOWE, A W SZPITALU ZA LECZENIE…………..PRACOWNIK W FABRYCE BUTÓW KRADŁ BUTY………..W FABRYCE SAMOCHODÓW-CO NIEKTÓRZY KRADLI CZĘŚCI SAMOCHODOWE….ITD ITP. OCZYWIŚCIE,ŻE BARDZO WIELU POLAKÓW NIE KRADŁO -BO NIE MIAŁO TAKIEJ MOŻLIWOŚCI.PROBLEM NASTĄPIŁ PO ROKU 1989 I-KIEDY UWOLNIONO RYNEK-BALCEROWICZ ZROBIŁ REFORMĘ, A ŻŁOBU DORWALI SIĘ KOLESIE TYPU DONALDOPODOBNI-WTEDY WSZĘDZIE TAM GDZIE BYŁ STYK PAŃSTWOWE-PRYWATNE,ZACZĘTO KRAŚĆ NA HEKTARY.KTOŚ ZAKŁDAŁ PSEUDO HURTOWNIĘ LEKARSTW-ALE LEKARSTWA KUPOWAŁ JESZCZE W PAŃSTWOWEJ HURTOWNI BY PRZEBIĆ CENĘ KILKA TYSIĘCY PROCENT I LEKI SPRZEDAĆ DO PAŃSTWOWEGO SZPITALA-OCZYWIŚCIE,ŻE TEN KTÓRY KUPOWAŁ TE LEKI W PAŃSTWOWYM SZPITALU DOSTAWAŁ ODPOWIEDNIĄ GRATYFIKACJĘ FINANSOWĄ OD SPRZEDAJĄCEGO CWANIAKA.POTEM SZPITALE PLAJTOWAŁY A KOMORNIK NA ZAJĘCIU KONT BANKOWYCH SZPITALA ZARABIAŁ MILIONY.TO NIE TYLKO LEKI ALE I WYPOSAZENIE SZPITALI-TO SPRZEDAŻ STALI DO PAŃSTWOWYCH ZAKŁADÓW PRZEZ PRYWATNYCH POŚREDNIKÓW-TO REMONTY MASZYN GÓRNICZYCH W PRYWATNYCH FIREMKACH-TO PRZEKRĘTY NA KOLEI PAŃSTWOWEJ GDZIE KTOŚ KUPOWAŁ Z MAŁEGO WARSZTACIKU SRUBY DO PODKŁADÓW KOLEJOWYCH W CENIE 30 KROTNIE WYZSZEJ NIZ KUPIŁ BY W FIRMIE JESZCZE PAŃSTWOWEJ.DYREKTORZY ROBILI SOBIE WYPŁATY KOMINOWE A ORLEN OBSIEDLI KOLESIE Z LEWICY I PRAWICY-BY ZARABIAĆ MILIONY.KOLESIE Z PO TO JUŻ POSZLI NA CAŁOŚĆ I KRADNĄ NA PANSTWOWYCH KONTRAKTACH MILIARDY ,A NAWET REKLAMÓWKI 3 MINUTOWE KRĘCĄ ZA 10 MILIONÓW ZŁOTYCH-BY INNY KOLEŚ ZAROBIŁ.