Europejczycy staną się negroidalnymi mieszańcami EUROPY!

92b1f75ce47526c3d56bb455e9656f21,14,0

autor:  LoneStar1776 

Na wschodzie jest lud chiński ludem etyki par excellence[..], na zachodzie lud żydowski – Wiedeń rok 1925. Rasistowskie i hegemoniczne korzenie Ideologi Unii Europejskiej

Europejską Nagrodę Hrabiego Ryszarda Mikołaja Coudenhove-Kalergi przyznaje się, co 2 lata Europejczykom, którzy wyróżnili się w promowaniu tego planu.

Do laureatów tej nagrody należą Angela Merkel i Herman Van Rompuy.

 

„Masowa imigracja jest zjawiskiem, którego przyczyny są nadal sprytnie ukryte przez system, a wielokulturowa propaganda stara się fałszywie przedstawiać ją jako nieuniknioną. Tym artykułem, mamy zamiar udowodnić, raz na zawsze że to nie jest zjawisko spontaniczne. Co chcą przedstawić jako nieuniknionego wyniku współczesnego życia, jest w rzeczywistości planem pomyślanym przy okrągłym stole i przygotowywanym przez dziesięciolecia, aby całkowicie zniszczyć wygląd tego kontynentu.”

„Ludobójstwo narodów Europy!” – tłumaczenie Mariola Kunz?? 11.2009  ?

 

„Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń.

 

Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek.

 

Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród, który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską]”.

 

Coudenhove-Kalergi był mieszanego pochodzenia, przodkowie jego ojca pochodzili z rożnych europejskich rodzin szlacheckich, flamandzkich, greckich, polskich i.t.d. jego matka była Japonką. Posiadał obywatelstwo czeskie.Hrabia R.N.Coudenhove-Kalergi jest przez wielu uważany za ojca Unii Europejskiej.

Ożenił się z o 13 lat starszą Żydówką Idą Roland,z domu Klausner, znana aktorką austriacką, która zmarła w 1951.

W 1952 zawarł związek małżeński z hrabina Aleksandrą von Tiele [urodz. Bally] i w 1969 ponownie z żydówką Melanią Benatzky-Hoffmann.

On także zaproponował wybór hymnu Beethovena jako europejskiej melodii narodowej, podobnież był on bardzo zaangażowany przy projekcie symbolu EU, posiadającego 12 gwiazd, które mają symbolizować dwanaście plemionom Izraela.

Ten symbol został w końcu zrealizowany przez Żyda Pawła M.G. Lévi. 2) Pierwotny projekt Kalergiego miał czerwony krzyż w swoim centrum; przeciwko temu symbolowi protestowała Turcja.

Otto von Habsburg był następca Coudenhove-Kalergiego jako prezydent Ruchu Paneuropejskiego. Von Habsburg jest posiadaczem doktoratu hc. jerozolimskiego Uniwersytetu, jak również otrzymał on „Międzynarodowe Odznaczenie Humanitarności” (International Humanitarian Award) od żydowskiej organizacji wolnomularskiej, Ligi Antydyfamacji należącej do B’nai B’rith.

Ojciec Coudenhove-Kalergiego był zaprzyjaźniony z Teodorem Herzlem, ojcem syjonizmu.

 

http://akademiacontramatrix.org/2016/01/imigranci-a-plan-coudenhove-kalergi/

http://balder.org/judea/Hrabia-Ryszard-Mikolaj-Coudenhove-Kalergi-Praktyczny-Idealism-Wieden-1925-PO.php

(Nie zapomnijcie o Szwajcarii!!!)

 

   

 

 

za: http://lonestar1776.neon24.pl/post/130422,europejczycy-stana-sie-negroidalnymi-mieszancami-europy

Reklamy

8 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

8 responses to “Europejczycy staną się negroidalnymi mieszańcami EUROPY!

 1. Korczma

  Pisze sobie taki nawiedzony dziadek na telegazecie pod ksywką PATRILOVE Nawala tam na Żydów ile wlezie , ale tych tylko z PO , SLD i kończy swój post sawszw słowami módlmy się .
  Pytam sie go a Kalkstein i inni pejsaci z PIS to mu pasują , a on mi na to :
  Daj nam Boże wiećej takich Żydów jak Kalkstein czy Singer . To prawdziwi patrioci , bo wszyscy Żydzi z PIS to patrioci . Podli Żydzi to tylko z PO i SLD .
  Pytanie :
  W Polsce będzie kiedyś dobrze jak żyja tu takie półgłówki ? . Już nie wierzę .

