III RP, jak zwykle, w marszu ku klęsce

10354887_422932731192077_5290164037477790677_nO ile Rosja konsoliduje siły pod przywództwem autentycznego męża stanu, o tyle Unia Europejska nieudolnie i niechlujnie administrowana przez swoisty konglomerat międzynarodowych kanalii i szumowin, pogrąża się w chaosie i niemocy.

 

autor:  dr Nowopolski 

Zaskakująca decyzja[i] prezydenta Putina o natychmiastowym (dosłownie z dnia na dzień) wycofaniu wojsk rosyjskich z Syrii, musi zastanawiać.  Przypuszczalnie Rosjanie dowiedzieli się o jakiejś kolejnej prowokacji Zachodu zmierzającej do eskalacji konfliktu i postanowili usunąć się z „linii ognia”.

 .
Administrująca Zachodem, w imieniu Rotszyldów[ii] i innych bankierów, trockistowsko-neokonserwatywna[iii] klika z Waszyngtonu, nie może doczekać się wybuchu pełnowymiarowej wojny światowej.  Rosji ciągle udaje się wymanewrować zachodnich prowokatorów i uniknąć konfrontacji.  W tym kontekście Syria jest szczególnie niebezpiecznym miejscem, sąsiadując z Izraelem i kundlami łańcuchowymi Zachodu w postaci Turcji i Arabii Saudyjskiej.
 .
Rosyjskie wycofanie z syryjskiego teatru wojny zaowocuje zapewne wdrożeniem w życie zachodniego „planu B” dla Syrii, polegającego na jej rozbiorze.  Zwiększy to chaos w regionie i zintensyfikuje napływ islamskich uciekinierów do Unii Europejskiej.
 .
Usiłowania,  carycy Merkel i reszty unijnej kliki, zmierzające do zmitygowania problemu przy pomocy Turcji są skazane na niepowodzenie.  Turecki sułtan Erdogan[iv] z chęcią inkasuje unijne miliardy, ale nie ma ani zamiaru, ani realnych możliwości powstrzymania tego współczesnego procesu „ wędrówki ludów”.  Ponadto w samej Turcji toczy się wojna domowa, która rozszerza się już z terenów kurdyjskich na obszar całego państwa[v] .  Jest tylko sprawą czasu, kiedy Turcja eksploduje jako państwo, na podobieństwo Libii, Iraku, czy Syrii.  Ponieważ Unia, obok „złotego deszczu” w postaci miliardów Euro, zaoferowała Turcji bezwizowy reżim, to miliony jej obywateli i zamieszkujących ją emigrantów zaleje UE.  Jeśli dodać do tego tysiące islamskich terrorystów wmieszanych w „uciekinierów”, to „europejski raj” czeka niechlubny koniec, na podobieństwo zgniłego schyłkowego  Imperium Romanum[vi], tylko w błyskawicznym tempie.
.
O ile więc Rosja konsoliduje siły pod przywództwem autentycznego męża stanu, o tyle Unia Europejska nieudolnie i niechlujnie administrowana przez swoisty konglomerat międzynarodowych kanalii i szumowin, pogrąża się w chaosie i niemocy.
.
W niedawno wyemitowanym przez rosyjską telewizję RTR[vii] odcinku publicystycznego programu pt. „Wieczór z Władimirem Sołowiowem”[viii], Władimir Żyrinowski[ix], w dyskusji o oligarsze Michaile Chodorkowskim[x], stwierdził, że nawet w czasach jego sojuszu z Kremlem, wyraz nienawiści do narodu rosyjskiego nie schodził z twarzy tego oligarchy.  „Podobnie jak z waszych” -powiedział Żyrinowski, zwracając się po kolei do uczestników dyskusji i samego prowadzącego.  W studio zapanowała cisza.  Wygadane zwykle żydostwo straciło głos i to bez względu na rolę jaką poszczególni dyskutanci odgrywają w społeczeństwie:  pro-Putinowskich „patriotów”, „demokratycznych opozycjonistów”, czy też przedstawicieli banderowskiej Ukrainy.
 .
Żyrinowski znany jest z „niewyparzonej gęby”,  ale nigdy do tej pory nie ośmielił się w ten sposób publicznie konfrontować Żydów.  W rosyjskiej polityce spełnia on rolę „harcownika”  ze średniowiecznych bitew.  Tego czego nie mogą powiedzieć oficjalnie władcy Kremla, mówi on.  Dlatego też opisany występ można sklasyfikować  jako ostrzeżenie Putina dla światowego żydostwa, że w przypadku rozpętania przez nie III Wojny Światowej, oczyści on ziemię rosyjską ze żmijowego plemienia.
.
O, ile Putin i Rosjanie doskonale zdają sobie sprawę z roli żydostwa w świecie i samej Rosji, o tyle „rozumne” społeczeństwo III RP za dobrą monetę przyjmuje konflikt Żydów udających polskich patriotów (Kaczyńskiego, Dudy i całej spółki) z żydowskimi polskojęzycznymi „europejczykami”, broniącymi „wolności i demokracji”.
 .
Społeczeństwo pogrążone w nędzy i unijnym chaosie dzieli się jeszcze dodatkowo w wyreżyserowanym dlań wewnętrznym konflikcie.   No cóż, nihil novi[xi].  Polacy od wieków bezbłędnie plasują się zawsze na przegranych pozycjach w obozie straceńców.  Zawdzięczają to swym „elitom”  zdradzieckim i/lub lunatycznie głupim.
.
___________________________________________
.