ŻEBY NIE BYŁO LUDZOM ZA DOBRZE TO PODSTAWIONO MŁODEGO KOLESIA Z AMBER GOLD-BY UKRADŁ KOWALSKIEMU DOROBEK ŻYCIA.DZISIAJ NIE SĄDZĄ ZŁODZIEJA Z AMBER GOLD, ALE PRZESŁUCHUJĄ LUDZI OKRADZIONYCH-SKĄD MIELI PIENIĄDZE NA LOKATY ULOKOWANE U TEGO ZŁODZIEJA.FERAJNA UKRADŁA LUDZIOM STOCZNIE,HUTY,ZAKŁADY PRACY,SZPITALE,ZASIŁKI POGRZEBOWE A NAWET EMERYTURY-OTO STYROPIANOWA POLSKA I POLSKA GŁUPICH ZAHIPNOTYZOWANYCH POLAKÓW.POLSKA DZISIEJSZA TO OBÓZ KONCENTRACYJNY BEZ DRUTÓW-GDZIE RZĄDZĄ PRZESTĘPCY-KRYMINALIŚCI-MAFIOZI-A SUPER KŁAMCA DONALD TUSK PLUJE LUDZIOM W TWARZ.ZAPRAWDĘ-ZAPRAWDĘ-POWIADAM WAM POLSKA TO GŁUPI NARÓD KTÓRY DOBROWOLNIE PODDAJE SIĘ EUTANAZJI.CZEGO POLSKA POTRZEBUJE-WYSTĄPIENIA Z UE,NACJONALIZACJI UKRADZIONEGO MIENA ORAZ ROZLICZENIA WSZYSTKICH ZŁODZIEI-JEST ICH BARDZO WIELU-TAKICH CO TO W RULETKI WYGRYWALI ALBO PREZENTY OTRZYMYWALI CZY COŚ TAM BEZ PRZETARGÓW SPRZEDAWALI BEZ SWOICH PIENIĘDZY.NIE MASZ W POLSCE MILIARDERA UCZCIWEGO-TU POTRZEBNY JEST MAJDAN I SPALENIE STYROPIANU.OPOWIADAŁ MI PEWIEN KSIĄDZ KATOLICKI W KANADZIE-NIE POLAK-JAK 30 LAT TEMU PEWIEN EMIGRANT Z POLSKI OPOWIADAŁ MU,ŻE NIE MÓGŁ W SKLEPIE KUPIĆ BATERII DO UMYWALKI/BYŁY POD LADĄ/-TO UKRADŁ TAKĄ WYKRĘCAJĄC JĄ W UBIKACJI ZAKŁADOWEJ-GDZIE PRACOWAŁ.CZY DZIWICIE SIĘ,ŻE POLACY NA CAŁYM ŚWIECIE MAJĄ REPUTACJĘ ZŁODZIEJA.CO MOŻECIE CHCIEĆ -JESLI TA BANDA DORWAŁA SIĘ W POLSCE WŁADZY NIE MAJĄC NAD SOBĄ KIJA-POLAK POTRZEBUJE KIJA-BO INACZEJ JEST TO CO JEST.ISTNA STAJNIA AUGIASZA-BANTUSTAN. POLSKO-MIAŁAS BYĆ OJCZYZNĄ WSZYSTKICH POLAKÓW-A JESTEŚ KORYTEM DLA ZŁODZIEI-ZŁODZIEI-ZŁODZIEI.JEDYNIE REWOLUCJA ALBO WOJNA DOMOWA MOŻE TO ZMIENIĆ.