  Polubienie

 2. julius

  Fragment większej całości

  ASYMILACJA ŻYDÓW JEST SZKODLIWA
  Niemożliwą jest natomiast asymilacja jednostki, należącej do innej rasy. Wówczas naród asymilujący przejmuje wszystkie ujemne cechy obcej sobie duchowo rasy, ulegając pełnej atrofii woli twórczości, co w ostatecznym rezultacie powoduje upadek narodu.

  W zastosowaniu powyższych rozważań do rzeczywistości polskiej należy wyciągnąć wniosek, że asymilacja wszystkich Słowian, mieszkających w granicach państwa polskiego jest korzystna i jako taka wskazana, asymilacja mniejszości niemieckiej nie jest szkodliwa, ale nie niezbędna, natomiast asymilacja Żydów jest tak dla narodu jak i dla państwa nie tylko szkodliwa, ale zabójcza.

  W jakich warunkach zachodzi asymilacja? Nieodzownym warunkiem zaistnienia tego procesu w odniesieniu do większej liczby jednostek, lub też całych grup, jest istnienie przewagi duchowej asymilującego nad asymilowanym, przewagi wyrażającej się w dynamice, atrakcyjności ideałów kulturalno-cywilizacyjnych.

  DLACZEGO POLSKA NIE ASYMILUJE SWYCH MNIEJSZOŚCI
  Zestawienie warunków niezbędnych do wywołania procesów asymilacyjnych z kategoriami duchowymi współczesnych Polaków, tak wszechstronnie naświetlonymi na łamach poprzednich numerów „Zadrugi”, daje odpowiedź na dręczące pytanie, dlaczego Polska nie asymiluje swych mniejszości narodowych, zwłaszcza słowiańskich, a nawet dlaczego procesy asymilacyjne odbywają się w kierunku odwrotnym.

  Współczesne życie kulturalne Polski, to skutki działania personalizmu katolickiego, pozbawionego jakiejkolwiek aktywności dziejotwórczej. Prócz cech wegetatywnych, wynikających z katolickiej ideologii grupy, wyznaczającej narodowi polskiemu bezpośrednią drogę do społecznego rozkładu, marazmu i upadku już raz osiągniętego w epoce saskiej, należy zwrócić uwagę na olbrzymią semityzację życia społecznego. Przeszło 50 % polskiej inteligencji, mającej stanowić trzon kulturalno-cywilizacyjny narodu, to pełni, pół lub ćwierć Semici. Pierwiastek judejski, przelany do „elity” narodu polskiego nie tylko w sposób duchowy, lecz również przy pomocy krwi żydowskiej, sprawił, iż polska inteligencja nie przedstawia wartości, która by mogła stanowić siłę atrakcyjną dla innych narodów aryjskich, przeważnie niezsemityzowanych.

  Polubienie

 3. Polak stary

  Zbliza sie swietowanie z okazji 1050-tej rocznicy Chrztu Slowian na terenach polskich.
  Rok 2016 to rok wielkich „spotkan” wszelkiej nardowosci przy roznych zaplanowanych okazjach i swietach,takze debat i narad.
  Co to przyniesie (?) ,pozyjemy,zobaczymy.
  Nie odbiegajac od tematu zapytam madrych POLAKOW :
  Dlaczego dali sobie zmieszac krew i geny z obcymi ?
  Do czego to doprowadzilo i nadal doprowadza ???
  Osobiscie uwazam ,ze do wszelkiego ZLA !
  To tylko stwierdzenie oparte o fakty .
  Teraz aby zlo usunac ,naprawic to co zepsute , trzeba dokonac zmian .
  Moze wiec wpierw przypatrzec sie wszyscy wszystkim ,uderzyc sie we wlasne piersi i zaczac dokonywac zmian.
  Czy polska krew da sie oczyscic z obcych nalecialosci i kultur ?
  Da !
  Przy madrych postepowaniach w rodzinach polskich .
  I ostatnie juz pytanie :
  Dlaczego Polacy wpuszczaja do swych domow i mieszkan „obcych” dajac sobie „mieszac w rodzinie” ???
  Polskiego dnia ZYCZE !

  Polubienie

 4. Anonim

  Jedna z technik manipulacji obrazem video. Gadające głowy. To jest dobre.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s