Reklamy

10 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

10 responses to “III RP, jak zwykle, w marszu ku klęsce

 1. Franz

  Pytanie do panów i sympatyków WPS!!!
  1 Maja 2016 roku kończy się okres ochronny na wykup polskiej ziemii przez obcokrajowców, czy Stowarzyszenie WPS nagłośni tę sprawę? Czy planowana jest jakaś próba podjęcia walki o ochrone Naszej ziemii? Czy też może „kaczy” rząd przedłużył „ochronke” dla polskiej ziemii? Proszę o odpowiedź.

  Polubienie

 2. Dzika świnia

  III RP to hu dupa i kamieni kupa a męndy , które nią ządzą to gnidy .

  Polubienie

 3. Korczma

  Drodzy czytelnicy WPS . Wczoraj mój ojciec otzrymał piękny list z ZUSU . Decyzja na 3 kartkach A4 o przyznaniu podwyżki o 4 PLN . Jest rencistą . To nie żart a ,że jest on PIS – dzielcem kazałem mu za to kupić sobie w piątek Gazetę Polską . Cudowna dobra zmiana . Renta po podwyżce 2200 PLN / miesiąc . Heineken kosztuje 4.40 PLN także nawet PIS- dzielce nie dali podwyżki na puszkę piwa .

  Polubienie

 4. Korczma

  W państiwe o nazwie Holland jest 2/ 3 ateistów , a żyje tam się naprawdę na wysokim poziomie . W Polsce oficjalnie katolików – 95 % a korupcja , złodziejstwo , kurestwo , gospodarka na poziomie republiki bananowej .
  Prosze pojechac do Czech – poziom życia tez dużo wyzszy a jest to kraj ateistyczny . Odpowie mi ktoś dlaczego katolicy to tacy Hunowie ?
  Tylko nie podawać mi tu przykładu Bawarii katole i te ich GruB Gott bo od reguły są odstępstwa .

  Polubienie

 5. Korczma

  Kilka przykładów idiotyzmu rządu PIS- dzielców:
  W każdym biurze CBA jest kalendarz ścienny ze zdjęciami Szydło , Dudy i Kalksteina.
  Za czyje pieniądze dzieci posłów PIS uczą się gry w tenisa . Mam nadzieję ,że za pieniązki rodziców .
  TERAZ DRUKOWANE:
  ZAGADKA :
  WIE KTOŚ CZYIM DZIADKIEM BYŁ ŻYDEK O PIĘKNYM NAZWISKU SCHICHGRUBER?
  W POWIECIE JĘDRZEJOWSKIM – ŚWIĘTOKRZYSKIE PROWADZONE JEST SLEDZTWO PRZECIWKO SUKIENKOWEMU OSKARŻONEMU O SEKSUALNE WYKORZYSTANIE 15 LETNIEJ DZIEWCZYNKI ..
  PODOBNIE W NOWYM TOMYŚLU .
  ZOBACZYMY JAKIE BĘDĄ EWENTUALNE KARY , ALE PEWNIE GRZYWNA 5 TYS PLN I ZAWIASY HA HA HA JAK ZAWSZE . OKRAGLY ZŁOB PARASOL OCHRONNY.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s