  Polubienie

 27. LIBERTE

  Pluton egzekucyjny i kula w leb jest zarazerwowana tylko dla …WOJSLOWYCH zdrajcow narodu ! takich jak np. zdrajca pulkownik kuklinski — ZLAMAL przysiege wojskowa PRL !!!!
  Dla zwyklych zlodziei ….oszustow… szantazystow… kuuurew i prostytutek politycznych i skorumpowanych TuSSkowych SZKODNIKOW i zlodziei majatku narodowego, to ja widze tylko albo :
  1 szubienica polska….
  2.francuski szafot ….
  3.zwyczajny dol z wapnem gaszonym przez masonskich budowlancow od nowych porzadkow swiata— lata 80-te….

  albo TRYBUNAL STANU…i hop ! skok za polskie KRATKI albo GULAG — na dozywocie !
  i KONFISKATA CALEGO majatku prywatnego tych wszystkich zlodziei rzadowych -poczawszy od lat 80-tych ! ….
  polaczona z …
  NACJONALIZACJA/RE-nacjonalizacja wszystkiego, co od lat 80 – tych zostalo ukradzione/sprzedane za judaszowe srebrniki …aby zlodziejom polskim i Korporacjom zachodu zylo sie lepiej i BOGACIEJ !

  W poprzednim wpisie Bolusia n/t wrazen z wizyty w Rzymie
  —-wkleilam SPIS STRAT naszej POLSKI !!!
  To wszystko …co po II wojnie swiatowej zostalo nam UKRADZIONE/rozsprzedane…..
  to byl .caly OGROMNY fizyczny Majatek Narodowy PRL, ktory dawal PRACE i GWARANTOWAL POLAKOM
  BEZ-stresowe zycie…
  nie wspominajac juz o tych PIEKNYCH dodatkowych bonusach PRL – jak np. DOBRA opieka socjalna … dla dzieci kolonie letnie i zimowe ..wczasy nawet zagraniczne dla pracownikow… higienistka /dentysta w szkole …WYSOKI POZIOM DARMOWEGO szkolnictwa…

  MAJATEK Narodowy Polski Ludowej i PRL — to byl majatek spoleczny …nalezacy do …WSZYSTKICH POLAKOW !!!!
  I to … WSZYSCY POLACY powinni … zadecydowac .. w wyniku np. REFERENDUM OGOLNONARODOWEGO…
  czy jest zgoda 100 % obywateli – narodu/ludzi na ..SPRZEDAZ czegokolwiek co stanowi MAJATEK wszystkich=
  = majatek NARODOWY Polski
  i co bylo naszym DZIEDZICTWEM narodowym ….

  Na tym polega chyba ta… amerykanska demokracja —RZADY LUDU — w drodze referendum ????
  o ktora to walczyl tak bardzo aktywnie slepy i gluchy Lolek Wojtyla i
  takze nasz-polski Bolek W. AKTYWNIE …przeskakujac przez plot Stoczni prosto z … motorowki SB-ckiej !!!!!

  GDZIE ta … demokracja i ta … WOLNOSC amerykanska !!!???

  Zamknieta w gaszczu zniewalajacych przepisow prawnych … czy moze przypieta tylko do Rzezni nr 5 z PENTAGONU !!!!????? Wszaze to oni CIAGLE roznosza ta demokracje przy pomocy bombek wojennych…

  Polubienie

 28. LIBERTE

  NAGRODĘ POD TYTUŁEM-LECH WALESA SOLIDARNOŚĆ TO JA-PRZYZNAŁA EKIPA W SKŁADIE WŁADYSŁAW BAROSZEWSKI-PROFESOR ZWYCZAJNY AMATOR-ADAM ROTFELD…Z TYCH ROTFELDÓW -PEWNIE SPOWINOWACONYCH Z ICKIEM ROSTOWSKIM ROTFELDEM ,WNUKIEM ARCY-RABINA,RADOSŁAW SIKORSKI…SZKODA SŁÓW BO WSZYSCY WIEDZĄ KTO I CO TO….MOSIEK KRZYSZTOF BIELECKI …CZŁONEK CZOSNKOWEJ KAPITUŁY ZNISZCZENIA POLSKI….HEHEHEHE….HENRYKA KRZYWONOS DUCHOWA SIOSTRA BOLKA ORAZ DWÓCH Z ŁAPANKI-JANINA OCHOJSKA I KRZYSZTOF STANOWSKI.ZABRAKŁO OBAMY ORAZ GOLDMANA Z ROTSCHILDEM I RESZTY SANHEDRYNU. KAROL DARWIN POWIEDZIAŁ KIEDYŚ,ŻE Z MAŁPY POWSTAŁ HOMO EREKTUS…..TO NIE JEST KŁAMSTWEM-ON TEŻ BYŁ W TEJ KOMISJI…WSZAK TYLKO DUCHEM…USMIĘCHNIĘTY OD UCHA DO UCHA

  Polubienie

 29. LIBERTE

  MAREK GRECHUTA-KOCHAŁ POLSKĘ ALE NAJBARDZIEJ KRAKÓW-KOCHAŁ ŻYĆ-KOCHAŁ KOCHAĆ- ALE KIEDY POLSKĄ ZACZĘLI RZĄDZIĆ DZIECI RYNSZTOKA-DZIECI KAŻDEGO DOSTĘPNEGO BRUDU MORALNEGO-DZIECI BLIZNIACY O SYNONIMIE DONALD TUSK-LECH WAŁĘSA-BONI-BALCEROWICZ-GEREMEK-MAZOWIECKI-MICHNIK ITD ITD ITD……..MAREK NIE CHCIAŁ JUŻ ŻYĆ W TAKIEJ POLSCE….ODCHODZĄ NAJLEPSI-PLEWEM ZARASTA POLSKA….KOSIARZE POTRZEBNI I BUNT POTRZEBNY…I MOC WALKI POTRZEBNA…I SZUBIENIC MILIONY POTRZEBNE http://youtu.be/7_4DmQFaSE http://youtu.be/7_p4DmQFaSE

  Polubienie

 30. LIBERTE

  NO DAVID-MOŻE I TY JAKI ZUKERMANN ALBO I INNY ROSTOVSKI-KTÓRY W LONDYNIE MA POSIADŁOŚCI,A SPROWADZONY PRZEZ ZYDOSTWO KTÓRE POLSKĄ RZĄDZI BY WPĘDZIĆ POLSKĘ W TARAPATY I DO RUINY DOPROWADZIĆ.WIESZ CO DAVID-JA TYLKO JESTEM W POŁOWIE POLAKIEM-OBYWATELSTWO INNEGO KRAJU MAM OD URODZENIA ,A OBYWATELEM KANADY JESTEM OD 30 LAT-POLSKĘ KOCHAĆ TO ZNACZY BYĆ UCZCIWYM DLA POLSKI I WSPÓŁ-OBYWATELA,TRZEBA DBAĆ O CAŁY NARÓD,A DO TEGO SĄ POTRZEBNI MĄDRZY I MORALNI LUDZIE-LUDZIE O WYSOKIM MORALE,ETYCE,AUTORYTECIE, I NAPRAWDĘ MĄDRZY,A NIE TYLKO NAZWANI MĘDRCAMI-BO KIEDYŚ ICH KTOŚ NA STOŁEK WSADZIŁ BY TEN NARÓD ZNISZCZYLI.POKAŻ MI CHOĆ JEDNEGO UCZCIWEGO PATRIOTĘ W KORYCIE POLSKIEJ WŁADZY KTÓRY JEST CZŁOWIEKIEM MORALNYM-JEDEN KACZYNSKI NIC NIE ZROBI KIEDY WOKÓŁ BANDA DEBILI.WIDZISZ-JA NIE ODCZUWAM TEGO BYM BYŁ CZŁOWIEKIEM OPUSZCZONYM LUB WZGARDZONYM,A BOGA ODNALAZŁEM NIE W POLSCE- ALE W TYM WG.CIEBIE ZEPSUTYM SWIECIE ZACHODU-BO WIDZISZ OSOBNIKU-TU JESLI KTOS WIERZY TO WIARA JEGO AUTENTYCZNA-NIE NA POKAZ ALBO BY WOŁAC-TATUSIU JPII TYS SWIĄTKIEM NASZYM.BOLEK JEST POSPOLITYM KŁAMCĄ,MORALNYM BAGNEM Z OBRAZKIEM MATKI BOSKIEJ W KLAPIE,I ŻADNEJ ON WOLNOŚCI W POLSCE NIE WYWALCZYŁ,A RACZEJ JEST WSPÓŁ-OJCEM ZŁA JAKIE W POLSCE SIĘ DZIEJE,BO PRZECIEŻ DONALD TUSK TO WAŁĘSA BIS-ZRESZTĄ PRZEZ NIEGO WYCHODOWANY RAZEM Z ZYDOMASONAMI TYPU GEREMEK I MAZOWIECKI Z MICHNIKIEM.JESLI CHCESZ POZNAĆ WOLNOŚC-ZYCZLIWYCH LUDZI-PRZYJAZN-POMOC I PANSTWO KTÓRE DBA O SWOJEGO OBYWATELA TO PRZYJEDZ DO KANADY-TUTAJ BEZ WZAJEMNEJ POMOCY-BEZ POMOCY LUDZI DOBREJ WOLI NIE PRZETRWASZ.NIE PISZ PIERDÓŁ-W POLSCE MILIONERZY I MILIARDERZY STALI SIĘ NIMI BO KRADLI W TAKI CZY INNY SPOSÓB-TUTAJ TEGO NIE ZROBISZ.MÓJ KOLEGA TU W KANADZIE-KTÓRY URODZIŁ SIĘ W POLSCE W TYM SAMYM DOMU W KTÓRYM JA SIĘ URODZIŁEM…PRZYJECHAŁ DO KANADY KIEDY MIAŁ ZALEDWIE 20 LAT,CHŁOPAK W POLSCE UKONCZYŁ TYLKO LICEUM-CANADA GO PRZYGARNĘŁA,DAŁA MOŻLIWOŚ KSZTAŁCENIA-UKOŃCZYŁ SZKOŁE SZTUK PLASTYCZNYCH-MIAŁ TALENT.DZISIAJ JEST MILIONEREM-NIKOGO NIE OKRADŁ,NIKOGO NIE OSZUKAŁ,A JEGO RZEZBIONE RECZNIE MEBLE SĄ RARYTASM DLA KONESERÓW.CHŁOPAK NIE MIAŁ ZNAJOMOSCI-LECZ KANDA PODAŁA MU RĘKĘ.W POLSCE NIKT NIKOMU RĘKI NIE PODA-NIE W TEJ POLSCE-GDZIE ZŁODZIEJ I CWANIAK RZĄDZI.POLSKA POD RZĄDAMI TUSKA-STACZA SIĘ NA DNO.CO MOŻNA OCZEKIWAĆ OD KRAJU W KTÓRYM CIĄGLE RZĄDZĄ ANALFABECI NA ZYDOWSKIEJ SMYCZY-NIE TYLKO ANALABECI ORTOGRAFICZNI,ALE I MORALNI.-AMEN

  Polubienie

 31. LIBERTE

  Smiesznie zenujace jest tez to…ten Migalski po 5 latach politycznej sluzby dla Brukseli tak sie uzala i martwi, tym ,ze np. Odpowiedzialnosc jego prezydenta Komorowskiego jest wieksza ale …oficjalnie/urzedowo mniej platna…. : ) anizeli BOGACZA Migalskiego…

  KOGO to moze zdemoralizowac… w tej skorumpowanej Polszy pelnej dziwek…kurew ….prostytutek politycznych i ich zagranicznych alfonsow… pelnej pasozytow…szubrawcow etc
  A wszystko to goooooowno od 30 paru lat robi za politykierow uzdrawiaczy mojej POLSKI…

  Pan Migalski niech lepeij pilnuje wlasnej kieszeni… i NIE martwi sie o prezydenta podobno wszystkich Polakow – chrabiego-bula Komorowskiego …

  ON to — jako zwierzchnik sil zbrojnych i roznych innych sil wojskowych pilnujacych dostepu do :
  BARDZO CENNYCH tajemnic WW2 …
  z ramienia partii POlitycznej — PO juz jest w stresie … ze …. jakies architekty-heblarze juz…. mu i jego Tuskowej partii PO … hebluja CZARNA przyszlosc….
  Tu info — troche PRAWDY o niemieckich finansowych przygodach Tusko-partii :

  http://seaman.salon24.pl/581411,donald-tusk-i-niemieckie-pieniadze

  Paweł Piskorski twierdzi, że niemiecka chadecja CDU w latach dziewięćdziesiątych finansowała Kongres Liberalno-Demokratyczny.
  Inny Paweł, a mianowicie Graś, nie wyobraża sobie funkcjonariuszy partyjnych CDU w reklamówkach przerzucających pieniądze do Polski, żeby futrować partię-matkę Donalda Tuska. Tyle że w latach 90-tych to Piskorski był wysokim funkcjonariuszem (sekretarzem generalnym i wiceprzewodniczącym) KL-D, a Graś obijał się po innych partiach.
  Zatem można zaryzykować twierdzenie, że Piskorski ma większą wiedzę na temat finansowania KL-D przez Niemców niż Graś.
  / … Gras — to ten klubowicz z miedzynarodowego …slynnego Klubu Opus Dei : ) /

  Oczywiście, ryzyko co do prawdomówności Piskorskiego jest duże, co najmniej takie jak w ruletce, w której zresztą delikwent ma niesamowite szczęście. Do tego stopnia niesamowite, że względem jego prawdomówności trzeba brać poprawkę na to jego szczęście właśnie. Jednak nie można przejść nad tym do porządku dziennego, jak premier Tusk, który po prostu odmówił komentarza na ten temat. Przede wszystkim zdumiewa fakt, że słowa Piskorskiego nie zostały zaskarżone, a rzecznik Kidawa-Błońska mówi wprost (nomen omen!) , że PO nie będzie się zajmować tą sprawą.

  W końcu mamy bardzo gorący okres wyborczy, a zarówno Tusk, jak i jego dawny bliski kolega i współpracownik są współuczestnikami w tym wyścigu i tutaj tryb wyborczy mógłby pogrążyć Piskorskiego natychmiast i bez żadnego „ale”, jeśli jego słowa okażą się pomówieniem. Tym bardziej wydaje się to postępowanie oczywiste, że odmowa zajęcia się tą sprawą wzmacnia podejrzenie i wręcz sugeruje kalkulację PO, że przed sądem Tusk może stracić więcej niż w rezultacie krążących nieudowodnionych pogłosek.

  A ponieważ mamy do czynienia z partią tysiąca afer; z partią, która wbrew logice demokracji domaga się zaprzestania finansowania partii politycznych z budżetu państwa; w reszcie z partią o rodowodzie z KL-D właśnie, który był powszechnie postrzegany jako partia liberałów-aferałów, zatem racjonalne (a może nawet graniczące z pewnością) jest podejrzenie, iż PO wykalkulowało sobie, że bardziej opłaci się wyniośle milczeć niczym pomówiona cnota, niż narażać domniemaną cnotę przed sądem.

  Dlaczego miałoby się bardziej opłacać?
  Ano dlatego, że polityczne związki Donalda Tuska z Niemcami są tajemnicą poliszynela i ujawnienie związków materialnych mogłoby przelać przysłowiową czarę goryczy tuż przed wyborami.

  Przypomnieć należy bowiem, że partia Tuska balansuje obecnie na cienkiej linie sondażowej i każde potknięcie może tę line zerwać. A jeśli jest jakaś część prawdy w słowach Piskorskiego (niektórzy twierdzą, że w każdej pogłosce jest część prawdy), to byłoby to nie tyle potknięcie, co tąpnięcie. Partia, która już tylko w żartach jest nazywana obywatelską, a jednocześnie rządząca, po takim sygnale, że początek kariery jej lidera był sfinansowany przez zagranicę, mogłaby się już nie podnieść.

  Zaraz bowiem przypomni ktoś wyborcom przedziwną spolegliwość Tuska wobec kanclerz Merkel w kwestii rurociągu gazowego.
  A tak że przedziwną historię stróżowania jego najbliższego współpracownika u Niemca.

  / slynny twitter – Ich bin Berliner -Sikorski — to kosmopolita — goj na uslugach …. : )/

  Na pewno także ktoś inny przywróci nam przedziwny i błagalny adres ministra rządu Tuska do Niemców, żeby objęli przywództwo w Unii, czyli także nad Polakami.
  W ogóle wiele przedziwnych rzeczy można by przypomnieć Tuskowi na temat związków z Niemcami, a jak trafi się dobra szuja, to nawet bąknie coś o dziadku.
  Nie mam wątpliwości, że przy okazji wyszedłby ponownie na światło dzienne casus Fundacji Konrada Adenauera, której partnerem jest instytucja o równie wdzięcznej nazwieForum für Bürgerschaftliche Entwicklung in Warschau (w polskim wydaniu Forum Obywatelskiego Rozwoju).
  To jest takie forum, które tuż przed wyborami w 2007 roku zorganizowało koalicję „21października.pl” dla obalenia rządu Kaczyńkiego, czyli zwycięstwa Platformy, zaś w skład tej koalicji weszło właśnie między innymi Forum Obywatelskiego Rozwoju. Weszłotam również ponad 150 różnych organizacji pozarządowych z całej Polski.

  Czy to nie jest zabójczy kontekst: Donald Tusk wygrywa wybory a w tle Fundacja Konrada Adenauera, czyli niemieckie pieniądze? A to jest kontekst prawdziwy, bo nobliweForum für Bürgerschaftliche Entwicklung in Warschau wcale się nie kryło ze swoimi zamiarami poparcia Tuska.

  Są liczne publikacje na ten temat. Jednym zdaniem, byłaby przepiękna katastrofa Tuska w stylu Greka Zorby, gdyby Piskorski zaczął opowiadać historię KL-D przed sądem, a ktoś by podchwycił i pociągnął dalej. A znając koneksje Piskorskiego, można się domyślać, że ciąg dalszy na pewno nastąpi.

  Im bardziej premier Tusk będzie milczał, tym głośniejsze będzie stawało się to milczenie.
  Owszem, ktoś może powiedzieć, że ten Piskorski ma niesamowite szczęście w ruletce i to jest znaczący czynnik w rozważaniu prawdopodobieństwa jego oskarżenia.
  To prawda, trzeba brać poprawkę na to jego szczęście. Ale przecież równie ważne jest, z kim mamy do czynienia: z partią tysiąca afer, która także jako jedyna po komunistach w powojennej Polsce, systemowo sfałszowała wybory.

  XXX

  Buzka z U.K.

  Jest PIEKNIE …. tylko jeszcze troche trzeba poczekac… az ta HUNTA wojskowa i PLATNI szantazysci i Quisling–owcy z polskiego rzadu chroniacy niemieckie skarby kultury narodowej –archiwa WW2 w mojej POLSCE !!!!
  wyciagneli je na SWIATLO dzienne i
  Skonczy sie wtedy dojenie kasy z zagranicy i szantaz i morderstwa w imie ochrony archiwow WW” – tajemnic niemieckich z okresu II wojny swiatowej…
  Troche info rzucilam na blog Pana Generala Makarewicza
  http://makarewicz-53.blog.onet.pl/

  pod postem pana Generala z 15/o3/2014 – jako komentarz..
  U Bolusia W. — jest to tez tu na jego religijnym blogu – na poprzedniej stronie –
  komentarz info – zabojstwo malzenstwa Jaroszewiczow w imie …dalszego szantazu… hunty polskich Quisling-owcow i dojenia kasy……
  DUUUUZEJ…. OGROMNEJ KASY….!

  Polubienie

  • LIBERTE

   KIEDY ZOBACZYŁEM FILM PANA WAJDY O BOLKU JAKO CZŁOWIEKU NADZIEI-TO WPIERW POMYŚLAŁEM SOBIE-KOSZMAR,TOTALNE BADZIWIE-COŚ CO NIE MOŻE BYĆ ZROZUMIAŁE DLA LUDZI KTÓRZY ŻYLI W TAMTYM CZASIE.ZOBACZYŁEM JAKIŚ POTWORNY KRAJ,CO NAJMNIEJ III ŚWIATA,LUDZI ŻYJĄCYCH W LEPIANKACH BEZ PRĄDU I LECHA WAŁĘSY BIEGAJĄCEGO Z WÓZKIEM DIECIĘCYM,WCIĄŻ UCIEKAJĄCEGO PRZED BESPIEKĄ,A Z INNEJ STRONY TRAKTUJĄCEGO GO JAK JAJKO. CHOĆ W TAMTYCH LATACH BYŁEM DZIECKIEM-TO TAKIEJ POLSKI NIE PAMIĘTAM.W FILMIE WAJDY ROBOTNIK PRZEDSTAWIONY JEST JAKO ŁACHMANIARZ CHODZĄCY WCIĄŻ W KUFAJCE KTÓRY ROBIŁ ZA NIEWOLNIKA A NARÓD POLSKI JAKO BANDA PRZYGŁUPÓW KLEKAJĄCY NA KOLANACH PRZED TELEWIZOREM W KTÓRYM POKAZYWANO PAPIEŻA.JA TAKIEJ POLSKI NIE ZNAM.ZNAM POLSKĘ LAT 70 TYCH-MOICH DZIECINNYCH LAT DORASTANIA-I WIEM ,ŻE W DOMU BYŁA PRALKA AUTOMATYCZNA,KOLOROWY TELEWIZOR-FAKT,ŻE RUBIN I SAMOCHÓD-CO PRAWDA MAŁY FIAT-ALE BYŁ.WIEM,ŻE WSZYSCY POLACY MIELI PRACĘ I NIKT NIE KLĘKAŁ PRZED TELEWIZOREM KIEDY W NIM UKAZAŁ SIĘ JPII.PAN WAJDA JAKO ZYD-OSMIESZA W TYM FILMIE TOTALNIE NARÓD POLSKI-PRZEDSTAWIAJĄC COŚ CO NIE BYŁO.ZARĘCZAM,ŻE LUDZIE ZACZĘLI MASOWO UCIEKAĆ Z POLSKI TUŻ PRZED I PO STANIE WOJENNYM-CZUJĄC TO CO SIĘ STANIE POD SYJONISTYCZNYMI RZĄDAMI KOLESI Z UW-PO.DZISIAJ BOLEK ZA KŁAMSTWA-DOSTAJE HONOROWE OBYWATELSTWA-JAKI W TYM CEL I KOGO W TYM CEL. BOLEK I SITWA DOPROWADZILI POLSKĘ DO KOSZMARU BYTU WIĘKSZOSCI TEGO NARODU-A POLSKĄ RZĄDZĄ GANGSTERZY KTÓRZY NIE LICZĄ SIĘ ZE ZDANIEM POLAKA-BYLE TAK JAK TUSK KŁAMAĆ-KŁAMAĆ-KŁAMAĆ-ROZKRADAĆ I NISZCZYĆ.TO KOSZMAR JAKIEGO ZA KOMUNY NIE BYŁO.POLAcy CHCIELI DEMOKRACJI ZACHODNIEJ A OTRZYMALI GUŁAG I SITWĘ SYJONISTÓW -POTOMKÓW BERII,TROTZKIEGO,JAGODY ETC ETC

   Polubienie

 32. Jagienka

  „POLAcy CHCIELI DEMOKRACJI ZACHODNIEJ A OTRZYMALI GUŁAG I SITWĘ SYJONISTÓW”

  Chcieli „zachodniej”, zatem maja, „liberal democracy”, tak jak w USA.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s